Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 28.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1307) *

Carmelo ja Mencía on üha lähedasemad. Longinos naaseb külla. Elíase käitumine ei meeldi Nicolásile sugugi.

08:00 Mägidoktor (H12/E10) *

Martin aitab viiulimängijat, kes kannatab käte suremise all. Ilmneb, et naisel on närvisüsteemihaigus, mida tuleb kiiremas korras ravida. Lisbeth läheb Ludwigiga õhtust sööma ja mõlemale meenub minevikust nii mõndagi. Martin naudib lahedat afääri naisega, kes elab Anne lähedal. Martin muretseb Anne alkoholilembuse pärast ja ta soovib teda aidata.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H4/E8) *

Sisekaitseakadeemia hoovilt leitakse kadett Sirje Trelli surnukeha, kes pürgis esimese naisena K-komandosse. Kotkas ja Prikk juhatatakse kunagi akadeemias tegutsenud kõvade meeste ühenduseni, mille vaimu hoiab tänini elus pensioniealine instruktor Holger Kadanik. Kuid kahtluse alla satuvad nii Sirje sõbranna Katrin, nende mõlemaga kurameerinud kaasõppur Lars kui ka akadeemia rektor Thea Kirsing. Mikk on armunud Mari Hakelisse. Vangistatud Arno Viibel paneb Miku raskesse olukorda. Anders tülitseb Anetiga ning kolib ajutiselt Miku juurde.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E7)

Laura ja ta meeskond ajavad rahvusvaheliste smuugeldajate jälgi, kui rase naine teepervelt surnuna leitakse. Peagi saab selgeks, et ei kaubelda üldse nende kaupadega, mida uurijad eeldasid.

12:00 Tõelised kangelased (H1/E3)

Kuidas saavad tuntud inimesed hakkama päris töödega? Saatejuht Eeva Esse esitab kuulsatele kaasmaalastele väljakutse töötada üks päev mõnes sellises ametis, mida tihtilugu paraku piisavalt hinnata ei osata. Öeldakse ju, et klient on kuningas. Aga kui palju me kuningatena hindame neid inimesi, kes meid teenindavad? Paneme suure poeketi teenidnajana proovile tuntud ettevõtja Indrek Kasela.

13:00 Südamesoov (H1/E3) *

Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral tutvustame Habaja aleviku lasteaiakasvataja Anu lugu. Tegemist on naisega, kes on enda elu jooksul läbi käinud tõelise maapealse põrgu, tundnud ränka kaotusvalu, kuid avanud seejuures enda südame paljudele. Viime ellu Anu unistuse, mis on jäänud tal elu keerdkäikude tõttu täitmata.

14:00 Pilvede all (H13/E191)

Kertu on oma tuleviku osas otsuse teinud, kuid Piret püüab teda ümber veenda. Mari jääb Indrekule vahele ning mees saab teada, kus Sandra end varjab. Liina üritab veelkord Erikuga rääkida, kuid mees ei taha kuuldagi ei naisest ega lapsest. Inna paneb end Sirje ees piinlikku olukorda. Urmas püüab Innat ja Albertit lepitada. Kertu näeb Eriku tõelist palet.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1308)

Hernando kaalub Severo hoiatamist. Emilia pakub Camilale oma sõprust. Candela palub Mencíal Carmeloga siiras olla.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E245)

Erim kolib ema juurde, kuniks Halit Yildiziga arved ära klaarib. Ender saab teada põhjuse, miks Erim endast nii väljas on. Halitil on plaan Kerim ja Yildiz kokku viia, et saada neist pildid, mida kohtule esitada, ent juhus ei soosi teda.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E11)

Martin ja Alexander üritavad välja selgitada ühe patsiendi varase dementsuse põhjust. Doktor Gruber saab uue assistendi, kes aitab ka Romani korterit renoveerida. Hans soovib alustada uut elu ja müüa talu ära. Lilli on selle vastu, Lisbeth kummalisel kombel aga mitte. Kas põhjus võib olla Ludwigis?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E9)

Arabella tuleb Austraaliast tagasi ning satub pangaröövi ajal pantvangiks. Selle röövi juures on mõndagi kummalist, nii arvavad Kotkas, Prikk ja Tammets, et röövija jahib Arabella abil tegelikult Mikk Kotkast. Ainult röövija nimi ei ütle Kotkasele mitte midagi. Küll aga kellelegi teisele. Lugu aitab lahendada fotograafilise mälu- ja joonistamisoskusega autistlik poiss Tim. Mikk on jälile saanud, kes on see mees, kes kunagi tema mõrva tellis ning asub asja natuke liiga agressiivselt lahendama.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kui vana ma olen? (H1/E6)

Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid vähemaks.

