Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 27.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1306) *

Camila tõrjub Elíast. Alfonso hoiatab Ramirot. Lucas kardab leetrite epideemiat.

08:00 Mägidoktor (H12/E9) *

Martin aitab viiulimängijat, kes kannatab käte suremise all. Ilmneb, et naisel on närvisüsteemihaigus, mida tuleb kiiremas korras ravida. Lisbeth läheb Ludwigiga õhtust sööma ja mõlemale meenub minevikust nii mõndagi. Martin naudib lahedat afääri naisega, kes elab Anne lähedal. Martin muretseb Anne alkoholilembuse pärast ja ta soovib teda aidata.

09:00 Mida tegelikult tõi 2021?

Vaatame otsa aasta alguses tehtud ennustustele! Mis läks täppi ja milline ennustus puhta mööda. Kas koroona tuli meid tapma vastavad koroonapandeemia kriisijuht Arkadi Popov, professor Krista Fischer. Kas Eestit tabas sajandi suurim majanduskriis vastab majandusanalüütik Mihkel Nestor. Kas see aasta oli Eesti kliimaajaloo kõige soojem ja purustati rekordeid räägib ilmavaatleja Külli Loodla.

09:30 Jälg (H5/E3)

Väärtuslikku leidub meie ümber rohkem kui pilk kohe hoomata jõuab, seepärast õnnestubki “Jäljel” vaatajaid ikka üllatada. Marko Matvere võtab meid kaasa paika, kus jäätmed saavad uue väärtuse. Heidi Hanso käib aga ära Hiiumaal, kus hinnatakse kõrgelt kohaliku tooraine kasutamist.

10:00 Viimane võmm (H4/E7) *

Bordellis sureb kuumarabanduse kätte sauna lukustatud klient. Kahtluse alla satuvad nii bordelli omanik, lõbutüdrukud kui ka teised sel ajal majas olnud kliendid. Kummalistel asjaoludel satub Mõisnik selles loos väga piinlikku olukorda. Mikk on Viibeli kätte saanud ja vangistanud mahajäetud maja keldrisse. Pärast pikemat töötlemist õnnestub tal Viibelilt natuke infot õngitseda. Miku suhted Mariga arenevad ühesuunaliselt. Mari püüab Tanja käest Miku asjus nõu küsida, kuid Tanja tunnistab, et ta pole Miku-küsimuses sugugi objektiivne.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E6)

Kohaliku jõusaali omanik aurutatakse oma saunas surnuks. Laura ja ta meeskond peavad sukelduma fitnessihullude maailma. Nad mõistavad peagi, et oht on suurem, kui nad osanuks ette kujutada.

12:00 Elamusi täis Eesti (H3/E3)

Veeda suvi elamusterohkelt! See tunnike on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:00 ESSE (H2/E6) *

Kas elu pärast vanglat on üldse võimalik, või oledki igaveseks müüride vahel kinni isegi kui sind ja ühiskonda ei eralda enam trellid? Kas riik teeb omalt poolt piisavalt, et vange ühiskonnaga integreerida? Teema üle arutlevad krimiajakirjanik Allan Muuk, lootusetut võitlust lootusrikkalt võitlev endiste vangide tugiisik Eva Üprus ja oma elus uue lehekülje pööranud tõeline praktik Janar Kuusk! Eksklusiibselt ESSEle annab intervjuu oma vanglakogemusest realitytäht Oskar Süvari.

