Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 21.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1302) *

Raimundo survestab Mauriciot. Dolores avastab, et don Berengario naeris ta üle. Camila ja Elías üritavad Hernando seifi avada.

08:00 Mägidoktor (H12/E5) *

Martini patsiendil Lenal on entsefalopaatia tõttu isiksushäire ja ta tunneb end täiesti teise inimesena. Peagi ilmneb, et Martini poolt välja kirjutatud ravimid mõjuvad naise südamele halvasti. Lisbeth leiab mägionnist teadvusetu Ludwigi, keda ähvardab oht meditsiiniuuringutest kõrvale jääda, mis tähendaks talle aga surmaotsust.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H4/E3) *

Elunautleja Elias Kanning tapetakse selle autotöökoja hoovis, kus ta töötas. Eliase ainsa lähedasena ilmub esiotsa välja isa Valter, kuid temagi pole poega juba 10 aastat näinud. Uurimise käigus selgub, et Eliasel oli endine elukaaslane Leeni, ning et tal olid kummaliselt lähedased suhted ühe lesbilistest abielupaariga. Juhtlõngad viivad Kotka ja Priki doktor Berggreni viljatusravikliinikusse. Prikk on mures lapse peatse sünni pärast. Mõisnik ja Kassandra tülitsevad. Tanja on otsustanud kriminaalkomissari kohalt lahkuda ning jätkata tööd Politseiameti psühholoogina. Priki poeg sünnib tavatus olukorras ja täiesti üllatavate inimeste juuresolekul.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E2)

Vähihaige naine sureb segastel asjaoludel. Laura ja ta meeskond uurivad vähi üleelanute ja toetusrühmade maailma ning avastavad, et välimus võib petlik olla.

12:00 Tõelised kangelased (H1/E2)

Kuidas saavad tuntud inimesed hakkama päris töödega? Saatejuht Eeva Esse esitab kuulsatele kaasmaalastele väljakutse töötada üks päev mõnes sellises ametis, mida tihtilugu paraku piisavalt hinnata ei osata. Eesti teedel tagavad iga päev turvalisust ligi 90 politseipatrulli. Millega liikluspolitseinikud lisaks kiiruse mõõtmisele veel tegelema peavad? Paneme selles ametis proovile laulja Elina Borni.

13:00 Südamesoov (H1/E2) *

Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral sõidame külla Vana-Vigalas elavale Gabrielile, keda võib kutsuda tõeliseks ingliks. Tegemist on noormehega, kes vaatamata oma tervisemuredele hoolitseb suure hulga hüljatud kasside eest.

14:00 Pilvede all (H13/E186)

Piret tunneb end Aksli tõttu ebakindlalt. Mari kohtub salaja Gunnariga. Sirje kasutab võimalust Inna ja Alberti vahele kiilu lüüa. Indrek üritab Mariga suhteid korda saada. Maimu kohtub Eriku teadmata Liinaga ja hoiatab teda, kuid kumbki ei oska oodata seda, millega Erik tegelikult hakkama saab. Albert puistab Urmasele südant.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1303)

Francisca tahab Santacruzide fondist kõike teada. Ramiro täidab Rafaela soovi. Carmelo märkab lõpuks Mencía ilu.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E240)

Pärast seda, kui Mert Yildizilt raha välja pettis, ei usalda Kerim enam Merti. Enderi ja Yildizi vahelised suhted aina jahenevad. Lila on Yigitis taas pettunud.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E6)

Martini patsiendil Lenal on entsefalopaatia tõttu isiksushäire ja ta tunneb end täiesti teise inimesena. Peagi ilmneb, et Martini poolt välja kirjutatud ravimid mõjuvad naise südamele halvasti. Lisbeth leiab mägionnist teadvusetu Ludwigi, keda ähvardab oht meditsiiniuuringutest kõrvale jääda, mis tähendaks talle aga surmaotsust.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E4)

