Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 13.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1296) *

Sol ja Candela üritavad Mencía ja Carmelo paari panna. Don Berengario maksab Doloresele kätte. Francisca kuuleb Aurora ärasõidust.

08:00 Mägidoktor (H11/E15) *

Martin avastab, et tema patsient Erianna võtab meelega vale ravimit. Erianna peab koos oma tütrega Austriast lahkuma ning kodumaale Valgevenesse tagasi minema. Martin soovib naist enne terveks ravida. Lisbeth saab teada, et Ludwig plaanib Ellmausse pikemaks jääda. Ludwig ja Lilli satuvad autoõnnetusse, mille tagajärjel saab Lilli raskelt vigastada.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Jälg (H5/E1)

Marko Matvere ja Heidi Hanso jätkavad keskkonnaseiklustega. Looduse uurimise aluseks on ikka lapselik uudishimu, mille eestvedamisel võib avastada, et on veel paljugi, mida me veel ei tea, aga võiksime.

10:00 Viimane võmm (H3/E10) *

Tüdrukute õhtul kukub kokku meesstrippar. Mürgitamisjuhtumi lahendamise käigus saavad Mikk ja Anders pulmakorraldajast kelmile jälile. Abielu on aktuaalne teema ka väljaspool juhtumit. Tammets tähistab lahutust. Tulemas on Andersi poissmeesteõhtu - peetakse plaani, kuidas teda üllatada. Niklas ja Tanja teevad pulmaplaane ja Niklas tunnistab üles, et kavatseb Aafrikasse tagasi minna. Mõisnik teeb katset Kassandrale öelda, et ta trügib liialt esile, kuid Kassandra saab sellest täiesti valesti aru.

11:00 Doktor Murphy (H3/E20)

Hooaja lõpuosas jooksevad arstid ajaga võidu ja seavad isikliku turvalisuse ohtu, et päästa ümbritsevate inimeste elu.

12:00 Elamusi täis Eesti (H3/E1)

Veeda suvi elamusterohkelt! See tunnike on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:00 25 aastat Kanal 2: saatevigade mullafond (E1) *

Eesti vanim eratelekanal on vaatajate meelt lahutanud juba rohkem kui veerand sajandit. pika aja jooksul läinud kõik nii, nagu oleme plaaninud. Et seda tõestada, oleme arhiivist otsinud välja kõige üllatavamad ja lustakamad eetriapsud. Tegijal juhtub nii mõndagi!

13:30 Pöörased üheksakümnendad (E1) *

Meeleolukas sari meenutab "puhta pööraseid" 1990-ndaid aastaid. Taas-iseseisvunud Eestit ei raputanud üksnes poliitilised skandaalid ja maffiasõjad. See kümnend keeras ette ka uue värvikireva lehe meie popmuusikas. Üles klopiti nii vanad kui uued hitid ja klubides hullutasid masse üleöö tekkinud uued staarid - Jam, Push Up, Best B4 ja teised. Senistel publiku-lemmikutel oli valida unustuse või muutustega kaasa minemise vahel. Uus ajastu ei sünni kunagi ohvriteta... Saate autor on Kärt Anvelt.

14:00 Pilvede all (H13/E180)

Mari ja Indrek ei suuda Sandra teemal kuidagi üksmeelele jõuda. Sirje külastab uurijat, kellel on Gunnari kadumise osas omad kahtlused. Inna otsib abi Urmaselt. Sandra esitab Indrekule esimesed nõudmised. Mari võtab lõpuks aja maha ning otsustab koos lastega mõneks ajaks Haapsallu sõita. Sirje läheb Pireti vastuseisust hoolimata tagasi oma koju.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1297)

Elías pole valmis Camilast loobuma. Francisca otsustab testamenti muuta. Longinose uurimine jõuab lõpule.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E234)

Kerimi ja Merti plaan saada Argun Holdingi allkirjaõigus läheb läbi. Kaya ja Yigit on Enderi valest šokeeritud. Yildiz kolib Haliti juurde, kuid muutub kurvaks, kui esimeseks õhtuks on õhtusöögile kutsutud Kerim.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H11/E16)

Martin avastab, et tema patsient Erianna võtab meelega vale ravimit. Erianna peab koos oma tütrega Austriast lahkuma ning kodumaale Valgevenesse tagasi minema. Martin soovib naist enne terveks ravida. Lisbeth saab teada, et Ludwig plaanib Ellmausse pikemaks jääda. Ludwig ja Lilli satuvad autoõnnetusse, mille tagajärjel saab Lilli raskelt vigastada.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H3/E11)

