Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

26.12.2021 - 01.01.2022

Pühapäev, 26.12.2021

05:45 Alvin ja koopaoravad (Alvin and the Chipmunks) FILM

Lustakas seikluskomöödia, tulvil kaasakiskuvat muusikat ning vaimukaid nalju! Mitte eriti eduka laululooja Dave Seville’i majja satuvad koopaoravad Alvin, Simon ja Theodore. Andekas trio saab Dave’i lauludega üleöö kuulsaks. Kuid ahne plaadiprodutsent tahab “oravapoisse” oma tasku täitmiseks ära kasutada.

07:25 Lustakad jalakesed 2 (Happy Feet Two) FILM

Ülipopulaarse eestikeelse animafilmi järjeloos on "tantsulõvist" pingviin Mõmin mures, sest tema poeg Erik ei armasta tantsida. Suur seiklus aitab aga ka Erikul enda tõelise kutsumuse leida! Tegelastele annavad hääled Taavi Teplenkov, Märt Avandi, Kaire Vilgats, Tõnu Oja, Indrek Ojari, Anu Lamp, Genka jpt.

09:15 Lastehommik - Elliot, kõige väiksem põhjapõder (Elliot the Littlest Reindeer) FILM

Saage tuttavaks tillukese hobusega, kel on hiigelsuur süda ja kes kannab nime Elliot. Üks Jõuluvana põhjapõtradest teatab 21. detsembril ootamatult, et kavatseb pensionile jääda. Talle on vaja leida asendaja ning sellega on kiire! Südamlik suksu Elliot ja tema parim sõber võtavad suuna Põhjanabale, et võtta osa põhjapõtrade katsetest. Elliot soovib näidata, et just tema on vabaks jäänud ametikohale kõige sobivam... hobune!? Sest suured unistajad unistavadki ju suurelt. Lõbusas ja lustakas jõuluseikluses annavad tegelaskujudele oma hääled teiste seas Tarvo Krall, Erki Aule, Piret Simson, Kati Ong, Karin Aule, Rauno Kaibiainen ja Maarius Pärn.

11:00 Mr Bean (E1)

Koomik Rowan Atkinsoni kehastatud mr Bean on ühtaegu halearmas ja kiuslik mehenäss. Ka kõige lootusetumas olukorras ilmutab mr Bean äärmuslikku järjekindlust ja tulemuseks on alati kindel kaos. Esimeses osas püüab ta eksamil spikerdada ja külvab supelrannas segadust.

11:30 Mr Bean (E2)

Mr Bean on saanud oma esimese maksekaardi ja ta tahab seda kohe poes kasutada. Kahjuks õnnestub tal aga kaart kellegi teise taskusse ära kaotada.

12:05 Mr Bean (E3)

Pargipingil näitab Bean kõrvalistujale, kuidas õigesti võileiba valmistada. Hiljem otsustab ta, et kuna õudusfilmid on tema lemmikud, peab ta kindlasti ühte vaatama.

12:35 Mr Bean (E4)

Mr Bean ostab oma esimese televiisori, kuid tal on probleeme signaaliga. Lõpuks leiab ta lahenduse, millele mitte ükski normaalse ajuga inimene ei tuleks ka tuhande aasta jooksul. Mr Beanil on ka teine uus mänguasi, polaroid-kaamera. Kui see temalt pargis varastatakse, otsustab Bean varga omal jõul kinni püüda.

13:10 Mr Bean (E5)

Mr Bean ärkab liiga hilja ning peab kiirustama hambaarstile. Ainus võimalus kiirelt kohale jõuda on riietuda autos. Arsti juures otsustab Bean ise end ravima hakata.

13:40 Mr Bean (E6)

Mr Bean elustab südamehaiget, aga selle tulemused on üpris kurvad. Seejärel otsustab ta aga lennukiga puhkama sõita ja suudab pakkida oma asjad imepisikesse kohvrisse. Lennukis tutvub ta väikese poisiga, kelle oksekotis on peidus üllatus...

14:15 Mr Bean (E7)

Jõulude saabudes tarib mr Bean koju kõige kõrgema kuuse, mille ta leida suudab. Jõuluõhtul on tal palju üllatusi varuks, aga tema pruut solvub ja mr Bean peab jõulud üksi veetma.

14:45 Mr Bean (E8)

Mr Bean veedab nädalalõpu hotellis ja suudab sealsed külalised ja töötajad lõplikult närvi ajada. Tagatipuks silkab ta veel alasti mööda maja ringi...

15:15 Mr Bean (E9)

Ootamatult pannakse mr Bean last hoidma, aga sellest hoolimata otsustab ta päeva täiel rinnal nautida. Iseasi, kas ka laps nendest vintsutustest terve nahaga pääseb.

15:45 Mr Bean (E10)
16:15 Mr Bean (E11)

Mr Bean naaseb oma kunagisse kooli, kus ta tekitab segadust kunstiõpetuse klassis. Kuid kõige rohkem kannatab sel päeval tema armas auto.

16:50 Mr Bean (E12)

Mr Bean kaotab pesumajas püksid ära ega suuda neid enam leida. Lisaks sellele üritab ta golfi mängida, seda mõistagi omaenda kentsakal moel.

17:15 Mr Bean (E13)

Mr Bean avastab uue mooduse, kuidas ennast tunnimehega pildistada lasta. Õhtul voodisse pugedes ei saa ta aga kuidagi und ja peab Une-Matit väga nutikate võtetega ligi meelitama.

18:00 Estonia - teekond teadmatusse (E3) *

Mida leiavad uurijad 27 aasta eest uppunud Estonia autotekilt? Ja kui palju on laevakeres auke? Need küsimused on veel õhus uurimislaeval Sentinel, mis seisab viimaseid päevi parvlaeva Estonia hukupaigas. Saatesarja viimases osas kisub uurijate vahel pingeliseks, sest aeg hakkab otsa saama, aga kõik tahavad oma küsimustele vastuseid.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2020/E254)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Tipptund 3 (Rush Hour 3) FILM

Märulikomöödia. Uurija Carter ja inspektor Lee tegutsevad jälle, sedapuhku aga Pariisis. Meeste missiooniks on nurjata ülemaailmne kuritegelik vandenõu ja päästa vana sõbra elu. Asja segavateks faktoriteks on aga nimelt tõsiasjad, et mehed ei oska ei kohalikku keelt, ei tunne linna ja veel vähem on neil aimu pariislaste igapäevakommetest.

21:55 Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) FILM

J.K. Rowlingu loodud "Fantastiliste elukate" teine osa. Must võlur Gellert Grindelwaldi on vahistatud MACUSA poolt, tänu Newt Scamanderi kaasabile. Kuid nüüd on Grindelwald viinud oma ähvarduse täide ja põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani: viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema. Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Üha enam lõhenevas võlurite maailmas kehtestatakse uusi piire ja pannakse proovile ka lähimate sõprade ning pereliikmete ustavussidemed.

00:35 Igavesti Britney Spears (Britney Ever After) FILM

On 2008. aasta ja filmimeeskonnale antakse võimalus heita pilk popiprintsess Britney Spearsi ellu. Intervjuu käigus meenutab ta kõike, mis juhtus 1998. ja 2008. aasta vahel. 1998. aastal saab Britney karjäär tuule tiibadesse tänu singlile „Hit Me Baby One More Time,“ millest saab ülemaailmne hitt. Peagi teatab Britney, et tema ja NSYNCi superstaar JustinTimberlake on paar. Kui muinasjutuline armusuhe lõpeb, saab Britney imago kannatada. Kurikuulus 72-tunnine abielu ja teine karile jooksnud abielu Kevin Federline’iga päädib vaimse häirega. Biograafiline film algab Britney tähelennuga ja lõppeb kurnava meeleoluhäirega, millest sai maailma kõige kuulsam närvivapustus. Film uurib ka seda, millist rolli mängisid Britney pere, armukesed, sõbrad ja mänedžerid ajal, mil Britney pidi tulema toime kasvava kuulsuse ja vaimse häirega. Kuidas Britney selle kõigega hakkama saab ja mida see tema karjääri jaoks tähendab?