14:00 Pilvede all (H13/E190)

Kertu ja Eriku kohtumine algab mõlema jaoks paljulubavalt. Liina on šokis ja Piret teeb talle ootamatu ettepaneku. Mari kohtub Kertuga, kuid ei kiida noorema õe plaane heaks. Inna mõõt saab täis ja Albert on sunnitud vastu võtma raske otsuse. Sirje tunneb end süüdi. Liina jagab Piretiga oma kahtlusi ning Erik teeb kõik selleks, et Kertut mõjutada.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1307)

Carmelo ja Mencía on üha lähedasemad. Longinos naaseb külla. Elíase käitumine ei meeldi Nicolásile sugugi.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E244)

Kaya sünnipäevapeol ei suuda Erim end valitseda ja käitub Yildiziga lugupidamatult. Halit otsib oma poja hooldusõiguse saamiseks tõendeid Yildizi ja Kerimi suhtest.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E10)

Martin aitab viiulimängijat, kes kannatab käte suremise all. Ilmneb, et naisel on närvisüsteemihaigus, mida tuleb kiiremas korras ravida. Lisbeth läheb Ludwigiga õhtust sööma ja mõlemale meenub minevikust nii mõndagi. Martin naudib lahedat afääri naisega, kes elab Anne lähedal. Martin muretseb Anne alkoholilembuse pärast ja ta soovib teda aidata.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E8)

Sisekaitseakadeemia hoovilt leitakse kadett Sirje Trelli surnukeha, kes pürgis esimese naisena K-komandosse. Kotkas ja Prikk juhatatakse kunagi akadeemias tegutsenud kõvade meeste ühenduseni, mille vaimu hoiab tänini elus pensioniealine instruktor Holger Kadanik. Kuid kahtluse alla satuvad nii Sirje sõbranna Katrin, nende mõlemaga kurameerinud kaasõppur Lars kui ka akadeemia rektor Thea Kirsing. Mikk on armunud Mari Hakelisse. Vangistatud Arno Viibel paneb Miku raskesse olukorda. Anders tülitseb Anetiga ning kolib ajutiselt Miku juurde.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Südamesoov (H1/E3)

Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral tutvustame Habaja aleviku lasteaiakasvataja Anu lugu. Tegemist on naisega, kes on enda elu jooksul läbi käinud tõelise maapealse põrgu, tundnud ränka kaotusvalu, kuid avanud seejuures enda südame paljudele. Viime ellu Anu unistuse, mis on jäänud tal elu keerdkäikude tõttu täitmata.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kalevipojad (E3)

Meeste vahelised tülid kerivad tuure üles, lisaks peab Indrek segu valmistama ja tunnistab viimaks Antile, et ta ei tea ehitamisest tegelikult midagi. Anti soome ja eesti naised saavad teineteisest teada ja Anti jalgealune läheb tuliseks. Vahepeal võtab aga soome peretütar Indreku tõsiselt sihile. Peremees Mauri on vihane, et töö ei edene ja õpetab mehi omal pöörasel viisil tööd tegema. Indrek saab ebameeldiva kõne kodust, kus tema naine on avastanud Indreku saladuse ja nende suhe lööb tugevalt kõikuma. Harald avab veidi oma traagilist tausta ja osa lõpus tulevad objektile elevust tekitavad naiskülalised.

23:00 Kuum jälg: Keisri hull

Kas 1836. aasta 23. aprillil hukkunud Võisiku mõisahärra Timotheus Von Bocki surm oli 19. sajandi poliitiline salamõrv? Osa sai inspiratsiooni Jaan Krossi romaanist „Keisri hull“.

00:00 Suur vale (The Big Short) FILM

Pingeline lugu briljantselt nutikate peategelastega avab ahnete ja vastutustundetute finantsmogulite räpased telgitagused tavakodanikule arusaadavas ja üllatavalt humoorikas võtmes. Neli tippu pürgivat outsaiderit näevad ette USA kinnisvaraturu mulli lõhkemise 2000ndate aastate keskpaigas ning otsustavad tõmmata suurpangad liistule rünnates neid nende oma mängus nende endi relvadega. Film jutustab reaalsetest sündmustest, mis vallandasid viimase ülemaailmse majanduskriisi.

02:20 360 (360) FILM

Põnevusdraama, kus erinevates maailma linnades hakkavad põimuma väga erilised lood. Osades tõeline staaride paraad: Anthony Hopkins, Jude Law, Rachel Weisz jpt.

