Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 25.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1304) *

Hernando naaseb koju. Camilal õnnestub seif avada. Carmelo ja Mencía suudlevad.

08:00 Mägidoktor (H12/E7) *

Väike Greta peab otsustama, kas jääda elama vanaisa või isa juurde, kes on mõlemad kehva tervisega ja ei saa omavahel läbi. Martin üritab lisaks ravimisele neid ka lepitada. Gruberhofi suur klient lahkub ja talu ähvardavad majanduslikud raskused. Välja ilmub kinnisvaramaakler Ohlmüller, kes teeb Gruberitele ahvatleva pakkumise.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H4/E5) *

Hinnatud eramurajooni mänguplatsil kukub laste silme all surnult kokku kodutu Benno. Kahtluse alla satuvad nii üks üliagar issi, kes hetk enne seda kodutut minema üritas peletada, Benno pime poolõde, end metsatukka sisse seadnud kodutud, kohalik naabrivalve, kinnivarafirma "Kodukotus" kui ka kaks süütu väljanägemisega pensionärist õde. Tanja Murrik on tagasi Politseiameti psühholoogi kohal ning peab oma uues toas soolaleivapidu, kus kuulutatakse välja selle inimese nimi, kes võitis Politseiameti avalike suhete juhi konkursi. Mikk ajab endiselt oma tulistamise jälgi - juhtlõngad juhatavad ta katusepakkumisega tegeleva Arno Viibelini...

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E4)

Kaks mõrvarit põgenevad kõrgeima turvalisusastmega vanglast. Laura ja ta meeskond liituvad nende otsimisega, kuid nende truudus pannakse proovile, sest selgub, et üks põgenikest on nende endine kapten.

12:00 ESSE (H1/E3)

Esse saate teema on: Alasti eesti naised internetis. Muutunud maailmas on pornostaarist saanud suunamudija. Saates osalevad Helen Kõpp ja Nele Kirsipuu, haritud naised, kes on omamoodi väikeettevõtjad müües netis soovijaile oma alasti pilte. Kas vahemeeste välja jätmine on emantsipeerumine ja kas erootiliste fotode müük on moraalne või mitte, aitavad mõtestada pikaaegne Kodutütarde juht Anne Eenpalu ja raamatu Naine autor Marju Karin.

13:00 Päriselu lood: Eesti pilpakülad *

Katrin Lust rändab pilpakülade radadel, kus eluks püsimiseks on vaja leidlikke lahendusi ning kus argirutiin kulgeb kõike muud kui mugavustsoonis. Kuidas saadakse hakkama ilma elektri ja kanalisatsioonita Tallinna külje all Soodevahes. Miks on Tartu Hiinalinna asukad stressis? Kuidas käib aga elu - pilpakülade kuningriigis - Narva-Veneetsias ja kas tõesti on neile lubatud rohkem kui soodevahelistele ja hiinalinlastele?

14:00 Pilvede all (H13/E188)

Piret on segaduses ja solvunud, sest vaatamata taastärganud tunnetele ei taha Urmas midagi muuta. Mari püüab rohkem aega Mammule pühendada. Eriku kinnisidee Kertu suhtes aina süveneb. Sirje suudab Inna järjekordselt endast välja viia. Indrek tahab, et Piret välja koliks, kuid Mammu reageerib selle peale ootamatult. Gunnaril on Marile uudiseid.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1305)

Carmelo ei soovi Mencía lahkumist. Francisca pakub Santacruzidele abi. Matías on Ramiro pärast armukade.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E242)

Ender hakkab Kerimi tegevust ettevõttes kahtlustama. Yigit sõidab Ameerikasse Lilaga rääkima. Mert alustab Sahikaga koostööd. Võlahädas Yildiz teeb meeleheitliku sammu.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E8)

Väike Greta peab otsustama, kas jääda elama vanaisa või isa juurde, kes on mõlemad kehva tervisega ja ei saa omavahel läbi. Martin üritab lisaks ravimisele neid ka lepitada. Gruberhofi suur klient lahkub ja talu ähvardavad majanduslikud raskused. Välja ilmub kinnisvaramaakler Ohlmüller, kes teeb Gruberitele ahvatleva pakkumise.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E6)