02:10 Tipptund 3 * (Rush Hour 3) FILM

Märulikomöödia. Uurija Carter ja inspektor Lee tegutsevad jälle, sedapuhku aga Pariisis. Meeste missiooniks on nurjata ülemaailmne kuritegelik vandenõu ja päästa vana sõbra elu. Asja segavateks faktoriteks on aga nimelt tõsiasjad, et mehed ei oska ei kohalikku keelt, ei tunne linna ja veel vähem on neil aimu pariislaste igapäevakommetest.

03:45 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7553)

Nikau osaleb taas suurel fotosessioonil, kuid kui teda sunnitakse päeva lõpus peale minema, avastab ta oma lepingu tõelised mõõtmed. Dean palub Jasmine’il Macil silma peal hoida. Alf on kindel, et sellel on sügavam põhjus, miks Justin Leah’l Susie otsimist takistab.

Esmaspäev, 27.12.2021

06:00 Merevaade Matverega (H1/E4)

Saatejuht Marko Matvere jätkab retke läbi ajaloolise Kopli, muuhulgas saame teada, milline park sai rahvasuus nimeks „Ela või sure” ja miks seda kohta just nii kutsuti. Tutvume Politsei-ja Piirivalveameti uhiuue patrull-laevaga Raju, mis on äärest ääreni täis kõige moodsamat tehnikat ja uudistame ka ajaloolist laeva Hoppetit. Reporter Kaidor Kahar teeb Eesti Maaülikoolis tutvust vesiviljelusega.

06:35 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1284) *

Hernando teeb Camilale kingituse. Mirañarid valmistuvad lihavõteteks. Carmelo plaanib Manantialesesse tungida.

08:00 Mägidoktor (H11/E3) *

Anne lahkub Gruberhofist ja talu on finantsraskustes. Lilli valmistub tegema autojuhilube ja jätkab tööd Martini praksises. Hans on tütre otsuses pettunud. Lisbethi surnud abikaasa vend tuleb Ellmausse. Martin ravib noort naist, kes kasutab oma mehe teadmata hormonaalseid antibeebipille.

09:00 Reede ÕHTU!

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Jõuluvõlumaa (Candy Cane Christmas) FILM

Juba lapsest saati on Phoebe lemmik jõulukombeks olnud kommidega ääristatud tänavad naabruskonnas. Sel aastal loobutakse kaunistamisest ning see murrab Phoebe südame. Uut südantsoojendavat traditsiooni otsides mõistab Phoebe, et mitte asi iseenesest pole tähtis, vaid inimesed, kellega koos me neid traditsioone kanname.

12:00 Doktor Murphy (H3/E8)

Carly katsed suurendada intiimsust Shauniga tekitavad mõlemas rohkem frustratsiooni kui nad arvata oskasid. Lim ja Melendez näevad vaeva, et hoida tööd ja eraelu lahus.

13:00 Üllatavad loomad

Lustakas erisaade paneb ritta loomariigi kõige suuremaid üllatajaid. Kelle vahel on sündinud kõige ebatavalisemad loomasõprused ja keda kõike on inimesed endale koduloomaks võtnud? Miks sai Norra kaardiväe kindraliks kuningpingviin? Miks elab ühe naise kodus tuhat kassi ja miks armus jooksuajal elevant autodesse? Mida pakutakse koerte luksushotellis ning kes külastavad öökullikohvikut? Mida eriskummalist oskavad kõige andekamad loomad? Üks on selge: pärast kõige selle nägemist on siililegi selge, et me elame ühes eriti kirjus maailmas.

14:00 Pilvede all (H12/E168)

Mari püüab Stockholmis Pireti meelt lahutada, kuid lõpuks on ta ise see, kes abi vajab. Sandra kohtub Mammuga. Erik teeb ootamatu avastuse. Sirje seab Gunnarile karmid reeglid. Andres peab nõu naisega, kellest Kertu midagi ei tea.

15:00 Vana silla saladus (H6/E1285)

Elías lubab Carmelot aidata. Camila ei mõista Hernando käitumist. Raimundo plaanib meeleavaldust.

16:00 Keelatud vili (H3/E222)

Yildiz on üllatunud, kui näeb Kerimit Argun Holdingi tegevjuhina ja otsustab temast eemale hoida. Halit leiab vabanduse Yildizi juurde kolimiseks, et ta süda uuesti võita. Yildiz on aga tärkavate tunnete tõttu Kerimi vastu suures segaduses. Yildizil on tükk tegemist, et Haliti eest Zehra purjusolekut varjata. Enderist saab ettevõtte osanik.

17:00 Mägidoktor (H11/E4)

Anne lahkub Gruberhofist ja talu on finantsraskustes. Lilli valmistub tegema autojuhilube ja jätkab tööd Martini praksises. Hans on tütre otsuses pettunud. Lisbethi surnud abikaasa vend tuleb Ellmausse. Martin ravib noort naist, kes kasutab oma mehe teadmata hormonaalseid antibeebipille.

18:00 Viimane võmm (H2/E12)

Liiklusõnnetuses rängalt vigastada saanud mehe auto pakiruumist leitakse tundmatu naise surnukeha. Mees on koomas ja tema ülekuulamine seega võimatu. Uurijad Kotkas ja Prikk ei jäta aga jonni ja nende tähelepanu äratab eksklusiivne reisibüroo, mis pakub oma rikastele klientidele teenuseid, mida lihtsurelik kujutledagi ei oska...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Noa laev (Noah) FILM

Võimsalt suurejooneline film on inspireeritud vana testamendi loost ning räägib vaprusest, ohverdusest ja lootusest. Noa on tavaline mees, keda painavad aga ilmutused katastroofilisest üleujutusest, mis hävitab kogu Maa. Nägemusist sunnituna hakkab Noa ehitama tohutusuurt laeva, et päästa süütud...

22:40 Visad võmmid (Cop Out) FILM

Möllukomöödia politseinikest Jimmyst ja Paulist, kes tagandatakse karistuseks erioperatsiooni kihva keeramise eest ajutiselt töölt. Jimmy'le tähendab see tõsist peavalu, sest töötuna ei suuda ta maksta oma tütre ülikalli pulmapeo eest. Raha hankimiseks segab ta end tahtmatult pöörastesse sekeldustesse, millest terve nahaga välja tulemiseks vajab ta taas oma paarimees Pauli abi... Film ei sobi alaealistele.

00:40 Amanda Knox: mõrvaprotsess Itaalia moodi (Amanda Knox: Murder on Trial in Italy) FILM

Tõsielul põhinev krimidraama mõrvast, mis šokeeris kogu maailma. Seattle’ist pärit vahetusüliõpilast Itaalias süüdistati oma ühikakaaslase armutus mõrvamises. Itaalia prokurör ja press maalisid temast verdtarretava pildi, aga filmi fookuses on küsimus, kas Amanda Knox oli lõpuks ikkagi süüdlane või hoopis ohver?

02:20 Dr House (H8/E8)

Prokurör usub, et tal oli tunnistaja ülekuulamise ajal südameseiskumine. Tiimi esialgne diagnoos on hüper-ärevus, aga kui Adams ja Park leiavad patsiendi kodust peidetud tulirelvade arsenali, tuvastavad nad veelgi muret-tekitavaid ning sügaval peituvaid psühholoogilisi häireid.