21:00 Reede ÕHTU!

Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 CHiPs: Maanteepatrull (CHIPs) FILM

Märulikomöödia. Jon Baker ja Frank “Ponch” Poncherello on äsja Los Angeleses California maanteepolitseisse (CHP) väga erinevatel põhjustel tööle asunud. Baker on endine profimootorrattur, kes üritab oma elu ja abielu joonde saada. Poncherello on ennast täis salaagent, kes uurib mitme miljoni dollari suurust röövi, mille sooritajad võisid olla CHP-st. Kogemusteta kollanokk ja karm proff peavad meeskonnana töötama, kuigi neil on keeruline läbi saada. Kuid nende partnerlus võib siiski õnnestuda, kui Bakeri ratturi oskused Ponchi tänavatarkusega ühendada… Juhul, kui nad teineteist selle käigus hulluks ei aja.

00:00 Kursk (Kursk) FILM

Filmi “Kursk” aluseks on unustamatu lugu Venemaa tuumaallveelaevast K-141 Kursk, mis uppus 2000. aasta augustis Barentsi mere põhjas. 23 madrust võitlesid töötamast lakanud allveelaeva pardal oma ellujäämise nimel, samas kui nende perekonnad võitlesid meeleheitlikult bürokraatlike takistuste ja võimatute šanssidega, et saada vastuseid ja nad päästa.

02:05 Valguses ja varjus (H1/E3) *

Taaniel päästab Diana ja tädi Miliza vingusurmast ja naine lepib mehega, kes ei tundugi järsku enam parandamatu mühakas. Näib, et ka Taanielil on siin üks enda perekonna ammune saladus lahendada. Samal ajal uurib Diana, kas jõhkrate võtetega tegutsev kohalik ärimees Toivo on hakanud juba sureva tädi metsa varastama. Tädi tingib aega juurde ja Diana otsustab oma visiiti külakeses pikendada, samal ajal tekib aga hirmutav aimus, et tema minevikku puudutav saladus on jubedam kui ta arvata oskas.

03:00 Halastus (The Mercy) FILM

Tõsielul põhinev lugu amatöörmeremees Donald Crowhurstist, kelle eesmärk oli esimesena peatusteta üksi ümber maailma seilata. Tema eepilisel merereisil kogetud katsumuste lugu ajal, mil ta pere ootas kodus mehe naasmist, on lähimineviku põnevavamid müsteeriume.

04:40 Postimees.ee
05:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:25 Doktor imetegija (H2/E168) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:20 Gilmore'i tüdrukud (H4/E21) *

Liz peab renessanssiteemalise pulma. Jess viib ta altari ette ning Lorelai ja Luke tantsivad koos. Rory satub samal ajal Yale’is peol purjutama ning on sunnitud Deani endale järgi kutsuma. Dean püüab rääkida oma õnnetust abielust, kuid ootamatult saabub Jess, kes teeb Roryle huvitava ettepaneku.

08:15 Kodus ja võõrsil (H33/E7577) *

Tori süda on murtud ja Christian kolib välja, et mõlemale mõtlemisruumi anda. Emmett ja Bella lõpetavad näitust, kui Sienna nad majast välja ajab, et Nikaule fotosessioon korraldada. Bella ei suuda uskuda, kui palju Nikau on muutunud. Roo ja Alf valmistuvad Marthaga kohtuma minekuks.

08:45 Top Shop
09:00 New Amsterdam (H2/E2) *

Max pingutab, et kogu New Amsterdami haigla meeskonda paremini tundma õppida. Reynolds võtab suure riski, mis teeb ta jalgealuse kuumaks. Dr. Castro laiendab oma raviplaani rohkematele haiglapatsientidele.

09:55 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab peent bistrood Lighthouse'is, Floridas. Kangekaelne peakokk ja omanik Andy on varem peentes kohtades toitu valmistanud, aga on nüüd kaotanud kire toidu vastu. Andy ei suuda taluda Gordnoni kriitikat ja iseloomud põrkuvad.

10:55 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab itaalia restorani Boca Ratonis, Floridas. Kiire jutuga omanik CC vajab hädasti Ramsay abi. Gordon peab kärpima restorani menüüd ja omanikule nii mõndagi söögitegemise kohta õpetama.

