Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 30.01.2022

06:00 Lego Batman film (The Lego Batman Movie) FILM

Animamärul kogu maailmas laineid löönud pöörase huumoriga “LEGO filmi” isehakanud peategelane Batman sai endale päris oma filmi! Gothamis on toimumas suured muutused. Kui Batman tahab linna Jokkeri küüsist päästa, peab ta loobuma üksildase kangelase imagost, teistega koos töötama ja võibolla isegi natukene rõõmsama näo tegema. Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad Indrek Ojari, Tiit Sukk, Üllar Saaremäe, Ain Mäeots, Haide Männamets, Inga Lunge, Olaf Suuder jpt.

08:00 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E6)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H25/E2)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - My little Pony: Pony life (H1/E3)

Animasari, kus kepsutavad ringi kõigi väikeste tüdrukute lemmikud – väikesed ponid. Suurema osa ajast veedavad ponid Suhkrutüki kohvikus, kus Roosa serveerib maitsvaid glasuuritud kooke maailma parimatele klientidele – oma sõpradele. Ponisid ootavad ees armsad seiklused, lõbusad vahejuhtumid ja värvilised päevad täis vikerkaart ja sõprust!

08:45 Lastehommik - My little Pony: Pony life (H1/E4)

Animasari, kus kepsutavad ringi kõigi väikeste tüdrukute lemmikud – väikesed ponid. Suurema osa ajast veedavad ponid Suhkrutüki kohvikus, kus Roosa serveerib maitsvaid glasuuritud kooke maailma parimatele klientidele – oma sõpradele. Ponisid ootavad ees armsad seiklused, lõbusad vahejuhtumid ja värvilised päevad täis vikerkaart ja sõprust!

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E14)

Linna saabub popstaar Jackie Bean ja kõik peale Snow on temast täiesti lummatud. Ootamatult satub Bean paparatsode eest joostes pagarikotta ning Snow on ainus, kes teda aidata suudab. Snow õpib staari tundma ning leebub ta osas, pöialpoisid ei tule aga kuulsusega kohtumisega sugugi nii ladusalt toime.

09:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E25)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

10:00 Galileo (H2020/E426)

Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

11:00 Eesti Muusikaauhinnad 2022 *

Aasta oodatuim muusikasündmus! Alexela Kontserdimajas astuvad üles Eesti absoluutselt tegijamad muusikud ja seda täiesti enneolematus võtmes. Aasta parimaid artiste auhinnatakse 18 erinevas kategoorias. Suurejoonelise galaõhtu toovad publiku ja televaatajateni alati säravad ja positiivsed lauljad Liis Lemsalu ning Daniel Levi Viinalass.

13:30 Rikas Eesti (E6) *

Rikas Eesti uue osa peategelaseks on Ecuadorist pärit Jorge, kes on Eestis elanud juba 22 aastat. Miks Ecuadoris armsaid merisigu süüakse ja kuidas vanale mägironijale mägedevaeses Eestis meeldib, uurib Robert Rool. Üheskoos võetakse ette ka Jorge unistus proovida kiikingut.

14:00 Sandhamni mõrvad: Vales seltskonnas (Morden i Sandhamn 8: I fel sällskap) FILM

Nacka politsei saab anonüümse vihje koduvägivalla kohta. Politsei veenab Minnat, kes on vigastatud ja oma vastsündinuga haiglas, oma mehe vastu tunnistama. Mees aga teeb kõik endast oleneva, et naine ja laps leida ning tagasi koju tuua. Ka Jonasega pulmi korraldav Nora satub sündmuste keskmesse.

16:00 Südamearst (H1/E8)

Hugh otsustab Ajaxiga nende suhte osas aus olla, kuid tema plaan ei lähe õlitatult.

17:00 Tonio ja Julia (H1/E2)

Kui Laura Mosny tuleb oma tütre ristimise kuupäeva tühistama, tunneb Julia, et see noor naine on raskes olukorras. Peagi ta kuulebki, et Laural on lapse isaga probleeme ning keskendub nii agaralt nende lahendamisele, et tal pole aegagi tunda kurvastust enda suhete purunemise pärast. Ootamatult saabub Berlinist Julia kallim Paul, kes kinnitab, et lahutab kohe naisest ja abiellub Juliaga. Tonio püüab Juliale mõistust pähe panna.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E259)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht on Eeva Esse.