Ehitusmagnaat Hando Kellami pulmas põleb oma maasturisse sisse Hando eelmine naine Marianne, kes veidi aega varem pulmas kenakese skandaali on teinud. Marianne surma asjaolud langevad kummaliselt kokku viimasel ajal linna uhkete autode omanikke hirmu all hoidnud süütamiste lainega. Mikk ja Anders saavad jälile grupile anarhistidest noorukitele, kes ilmselt süütamistega seotud on. Nagu selgub, pole süütamiste põhjus aga üldsegi robinhuudlus või protest süsteemi vastu, vaid põnevus, armastus ja isiklik kättemaks. Mikk kutsub kogu jaokskonna õhtul Rita baari, et noor isa Anders saaks lõpuks välja teha. Esinema on palgatud postitantsija Cherry Lips, Miku jälitatava Arno Viibeli kaaslanna. Peo ajal paigaldab Anders Cherry mobiili jälitusäpi ning Mikk saab teada Viibeli täpse asukoha...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kolm naist karavanis. Island (H2/E3)

Naised külastavad eluohtlikke Islandi vaatamisväärsusi, päästavad tähelepanematute turistide elu ja pääsevad napilt ka ise salakavalate loodusjõudude käest. Pingelised seiklused tekitavad naistes sisemist rahutust ning päeva lõpuks tuleb hakata naistel omavahelisi arveid klaarima, et karavan saaks rahus edasi liikuda.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

22:30 Plahvatuslik blond (Atomic Blonde) FILM

Märulipõnevik! Tema Majesteedi salateenistuse parim agent Lorraine Broughton on osav spioon, kel ei jää vajaka ka sensuaalsusest ja metsikusest, ning kes on valmis oma oskusi võimatul missioonil ellu jäämiseks ära kasutama. Ta saadetakse kokkuvarisemise äärel Berliinist hindamatut toimikut ära tooma. Sealse osakonnajuhi David Percivali näol leiab ta partneri, kes aitab tal eluohtlikest spioonimängudest võitjana välja tulla. Film ei sobi alaealistele.

00:40 44. laps (Child 44) FILM

Sarimõrvari jahist jutustav poliitpõnevik, mille tegevus leiab aset 1953. aastal Nõukogude Liidus. Julgeolekuagent Lev Demidov keeldub oma naist Raisat reeturiks pidamast, ning Lev ja Raisa pagendatakse Moskvast provintsi elama. Seal ühendavad nad jõud kindral Mihhail Nesteroviga, et leida noori poisse jahtiv sarimõrvar. Nende õigluse otsingud seavad aga kahtluse alla Levi rivaali Vassili väite, et paradiisis puudub kuritegevus. Film ei sobi alaealistele.

03:10 Rooli võim (H2021/E18) *

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

03:40 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

04:10 Kiiksuga seks (H1/E6)

Oregoni farm kutsub kohaliku kogukonna õhtust sööma, armatsema ja mängima. Kaks noort naist avastavad oma ihasid läbi söögimängude. Uus organisatsioon murrab netis seksuaalse läheduse pakkumisega seotud müüte.

05:15 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7575)

Chloe on mures oma ema võimaliku raseduse pärast. Ka Ari ja Mia tunnistavad hirmu, kuid lepivad kolmekesi kokku, et juhtugu mis juhtub, see ei murra neid enam. Justin on üledoosiga haiglas, kuid keeldub endiselt tunnistamast oma sõltuvust.

06:30 Doktor imetegija (H2/E165) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:25 Gilmore'i tüdrukud (H4/E18) *

Jasoni isa Floyd kaevab Jasoni ja Richardi klientide ülelöömise eest kohtusse. Samuti avalikustab ta Jasoni ja Lorelai suhte. Rory on Deani peale pahane, et ta ülikoolist täiskohaga töö kasuks loobus. Lindsay ei taha, et Dean Roryga suhtleks, aga nad peavad siiski salaja sidet.

08:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7574) *

Ryder leiab Chloe asjade seast rasedustesti. Dean saab ülesandeks paar päeva Jaid hoida, kuid Mac käitub nii võimatult, et Dean peab Amberi poole minema. Susie ei anna ennast näole. Leah leiab Justini teadvusetult maast lebamas.

08:50 Top Shop
09:05 New Amsterdam (H1/E21) *

Max satub vastuollu haigla juhtkonnaga, kui ta tuvustab oma uut plaani kindlustuseta patsientide ravimiseks. Iggyl on raske leppida tema vastu esitatud süüdistusega ja Sharpe püüab oma asejuhi rolli sisse elada.

10:00 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsey külastab Ridgewoodi restorani Bazzini, mis on langenud identiteedikriisi. Koha omanik ja endine Manhattani staarkokk Paul Bazzini on kaotanud oma kire toidu vastu ja see mõjutab restorani käekäiku. Ramsey peab ta üles äratama ja uusi ideid pakkuma.

