Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

28.11.2021 - 04.12.2021

Pühapäev, 28.11.2021

06:05 Särts - kosmose kangelane (Spark: A Space Tail) FILM

Hoogsa animaseikluse peategelane Särts on teismeline ahvipoiss, kel seisab koos oma parimate sõpradega ees peaaegu võimatu ülesanne: päästa oma koduplaneet Bana kurja sõjapealiku Zhongi küüsist.

08:10 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E23)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:26 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E14)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:41 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E18)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:09 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H1/E26)

Pöialpoisid jooksevad mööda Pariisi tänavaid ajaga võidu, et Lumi mälu taastada.

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E20)
10:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E9) *

Mida teha, kui väike laps hakkab rääkima teemal, millest ta kuidagi teadlik ei saa olla? Kas lapsed mäletavad oma eelmist elu? Kuidas lapsevanemad peaksid sellises olukorras reageerima? Marilyn kohtub väikese tüdrukuga, kes mäletab oma eelmise elu lõppu mis saabus parvlaeval Estonia. Kaartidelt küsime, kas tõhustusdoosidest on pandeemias abi, millal tasub laenu võtta ja milline tuleb uus aasta põllumeestele.

11:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E11) *

Täna asuvad tiitlit kaitsma saates osalemise rekordi teinud hobikokk Galina ja ehituse alal töötav Timo ning toitlustuses müügi ja koolitustega tegelev Marianne koos oma maadlejast poja Georgiga. Saatejuht Robert Rool.

12:00 Kui vana ma olen? (H2/E12) *

Kaasahaaravas vanuse ära arvamise stuudiomängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht ning teejuht võistlejatele on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

13:00 Kümnest kümme (H1/E10) *

Saara ja Paul uurivad surmajuhtumit, mis esmapilgul näib olevat enesetapp, kuid asja uurides hakkab selguma üha üllatavamaid asjaolusid, mis lõpuks viisid traagiliste tagajärgedeni. Evelin teeb Paulile ootamatu ettepaneku ning Inger paneb oma vanemad ootamatu fakti ette.

14:00 Laula mu laulu (H3/E7)

Seekordne õhtu täht on Hanna-Liina Võsa ja kõlavad armastatud muusikali-hitid. "Grease", "Minu veetlev leedi" ja "Helisev muusika" on vaid mõned näited paljudest-paljudest muusikalidest, milles Hanna-Liina on säranud. Nüüd saame teada, kuidas kõlavad need igihaljad hitid Anne, Maarja-Liisi, Jaani, Koidu, Jaanuse ja Pearu esituses!

15:00 Jõulud ja puha (Santa & Co.) FILM

On jõululaupäev. Paraku puhkeb äkki põrgumöll. Jõuluvana kõik 92 000 päkapikku jäävad ühekorraga haigevoodisse. See on heasüdamlikule jõulutaadile ränk hoop. Kes teeb nüüd kogu maailma lastele mänguasju? Jõuluvanal ei jää üle muud kui rakendada põhjapõdrad saani ette ja lennata ravimeid otsima. Tal tuleb oma ustavaid liitlasi aidata, et päästa usk jõuludesse. Tegelastele annavad hääled Jaan Rekkor, Jarmo Reha, Elina Purde, Eva Püssa jt.

17:00 Rosamunde Pilcher: Kangas, millest on kootud unistused (Rosamunde Pilcher: Der Stoff aus dem die Träume sind) FILM

Lilly on noor, andekas ja tulvil ideid. Ta lõpetas Londonis moekooli ja avas Cornwallis oma ateljee. Kui ootamatult tuleb Londonist perspektiivikas tellimus, võib õige kanga leidmine muutuda komistuskiviks.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E284)

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Südamesoov (H1/E11)

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

21:05 Teletop (H2/E11)

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega Ari Matti Mustoneni ja Mikael Meemaga võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

22:05 Kong: Pealuu saar (Kong: Skull Island) FILM

Fantaasiarohke seiklusfilm! Ekraanile jõuavad seiklused, mis toimusid enne filmist "King Kong" nähtud sündmusi. Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele. Kong ei ole aga ainus eriti ohtlik hiiglane sellel salapärasel saarel, mis on fantastilisem kui keegi suudaks arvata.

00:41 Hotell Mumbai (Hotel Mumbai) FILM

Haarav tõestisündinud lugu inimlikkusest ja kangelaslikkusest. Aastal 2008 toimus Indias Mumbai Taj hotellis terroristlik pantvangidraama. Maailm jälgib meedia vahendusel sündmuste käiku, kus meeleheitel paar on sunnitud tooma mõeldamatuid ohvreid, kaitsmaks oma vastsündinud last, samal ajal kui Vene miljonär näib hoolivat vaid iseenda turvalisusest.Teiste hulgas panevad külalisi kaitstes oma elu kaalule hotelli tuntud kokk Hemant Oberoi ja ettekandja.

02:40 Gangster on ikka veel inimene * (Analyze That) FILM

Menukomöödia maffiaboss Paul Vittist, kelle karistusaeg Sing Singi vanglas hakkab lõpule jõudma ning teda jälgivad FBI agendid on segaduses. Päevast päeva uimerdab New Yorgi allilma endine valitseja oma kongis nagu kevadine kärbes, lüües aeg-ajalt lahti mõne laululoo muusikalist "West Side Story". Nii kutsuvad agendid taas appi psühhoterapeut Ben Sobeli. Veelgi enam, Vitti pannakse elama Sobelite juurde, et arst saaks tal kogu aeg silma peal hoida. See on aga alles doktorihärra hullumeelsuse algus... Film ei sobi alaealistele.

04:25 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7533)

Bella ja Nikau lähevad üksi nädalavahetust veetma, kuid Ryder ja Chloe leiavad nad nende meelehärmiks üles. John püüab kõiki oma tegusid heastada ning plaanib oma maja müüki panna. Dean ja Amber arutavad rahulikumalt uue lapse küsimust.