04:25 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7577)

Tori süda on murtud ja Christian kolib välja, et mõlemale mõtlemisruumi anda. Emmett ja Bella lõpetavad näitust, kui Sienna nad majast välja ajab, et Nikaule fotosessioon korraldada. Bella ei suuda uskuda, kui palju Nikau on muutunud. Roo ja Alf valmistuvad Marthaga kohtuma minekuks.

06:20 Doktor imetegija (H2/E167) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H4/E20) *

Luke kuulab masendushoos eneseabiloengut ning mõistab, et on alati teadnud, kes ta tegelik hingesugulane on. Liz teatab, et abiellub T.Jga. Luke veenab Jessi pulma tulema. Lorelai räägib Roryle, et ta kuulis Deani ja ta naist Lindsayd kaklemas. Rory teeb näo, et see ei huvita teda üldse.

08:10 Kodus ja võõrsil (H33/E7576) *

Justin püüab haiglast põgeneda ning Tori ja Christian on sunnitud oma erimeelsustest üle saama. Roo on kurnatud. Leah ja Justin püüavad rääkida, aga Justin keeldub oma vigasid tunnistamast. Tori ei suuda mõista, miks Rachel Christianile nii oluline on.

08:40 Top Shop
08:55 New Amsterdam (H2/E1) *

Õnnetusest ja tütre sünnist on möödas kolm kuud ning Max üritab oma elu vaikselt järjele seada. Kapoor maadleb vananemise stigmaga ja Iggy korda läinud päevast sünnib elumuutev idee. Reynolds tegeleb uue praktikandiga.

09:50 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab sushirestorani Thousand Oaksis, Californias. Sushi Ko oli tõeline hittrestoran, kui see asus Bell Airis, aga kõik on läinud pärast asukohamuutust allamäge. Restorani raskused on halvasti mõjutanud ka omanike Akira ja Lisa abielu ja pereelu. Restorani toimimasaamiseks, peab Ramsay aitama ka pereelu joonele saada.

10:50 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab Lido di Manhattan Beach restorani Californias. Diplomeeritud ettevõtja ja restoraniomanik Lisa on küll tark, aga ei tea midagi restorani juhtimisest. Ramsay õpetab talle, mida söögitegemine endast kujutab ja peab oma sidemeid kasutama, et restoran taas tööle saada.

11:50 Inga Lindström: Koju tagasi (Inga Lindström: Heimkehr) FILM

Ellen saab teada, et ta isa perefirmal läheb väga halvasti, ja otsustab sõita isale appi. Esimene inimene, keda Ellen kodulinna tagasi sõites kohtab, on ta endine poiss-sõber Lennard, kes on nüüd kihlatud tema õega. Ka isa ei võta Ellenit kuigi sõbralikult vastu, kuna süüdistab teda ikka veel ema surmas. Kui poleks Andersit, sõidaks Ellen jalapealt tagasi.

13:50 Armastuse saar (H5/E11) *

Poiste omavaheline sõprus saab õitseda ühisel väljasõidul. Kahe kaua praadinud osaleja huuled leiavad viimaks teineteist.

15:00 Dr House (H6/E17)

Haiglast kaob vastsündinu, seetõttu suletakse hoone täielikult ja House'i tiim jääb erinevatesse kohtadesse lõksu. Tänu sellele saame palju teada tiimiliikmete isiklikust elust, suhetest ja kahetsustest.

16:00 Dr House (H6/E18)

House ja tema tiim juhtumiks on söör William - „rüütel“ suletud kogukonnas, milles elavad mehed ja naised renessansiaja ideaalide kohaselt. Tiim otsib keskaegse küla elukeskkonnast märke selle kohta, mis seletaks söör Williami kiiresti halvenevat tervist. Samal ajal hakkab Wilson taas suhtlema oma eksiga.

