Vestlussaate „Siin Tallinn“ kahe tunnine pühade-eri täna telekanalis Duo 4 ja homme Kanal 2-s

Saatejuhid Anneli Lahe ja Neeme Raud on vestlussaate „Siin Tallinn“ pühademeeleolus stuudiosse kutsunud täna mitmeid toredaid külalisi, et võtta lõppev aasta kokku ja vaadata tulevikku.

LOE EDASI

Kanal 11 vestlussaade „Siin Tallinn“ võtab täna teemaks Rahvusooper Estonia laiendamise ja ülekoormatud meditsiinitöötajad

Levivad kuuldused, et Tallinna südalinna ilme võib hakata muutuma, kuna plaanitakse Rahvusooper Estonia hoone laiendamist. Mis seisukoht on linna muinsuskaitsel? Stuudios on Estonia peadirektor Ott Maaten ja Tallinna Muinsuskaitsejuht Boris Dubovik. Arvamust avaldavad ka arhitekt Toivo Tammik, Arhitektide Liidu juht Andro Mänd ja riigi muinsuskaitsejuht Siim Raie.

LOE EDASI

Kanal 11 otsesaade „Siin Tallinn“ jätkab ringkäiku Tallinna linnajagudes. Seekord on luubi all Põhja-Tallinn.

Paljassaarde kerkib linna moodsaim, kogu Eesti esimene täielikult kliimaneutraalne asum, mis hakkab kandma nime Hundipea. Projektiga on stuudios arhitekt Indrek Allmann, kes on aastaid tegelenud rohelise mõtteviisi, inimeste liikumise ja neist lähtuvate terviklahendustega. 

LOE EDASI

„Siin Tallinn“ võtab luubi alla vaktsiinipassid ja Tallinna valmiduse avanemiseks

Täna kell 21.30 uurib saatejuht Neeme Raud Kanal 11 vestlussaates „Siin Tallinn“ kuidas edasi: kas vaktsiiniga või vaktsiinita? Kas võimalikud vaktsiinipassid hakkavad inimesi jagama esimese- ja teisejärguliseks?  

LOE EDASI

Otsesaade „Siin Tallinn“ keskendub täna lastele ja noortele

Täna kell 21.30 uurib Kanal 11 ajakirjanduslik vestlussaade "Siin Tallinn" kuidas linnavalitsus linnapilti laste-sõbralikuks muudab ja millised on kaasava eelarve lastele ja noortele suunatud tegevused.

LOE EDASI

Otsesaade "Siin Tallinn" uurib täna pealinna ülekuumenenud kinnisvaraturgu

Tallinnas seisab ees uus massivaktsineerimine. Linn on sel nädalal oluliselt tõhustanud COVIDi alast kommunikatsiooni. Kui edukalt on suudetud sõnum vaktsineerima tulekuks riskigruppidele edastada? Kas ja kui paljud tallinlased leiavad endiselt, et Venemaa Sputnik on parim vaktsiin? Millal saavad vaktsiini ka alla 65 aastased linlased? Stuudios on linnapea Mihhail Kõlvart. Kas Tallinna kinnisvaraturg on üleskuumenenud? Kes ostavad? Kes müüvad? Kuidas on lood ärikinnisvaraga? Kas maailmas laialt kõlavad jutud, et suured büroohooned kesklinnades jäävadki (pool)tühjaks, kuna paljud inimesed jäävad kodutööle, hakkavad mõjutama ka Tallinna kesklinna ärihooneid? Stuudios on Tallinna linnavolikogu juht Tiit Terik ja kinnisvaraärimees Viljar Arakas.

LOE EDASI

„Siin Tallinn“ võtab teemaks koroonakriisi ja pealinlaste üksinduse

Täna kell 21.30 esitab Kanal 11 otsesaade “Siin Tallinn” abipalve medõe kutsega inimestele.

LOE EDASI

Otsesaates "Siin Tallinn" on arutlusel südalinna uusarendused ja laiendatud trammiliiklus

Kanal 11 otsesaates „Siin Tallinn“ on täna teemaks südalinna arendused ja külla tuleb Tallinna kantsler Kairi Vaher

LOE EDASI