Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 29.01.2022

06:00 Tonio ja Julia (H1/E1) *

Julia aimab, et Hermann Lechner on vägivaldne ja võib oma poegadega isegi käsipidi kokku minna. Tonio seda ei usu ja otsustab minna asja uurima. Tema talus viibimise ajal toimub äge tüli ja Tonio saab aru, et Julial oli õigus. Veel enamgi – ta taipab, et koos Juliaga saab ta teha koguduses tõeliselt head tööd. Julia vanemaid rõõmustab tütre tagasitulek, ainult Julia vend tunneb kadedust.

08:00 Top Shop
08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H25/E53)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - My little Pony: Pony life (H1/E1)

Animasari, kus kepsutavad ringi kõigi väikeste tüdrukute lemmikud – väikesed ponid. Suurema osa ajast veedavad ponid Suhkrutüki kohvikus, kus Roosa serveerib maitsvaid glasuuritud kooke maailma parimatele klientidele – oma sõpradele. Ponisid ootavad ees armsad seiklused, lõbusad vahejuhtumid ja värvilised päevad täis vikerkaart ja sõprust!

08:45 Lastehommik - My little Pony: Pony life (H1/E2)

Animasari, kus kepsutavad ringi kõigi väikeste tüdrukute lemmikud – väikesed ponid. Suurema osa ajast veedavad ponid Suhkrutüki kohvikus, kus Roosa serveerib maitsvaid glasuuritud kooke maailma parimatele klientidele – oma sõpradele. Ponisid ootavad ees armsad seiklused, lõbusad vahejuhtumid ja värvilised päevad täis vikerkaart ja sõprust!

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E13)

Marco ja Blanche otsustavad, et pöialpoisid peaks rohkem majapidamistöödesse panustama. Mysterio otsustab pesupesemise pisut maagilisemaks teha.

09:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E24)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

10:00 Eesti edulugu! (H1/E14)

Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

10:30 Hooaeg (H2021/E21)

Talvisel ajal annab eriti hea tunde enda eest hoolitsemine! Tänases saates keskendumegi sellele, kuidas hoida oma keha tervena ja ilu säravana.

11:00 Tuhat tervist (H4/E17)

Jaanuari viimane tervisesaade viib meid korraks lemmiklooma ja inimese ühisesse maailmasse: uurime, kuidas veterinaarid spetsialiseeruvad ja kelle poole millise murega õige pöörduda on. Heidame pilgu Eesti laste liikumisharjumuste ja kehakaalu teemale, vaatame üle, kuidas toetada oma nahka kõige käredama pakasega ja puurime sisse hambaimplantaatide põnevasse maailmasse.

11:30 Rooli võim (H2021/E19)

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

12:00 Reede ÕHTU! *

Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

13:00 Metsiku Roose jälgedes (E4) *

Seekordses osas valmistuvad meie reisisellid suureks pidupäevaks. Kord aastas peetakse Mehhikos surnute päeva. Sander ja Jaan võtavad suuna melu keskmesse ja vahendavad toimuvat.

13:30 Jälg (H5/E3)

Väärtuslikku leidub meie ümber rohkem kui pilk kohe hoomata jõuab, seepärast õnnestubki “Jäljel” vaatajaid ikka üllatada. Marko Matvere võtab meid kaasa paika, kus jäätmed saavad uue väärtuse. Heidi Hanso käib aga ära Hiiumaal, kus hinnatakse kõrgelt kohaliku tooraine kasutamist.

14:00 Sandhamni mõrvad: Tõe nimel (Morden i Sandhamn 7: I sanningens namn) FILM

Lõpuks on kätte jõudnud purjetamislaager. Mitte kõik pole siiski õnnelikud, Benjamin tunneb end üksikuna ja teised kiusavad teda. Ühel päeval Benjamin kaob ning Thomas ja Mia asuvad asja uurima. Nora poeg Simon tuvastab mehe, kes Benjamini aitas ning selgub, et tegu on karistatud pedofiiliga. Kas politseil õnnestub võita võidujooks ajaga?