03:10 Jõuluvõlumaa * (Candy Cane Christmas) FILM

Juba lapsest saati on Phoebe lemmik jõulukombeks olnud kommidega ääristatud tänavad naabruskonnas. Sel aastal loobutakse kaunistamisest ning see murrab Phoebe südame. Uut südantsoojendavat traditsiooni otsides mõistab Phoebe, et mitte asi iseenesest pole tähtis, vaid inimesed, kellega koos me neid traditsioone kanname.

04:41 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7554)

Nikaud ja ta paarilist Allegrat tutvustatakse peol uute superstaaridena. Bella tunneb end üksi, kui Ryderi ja Chloe saabumine päästab päeva. Tori ei suuda mõista Christiani kinnisideed oma surmalähedase kogemuse mõtestamiseks.

Teisipäev, 28.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1285) *

Elías lubab Carmelot aidata. Camila ei mõista Hernando käitumist. Raimundo plaanib meeleavaldust.

08:00 Mägidoktor (H11/E4) *

Anne lahkub Gruberhofist ja talu on finantsraskustes. Lilli valmistub tegema autojuhilube ja jätkab tööd Martini praksises. Hans on tütre otsuses pettunud. Lisbethi surnud abikaasa vend tuleb Ellmausse. Martin ravib noort naist, kes kasutab oma mehe teadmata hormonaalseid antibeebipille.

09:00 Viimane võmm (H2/E12) *

Liiklusõnnetuses rängalt vigastada saanud mehe auto pakiruumist leitakse tundmatu naise surnukeha. Mees on koomas ja tema ülekuulamine seega võimatu. Uurijad Kotkas ja Prikk ei jäta aga jonni ja nende tähelepanu äratab eksklusiivne reisibüroo, mis pakub oma rikastele klientidele teenuseid, mida lihtsurelik kujutledagi ei oska...

10:00 Jõulud kirjasõbraga (Christmas Pen Pals) FILM

Hannah peab mahajäetuna ja põrumas kohtinguäpi looajana naasma jõuludeks koju. Oma kunagise sõbra õhutusel võtab Hannah osa kodulinnas toimuvast kirjasõpruse aktsioonist, kus vahetab tundmatuga terve rea võrratuid kirju. Kas see tundmatu võib ehk olla tema tõeline hingesugulane?

12:00 Doktor Murphy (H3/E9)

Shaun on valmis suhet Carlyga järgmisele tasandile viima. Noor naine peab otsustama, kas ravida end ja päästa oma elu või hävitada oma abielu. Claire ravib meest, kellest ta alles hommikul pärast kuuma ööd lahku läks.

13:00 Jõulusoov (E1)

Jõulud on märkamise ja aitamise aeg. Kuid mõned soovid on teistest suuremad ja vajavad meie kõigi abi. Kanal 2 heategevussaade “Jõulusoov” tuleb appi kõige kaitsetumatele meie seast. Lastele, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Vaid üheskoos saame nende elu paremaks muuta! Kui helistate annetusnumbril 9002205, annetate 5 eurot; 9002210 helistades, annetate 10 eurot ja numbrile 9002225 helistades annetate 25 eurot. Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 heategu arveldusarvele EE272200221074700429. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu Liis Lemsalu ja Ivo Linna. Saatejuht Keili Sükijainen.

14:00 Pilvede all (H12/E169)

Mari püüab harjuda uue elukorraldusega, kuid see pole lihtne, sest Sandra osutab kardetust tugevamaks vastaseks. Piret naaseb Rootsist ja kohtub ootamatult vana armastusega. Erik ähvardab Andrest, kuid on Liina ees täiesti abitu.

15:00 Vana silla saladus (H6/E1286)

Francisca üritab Raimundot ümber veenda. Elíase käitumine häirib Hernandot. Hipólito noomib Franciscat.

16:00 Keelatud vili (H3/E223)

Halit on Zehrale toeks ja tahab, et ta tütar sõltuvusravile läheks. Enderile ei jää märkamata, et Sahika on Kerimist sisse võetud. Ender näitab Sahikale koha kätte, kutsudes õhtusöögile Yildizi ja Kerimi. Kerimi sõber ja abiline Mert on mures, et Kerimi uus armastus võib nende plaanid uppi lüüa. Sahika kavatseb Haliti maja ära osta, ent Halit on juba temast ette jõudnud. Kerim usub, et on Haliti usalduse võitnud.

17:00 Mägidoktor (H11/E5)

Martinil on raske aeg. Onu saabumisest saati tülitseb ta Hansuga pidevalt. Onu on väidetavalt raskelt haige ja tahab Lisbethiga ära leppida, aga Martin on skeptiline. Kahnweiler ja Gruber ravivad meiningiidis meest, kel on lisaks haigusele ka suured pereprobleemid ning jahedad suhted pojaga.

18:00 Viimane võmm (H2/E13)

Mõrva ohver on otse koduses tugitoolis maha lastud. Kotkasel ja Prikil tekib kahtlus, et mees võis olla segatud oma endise bossi inimröövi. Kuna rööviga olid väidetavalt seotud kaks inimest, siis tekib uurijatel teooria, et see salapärane „teine“ võiski selle mõrva sooritada...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Unustamatu 2021

Suur erisaade võtab kokku aasta kõige põrutavad sündmused, mis niipea ei unune! Aasta algas tormiliselt – Ameerikas ründasid pettunud Trumpi pooldajad Kapitooliumi, Eestis varises valitsus kokku. Vaktsineerimiskorraldus mattus kriitikalaviini alla, lõhet ühiskonnas näitasid meeleavaldused ja väljaastumised Vabaduse väljakul ja mujal. Spordis pakkusid epeevehklejad ja tennisist Anett Kontaveit ülevaid hetki, kuid me ei pääsenud ka dopinguskandaalidest. Saime uue presidendi ja nii vanad kui värsked juhid linnadesse ja valdadesse. Juhtivad keskerakondlased Mailis Reps ja Mihhail Korb sattusid korruptsiooniskandaali. 27. aastat peale Estonia laevahukku hakkasid lõpuks vrakki uurima suisa kaks uurimismeeskonda.Aasta võtavad kokku seitsmendaks reketiks tõusnud Anett Kontaveit, Eesti Olümpiakomitee esimees ja ettevõtja Urmas Sõõrumaa, Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid ja EKRE juht Martin Helme, peaprokurör Andres Parmas, Estonia laevavraki uurija Margus Kurm, viroloogiaprofessor Andres Merits, Postimehe peatoimetaja Marti Aavik, Kroonika peatoimetaja Ingrid Veidenberg jt.Saate autor on Elo Mõttus-Leppik.

21:00 London on langenud (London Has Fallen) FILM

Maailma suurriikide liidrid on sõitnud Londonisse peaministri matusele. Samal ajal asub tegutsema salajane rühmitus, kes on otsustanud hävitada lääneliku tsivilisatsiooni. Londonis toimub üksteise järel hulk terroriakte. Puhkenud paanikas hukkuvad viie riigi liidrid ja Ameerika Ühendriikide president võetakse pantvangi. Sellal kui eriüksused püüavad linnas kõigi vahenditega korda jalule seada, asub presidendi ihukaitsja Mike Banning päästeoperatsioonile. Teda aitab oma ala tõeline proff, salaluureteenistuse MI-6 agent. Kaks ääretult erinevat isiksust peavad erakordsetes tingimustes õppima teineteist usaldama, sest kogu maailma tulevik sõltub nende tegudest. Film ei sobi alaealistele.