Äärelinna bussipeatuses laseb end kohvripommiga õhku Heino Kurvel. Tuleb ilmsiks, et mingil põhjusel külastas enesetapja viimasel ajal sageli Iraani päritolu arsti doktor Tara Machdavit, kasvatas endale pika habeme ning lõikas umbes pool aastat tagasi läbi kõik suhted oma sõpradega. Kõik viitab sellele, et terrorism on jõudnud meie koduõuele ning juhtumiga hakkab tegelema Kaitsepolitsei. Mikk õngitseb infot oma tulistamiseloo kohta politsei informaatorilt Särjelt. Poeg Karl ei lase Prikil öösiti magada. Miku ellu tuleb uus naine - krimireporter Mari Hakel.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kui vana ma olen? (H1/E5)

Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid vähemaks.

21:00 Reede ÕHTU!

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

22:00 Lõpetamata tehing (Unfinished Business) FILM

Komöödia! Töökas väikeettevõtja läheb oma äripartneritega Euroopasse, et allkirjastada nende kõige olulisem tehing. Täiesti tavaliselt alanud ärireisil ebaõnnestub aga kõik võimalik ja võimatu.

23:45 Südaöö Pariisis (Midnight in Paris) FILM

Romaanikirjanikuna inspiratsiooni otsiv Hollywoodi stsenarist Gil reisib oma kihlatu perega Pariisi. Ühel südaööl satub ta ootamatult 1920-aastatesse ning kohtub sel ajal seal elanud kunstnike ja suurkujudega nagu Bunuel, Dali, Fitzgerald, Hemingway ja Picasso. Ikka on nii, et möödunut näeme ideaalsena, olevikuga oleme rahulolematud. Woody Alleni teravmeelne ajas reisimise komöödia Cole Porteri igihaljaste viiside saatel on kui armastuskiri Pariisile, kultuurihällile.

01:30 Valguses ja varjus (H1/E2) *

Diana põrkab uuesti kokku veidra Taanieliga ja tundub, et antipaatia ainult kasvab. Tädi Miliza on masenduses Diana kavatsusest peagi linna tagasi sõita ja üritab naisele tema perekonna minevikust rääkida, Diana ei taha aga endiselt midagi kuulda. Samal ajal lõhutakse salapärastel asjaoludel tädi maja elektrikaabel ja tundub, te keegi tõesti kiusab surijat. Diana räägib Skype'i teel oma Austraalias elava vennaga, kes palub Dianal tädi juurest kiiresti lahkuda ja siis juhtubki midagi väga ohtlikku.

02:25 Lahkulööja (Divergent) FILM

Ulmemärul ühiskonnast, mis on vooruste järgi jaotatud rangelt viide kilda. Chicagos elav Beatrice on aga üks lahkulööjatest, kes ei kuulu ühtegi kilda. Peagi selgub, et võimukandjad hauvad plaani lahkulööjad hävitada ning Tris peab müstilise Fouri abiga välja selgitama, mis nad nii ohtlikuks teeb.

04:40 Postimees.ee
05:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:40 Doktor imetegija (H2/E163) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:35 Gilmore'i tüdrukud (H4/E16) *

Richard kukub ema ootamatu surma tõttu vaimselt kokku. Emily korraldab matuseid talle omase efektiivsusega, kuniks ta leiab kirja, milles ema anub Richardit, et ta Emilyga ei abielluks. Lorelai peab seejärel korralduse enda õlule võtma ning ka teda tabab vanaemale matmisriideid ostes väike vaimne kollaps.

08:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7572) *

Christian puistab Rachelile oma südant. Tane asub ärevusega jõusaalis tööle ning Ziggy tunneb kohutavat igavust ja muret töö puudumise pärast. Emmett astub Bella eest välja ja Nikau enesekindlus ripub juuksekarva otsas.

09:00 Top Shop
09:15 New Amsterdam (H1/E19) *

Kui New Yorgi politseinik auto alla jääb, annab haigla ennast kõik, et ta elu pästa. Samal ajal püüavad Kapoor ja Iggy aidata patsienti, kellel on varasema operatsiooni tüsistused.