Leitakse eratapamaja pearaamatupidaja verest tühjaks lastud laip, kelle kaelas olev haav ei anna ühtki vihjet mõrvarelva kohta. See surnukeha paneb proovile isegi paljunäinud Mõisniku enesekontrolli. Järgmisel päeval satub 50 inimest riknenud vorstide söömise tulemusena haiglasse, teiste seas ka Anet. Tanja teatab Mikule, et kavatseb sõita koos Niklasega Aafrikasse. Mõisnik kolib koju Laura juurde tagasi ning Rita muretseb sellepärast, et ajakirjandus on Tammetsi lollide pressiteadete pärast risti löönud.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Südamesoov (H1/E1)

Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Lähme külla ühele väga erilisele Põlvamaa perekonnale ning räägime Inge ja Timo loo, kelle kodus kasvab kuus kasulast. Tegemist on perekonnaga, keda ühendab suur armastus, raske minevik ning kes unistab ühest väga praktilisest abivahendist.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kalevipojad (E1)

Kodumaine draamasari Soomes ehitusel töötavatest eesti meestest. Indrek on töötuks jäänud reklaamimees, kellel pank ähvardab kodu käest võtta. Päästmaks perekonda hullemast, läheb ta sarnaselt kümnete tuhandete saatusekaaslastega Soome ehitajaks, ehkki pole varem päevagi seda tööd teinud. Tema töökaaslasteks saavad kolm väga erinevas vanuses ja arusaamadega meest, kellega ta peab nüüdsest ööpäevaringselt ninapidi koos olema. Loomulikult ei lase pöörased sündmused end kaua oodata... Osades Ivo Uukkivi, Vello Janson, Andres Mähar ja Pääru Oja. Stsenaariumi kirjutas Martin Algus, lavastas Ergo Kuld.

23:00 Kuum jälg: Laip rästikupesas

2005. aastal leiavad rästikupesa otsinud lapsed metsast naise laiba. Selgub, et see on juba aasta aega kadnud Karmen, keda abikaasa on meeleheitlikult taga otsinud. Ent politsei jaoks on just Karmeni abikaasa, kuritegeliku minevikuga endine Keskturu direktor Jüri, selles tapmises peamine kahtlusalune.

00:00 Päevavalgele (Spotlight) FILM

Tele-esilinastus! Kahe Oscariga pärjatud tõestisündinud krimilugu sellest, kuidas Boston Globe'i ajalehetoimetus sai jälile viimaste aastakümnete ühele kõige šokeerivamale avastusele ning milliseid takistusi tuli ületada, et see räpane lugu päevavalgele kiskuda...

02:15 Dr House (H8/E20)

Tiim peab tegelema dr Peter Treiberiga, kes ei usalda ühtegi arsti peale dr House’i, kes on salapäraselt kadunud. Tiim peab jätma mulje, et iga nende vastuse taga on hoopis dr House.

03:05 Absoluutne kontroll (I.T.) FILM

Kriminaaldraama! Tuntud miljonäri Mike Regani elu keeratakse pea peale, kui ta lõpetab töösuhte oma IT-konsultandiga. Mike'i peret jälitatakse läbi kõikide tehnoloogiliste vahendite, mis nende kasutuses on.

04:45 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7567)

Alf sunnib Ryderi roti loo kohta tõtt tunnistama. Christian tühistab pulmad ning ei suuda oma tundeid sõnadesse panna. Leah avastab Justini ravimisõltuvuse ulatuse.

06:10 Doktor imetegija (H2/E157) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:05 Gilmore'i tüdrukud (H4/E10) *

Lorelai ja Sookie renoveerivad oma uut külalistemaja. Michel tülitseb konkurendiga, kellele ta kardab oma tööd kaotada. Lorelai veedab romantilise öö Jasoniga, kuid saab vanematelt teada, et meest on hiljuti nähtud ka teise naisega. Roryt häirib Parise suhe vanema professori Asher Flemminguga. Lane hakkab Luke’i juures teenindajana tööle.

08:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7566) *

Tori saab kõne, et Christian pole ikka ülikonda ära toonud ning see tekitab temas ärevust. Justin ei suuda oma emotsioone kontrollida. Christian otsustab oma pulmade asemel hoopis müstilist patsienti ravida. Maci tüli Ryderi ja Chloega kogub aina tuure.