22:50 Ma olen Elizabeth Smart (I Am Elizabeth Smart) FILM

Tõsielul põhinev lugu 14-aastasest Elizabeth Smartist, kelle 2002. aastal Brian David Mitchell röövis. Pantvangis hoitud tüdruk pidi kuude kaupa toime tulema vägivallaga ning samal ajal kavandama oma põgenemisplaani.

00:40 24 tundi elada (24 Hours to Live) FILM

Tempokas märul palgamõrtsukast, kes saab võimaluse oma patud lunastada, kui tema tööandja töö käigus hukkunud mehe mõneks ajaks taas ellu äratab.

02:20 Dr House (H8/E9)

Alzheimeri patsient tuleb haiglasse ravimikatsele. Kui tal tõuseb kõrge palavik ja ta hakkab oksendama, selguvad hoopis mõned tõsiasjad tema ja ta naise abielust.

03:10 Jõulud kirjasõbraga * (Christmas Pen Pals) FILM

Hannah peab mahajäetuna ja põrumas kohtinguäpi looajana naasma jõuludeks koju. Oma kunagise sõbra õhutusel võtab Hannah osa kodulinnas toimuvast kirjasõpruse aktsioonist, kus vahetab tundmatuga terve rea võrratuid kirju. Kas see tundmatu võib ehk olla tema tõeline hingesugulane?

04:50 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7555)

Ziggy on pahane, et Mac pole ühendust võtnud ja on Deani juurde kolinud. Chloe ja Ryder peavad tulevikuplaane. Tori ei suuda Christiani veenda pulmadele keskenduma. Leah ajab uue hooga Susie jälgi ning püüab Johni pehmeks rääkida.

Kolmapäev, 29.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1286) *

Francisca üritab Raimundot ümber veenda. Elíase käitumine häirib Hernandot. Hipólito noomib Franciscat.

08:00 Mägidoktor (H11/E5) *

Martinil on raske aeg. Onu saabumisest saati tülitseb ta Hansuga pidevalt. Onu on väidetavalt raskelt haige ja tahab Lisbethiga ära leppida, aga Martin on skeptiline. Kahnweiler ja Gruber ravivad meiningiidis meest, kel on lisaks haigusele ka suured pereprobleemid ning jahedad suhted pojaga.

09:00 Viimane võmm (H2/E13) *

Mõrva ohver on otse koduses tugitoolis maha lastud. Kotkasel ja Prikil tekib kahtlus, et mees võis olla segatud oma endise bossi inimröövi. Kuna rööviga olid väidetavalt seotud kaks inimest, siis tekib uurijatel teooria, et see salapärane „teine“ võiski selle mõrva sooritada...

10:00 Iga päev on jõulud (Every Day Is Christmas) FILM

Klassikalisest jõululoost inspireeritud film, kus kitsi Alexis Taylori juurde saabub jõuludel külaline. Kohtumine paneb Alexise oma elu täiesti uue pilguga hindama ning sunnib teda letile panema seda ühte asja, mida raha eest ei saa - oma südant.

11:50 Lõbus mr Bean (H1/E7)
12:00 Doktor Murphy (H3/E10)

Shaun külastab isa, kes on suremas ning perekonna taaskohtumine surivoodi ääres rebib taas lahti vanad haavad. Dr Melendez ravib koos residentidega NFL-i staarmängijat, kel on tõsine lülisambavigastus. Claire tegeleb oma vaimse tervisega.

13:00 Jõulusoov (E2)

Jõulud on märkamise ja aitamise aeg. Kuid mõned soovid on teistest suuremad ja vajavad meie kõigi abi. Kanal 2 heategevussaade “Jõulusoov” tuleb appi kõige kaitsetumatele meie seast. Lastele, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Vaid üheskoos saame nende elu paremaks muuta! Kui helistate annetusnumbril 9002205, annetate 5 eurot; 9002210 helistades, annetate 10 eurot ja numbrile 9002225 helistades annetate 25 eurot. Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 heategu arveldusarvele EE272200221074700429. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu Koit Toome ja Suured Tüdrukud. Saatejuht Keili Sükijainen.

14:00 Pilvede all (H12/E170)

Sirje tuleb pealinna, et Mariga kohtuda. Sandra üritab Mammuga suhteid klaarida. Maimu on meeleheitel Liisa lahkumisest ja süüdistab Erikut. Gunnar jääb Sirjele vahele. Urmase ja Pireti tulevikuplaanid panevad Alberti muretsema.

15:00 Vana silla saladus (H6/E1287)

Hernando hoiab Elíast oma perest eemal. Rafaela meelitab Matíast. Gracia on veendunud, et Onésimo on Misen.

16:00 Keelatud vili (H4/E224)

Argunite pere on tagasi tavapärase elurütmi juures, kuid uues ja veel uhkemas majas. Haliti eesmärk on talle raskel ajal toeks olnud Yildizi tagasi võitmine ja temaga uuesti abiellumine. Yildiz ei tea, mida teha, sest tal on tekkinud tunded Kerimi vastu. Halit teeb Enderile ettepaneku saada tema paremaks käeks.

17:00 Mägidoktor (H11/E6)

Martinil on raske aeg. Onu saabumisest saati tülitseb ta Hansuga pidevalt. Onu on väidetavalt raskelt haige ja tahab Lisbethiga ära leppida, aga Martin on skeptiline. Kahnweiler ja Gruber ravivad meiningiidis meest, kel on lisaks haigusele ka suured pereprobleemid ning jahedad suhted pojaga.

18:00 Viimane võmm (H3/E1)

Tanja taastub oma politseijaoskonnas aset leidnud tulistamisel saadud traumast. Aafrikast naaseb Tanja ammune sõber doktor Niklas Holm ja külvab segadust Tanja ja Miku vahele. Mõisnik saab uue assistendi - eksootilise kaunitari Kassandra. Arabella püüab oma uut poiss-sõpra, liikluspolitseinik Mart Noormetsa mõrvarühma tööle sokutada. Kotkas ja Prikk peavad lahendama seikluspargi Nord omaniku mõrvaloo.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Otse! Spordiaasta tähed Gala 2021

Otseülekanne! Lõppevale spordiaastale pannakse pidulik lõpp auhinnagalal „Spordiaasta tähed 2021“. Punasel vaibal teevad õhtule sissejuhatuse Saskia Alusalu ja Madis Kimmel. Glamuurne spordipidu teeb emotsionaalse tagasivaate aasta spordisündmustele ja Eesti sportlaste tipphetkedele Tokyo suveolümpiamängudel ning teistel tippvõistlustel. Kes pakkusid lõppeval 2021. aastal kõige meeliülendavamaid ja haaravamaid hetki? Kes kroonitakse aasta naissportlaseks ja meessportlaseks, kes aasta võistkonnaks ja treeneriks? Millised spordisündmused Tokyo olümpia kõrval jäävad meelde just 2021. aastal? Just nendele küsimustele leitakse spordipeol vastus. Samuti antakse välja Eesti Olümpiakomitee auhind «Eestimaa Spordihing». Parimate sportlaste autasustamist saadab uhke meelelahutusprogramm ja üllatusesinejad.

22:15 Aastalõpu intervjuu Anett Kontaveidiga

Anett Kontaveit saavutas sel aastal rohkem, kui ükski Eesti tennisist kunagi varem! Keeruliselt alanud aasta, mis täis hirmu koroonaviiruse suhtes ja kõhklusi tuleviku osas, lõppes Eesti esitennisisti jaoks maailma seitsmenda kohaga. Kui palju mängis rolli treeneri vahetus, kui palju sisemise jõu ja usu leidmine, millised on Anett Kontaveidi uued sihid ja unistused ning kui palju leiab ta aega tenniseväliseks tegevuseks? Anett Kontaveidiga vestleb Elo Mõttus-Leppik.