16:00 Südamearst (H1/E7)

Hugh ja Penny on sunnitud kaevanduskülastuse käigus öö koos veetma. Meryl avab linna auks uue skulptuuri. Aoife tunnistab Hughle, et on temasse armunud.

17:00 Rosamunde Pilcher: Teest ja armastusest (Rosamunde Pilcher: Von Tee und Liebe) FILM

Ella vanematele kuulub Inglismaa ainus teekasvandus, Ella oleks pidanud koos oma kihlatuga selle üle võtma, kuid saatusel olid teised plaanid. Tema isa Mortimer otsustab äri rendile anda ja lõpuks ometi elama hakata, kuid Ella ema ei suuda pereärist loobuda. Ta võtab viimases hädas appi turundusjuhi, et püüda veel viimast korda kasvandust järjele saada ja palub ka Ellal paariks päevaks isakoju appi jääda.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Rikas Eesti (E6)

Rikas Eesti uue osa peategelaseks on Ecuadorist pärit Jorge, kes on Eestis elanud juba 22 aastat. Miks Ecuadoris armsaid merisigu süüakse ja kuidas vanale mägironijale mägedevaeses Eestis meeldib, uurib Robert Rool. Üheskoos võetakse ette ka Jorge unistus proovida kiikingut.

20:00 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates jõuavad reisisellid rongiga Habarovskist Vladivastokki, tutvutakse ka Kamtshatkaga.

21:00 Kaks nädalat armumiseks (Two Weeks Notice) FILM

Romantiline hittkomöödia miljonär George'st, kes ei astu sammugi ilma oma assistendi Lucyta, kes lahendab tema ohtraid abielulahutusi ja hoolitseb selle eest, et George'i firma kasumit teeniks. Ühel päeval otsustab Lucy aga sellele tasuvale, ent närvesöövale tööle selja pöörata. Viimaks ometi mõistab George, et tema ideaalnaine oli talle kogu aeg lähemal olnud kui ta arvatagi oskas...

23:00 Meisterkokk (Chef) FILM

Hoogne ja lõbus lugu Carl Casperist, kes ütleb üles töö kokana Los Angelese kõrgeklassilises restoranis pärast seda kui ta ülemus hakkas talle köögis loomingulisi ettekirjutusi tegema. Nüüd peab Carl välja mõtlema, mis saab edasi. Ta läheb Miamisse, kus ühendab jõud oma eks-naise, hea sõbra ja pojaga, et avada toiduputka! Ratastel toitu tehes leiab Carl taaskord kire toidu tegemise vastu, mis toob ühtlasi tema ellu tagasi sealt ammukadunud sära.

01:15 Tugevam (Stronger) FILM

Inspireeriv tõsielul põhinev lugu Jeff Baumanist, kes vallutas oma linna ja kogu maailma südamed pärast 2013. aasta Bostoni maratoni. Ta kaotas pommiplahvatuses mõlemad jalad, kuid see ei murdnud ta vaimu. Nii sai Jeffist miljonitele lootuse sümbol.

03:15 Kaks nädalat armumiseks * (Two Weeks Notice) FILM

Romantiline hittkomöödia miljonär George'st, kes ei astu sammugi ilma oma assistendi Lucyta, kes lahendab tema ohtraid abielulahutusi ja hoolitseb selle eest, et George'i firma kasumit teeniks. Ühel päeval otsustab Lucy aga sellele tasuvale, ent närvesöövale tööle selja pöörata. Viimaks ometi mõistab George, et tema ideaalnaine oli talle kogu aeg lähemal olnud kui ta arvatagi oskas...

04:55 Postimees.ee
05:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:40 Karvased kosilased (E8)

Lisanne on Tartust pärit tegus tütarlaps, kellel on õpingute kõrvalt olenemata oma noorusele juba oma isiklik ilusalong. Lisanne armastab veeta palju aega sõpradega, aga seda õiget pole tema ellu veel tulnud. Ehk muutub see pärast pimekohtinguid karvaste kosilastega? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

07:10 Üks eriline loomakliinik (H6/E8)

Täna teeb Noel artroskoopia inglise mastifile, et vabastada hell hiiglane valust. Autolt löögi saanud rängalt vigastatud Siiami kass vajab kiiret operatsiooni. Eakas kuldne retriiver vajab operatsiooni, kuid omanik vajab veenmist.