Esmaspäev, 29.11.2021

06:00 Jälg (H5/E11) *

Aasta suurima tarbimispüha eel proovib “Jälg” leida võimalusi, kuidas sellega võimalikult keskkonnasõbralikult hakkama saada. Heidi Hanso ja Marko Matvere otsivad jõulukinke paigast, kust võib leida tõelisi aardeid. Aasta ihaldatumad kingid on aga ikka telefonid ja seega on hea teada, kuidas nende seast loodusele kõige kahjutum valik teha.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1264) *

Külarahvas soovib don Anselmo jätkamist. Alfonsol on Emiliale kingitus. Matías jätab Prado maha.

08:00 Mägidoktor (H9/E15) *

Martini patsient Lisa kannatab raske haiguse all, kuid soovib jätkata iseseisvat elu. Teine patsient David ei taha lasta oma jalga amputeerida, mis oleks tema elu päästmiseks aga vältimatu. Rike ilmub ootamatult Gruberhofi ning kohtub seal Annega. Olukord tekitab valestimõistmist ja segadust. Vera teatab Alexanderile, et soovib ühe medõe last hoida. Alexanderi jaoks on see nende suhte proovikivi.

09:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Viimane võmm (H1/E5) *

Võitluskunstide treener mõrvatakse äärmiselt ebatavalisel moel - iidset samuraimõõka kasutades. Kuna uurija Kotkas ei tea midagi moodsatest homo-abieludest ega feng shui elustiilist, langeb tema kahtlus ohvri meespartnerile. Ootamatult ilmnevad uued asjaolud sunnivad aga Kotkast ja Prikki kahtlusaluste ringi oluliselt laiendama...

11:00 Doktor Murphy (H2/E6)

Shaun ja Morgan on eri meelt, kuidas ravida viiuldaja põletikulist sõrme. Claire sõbruneb noore patsiendiga, kelle vanemate arvates on lapsel vanemate lahutusest tingitud stress.

12:00 Roaldi nädal (H6/E9)

Aasta-aastalt kasvab Eestis perede hulk, kus otsustatakse oma lapsi mitte kooli saata, vaid õpetada neid kodus ise. Kas see on radikaalne protest riikliku koolisüsteemi vastu või kõrgemal tasemel vastutus oma lapse ja tema hariduse eest? Miks vanemad seda teevad ja kuidas kodune õpe täpselt toimib - Roald Johannson uurib järgi.

13:00 Tallinna panoraam (H2021/E80) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:00 Pilvede all (H11/E149)

Piret tunnistab Reedale kõik üles. Mari teeb Gunnarile skandaali ja Albert jagab oma muret Kertuga. Piret muretseb tuleviku pärast ja Urmas usaldab talle oma saladuse. Gunnar tuleb Mari juurde vabandama ja Andresel on Kertule olulisi uudiseid.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1265)

Lucase käitumine häirib Soli. Hernando valmistub abikaasa saabumiseks. Francisca läheneb Raimundole.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E202)

Zerrinil jätkub julgust Yildizile enne ärasõitu öelda, et Halitil on keegi teine. Yildiz pakib asjad ja lahkub Haliti juurest koos pojaga. Halit mõtleb, kuidas Yildizit koju tagasi meelitada. Sahika lööb Kaya ja Enderi puhkuseplaanid pea peale.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H9/E16)

David ei soostu endiselt oma jalga amputeerida laskma, Martin üritab teda ümber veenda. David ja Lisa saavad omavahel lähedasteks, kuid Lisal hakkab äkitselt halb ning ta viiakse haiglasse. Anne räägib õhinal Lillile ühiselt talus majandamise plaanist ning üritab äratada Lillis taas talu vastu huvi. Kas see õnnestub ning mida arvab sellest Martin?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E6)

Leitakse uppunud noormees, kes osutub pimeda majaomaniku pojaks. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad, et nende omavahelised suhted olid olnud halvad, kuid just hiljuti oli nooruk isaga üle pika aja taas kontakti võtnud. Hukkunu mobiiltelefoni positsioneerimine muudab juurdluse aga tõeliseks mõistatuseks ja kahtlusaluste ring kasvab iga hetkega...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kuuuurija (H12/E12)

Eetris on lugu näitleja Marje Metsuriga, kes peab juba mitu aastat võitlust Õismäel korteriühistuga. Nimelt on kortermaja evakuatsiooni väljapääs 16 korruselises majas blokeeritud ning abi ei näi olevat ka Päästeametist.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Armastuse malev (H1/E9)

Välja tuleb Liina ja Sandri hästihoitud saladus. Teised osalised katsuvad aru saada kas värske paar on ikka päriselt suhet loomas või sõlmiti ratsionaalne liit auhinnaraha võitmiseks? Liina ja Sander saadetakse sisutuspoodi ja tülliminekuvõimalus on jälle käeulatuses. Angela ja Rauno tähistavad sünnipäeva ja teiste suunas lendavad ootamatult krõbedad sõnad. Kas Stepan ja Karl leiavad endale kaaslased ja millised paarid pääsevad finaali 10 000 euro nimel võistlema?

23:00 Reis 2: Saladuslik saar (Journey 2: The Mysterious Island) FILM

Hitt-seiklusfilm Seanist, kes saab saladuslikult saarelt kodeeritud hädakutsungi. Koos kasuisa Hanki, kopteripiloodi ja tema imeilusa tütre kaasabil hakkavad nad otsima saart, et päästa sealne üksik elanik ja põgeneda enne, kui vulkaanid saare uputavad ja selle aarded igaveseks meresügavustesse viivad.

00:55 Teletop (H2/E11) *

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega Ari Matti Mustoneni ja Mikael Meemaga võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

01:50 Dr House (H7/E12)

Kui veatu mäluga ettekandja saab halvatuse, tuleb talle haiglasse külla vanem õde, mis patsiendi stressitaset tõstab ning tekitab komplikatsiooni. Selgub, et õdede vaheline vimm on diagnoosi panemisel väga oluline aspekt.

02:40 Tere tulemast! (E34) *

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

03:05 Kong: Pealuu saar * (Kong: Skull Island) FILM

Fantaasiarohke seiklusfilm! Ekraanile jõuavad seiklused, mis toimusid enne filmist "King Kong" nähtud sündmusi. Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele. Kong ei ole aga ainus eriti ohtlik hiiglane sellel salapärasel saarel, mis on fantastilisem kui keegi suudaks arvata.

