Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 24.01.2022

06:00 Merevaade Matverega (H1/E8)

Saatejuht Marko Matvere võtab ette sukeldumisretke koos Eesti Mereinstituudi teadlastega, et uurida, miks nad on otsustanud hakata suurtes kogustes vetikaid kasvatama. Tallinna sadamas võtame vastu tuhandeid uudishimulikke turiste, et näha pealinna läbi nende silmade. Reporter Kaidor Kahar veedab sadamas ühe öö, et teha tutvust inimestega, kes isegi hilisel tunnil oma tööpostilt lahkuda ei saa.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1303) *

Francisca tahab Santacruzide fondist kõike teada. Ramiro täidab Rafaela soovi. Carmelo märkab lõpuks Mencía ilu.

08:00 Mägidoktor (H12/E6) *

Martini patsiendil Lenal on entsefalopaatia tõttu isiksushäire ja ta tunneb end täiesti teise inimesena. Peagi ilmneb, et Martini poolt välja kirjutatud ravimid mõjuvad naise südamele halvasti. Lisbeth leiab mägionnist teadvusetu Ludwigi, keda ähvardab oht meditsiiniuuringutest kõrvale jääda, mis tähendaks talle aga surmaotsust.

09:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Viimane võmm (H4/E4) *

Äärelinna bussipeatuses laseb end kohvripommiga õhku Heino Kurvel. Tuleb ilmsiks, et mingil põhjusel külastas enesetapja viimasel ajal sageli Iraani päritolu arsti doktor Tara Machdavit, kasvatas endale pika habeme ning lõikas umbes pool aastat tagasi läbi kõik suhted oma sõpradega. Kõik viitab sellele, et terrorism on jõudnud meie koduõuele ning juhtumiga hakkab tegelema Kaitsepolitsei. Mikk õngitseb infot oma tulistamiseloo kohta politsei informaatorilt Särjelt. Poeg Karl ei lase Prikil öösiti magada. Miku ellu tuleb uus naine - krimireporter Mari Hakel.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E3)

Noor tehnikageenius tapetakse pealtnäha superturvalises majas. Laura ja ta meeskond peavad keerulise juhtumi lahendama enne, kui keegi varastab ohvri miljardi-dollari ideed.

12:00 Teletop (H1/E3)

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

13:00 Kui vana ma olen? (H1/E5) *

Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid vähemaks.

14:00 Pilvede all (H13/E187)

Piret sõidab Haapsallu ja korraldab Urmasele skandaali. Mari sõlmib Gunnariga kokkuleppe. Liina kuulab Maimu nõu ning sõidab Andrese ja Kertu juurde. Mari ootamatu kohtumine Mammu klassijuhatajaga võtab üllatava suuna. Piret üritab Sirjet mõjutada, kuid ema ei võta teda kuulda. Erik paraneb, kuid Maimu mõõt saab lõpuks täis.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1304)

Hernando naaseb koju. Camilal õnnestub seif avada. Carmelo ja Mencía suudlevad.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E241)

Enderi vihaga välja öeldud sõnad keeravad Yildizi elu pea peale. Yigitile tuleb üllatuseks, et Lila sõitis tema teadmata Ameerikasse oma ema juurde. Ta süüdistab Lila lahkumises oma vanemate rutakat lahutust. Mert pakub „investeerimisabiˮ seekord Zehrale. Sahika üritab Enderile jätta muljet, nagu oleks tema ja Yildizi vahel sõprus tekkinud.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E7)

Väike Greta peab otsustama, kas jääda elama vanaisa või isa juurde, kes on mõlemad kehva tervisega ja ei saa omavahel läbi. Martin üritab lisaks ravimisele neid ka lepitada. Gruberhofi suur klient lahkub ja talu ähvardavad majanduslikud raskused. Välja ilmub kinnisvaramaakler Ohlmüller, kes teeb Gruberitele ahvatleva pakkumise.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E5)

