Kanal 2 „Merevaade“ uurib Pärnu kergemeelset minevikku

Homme kell 9:40 suundub Kanal 2 saade „Merevaade“ Pärnusse, et uurida suvepealinna kuulsaid legende. Selgub, et pea sajand tagasi tabas kuurortlinna üks õige pikantne skandaal.

LOE EDASI

Kanal 2 „Merevaade“ kuulutas välja fotokonkursi!

Kanal 2 mereteemaline saade „Merevaade“ kuulutas välja suvise fotokonkursi, kuhu on oodatud fotod, mis kujutavad merd, merel tegutsemist või meremeeleolu. Osalemiseks ei ole vaja muud kui merd ja aparaati, mis pilti teeks – olgu selleks siis fotokaamera või nutitelefon.

LOE EDASI

Vaata! Kanal 2 „Merevaade“ külastas hulljulget avamerepurjetajat Jaanus Tammet

Vaata SIIT! Kanal 2s alustas saatesari „Merevaade“. Esimene saade tutvustas Jaanus Tammet, vaprat avamerepurjetajat, kes valmistub Itaalias algavaks purjetamishooajaks.    „Mees, kes võitleb tormisel merel lainetega ja kihutab kartmatult sadu ja sadu meremiile, ilma pausideta. Näiteks, kas teate, kuidas kasutada möllaval merel kitsas kiirpurjekas WCd?“ mõtiskleb esimese saate teemadel toimetaja ja saatejuht Sander Loite.   „Merevaade“ ei piirdu aga kaugeltki ainult meresõidukogemustega. „Otsime võimalusi vaba aja sisustamiseks ja puhkamiseks nii Eesti- kui välismaal, õpime väärt näpunäiteid merepäästjatelt, purjetajatelt, külastame laeva- ja paadiehitajaid ja palju muud,“ ütleb Loite. Esimeses saates reisitakse lisaks Itaaliale ka romantilisele Prangli saarele.   „Merevaadet“ juhivad Andres Karu, Lii Soots, Elinor Kimmel ja Sander Loite.   Saade on eetris Kanal 2s pühapäeviti kell 10:30.  

LOE EDASI