„Roaldi nädal“ uurib, mis elu elab Eesti läbi aegade parim jalgpallur Ragnar Klavan

Kui palju töökust, andekust või hoopis õnne on tarvis, et jõuda omal alal maailma tippu?

LOE EDASI

Roald Johannson jätab pealinna seljataha ja põrutab perifeeriasse

Täna kell 20.00 võtab Kanal 2 reportaažide sari „Roaldi nädal“ ette pika teekonna Eestimaa äärealadele. Kas kuuldused sealse elu väljasuremisest on liialdus või vastab tõele?

LOE EDASI

„Roaldi nädal“ toob ekraanile vääriti mõistetud ja valehäbiga ümbritsetud tabuteema toitumishäiretest!

Täna kell 20.00 jagavad Kanal 2 reportaažisaates „Roaldi nädal“ ajakirjanik Roald Johannsoniga oma emotsionaalseid lugusid toitumishäirete all kannatavad naised. Julged naised räägivad avameelselt, kuidas nad sattusid söömishäirete küüsi ning miks muutus nende suhe toiduga ebanormaalseks.

LOE EDASI

„Roaldi nädal“ täna: Miks valivad osad vanemad oma lastele koduõppe?

Täna kell 20:00 kohtub Roald Johannson Kanal 2 saates „Roaldi nädal“ peredega, kes on otsustanud riiklikust koolikarusellist maha astuda ja oma lapsi kodus ise õpetada. Kas nad on pettunud riiklikus koolisüsteemis ja kuidas see praktikas välja näeb?

LOE EDASI

„Roaldi nädal“ käsitleb täna paljude perede karmi reaalsust, kus kasvavad noored seaduserikkujad!

Täna kell 20.00 räägivad Kanal 2 saates „Roaldi nädal“ oma loo noored, kes on käinud läbi paksust ja vedelast. Roald Johannson kohtub alaealiste õiguserikkujatega ja uurib, kuidas valele teele sattunud noored tagasi õiges suunas juhtida?

LOE EDASI

Roald Johannson toob ekraanile teadmata kadunuks jäänud inimeste lähedaste lood!

Täna kell 20.00 jõuavad saate „Roaldi nädal“ vahendusel ekraanile nende perekondade karmid, kuid avameelsed lood, kelle laps või vend on jäänud teadmata kadunuks. Roald Johannson uurib, kuidas inimesed kadunuks jäävad, mida ette võetakse ja kuidas lähedased lõpuks kaotuse ja teadmatusega toime tulevad.

LOE EDASI

„Roaldi nädal“ toob ekraanile ravimatu haigusega inimeste mõtlemapanevad lood!

 Täna kell 20.00 saab Roald Johannson Kanal 2 saates „Roaldi nädal“ tuttavaks inimestega, kellelt on saatus pool tervist ära võtnud. Mõtlemapanevas reportaažisaates räägivad kolm noort inimest avameelselt oma elust ravimatu haigusega.

LOE EDASI

Täna Kanal 2s: Roald Johannson tutvub sisserändajatega!

Täna kell 20.00 saab ajakirjanik Roald Johannson Kanal 2 saates „Roaldi nädal“ tuttavaks Eestisse tööle ja elama tulnud võõramaalastega. Roald püüab saada vastuseid küsimustele, miks on nad just Eesti oma uueks koduks valinud ja kuidas nad end siin tunnevad?

LOE EDASI

„Roaldi nädal“ sukeldub eliitkoolide sisseastumiskatsete pöörisesse!

Täna kell 20.00 uurib ajakirjanik Roald Johannson Kanal 2 reportaažide sarjas „Roaldi nädal“, miks on osad pered nõus läbi tegema tohutud eliitkoolide sisseastumiskatsete kadalipud, et nende lapsed just nendes koolides oma kooliteed alustaksid.

LOE EDASI

„Roaldi nädal“ alustab uut hooaega reportaažiga mässumeelsetest üksikkandidaatidest

Tänasest naaseb Kanal 2 ekraanile haarav reportaažide sari „Roaldi nädal“, mis pakub avameelset sissevaadet eestlaste kohati ilusasse, teinekord aga ka väga valusasse maailma. Avaloona toob Roald Johannson ekraanile värvikad poliitilised isemõtlejad.

LOE EDASI

“Roaldi nädal” täna: Kus veedate teie oma jõulud?

Täna kell 20.30 teeb auhinnatud ajakirjanik Roald Johannson Kanal 2 saates „Roaldi nädal“ mõtlemapaneva reportaaži teemal, mis enamikele meist on iseenesestmõistetav – jõulud kodus pere seltsis. Paraku on meie seas inimesi, kes pole elult seda parimat kaarti välja tõmmanud, vaid pingutavad pidevalt ainult selle nimel, et hing sees ja nina veel peal hoida.

LOE EDASI

„Roaldi nädal“ täna: millised naised kaitsevad meie riiki?