11:55 Inga Lindström: Sind otsides (Inga Lindström: Auf der Suche nach dir) FILM

Astridil ja Larsil on suur unistus - omaenda restoran Stockholmis. Nad tegutsevad innukalt selle nimel, kui aga saabub lepingu allkirjastamise päev, on Lars kadunud. Astrid otsib teda meeleheitlikult igalt poolt, kuid Larsist pole jälgegi. Viimaks jõuab ta oma otsingutega Ölandile ja seal hakkavad ilmnema ootamatud asjaolud.

13:55 Armastuse saar (H5/E12) *

Hullude pruutide väljakutse ajab kaks neidu nutma ning paaride ümberjagamisel tuleb ilmsiks šokeeriv muudatus.

15:00 Dr House (H6/E19)

House ja tiim hakkavad ravima naist, kes on avatud abielus ning jääb haigeks kohtingu ajal ühe oma kõrvalpeigmehega. House paneb samal ajal proovile ka Wilsoni suhte Samiga.

16:00 Dr House (H6/E20)

Tiim peab ravima pulmi ootavad peigmeest, kes varjab minevikus eelmise suhte saladusi. Kui tema kihlatu tahab saada vastuseid, on tiimil neid vaja saada, et mees terveks ravida.

17:00 Doktor imetegija (H2/E169)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E22)

Lorelai kogu aja võtavad viimased ettevalmistused oma külalistemaja avamiseks. Püüdes vanemaid taas lähendada, avastab Lorelai, et lahkhelid on suuremad, kui ta arvas. Samal ajal, kui Jason püüab Lorelaid veenda, et nende lahkuminek oli viga, proovib Luke oma tõelisi tundeid sõnadesse panna.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7578)

Pidu Nikau juures on täies hoos, aga ta tunneb end üha ebamugavamalt. Bella võtab Allegra ebasobiva käitumise pärast käsile. Ari ja Mia naasevad puhkuselt ja leiavad eest peo. Mac saabub kutsumata kohale ja korraldab suure stseeni.

19:30 Sõbrad (H9/E5)

Sõbrad loodavad, et saavad Phoebe sünnipäeval üle hulga aja jälle kõik koos olla. Kuid kohe tekivad probleemid ja nii jääbki uhkesse pidulauda vaid kaks inimest...

20:00 Sõbrad (H9/E6)

Ross narrib Racheli uut lapsehoidjat, kes on meesterahvas. Phoebe ja Mike vahetavad korterivõtmeid ja järsku saabub külla Phoebe endine peigmees David. Chandler pahandab, kui Monica teatab, et tema töökaaslane on kõige vaimukam mees, keda ta teab.

20:40 Armastuse saar (H5/E13)

Kaks uut kutti saavad näidata oma andeid armumängus. Paare ootavad ees rasked otsused.

21:40 New Amsterdam (H2/E3)

Max paneb uue assistendi proovile ja läheb uue plaani pärast juhatusega tülli. Iggy püüab välja selgitada, mis haigus on kogu üksust tabanud. Kapoor saab šokeeriva uudise.

22:40 Poissmees (H25/E5)

Matt peab mõned tõsised vestlused ja püüab daamidele selgeks teha, et ta ei tolereeri nii mürgist õhkkonda. Grupikohtingul selguvad Matti maapoisi juured ning kes naistest on valmis poriseks saama. Üks ühele kohtingud viivad ühe daami šoppama ja teise kokkama.

00:30 Kiiksuga seks (H2/E8)

Täiskasvanute nädalavahetusereisil saavad teoks salajased ihad. Seksikas paar heidab riided seljast, et jagad oma magamistoa saladusi. Isolatsioonis olevad paarid räägivad, kuidas neil on õnnestunud suhe särisemas hoida.

01:40 Sõbrad (H9/E5) *

Sõbrad loodavad, et saavad Phoebe sünnipäeval üle hulga aja jälle kõik koos olla. Kuid kohe tekivad probleemid ja nii jääbki uhkesse pidulauda vaid kaks inimest...

02:05 Sõbrad (H9/E6) *

Ross narrib Racheli uut lapsehoidjat, kes on meesterahvas. Phoebe ja Mike vahetavad korterivõtmeid ja järsku saabub külla Phoebe endine peigmees David. Chandler pahandab, kui Monica teatab, et tema töökaaslane on kõige vaimukam mees, keda ta teab.

02:35 Inga Lindström: Sind otsides * (Inga Lindström: Auf der Suche nach dir) FILM

Astridil ja Larsil on suur unistus - omaenda restoran Stockholmis. Nad tegutsevad innukalt selle nimel, kui aga saabub lepingu allkirjastamise päev, on Lars kadunud. Astrid otsib teda meeleheitlikult igalt poolt, kuid Larsist pole jälgegi. Viimaks jõuab ta oma otsingutega Ölandile ja seal hakkavad ilmnema ootamatud asjaolud.

