Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 22.01.2022

06:10 Romantiline muinasjutt (H1/E4) *

Smilla Witte kunagine suur unistus oli töötada kokana vanemate restoranis „Lumivalgeke järve ääres.“ Pärast ema ootamatut surma lahkus Smilla aga kodust. Nüüd jõuab ta üle pika aja taas koju ja seisab silmitsi oma minevikuunistusega.

08:00 Top Shop
08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E25)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E25)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E11)

Pöialpoisid peavad jõuluvana kinkidega abistama, aga see osutub oodatust raskemaks.

09:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E22)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

10:00 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E2)

Jamie lillkapsa ja juustu pasta näitab, kuidas igapäevased toidud eriliseks muuta. Lisaks näitab ta, kuidas teha Kiievi kotletti maitsvalt aga tervislikult.

10:30 Hooaeg (H2021/E20)

Tänases saates jätkame toimetuse ja saatejuhtide lemmikutega eelmisest aastast - nii ilu kui elustiili vallast. Lisaks üllatab meid ka midagi uut sellest aastast!

11:00 Tuhat tervist (H4/E16)

Tervisesaade uurib sedakorda, millise õli baasil D-vitamiin võiks olla parim valik. Uurime, kuidas saab germaaniumit kasutada artriidi ravis ning jagame nippe, kuidas märgata ja leevendada skolioosi. Lisaks süveneme iselaadi proviisori, kliinilise proviisori erialasse ja teeme selgeks, kuidas selle ameti kandja saab abistada inimesi, kes korraga mitmeid erinevaid ravimeid võtavad.

11:30 Rooli võim (H2021/E18)

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

12:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

13:00 Jälg (H5/E2)

Saade toob kokku metsa, mere ja linnaruumi. Marko Matvere avastab seekord mere saladusi laiemas pildis kui kunagi varem. Heidi Hanso käib aga linnas, kiigub hoogsalt Eesti ja Läti vahel ning uurib metsa päris mitme eri mätta otsast.

13:35 Sandhamni mõrvad: Hetke ajel (Morden i Sandhamn 5: I stundens hetta) FILM

Jaanipäeva tähistamine lõpeb purupurjus noorte ning ühe hukkunuga. Thoman Andreasson asub oma kolleegiga juhtumit uurima, kuid kõik noored esitavad juhtunust erineva versiooni. Nora saab ülesandeks valvata kahe tuttava noore üle ning selgub, et ühel neist on juhtumi kohta olulist infot. Samuti keelitab Nora lõpuks rääkima oma tujuka kasutütre Vera, kes lisab juhtumisse puuduoleva pusletüki.

16:00 Südamearst (H1/E5)

Video Hughst päästmas noort jalgpallurit teeb temast üleöö linnakese staari, kuid ta tuuakse väga kiiresti taas kahe jalaga maa peale.

17:00 Rosamunde Pilcher: Meie isa testament (Rosamunde Pilcher: Das Vermächtnis unseres Vaters) FILM

Kui Greta Winterbottom haigestub, taipab ta, et ei jõua enam täita oma isa viimast soovi ning palkab noorel ajakirjaniku Iris Hardingi enda eest otsima isa noorusarmastust. Iris peab tegema oma tööd salajas, sest Greta isa uus naine ja tema poeg ei tohi asjast kuulda. Paraku aga viib saatus Irise ja Patricku kokku...

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Rikas Eesti (E5)

Rikas Eesti järgmises osas tutvub Jüri Kolumbiast pärit Eduardiga, kes tunneb suurt huvi meie setu kultuuri vastu. Kuid kuidas saab Kolumbia noormees hakkama setude keskkonnas, kus on aukohal sõir ja 60-kraadine “hansa”?

20:00 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates lahkuvad reisisellid Olhoni saarelt Ulan Udesse ja sealt suundutakse rongiga edasi Habarovskisse.

21:00 Armastuse retsept (No Reservations) FILM

Romantiline draama-komöödia meisterkokk Kate'st, kes armastab perfektset korda nii köögis kui ka isiklikes suhetes. Tema elu võtab aga uue pöörde, kui ta peab enda hoolde võtma oma 9-aastase õetütre ja restorani tuleb tööle uus sarmikas kokk Nick. Ehkki Nicki ülevoolav elurõõm käib ülikorralikule Kate'le närvidele, avastab ta peagi ehmatusega, et tal hakkavad mehe vastu siiski tunded tekkima...