05:00 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7534)

Ziggy anub Maci, et ta räägiks. Mac otsustab tööle naasta, näeb seal Ari ja Miat ning kukub krampidega kokku. Nikau ja Bella ning Ryder ja Chloe teevad üksteisele terve öö tempe, aga leiavad hommikul fotodelt tundmatu kogu.

Teisipäev, 30.11.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1265) *

Lucase käitumine häirib Soli. Hernando valmistub abikaasa saabumiseks. Francisca läheneb Raimundole.

08:00 Mägidoktor (H9/E16) *

David ei soostu endiselt oma jalga amputeerida laskma, Martin üritab teda ümber veenda. David ja Lisa saavad omavahel lähedasteks, kuid Lisal hakkab äkitselt halb ning ta viiakse haiglasse. Anne räägib õhinal Lillile ühiselt talus majandamise plaanist ning üritab äratada Lillis taas talu vastu huvi. Kas see õnnestub ning mida arvab sellest Martin?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E6) *

Leitakse uppunud noormees, kes osutub pimeda majaomaniku pojaks. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad, et nende omavahelised suhted olid olnud halvad, kuid just hiljuti oli nooruk isaga üle pika aja taas kontakti võtnud. Hukkunu mobiiltelefoni positsioneerimine muudab juurdluse aga tõeliseks mõistatuseks ja kahtlusaluste ring kasvab iga hetkega...

11:00 Doktor Murphy (H2/E7)

Claire'i sõber on vähki suremas ja esitab Claire'ile ootamatu palve. Shaun ja Morgan peavad kahe kange venna vahel läbirääkimisi, et jõuda kokkuleppele elundi siirdamiseks.

12:00 Roaldi nädal (H6/E10)

Viimastel aastakümnetel on söömishäiretest saanud levinuim noorte naiste vaimse tervise häire. See on teema, mida ümbritseb sageli vääritimõistmine ja valehäbi. Ometi on söömishäire tõsine haigus, mis võib lõppeda ränkade tervisekahjustuste ja isegi surmaga. Roald Johannsoni avameelne reportaaž naistega, kes on toitumishäirega pidanud pikka ja rasket võitlust.

13:00 Kuuuurija (H12/E12) *

Eetris on lugu näitleja Marje Metsuriga, kes peab juba mitu aastat võitlust Õismäel korteriühistuga. Nimelt on kortermaja evakuatsiooni väljapääs 16 korruselises majas blokeeritud ning abi ei näi olevat ka Päästeametist.

14:00 Pilvede all (H11/E150)

Mari püüab oma elu korda saada ja küsib Piretilt nõu. Kertu üritab harjuda uue elukorraldusega. Erik saab haiglast välja ja Maimu tahab poja elu korraldades ohjad enda kätte võtta. Gunnari ego saab haiget ja ta maksab selle eest valusalt kätte.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1266)

Alfonso ja Ramiro leiavad Rosario üles. Piiskop langetab otsuse. Prado ei mõista Matíase käitumist.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E203)

Ender annab Yildizile nõu, kuidas Halitile kätte maksta. Leyla on Halitis pettunud, et too nende suhet ei tunnistanud, kuid Sahika julgustab Leylat mitte alla andma. Halitile pööravad selja ka ta lapsed.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E1)

16-aastane Karl vajub uisutades läbi jää ja on uppumisohus. Martin ja Hans suudavad poisi viimasel hetkel päästa. Poisil aga tekivad alajahtumise tõttu tõsised tervisehäired ning ta vajab maksasiirdamist. Avalikuks tuleb tume saladus: Karli 16 aastat kasvatanud naine oli poisi imikuna röövinud. Kas Martinil õnnestub leida Karli bioloogilised vanemad, et päästa poisi elu?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E7)

Uurijad Kotkas ja Prikk leiavad mõrvatud pornofilmide produtsendi villast kummalise sümboli. See juhatab nad kahe daami jälile, kellel oli ohvriga omal ajal suur tüli olnud. Ehkki mõlemal naisel olnuks motiiv mehe tapmiseks, toob juurdlus päevavalgele teisigi kahtlusaluseid...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Roaldi retked Eestis (H3/E10)

Kesine palk ja pikad töötunnid on bussijuhtide nappusele aastaid hagu juurde andnud. Olukorda ei tee lihtsamaks ka kehtiv liiklusseadus, mille järgi ei tohi kaugliini bussijuhina töötada noorem kui 24-aastane isik. Roald Johannson otsib üles kaks koolinoort, Rometi ja Laur Oskari, kes on unistanud bussijuhi ametist juba maast madalast, ent peavad veel pikki aastaid ootama, kuniks riik lubab neil bussi rooli istuda.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

22:30 Sabotaaž (Sabotage) FILM

Põnevusfilmi keskmes on John Wharton, kes juhib DEA agentide eriüksust. Üksust süüdistatakse raha kõrvale panemises narkokartellist. Selgub, et nad võtsidki raha, kuid olukord on siiski oluliselt keerulisem. Kui agendid ükshaaval surema hakkavad, lisab see veelgi õli tulle. Kas kättemaksu teostab keegi kartellist või hoopis üks omade seast?

00:55 Patriootide päev (Patriot's Day) FILM

Põnevusdraama 2013. aastal Bostoni maratonil kärgatanud plahvatusest... Politseiseersant Tommy Saunders, vaprad ellujääjad, sündmuspaigale saabunud esmaabitöötajad ja uurijad jooksevad kohutava terroriakti järel ajaga võidu, et järgmist rünnakut ära hoida. Eriagent Richard Deslauriersi, politseiülem Ed Davise, seersant Jeffrey Pugliese ja medõe Carol Saundersi põimuvad lood loovad ajaloo keerukaima ja põnevaima inimjahi.

03:10 Dr House (H7/E13)

House osaleb kooli karjääripäeval ning jagab meditsiinilugusid, mida jagada ei tohiks. Ta kohtab kahte 5. klassi õpilast, kes üritavad aidata tal aru saada, kuidas ta oma isekusega ei näita Cuddyle välja oma tõelisi tundeid.