22:45 Creed 2 (Creed II) FILM

Eepilises spordidraamas lähevad poksimatšil vastamisi Adonis Johnson ja Victor Drago. Nende isade matš 1985. aastal rabas kogu maailma, sest Ivan Drago tappis Apollo Creedi. Kuigi Adonise treener Rocky Balboa on väljakutsele vastu, asub ta siiski noormeest matšiks ette valmistama. Lõputu pingutamine sunnib mõlemad mehed vastu astuma oma minevikuvarjudele, kuid kas sellest piisab võiduks?

01:10 Lucifer (H3/E17)

Lucifer ja Chloe panevad oma elud ohtu, et kaitsta superstaari. Charlotte peab samal ajal rahusobitajaks olema.

02:00 Dr House (H8/E10)

Haiglasse saabub alaealine ja kodutu patsient. Kui tema raviks on vaja lapsevanema nõusolekut, kaalub tiim, kas peaks kutsuma lastekaitse. Tuleb välja, et tüdruk põgenes kodunt narkomaanist ema tõttu.

02:50 Seks saatis mu pokri (H1/E5)

Seksimaias paar jääb parklas haledalt vahele. Siis püüab üks noormees vana pruuti seksiga tagasi võita, aga ei leia selleks sobivat kohta.

03:20 Iga päev on jõulud * (Every Day Is Christmas) FILM

Klassikalisest jõululoost inspireeritud film, kus kitsi Alexis Taylori juurde saabub jõuludel külaline. Kohtumine paneb Alexise oma elu täiesti uue pilguga hindama ning sunnib teda letile panema seda ühte asja, mida raha eest ei saa - oma südant.

05:00 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7556)

Leah veab Justini meelehärmiks Stepheni nende juurde koju, et Susie jahtimist kavandada. Tori ei suuda endiselt Christiani mõista, aga annab siiski parima, et teda toetada. Dean leiab katkise käega purjus Maci.

Neljapäev, 30.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1287) *

Hernando hoiab Elíast oma perest eemal. Rafaela meelitab Matíast. Gracia on veendunud, et Onésimo on Misen.

08:00 Mägidoktor (H11/E6) *

Martinil on raske aeg. Onu saabumisest saati tülitseb ta Hansuga pidevalt. Onu on väidetavalt raskelt haige ja tahab Lisbethiga ära leppida, aga Martin on skeptiline. Kahnweiler ja Gruber ravivad meiningiidis meest, kel on lisaks haigusele ka suured pereprobleemid ning jahedad suhted pojaga.

09:00 Viimane võmm (H3/E1) *

Tanja taastub oma politseijaoskonnas aset leidnud tulistamisel saadud traumast. Aafrikast naaseb Tanja ammune sõber doktor Niklas Holm ja külvab segadust Tanja ja Miku vahele. Mõisnik saab uue assistendi - eksootilise kaunitari Kassandra. Arabella püüab oma uut poiss-sõpra, liikluspolitseinik Mart Noormetsa mõrvarühma tööle sokutada. Kotkas ja Prikk peavad lahendama seikluspargi Nord omaniku mõrvaloo.

10:00 Ainukordsed jõulud (No Time Like Christmas) FILM

Emma leiab vanakraami poest oma ülikooliaegse peika graveeritud kella ning ta õde on veendunud, et see on märk. Ta korraldab neile salaja nädal enne jõule kohtumise Vermontis. Kohkunud eksid asuvad külalistemajas koos kohaliku teatri päästmise nimel tööle, kuid kas nad suudavad eirata nende vahel kunagi olnud tundeid?

11:50 Lõbus mr Bean (H1/E8)
12:00 Doktor Murphy (H3/E11)

Isa surma järel peab Shaun jõudma selgusele oma tunnetes Lea ja Carly vastu. Tiim opereerib patsienti, kes keeldub anesteesiast. Claire teeb psühholoogi juures edusamme.

13:00 Jõulusoov (E3)

Jõulud on märkamise ja aitamise aeg. Kuid mõned soovid on teistest suuremad ja vajavad meie kõigi abi. Kanal 2 heategevussaade “Jõulusoov” tuleb appi kõige kaitsetumatele meie seast. Lastele, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Vaid üheskoos saame nende elu paremaks muuta! Kui helistate annetusnumbril 9002205, annetate 5 eurot; 9002210 helistades, annetate 10 eurot ja numbrile 9002225 helistades annetate 25 eurot. Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 heategu arveldusarvele EE272200221074700429. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu Tanel Padar, Eleryn, Inga ja Rahel. Saatejuht Keili Sükijainen.

14:00 Pilvede all (H12/E171)

Piretil on enda ja Urmase suhte osas kõhklusi. Sirje suudab Inna ja Alberti vahel taas tüli tekitada. Mari otsustab kontrollida, kas Indrek ikka peab nende kokkuleppest kinni. Andresel on Erikule ja Maimule ootamatu ettepanek.

15:00 Vana silla saladus (H6/E1288)

Elías annab Carmelole lootust. Rafaela veenab Ramirot Muniasse mitte tulema. Francisca saadab Mauricio protestile.

16:00 Keelatud vili (H4/E225)

Haliti tagasitulek ettevõttesse heidutab Sahikat. Halit soovib, et Kerim tema ettevõttes tööd jätkaks. Enderil on aga tekkinud mehe suhtes mõningad kahtlused. Zehra kardab paaniliselt vaesumist, mistõttu on otsustanud kõige arvelt raha kokku hoida.

17:00 Mägidoktor (H11/E7)

Martin on rahutu, kuna välja ilmunud onu avaldab tema arvates Lillile halba mõju. Ta ei taha onuga suhelda, kuid peab tahes tahtmata teda ravima. Martini ravimatult haige patsient Sandra soovib oma elu lõpetada ja palub sealjuures Martinit end teekonnal Šveitsi saata. Kahnweiler ja Vera soovivad lastekodust võetava poisi kohta infot. Kahnweiler teeb šokeeriva avastuse.

18:00 Viimane võmm (H3/E2)

Kallist restoranist leitakse mürgitatuna noor naine. Kotkas ja Prikk saavad teada, et naine töötas firmas, mille tegevusalaks on ettevõtetes soovimatutest töötajatest vabanemine ja - väidetavalt - neile ka uue töö leidmine. Miku ja Niklas Holmi rivaliteet eskaleerub. Martin Tammets edutatakse Politseiameti avalike suhete osakonna juhiks - kellest küll saab tema järglane mõrvarühmas? Prikk arvab, et tema võimalus karjääri teha on lõpuks ometi saabunud. Mõisnik saab aru, et uue geeniusest assistendiga ei olegi nii lihtne suhelda.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Mida tegelikult tõi 2021

Vaatame otsa aasta alguses tehtud ennustustele! Mis läks täppi ja milline ennustus puhta mööda. Kas koroona tuli meid tapma vastavad koroonapandeemia kriisijuht Arkadi Popov, professor Krista Fischer. Kas Eestit tabas sajandi suurim majanduskriis vastab majandusanalüütik Mihkel Nestor. Kas see aasta oli Eesti kliimaajaloo kõige soojem ja purustati rekordeid räägib ilmavaatleja Külli Loodla.

20:30 Elmari laul 2021

Millised Eesti laulud olid lõppeva aasta kõige meeldejäävamad raadio Elmar kuulajate jaoks? Raadio Elmar koostas koos kuulajatega Eesti lugude edetabeli „Elmari laul 2021“. Saates on külas mitmed artistid, kes need palad live-ettekandes vaatajateni toovad. Esinejatega räägivad Tiiu Sommer, Lauri Hermann, Henri Laumets ja Kristiina Kraus.