23:05 Kaunis november (Sweet November) FILM

Romantiline draama kaunitar Sarast, kellel on suur saladus, mille tõttu ei harrasta ta pikki suhteid ja et mitte liigset hingepiina valmistada, hülgab ta armastatud mehed pärast esimest kuud. Tema Mister Novembriks saab Nelson, kes on karjäärile pühendunud pintsaklipslane. Nad veedavad ühise katuse alla kauni sügiskuu, mis muudab nende mõlema elu igaveseks.

01:20 Billionaire Boys Club: noorte miljardäride klubi (Billionaire Boys Club) FILM

Põnevusfilm põhineb 1980. aastatel Lõuna-Californias tegutsenud tõelise noorte miljardäride klubi lool. Joe Hunti juhitud jõukate erakoolipoiste rühm leiutab 1980ndate Los Angeleses kiirelt rikastumiseks Ponzi skeemi. Plaan lõppeb kõigile osalistele halvasti, kui kiiresti rikastumise pettus surmavaks osutub. Film ei sobi alaealistele.

03:00 Armastuse retsept * (No Reservations) FILM

Romantiline draama-komöödia meisterkokk Kate'st, kes armastab perfektset korda nii köögis kui ka isiklikes suhetes. Tema elu võtab aga uue pöörde, kui ta peab enda hoolde võtma oma 9-aastase õetütre ja restorani tuleb tööle uus sarmikas kokk Nick. Ehkki Nicki ülevoolav elurõõm käib ülikorralikule Kate'le närvidele, avastab ta peagi ehmatusega, et tal hakkavad mehe vastu siiski tunded tekkima...

04:45 Postimees.ee
05:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:35 Karvased kosilased (E6)

Paula on väga mitmekülgne, sõnakas ja iseteadlik neiu, kes on elanud erinevatest riikides. Suhtes ei hooli ta lilledest ja liblikatest vaid peab lugu otsekohesest mehest, kes teab mida ta tahab. Kas keegi seekordsetest karvastest kosilastest seda ka talle pakkuda suudab? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

07:05 Üks eriline loomakliinik (H6/E7)

Prantsuse buldog vajab seljahädade tõttu operatsiooni, mille edu pole garanteeritud. Staffordshire´i bullterjeri haigete liigeste raviks võib olla juba hilja. Õhupüssist vigaseks lastud kass vajab operatsiooni.

08:05 Top Shop
08:20 Jamie Itaalia road (E4)

Jamie jõuab oma Itaalia toidureisil Basilicatasse, mis oli kunagi Itaalia vaeseim piirkond. Siin tehakse leidlikke, kuid imemaitsvaid roogasid väga vähesest.

09:20 Jamie Itaalia road (E5)

Jamie on jõudnud oma toidureisil Sitsiiliasse, kus ollakse väga uhked oma mandrist eristuva toidukultuuri üle. Jamie maitseb ja valmistab imelisi magustoite ning kasutab ricottat erineval moel.

10:20 Valgekihv (Croc-Blanc) FILM

Anima-seiklusfilm indiaanlaste maadel kasvanud tugevast, targast, truust ja erakordselt kaunist hundist Valgekihvast. Püüdes kohaneda erinevate tingimustega, mis elu kaasa toob, satub hunt indiaanlase, Halli Kopra kätte, kes viib ta oma külla. Ometi saab Halli Kopra küla Valgekihvale vaid ajutuseks koduks, sest peagi müüakse loom petukombel hoolimatule ja julmale ebaseaduslike koeravõitluste korraldajale. Valgekihv on sunnitud oma elu eest võitlema ja inimeste julmuse all kannatama. Teda treenitakse vägisi kuulsaks võitluskoeraks, kuid uhke ja väärikas neljajalgne otsustab võitlustel mitte osaleda. Kas Valgekihv suudab vangistusest vabaneda? Joonisfilm põhineb Jack Londoni 1906. aastal avaldatud samanimelisel romaanil. Tegelastele andsid eestikeelse hääle Jarmo Reha, Raimo Pass, Kait Kall, Elina Purde, Jaan Rekkor, Mart Toome, Markus Andreas jpt.