04:00 Rooli võim (H2021/E13) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

04:25 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

04:50 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7535)

Ari näeb, kuidas Maci haiglasse viiakse, aga Mac keelab kõigil talle midagi öelda. Mia on sunnitud Arile lapsest ja nurisünnitusest rääkima. Lewis ei jäta Christiani rahule ning Jasmine hakkab ta vaimse tervise pärast tõsiselt muretsema.

Kolmapäev, 01.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1266) *

Alfonso ja Ramiro leiavad Rosario üles. Piiskop langetab otsuse. Prado ei mõista Matíase käitumist.

08:00 Mägidoktor (H10/E1) *

16-aastane Karl vajub uisutades läbi jää ja on uppumisohus. Martin ja Hans suudavad poisi viimasel hetkel päästa. Poisil aga tekivad alajahtumise tõttu tõsised tervisehäired ning ta vajab maksasiirdamist. Avalikuks tuleb tume saladus: Karli 16 aastat kasvatanud naine oli poisi imikuna röövinud. Kas Martinil õnnestub leida Karli bioloogilised vanemad, et päästa poisi elu?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E7) *

Uurijad Kotkas ja Prikk leiavad mõrvatud pornofilmide produtsendi villast kummalise sümboli. See juhatab nad kahe daami jälile, kellel oli ohvriga omal ajal suur tüli olnud. Ehkki mõlemal naisel olnuks motiiv mehe tapmiseks, toob juurdlus päevavalgele teisigi kahtlusaluseid...

11:00 Doktor Murphy (H2/E8)

Shaun ja Claire avastavad, et autoõnnetuse ohvril on katkenud rasedus, mis tuleb tema abikaasale täieliku üllatusena. Morgan ja Park näevad vaeva patsiendiga, kelle vanemad ei usu vaktsiinidesse.

12:00 Päriselu lood: Pidune Eesti

Kuidas näeb välja kakaotseremoonia Urmas Sõõruma hoovis ja kas kakao näol on tõepoolest tegemist uue narkootikumiga? Kuidas pidutsetakse Eesti kõige suuremal vene peol ja kes on selle värvikad külastajad? Kas korralikud maapeod on surnud? Planeeritud pidu maal võtab ootamatu pöörde, kui saatejuhiga kohtuma pidanud noorhärra jätab ta üksinda Simunasse. Suvi on küll läbi, kuid saatejuht Heelia Sillamaa toob meie pimedatesse õhtutesse veidike soojust lugudega Eesti kõige kõige pöörasematest suvepidudest.

13:00 Roaldi retked Eestis (H3/E10) *

Kesine palk ja pikad töötunnid on bussijuhtide nappusele aastaid hagu juurde andnud. Olukorda ei tee lihtsamaks ka kehtiv liiklusseadus, mille järgi ei tohi kaugliini bussijuhina töötada noorem kui 24-aastane isik. Roald Johannson otsib üles kaks koolinoort, Rometi ja Laur Oskari, kes on unistanud bussijuhi ametist juba maast madalast, ent peavad veel pikki aastaid ootama, kuniks riik lubab neil bussi rooli istuda.

14:00 Pilvede all (H11/E151)

Mari keeldub koju minemast ja Indrek palub Pireti abi. Kertu sõidab tagasi Haapsallu. Erik üllatab Albertit. Sirje on tagasi ja planeerib pulmi. Piret ei mõista Urmase suhteid oma perega. Kertu ja Erik astuvad lõpuks ometi olulise sammu lahutuse suunas.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1267)

Hernando kuuleb halbu uudiseid. Rafaela loodab kõrtsis tööd leida. Francisca plaanib Santacruzide õnne rikkuda.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E204)

Yildizit hakkab lahutuse asjus esindama Kaya. Erim kolib ema juurde elama. Yildiz läheb Leylale kallale, kui teda Haliti kabinetist väljumas näeb. Yildiz ja Halit kirjutavad abielulahutusprotokollile alla. Nadir kasutab kohe võimalust Yildizile lähenemiseks.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E2)

16-aastane Karl vajub uisutades läbi jää ja on uppumisohus. Martin ja Hans suudavad poisi viimasel hetkel päästa. Poisil aga tekivad alajahtumise tõttu tõsised tervisehäired ning ta vajab maksasiirdamist. Avalikuks tuleb tume saladus: Karli 16 aastat kasvatanud naine oli poisi imikuna röövinud. Kas Martinil õnnestub leida Karli bioloogilised vanemad, et päästa poisi elu?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E8)

Naiste jalgpalliklubi ründaja Maren leitakse riietusruumist mõrvatuna. Ehkki uurija Kotkast häirib mõte, et ka tibid võivad vutti taguda, asub ta koos Prikiga kahtlusaluseid läbi sõeluma. Valik on väga lai: konkureeriva tiimi manager, ohvri elukaaslane, naiskonna teised mängijad, klubi arst, jne. Mõrvamotiivi leidmiseks peavad nad lahti harutama armukadeduse, ahnuse ja teeseldud sõpruse sasipuntra...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E10)

Kui lapsed suureks kasvatatud, on aeg elada iseendale, mõtlevad paljud. Kuid siis tuleb vanavanema roll, tervis nõuab tähelepanu, kaaslane kaob kõrvalt ja sageli juhtub, et endale elamine jääbki unistuseks. Milline võiks olla vanaduspõli, mis hoiab meele rõõmsa ja vaimu erksa? Marilyn jagab oma klientide kogemusi ning külastab Ihasalu Pansionaati, mille elanikel on jagada nii elutarkust kui kasulikke soovitusi.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Keha võitlus

Toitumishäired ja ületreening põimivad viie inimese lood üllatavalt sarnaseks liiniks - neid ühendab oskamatus oma kehaga suhestuda. Dieedikultus on 21. sajandi trendihaigus - olla saledam, atraktiivsem ja edukam, seda kõike oma tervise hinnaga. Film toob vaatajani eksklusiivsed kaadrid Londoni kaasaegsest dieedikultuse vastasest liikumisest, mis kogub hoogu nii avalikult kui ka põranda all. Kehakuvandi uurijad ja toitumisteadlased avavad söömishäirete psühholoogilist tausta ning Suurbritannia kontekstis ka sotsiaalsest ebavõrdsusest tulenevat võimetust oma tervise eest hoolt kanda.