21:30 Vana-aastaõhtu (New Year's Eve) FILM

Romantiline menukomöödia aasta kõige imelisemast õhtust linnas, mis kunagi ei maga - New Yorgis. Filmis lööb kaasa enneolematu staaride paraad, teiste seas Katherine Heigl, Sarah Jessica Parker, Ashton Kutcher, Robert De Niro, Hilary Swank, Zac Efron, Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Abigail Breslin, Josh Duhamel, Michelle Pfeiffer, Ryan Seacrest jpt.

23:45 Suured pulmad (The Big Wedding) FILM

Vaimukas romantiline komöödia. Palju aastaid tagasi oma abielu lahutanud Don ja Ellie Griffin peavad oma poja pulmade jaoks teesklema, et elavad endiselt õnnelikult koos. Loomulikult kaasneb sellega palju arusaamatusi ja naljakaid olukordi ning lõpuks kujuneb sellest üks tõeline perekondlik tohuvabohu!

01:25 Dr House (H8/E11)

Vägivaldsel patsiendiga seotud intsidendil on ühele tiimiliikmele tõsised tagajärjed. Tiimi ja House'i tööd hakkab kontrollima dr Walter Corfield, neuroloogia osakonna ülem.

02:15 Ainukordsed jõulud * (No Time Like Christmas) FILM

Emma leiab vanakraami poest oma ülikooliaegse peika graveeritud kella ning ta õde on veendunud, et see on märk. Ta korraldab neile salaja nädal enne jõule kohtumise Vermontis. Kohkunud eksid asuvad külalistemajas koos kohaliku teatri päästmise nimel tööle, kuid kas nad suudavad eirata nende vahel kunagi olnud tundeid?

03:55 Suured pulmad (The Big Wedding) FILM

Vaimukas romantiline komöödia. Palju aastaid tagasi oma abielu lahutanud Don ja Ellie Griffin peavad oma poja pulmade jaoks teesklema, et elavad endiselt õnnelikult koos. Loomulikult kaasneb sellega palju arusaamatusi ja naljakaid olukordi ning lõpuks kujuneb sellest üks tõeline perekondlik tohuvabohu!

05:25 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7557)

Johni õhutusel püüab Dean Macile mõistust pähe panna. Christian ei vasta kutsele ning tunnistab alles hiljem, et lebas voodis, kus Lewis teda tappa püüdis. Leah ja Stephen jätkavad Susie otsimise plaani kavandamist.

Reede, 31.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1288) *

Elías annab Carmelole lootust. Rafaela veenab Ramirot Muniasse mitte tulema. Francisca saadab Mauricio protestile.

08:00 Mägidoktor (H11/E7) *

Martin on rahutu, kuna välja ilmunud onu avaldab tema arvates Lillile halba mõju. Ta ei taha onuga suhelda, kuid peab tahes tahtmata teda ravima. Martini ravimatult haige patsient Sandra soovib oma elu lõpetada ja palub sealjuures Martinit end teekonnal Šveitsi saata. Kahnweiler ja Vera soovivad lastekodust võetava poisi kohta infot. Kahnweiler teeb šokeeriva avastuse.

09:00 Viimane võmm (H3/E2) *

Kallist restoranist leitakse mürgitatuna noor naine. Kotkas ja Prikk saavad teada, et naine töötas firmas, mille tegevusalaks on ettevõtetes soovimatutest töötajatest vabanemine ja - väidetavalt - neile ka uue töö leidmine. Miku ja Niklas Holmi rivaliteet eskaleerub. Martin Tammets edutatakse Politseiameti avalike suhete osakonna juhiks - kellest küll saab tema järglane mõrvarühmas? Prikk arvab, et tema võimalus karjääri teha on lõpuks ometi saabunud. Mõisnik saab aru, et uue geeniusest assistendiga ei olegi nii lihtne suhelda.

10:00 Sulnid väikelinna jõulud (Sweet Mountain Christmas) FILM

New Yorki suurejoonelisele jõulukontserdile teel olev superstaar teeb kiire vahepeatuse Tennessees, et perele tere öelda. Kui ta lumevangi jääb, asub ta hoopis kodukohas kontserti korraldama.

12:00 Tõnis Niinemetsa kuldsed hetked

Ta on aasta meelelahutaja 2016, ta on teinud standup’i sadadele väljamüüdud saalidele ja ta tuntumate rollide seas on aeroobikakuninganna Suzi Vesik, maailma andekaim laps Kevin Christian ja automüüja Alo. Ta on Tõnis Niinemets! Lustlik erisaade meenutabki kõige naljakamaid hetki, millega Tõnis Niinemets on kaamera ette jäänud.

13:00 ÕHTU! Aasta TOP

Millised hetked 2020. aasta "Õhtu!" saatest olid vaatajate kõige suuremad lemmikud, saab selgeks suures eriprogrammis. Loomulikult mängime need ka uuesti ette! Millised saatejuhtide väljakutsed läksid televaatajatele kõige enam korda ja milline stuudiohetk vallutas vaatajate südamed? Ning mis kõnetas saatejuhte endeid kõige enam?

14:00 Elmari laul 2021

Millised Eesti laulud olid lõppeva aasta kõige meeldejäävamad raadio Elmar kuulajate jaoks? Raadio Elmar koostas koos kuulajatega Eesti lugude edetabeli „Elmari laul 2021“. Saates on külas mitmed artistid, kes need palad live-ettekandes vaatajateni toovad. Esinejatega räägivad Tiiu Sommer, Lauri Hermann, Henri Laumets ja Kristiina Kraus.

15:00 Täitsa lõpp, mis aasta lõpp!

Aasta viimasel päeval toovad telekanalid välja oma kõige vägevama programmi, millega nii konkurendid kui televaatajad ahhetama panna. Lustakas erisaade meenutabki, mida kõike on Eesti vanim erakanal Kanal 2 oma aastavahetusprogrammis veerandsaja aasta jooksul näidanud. Kes on olnud Kanal 2 aastalõppude suurimad naljaninad ja meeldejäävamad hõbekõrid? Millised on olnud kõige toredamad juhtumised ja üllatavamad hetked?

16:40 Lenna aastalõpukontsert

Palavalt armastatud Lenna toob Kanal 2e vaatajani aastalõpu kontserdil kõik oma surematud hitid läbi aegade. Kaunile Lenna muusikale pakuvad vahepala naljakad sketšid, kus astuvad üles teiste seas Kristjan Lüüs, Kaisa Selde, Kait Kall, Anatroli Tafitshuk, Liisa Pulk ja paljud teised.

18:00 Meie aasta Siberis - aastalõpu eri

Kuidas saabus ja möödus maailmalõpp, mis toimus jõulude ajal ja kuidas võetakse Siberis vastu uut aastat?

18:30 Mida tegelikult tõi 2021?

Vaatame otsa aasta alguses tehtud ennustustele! Mis läks täppi ja milline ennustus puhta mööda. Kas koroona tuli meid tapma vastavad koroonapandeemia kriisijuht Arkadi Popov, professor Krista Fischer. Kas Eestit tabas sajandi suurim majanduskriis vastab majandusanalüütik Mihkel Nestor. Kas see aasta oli Eesti kliimaajaloo kõige soojem ja purustati rekordeid räägib ilmavaatleja Külli Loodla.

19:00 Reporteri aastalõpp

Aastavahetuse eel rokib Reporter väljas ja möllab koos rahvaga elumeres. Ühtlasi vaatab aasta viimane Reporter heatujuliselt mööduvale tagasi.