17:00 Doktor imetegija (H2/E168)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E21)

Liz peab renessanssiteemalise pulma. Jess viib ta altari ette ning Lorelai ja Luke tantsivad koos. Rory satub samal ajal Yale’is peol purjutama ning on sunnitud Deani endale järgi kutsuma. Dean püüab rääkida oma õnnetust abielust, kuid ootamatult saabub Jess, kes teeb Roryle huvitava ettepaneku.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7577)

Tori süda on murtud ja Christian kolib välja, et mõlemale mõtlemisruumi anda. Emmett ja Bella lõpetavad näitust, kui Sienna nad majast välja ajab, et Nikaule fotosessioon korraldada. Bella ei suuda uskuda, kui palju Nikau on muutunud. Roo ja Alf valmistuvad Marthaga kohtuma minekuks.

19:30 Sõbrad (H9/E3)

Chandler ei pääse Tulsasse kolimisest kuskile ja Monica nõustub temaga kaasa tulema. Kuid viimasel hetkel pakutakse talle peakoka kohta väga kuulsas Manhattani restoranis. Racheli lastearst saadab ta pikalt, sest Rachel helistab iga natukese aja tagant. Monica ja Ross meenutavad aga heldimusega oma vana lastearsti.

20:00 Sõbrad (H9/E4)

Racheli itaallasest kavaler püüab võrgutada Phoebe'i ja sellel on katastroofilised tagajärjed.

20:30 Armastuse saar (H5/E12)

Hullude pruutide väljakutse ajab kaks neidu nutma ning paaride ümberjagamisel tuleb ilmsiks šokeeriv muudatus.

21:35 New Amsterdam (H2/E2)

Max pingutab, et kogu New Amsterdami haigla meeskonda paremini tundma õppida. Reynolds võtab suure riski, mis teeb ta jalgealuse kuumaks. Dr. Castro laiendab oma raviplaani rohkematele haiglapatsientidele.

22:35 Poissmees (H25/E4)

Matt püüab endiselt üle saada Sarah'i ootamatust lahkumisest. Emotsioonid on majas laes ning Victoria ja Katie vahel lahvatab tüli. Isegi endised staarid Ben Higgins ja Wells Adams ei suuda füüsiliseks kiskuvat olukorda kontrollida. Chris Harrison teeb avalduse, mis muudab tervet hooaega.

00:25 Kiiksuga seks (H2/E7)

Julge paar asub oma tšakraid avama. Kari blondiine rahuldab meeste fantaasiaid. Kõige ulakama veebisaate juhid Amp ja Chris jagavad hea seksi saladusi.

01:35 Sõbrad (H9/E3) *

Chandler ei pääse Tulsasse kolimisest kuskile ja Monica nõustub temaga kaasa tulema. Kuid viimasel hetkel pakutakse talle peakoka kohta väga kuulsas Manhattani restoranis. Racheli lastearst saadab ta pikalt, sest Rachel helistab iga natukese aja tagant. Monica ja Ross meenutavad aga heldimusega oma vana lastearsti.

02:00 Sõbrad (H9/E4) *

Racheli itaallasest kavaler püüab võrgutada Phoebe'i ja sellel on katastroofilised tagajärjed.

02:20 Inga Lindström: Koju tagasi * (Inga Lindström: Heimkehr) FILM

Ellen saab teada, et ta isa perefirmal läheb väga halvasti, ja otsustab sõita isale appi. Esimene inimene, keda Ellen kodulinna tagasi sõites kohtab, on ta endine poiss-sõber Lennard, kes on nüüd kihlatud tema õega. Ka isa ei võta Ellenit kuigi sõbralikult vastu, kuna süüdistab teda ikka veel ema surmas. Kui poleks Andersit, sõidaks Ellen jalapealt tagasi.