23:56 Lucifer (H3/E13)

Lucifer ja Pierce lähevad salamissioonile, et tabada narkoäriga seotud tapja. Maze peab samal ajal sotti saama oma taastärganud tunnetest vana silmarõõmu vastu.

00:45 Nukumaja: Kadunud naine (H2/E1)

Menuka põnevus-draamasarja "Nukumaja" neljaosalises jätkusarjas näeb eelmisest hooajast tuttavat politseinik Tarmot (Andres Mähar), kes kasvatab oma naise Evaga (Karin Rask) beebit. Uue juhtumi keskmes on kooliõpetaja Daniel (Meelis Rämmeld), kelle naine Maria kaob keset päeva jäljetult oma kodust. Kahtluse alla langeb Daniel, keda saadavad pikantsed kuulujutud kõrvalsuhetest teismeliste õpilastega. Juhtumit asub uurima politseinik Tarmo, kes saab neil asjaoludel taas kokku oma kunagise hea tuttava Virvega (Adeele Sepp).

01:35 Seks saatis mu pokri (H1/E1)

Taaslavastuslikud lood elust enesest! Naine elab head elu, kuni hakkab käima endise vangiga. Kui ta kaob, on ta sõbrad veendunud inimröövis. Playboy kohtub metsikute naistega, aga fantaasia täitumise asemel röövitakse ta hoopis paljaks.

02:12 Dr House (H7/E14)

Patsiendil tekib keemiast lööve. Ravi käigus selgub palju tõdesid, mida mees on oma naise eest varjanud. Cuddyle antakse üle tähtis auhind.

03:01 Armastuse saar (H1/E1)

Ühendkuningriigis laineid löönud tõsielusari "Armastuse saar" on jõudnud Austraaliasse! Villasse kogunevad viis kaunitari, õige pea saabuvad ka poisid ning toimub paaridesse jagunemine. Kaardid lööb sassi bikiinimodelli Kimi saabumine. Saatejuht on Sophie Monk.

04:16 Armastuse saar (H1/E2)

Kimil tuleb 24 tunni pärast omale kutt valida. Cassidy ja Granti suhe areneb hoogsalt. Kim käib Joshi ja Charliega kohtingul. Cassidy on armukade ja püüab Taylat Grantist eemale peletada.

05:10 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7536)

Bella püüab leida rahulikku kohta oma ülesande tegemiseks. Ta saab teada, et võitis fotokonkursi. Jasmine’i mure Lewise pärast kasvab üha suuremaks. Tori omakorda ootab pikisilmi Christiani, kellest pole kippu ega kõppu kuulda.

Neljapäev, 02.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1267) *

Hernando kuuleb halbu uudiseid. Rafaela loodab kõrtsis tööd leida. Francisca plaanib Santacruzide õnne rikkuda.

08:00 Mägidoktor (H10/E2) *

16-aastane Karl vajub uisutades läbi jää ja on uppumisohus. Martin ja Hans suudavad poisi viimasel hetkel päästa. Poisil aga tekivad alajahtumise tõttu tõsised tervisehäired ning ta vajab maksasiirdamist. Avalikuks tuleb tume saladus: Karli 16 aastat kasvatanud naine oli poisi imikuna röövinud. Kas Martinil õnnestub leida Karli bioloogilised vanemad, et päästa poisi elu?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Jälg (H5/E11) *

Aasta suurima tarbimispüha eel proovib “Jälg” leida võimalusi, kuidas sellega võimalikult keskkonnasõbralikult hakkama saada. Heidi Hanso ja Marko Matvere otsivad jõulukinke paigast, kust võib leida tõelisi aardeid. Aasta ihaldatumad kingid on aga ikka telefonid ja seega on hea teada, kuidas nende seast loodusele kõige kahjutum valik teha.

10:00 Viimane võmm (H1/E8) *

Naiste jalgpalliklubi ründaja Maren leitakse riietusruumist mõrvatuna. Ehkki uurija Kotkast häirib mõte, et ka tibid võivad vutti taguda, asub ta koos Prikiga kahtlusaluseid läbi sõeluma. Valik on väga lai: konkureeriva tiimi manager, ohvri elukaaslane, naiskonna teised mängijad, klubi arst, jne. Mõrvamotiivi leidmiseks peavad nad lahti harutama armukadeduse, ahnuse ja teeseldud sõpruse sasipuntra...

11:00 Doktor Murphy (H2/E9)

Claire ja Morgan on eri meelt potentsiaalse pedofiili ravis. Shaun saab empaatia õppetunni. Andrews peab otsustama, kes saab uueks peakirurgiks.

12:00 Roaldi nädal (H6/E11)

Kunagise Tallinna linnapea ütlemine, et Eestis saab järjele ainult pealinna kolides, on jätnud aastateks negatiivse pitseri kõigele, mis jääb Tallinnast väljapoole. Kuidas elatakse praegu Eestimaa ääremaadel? Kas kuuldused sealse elu väljasuremisest on liialdus või vastab tõele? Roald Johannson teeb kevadise tiiru Eestimaa kõige kaugemates külades.

13:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E10) *

Kui lapsed suureks kasvatatud, on aeg elada iseendale, mõtlevad paljud. Kuid siis tuleb vanavanema roll, tervis nõuab tähelepanu, kaaslane kaob kõrvalt ja sageli juhtub, et endale elamine jääbki unistuseks. Milline võiks olla vanaduspõli, mis hoiab meele rõõmsa ja vaimu erksa? Marilyn jagab oma klientide kogemusi ning külastab Ihasalu Pansionaati, mille elanikel on jagada nii elutarkust kui kasulikke soovitusi.