20:05 Metsiku Roose jälgedes (E5)

Saatesarja viiendas episoodis vallutab slackliner Jaan Roose Mehhiko mägesid. Matkatakse 3km kõrgusele mäestikku, et kahe tipu vahele paigaldada liin, mida hiljem kõndides ületatakse.

20:35 Svingerid (Svingerid) FILM

Häbitu (ja kohati häbelik) suhtekomöödia, mille keskseks teemaks on SEKS. Indrek tahab seda. Elen ei taha sellest kuuldagi, aga teab, et ainult nii on Indrek nõus naise plaanitavat äri toetama. Tiina nõuab seda. Tormiliselt. Ikkagi pulmaaastapäev! Tema tossikesest abikaasa Andrus tahaks pärast pikka tööpäeva ainult rahulikult maha istuda ja oma sülearvutis zombisid nottida. Aga üks kõne põnevusenäljas paarivahetajatele mõeldud ajalehekuulutuses toodud numbrile lükkab käima sündmuste ahela, mis muudab nende kõigi õhtut rohkem, kui keegi oleks arvatagi osanud. Film ei sobi alaealistele.

22:35 Kuningas Arthur: Mõõga legend (King Arthur: Legend of the Sword) FILM

Fantaasiapõnevik. Kui lapseeas Arthuri isa mõrvatakse, haarab võimu Arthuri onu Vortigern. Oma sünniõigusest ilma jäetud Arthuril pole aimugi, kes ta tegelikult on, ja ta peab üles kasvama äärelinna tänavate rasketes tingimustes. Aga kui ta mõõga kivist välja tõmbab, keerab see ta elu pea peale, ja ta peab tunnustama oma tõelist pärandit, meeldigu see talle või mitte.

00:55 John Wick (John Wick) FILM

John Wick on endine palgamõrvar. Kurjategijate jõuk peksab Johni vaeseomaks, röövib ta muskelauto Boss Mustangi ja tapab ta varalahkunud abikaasale kuulunud koerakutsika. Sellest hetkest saab John Wickist maailma kõige ohtlikum mees, kellelt on kõik võetud ja kellel pole enam midagi kaotada... Film ei sobi alaealistele.

02:40 Svingerid * (Svingerid) FILM

Häbitu (ja kohati häbelik) suhtekomöödia, mille keskseks teemaks on SEKS. Indrek tahab seda. Elen ei taha sellest kuuldagi, aga teab, et ainult nii on Indrek nõus naise plaanitavat äri toetama. Tiina nõuab seda. Tormiliselt. Ikkagi pulmaaastapäev! Tema tossikesest abikaasa Andrus tahaks pärast pikka tööpäeva ainult rahulikult maha istuda ja oma sülearvutis zombisid nottida. Aga üks kõne põnevusenäljas paarivahetajatele mõeldud ajalehekuulutuses toodud numbrile lükkab käima sündmuste ahela, mis muudab nende kõigi õhtut rohkem, kui keegi oleks arvatagi osanud. Film ei sobi alaealistele.

04:20 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7578)

Pidu Nikau juures on täies hoos, aga ta tunneb end üha ebamugavamalt. Bella võtab Allegra ebasobiva käitumise pärast käsile. Ari ja Mia naasevad puhkuselt ja leiavad eest peo. Mac saabub kutsumata kohale ja korraldab suure stseeni.

06:55 Koskede lummuses * (Chasing Waterfalls) FILM

Fotograaf Amy Atwater läheb üksikusse suvemajja sügavale metsa, et leida oma järgmise loo jaoks maagilisi koskesid. Teda saadab hurmav giid Mark North. Kas nad suudavad särinale vastu panna?

08:35 Top Shop
08:50 Eesti edulugu! (H1/E14) *

Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

09:20 Hooaeg (H2021/E21) *

Talvisel ajal annab eriti hea tunde enda eest hoolitsemine! Tänases saates keskendumegi sellele, kuidas hoida oma keha tervena ja ilu säravana.

