Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 10.01.2022

06:00 Merevaade Matverega (H1/E6)

Sellel nädalal hülgab saatejuht Marko Matvere merejutud ja tutvub hoopis Peipsi kandi elu ning tegemistega. Et suviti on eestlaste meelispaikadeks meie suured ja väiksed saared, veedame päeva parvlaeva Tõll laevapere seltsis. Kiikame kohtadesse, kuhu reisijana laeval kunagi ei pääse ja mille olemasolust pole aimugi! Viimaks tutvub Marko Käsmus kohaliku kaluriga ning uurib, mis pilguga pika ajalooga kaptenite küla tulevikku vaatab.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1293) *

Camila julgustab Beatrizi rääkima. Mauricio teeb Fele kingituse. Külla saabuvad sõjaväelased.

08:00 Mägidoktor (H11/E12) *

16-aastane Paula soovib saada profijalgpalluriks, kukub aga treeningul kokku. Martin tuvastab tüdrukul südamehaiguse. Alexander ei julge Verale lapsendatava poisi päritolu kohta tõtt rääkida. Martin tahab, et onu Ludwig talust jalamaid kaoks ja palub Lisbethil temaga tõsiselt rääkida.Jutt võtab ootamatu pöörde.

09:00 Reede ÕHTU!

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Viimane võmm (H3/E7) *

Püstolilasu tagajärjel sureb endise korvpallitähe ja nüüdse reklaaminäo Ruudi Moosi aednik, siberlane Mihhail. Kõik viitab Ruudile, sest tema naisel oli aednikuga armulugu ning saatuslik kuul pärines mehe relvast. Ent Ruudi ise on kadunud... Ruudi on röövitud ja tema eest nõutakse lunaraha. Kuid - nagu selgub - on politseijaoskonnas leke ning raha üleandmine nurjub. Mart Noormets läheb äärmiselt alternatiivsel viisil Arabellale kosja.

11:00 Doktor Murphy (H3/E17)

Haiglasse saabub patsient salapärase diagnoosimata haigusega, mille kallal teised arstid juba aastaid tulutult pead on murdnud. See sunnib dr Murphyt ja tiimi võtma suuri riske. Claire ja Melendez kompavad ettevaatlikult oma tundeid teineteise vastu.

12:00 Teletop (H1/E1)

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

13:00 Tund tähega

Viimase saate külaline on lauljatar Getter Jaani. Noored fännid võivad temalt küsida eranditult kõike – mis iganes neid parasjagu huvitab ja erutab!

14:00 Pilvede all (H13/E177)

Mari ja Piret seisavad taas tuttava probleemi ees – mida hakata peale Sirjega, keda on tabanud järjekordne saatusehoop? Kertu elab endiselt Rootsis, kuid ka teda ootavad ees olulised otsused. Eriku suhe Liinaga kulgeb mehe ärgitusel pöörase kiirusega. Mari ei suuda Indrekut usaldada. Haapsalus kuulevad Albert ja Inna ootamatut uudist, mis seab Sirje ja Gunnariga juhtunu hoopis uude valgusesse.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1294)

Matías kannatab Rafaela pärast. Manantialeses avatakse kauplus. Dolores levitab don Berengario kohta kuulujutte.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E231)

Lila ja Yigit kihluvad. Ender lubab oma aktsiad poegadele anda ja päästab nii oma suhte Kayaga. Kerim võidab Yildizi südame. Samal ajal veedab Sahika Mertiga aega.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H11/E13)

Martini patsient Michael on hüpohondrik, kes saab ühel hetkel südameinfarkti ning peagi ka järgmise. Martin üritab nende põhjust välja selgitada ja kahtlustab streptokoki nakkust. Hans, Martin ja Lilli aimavad, et Lisbeth varjab nende eest midagi, mis puudutab onu Ludwigit. Martin tahab raskelt haige onu elu päästa ja ta meditsiinilisse uuringusse kaasata

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H3/E8)

Õhtukoolis venelasi eesti keele eksamiks ette valmistav õpetajanna Katariina Mereste tapetakse. Kahtluse all on üks eesti keele õppija, õpetaja ülekäte läinud kasupoeg Morten, ning autokooli sõiduõpetaja, kelle juures Katariina millegipärast sõidutunde võtab, kuigi tal on nii juhiload kui ka sõiduoskus olemas. Politseijaoskonnas toimub "Tüdrukute päev". Andersi ja Aneti suhetesse toob pingeid last ootava naise soov ametlikult abielluda. Mõisnikule hakkab tunduma, et üliandekas, kuid empaatiavõimetu Kassandra soovib teda üldse kõrvale lükata. Doktor Niklas Holm on saanud Riigikogu ametlikuks psühholoogiks, ostnud uue auto ja korteri ning teeb Tanjale abieluettepaneku.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Mida toob aasta 2022?

