Roald Johannson tutvub Eesti jahipidamise eripäradega

Täna kell 20:00 Kanal 2 saates „Roaldi retked Eestis“  võtab saatejuht Roald Johannson koos kuuekümne jahimehega ette põdrajahi ning läheb koos loodusfotograaf Remo Savisaarega Tartumaa metsa loomi fotokaameraga jahtima.

LOE EDASI

Roald Johannson läheb külla tänapäeva mõisnikele

Täna kell 20:00 Kanal 2 saates „Roaldi retked Eestis“ otsib saatejuht Roald Johannson üles Eesti Vabariigi moodsad mõisnikud, kes on pannud kogu oma hinge ja südame, rääkimata hunnikust rahast, et taastada ja üles ehitada üks luksuslik häärber!

LOE EDASI

Roald Johannson paneb end proovile legendaarsetes külasaunades

Täna kell 20:00 kütab saatejuht Roald Johannson Kanal 2 saates „Roaldi retked Eestis“ endal naha kuumaks Eestimaa kõige vanemates saunades ja saab tuttavaks tõeliste saunalõvidega.

LOE EDASI

„Roaldi retked Eestis“ toob ekraanile jumalast hüljatud Eesti mehed

Täna kell 20:00 räägib saatejuht Roald Johannson Kanal 2 saates „Roaldi retked Eestis“ Afganistani sõtta pillutud Eesti meestega, kes võitlesid olude sunnil hoopis punaarmees.

LOE EDASI

Roald Johannson sukeldub pea ees Eesti romurallimaailma

Täna kell 20:00 on saates „Roaldi retked Eestis“ teie ees vabariigi parimad romuringi naised, kelle tulikuumad ja lömmis masinad tõmbavad kohale sõitnud publiku korralikult käima.

LOE EDASI

„Roaldi retked Eestis“ toob kaks eestlast – Kabli memme Juuli ja Võrumaa mehe Toivo esimest korda Tallinna

Eesti filmi- ja teleauhindade galal parimaks intervjueerijaks valitud ajakirjanik Roald Johannson jätkab gaas põhjas kodumaise reportaažisarjaga “Roaldi retked Eestis”. Hooaja avasaade toob pealinna kaasmaalased, kes pole vabas Eestis Tallinna sattunud.

LOE EDASI

„Roaldi retked Eestis“ lõpetab hooaja lõbusas jõuluses võtmes

Täna kell 20.00 Kanal 2 saates „Roaldi retked Eestis“ kohtub Roald Johannson jõulumeestega ja uurib kuidas see veider amet päriselt välja näeb ning kuidas punastes mantlites ja valgetes habemetes töörügajad raske tööga hakkama saavad?

LOE EDASI

Roald Johannson purustab soorollide stereotüüpe

Täna kell 20.00 esitleb saatejuht Roald Johannson Kanal 2 reportaažisaates „Roaldi retked Eestis“ naisi suurte veoautode roolis ehk mängumaad, mis on ajalooliselt olnud pigem meeste pärusmaa.

LOE EDASI

ROALDI RETKED EESTIS ⟩ Roald Johannson kondab kaduval Keskturul, mida ootab luigelaul

Kümnes osa tunnustatud saatejuht Roald Johannsoni Eesti elu avastavast rännakusarjast «Roaldi retked Eestis» kannab alapealkirja «Keskturu luigelaul». Vaata saadet täna kell 20 otse Kanal 2s.

LOE EDASI

METSA SEENELE!

Keskmisest viljakam seeneaasta lõi metsaalused vohama ning tõi korilased kodudest välja!

LOE EDASI

ROALDI RETKED EESTIS ⟩ Mida arvavad Rail Balticust kohalikud, kellest «rongiga üle» sõidetakse?

Täna kell 20.00 Kanal 2 saates „Roaldi retked Eestis“ võtab saatejuht Roald Johannson ette üüratu teekonna mööda tulevase kiirrongi rada ja uurib trassi äärde jäävatelt inimestelt, kui palju pisaraid on valatud või hoopis rõõmuhõiskeid kuuldud.

LOE EDASI

Roaldi retked Eestis: Inglid meie seas

Hoidke oma piip ja prillid, sest tänases saates kohtub Roald Johannson inimestega, kes peavad end maapealseteks ingliteks! Kes on need reaalsed ja lugupeetud Eesti inimesed, kes väidavad, et nad on juhitud teispoolse võimu ehk inglite poolt ning loodavad, et nende sõnum jõuab mitte ainult paljude eestlasteni vaid kogu planeedi inimkonnani.

LOE EDASI

Matkaautode maania Roaldi retkedes

Statistika järgi on matkasuvilate müük viimasel aastal Euroopa Liidus tõusnud pea 20 protsenti

LOE EDASI

Roald Johannson avab Eesti ulmefännide salamaailma

Täna kell 20.00 on Kanal 2 reportaažide sarjas „Roaldi retked Eestis“ fookuses ulmefännide salapärane maailm Eestis. Saate autor Roald Johannson kohtub selle põneva seltskonna kõige värvikamate tegelastega.

LOE EDASI

Täna seikleb Rolad maanteekõrtsides!

Narva ja Tallinna vaheline maantee on läbi sajandite olnud üks olulisemaid kaubateid Lääne-Euroopa ja Venemaa vahel. Kuna pikal teekonnal kipub ränduri kõht sageli tühjaks minema, siis on just maanteeäärsed kõrtsid olnud ajalooliselt parimad kohad keha kinnitamiseks. Roald Johannson tutvub oma suurel kulinaarsel rännakul üllatavate köökide, mitmekesise menüü ja ägedate inimestega, kes jäävad Eesti ühe suurima maantee äärde.

LOE EDASI

TÄNA KANAL 2s "Roaldi retked Eestis: Palverändurina teel"

On see tänapäeva kiire elutempo või miskit enamat, kuid viimastel aastatel leiab üha enam inimesi end isikliku elu ummikust ning otsustab ühe väljapääsuna minna nädalate pikkusele palverännule. Roald Johannson jälgib lähedalt, kuidas üks Tartu mees on võtnud vaevaks käia jalgsi läbi ajaloolise palverännutee Tallinnast Pirita kloostrist kuni Vana-Vastseliina piiskopilinnuseni. Ja see pole mingi tore ajaviitematk, vaid sügavalt religioossetel kaalutlustel tehtud askeetlik rännak!

LOE EDASI

Tänases saates hüppab Roald Johannson maasikabussile

Tänavuse kevadsuve kuumim põllumajandusteema oli maasikakasvatajate töökäte nappus. Et võõrtöölised polnud ühel hetkel meie riiki enam teretulnud, tõttasid põllumeestele appi lihtsad inimesed eri eluvaldkondadest. Roald Johannson hüppabki sedapuhku maasikabussi peale ning vurab koos paarikümne inimesega otse põllule, et näha oma silmaga, kuidas põletav tööjõukriis põldudel päriselt välja nägi.

LOE EDASI