Täna kell 20.30 saab Roald Johannson Kanal 2 auhinnatud doksaates „Roaldi nädal“ tuttavaks nelja noore naisega. Kõik nad tegutsevad militaarvaldkonnas ja lükkavad ümber eelarvamuse, nagu oleks just naised õrnem sugu.

LOE EDASI

Täna “Roaldi nädalas”: Bollywoodi filmide tulised fännid!

Täna kell 20.30 kohtub Roald Johannson Kanal 2 reportaažisaates “Roaldi nädal” inimestega, kes on üle kõige lummatud India kultuurist ja Bollywoodi filmidest.

LOE EDASI

Roald Johannson otsib Soome-Eesti laevareisilt põnevaid elamusi

Täna kell 20.30 näeb Kanal 2 reportaažisaates “Roaldi nädal”, kuidas ajakirjanik Roald Johannson võtab ette merereisi Helsingist Tallinnasse. Ees ootavad tutvused väga põnevate inimtüüpidega.

LOE EDASI

Tänane „Roaldi nädal“ julgustab rääkima ka surmast

Täna kell 20.30 saab Kanal 2 saates „Roaldi nädal“ ajakirjanik Roald Johannson tuttavaks kolme vapra inimesega, kellel on kaugele arenenud vähk, millest enam paraneda ei ole võimalik.

LOE EDASI

“Roaldi nädal” täna: Roald Johannson kogeb pulmatralli

Täna kell 20.30 näeb Kanal 2 auhinnatud doksaates “Roaldi nädal” värvikat reportaaži kahelt täiesti erinevalt pulmapeolt. Ajakirjanik Roald Johannson uurib, kuidas tänapäeva eestlane pulmi peab ning paari heidab.

LOE EDASI

“Roaldi nädal” täna: kuidas ümber kasvatada pätti?

Täna kell 20.30 kohtub Roald Johannson Kanal 2 reportaažisaates “Roaldi nädal” meestega, kes lunastavad oma seaduserikkumisi sunnitööga ja pääsevad sellega vangistusest.

LOE EDASI

Täna Kanal 2s: “Roaldi nädal” uurib, miks tulevad välismaal elanud eestlased tagasi?

Täna kell 20.30 vestleb teleajakirjanik Roald Johannson Kanal 2 saates “Roaldi nädal: tagasi Eestis” eestlastega, kes on kunagi otsustanud minna välismaale elama ja on nüüd mingil põhjusel tagasi tulnud.

LOE EDASI

“Roaldi nädal” viib hooaja avasaates Hauka laadale

Täna kell 20.30 jõuab Kanal 2 ekraanile auhinnatud teleajakirjaniku Roald Johannsoni värvikate reportaažide sarja “Roaldi nädal” uus hooaeg. Avasaates uurib ta kirevat laadaelu Lõuna-Eesti südames.

LOE EDASI

„Roaldi nädal“ rabab täna karmi reportaažiga fentanüülisõltlastest

Mitteametlikult on Eestis pea 20 000 süstivat narkomaani. Neist viiega kohtus Roald Johannson oma tänast „Roaldi nädala“ reportaaži tehes saates sõltlasi uue doosi otsingul ja olles nende kõrval, kui süstal veeni torgatakse.

LOE EDASI

Roald Johannson veetis nädala Eesti ökoinimeste seltsis

Täna kell 20:30 toob „Roaldi nädal“ Kanal 2 ekraanile kaks Eestis tegutsevat ökokogukonda, kus raha ja edu asemel väärtustatakse suhteid ja loodust ning moodsa mugavuse asemel on au sees traditsioonilised oskused.

LOE EDASI

Roald Johannsoni reportaaž viib missivõistluse kirevasse maailma!

Täna kell 20:30 jõuab Kanal 2 ekraanile viimane reportaaž saatesarjast „Roaldi nädal“. Sel korral hüppab  Roald Johannson missikarussellile, siiski mitte osaleja, vaid pealtvaatajana.

LOE EDASI

Vaata! „Roaldi nädal“: kuidas elavad Eestisse saabunud mustanahalised?

Vaata SIIT! Roald Johannsoni uus reportaaž „Roaldi nädal: uued eestlased“ tõi Kanal 2 ekraanile haaravad lood Eestisse saabunud värvikatest välismaalastest, kes siin leidnud endale uue kodu.

LOE EDASI

„Roaldi nädal“: kuidas tähistasid 9. maid noored Eesti venelased

Vaata SIIT! Täna kell 20:30 viib Kanal 2 saade „Roaldi nädal: Georgi lindi all“ Ida-Virumaale jälgima 9. mai pidustusi. Saatejuht Roald Johannson käis nädala algul uurimas, kuidas tähistavad Venemaa suurimat püha noored Eesti venelased.

LOE EDASI

Vaata! „Roaldi nädal“: kas piim saab otsa?

Vaata SIIT! Kanal 2 ekraanile jõudis teine osa Roald Johannsoni reportaažide sarjast „Roaldi nädal“. Sel korral uuris saatejuht, kuidas elavad Eesti piimatootjad ja kas ees terendab tulevik, kus Eesti piim kaob meie poelettidelt sootuks.

LOE EDASI