Kanal 2 oodatuim aastavahetuse erisaade vaatab uude aastasse - aasta 2022 tuleb kümnendi suurim hinnatõusude aasta! Hinnad tõusevad tundidega. Elekter ja ka eestlaste põhitoit kartul pole elus olnud nii kallis kui täna. Mida näitavad kaardid, kas eestlane jääb ellu? Eksklusiivne horoskoop Edda Pauksonilt! Kaarte laob viiendat põlve kaardimoor Kirsti Timmer ja tulevikku vaatab Põltsamaa nõid-teadjanaine Helve Tamm. Esoteerikale loovad tasakaalu majandusekspert Raivo Vare, energeetika ekspert Marek Strandberg ning koroona eeskõneleja Arkadi Popov.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Valguses ja varjus (H1/E1)

UUS! Auhinnatud kodumaine draamasari! Linnaeluga puntrasse jooksnud Diana sõidab kaunisse külakesse, et kohtuda oma sureva tädi Milizaga, kes palub, et naine aitaks tema peatseid matuseid korraldada. Diana ei teadnudki varem, et tal tädi on, ja kummaline kohtumine annab aimu Diana perekonna tumedatest saladustest, mida naine ammu unustada on üritanud. Diana kohtub värvikate külaelanikega, kes näivad kõik tema isepäise tädi surma ootavat. Midagi kummalist toimub tädi majas ja tundub, et keegi soovib talle halba. Peaosades Mirtel Pohla, Epp Eespäev ja Indrek Sammul.

22:55 Keeristorm (Twister) FILM

Kultuslik katastroofi-draama! Ilmaennustaja Bill Harding tahab oma naise käest lahutuspaberitele allkirja saada. Kuid kahjuks on Jo parajasti tööl. Koos oma kolleegidega jahib ta tornaadosid, et katsetada uut mõõtmisvahendit, mis võimaldaks hiljem tornaadode teket ja liikumist täpsemalt ette ennustada. Olude sunnil liituvad Bill, kes veel mõni aeg tagasi ise osa sellest meeskonnast oli, ja Melissa tornaadojahtijatega. Esimesed keerised ei lase end kaua oodata ja tekib olukordi, kus jahtijatest saavad jahitavad.

01:05 Dr House (H8/E17)

House ja tema tiim võtavad juhtumi, kus mees hakkab nutma verepisaraid. House korraldab ka vestlused leidmaks uut lemmik-litsi, sest tema senine lemmik Emily on otsustanud abielluda ja sellest ärist loobuda. Meeleheitlikult Emily „seltskonda“ igatsev House võtab kampa oma „naise“ Dominika, et Emily suhe nurja ajada.

02:00 Triivijad (Adrift) FILM

"Everesti" režissööri lavastatud "Triivijad" on inspireeriv tõestisündinud lugu kahest armunud vabast hingest, keda ootas enneolematu seiklus. Innukad purjetajad Tami Oldham ja Richard Sharp suunduvad ookeanile, teadmata, et neid ootab ees ajaloo katastroofilisimaid orkaane. Pärast tormi möödumist leiab Tami eest tõsiselt vigastatud Richardi ja purunenud jahi. Kuna pole lootustki, et neid päästma tuldaks, peab Tami leidma endas jõudu ja sihikindlust, et päästa ennast ja ainsat meest, keda ta armastanud on.

03:40 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7564)

Jasmine saab unistuste töö teises osakonnas, kuid Tori on õnnetu, et nad ei tööta enam koos. Justin on sunnitud Ziggyle oma meelehärmi põhjuseid avama. Roo on mures, et Alf tapab end korraga kolmel töökohal töötades.

06:30 Doktor imetegija (H2/E154) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:25 Gilmore'i tüdrukud (H4/E7) *

Stars Hollows peetakse elava kunsti festivali, kus kohalikud riietavad ennast kuulsateks maalideks. Sookie on mures, et ta pole tähtajaks sünnitanud ja Nicole teeb Luke'ile ettepaneku anda nende suhtele veel üks võimalus.

08:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7563) *

Justin on elevil pulma minemise pärast, kuid ta tuju langeb, kui Leah ühisrahastus saab 5000 Susie taga ajamiseks ning ta mõistab, et tal pole piisavalt rohtusid. Ziggy ehmatab Deani lahkumise pärast. Ari naaseb rõõmsalt tööle.

08:50 Top Shop
09:05 New Amsterdam (H1/E10) *

Max võitleb oma elu eest ja samuti on New Amsterdam kreenis, kui kindlustus ei kata vajalikku südameoperatsiooni, mille tulemusel õed minema kõnnivad. Maxi eemalolek annab tunda ja arstid saavad lõpuks aru, et neil tuleb ravida kedagi endi seast. Sharpe on sunnitud Maxi seisundist rääkima.

10:00 Põrgulikud köögid

Gordonit ootab väike New Yorgi perekohvik, mis vireleb raskustes. Kui Gordon seda aidata ei suuda, tuleb uksed kinni panna. Gordon avastab, et kohvikut juhtiv Mike kulutab suuri summasid reklaamile, mis tulemusi ei too. Selle asemel tuleks tähelepanu suunata hoopis kohviku sisulisele poolele ja toidule, et konkurentidest eristuda.

