KOMMENTEERI KUPJA UUT PALJA MEHEGA REKLAAMKLIPPI!

Enne aga anname teile väikese mõtlemisülesande. Kas olete mõnikord tabanud end võrdlemast Eesti ja välismaa videokunsti? Justkui oleks välismaal tehtud filmid, videoklipid, saated alati väga head, eestlaste toodangu kvaliteet aga ei kannata, vastupidi, üldse kriitikat. Just nagu oleks kõik, mida eesti filmimehe käsi puudutab, muutunud maavillaseks ja vanamoeliseks. Siin ongi väike katsetus reklaamivaldkonnast.

LOE EDASI

«Köögikubjas» võttis ette legendaarse restorani Volga

Seekordses Kanal 2 saates «Köögikubjas» kutsuti tippkokk Juha Rantanen appi Tartu legendaarsesse restorani Volga.

LOE EDASI

„Köögikubjas“ ootab saatesse uuendusmeelseid restoranipidajaid!

Möödunud nädalal avapaugu saanud tõsielusari „Köögikubjas“ teeb revolutsiooni Eestimaa restoranides ja söögikohtades. Saatejuht Juha Rantanen on kõrgharitud ja mitmekümneaastase kogemusega restoraniteadlane, kes Eestis näiteks seisnud kõrval nii Olde Hansa, Bonabarte’ kui Clazzi ja restoran Ö kõrval. „Nõukogude ajal tapeti restoranide tegemise kultuur Eestis täielikult,“ leiab Rantanen, keda motiveerib „Köögikupjas“ osalema eelkõige missioon siinset mõtlemist muuta.

LOE EDASI

Piprane "Köögikubjas“ teeb Eesti söögikohtades revolutsiooni!

Täna kell 20, kohe pärast „Reporterit“ alustab Kanal 2s uus tõsielusari „Köögikubjas“. Saadet juhtiv soome tippkokk Juha Rantanen leiab, et Eesti restoranikultuur ei kannata kriitikat ning asub seda karmikäeliselt muutma. Esimene saade võtab pihtide vahele tuntud restorani Adavere Tuulik.

LOE EDASI