20:00 Suur aastalõpu mälukontroll

Märt Avandi, Ott Sepp, Mart Juur ja Peeter Oja mõõdavad oma mälumahtu Kanal 2 suures aastavahetuse mälukontrollis! Kodudes saab kaasa mängida aasta suurimat mälumängu ja meenutada, mis on need pöörased ja pöördelised sündmused, mis toimusid Eestis ja maailmas aastal 2021. Tähelepanu! Saade sisaldab suhkrut, nisujahu, säilitusaineid ja naerugaasi. Saatejuht on Mart Normet.

21:00 Reporteri Aastahitt 2021

Vana-aasta viimastel tundidel läheb tõeliseks hitisajuks! Nublu? Liis Lemsalu? 5Miinust? Vanilla Ninja? Tanel Padar? Või hoopis keegi muu? Kelle lugu on Reporteri Aastahitt 2021? Erisaade toob vaatajateni parimad kodumaised laulud möödunud aastal! Stuudios saavad sõna muusikud ja lauljad, kelleta aasta 2021 oleks palju rütmivaesem.

22:00 Aastavahetuse Reede ÕHTU!

Piret, Robi ja Jüri korraldavalt tõeliselt pöörase aastavahetuse õhtu, mis trumpab üle kõik senised „Reede Õhtu“ saated. Saatekülalistega võetakse ette mitu naljakat ja hullumeelset seltskonnamängu, mida võib kodus järgi teha ainult omal vastutusel. Mängulise „Reede ÕHTU“ superversioon kutsub stuudiosse mitmeid külalisi. Teiste seas saadavad 2021 aastat ära Kanal 2 saatejuhid Katrin Lust ja Keili Sükijainen, näitleja Grete Kuld ja laulja Koit Toome ning mitmed teised tuntud näitlejad ja muusikud. Kõik nad on valmis Õhtu tiimi lõbusateks ja hullumeelseteks mängudeks ning väljakutseteks.

23:50 Eesti Vabariigi presidendi uusaastatervitus
00:00 EMA 2020

Suurel muusikapeol astusid lavale Trad.Attack!, Liis Lemsalu, Stefan, 5MIINUST, Villermdrillem, Gram-Of-Fun ja teised!

00:55 Tanel Padar & The Sun - Ma näen sind

Õllesummeril andis suure show Tanel Padar & The Sun laiendatud koosseisus ja tehniliste erilahendustega. Esitamisele tulid nii populaarse rokkbändi suured hitid kui ka uued lood viimaselt plaadilt.

02:05 Metsatöll

Tänavusel volbriööl tegi kontsertsalvestuse Eesti rokkmuusika lipulaev Metsatöll. Muistse õhustikuga Viikingite külas toimunud ja nõidade ööst inspireeritud kontserdil esitleti uhiuut lugu ja koos karuste meestega oli laval veetlev Draamateatri näitleja Marta Laan.

02:55 EMA 2019

Eesti muusikamaailma suursündmus, kus teiste kuumade eesti artistide seas esinevad ka Ewert and The Two Dragons, Lenna ja Uudo Sepp.

03:40 EMA 2018

Eesti Muusikaauhinnad tähistasid 2018. aastal oma 20-ndat juubelit ja Saku Suurhalli lavale astusid viimase paari aastakümne edukaimad ja populaarseimad artistid.

04:30 Täitsa lõpp, mis aasta lõpp!

Aasta viimasel päeval toovad telekanalid välja oma kõige vägevama programmi, millega nii konkurendid kui televaatajad ahhetama panna. Lustakas erisaade meenutabki, mida kõike on Eesti vanim erakanal Kanal 2 oma aastavahetusprogrammis veerandsaja aasta jooksul näidanud. Kes on olnud Kanal 2 aastalõppude suurimad naljaninad ja meeldejäävamad hõbekõrid? Millised on olnud kõige toredamad juhtumised ja üllatavamad hetked?

Laupäev, 01.01.2022

06:00 Reporteri aastalõpp *

Aastavahetuse eel rokib Reporter väljas ja möllab koos rahvaga elumeres. Ühtlasi vaatab aasta viimane Reporter heatujuliselt mööduvale tagasi.

07:00 25 aastat Kanal 2: Unustamatud muusikahetked

Eesti vanim eratelekanal Kanal 2 tähistas 2018. aastal oma 25. sünnipäeva. Seepärast tulevad täna ettekandmisele meie programmi kõige meeldejäävamad muusikalised etteasted läbi aegade. Kuulame hoogsaid laule erinevatelt ilmatüdrukutelt, väikse hiiglase Oliveri hitti "Kuldsed käed on onu Tõnul", menusaates "Laula mu laulu" sündinud unustamatuid lugusid ja paljusid teisi viise, mis lausa kutsuvad kaasa ümisema - tahame me seda või mitte!

08:20 Lastehommik - Lumeinimese poeg (The Son of Bigfoot) FILM

Lõbus animafilm, kus 13-aastane Adam asub oma kadunud isa otsima ja poissi ootavad ees uskumatud seiklused! Ta saab teada, et tema isa on legendaarne lumeinimene, kes on aastaid end metsas peitnud, et kaitsta oma perekonda hiidkorporatsiooni HairCo katsete eest. Kui isa ja poeg kaotatud aega tasa tegema asuvad, avastab Adam peagi, et tal on samuti uskumatud supervõimed. Kuid HairCo on Adamit jälitades ka lumeinimese jälile saanud... Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad: Jaan Rekkor, Argo Aadli, Kalle Sepp, Marko Matvere, Piret Viisimaa, Emil Rutiku, Robert Kikas jpt.

10:15 Paharet (Trouble) FILM

Kogupere animafilm! Pr Vanderwhoozie on Paharetile terve elu ainult parimat pakkunud. Siit ilmast lahkudes jätab ta tohutu varanduse oma armastatud koerakesele, kes jääb naise ainsate sugulaste hoolde. Kuid ahned pärijad saadavad Pahareti kogemata ühes müüdava varaga ära. Püüdes leida tagasiteed koju satub koerake tundmatusse maailma, kus õnneks uued sõbrad teda aitavad. Snoopi ja teiste kodutute koerte abiga peab Paharet õppima uusi trikke, et ahnete pärijate käest pääseda...

12:00 Lemmikloomade salajane elu (The Secret Life of Pets) FILM

Eestikeelne animafilm! Ühes suures saginat täis Manhattani kortermajas saab päev tõeliselt alguse alles siis, kui maja kahejalgsed asukad on tööle ja kooli ära läinud. Just sel hetkel alustavad oma päeva igat sorti karvased ja sulelised lemmikud. Maja ägedaim kutt on nutikas terjeripoiss Max. Kuid ühel päeval toob perenaine Katie koju Duke’i - hiigelsuure räpase kodutu segaverelise karvanuustiku. Kui vastaline tandem satub New Yorgi ohtlikele tänavatele, peavad kutsud oma erimeelsused kõrvale heitma ning ühendama jõud nummi karvakera välimusega kurikavala jänku Snowball’i vastu. Filmitegelastele annavad oma hääle Tõnn Lamp, Priit Võigemast, Piret Krumm, Evelin Võigemast, Tarvo Sõmer, Tarvo Krall, Jim Ashilevi, Mart Toome, Tõnu Oja, Taavi Teplenkov, Saara Kadak jpt.

13:40 MyHits esitleb: Jüri Pootsmanni eksklusiivkontsert

Lisaks kõige tuntumatele hittidele esitab Jüri ka oma lemmikpala “Täna” albumilt ning esitusele tuleb ka üks eriline akustiline esitus. Jüri on laval koos Eesti parimate pillimeestega, kes vääriksid ka ise oma soolokontserti!