09:50 Mis sul viga on? (E7)

Tänases saates osaleb Kris, kes on lõunale kutsunud oma sõbra Oti. Kuidas reageerib Krisi sõber, kui viimane hakkab ettekandjalt seljamassaaži küsima? Mida teeb Kris lauale toodud õlipudeliga ning mida käskisid Hanna ja Laura noormehel teha, et ta keset restorani mööbeldama hakkab? Kas Ott närib läbi, et tema sõber Kris üritab talle vingerpussi keerata?

10:20 Mis sul viga on? (E8)

Tänases saates osaleb Velgida, kes on lõunale tulnud oma sõbrannaga. Kuidas reageerib Velgida sõbranna Tiiu, kui viimane hakkab restoranis sibulat sööma. Mida arvab Tiiu aga sellest, kui Velgida talle ütleb, et ta äsja ostetud kingad näevad vanamutilikud välja? Kas sõbranna solvub ja läheb minema?

10:50 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E7)

Seekordne päästeoperatsioon viib Gordon Ramsay Los Angelesse, kus ta ulatab abikäe restoranile Boardwalk 11, mille puhul on omanik Steven Spear käed üles tõstnud. Kord väga edukal restoranil on nüüd kanda 200 000 dollariline võlg, mis üha kasvab. On ilmselge, et kõike näinud Ramsay ületab takistused ka sel korral.

11:45 Gordon, Gino ja Fred ringreisil (H2/E5)

Täna viib Gordoni, Gino ja Fredi tee lihasõprade paradiisi Texasesse. Mehed teevad tutvust kohaliku grillimeistri saladustega, käivad ära mägedes ja kala püüdmas, proovivad ehtsaid kauboirõivaid. Reisi lõpetab suur grillipidu Texase hõrgutistega.

12:45 Saleduse saladused (H3/E2)

Võtame vaatluse alla maailma kõige populaarsemad dieedid, et teha selgeks, millised nendest tõeliselt toimivad. Selles osas tahavad kiirustajad AK ja Bethany alla võtta enne kiirkohtingute üritust. Kujumuutjad Gemma ja Charlotte peavad minema kooli kokkutulekule ning elumuutjad Si ja Simon tahavad uhkelt Manchesteri Pride'il sammuda. Xand uurib lähemalt, kui palju on meie kaalu kõikumine seotud vedelikukaoga.

13:45 Saleduse saladused (H3/E3)

Uudne kaalusaade võtab vaatluse alla maailma kõige populaarsemad dieedid, et teha selgeks,millised nendest tõeliselt toimivad. Selles osas ootab kiirustajaid Rebeccat ja Alishat ees perepuhkus soojal maal, kujumuutjad Gary ja Connor peavad olema parimas vormis Gary lõpetamisel ning elumuutjad Elaine ja Sue ei saa teistele alla jääda kohtumistel vanade töökaaslastega. Xand saab teada kõhusisese rasva ohtudest.

14:45 Saleduse saladused (H3/E4)

Täna ootab kiirustajaid Lucyt ja Sued ees spaapäev, kujumuutjad Fi ja Sarah tahavad olla heas vormis Sarah' sünnipäeval ning elumuutjad Bharat ja Atul tahavad, et samm oleks kergem Bollywoodi filmi tantsustseeniks. Xand uurib, mida peab tegema, et meie soolestiku mikrobioom oleks terve.

15:45 Armastuse saar (H5/E11)

Poiste omavaheline sõprus saab õitseda ühisel väljasõidul. Kahe kaua praadinud osaleja huuled leiavad viimaks teineteist.

16:55 Armastuse saar (H5/E12)

Hullude pruutide väljakutse ajab kaks neidu nutma ning paaride ümberjagamisel tuleb ilmsiks šokeeriv muudatus.

18:00 Armastuse saar (H5/E13)

Kaks uut kutti saavad näidata oma andeid armumängus. Paare ootavad ees rasked otsused.

19:00 Minu kodu on parim (H6/E8)

Meeskonnad jätkavad parima tänava halvima maja renoveerimist tõeliseks perekoduks, kuid ühe meeskonna jätkamine ripub juuksekarva otsas.

20:05 Töö kutse (When Duty Calls) FILM

Peredraama keskmes on värskelt abiellunud politseinik Ellie ja Martin, kes kolivad majanduslike raskuste tõttu ajutiselt Ellie vanemate juurde. Ellie suurimaks sooviks on uus amet politseis, kuid teda pannakse üha proovile. Tal avaneb võimalus oma võimed demonstreerida lahendades rida vargusi nende naabruskonnas, kuid kõik see paneb noorte suhte tõsiselt proovile. Kas nad peavad vastu?