12:05 Mässaja rukkis (Rebel in the Rye) FILM

20. sajandi keskpaiga New Yorgis elas ja tegutses kirjanik J. D. Salinger, kelle tähtteoseks sai romaan „Kuristik rukkis“. Linateos heidab valgust sündmustele ja inimestele, kes Salingeri tema loometeel mõjutasid ja inspireerisid.

14:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7569)

Ziggy asub tööd otsima, kuid see pole sugugi lihtne. Mia saab nende muredest teada ning pakub Tanele jõusaalis tööd. Nikau naaseb linnast ja püüab Allegra abiga oma sotsiaalmeediat parendada. Bellal on raske olukorraga leppida. John saab Susielt sõnumi.

14:50 Kodus ja võõrsil (H33/E7570)

Bella on elevil ühise näituse korraldamise mõttes Emmettiga, kuid tal jätkub rohkem tähelepanu Macile. Roo püüab Alfi tervislikus seisundis selgust saada. Nikau on langemas modellindusmaailma süngesse spiraali.

15:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7571)

Nikau uus elu hakkab ta üle võimust võtma, Bella püüab teha ettevalmistusi näituseks. Christian ei suuda Torile seletada oma käitumise tagamaid. Dean käsib Emmettil Macist eemale hoida ning Bellaga hästi käituda.

15:50 Kodus ja võõrsil (H33/E7572)

Christian puistab Rachelile oma südant. Tane asub ärevusega jõusaalis tööle ning Ziggy tunneb kohutavat igavust ja muret töö puudumise pärast. Emmett astub Bella eest välja ja Nikau enesekindlus ripub juuksekarva otsas.

16:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7573) *

Ziggy teeb katse oma töö tagasi saada, kuid tabab Justini täiesti valel hetkel. Tane püüab õpetada Nikaule jätkusuutlikku treenimist. Roo ägab töökoorma all. Leah, Stephen ja John seavad Susiele lõksu.

16:50 Armastuse saar (H5/E4)

Hooaeg hakkab lõpuks jumet võtma. Esimesed sebimiskatsed ja kõrvalpilgud seavad juba mõne osaleja truuduse kahtluse alla.

17:50 Armastuse saar (H5/E5)

Poisse ootavad kauboikaabud ja pullid ning isane väljakutse. Uus majaelanik vürtsitab omavahelisi suhteid.

19:00 Minu kodu on parim (H6/E5)

Kohtumõistmise päev on käes ja meeskonnad püüavad veel viimase paari tunniga tulemust viimistleda. Tööd hindavad Laurence Llewelyn-Bowen, Wendy Moore ja Drew Heath.

20:15 Kutsikaarmastus (Puppy Love Romance) FILM

Teemapidusid korraldav Hailey avastab ühel päeval koju jõudes, et ta koer on kutsikaootele jäänud. Kui kutsikamajandus tal üle pea hakkab kasvama, otsustab Hailey hakata kutsikapidusid korraldama. Esimesed korrad ei lähe sugugi sujuvalt, aga kui üks kutsikas hüppab üksikisa Ryanile sülle, teab Hailey, et see on saatuslik märk.

22:05 Õhtusöök kahele (H9/E13)

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Ameer, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

23:05 Seksivideo õppetunnid (E3)

Tänases osas on paaridel probleemideks raha, tülid, uued ja vanad suhted, isadus, küpsus ja liigne kontrollimine. Saade ei sobi alaealistele.

00:05 Minu kodu on parim (H6/E5) *

Kohtumõistmise päev on käes ja meeskonnad püüavad veel viimase paari tunniga tulemust viimistleda. Tööd hindavad Laurence Llewelyn-Bowen, Wendy Moore ja Drew Heath.

01:20 Mässaja rukkis * (Rebel in the Rye) FILM

20. sajandi keskpaiga New Yorgis elas ja tegutses kirjanik J. D. Salinger, kelle tähtteoseks sai romaan „Kuristik rukkis“. Linateos heidab valgust sündmustele ja inimestele, kes Salingeri tema loometeel mõjutasid ja inspireerisid.

03:00 Õhtusöök kahele (H9/E13) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Ameer, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

03:45 Jamie Itaalia road (E4) *

Jamie jõuab oma Itaalia toidureisil Basilicatasse, mis oli kunagi Itaalia vaeseim piirkond. Siin tehakse leidlikke, kuid imemaitsvaid roogasid väga vähesest.