03:50 Postimees.ee
07:10 Eestlane ja venelane (H4/E6)

Suitsetamise jätnud abikaasa närvilisus ja liigsöömine panevad Sirje proovile. Inga nö. alastipildid lekivad Tõnuni ja Miša peale solvunud elukaaslane lobiseb välja eelmises seerias tema ning Heiki vahel toimunu. Heikil on keretäis soolas, mõra kogukonnas ähvardab ületamatuks paisuda. Friidamutil tuleb läbirääkija rolli kehastuda ning katkised otsad uuesti kinni sõlmida.

07:40 Eestlane ja venelane (H4/E7)

Sirje propageerib eksootilisi loodusravimeid, Inga rasedustest osutub positiivseks ja seletamatul kombel levib rasedus kogukonnas pandeemiana. Meestel on argisemad mured, Sannul õnnestub rolleri alla jääda ja Mišal piletita sõidu eest Tõnu käest sakutada saada. Enda raseduse ehtsuses sügavalt kahtlev Friidamutt kasutab ajurakke ja lahendab efektselt kogu müsteeriumi.

08:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

09:10 Komissar Rex *

Üheksanda hooaja esimeses osas uurib komissar Lorenzo Fabbri Roomas juveeliröövi ja mõrvalugu. Kui uurimise niidid viivad Austriasse, sõidab Fabbri Viini. Seal kohtub ta politseikoer Rexiga, kes pärast pensionileminekut kennelis igavleb. Rex laseb kennelist jalga ja aitab Fabbril ning tema Viini kolleegidel Erika Hedlil ja Fritz Kunzil kuritegu uurida. Fabbri otsustab koera Rooma kaasa võtta. Nii ootabki Rexi ees uus elu välismaal ja uus algus politseitöös Roomas.

10:10 Olümpiarekordid (E9)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:40 Olümpiarekordid (E10)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

11:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E19) *

Magnum naaseb Californiasse ja leiab eest filmitegijad, kes väntavad Robin Mastersi teose ainetel linateost. Kui peaosatäitja dublant end vigastab, palgatakse Magnum tema asemele.

12:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E20) *

Seattle’ist pärit Vietnami veteran palkab Magnumi otsima oma tüdruksõpra, kes tuli Hawaiile ja kadus.

13:15 Manifest (H2/E13) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

14:10 Komissar Rex

Lorenzo Fabbri hakkab uurima Gianni Bottura mõrva, kes tapeti relvast, mida kasutati ka juba lahendatuks peetud mõrvaloos. Nii saabub Erika Hedl jälle Viinist Rooma, kus ta langeb sarmika arhitekti Giuliano Polidori võlude võrku. Erika ei tea, et Polidoril on Bottura ja tema kuriteokaaslastega omad arved klaarida. Samal ajal peab Fabbri veenma oma ülemust Gorit, et Rex on nüüdsest mõrvarühma täieõiguslik liige.

15:10 24 tundi elada * (24 Hours to Live) FILM

Tempokas märul palgamõrtsukast, kes saab võimaluse oma patud lunastada, kui tema tööandja töö käigus hukkunud mehe mõneks ajaks taas ellu äratab.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E21)

Keegi püüab mõrvata Higginsi sohilast Elmo Zillerit. Elmo on kolinud oma rodeo Hawaiile ning Magnumil palutakse teda turvata.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E22)

Jan Kona ja ta kaks partnerit peavad edukat moeäri. Kui üks partneritest tapetakse, palkab Jan Magnumi end turvama.

19:00 Agent Hamilton (H1/E1)

Carl Hamilton just naasnud salajaselt väljaõppelt CIAs, kui Stockholmis toimub terve rida pommitamisi ja küberrünnakuid. Hamilton tapab kahtlusaluse, kuid rünnakud ei lõppe. Lisaks püütakse teda värvata Rootsi sõjaväeluure ülisalajasesse üksusesse. Ta võtab pakkumise kõhklusega vastu ning hakkab CIA topeltagendiks.