04:05 Postimees.ee
06:55 Eestlane ja venelane (H4/E8)

Jalgpalli MM on kestnud nädala ja täpselt niikaua pole Miša ja Tõnu teleka eest tõusnud. Sirje ja Inga plaan ülejäänud kolm nädalat jalgpallipidu ühe ropsuga lõpetada kukub haledalt läbi - neist kahest ei saa sellele suurele mängule konkurente. Friidamutile tehakse etteheiteid ümbrikupalkade maksmise eest, Sannu satub maamõõduplatsil üsnagi eluohtlikku situatsiooni.

07:25 Eestlane ja venelane (H4/E9)

Linna reisisaatjate read hõrenevad Sirje heameeleks Tõnu võrra. Sannu on sunnitud isarolli sisse elama, kuigi sellist last ei suutnuks ta ka oma kõige hullemas hirmuunenäos ette planeerida. Olja jääb tänaval silma ülejäänud kogukonnas kirgi kütva tegevusega ja Friidamutil tuleb seoses sellega tegeleda alusetute süüdistuste ümberlükkamisega.

07:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:55 Komissar Rex *

Lorenzo Fabbri hakkab uurima Gianni Bottura mõrva, kes tapeti relvast, mida kasutati ka juba lahendatuks peetud mõrvaloos. Nii saabub Erika Hedl jälle Viinist Rooma, kus ta langeb sarmika arhitekti Giuliano Polidori võlude võrku. Erika ei tea, et Polidoril on Bottura ja tema kuriteokaaslastega omad arved klaarida. Samal ajal peab Fabbri veenma oma ülemust Gorit, et Rex on nüüdsest mõrvarühma täieõiguslik liige.

09:55 Valemäng (E1)

Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

10:25 Valemäng (E2)

Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

10:55 Eradetektiiv Magnum (H2/E21) *

Keegi püüab mõrvata Higginsi sohilast Elmo Zillerit. Elmo on kolinud oma rodeo Hawaiile ning Magnumil palutakse teda turvata.

11:55 Eradetektiiv Magnum (H2/E22) *

Jan Kona ja ta kaks partnerit peavad edukat moeäri. Kui üks partneritest tapetakse, palkab Jan Magnumi end turvama.

12:55 Agent Hamilton (H1/E1) *

Carl Hamilton just naasnud salajaselt väljaõppelt CIAs, kui Stockholmis toimub terve rida pommitamisi ja küberrünnakuid. Hamilton tapab kahtlusaluse, kuid rünnakud ei lõppe. Lisaks püütakse teda värvata Rootsi sõjaväeluure ülisalajasesse üksusesse. Ta võtab pakkumise kõhklusega vastu ning hakkab CIA topeltagendiks.

13:55 Komissar Rex

Hiina restorani omanik Ling Park ei suuda maksta kurjategijatele katuseraha. Kohalik maffiamees Chen tahab pantvangi võtta tema tütre Shushu. Mõrvarühmaga sündmuspaigale saabunud Rex suudab jälje üles võtta vaid bussipeatuseni. Neiu otsingud viivad Fabbri ja Rexi massaazhisalongi varjus tegutseva bordellini...

14:55 Tee * (The Road) FILM

Põnevusdraama inimkonda tabanud suurest katastroofist, mis on hävitanud tsivilisatsiooni ja enamiku elu Maal. Isa ja poeg püüavad ellu jääda selles maailmas, pääseda Lõunasse, kus väidetavalt on soojem, kuid ka see pole kindel... Taevas on hall, väljas on külm, maad katab tuhk... Milline on nende tulevik?

17:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E1)

Magnum, TC ja Nuzo põgenesid Vietnami sõja ajal vangilaagrist. Nuzo naaseb Hawaiile, et öelda TCile, et karm venelasest kolonel, kes laagris oli, on tulnud USAsse teda tapma.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E2)

Thomas saab teada, et vana sõber Nuzo pole see, kes ta näib olevat. TC-le tehakse ajupesu, mis on osa võikast plaanist.

19:00 Agent Hamilton (H1/E2)

Hamilton sõidab sõjaväeluure töö raames Palestiinasse missioonile. Kohtumine läheb kiiresti käest ära, kui võõrustajad saavad teada, et Hamilton oli Rashida tapmise taga. Selgub, et Rashida oli Stockholmis terroristide peatamiseks, mitte nende aitamiseks. Kristin ja Birger kahtlustavad, et Hamilton ise on rünnakutega seotud. DGd informeeritakse mõrvast Venemaal, mis on seotud Rootsi sündmustega.