04:30 Jamie Itaalia road (E5) *

Jamie on jõudnud oma toidureisil Sitsiiliasse, kus ollakse väga uhked oma mandrist eristuva toidukultuuri üle. Jamie maitseb ja valmistab imelisi magustoite ning kasutab ricottat erineval moel.

05:15 Postimees.ee
06:55 Tere tulemast! (E35) *

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

07:25 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:25 Kuldvillak (H7/E203)

Kuldvillak kutsub üles kodudes saadet kaasa mängima, et peresisestes võistlustes selguks kõige laiemate teadmistega pereliige. Saatesse saab registreeruda aastaringselt aadressil kuldvillak@kanal2.ee.

09:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E5)

Magnum arvab, et märkas oma ainsat tõelist armastatut Michelle’i, kellega ta Vietnamis abiellus, kuid kes arvatavalt pommitamise käigus hukkus. Tema meeleheitlikud otsingud peatab kutse naasta teenistusse ja anda Washingtonis tunnistusi.

11:05 Eradetektiiv Magnum (H2/E7)

Noorele inglise roosile Jennifer Chapmanile jääb Higgins silma. Magnum kahtlustab mõistagi, et selle taga on midagi hoopis muud.

12:05 Eradetektiiv Magnum (H2/E8)

Magnumi sõber Kacy, kes on endine meistersurfaja leitakse surnuna rannast ning T M asub ta mõrva uurima.

13:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E9)

Kurikuulus uljaspea ja kirjanik Buck Gibson maandub langevarjuga klubi lähedale rannale. Joan, üks ta eksabikaasadest palkab Magnumi, et see hoiaks Buckil silma peal, et viimane ikka lapse ülalpidamisraha ära maksaks. Magnumi meelehärmiks põhjustab Gibson nii palju jamasid, et nii Higgins kui Rick lõpetavad järjega haiglas.

14:10 Manifest (H2/E6)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

15:10 Manifest (H2/E7)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

16:05 Manifest (H2/E8)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

17:05 Manifest (H2/E9)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

18:00 Manifest (H2/E10)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

19:00 Lennuässad (H1/E3)

Alates hetkest, mil Rutgeril õnnestub tõrjuda venelased Hollandi õhuruumist, nähakse teda kangelasena. Noored piloodid treenivad Arizonas elava legendi käe all. Rutgeril on kahju Dennisest, kes on kaotamas kogu oma enesekindlust ning sellel on tõsised tagajärjed.

20:00 Pimeduse rüütel (The Dark Knight) FILM

Üks kõigi aegade kassaedukam megahitt, mis kandideeris koguni kaheksale Oscarile. Batman tõstab panuseid võitluses kuritegevuse vastu, asudes hävitama Gotham Citys võimutsevaid bandesid. Kuid vaenlane ei maga ja talle astub vastu kriminaalne geenius, keda tuntakse Jokkerina...

23:00 300: Impeeriumi sünd (300: Rise of an Empire) FILM

Fantaasiamärulist kinohiti "300" eepilise saaga järgmise peatüki tegevus toimub uuel lahinguväljal - merel. Väejuht Themistokles püüab lõhenenud Kreeka ühte liita ja viib sõdurid lahingusse, mis muudab tervet sõja kulgu. Themistokles astub hiiglasliku Pärsia sõjaväe vastu, mida juhivad end jumaluseks kuulutanud Xerxes ja Pärsia laevastiku kättemaksuhimuline väejuht Artemesia. Film ei sobi alaealistele.

01:00 Lennuässad (H1/E3) *

Alates hetkest, mil Rutgeril õnnestub tõrjuda venelased Hollandi õhuruumist, nähakse teda kangelasena. Noored piloodid treenivad Arizonas elava legendi käe all. Rutgeril on kahju Dennisest, kes on kaotamas kogu oma enesekindlust ning sellel on tõsised tagajärjed.

01:50 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:15 Pimeduse rüütel * (The Dark Knight) FILM

Üks kõigi aegade kassaedukam megahitt, mis kandideeris koguni kaheksale Oscarile. Batman tõstab panuseid võitluses kuritegevuse vastu, asudes hävitama Gotham Citys võimutsevaid bandesid. Kuid vaenlane ei maga ja talle astub vastu kriminaalne geenius, keda tuntakse Jokkerina...

04:35 Postimees.ee
05:40 Rooli võim (H2021/E18) *

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.