Hinnatud eramurajooni mänguplatsil kukub laste silme all surnult kokku kodutu Benno. Kahtluse alla satuvad nii üks üliagar issi, kes hetk enne seda kodutut minema üritas peletada, Benno pime poolõde, end metsatukka sisse seadnud kodutud, kohalik naabrivalve, kinnivarafirma "Kodukotus" kui ka kaks süütu väljanägemisega pensionärist õde. Tanja Murrik on tagasi Politseiameti psühholoogi kohal ning peab oma uues toas soolaleivapidu, kus kuulutatakse välja selle inimese nimi, kes võitis Politseiameti avalike suhete juhi konkursi. Mikk ajab endiselt oma tulistamise jälgi - juhtlõngad juhatavad ta katusepakkumisega tegeleva Arno Viibelini...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Päriselu lood: Eesti pilpakülad

Katrin Lust rändab pilpakülade radadel, kus eluks püsimiseks on vaja leidlikke lahendusi ning kus argirutiin kulgeb kõike muud kui mugavustsoonis. Kuidas saadakse hakkama ilma elektri ja kanalisatsioonita Tallinna külje all Soodevahes. Miks on Tartu Hiinalinna asukad stressis? Kuidas käib aga elu - pilpakülade kuningriigis - Narva-Veneetsias ja kas tõesti on neile lubatud rohkem kui soodevahelistele ja hiinalinlastele?

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Valguses ja varjus (H1/E3)

Taaniel päästab Diana ja tädi Miliza vingusurmast ja naine lepib mehega, kes ei tundugi järsku enam parandamatu mühakas. Näib, et ka Taanielil on siin üks enda perekonna ammune saladus lahendada. Samal ajal uurib Diana, kas jõhkrate võtetega tegutsev kohalik ärimees Toivo on hakanud juba sureva tädi metsa varastama. Tädi tingib aega juurde ja Diana otsustab oma visiiti külakeses pikendada, samal ajal tekib aga hirmutav aimus, et tema minevikku puudutav saladus on jubedam kui ta arvata oskas.

23:00 Väike teene (A Simple Favor) FILM

Krimipõnevik vlogijast Stephaniest, kes tahab teada tõde, miks ta parim sõber Emily järsku nende väikelinnast kadus. Stephaniele asub appi Emily abikaasa Sean. Stiilne põnevik on täis pöördeid ja reetmisi, saladusi ja paljastusi, armastust ja truudust, mõrva ja kättemaksu.

01:20 Öö kuulub meile (We Own the Night) FILM

Haarav põnevusdraama ööklubiomanikust Bobby Greenist, kes on keeranud selja oma perekonnale. Et varjata seost põlise New Yorgi politseinike suguvõsaga on ta vahetanud perekonnanime. Tema jaoks on iga õhtu pidu, mida jagab nii klubi külastajate kui oma seksika pruudi Amadaga. Ent kui vene maffia võtab sihikule Bobby isa ja venna, tuleb mehel teha otsus, kumma poole ta valib...

03:25 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E2) *

Jamie lillkapsa ja juustu pasta näitab, kuidas igapäevased toidud eriliseks muuta. Lisaks näitab ta, kuidas teha Kiievi kotletti maitsvalt aga tervislikult.

03:55 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7574)

Ryder leiab Chloe asjade seast rasedustesti. Dean saab ülesandeks paar päeva Jaid hoida, kuid Mac käitub nii võimatult, et Dean peab Amberi poole minema. Susie ei anna ennast näole. Leah leiab Justini teadvusetult maast lebamas.

06:30 Doktor imetegija (H2/E164) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:25 Gilmore'i tüdrukud (H4/E17) *

Rory ja Paris põgenevad Connecticuti külma eest Floridasse. Keset pidusid ja rannailma nautimist kohtuvad nad Madeline’i ja Louise’iga, kellega nad koos Chiltonis õppisid. Lorelai suhe Jasoniga muutub tõsisemaks, kui mees annab talle oma koduvõtme. Luke reageerib valuliselt oma endise naise uuele suhtele ning satub seetõttu arestimajja.

08:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7573) *

Ziggy teeb katse oma töö tagasi saada, kuid tabab Justini täiesti valel hetkel. Tane püüab õpetada Nikaule jätkusuutlikku treenimist. Roo ägab töökoorma all. Leah, Stephen ja John seavad Susiele lõksu.

08:50 Top Shop
09:05 New Amsterdam (H1/E20) *

Maxi olukord läheb veel keerulisemaks ning ta on sunnitud oma diagnoosi uue pilguga vaatama. Reynolds on sunnitud seletama, mis võinuks hiljutisel operatsioonil valesti minna.