08:30 Top Shop
08:45 New Amsterdam (H1/E13) *

Max jätkab tööd haigla süsteemsete probleemide lahendamise kallal, kuigi ravi mõjub talle kurnavalt. Reynolds otsustab ette võtta kuluka operatsiooni, et diagnoos paika saada. Bloom peab silmitsi astuma oma isiklike deemonitega.

09:40 Põrgulikud köögid (H2/E1)

Maailmakuulus kokk Gordon Ramsay naaseb eelnevalt külastatud restoranidesse, et uurida, kuidas neil vahepeal läinud on. Need on restoranid, mis enne Gordoni külaskäiku olid hävingu äärel. Kas tema õpetussõnade toel on ebakindla tulevikuga söögikohtadest saanud edukad tipprestoranid? Või virelevad omanikud endiselt raskustes?

10:40 Põrgulikud köögid (H2/E2)

Gordon jätkab eelmise hooaja hädaliste külastamist. Ta lasi pankrotiäärel restoranide sisekujundust muuta, andis uue suuna ning ulatas neile helde käega uued menüüd. Kas sellest kõigest piisas, et restoranide uksed lahti hoida ja sinna kliente meelitada? Või on hoopis aeg põlled varna riputada?

11:35 Rosamunde Pilcher: Linn, maa, suudlus (Rosamunde Pilcher: Stadt, Land, Kuss) FILM

Flora veedab puhkuse koos oma poja Luke'iga ema Lizi juures. Kuna poisil on diagnoositud tähelepanuhäire, siis puhkus maal peaks talle hästi mõjuma. Luke satub loata naaberkrundile, mille peremees on külas tuntud tusase oleku poolest. Flora kohtub lapsepõlvesõbraga ja kõik võtab hoopis ootamatu pöörde...

13:35 Armastuse saar (H5/E1) *

Ees on ootamas taas üks armastust täis suvi. Caroline Flack tervitab uut koosseisu saates osalejaid.

15:00 Dr House (H5/E21)

Cameron palub House'il tegeleda keskkonnaaktivisti juhtumiga, kes kukkus keset protestiaktsiooni seletamatute sümptomitega kokku.

16:00 Dr House (H5/E22)

House’i tiim võtab ette 14-aastase kurdi poisi Sethi juhtumi, poiss varises kokku pärast seda, kui hakkas „kuulma“ plahvatusi maadlusmatšide ajal. Samal ajal hakkab House’i pidev magamatus tema meeltega trikke tegema, kuid ta arvab, et unetus võib takistuse asemel hoopiski vooruseks olla.

17:00 Doktor imetegija (H2/E158)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E11)

Lorelai tunnistab Luke'ile, et ei taha, et ta Nicole'iga ära koliks. Roryle meeldib endiselt William, kuid kui ta kohtingukutsest loobub, saab Rory teada, et William on tema kohta pikalt kuulujutte levitanud. Lane’i ema saab lõpuks teada ta bändist ning käsib tal välja kolida.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7567)

Alf sunnib Ryderi roti loo kohta tõtt tunnistama. Christian tühistab pulmad ning ei suuda oma tundeid sõnadesse panna. Leah avastab Justini ravimisõltuvuse ulatuse.

19:30 Sõbrad (H8/E7)

Chandler palkab teenijanna ja Monica kahtlustab, et too varastab ta riideid. Eric jätab Ursula maha ja tahab Phoebega käima hakata. Ross püüab Rachelile enda majas korterit leida.

20:00 Sõbrad (H8/E8)

Rachel valmistub isale rääkima, et ta on rase. Monica saadab Chandleri juurde strippari, kes osutub hoopis prostituudiks. Ross satub Racheli isaga pahuksisse.

20:30 Armastuse saar (H5/E2)

Musid mopsuvad ja saladused paljastuvad, kui uued vallalised ennast majja sisse seavad.

21:35 New Amsterdam (H1/E14)

Sharpe'il on raske toime tulla hingelähedase juhtumiga. Iggy avastab patsiendi üllatava mineviku. Floyd suudab raskete uudiste järel oma eraelu veidi paremini rööpasse seada.

22:35 Vallaline kaunitar (H16/E7)

Seitse meest peavad võidu peale kirjutama ja esitama armastuslaulu Tayshiale. Võitjat ootab üks ühele kohting. Becca Kufrin ja Sydney Lotuacu aitavad Tayshial korraldada kuuele noormehele tõde või tegu mängu.

