„Südamesoov“ toob ekraanile kolme erivajadusega lapse kasvatamise kangelasliku loo

Pühapäeval jutustab Kanal 2 „Südamesoovi“ isadepäeva saade loo ühest väga erilisest isast ja väga erilisest perest. Janikat ja Nurmit ei ole elu hoidnud, ei nende endi lapsepõlves ega ka täiskasvanuna. Hetkest kui täitus nende suur unistus luua päris oma pere, on neid ja nende lapsi tabanud üks halb uudis teise järel.

LOE EDASI

Kanal 2 „Südamesoov“ täitis tudengite südamed võitnud raamatukoguhoidja soovi

Pühapäeval eetris olnud head tegev saade „Südamesoov“ tõi ekraanile Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste raamatukogus töötava Maio loo. Tudengite ja Tartu linnavalitsuse abil sai raske diagnoosiga südikas naine Karlova sadama lähedale Emajõe äärde omanimelise pingi. Maio nimeline pink on kõigile väikest puhkepausi vajajatele.

LOE EDASI

„Südamesoov“ tõi ekraanile kaksikutest õdede hingematvalt isetu soovi

Pühapäeval Kanal 2 eetris olnud “Südamesoov“ jutustas loo kaksikutest, kes kinnitavad, et igaühe jaoks on kuskil keegi ning sõprus ei tunne vanusepiire. 

LOE EDASI

Kanal 2 „Südamesoov“ täidab vähiga võitleva ema unistuse

Ema elu eest palvetavad lapsed murravad iga ema. Pühapäeval kell 20:05 toob Kanal 2 „Südamesoov“ ekraanile Pille loo. Kahe lapse ema, kes sai pehmete kudede vähi diagnoosi esimest korda 2017. aastal. 

LOE EDASI

„Südamesoov“ täidab Jaak Joala lemmikõpilase sahtlisse kirjutatud musikaalse unistuse

Pühapäeval kell 20:05 jõuab Kanal 2 ekraanile lugu Helenist, kes aitab oma töös raskete murede ja  hingetraumadega lapsi – inimesi, kes on elult väga haiget saanud ega leia eneseväljenduseks õigeid  sõnu.

LOE EDASI

Kanal 2 „Südamesoov“ täidab terve elu lastekodus kasvanud pimeda noormehe unistuse

Pühapäeval kell 20:05 toob Kanal 2 saade „Südamesoov“ ekraanile 18-aastase Marki loo, kes on elanud Tallinna Lastekodu puuetega laste majas terve oma elu. Ta on pime noormees, kes on säilitanud hoolimata kõigest suure elurõõmu ja armastuse kõigi vastu enda ümber ning nüüd seisab ta uue eluetapi lävel. 

LOE EDASI

Kanal 2 „Südamesoov“ täidab maapealsest põrgust läbi käinud pereema unistuse

Pühapäeval kell 20:05 on saatejuht Keili Sükijainen saatega „Südamesoov“ Habaja alevikus, et üllatada pereema Anu, kes vaatamata väga keerulistele ja rasketele viimastele aastatele on endiselt suureks toeks ja abiks kogukonna noortele ja lastele. 

LOE EDASI

Aita täita südamesoov!

Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav uus head tegev saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita.  Kui sinu või su lähedase saatus on visanud teele palju takistusi. Kui oled läbi elanud kaotusi, mis on kõigutanud usku paremasse tulevikku, siis võib homsest rõõmust puudu olla vaid ühe südamesoovi täitumine. Võib-olla on puudu see hädavajalik miski, mis parandab elujärge, kogemus, mida on pikalt oodatud või unistus, mida ei ole siiani õnnestunud ellu viia. 

LOE EDASI

Kanal 2 uus saatesari „Südamesoov“ aitas täita toreda suurpere unistuse

„Südamesoovile“ tuli kiri MTÜ Igale Lapsele Pere juhilt Jane Snaithilt, kes andis teada ühest imelisest perekonnast, kelle võimatuna tunduv südamesoov ootas täitmist.

LOE EDASI

Nädalavahetus toob Kanal 2 ekraanile mitu uut saadet

Juba sel nädalavahetusel alustab Kanal 2 ekraanil Robert Rooli juhitav uus kokanduslahing „Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema“, Mart Normeti, Peeter Oja ja Mart Juure huumorisaate „Teletop“ uus hooaeg ning Keili Sükijaineni head tegev saatesari „Südamesoov“.

LOE EDASI