14:10 Johannes Pääsukese tõeline elu (Johannes Pääsukese tõeline elu) FILM

Kodumaine seikluslik tragikomöödia eesti esimesest filmimehest Johannes Pääsukesest ja tema püüdlustest filmikaameraga ringi rännates õnne leida. Koos hea sõbra Volteriga veedab lennuka jutuga elukunstnik Pääsuke 1912. aasta palaval suvel ühe uskumatu nädala Setumaal. Sellesse mahub naeru, nuttu, napsu, romantikat ja kõike muud, mis käib kaasas ühe 21-aastase tuulepeaga, kel kombeks esmalt tegutseda ja alles seejärel mõelda. Arhiivis on sellest retkest säilinud kõigest 7 minutit materjali, aga mis toimus veel siis, kui kaamera ei käinud?

16:10 Talve (Talve) FILM

Viimane peatükk Oskar Lutsu Paunvere lugude põhjal valminud filmide reas. Oleme jõudnud 1942. aastasse. Pärast punaste taandumist on Eestis kehtestatud Saksa kord. Vaatamata võimude vahetusele jääb inimloomus endiseks – armastatakse, pidutsetakse, tülitsetakse ja lepitakse. Lutsulikke vimkasid täis loo käivitab Arno Tali poja, Arnoldi, naasmine kodutallu. See sündmus puhub Paunvere noorte vahel lõkkele kirgliku armukolmnurga. Lõbusates intriigides on oluline koht ka vanemal põlvkonnal, kus Teele, Kiir ja teised armastatud tegelased omavahel hoogsalt maid jagavad.

18:00 Unustamatu 2021 *

Suur erisaade võtab kokku aasta kõige põrutavad sündmused, mis niipea ei unune! Aasta algas tormiliselt – Ameerikas ründasid pettunud Trumpi pooldajad Kapitooliumi, Eestis varises valitsus kokku. Vaktsineerimiskorraldus mattus kriitikalaviini alla, lõhet ühiskonnas näitasid meeleavaldused ja väljaastumised Vabaduse väljakul ja mujal. Spordis pakkusid epeevehklejad ja tennisist Anett Kontaveit ülevaid hetki, kuid me ei pääsenud ka dopinguskandaalidest. Saime uue presidendi ja nii vanad kui värsked juhid linnadesse ja valdadesse. Juhtivad keskerakondlased Mailis Reps ja Mihhail Korb sattusid korruptsiooniskandaali. 27. aastat peale Estonia laevahukku hakkasid lõpuks vrakki uurima suisa kaks uurimismeeskonda.Aasta võtavad kokku seitsmendaks reketiks tõusnud Anett Kontaveit, Eesti Olümpiakomitee esimees ja ettevõtja Urmas Sõõrumaa, Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid ja EKRE juht Martin Helme, peaprokurör Andres Parmas, Estonia laevavraki uurija Margus Kurm, viroloogiaprofessor Andres Merits, Postimehe peatoimetaja Marti Aavik, Kroonika peatoimetaja Ingrid Veidenberg jt.Saate autor on Elo Mõttus-Leppik.

19:00 Mida toob aasta 2022?

Kanal 2 oodatuim aastavahetuse erisaade vaatab uude aastasse - aasta 2022 tuleb kümnendi suurim hinnatõusude aasta! Hinnad tõusevad tundidega. Elekter ja ka eestlaste põhitoit kartul pole elus olnud nii kallis kui täna. Mida näitavad kaardid, kas eestlane jääb ellu? Eksklusiivne horoskoop Edda Pauksonilt! Kaarte laob viiendat põlve kaardimoor Kirsti Timmer ja tulevikku vaatab Põltsamaa nõid-teadjanaine Helve Tamm. Esoteerikale loovad tasakaalu majandusekspert Raivo Vare, energeetika ekspert Marek Strandberg ning koroona eeskõneleja Arkadi Popov.

20:00 Tõnis Niinemets grow-up comedy ''THE KID''

Fakt on see, et me kõik oleme kellegi lapsed. Samas on paljudel endil juba lapsed. Mõned plaanivad millalgi saada lapsi. Paljud arvavad, et ei iial! Miks me üldse saame lapsi? Kuidas kasvatada lapsi? Kas siis, kui Sa oled kellegi laps, saad Sa ise üldse kasvatada last? Milline on Su ettevalmistuse eluks lapsevanemana? Kuidas me valime välja just selle inimese kellega koos terve elu lapsi kasvatada? Mis siis saab kui laps tegelikult saabubki? Laps on stiihia! Tõnis Niinemets on laps On isa, on poeg, on mees. Tõnis on mitu ühes. THE KID on meist kõigist!

22:00 Jan Uuspõld läheb Tartusse (Jan Uuspõld läheb Tartusse) FILM

Kodumaine hittkomöödia allakäinud joodik-näitleja Jan Uuspõllust, kellele pakutakse pärast koduteatrist vallandamist rolli Tartu Vanemuises. Tema teekond Tartusse osutub aga pööraselt seiklusterohkeks. Oma eksirännakutel kohtab Jan popstaare, poliitikuid, kiimalisi naisi, hulle prohveteid, tapahimulisi maamehi ja tagatipuks koguni Toomas Hendrik Ilvest. Pole siis imestada, et ühel hetkel ei saa Jan enam isegi aru, et kes ta on ja kuhu ta õigupoolest üldse läheb…

00:05 Ükssarvik (Ükssarvik) FILM

Start-up-komöödia! Lugu kahe noore iduettevõtja teekonnast “kodugaraažist” maailma tehnoloogia mekasse Silicon Valleysse. Tempokas film annab autentse ja värvika pildi tehnoloogiafirma tegemise võlust ja valust, usaldamisest ja unistamisest, hullusest ja hulljulgusest... inspiratsiooniks mõistagi kõik maailma Steve Jobsid, Bill Gatesid, Mark Zuckerbergid ja Elon Muskid. Kõik unistavad miljardist. Film põhineb enam kui 30 reaalse Eesti start-up-ettevõtja kohati uskumatutel ja humoorikatel juhtumistel ning kogemusel viimase 15 aasta jooksul.

02:05 Naabriplika piduköök

Eesti kõige populaarsemad huumorisarjad, "Naabriplika“ ja "Köök“, ühendavad vana-aastaõhtu erisaateks oma jõud ja naljad. Esna vallavanem otsustab presidendi eeskujul korraldada piduliku aastalõpu-vastuvõtu. Toitlustus tellitakse "Köögi“ peakokalt Viktorilt ja tema restorani meeskonnalt. Plaanis on peen gurmee valitud seltskonnale, aga põrgutee on seegi kord sillutatud parimate kavatsustega...

03:00 Sulnid väikelinna jõulud * (Sweet Mountain Christmas) FILM

New Yorki suurejoonelisele jõulukontserdile teel olev superstaar teeb kiire vahepeatuse Tennessees, et perele tere öelda. Kui ta lumevangi jääb, asub ta hoopis kodukohas kontserti korraldama.

04:27 Reporteri Aastahitt 2021

Vana-aasta viimastel tundidel läheb tõeliseks hitisajuks! Nublu? Liis Lemsalu? 5Miinust? Vanilla Ninja? Tanel Padar? Või hoopis keegi muu? Kelle lugu on Reporteri Aastahitt 2021? Erisaade toob vaatajateni parimad kodumaised laulud möödunud aastal! Stuudios saavad sõna muusikud ja lauljad, kelleta aasta 2021 oleks palju rütmivaesem.

05:16 Postimees.ee