Kanal 2 täna: Eesti tuntud sotsiaalmeedia tähed hakkavad metsa langetama

Täna kell 20.00 viib Kanal 2 saade „Tõelised kangelased“ suunamudijad Juhani Särglepa ja Katrin Palmi metsa ning paneb nad proovile metsamajandaja ametis. Saavad neist metsakasvatajad, metsamajandajad, raietöölised või harvesteri juhid?   Maailmaränduritest elukaaslased Katri Palm ja Juhani Särglep on oma hobist osavalt tasuva töö teinud. „Me elame oma elu sotsiaalmeedias ja teeme kõike, mis tänapäeva noortele tundub äge ja meile on kihvt,“ kommenteerivad Juhani ja Katri ise oma elu.   „Mina olen töötanud poes klienditeenindajana,“ on Katril olemas ka väike tavatöö kogemus.   Metsas on nad käinud seenel ja mustikal, kuid suurem kogemus metsaga puudub. Nüüd seisab noortel ees pikk päev metsas ning neil tuleb hakata metsa langetama.   „Ma olen klubis Hollywood saaginud naisi maha,“ naerab Juhani ise küsimuse peale, kas ta saagi käes on hoidnud.   Kuidas esimest korda elus saagi käes hoidev Juhani puu langetamisega hakkama saab?     Eeva Esse autorisaade „Tõelised kangelased“, hooaja viimane osa on Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast „Reporterit“.  

LOE EDASI

Täna Kanal 2s: Näitleja Piret Krumm hakkab elukutseliseks kaitseväelaseks

Täna kell 20.00 paneb Kanal 2 saates „Tõelised kangelased“ näitleja Piret Krumm end proovile  elukutseliste kaitseväelaste juures töövarjuna. Piretit ootab ees pikk tööpäev koos Scoutspataljoni elukutseliste kaitseväelastega õppusel „Valge tellis“. Eesmärk on harjutada soomusjalaväe tegutsemist võimalikult reaalses linnalahingut imiteerivas keskkonnas.

LOE EDASI

“Tõelised kangelased” paneb kondiitrina proovile Kaja Kallase ja konduktorina ja Ott Leplandi

Täna kell 20.00 Kanal 2 saates „Tõelised kangelased“ astuvad tundmatus kohas pea ees vette opositsioonipartei juht Kaja Kallas ja laulja Ott Lepland. Kas kondiiter olla on ikka nii  magus amet kui arvata võiks ja mida tähendab veeta pikk päev rongis klienditeenindajana?

LOE EDASI

Kanal 2 täna: Elina Born tõmbab selga kuulivesti ja ronib mitmekümne tonnise veoki alla

Täna kell 20.00 esitab Eeva Esse Kanal 2 saates “Tõelised kangelased” laulja Elina Bornile väljakutse veeta üks tööpäev liikluspolitseinikuna. Meeleolukas saates tuleb Elinal loopida siili, pugeda raske veoki alla, püüda kiiruseületajaid ja nii mõndagi veel.

LOE EDASI

Kanal 2 täna: Lenna Kuurmaa pistab rinda sokuga

Täna kell 20.00 alustab Kanal 2 ekraanil Eeva Esse meeleolukas autorisaade „Tõelised kangelased“, mis paneb tuntud Eesti inimesed proovile uutes ametites. Esimeses osas tuleb armastatud lauljal Lenna Kuurmaal veeta pikk tööpäev kitsefarmis.

LOE EDASI