20:00 Vargus (Heist) FILM

Krimipõnevik. Kasiino kauaaegne krupjee Vaughn on väljapääsmatus olukorras ja on sunnitud ette võtma suure raharöövi. Teda ei ajenda ahnus, vaid õnnetu isa lihtsalt ei tea, kust saada raha raskesti haige tütre operatsiooniks. Viimases hädas kutsub ta oma põhjalikult läbimõeldud pangarööviplaani kaasa rahaahne töökaaslase Coxi. Rööv algab igati edukalt, siis aga lähevad kõik head ja asjalikud plaanid lörri. Vaughn ja Cox satuvad põgenedes kahe tule vahele. Kardetud gangster ja suure kasiino omanik hüüdnimega Paavst ei mõtlegi varastel minna lasta. Kuigi õnnetutel pole enam mitte millelegi loota, sest neile peavad ajujahti nii politseinikud kui ka mafioosod, teevad hädavarestest vargad kõik, et noosiga pääseda. Viimases hädas röövivad nad bussi ja võtavad reisijad pantvangi. Olukorra teeb veel pingelisemaks see, et õigusekaitsjad on tihedalt seotud maffiaga ja keegi pole see, kellena näib. Ootamatusi ja üllatusi jätkub päris filmi lõpuni.

21:55 Röövitud (H1/E7)

Bryan võetakse operatsiooni kägius pantvangi. Ta paneb mängu kõik ODNIs omandatud oskused, et pääseda. Bryani ja Asha suhe jõuab uuele tasemele.

22:50 1000 viisi suremiseks (H3/E9)

Müügimees müüb kõik maha. Kokaiinisõltlast veetakse ninapidi. Võltspreester näeb lõpuks valgust. Piilurile näidatakse koht kätte. Rulataja lendab näoli. Ärimaailma hiid põrub.Tobuke kaob metsa.

23:15 1000 viisi suremiseks (H3/E10)

Surm 1970. aastatel. Kurjale diivale näidatakse koht kätte. Mahlapressija litsutakse laiaks. Madu ahvatleb kuulsustesebijat. Tüüfusehaige Mary leiab oma otsa. Rattur kukub kokku.

23:45 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:40 Röövitud (H1/E7) *

Bryan võetakse operatsiooni kägius pantvangi. Ta paneb mängu kõik ODNIs omandatud oskused, et pääseda. Bryani ja Asha suhe jõuab uuele tasemele.

01:30 Valemäng (E1) *

Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

01:50 Valemäng (E2) *

Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

02:15 1000 viisi suremiseks (H3/E9) *

Müügimees müüb kõik maha. Kokaiinisõltlast veetakse ninapidi. Võltspreester näeb lõpuks valgust. Piilurile näidatakse koht kätte. Rulataja lendab näoli. Ärimaailma hiid põrub.Tobuke kaob metsa.

02:35 1000 viisi suremiseks (H3/E10) *

Surm 1970. aastatel. Kurjale diivale näidatakse koht kätte. Mahlapressija litsutakse laiaks. Madu ahvatleb kuulsustesebijat. Tüüfusehaige Mary leiab oma otsa. Rattur kukub kokku.

03:00 Eestlane ja venelane (H4/E8) *

Jalgpalli MM on kestnud nädala ja täpselt niikaua pole Miša ja Tõnu teleka eest tõusnud. Sirje ja Inga plaan ülejäänud kolm nädalat jalgpallipidu ühe ropsuga lõpetada kukub haledalt läbi - neist kahest ei saa sellele suurele mängule konkurente. Friidamutile tehakse etteheiteid ümbrikupalkade maksmise eest, Sannu satub maamõõduplatsil üsnagi eluohtlikku situatsiooni.

03:20 Eestlane ja venelane (H4/E9) *

Linna reisisaatjate read hõrenevad Sirje heameeleks Tõnu võrra. Sannu on sunnitud isarolli sisse elama, kuigi sellist last ei suutnuks ta ka oma kõige hullemas hirmuunenäos ette planeerida. Olja jääb tänaval silma ülejäänud kogukonnas kirgi kütva tegevusega ja Friidamutil tuleb seoses sellega tegeleda alusetute süüdistuste ümberlükkamisega.

03:45 Punane sekund (H2/E2)

Mis juhtub, kui tiheda liiklusega maanteel saavad kokku lumesahk ja rekkad? Mis juhtub, kui sõita talvisel teel samamoodi nagu suvel? Eesti talveilm on heitlik - on õige aeg meelde tuletada, kuidas muutuvates oludes ohutult liigelda.

04:10 Postimees.ee