11:00 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsey külastab troopilise suunitlusega Flamango restorani Whitehouse Stationis, New Jerseys. Omanikud Adele ja Cheryl on kinni vanamoodsas troopilises teemas ja Ramsey peab nad tagasi kaasaega tooma.

12:00 Inga Lindström: Göta kanali pruut (Inga Lindström: Die Braut vom Götakanal) FILM

Paul ja Emma jätavad oma pulmade planeerimise Pauli võimuka ema hooleks, kuid Emmas tekitavad kõike korraldav ämm ja armastuseta abielu üha enam kõhklusi. Kui pulmapeole saabub ka tema laias ilmas seiklev ema, saab Emmal äkki kõigest küll ja ta põgeneb. Emma ema Frida aga kohtub üle pikkade aastate oma kunagise suure armastusega.

14:00 Armastuse saar (H5/E9) *

Poiste kokkamisoskused pannakse proovile ning majja saabub kaks uut neidu, kes hakkavad kohe lööma kiilu paaride vahele.

15:00 Dr House (H6/E13)

House ja tema meeskond kiirustavad ravima vaevlevat kolledži jalgpallitähte ajal, kui too valmistub NFLi katseteks. Aga kui patsienti tabavad erinevate ja ebatavaliste sümptomite hood, on tiimil keeruline omavahel kokkuleppele jõuda, et kui efektiivselt teda ravida. Samal ajal tuleb haiglasse üllatuslikult külla Foremani vend Marcus.

16:00 Dr House (H6/E14)

Pöörane päev haiglas läbi doktor Lisa Cuddy silmade. See päev on erakordselt väsitav, sest Cuddy peab tegelema haiglas mitmete probleemidega ning töötajad panevad ta proovile, samas on naisel ka probleeme eraelus.

17:00 Doktor imetegija (H2/E166)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E19)

Lorelai heidab isale ette Jasoni halba kohtlemist. Pärast ebamugavat reedest õhtusööki luuravad Rory ja Lorelai Emily järel ning avastavad, et Richardi ja Emily abielu on kohutavas seisus. Luke teatab Lorelaile, et nad lahutavad Nicole’iga oma abielu.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7575)

Chloe on mures oma ema võimaliku raseduse pärast. Ka Ari ja Mia tunnistavad hirmu, kuid lepivad kolmekesi kokku, et juhtugu mis juhtub, see ei murra neid enam. Justin on üledoosiga haiglas, kuid keeldub endiselt tunnistamast oma sõltuvust.

19:30 Sõbrad (H8/E23)

Rachel ei saa haiglas omaette sünnitustuba. Monica ja Chandler otsustavad kohe lapse teha. Rossi ema tahab, et Ross kohe Racheliga abielluks. Kohale ilmub ka vana tuttav Janice...

20:00 Sõbrad (H8/E24)

Chandler ja Monica otsivad endiselt haiglast lapsetegemistuba. Racheli sünnitus kestab juba üle 20 tunni. Kuid kes sõpradest pärast sünnitus Rachelile toeks jääb?

20:30 Armastuse saar (H5/E10)

Molly-Mae ja Amber tunnevad, et uustulnukad on nende territooriumile tunginud ning mängu tulevad juba küüned.

21:30 New Amsterdam (H1/E22)

Sharpe püüab välja nuputada loomingulist meetodit Maxi aitamiseks. Kapoorile tulevad ootamatud uudised. Reynoldsi ja Evie suhe jõuab uuele tasandile ning üks arstides teeb elumuutva otsuse.

22:30 Poissmees (H25/E2)

Kuigi naiste vahel on olemine mürgine, leiavad nad, et Mattiga kohtingul käimine on vägagi joovastav. Matti esimene kohting Briga muudab teised kadedaks. Toimub saate ajaloo suurim grupikohting. Sarah ja Matt lendavad retrolennukiga, kuid naine ei suuda näha Matti teiste naistega ja see põhjustab paksu pahandust.

00:20 Kiiksuga seks (H2/E5)

Taskuhäälingu autor Wyoh Lee hakkab üksarvikuks, et katsetada oma fantaasiaid. Kolm koomikut lähevad kursustele, et õppida rohkem naiste orgasmi kohta. Käskijanna Tara Indiana õpilane Kaya teenib välja oma piitsalöögid.

01:30 Sõbrad (H8/E23) *

Rachel ei saa haiglas omaette sünnitustuba. Monica ja Chandler otsustavad kohe lapse teha. Rossi ema tahab, et Ross kohe Racheliga abielluks. Kohale ilmub ka vana tuttav Janice...