10:10 Põrgulikud köögid (H2/E13)

Gordon võtab ette teekonna gurmeerestorani, mis gurmeest väga kaugel on. Peen toidukoht näeb välja pigem nagu kirbuturg ja võlad aina kasvavad. Abikaasadest heausksed omanikud on hädas kehva koka ja klientidepuudusega. Töötajad valmistuvad mässuks. Seis on lootusetu. Kui keegi üldse restoranile elu sisse saab puhuda, siis Gordon Ramsay.

11:10 Põrgulikud köögid (H2/E14)

Gordonit ootab appi Kalifornia vanim restoran Casa Roma. Seda juhivad kogenematud ema ja poeg, kes küll baari on kenasti käima lükanud, aga restoraniga püsti hädas on. Köögist on läbi käinud 20 kokka, kes keegi hakkama pole saanud. Kas Gordon suudab kõrberestoranist oaasi teha?

12:10 Inga Lindström: Kinnihoidmisest ja lahtilaskmisest (Inga Lindström: Vom Festhalten und Loslassen) FILM

Kristina läheb koos oma isa Maxiga matkama ja saab teada suure saladuse. Isal on armuke ja ta kavatseb oma naisest ja Kristina emast lahutada. Tekkinud tüli käigus saab Max südameataki ja sureb. Peres tekkinud pinged panevad proovile perefirma tuleviku. Kogu selles tekkinud kriisis on koht aga ka romantilistel seiklustel.

14:05 Armastuse saar (H5/E7) *

Tõeline hurmur paneb ka Yewande südame kiiremini põksuma, kuid kas ta on ikka ainus neiu noormehe radaril?

15:05 Dr House (H6/E9)

House ja tiim peavad võtma vastu James Sidase juhtumi. Tegu on hiilgava teadlase ja kirjanikuga, kes jättis ootamatult enda eduka karjääri maha depressiooni ning sõltuvuse tõttu.

16:00 Dr House (H6/E10)

Kui Wilsoni vanal sõbral ja endisel patsiendil tekib parema käe halvatus, hakkab Wilson asja uurima. House pakub, et patsiendi sümptomid võivad olla seotud vähiga. Wilsonil seisab ees väljakutse, kuidas hoida lahus arstitööd ning sõprust.

17:00 Doktor imetegija (H2/E164)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E17)

Rory ja Paris põgenevad Connecticuti külma eest Floridasse. Keset pidusid ja rannailma nautimist kohtuvad nad Madeline’i ja Louise’iga, kellega nad koos Chiltonis õppisid. Lorelai suhe Jasoniga muutub tõsisemaks, kui mees annab talle oma koduvõtme. Luke reageerib valuliselt oma endise naise uuele suhtele ning satub seetõttu arestimajja.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7573)

Ziggy teeb katse oma töö tagasi saada, kuid tabab Justini täiesti valel hetkel. Tane püüab õpetada Nikaule jätkusuutlikku treenimist. Roo ägab töökoorma all. Leah, Stephen ja John seavad Susiele lõksu.

19:30 Sõbrad (H8/E19)

Joey valmistub andma intervjuud seebiooperiajakirjale, aga kardab lolli mulje jätta ja kutsub sõbrad appi. Sellegipoolest kukub intervjuu välja vägagi omapärane.

20:00 Sõbrad (H8/E20)

Rachel avastab, et ta pole lapse saamiseks veel sugugi valmis ja kutsub oma ema Sandra Rossi korterisse elama. Chandler ja Ross aitavad Joeyl valmistuda mängushow juhiks saamisel.

20:30 Armastuse saar (H5/E8)

Uus seksikas vallaline paneb osalejate kõhus liblikad lendama. Ühe paarikese romanss võtab juba tõsiseid pöördeid.

21:30 New Amsterdam (H1/E20)

Maxi olukord läheb veel keerulisemaks ning ta on sunnitud oma diagnoosi uue pilguga vaatama. Reynolds on sunnitud seletama, mis võinuks hiljutisel operatsioonil valesti minna.