21:50 Õhtusöök kahele (H9/E16)

Täna läheb õhtust sööma ja armastust otsima 21-aastane ajakirjanik Mared. Mared on naine, kes teab, mida tahab. Ja tahab ta pikka tätoveeritud habemikku. Kas naine leiab kolme kandidaadi hulgast selle õige?

22:50 Aadam otsib Eevat (H5/E2)

Mehed peavad raske südamega ühe Eeva laevalt minema saatma. Saabuvad kaks uustulnukat, Marvin ja Sherilyn. Flirt läheb taas täie hooga käima.

23:50 Minu kodu on parim (H6/E8) *

Meeskonnad jätkavad parima tänava halvima maja renoveerimist tõeliseks perekoduks, kuid ühe meeskonna jätkamine ripub juuksekarva otsas.

00:55 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E7) *

Seekordne päästeoperatsioon viib Gordon Ramsay Los Angelesse, kus ta ulatab abikäe restoranile Boardwalk 11, mille puhul on omanik Steven Spear käed üles tõstnud. Kord väga edukal restoranil on nüüd kanda 200 000 dollariline võlg, mis üha kasvab. On ilmselge, et kõike näinud Ramsay ületab takistused ka sel korral.

01:40 Töö kutse * (When Duty Calls) FILM

Peredraama keskmes on värskelt abiellunud politseinik Ellie ja Martin, kes kolivad majanduslike raskuste tõttu ajutiselt Ellie vanemate juurde. Ellie suurimaks sooviks on uus amet politseis, kuid teda pannakse üha proovile. Tal avaneb võimalus oma võimed demonstreerida lahendades rida vargusi nende naabruskonnas, kuid kõik see paneb noorte suhte tõsiselt proovile. Kas nad peavad vastu?

03:00 Õhtusöök kahele (H9/E16) *

Täna läheb õhtust sööma ja armastust otsima 21-aastane ajakirjanik Mared. Mared on naine, kes teab, mida tahab. Ja tahab ta pikka tätoveeritud habemikku. Kas naine leiab kolme kandidaadi hulgast selle õige?

03:45 Postimees.ee
06:15 Hämmastavad hetked (E1)

Uurimise alla tulevad olümpiamängude ajaloo kõige kummalisemad hetked, mis pakuvad uutmoodi pilku viie ringi loo taha.

06:45 Hämmastavad hetked (E2)

Uurimise alla tulevad olümpiamängude ajaloo kõige kummalisemad hetked, mis pakuvad uutmoodi pilku viie ringi loo taha.

07:20 Rooli võim (H2021/E19) *

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

07:50 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

08:20 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:50 Kuldvillak (H7/E205)

Kuldvillak kutsub üles kodudes saadet kaasa mängima, et peresisestes võistlustes selguks kõige laiemate teadmistega pereliige. Saatesse saab registreeruda aastaringselt aadressil kuldvillak@kanal2.ee.

09:20 Eradetektiiv Magnum (H2/E20)

Seattle’ist pärit Vietnami veteran palkab Magnumi otsima oma tüdruksõpra, kes tuli Hawaiile ja kadus.

10:20 Eradetektiiv Magnum (H2/E21)

Keegi püüab mõrvata Higginsi sohilast Elmo Zillerit. Elmo on kolinud oma rodeo Hawaiile ning Magnumil palutakse teda turvata.

11:20 Eradetektiiv Magnum (H2/E22)

Jan Kona ja ta kaks partnerit peavad edukat moeäri. Kui üks partneritest tapetakse, palkab Jan Magnumi end turvama.

12:20 Eradetektiiv Magnum (H3/E1)

Magnum, TC ja Nuzo põgenesid Vietnami sõja ajal vangilaagrist. Nuzo naaseb Hawaiile, et öelda TCile, et karm venelasest kolonel, kes laagris oli, on tulnud USAsse teda tapma.

13:15 Eradetektiiv Magnum (H3/E2)

Thomas saab teada, et vana sõber Nuzo pole see, kes ta näib olevat. TC-le tehakse ajupesu, mis on osa võikast plaanist.