10:00 Põrgulikud köögid

Asukoht: Brooklyn, New York. Gordon Ramsey külastab kuuba restorani Brooklynis. Kunagised abikaasad ja koha omanikud Marcelo ja Kata tülitsevad kõige üle. Koha ellujäämise nimel peab Ramsey päästma nii nende restorani kui abielu.

11:00 Põrgulikud köögid

Asukoht: Queens, New York. Gordon Ramsey külastab PJ steigirestorani Queensis. Omanikud Joe ja Madalyn on suurtes võlgades pärast peene liharestorani avamist. Ramsey peab tegelema laisa peakokaga ja muutma pisut restorani suunitlust, et see taas elule tõuseks.

12:00 Inga Lindström: Teine tütar (Inga Lindström: Die andere Tochter) FILM

Ühel päeval saab Jette ootamatult teate, et ta vahetati peale sündi haiglas teise tüdrukuga ära. Loomulikult sooviks Jette kohtuda oma bioloogiliste vanematega, kuid nemad ei näi seda tahtvat ja saadavad Jette juurde oma advokaadi.

14:00 Armastuse saar (H5/E8) *

Uus seksikas vallaline paneb osalejate kõhus liblikad lendama. Ühe paarikese romanss võtab juba tõsiseid pöördeid.

15:00 Dr House (H6/E11)

Narkodiiler Mickey kukub salapäraselt kokku. Narkodiiler ei taha arstidele anda vajalikku infot ning tiim peab tegema ise detektiivitööd, et teda aidata.

16:00 Dr House (H6/E12)

Tiim asub tegelema kaunitarist Valerie'ga, keda kimbutavad ootamatud rängad valuhood. Kõik mehed on Valerie ilust ja sarmist lummatud ning Kolmteist peab üksi kehastuma mõistuse hääleks, et patsiendi tegelikus probleemis selgusele jõuda.

17:00 Doktor imetegija (H2/E165)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E18)

Jasoni isa Floyd kaevab Jasoni ja Richardi klientide ülelöömise eest kohtusse. Samuti avalikustab ta Jasoni ja Lorelai suhte. Rory on Deani peale pahane, et ta ülikoolist täiskohaga töö kasuks loobus. Lindsay ei taha, et Dean Roryga suhtleks, aga nad peavad siiski salaja sidet.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7574)

Ryder leiab Chloe asjade seast rasedustesti. Dean saab ülesandeks paar päeva Jaid hoida, kuid Mac käitub nii võimatult, et Dean peab Amberi poole minema. Susie ei anna ennast näole. Leah leiab Justini teadvusetult maast lebamas.

19:30 Sõbrad (H8/E21)

Monica restorani kritiseeritakse ajalehes ja ta otsustab minna kokandust õppima. Ross läheb kohtama ja Rachel muutub armukadedaks.

20:00 Sõbrad (H8/E22)

Racheli sünnituspäev hilineb ja arst soovitab talle ja Rossile, et seks võib protsessi kiirendada. Joey kutsub Chandleri oma filmi esilinastusele, too jääb seal aga magama.

20:30 Armastuse saar (H5/E9)

Poiste kokkamisoskused pannakse proovile ning majja saabub kaks uut neidu, kes hakkavad kohe lööma kiilu paaride vahele.

21:30 New Amsterdam (H1/E21)

Max satub vastuollu haigla juhtkonnaga, kui ta tuvustab oma uut plaani kindlustuseta patsientide ravimiseks. Iggyl on raske leppida tema vastu esitatud süüdistusega ja Sharpe püüab oma asejuhi rolli sisse elada.

22:30 Poissmees (H25/E1)

Saate 25. hooajal asub südamedaami otsima Matt James, kes on karismaatiline kinnisvaramaakler, ärimees ja kogukonnaaktivist. Rekordilised 32 naist on tulnud üle kogu riigi ta südant püüdma. Draama lahvatab esimesest hetkest ning saate lõpuks selgub, millised 24 daami roositseremoonialt edasi pääseb.

00:20 Kiiksuga seks (H2/E4)

Teadlane aitab naistel taasleida oma sensuaalsust ja seksuaalsust. Lesbiline režissöör asub pornot ümber defineerima. Ta püüab olla hariv, pakkuda vaheldust ning kaotada stigmasid. Üks paar õpib Midori-nimelise eksperdiga piitsutamiskunsti.