22:30 Vallaline kaunitar (H16/E13)

Tayshia tutvustab noormehi oma perele. Neiu isa hoiatab, et ta võib teha suure vea. Otsustamispäeval on Tayshia emotsioonid laes.

00:15 Kiiksuga seks (H2/E3)

Transsooline Jolene näitab oma šouga, kuidas ta murrab tabusid. Elustiilipeol lähevad külalised bussiga Atlanta peale sõidma ning paar sekslelude entusiasti katsetab uusimat tehnoloogiat.

01:15 Sõbrad (H8/E19) *

Joey valmistub andma intervjuud seebiooperiajakirjale, aga kardab lolli mulje jätta ja kutsub sõbrad appi. Sellegipoolest kukub intervjuu välja vägagi omapärane.

01:40 Sõbrad (H8/E20) *

Rachel avastab, et ta pole lapse saamiseks veel sugugi valmis ja kutsub oma ema Sandra Rossi korterisse elama. Chandler ja Ross aitavad Joeyl valmistuda mängushow juhiks saamisel.

02:00 Inga Lindström: Kinnihoidmisest ja lahtilaskmisest * (Inga Lindström: Vom Festhalten und Loslassen) FILM

Kristina läheb koos oma isa Maxiga matkama ja saab teada suure saladuse. Isal on armuke ja ta kavatseb oma naisest ja Kristina emast lahutada. Tekkinud tüli käigus saab Max südameataki ja sureb. Peres tekkinud pinged panevad proovile perefirma tuleviku. Kogu selles tekkinud kriisis on koht aga ka romantilistel seiklustel.

03:40 Postimees.ee
06:55 Eestlane ja venelane (H3/E11)

Friida utsitab Mišat tegudele, Miša teeb omamoodi järeldused. Olja kipub soojale maale, raha pole. Õnneks kubiseb internet ideedest. Tõnu peab lahendama raske isikuvastase kuriteo. Taadu seisab silmitsi tõsise väljakutsega.

07:25 Eestlane ja venelane (H3/E12)

Miša võtab kahevõitlust tõsiselt, aga Taadu on vana rahu ise. Friida ja Inga vaidlevad omavahel mehed sirgeks. Tõnu analüüsib Sirje hingeelu, Friida pihib Sirjele tõe. Duelli tulemuse otsustab relvade valik.

07:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:50 Komissar Rex *

Marc ja ja Rex saavad teate, et öises Viini kesklinnas olevat noor naine tapnud ühe teise naise. Kuigi väidetaval mõrvapaigal ei leidu kuritöö jälgi, juhib Rexi nina uurijad ühte diskoteeki. Peagi saabub mõrvarilt e-postiga kiri, mis kinnitab kuriteo toimumist ja juhatab kätte laiba asukoha. Mõrvar jätkab meilide saatmist, kuid esialgu teab vaid Rex kuritöö tegelikku käiku.

09:50 Olümpiarekordid (E1)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:25 Olümpiarekordid (E2)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

11:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E11) *

Priimabaleriin Kendall Chase peatub külalisena Robin Mastersi majas. Magnumile tehakse ülesandeks olla ta turvamees pärast vahejuhtumit New Yorgis.

12:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E12) *

Virgina Fowler on variautoriks ekstsentrilise rikkuri Harold Barberi autobiograafiale. Ta korterisse murtakse sisse ning märkmed raamatu kohta varastatakse. Viriginia otsustab palgata Magnumi endale appi.

13:00 Manifest (H2/E9) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

13:55 Komissar Rex

Dr Graf on vabal ajal veinilokaali külastades mõrvakatse tunnistajaks. Tundmatu mees tulistab noormeest, kes jääb ellu, kuid kaotab mälu. Marcil ja Kunzil õnnestub mehe isik kindlaks teha, kuid too läheb haiglast kaduma. Rex kaitseb meest tema eksirännakutel mööda Viini tänavaid, kuid mehe ja koera kannul hiilib vargselt mõrtsukas.