00:20 Kiiksuga seks (H1/E5)

Svingerid lähedalt ja kaugelt kogunevad Los Angelesse peole. Kuulus burleskistaar Michelle L'amour nihutab oma etenduse piire. Mistress Justine õpetab kaugelt tulnud abielupaari oma erilahendusega koopas.

01:15 Sõbrad (H8/E7) *

Chandler palkab teenijanna ja Monica kahtlustab, et too varastab ta riideid. Eric jätab Ursula maha ja tahab Phoebega käima hakata. Ross püüab Rachelile enda majas korterit leida.

01:40 Sõbrad (H8/E8) *

Rachel valmistub isale rääkima, et ta on rase. Monica saadab Chandleri juurde strippari, kes osutub hoopis prostituudiks. Ross satub Racheli isaga pahuksisse.

02:00 Rosamunde Pilcher: Linn, maa, suudlus * (Rosamunde Pilcher: Stadt, Land, Kuss) FILM

Flora veedab puhkuse koos oma poja Luke'iga ema Lizi juures. Kuna poisil on diagnoositud tähelepanuhäire, siis puhkus maal peaks talle hästi mõjuma. Luke satub loata naaberkrundile, mille peremees on külas tuntud tusase oleku poolest. Flora kohtub lapsepõlvesõbraga ja kõik võtab hoopis ootamatu pöörde...

03:29 Postimees.ee
07:00 Eestlane ja venelane (H2/E11)

Sannu ei mahu enam oma koju. Katja teab lahendust, mis teeb asjad ainult hullemaks. Tõnule ei meeldi mitu asja, Sirje viskab koera välja. Mišaga lepitakse ära, aga duell tuleb ikkagi.

07:30 Eestlane ja venelane (H2/E12)

Mutt astub lahingusse Taadu eest ja vastu. Heiki ja Sirje on mures, mida äiaga ette võtta. Sannule saabub kuri kiri. Aga kuhu tal ennast peita on? Venelased ei mõista meite muret.

08:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:55 Komissar Rex *

Tuntud reporter Nina Klaus võitleb selle eest, et alkoholi tarvitanud inimesed rooli taha ei istuks. Kampaanial on vastaseid ja naine saab pidevalt ähvardavaid kõnesid. Kui Nina ühel õhtul pärast väikest napsi koju sõidab, juhtub pimedal tänaval õnnetus. Noor naine jääb tema auto alla ja hukkub. Marcile näib lugu siiski kahtlane ja dr Grafi abiga selgub, et naine oli surnud juba enne õnnetust.

09:55 Tee kuulsuseni (E6)

Spordialadest ja sportlastest 1896. aasta Ateenast tänapäevani välja.

11:05 Eradetektiiv Magnum (H1/E17) *

Vargad püüavad röövida Robin Mastersi uue raamatu koopia. Magnum ühendab jõud turvaeksperdi J. Doyle’iga, et vargus ära hoida.

12:05 Eradetektiiv Magnum (H1/E18) *

Bayonne’ist New Jerseys pärit olev naine palkab Magnumi, et ta ühe päevaga ta kihlatu üles otsiks.

13:05 Manifest (H2/E3) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

14:00 Komissar Rex

Katja Behrend ja tema sõber Mathias pildistavad mahajäetud ehitusplatsil. Noored poseerivad Katja isa püstoliga, kuid relv läheb kogemata lahti ja tapab läheduses viibinud kodutu. Tapmist uuriv Marc kohtab ehitusplatsil kunagise kinnisvarahai naist Anneliese Kerlingit. Uurijatel tuleb selgitada, kas Anneliese on seotud kodutu tapmisega, kahtluse alla satub ka Katja isa.

15:00 A-X-L (Miles) FILM

Seiklusfilm! A-X-L on ülisalajane sõjalistel eesmärkidel loodud tehis-intellektiga robot-koer. Kuid ühel katsel läheb midagi valesti… Koera leiab kõrbes kondav Miles, kes suudab roboti aktiveerida. Nende vahel areneb eriline sõprus, nad toetavad teineteist igati. Kuid teadlased soovivad iga hinna eest väärtuslikku looma tagasi saada ning Miles ja Sara astuvad A-X-L’i kaitseks välja.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E1)

Texasest pärit Billy Joe Bob palkab Magnumi, et too otsiks üles ta õe Carol Anni, kes töötas enne kadumist ööklubis lauljana.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E2)

Noor üliõpilane palkab Magnumi, et ta otsiks üles ta arheoloogist isa. Isa paat leiti Nehoa kanalist, mida kohalikud peavad neetud kohaks, kust mittekohalikud eluga tagasi ei tule.