01:30 Sõbrad (H8/E21) *

Monica restorani kritiseeritakse ajalehes ja ta otsustab minna kokandust õppima. Ross läheb kohtama ja Rachel muutub armukadedaks.

01:55 Sõbrad (H8/E22) *

Racheli sünnituspäev hilineb ja arst soovitab talle ja Rossile, et seks võib protsessi kiirendada. Joey kutsub Chandleri oma filmi esilinastusele, too jääb seal aga magama.

02:15 Inga Lindström: Teine tütar * (Inga Lindström: Die andere Tochter) FILM

Ühel päeval saab Jette ootamatult teate, et ta vahetati peale sündi haiglas teise tüdrukuga ära. Loomulikult sooviks Jette kohtuda oma bioloogiliste vanematega, kuid nemad ei näi seda tahtvat ja saadavad Jette juurde oma advokaadi.

03:45 Lagle rännakud (Lagle rännakud) FILM

Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.

05:05 Postimees.ee
07:35 Eestlane ja venelane (H3/E13)

Sannu upub internetti, Olja otsib selle vastu rohtu. Sirjele on tekkinud öine austaja, Tõnule uus teraapiline hobi. Friida ja Inga lõbustavad Mišat. Taadu läheb seenele, Sannu avastab looduse suure ime.

08:05 Eestlane ja venelane (H4/E1)

Ajad on rasked, töötu rasvaseid sõrmi ei laku ja Tõnul jäävad need Sirje kaasabil sedapuhku külmkapi ukse vahele. Solvunud eestlane pakib asjad, pageb ning tema ülesotsimisega tuleb ülejäänud seltskonnal kurja vaeva näha. Peale Inga, temal on aega Miša raadioga rivaalitsemiseks. Kadunu leidmiseks kaasatakse sensitiivsed jõud ja need lasevad valmistuda halvimaks. Ainukesena Miša ei kaota pead, tema positiivne mõtlemine leiab kinnitust ja leinariietes Friidamutil tuleb tegeleda ennatliku kaastundeavalduse ajalehest kustutamisega.

08:35 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

09:05 Komissar Rex *

Dr Graf on vabal ajal veinilokaali külastades mõrvakatse tunnistajaks. Tundmatu mees tulistab noormeest, kes jääb ellu, kuid kaotab mälu. Marcil ja Kunzil õnnestub mehe isik kindlaks teha, kuid too läheb haiglast kaduma. Rex kaitseb meest tema eksirännakutel mööda Viini tänavaid, kuid mehe ja koera kannul hiilib vargselt mõrtsukas.

10:05 Olümpiarekordid (E3)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:35 Olümpiarekordid (E4)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

11:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E13) *

Reporter Kate Sullivan, kellega Magnum, TC ja Rick Vietnamis tutvusid tahab, et Magnum aitaks leida endise Briti vastuluure agendi, kes kadus jäljetult ja nüüd võib-olla Hawaiile saabub.

12:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E14) *

Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.

13:10 Manifest (H2/E10) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

14:05 Komissar Rex

Kommipoodide keti omanikul Jürgen Zartmannil on must päev - tütar nimetab teda kurjategijaks, äripartneriga on tüli majas, abikaasa viskab mehe kodunt välja ja kõige tipuks võtab ühendust väljapressija. Kui Zartmann raha üleandmisel maha lastakse, on Marc ja Rex kahtlusalusel peagi jälil. Kuid too pääseb põgenema, sest Rexi tähelepanu köidab ehitusplatsilt leitud tilluke kääbuspinsheri kutsikas.

15:05 Titaan * (Titan) FILM

Ulmeline seiklusfilm, mis viib vaataja tulevikku Maa hävinemise aega. Inimkonna päästmiseks tuleb kolida uuele planeedile Titaan, kuid see nõuab uut sorti superinimesi. Piloot Rick Jansseni pere nõustub vabatahtlikult osalema eksperimendis, kus nende kehasid harjutatakse Titaani erakordselt külma ja hapnikuvaese atmosfääriga. Eksperiment ei lähe aga plaanipäraselt ning see käivitab põneva sündmusteahela.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E15)

Kraavist leitakse ferrari, milles lebab vigastatud ja teadvusetu Magnum. Ta viiakse haiglasse, kuid ärgates selgub, et ta ei mäleta juhtunust midagi.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E16)

Magnum läheb Robin Mastersi palvel Sitsiiliasse, et päästa sõbra röövlite lõksu langenud tütar. Tom päästab tüdruku ja toob ta tagasi, aga alles siis tõelised jamad algavad.