01:55 Sõbrad (H8/E24) *

Chandler ja Monica otsivad endiselt haiglast lapsetegemistuba. Racheli sünnitus kestab juba üle 20 tunni. Kuid kes sõpradest pärast sünnitus Rachelile toeks jääb?

02:15 Inga Lindström: Göta kanali pruut * (Inga Lindström: Die Braut vom Götakanal) FILM

Paul ja Emma jätavad oma pulmade planeerimise Pauli võimuka ema hooleks, kuid Emmas tekitavad kõike korraldav ämm ja armastuseta abielu üha enam kõhklusi. Kui pulmapeole saabub ka tema laias ilmas seiklev ema, saab Emmal äkki kõigest küll ja ta põgeneb. Emma ema Frida aga kohtub üle pikkade aastate oma kunagise suure armastusega.

03:45 Postimees.ee
07:10 Eestlane ja venelane (H4/E2)

Tõnu saab tööd. Sirje on elevil, elu on paremaks muutumas ja nüüd on üle pika aja jälle põhjust nii kataloogidest mööblit tellida, kui värsked reisipakkumised üle vaadata. Inga piinab Mishat tervisliku toiduga. Hispaaniast naaseb äraaetud olekuga peretuttav Heiki toob Friidale paksu pahandust. Niisamuti Sannule ja Oljale, kelle tagatoas ta oma haavu lakkuma asub. Päeva lõpus, Tõnu uue ameti selgudes, tuleb Sirjel valusavõitu klomp alla neelata ja edev mööblitellimus tühistada.

07:40 Eestlane ja venelane (H4/E3)

Heiki Hispaaniast kaasatoodud jamade klattimiseks tehtud ehitusfirma, BAM, Friidaga eesotsas, alustab täistuuridel. Kogemuste puudumise korvab teotahe, kaasatud on kogu seltskond - kopp lüüakse maasse. Kes hakkavad laskmata karu nahka müüma, kes karu laskmiseks püssi otsima. Milline see nö. karu välja nägema peaks, ei tea tegelikult keegi. Noort, tuliselt alustanud firmat ähvardab päeva lõpuks noorelt kõrbemine - maffia poolt maja vundamendi alla planeeritud hämar saladus ujub pinnale, haiseb Interpoli järele ja lõhnab ka niisama vastuvõetamatult.

08:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

09:10 Komissar Rex *

Kommipoodide keti omanikul Jürgen Zartmannil on must päev - tütar nimetab teda kurjategijaks, äripartneriga on tüli majas, abikaasa viskab mehe kodunt välja ja kõige tipuks võtab ühendust väljapressija. Kui Zartmann raha üleandmisel maha lastakse, on Marc ja Rex kahtlusalusel peagi jälil. Kuid too pääseb põgenema, sest Rexi tähelepanu köidab ehitusplatsilt leitud tilluke kääbuspinsheri kutsikas.

10:10 Olümpiarekordid (E5)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:40 Olümpiarekordid (E6)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

11:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E15) *

Kraavist leitakse ferrari, milles lebab vigastatud ja teadvusetu Magnum. Ta viiakse haiglasse, kuid ärgates selgub, et ta ei mäleta juhtunust midagi.

12:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E16) *

Magnum läheb Robin Mastersi palvel Sitsiiliasse, et päästa sõbra röövlite lõksu langenud tütar. Tom päästab tüdruku ja toob ta tagasi, aga alles siis tõelised jamad algavad.

13:15 Manifest (H2/E11) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

14:10 Komissar Rex

Jäähokimeeskonna treening lõpeb vägeva lööminguga. Eriti hoos on mängija Gebauer, keda meeskonnakaaslane süüdistab dopingu tarvitamises. Peagi mees tapetakse ja Marc ning Rex satuvad jäähoki karmi maailma. Klubi omanik juhatab politsei venelasest endise treeneri jälile, kuid dopingu- ja korruptsioonivihjeid uurides satuvad Marc ja Rex suurtesse sekeldustesse.

15:10 Hotell Artemis * (Hotel Artemis) FILM

Märulipõnevik. Aastal 2028 on käimas kõige vägivaldsemad rahutused Los Angelese ajaloos. Meeleavaldajate ainus nõudmine on puhas vesi. Kogu selle kaose keskel on neli maskides meest, kelle katse panka röövida just ebaõnnestus. Sherman Atkins haarab aga ohjad enda kätte ning juhib oma venna Lev Atkinsi ning nende kaks kaasosalist pangast otse tulevahetusse võmmidega. Vigastatud Sherman ei näe muud võimalust ning viib nad ainsasse kohta, kus neil on võimalus ellu jääda – hotell Artemisesse, kurjategijatele mõeldud haiglasse, millest on teadlik vaid kitsas ring asjaga seotud inimesi.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E17)

Keegi püüab tappa professionaalset jalgpallurit Dorsey Bramletti, kes mängis Magnumiga koos mereväeakadeemias. Bramlett palub Magnumi endale ihukaitsjaks.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E18)

Jeannie Lowry läheb jahile mängima kõrgete panustega pokkerit ning palkab Magnumi endale ihukaitsjaks.