08:10 Top Shop
08:25 Jamie Itaalia road (E6)

Sel korral on Jamie Toscanas ja tutvub siinsete taluköökide toidukultuuriga, kus kasutatakse parimal moel ära hooajalisi kohalikke saadusi. Ta valmistab pidusöögi oliivikorjajatele, saab teada iidvana retsepti ja viib Bologna kastme täiesti uuele tasemele.

09:25 Jamie Itaalia road (E7)

Jamie Oliver reisib mööda Itaaliat ja toob koos oma sõbra Gennaroga meieni parimad Itaalia maitsed erinevatest piirkondadest. Ta ei aja taga Michelini tärne, vaid tõeliselt kodust Itaalia mammade toitu. Tänases osas on Jamie Roomas ja tutvub linnaelule kohaselt kiirete ja lihtsate toitudega. Ta õpib gnocchi'sid tegema ja valmistab maailma kõige lihtsama pasta.

10:25 Võlumaja (The House of Magic) FILM

Eestikeelne kogupere-animatsioon. Hüljatud kassipoeg Tonnerre leiab pelgupaiga salapärases mõisas, mille peremees on pensionil olev võlur Lorenz. Tonnerre koduneb nõiduslikus mõisas väga kiiresti ja tunneb end hästi väikeste veidrate ja lõbusate loomade seltsis. Kui Lorenz satub haiglasse, püüab ta omakasupüüdlik sugulane iga hinna eest mõisa tagaselja maha müüa. Kassipojale tuleb hiilgav idee: muuta mõis kummituselossiks! Oma hääle andsid tegelastele Volli Käro, Erki Laur, Märten Männiste, Jaan Rekkor, Elisabet Reinsalu, Ago Anderson, Elina Reinold, Raivo Rüütel ja paljud teised.

12:05 Kuninga kõne (King's Speech) FILM

12 Oscarile nomineeritud ajaloodraama! Lugu mehest, kellest sai kuningas George VI, kuninganna Elizabeth II isa. Pärast seda, kui tema vend Edward troonist loobub, tõuseb George, hüüdnimega Bertie, vastu tahtmist Ühendatud kuningriigi etteotsa. Bertie, kes kannatab kogelemise all ning keda ei peeta sugugi vääriliseks kuningaks, saab abi Lionel Logue’ilt, ebatavaliste võtetega kõneterapeudilt. Ootamatute kõnetehnikate ja ebatõenäolise sõpruse abil leiab Bertie kindla hääle ning viib riigi söakalt sõtta. Film ei sobi alaealistele.

14:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7574)

Ryder leiab Chloe asjade seast rasedustesti. Dean saab ülesandeks paar päeva Jaid hoida, kuid Mac käitub nii võimatult, et Dean peab Amberi poole minema. Susie ei anna ennast näole. Leah leiab Justini teadvusetult maast lebamas.

15:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7575)

Chloe on mures oma ema võimaliku raseduse pärast. Ka Ari ja Mia tunnistavad hirmu, kuid lepivad kolmekesi kokku, et juhtugu mis juhtub, see ei murra neid enam. Justin on üledoosiga haiglas, kuid keeldub endiselt tunnistamast oma sõltuvust.

15:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7576)

Justin püüab haiglast põgeneda ning Tori ja Christian on sunnitud oma erimeelsustest üle saama. Roo on kurnatud. Leah ja Justin püüavad rääkida, aga Justin keeldub oma vigasid tunnistamast. Tori ei suuda mõista, miks Rachel Christianile nii oluline on.

16:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7577)

Tori süda on murtud ja Christian kolib välja, et mõlemale mõtlemisruumi anda. Emmett ja Bella lõpetavad näitust, kui Sienna nad majast välja ajab, et Nikaule fotosessioon korraldada. Bella ei suuda uskuda, kui palju Nikau on muutunud. Roo ja Alf valmistuvad Marthaga kohtuma minekuks.

16:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7578) *

Pidu Nikau juures on täies hoos, aga ta tunneb end üha ebamugavamalt. Bella võtab Allegra ebasobiva käitumise pärast käsile. Ari ja Mia naasevad puhkuselt ja leiavad eest peo. Mac saabub kutsumata kohale ja korraldab suure stseeni.