19:00 Manifest (H2/E4)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Mässajad (Renegades) FILM

Põnevusfilm sõjast lõhestatud Euroopasse missioonile saadetud mereväe eriüksuslastest, kes leiavad järvepõhjast kulda, mida pidavat sadade miljonite väärtuses olema. Kohalike aitamiseks eirab rühm käske ning kavandab plaani kulla kätte saamiseks ja seaduslikele omanikele tagastamiseks. Kuid kui olukord muutub ohtlikuks ja vaenlane neid märkab, tuleb missioon kõigest kümne tunniga läbi viia.

22:05 Röövitud (H2/E12)

Ohltike relvadega äritseja seab New Yorgis sisse oma lao. Bryan ühendab FBIga jõud, et takistada teda rahvusvahelistesse vetesse jõudmast.

23:00 1000 viisi suremiseks (H1/E11)

Mees sureb tüdruksõbra löögist kõhtu. Harrastuskulturist tarbib steroide ja saab sellest infarkti. Telefonis oleva naise ajab alla mees, kellega ta sõnumeid vahetas. Golfar sureb rotihammustusse. Autovaras sureb infarkti. Purjus kloun sureb suure õhupalli plahvatusest oma autos. Fookuses on ka suur mootorrattaavarii Mexico Citys.

23:30 1000 viisi suremiseks (H1/E12)

Sukelduja rebestab oma jämesoole. Mees naerab 36 tundi ja sureb infarkti. Jaapanlane saab teist meest lüües aneurüsmi. Surmamõistetud vang elab üle mürgisüsti, kuid sureb peagi pärast kanderaamilt vabanemist. Alkohoolik lämbub hotdogi kätte. Lehmasüdant seksleluna kasutanud mees sureb. Fookuses on ka mees, kes elas üle kobrahammustuse.

00:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:50 Röövitud (H2/E12) *

Ohltike relvadega äritseja seab New Yorgis sisse oma lao. Bryan ühendab FBIga jõud, et takistada teda rahvusvahelistesse vetesse jõudmast.

01:35 Tee kuulsuseni (E6) *

Spordialadest ja sportlastest 1896. aasta Ateenast tänapäevani välja.

02:25 1000 viisi suremiseks (H1/E11) *

Mees sureb tüdruksõbra löögist kõhtu. Harrastuskulturist tarbib steroide ja saab sellest infarkti. Telefonis oleva naise ajab alla mees, kellega ta sõnumeid vahetas. Golfar sureb rotihammustusse. Autovaras sureb infarkti. Purjus kloun sureb suure õhupalli plahvatusest oma autos. Fookuses on ka suur mootorrattaavarii Mexico Citys.

02:45 1000 viisi suremiseks (H1/E12) *

Sukelduja rebestab oma jämesoole. Mees naerab 36 tundi ja sureb infarkti. Jaapanlane saab teist meest lüües aneurüsmi. Surmamõistetud vang elab üle mürgisüsti, kuid sureb peagi pärast kanderaamilt vabanemist. Alkohoolik lämbub hotdogi kätte. Lehmasüdant seksleluna kasutanud mees sureb. Fookuses on ka mees, kes elas üle kobrahammustuse.

03:10 Eestlane ja venelane (H2/E11) *

Sannu ei mahu enam oma koju. Katja teab lahendust, mis teeb asjad ainult hullemaks. Tõnule ei meeldi mitu asja, Sirje viskab koera välja. Mišaga lepitakse ära, aga duell tuleb ikkagi.

03:30 Eestlane ja venelane (H2/E12) *

Mutt astub lahingusse Taadu eest ja vastu. Heiki ja Sirje on mures, mida äiaga ette võtta. Sannule saabub kuri kiri. Aga kuhu tal ennast peita on? Venelased ei mõista meite muret.

03:55 Punane sekund (H1/E5)

Aastas tabab politsei ligi 7000 joobes roolikeerajat. Kuidas hoida alkohol ja autojuhtimine lahus? Saatejuht Madis Kimmel osaleb politsei puhumisaktsioonil ning räägib naisega, kes korduvalt purjuspäi sõitis, kuni juhtus õnnetus.

04:30 Postimees.ee