14:00 Pilvede all (H11/E152)

Piret ei suuda mõista, miks Urmas oma õde ja vanemaid aidata ei taha. Mari ja Indreku vahel toimub lõpuks ometi leppimine. Kertu püüab end kehtestada. Maimu korraldab õhinaga Eriku elu. Sirje teeb Innale ja Albertile jahmatava ettepaneku.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1268)

Hernando haub kättemaksu. Külaväljakule paigaldatakse lambid. Kõik märkavad Ramiro ja Rafaela head läbisaamist.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E205)

Halitile mõjub poegadest eemalolek rängalt. Ta tunneb end üksikuna. Yildiz asub poja ja emaga elama Haliti pojale ostetud majas. Lila läheb Yigitile lennujaama vastu ja teda ootab ees halb üllatus. Nadir pakub kanalis Yildizile tööd ja teeb talle abieluettepaneku. Nadir palub Yildizi veenmisel Enderilt abi. Halit on üllatunud, kui kuuleb Leylalt, et too ootab temalt last.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E3)

Lisbethil on sünnipäev ning on põhjust pidutsemiseks. Anne elab endiselt Grubehofis. Martinile see aga ei meeldi ja ta tahab välja kolida. Rike soovib, et Martin koliks tema juurde. Praksisesse tuleb mees, kes soovib teada, kellele siirdati tema surnud naise süda. Kas Martin jääb arsti vaikimisvandele truuks?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E9)

Noor naine tõugatakse büroohoone aknast välja ja ta kukub surnuks. Selgub, et tegemist on intiimtutvusi vahendanud agentuuri töötajaga. Uurijad Kotkas ja Prikk võtavad luubi alla rahulolematu kliendi, kes oli ohvriga vahetult enne kuriteo toimumist kohtunud. Juurdlus muutub aga veelgi keerulisemaks kui peagi rünnatakse juba järgmist selle kahtlase agentuuriga seotud naist...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Peeter Võsa eksklusiivintervjuu. Noor mees, kes häbistas impeeriumi

Kunagi elasime riigis, kus kõik olid sunnismaised, tegid sunniviisiliselt tööd ja olid ka sunniviisiliselt õnnelikud. Elasime hambuni relvastatud 1/6-l planeedist, kuhu keegi ei pääsenud sisse ega seest välja. See oli Nõukogude Liit – tõeline kurjuse impeerium. 1987. aastal ei suutnud keegi ettegi kujutada, et ühel päeval võiks Lääne-Saksa hobilendur maanduda oma väikelennukil Moskva Punasele väljakule. Seda tegi 19-aastane Mathias Rust, kellest sai otsekohe legend - noor mees, kes häbistas impeeriumi.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kiired ja ilusad Gruusias (E9)

Lõpuks suunduvad Kiired ja Ilusad lennujaama, et istuda Batumi lennukile, mis viib pikkadest seiklustest ja väsitavatest võistlustest kurnatud rännumehed ometi ärateenitud puhkusele Musta mere äärde.

23:00 Kuum jälg: Kärbikud ja hamburger

Eepilise kättemaksudraama teine osa. Kui üks noor tütarlaps langeb räige kuriteo ohvriks, otsib tema isa õigusemõistmist sugulaselt, kes peab hamburgerikioskit ja on ühtlasi tuntud kohalik kuritegeliku jõugu juht.

00:00 Meie senine elu (Life as We Know It) FILM

Romantiline menukomöödia ettevõtlikust restoranipidaja Hollyst ja edukast telemehest Ericust. Pärast katastroofilist pimekohtingut ei soovi nad teineteist enam iial näha. Ühtäkki peavad nad aga koos kasvatama pisikest tüdrukut ning kõik oma erimeelsused kõrvale heitma. Kombineerides tööalaseid kohustusi ning seltskondlikke kalendreid, peavad nad leidma sama katuse all elades ühise keele.

02:05 Dr House (H7/E15)

Tiim ravib teismelist patsienti, kelle üha halvenev seisund ja armid viitavad enamale kui vaid füüsiline haigus. Taub süveneb patsiendi eraellu ja avastab häirivad koduvideod. Cuddy saab uudiseid, mis sunnib teda oma suhet ümber hindama ja prioriteete paika panema.

02:55 Armastuse saar (H1/E3)

Paaride valik kütab ikka veel kirgi, kui uued paarid lähemalt tutvust teevad. Päeva esimene ülesanne on musitamismäng. Õhtusel peol keevad tunded üle ja mõni kahetseb oma valikuid.

03:55 Armastuse saar (H1/E4)

Cassidy ja Granti suhe on ohus, sest grant on Taylale ligi ajanud. Villasse saabuvad kaks uut poissi: John James ja Elias. Rahvas valib mõlemale kohtingukaaslaseks Cassidy. Näib, et Johni pärast läheb veel kiskumiseks, sest ta meeldib nii Millile kui Natashale. Charlie ja Josh tunnevad end eesootava paaride ümberjagamise eel kõige ebakindlamalt.

04:55 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7537)

Jasmine ja Tori leiavad Christiani mahajäetud palatist, kus Lewis on talle surmava süsti teinud. Arstidel õnnestub Christian päästa ja Lewis vahistatakse. Leah ajab meeleheitlikult Susie jälgi. Ari igavleb ja otsib tegevust ning Tane otsustab päris töö otsida.

Reede, 03.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1268) *

Hernando haub kättemaksu. Külaväljakule paigaldatakse lambid. Kõik märkavad Ramiro ja Rafaela head läbisaamist.

08:00 Mägidoktor (H10/E3) *

Lisbethil on sünnipäev ning on põhjust pidutsemiseks. Anne elab endiselt Grubehofis. Martinile see aga ei meeldi ja ta tahab välja kolida. Rike soovib, et Martin koliks tema juurde. Praksisesse tuleb mees, kes soovib teada, kellele siirdati tema surnud naise süda. Kas Martin jääb arsti vaikimisvandele truuks?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E9) *

Noor naine tõugatakse büroohoone aknast välja ja ta kukub surnuks. Selgub, et tegemist on intiimtutvusi vahendanud agentuuri töötajaga. Uurijad Kotkas ja Prikk võtavad luubi alla rahulolematu kliendi, kes oli ohvriga vahetult enne kuriteo toimumist kohtunud. Juurdlus muutub aga veelgi keerulisemaks kui peagi rünnatakse juba järgmist selle kahtlase agentuuriga seotud naist...