17:00 Armastuse saar (H5/E9)

Poiste kokkamisoskused pannakse proovile ning majja saabub kaks uut neidu, kes hakkavad kohe lööma kiilu paaride vahele.

18:00 Armastuse saar (H5/E10)

Molly-Mae ja Amber tunnevad, et uustulnukad on nende territooriumile tunginud ning mängu tulevad juba küüned.

19:00 Minu kodu on parim (H6/E7)

Võistlushimulised Mel ja Dave elavad parima tänava halvimas majas. Chiara ja David lepivad ära, kuid on peagi jälle karvupidi koos. Õnnetus seab ühe meeskonna mängus püsimise kahtluse alla.

20:05 Koskede lummuses (Chasing Waterfalls) FILM

Fotograaf Amy Atwater läheb üksikusse suvemajja sügavale metsa, et leida oma järgmise loo jaoks maagilisi koskesid. Teda saadab hurmav giid Mark North. Kas nad suudavad särinale vastu panna?

21:50 Õhtusöök kahele (H9/E15)

Joele antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Joe valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest naisest ta veel näha tahab.

22:50 Aadam otsib Eevat (H5/E1)

Rhodose saare juures ankrus oleval purjekal „Queen Atlantis“ algavad taas vallaliste ja vallatute sakslaste alasti kaaslase otsingud. Esimene saabuja on seksikas telestaar ja modell Gina Lisa Lohfink. Kas tavalised mehed lasevad ennast kuulsusest pimestada ja tagasihoidlikumad neiud jäävad varju?

00:45 Minu kodu on parim (H6/E7) *

Võistlushimulised Mel ja Dave elavad parima tänava halvimas majas. Chiara ja David lepivad ära, kuid on peagi jälle karvupidi koos. Õnnetus seab ühe meeskonna mängus püsimise kahtluse alla.

01:40 Kuninga kõne * (King's Speech) FILM

12 Oscarile nomineeritud ajaloodraama! Lugu mehest, kellest sai kuningas George VI, kuninganna Elizabeth II isa. Pärast seda, kui tema vend Edward troonist loobub, tõuseb George, hüüdnimega Bertie, vastu tahtmist Ühendatud kuningriigi etteotsa. Bertie, kes kannatab kogelemise all ning keda ei peeta sugugi vääriliseks kuningaks, saab abi Lionel Logue’ilt, ebatavaliste võtetega kõneterapeudilt. Ootamatute kõnetehnikate ja ebatõenäolise sõpruse abil leiab Bertie kindla hääle ning viib riigi söakalt sõtta. Film ei sobi alaealistele.

03:25 Õhtusöök kahele (H9/E15) *

Joele antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Joe valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest naisest ta veel näha tahab.

04:10 Jamie Itaalia road (E6) *

Sel korral on Jamie Toscanas ja tutvub siinsete taluköökide toidukultuuriga, kus kasutatakse parimal moel ära hooajalisi kohalikke saadusi. Ta valmistab pidusöögi oliivikorjajatele, saab teada iidvana retsepti ja viib Bologna kastme täiesti uuele tasemele.

04:55 Postimees.ee
06:15 Nagano lindid

Inspireeriv lugu sellest, kuidas tšehhidel õnnestus võita olümpiakuld esimesel aastal, kui võistluses osalesid ka NHLi mängijad.

07:40 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:40 Kuldvillak (H7/E204)

Kuldvillak kutsub üles kodudes saadet kaasa mängima, et peresisestes võistlustes selguks kõige laiemate teadmistega pereliige. Saatesse saab registreeruda aastaringselt aadressil kuldvillak@kanal2.ee.

09:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E15)

Kraavist leitakse ferrari, milles lebab vigastatud ja teadvusetu Magnum. Ta viiakse haiglasse, kuid ärgates selgub, et ta ei mäleta juhtunust midagi.

10:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E16)

Magnum läheb Robin Mastersi palvel Sitsiiliasse, et päästa sõbra röövlite lõksu langenud tütar. Tom päästab tüdruku ja toob ta tagasi, aga alles siis tõelised jamad algavad.

11:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E17)

Keegi püüab tappa professionaalset jalgpallurit Dorsey Bramletti, kes mängis Magnumiga koos mereväeakadeemias. Bramlett palub Magnumi endale ihukaitsjaks.

12:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E18)

Jeannie Lowry läheb jahile mängima kõrgete panustega pokkerit ning palkab Magnumi endale ihukaitsjaks.

13:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E19)

Magnum naaseb Californiasse ja leiab eest filmitegijad, kes väntavad Robin Mastersi teose ainetel linateost. Kui peaosatäitja dublant end vigastab, palgatakse Magnum tema asemele.

14:10 Manifest (H2/E11)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

15:05 Manifest (H2/E12)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

16:00 Manifest (H2/E13)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

17:00 Agent Hamilton (H1/E1)

Carl Hamilton just naasnud salajaselt väljaõppelt CIAs, kui Stockholmis toimub terve rida pommitamisi ja küberrünnakuid. Hamilton tapab kahtlusaluse, kuid rünnakud ei lõppe. Lisaks püütakse teda värvata Rootsi sõjaväeluure ülisalajasesse üksusesse. Ta võtab pakkumise kõhklusega vastu ning hakkab CIA topeltagendiks.

18:00 Agent Hamilton (H1/E2)

Hamilton sõidab sõjaväeluure töö raames Palestiinasse missioonile. Kohtumine läheb kiiresti käest ära, kui võõrustajad saavad teada, et Hamilton oli Rashida tapmise taga. Selgub, et Rashida oli Stockholmis terroristide peatamiseks, mitte nende aitamiseks. Kristin ja Birger kahtlustavad, et Hamilton ise on rünnakutega seotud. DGd informeeritakse mõrvast Venemaal, mis on seotud Rootsi sündmustega.

19:00 Lennuässad (H1/E5)

Vahetult enne Dennise matuseid tuleb Rutgeri jutule Guusi isa Roderick Valma, kes teenib ka sõjaväes. Kui Julia Rutgeri mineviku paljastab, näib et just Roderick oskab kõige paremat nõu anda.

20:00 Pimeduse rüütli taastulek (The Dark Knight Rises) FILM

Põnevus-megahitt on Batmani-triloogia suurejooneline finaal. Terroristliku jõugu liider saabub kaheksa aastat pärast "Pimeduse rüütli" sündmusi Gotham Citysse, mis paneb politseijõud viimase piirini proovile. Linna kunagine kangelane Batman on sunnitud endast taas märku andma... Tegemist on ühe kõigi aegade kassa-edukama filmiga, mis tõi sisse üle miljardi dollari!

23:15 Vaikse ookeani võitlus (Pacific Rim) FILM

Seiklusmärul kahest piloodist, kellest saab tulnukate rünnaku alla langenud inimkonna viimane lootus. Ehkki tulnukaid on alati oodatud avakosmosest, ründavad nad tegelikult hoopis meresügavustest. Algab meeleheitlik lahing ja et ülekaalukat vaenlast hävitada, võtavad inimesed kasutusele kõrgtehnoloogilised hiigelrobotid. Nende juhtimiseks on aga vaja erakordsete võimetega piloote...

01:50 Lennuässad (H1/E5) *

Vahetult enne Dennise matuseid tuleb Rutgeri jutule Guusi isa Roderick Valma, kes teenib ka sõjaväes. Kui Julia Rutgeri mineviku paljastab, näib et just Roderick oskab kõige paremat nõu anda.

02:35 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

03:00 Pimeduse rüütli taastulek * (The Dark Knight Rises) FILM

Põnevus-megahitt on Batmani-triloogia suurejooneline finaal. Terroristliku jõugu liider saabub kaheksa aastat pärast "Pimeduse rüütli" sündmusi Gotham Citysse, mis paneb politseijõud viimase piirini proovile. Linna kunagine kangelane Batman on sunnitud endast taas märku andma... Tegemist on ühe kõigi aegade kassa-edukama filmiga, mis tõi sisse üle miljardi dollari!

05:30 Postimees.ee