20:00 Tee (The Road) FILM

Põnevusdraama inimkonda tabanud suurest katastroofist, mis on hävitanud tsivilisatsiooni ja enamiku elu Maal. Isa ja poeg püüavad ellu jääda selles maailmas, pääseda Lõunasse, kus väidetavalt on soojem, kuid ka see pole kindel... Taevas on hall, väljas on külm, maad katab tuhk... Milline on nende tulevik?

22:10 Röövitud (H1/E6)

ODNIl kästakse kahjutuks teha FSB agent, kuid viimase rase tüdruksõber ajab kõik plaanid segamini. Christina paljastab koputaja CIA ridades ja Johni püüd lahendada oma venna probleeme, lõpeb talle endale vaimse kriisiga.

23:05 1000 viisi suremiseks (H3/E7)

Organidoonor kaotab südame. Jobu saab paraja karistuse. Treilerirämps leiab oma otsa. Kaks nümfomaani lüüakse rivist välja. Harrastusmaadleja ronib matile. Postiljonile tehakse ära. Narkoärikas on iseenda ainetest pilves.

23:30 1000 viisi suremiseks (H3/E8)

Einestaja sööb ära elusa kaheksajala. Liiga palju orgasme osutub probleemiks. Jahimehest saab saak. Kiimas jalgpallifännile tehakse ära. Eakas kaunitar kaotab oma näo. Poliitikut tülitatakse. Kaks narkomaani leiavad oma otsa.

00:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:55 Röövitud (H1/E6) *

ODNIl kästakse kahjutuks teha FSB agent, kuid viimase rase tüdruksõber ajab kõik plaanid segamini. Christina paljastab koputaja CIA ridades ja Johni püüd lahendada oma venna probleeme, lõpeb talle endale vaimse kriisiga.

01:40 Olümpiarekordid (E9) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:05 Olümpiarekordid (E10) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:35 1000 viisi suremiseks (H3/E7) *

Organidoonor kaotab südame. Jobu saab paraja karistuse. Treilerirämps leiab oma otsa. Kaks nümfomaani lüüakse rivist välja. Harrastusmaadleja ronib matile. Postiljonile tehakse ära. Narkoärikas on iseenda ainetest pilves.

02:55 1000 viisi suremiseks (H3/E8) *

Einestaja sööb ära elusa kaheksajala. Liiga palju orgasme osutub probleemiks. Jahimehest saab saak. Kiimas jalgpallifännile tehakse ära. Eakas kaunitar kaotab oma näo. Poliitikut tülitatakse. Kaks narkomaani leiavad oma otsa.

03:20 Eestlane ja venelane (H4/E6) *

Suitsetamise jätnud abikaasa närvilisus ja liigsöömine panevad Sirje proovile. Inga nö. alastipildid lekivad Tõnuni ja Miša peale solvunud elukaaslane lobiseb välja eelmises seerias tema ning Heiki vahel toimunu. Heikil on keretäis soolas, mõra kogukonnas ähvardab ületamatuks paisuda. Friidamutil tuleb läbirääkija rolli kehastuda ning katkised otsad uuesti kinni sõlmida.

03:40 Eestlane ja venelane (H4/E7) *

Sirje propageerib eksootilisi loodusravimeid, Inga rasedustest osutub positiivseks ja seletamatul kombel levib rasedus kogukonnas pandeemiana. Meestel on argisemad mured, Sannul õnnestub rolleri alla jääda ja Mišal piletita sõidu eest Tõnu käest sakutada saada. Enda raseduse ehtsuses sügavalt kahtlev Friidamutt kasutab ajurakke ja lahendab efektselt kogu müsteeriumi.

04:05 Punane sekund (H2/E1)

Kas rehvid on ohtlikus liiklusolukorras elupäästjaks või altvedajaks, sõltub nende seisukorrast. On inimlik loota, et midagi halba ei juhtu, kuid siin tuleb mängu halastamatu füüsika. “Punane sekund” aitab rehvid üle vaadata.

04:30 Postimees.ee