11:00 Doktor Murphy (H2/E10)

Shaun ja Park ravivad kaht patsienti, kes on lennujaamas kokku kukkunud ja kelle sümptomid viitavad, et haigus võib levida õhu kaudu. Personal tõttab teisi EMO patsiente nakkuse eest kaitsma, mis päädib haigla karantiiniga.

12:00 Roaldi nädal (H6/E12)

Kui palju töökust, andekust või hoopis õnne on tarvis, et jõuda omal alal maailma tippu? Sel nädalal jälgib Roald Johannson, kuidas elab üks läbi aegade edukamaid Eesti sportlasi, jalgpallur Ragnar Klavan, kelle võitlustanner asub praegu Itaalias, Sardiinia saarel.

13:00 Siin Tallinn (H2021/E32) *

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

14:00 Pilvede all (H11/E153)

Mari ja Indrek võtavad aja maha ning sõidavad lastega Haapsallu. Kertu ja Erik püüavad Liisa kasvatamise osas kokkuleppele jõuda. Piret korraldab Urmasele ebameeldiva üllatuse. Gunnar tunnistab Marile üles oma alatu vale ning Sirje otsustab Mari paika panna.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1269)

Mariana tahaks farmist ära kolida. Emilia ei usalda Hernandot. Severo ähvardab Franciscat.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E206)

Enderit häirib Yigiti uue tüdruksõbra tavatu käitumine. Leyla mängib Haliti südametunnistusega ja püüab Haliti lastega häid suhteid luua. Yildizi etteaste ilmateadustajana tekitab uue sensatsiooni.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E4)

Lisbethil on sünnipäev ning on põhjust pidutsemiseks. Anne elab endiselt Grubehofis. Martinile see aga ei meeldi ja ta tahab välja kolida. Rike soovib, et Martin koliks tema juurde. Praksisesse tuleb mees, kes soovib teada, kellele siirdati tema surnud naise süda. Kas Martin jääb arsti vaikimisvandele truuks?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E10)

Spa-hotellist leitakse seal töötanud massööri surnukeha. Ehkki esialgu näib see röövmõrvana, viib peatselt järgnev uus kuritegu mõtted armukadedusele ja kiremõrvale. Uurija Prikk peab aga samal ajal pingutama teiselgi rindel - ta püüab meeleheitlikult Mikk Kotkase eest varjata, et tema pruut on Kotkase tütar Arabella...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kui vana ma olen? (H1/E1)

Kaasahaarav telemäng. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number. Võistlejatel on võimalus võita 10 000 eurot, kui nad arvavad ära kuue võhivõõra inimese vanuse. Mängu juhib armastatud saatejuht Roald Johannson.

21:00 Reede ÕHTU!

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

22:00 Pohmakas (The Hangover) FILM

Megahitt-komöödia eriti pöörasest ja patusest poissmeeste-peost. Kaks päeva enne oma pulmi läheb Doug koos kolme sõbraga Las Vegasesse, et pidada maha unustamatu poissmeestepidu. Kui aga kolm peiupoissi järgmisel hommikul ärkavad, ei mäleta nad mitte kui midagi. Nende luksuslik sviit on segi pööratud, vannitoas on tiiger ja garderoobis… tundmatu imik. Ainus, mida nad ei leia, on Doug. Nüüd, mil laulatuseni on jäänud vaid loetud tunnid, peavad nad ähmastest tükkidest pildi kokku panema, tuletades meelde kõik eelmise õhtu valed otsused. Ainult seeläbi on lootust Doug üles leida ja toimetada ta õigeks ajaks altari ette.

00:05 Armastuse malev (H1/E9) *

Välja tuleb Liina ja Sandri hästihoitud saladus. Teised osalised katsuvad aru saada kas värske paar on ikka päriselt suhet loomas või sõlmiti ratsionaalne liit auhinnaraha võitmiseks? Liina ja Sander saadetakse sisutuspoodi ja tülliminekuvõimalus on jälle käeulatuses. Angela ja Rauno tähistavad sünnipäeva ja teiste suunas lendavad ootamatult krõbedad sõnad. Kas Stepan ja Karl leiavad endale kaaslased ja millised paarid pääsevad finaali 10 000 euro nimel võistlema?

01:05 Me oleme Millerid (We're The Millers) FILM

Komöödia! David Clark on väikese kaliibriga kanepidiiler, kelle kliendid on põhiliselt kokad ja pereemad, aga lastele ta ei müü, sest kuhugi peab ju piiri vedama. Röövlid panevad pihta ta marihuaana ja raha ning ta jääb selle tõttu võlgu oma varustajale Bradile. Kui David tahab võlga kustutada ja terveks jääda, peab ta Mehhikost ära tooma Bradi narkolaadungi. Ta kasutab lollikindla plaani koostamisel küünilist stripparit Rose'i, kliendihakatist Kennyt ning tänavatel karastunud, tätoveeringute ja keharõngastega teismelist Caseyt. Perekond "Miller" ehk David ning ta võltsnaine ja kaks võltslast sõidavad uhke vagunelamuga 4. juuli nädalavahetusel Mehhikosse ning pole lootustki, et nende seiklus rahulikult möödub. Film ei sobi alaealistele.

03:10 Dr House (H7/E16)

Noor professionaalne härjavõitleja tuuakse pärast härjalt puskida saamist haiglasse. Pärast hulga tulemusteta testide tegemist ravitakse teda mõnda aega House’i nõuannete põhjal, kes tegeleb paari asjaga haiglast eemal. Härjavõitleja sümptomid kaovad, kuid olukord halveneb. Tiim otsustab teha riskantse avatud südamega operatsiooni.

04:00 Armastuse saar (H1/E5)

Saareelanikud saavad ülesande: tüdrukud peavad pimesi, ainult kätega katsudes hindama poiste kehasid. Võidab Eden. Natashale meeldib väga John James, kuid poisil on silmi vaid Millie jaoks. Josh mängib kahtlast mängu, ajades segadusse nii Kimi kui Tayla.