19:00 Manifest (H2/E11)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Hotell Artemis (Hotel Artemis) FILM

Märulipõnevik. Aastal 2028 on käimas kõige vägivaldsemad rahutused Los Angelese ajaloos. Meeleavaldajate ainus nõudmine on puhas vesi. Kogu selle kaose keskel on neli maskides meest, kelle katse panka röövida just ebaõnnestus. Sherman Atkins haarab aga ohjad enda kätte ning juhib oma venna Lev Atkinsi ning nende kaks kaasosalist pangast otse tulevahetusse võmmidega. Vigastatud Sherman ei näe muud võimalust ning viib nad ainsasse kohta, kus neil on võimalus ellu jääda – hotell Artemisesse, kurjategijatele mõeldud haiglasse, millest on teadlik vaid kitsas ring asjaga seotud inimesi.

21:55 Röövitud (H1/E3)

Bryan ja tiim otsivad terroristi ning avastavad valitsusest arvatust oluliselt suurema salaorganisatsiooni. Christinat tabavad halvad uudised ning ta otsib Harrylt tuge. Asha on mures, et Mejia on saamas Bryani kinnisideeks.

22:50 1000 viisi suremiseks (H3/E1)

Piilur läheb vanni. Võõrastes basseinides ujuja viskab sussid püsti. Vallaline neiu ampsab liiga suure tüki. Munk asub eesli kallale. Gigolo annab otsad. Poistebänd jõuab madalseisu.

23:15 1000 viisi suremiseks (H3/E2)

Isetehtud rasvaimu läheb untsu. Ujuja päästab oma peenise, aga kaotab oma elu. Pärasoolearsti eluküünal kustub. Vene gängsterid lähevad liiale. Viikingipealik läheb kallale oma vennale. Vormikas peoline plahvatab. Loodusearmastaja püüab teel surnud looma elustada.

23:45 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:40 Röövitud (H1/E3) *

Bryan ja tiim otsivad terroristi ning avastavad valitsusest arvatust oluliselt suurema salaorganisatsiooni. Christinat tabavad halvad uudised ning ta otsib Harrylt tuge. Asha on mures, et Mejia on saamas Bryani kinnisideeks.

01:30 Olümpiarekordid (E3) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

01:55 Olümpiarekordid (E4) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:25 1000 viisi suremiseks (H3/E1) *

Piilur läheb vanni. Võõrastes basseinides ujuja viskab sussid püsti. Vallaline neiu ampsab liiga suure tüki. Munk asub eesli kallale. Gigolo annab otsad. Poistebänd jõuab madalseisu.

02:45 1000 viisi suremiseks (H3/E2) *

Isetehtud rasvaimu läheb untsu. Ujuja päästab oma peenise, aga kaotab oma elu. Pärasoolearsti eluküünal kustub. Vene gängsterid lähevad liiale. Viikingipealik läheb kallale oma vennale. Vormikas peoline plahvatab. Loodusearmastaja püüab teel surnud looma elustada.

03:10 Eestlane ja venelane (H3/E13) *

Sannu upub internetti, Olja otsib selle vastu rohtu. Sirjele on tekkinud öine austaja, Tõnule uus teraapiline hobi. Friida ja Inga lõbustavad Mišat. Taadu läheb seenele, Sannu avastab looduse suure ime.

03:30 Eestlane ja venelane (H4/E1) *

Ajad on rasked, töötu rasvaseid sõrmi ei laku ja Tõnul jäävad need Sirje kaasabil sedapuhku külmkapi ukse vahele. Solvunud eestlane pakib asjad, pageb ning tema ülesotsimisega tuleb ülejäänud seltskonnal kurja vaeva näha. Peale Inga, temal on aega Miša raadioga rivaalitsemiseks. Kadunu leidmiseks kaasatakse sensitiivsed jõud ja need lasevad valmistuda halvimaks. Ainukesena Miša ei kaota pead, tema positiivne mõtlemine leiab kinnitust ja leinariietes Friidamutil tuleb tegeleda ennatliku kaastundeavalduse ajalehest kustutamisega.

03:55 Postimees.ee