14:55 Siber * (Siberia) FILM

Põnevusmärulis asub teemandimüüja otsima oma kadunuks jäänud venelasest äripartnerit. Ta reisib selleks Siberisse, kuid seal pööravad ootamatud jõud ta plaanid pea peale.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E13)

Reporter Kate Sullivan, kellega Magnum, TC ja Rick Vietnamis tutvusid tahab, et Magnum aitaks leida endise Briti vastuluure agendi, kes kadus jäljetult ja nüüd võib-olla Hawaiile saabub.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E14)

Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.

19:00 Manifest (H2/E10)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Titaan (Titan) FILM

Ulmeline seiklusfilm, mis viib vaataja tulevikku Maa hävinemise aega. Inimkonna päästmiseks tuleb kolida uuele planeedile Titaan, kuid see nõuab uut sorti superinimesi. Piloot Rick Jansseni pere nõustub vabatahtlikult osalema eksperimendis, kus nende kehasid harjutatakse Titaani erakordselt külma ja hapnikuvaese atmosfääriga. Eksperiment ei lähe aga plaanipäraselt ning see käivitab põneva sündmusteahela.

22:00 Röövitud (H1/E2)

Bryan saab esimese lahingukogemuse, kuid missioon avastatakse ning see lõpeb ühele meeskonnakaaslasele surmavalt.

22:55 1000 viisi suremiseks (H2/E11)

Sekretär ei täida ootuseid. Mullivanni kuumus osutub paarikesele ületamatuks raskuseks. Vihaprobleemiga võitleja kaotab kontrolli. Värvinuusutaja leiab oma otsa. Vana tujurikkuja teeb oma viimase märkuse. Mõõgavõitlus kisub inetuks.

23:20 1000 viisi suremiseks (H2/E12)

Maapoiss läheb valesse kohta. Narkomuuladest saab kannibalide õhtusöök. Viiuldaja kavaldab terroristi üle. Boavalvaja läheb turistile kallale. Õllepidu väljub kontrolli alt.

23:50 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:45 Röövitud (H1/E2) *

Bryan saab esimese lahingukogemuse, kuid missioon avastatakse ning see lõpeb ühele meeskonnakaaslasele surmavalt.

01:30 Olümpiarekordid (E1) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

01:55 Olümpiarekordid (E2) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:25 1000 viisi suremiseks (H2/E11) *

Sekretär ei täida ootuseid. Mullivanni kuumus osutub paarikesele ületamatuks raskuseks. Vihaprobleemiga võitleja kaotab kontrolli. Värvinuusutaja leiab oma otsa. Vana tujurikkuja teeb oma viimase märkuse. Mõõgavõitlus kisub inetuks.

02:45 1000 viisi suremiseks (H2/E12) *

Maapoiss läheb valesse kohta. Narkomuuladest saab kannibalide õhtusöök. Viiuldaja kavaldab terroristi üle. Boavalvaja läheb turistile kallale. Õllepidu väljub kontrolli alt.

03:05 Eestlane ja venelane (H3/E11) *

Friida utsitab Mišat tegudele, Miša teeb omamoodi järeldused. Olja kipub soojale maale, raha pole. Õnneks kubiseb internet ideedest. Tõnu peab lahendama raske isikuvastase kuriteo. Taadu seisab silmitsi tõsise väljakutsega.

03:30 Eestlane ja venelane (H3/E12) *

Miša võtab kahevõitlust tõsiselt, aga Taadu on vana rahu ise. Friida ja Inga vaidlevad omavahel mehed sirgeks. Tõnu analüüsib Sirje hingeelu, Friida pihib Sirjele tõe. Duelli tulemuse otsustab relvade valik.

03:50 Punane sekund (H1/E9)

Seekordsed juhtumid näitavad, kui kurva õnnetuseni võib viia auto halb tehnoseisukord. Saatejuht Madis Kimmel veedab päeva garaažis, kus keeratakse lahti katseauto polte ja mutreid, et ta saaks omal nahal tunda, kas on hea ja turvaline sõita, kui kaovad pidamine ja pidurid.

04:15 Postimees.ee