04:55 Postimees.ee
05:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

Laupäev, 04.12.2021

06:00 Rosamunde Pilcher: Kangas, millest on kootud unistused (Rosamunde Pilcher: Der Stoff aus dem die Träume sind) FILM

Lilly on noor, andekas ja tulvil ideid. Ta lõpetas Londonis moekooli ja avas Cornwallis oma ateljee. Kui ootamatult tuleb Londonist perspektiivikas tellimus, võib õige kanga leidmine muutuda komistuskiviks.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E15)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E15)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E1)

Blanche näitab, et on tõeliselt võimekas naine, kes suudab majas kõik korda teha. Lõpuks ongi just tema see, kes leiab ahjust võtme.

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E21)

Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.

10:00 Eesti edulugu! (H1/E12)

Saates Eesti edulugu! räägime ettevõttest AQUAPHOR International OÜ. Ettevõte toodab kvaliteetseid tarbevee filtreerimissüsteeme ja on üks Ida-Virumaa suurimaid tööandjaid. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

10:30 Hooaeg (H2021/E15)

Ploomiõliga ilutooted, uued mänguasjad ja nutikad koristusabilised - seda kõike ja rohkemgi veel näeme juba tänases saates!

11:00 Kodustiil (H6/E10)

Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks! Saatejuht Jaanus Koort!

11:30 Tuhat tervist (H4/E12)

Tervisesaates tuleb sedakorda juttu sellest, kuidas võidelda närvivalu vastu ning millal võib meid tabada oht süvaveenitromboosile. Räägime ka sellest, kuidas elada üle lahkumineku sügavat valu ning uurime, millal säilitada kipsi pandud käe funktsioone.

12:00 Rooli võim (H2021/E14)

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

12:30 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

13:30 Jõulud Cape Codis (A Cape Cod Christmas) FILM

Lasteraamatute autor korraldab viimase jõuluõhtusöögi oma jonnakate õdede-vendadega nende vanemate majas enne, kui nad selle maha müüvad. Ootamatult taaskohtub ta aga oma lapsepõlveaegse silmarõõmuga, kes aitab tal leida võimaluse oma armas kodu alles jätta.

15:30 Maskiga Hispaanias (E1)

Kertu Jukkum ei karda mingit koroonat! Saate nimel on ta valmis kõigeks. Kertu pani maski ette ja põrutas Hispaaniasse, täpsemini Kantaabria maakonda Põhja-Hispaanias. Ilma maskita võis Kertu istuda vaid WRC ralliässa Dani Sordo kodus diivanil, kus tuli jutuks mitte ainult rallisõit vaid ka Eesti tüdrukud. Dani elukaaslane on imekaunis eestlanna Jaana. El Serbal on kahe Michelini tärniga restoran Santanderi linnas. See on erakordsete toiduelamuste restoran. Kantaabria maakond on tõeline pärl neile, kes jumaldavad erilist loodust ja arhitektuuri. Renzo Piano projekteeritud Botini keskus on nagu elegantne valge laev mererannal. Pico d de Europa mägedesse tuleb igaühel ise ronida. Kertu ronis ja armus sellesse paika!

16:00 Kuuuurija (H12/E12) *

Eetris on lugu näitleja Marje Metsuriga, kes peab juba mitu aastat võitlust Õismäel korteriühistuga. Nimelt on kortermaja evakuatsiooni väljapääs 16 korruselises majas blokeeritud ning abi ei näi olevat ka Päästeametist.

17:00 Südamesoov (H1/E11) *

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

18:00 Roaldi retked Eestis (H3/E10) *

Kesine palk ja pikad töötunnid on bussijuhtide nappusele aastaid hagu juurde andnud. Olukorda ei tee lihtsamaks ka kehtiv liiklusseadus, mille järgi ei tohi kaugliini bussijuhina töötada noorem kui 24-aastane isik. Roald Johannson otsib üles kaks koolinoort, Rometi ja Laur Oskari, kes on unistanud bussijuhi ametist juba maast madalast, ent peavad veel pikki aastaid ootama, kuniks riik lubab neil bussi rooli istuda.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E12)

Hooaja viimases saates asuvad võistlustulle toidukoolitaja Marianne ja tema maadlejast poeg Georg ning õpetaja ja hobikokk Aljoona koos musikaalse tütre Sireliga. Saatejuht Robert Rool.

20:30 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Nobosibiriski, Abakanist suundutakse Ülem-Suetukki.

21:30 Suure Mamma maja (Big Momma's House) FILM

Selles tempokas krimikomöödias peab FBI agent Malcolm jälgima pangaröövel Lesteri endise sõbranna vanaema maja. Enne Lesteri ilmumist sõidab Suur Mamma ootamatult ära. Röövel on aga vaja kätte saada ja nii otsustab Malcolm ise lopsakat daami kehastada. Põnevusele lisab vürtsi tärkav armuleek.

23:30 Surmarelv 2 (Lethal Weapon 2) FILM

Ülipopulaarse märulikomöödia teises filmis jahivad detektiivid Riggs ja Murtaugh kuldmüntidega sahkerdavaid lõuna-aafrika salakaubavedajaid. Kuna hädavares Leo oli kogemata sellesse ärisse segatud, kuulutatakse ta "riikliku tähtsusega tunnistajaks" ning detektiivid pannakse tema elu eest vastutama. Kurjategijate tabamist raskendab ka tõsiasi, et need on osavalt diplomaatideks maskeerunud. Film ei sobi alaealistele.

01:40 Armastuse saar (H1/E6)

Villas on õhk pingetest paks. Erin ei suuda armukadedusest üle saada. Tayla tunneb Grantiga tõmmet. Toimub järjekordne paariheitmine ning üks poiss peab pärast seda lahkuma.

02:50 Armastuse saar (H1/E7)

Grant ja Tayla on õnnelikud, kuid teised pööravad nende vastu. Elias ja John James lähevad uue tüdrukuga pimekohtingule. Francoise meeldib mõlemale poisile, aga tüdruk paistab eelistavat Elias’t. Justin tunneb, et jääb igaveseks üksi.

03:50 Postimees.ee
05:50 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.