19:00 Manifest (H2/E12)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Rännumees (Journeyman) FILM

Matty Burton on poksi keskkaalu maailmameister, kelle karjäär on lähenemas lõpule. Mees teab, et ta peab koguma kiirelt piisavalt raha, et senise eluga lõpparve teha. Võimaluse selleks annaks tiitlimatš, mille teenistusest piisaks, et hankida kodu oma naisele Emmale ja tulevik nende pisitütrele Miale. Film ei sobi alaealistele.

21:55 Röövitud (H1/E4)

Riley tahab iga hinna eest välja selgitada tõe veteranide mürgitamise juhtumis, kuid selle tulemuseks on ta abi lapse töövimine. Bryan annab endast kõik, et tüdruk päästa. Asha korterisse murtakse sisse ning uus naaber tuleb teda lohutama.

22:50 1000 viisi suremiseks (H3/E3)

Narkoärikas kaotab näo. Nudist peab elajalikku dieeti. Naiskorporant neelab üle oma võimete. Ellujäämisspetsialisti tabab üllatus. Ämblik üllatab enesekindlat täkku. Poolpaljas jalgpallifänn saab teenitud tasu. Kaks adrenaliiniotsijat kaotavad pea.

23:15 1000 viisi suremiseks (H3/E4)

Kaks usuhullu peidavad end silotornis. Nad tõmbavad valguse saamiseks tikku, kuid põhjustavad sellega tohutu plahvatuse.

23:45 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:40 Röövitud (H1/E4) *

Riley tahab iga hinna eest välja selgitada tõe veteranide mürgitamise juhtumis, kuid selle tulemuseks on ta abi lapse töövimine. Bryan annab endast kõik, et tüdruk päästa. Asha korterisse murtakse sisse ning uus naaber tuleb teda lohutama.

01:30 Olümpiarekordid (E5) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

01:55 Olümpiarekordid (E6) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:25 1000 viisi suremiseks (H3/E3) *

Narkoärikas kaotab näo. Nudist peab elajalikku dieeti. Naiskorporant neelab üle oma võimete. Ellujäämisspetsialisti tabab üllatus. Ämblik üllatab enesekindlat täkku. Poolpaljas jalgpallifänn saab teenitud tasu. Kaks adrenaliiniotsijat kaotavad pea.

02:45 1000 viisi suremiseks (H3/E4) *

Kaks usuhullu peidavad end silotornis. Nad tõmbavad valguse saamiseks tikku, kuid põhjustavad sellega tohutu plahvatuse.

03:10 Eestlane ja venelane (H4/E2) *

Tõnu saab tööd. Sirje on elevil, elu on paremaks muutumas ja nüüd on üle pika aja jälle põhjust nii kataloogidest mööblit tellida, kui värsked reisipakkumised üle vaadata. Inga piinab Mishat tervisliku toiduga. Hispaaniast naaseb äraaetud olekuga peretuttav Heiki toob Friidale paksu pahandust. Niisamuti Sannule ja Oljale, kelle tagatoas ta oma haavu lakkuma asub. Päeva lõpus, Tõnu uue ameti selgudes, tuleb Sirjel valusavõitu klomp alla neelata ja edev mööblitellimus tühistada.

03:35 Eestlane ja venelane (H4/E3) *

Heiki Hispaaniast kaasatoodud jamade klattimiseks tehtud ehitusfirma, BAM, Friidaga eesotsas, alustab täistuuridel. Kogemuste puudumise korvab teotahe, kaasatud on kogu seltskond - kopp lüüakse maasse. Kes hakkavad laskmata karu nahka müüma, kes karu laskmiseks püssi otsima. Milline see nö. karu välja nägema peaks, ei tea tegelikult keegi. Noort, tuliselt alustanud firmat ähvardab päeva lõpuks noorelt kõrbemine - maffia poolt maja vundamendi alla planeeritud hämar saladus ujub pinnale, haiseb Interpoli järele ja lõhnab ka niisama vastuvõetamatult.

04:00 Postimees.ee