14:15 Röövitud (H1/E3) *

Bryan ja tiim otsivad terroristi ning avastavad valitsusest arvatust oluliselt suurema salaorganisatsiooni. Christinat tabavad halvad uudised ning ta otsib Harrylt tuge. Asha on mures, et Mejia on saamas Bryani kinnisideeks.

15:10 Röövitud (H1/E4) *

Riley tahab iga hinna eest välja selgitada tõe veteranide mürgitamise juhtumis, kuid selle tulemuseks on ta abi lapse töövimine. Bryan annab endast kõik, et tüdruk päästa. Asha korterisse murtakse sisse ning uus naaber tuleb teda lohutama.

16:05 Röövitud (H1/E5) *

Christina nõuab, et Zürichist toodaks tundlikud dokumendid, et hoida ära majanduslik ja poliitiline katastroof. Panga seifi sisse murdmine osutub aga ootamatult keeruliseks operatsiooniks. Elena reedab Asha usalduse ning Bryan satub seetõttu ohtlikku olukorda.

17:05 Röövitud (H1/E6) *

ODNIl kästakse kahjutuks teha FSB agent, kuid viimase rase tüdruksõber ajab kõik plaanid segamini. Christina paljastab koputaja CIA ridades ja Johni püüd lahendada oma venna probleeme, lõpeb talle endale vaimse kriisiga.

18:00 Röövitud (H1/E7) *

Bryan võetakse operatsiooni kägius pantvangi. Ta paneb mängu kõik ODNIs omandatud oskused, et pääseda. Bryani ja Asha suhe jõuab uuele tasemele.

19:00 Lennuässad (H1/E6)

Näeme noort Leylat oma perega Istanbulis. Rutgeri minevik tiritakse meedia rambivalgusesse. Ootamatult pöördub see hoopis Rutgeri kasuks. Rutgeri ja Guusi mõlema unistus lennata F16ga täitub. Leyla unistus aga puruneb kildudeks.

20:00 Keeristorm (Twister) FILM

Kultuslik katastroofi-draama! Ilmaennustaja Bill Harding tahab oma naise käest lahutuspaberitele allkirja saada. Kuid kahjuks on Jo parajasti tööl. Koos oma kolleegidega jahib ta tornaadosid, et katsetada uut mõõtmisvahendit, mis võimaldaks hiljem tornaadode teket ja liikumist täpsemalt ette ennustada. Olude sunnil liituvad Bill, kes veel mõni aeg tagasi ise osa sellest meeskonnast oli, ja Melissa tornaadojahtijatega. Esimesed keerised ei lase end kaua oodata ja tekib olukordi, kus jahtijatest saavad jahitavad.

22:20 Lahkulööja (Divergent) FILM

Ulmemärul ühiskonnast, mis on vooruste järgi jaotatud rangelt viide kilda. Chicagos elav Beatrice on aga üks lahkulööjatest, kes ei kuulu ühtegi kilda. Peagi selgub, et võimukandjad hauvad plaani lahkulööjad hävitada ning Tris peab müstilise Fouri abiga välja selgitama, mis nad nii ohtlikuks teeb.

01:00 Lennuässad (H1/E6) *

Näeme noort Leylat oma perega Istanbulis. Rutgeri minevik tiritakse meedia rambivalgusesse. Ootamatult pöördub see hoopis Rutgeri kasuks. Rutgeri ja Guusi mõlema unistus lennata F16ga täitub. Leyla unistus aga puruneb kildudeks.

01:50 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:15 Keeristorm * (Twister) FILM

Kultuslik katastroofi-draama! Ilmaennustaja Bill Harding tahab oma naise käest lahutuspaberitele allkirja saada. Kuid kahjuks on Jo parajasti tööl. Koos oma kolleegidega jahib ta tornaadosid, et katsetada uut mõõtmisvahendit, mis võimaldaks hiljem tornaadode teket ja liikumist täpsemalt ette ennustada. Olude sunnil liituvad Bill, kes veel mõni aeg tagasi ise osa sellest meeskonnast oli, ja Melissa tornaadojahtijatega. Esimesed keerised ei lase end kaua oodata ja tekib olukordi, kus jahtijatest saavad jahitavad.

03:55 Postimees.ee