Lustakas “Heeringas Veenuse õlal” alustas uute osadega!

Kanal 2 ekraanil alustas uut hooaega lustakas sketšisaade “Heeringas Veenuse õlal”. Uus hooaeg toob põhinäitlejate ridadesse ka Hilje Mureli ja Indrek Ojari.

LOE EDASI

VAATA! “Heeringas Veenuse õlal” – Merle Palmiste eri!

Vaata saadet SIIT! Kanal 2 ekraanile jõudis lustakas sketšisaade “Heeringas Veenuse õlal”, kus erikülalisena lööb kaasa võrratult naiselik ja säravalt humoorikas Merle Palmiste.

LOE EDASI

“Heeringas Veenuse õlal” – Raivo E. Tamme eri!

Lustakas sketšisaates “Heeringas Veenuse õlal” lõi erikülalisena kaasa näitleja Raivo E. Tamm.

LOE EDASI

“Heeringas Veenuse õlal” – Getter Jaani treenis end bikiinivormi!

Seekordse lustaka sketšisaate “Heeringas Veenuse õlal” erikülalisena lõi kaasa laulja Getter Jaani.

LOE EDASI

“Heeringas Veenuse õlal” erikülaline oli Sepo Seeman!

Kanal 2s naljasaate “Heeringas Veenuse õlal” uues osas astus erikülalisena üles ka armastatud näitleja Sepo Seeman.

LOE EDASI

Tanel Padar naerutas “Heeringas Veenuse õlal” vaatajaid!

Kanal 2 Veebi-TVsse jõuavad kodumaised lavastuslikud sarjad kaks nädalat peale eetrisolekut. See tähendab, et 4. septembril eetris olnud osa on järelvaadatav 18. septembril.

LOE EDASI

Lustaka “Heeringas Veenuse õlal” uus hooaeg alustas Kanal 2s!

Kanal 2 ekraanil alustas vahetult enne haaravat mälumängu “Mis? Kus? Millal?” eriti lustaka sketšisaate “Heeringas Veenuse õlal” uus hooaeg. Tiit Sukk, Taavi Teplenkov, Tiina Tauraite, Marilyn Jurman, Liina Vahtrik ja Margus Prangel on kümnetes erinevates rollides vaatajate ees kiirete, tõhusate ja ootamatute lühinaljadega. Sel kevadel püüab Superman seljatada Vastusemehe, vanglavalvurid ei mõista vange, mehed ja naised saavad endiselt asjadest totaalselt erinevalt aru. Naljad lähevad nii ajas edasi kui tagasi, külastavad restorane, töökohti ja koguni magamistube. Armastatud huumorishow “Heeringas Veenuse õlal” on Kanal 2s pühapäeviti kell 19.30, kohe pärast “Reporterit” ja enne mälumängusaadet “Mis? Kus? Millal?”.

LOE EDASI