11:00 Põrgulikud köögid

Seekord läheb Gordon Ramsay appi mehele, kelle restoran juba seitse aastat miinuses on. Ta võlad ulatuvad miljonitesse ja Gordon on ta viimane lootus. Ramsay leiab eest räpase köögi, kus liha mädaneb ja toit hallitab. Ta kihutab kliendid välja ja paneb töötajad koristama ning ei luba restorani enne avada, kui kõik laitmatult läigib. Kas tal õnnestub restoranile jälle elu sisse puhuda?

12:00 Rosamunde Pilcher: Välja tormi kätte (Rosamunde Pilcher: Raus in den Sturm) FILM

Kate on küll mehest palju noorem, aga nad on õnnelikult koos elanud 10 aastat. Kui Dan kuuleb, et nende naabrid ootavad last, otsustab ta, et Kate ja tema peaksid lahku minema. Kate poeg Pete pole sellega nõus, kuid tema arvamust ei küsita. Nii Kate kui Dan kohanevad kiiresti uue eluga.

14:00 Armastuse saar (H5/E47) *

Järgmised kaks paari lähevad viimasele kohtingule ning peavad pärast seda raskeid otsuseid vastu võtma.

15:00 Dr House (H5/E15)

Preester näeb oma ukse taga veritsevat jeesust. Üsna pea selgub, et preester on segatud vägistamisskandaali, mis pani ta usu kaotama. House hakkab kahtlustama, et 13 ja Foreman on suhtes.

16:00 Dr House (H5/E16)

House'i juurde jõuab teismeline poiss, kes kukkus korvpalli mängides kokku. Testid näitavad, et poisis on nii mehe kui ka naise DNA-d. Vanemad valisid teadlikult lapsele soo ja kasvatasid teda poisina ning ei rääkinud talle kunagi tema unikaalsest seisundist.

17:00 Doktor imetegija (H2/E155)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E8)

Yale'i tudengilehe toimetaja tembeldab Rory artiklid igavateks, mille peale kirjutab ta salvava arvustuse tudengiballetile. Jason korraldab endale kutse Emily reedesele õhtusöögile. Luke tunnistab Lorelaile, et ta on taas Nicole'iga koos.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7564)

Jasmine saab unistuste töö teises osakonnas, kuid Tori on õnnetu, et nad ei tööta enam koos. Justin on sunnitud Ziggyle oma meelehärmi põhjuseid avama. Roo on mures, et Alf tapab end korraga kolmel töökohal töötades.

19:30 Sõbrad (H8/E1)

Ross kahtlustab algul, et Monica ootab last, siis jälle, et Phoebe. Tõele jõuab esimesena jälile Monica. Rachel teeb uue rasedustesti.

20:00 Sõbrad (H8/E2)

Chandler ja Ross otsivad pulmade ajal kaotsi läinud ühekordseid fotokaid. Monica teeb pulmakingid Chandlerita lahti. Algavad arutelud selle üle, kes võiks olla Racheli lapse isa. Isale kuuluvaks peetakse ühte punast kampsunit.

20:30 Armastuse saar (H5/E48)

Saareliste lähedased tulevad külla ning saabub ka Caroline, kes on valmis viimasteks elimineerimisteks.

21:30 New Amsterdam (H1/E11)

Max mõistab raviga alustades, et see võib teda pidurdada rohkem, kui ta alguses arvas. Reynolds peab ajakirjaniku haiglasse saabudes rinda pistma juhtumiga minevikust. Sharpe ja Bloomi vaidlus jätkub.

22:30 Vallaline kaunitar (H16/E4)

Clare ütleb Chrisile midagi väga võluvat ning noormees räägib sellest kokteilipeol ka teistele. Roositseremoonia jäetakse ära.

00:20 Kiiksuga seks (H1/E2)

Naudinguterohke erootiline õhtusöök rahuldab nii külaliste seksuaalsed kui kulinaarsed fantaasiad. Kolm modernset burleskitari näitavad publikule oma kehasid ja räägivad oma elufilosoofiatest. Tavaline paar otsustab oma magamistuppa lasta ootamatu kolmanda inimese.

01:25 Sõbrad (H8/E1) *

Ross kahtlustab algul, et Monica ootab last, siis jälle, et Phoebe. Tõele jõuab esimesena jälile Monica. Rachel teeb uue rasedustesti.

01:50 Sõbrad (H8/E2) *

Chandler ja Ross otsivad pulmade ajal kaotsi läinud ühekordseid fotokaid. Monica teeb pulmakingid Chandlerita lahti. Algavad arutelud selle üle, kes võiks olla Racheli lapse isa. Isale kuuluvaks peetakse ühte punast kampsunit.

02:10 Rosamunde Pilcher: Välja tormi kätte * (Rosamunde Pilcher: Raus in den Sturm) FILM

Kate on küll mehest palju noorem, aga nad on õnnelikult koos elanud 10 aastat. Kui Dan kuuleb, et nende naabrid ootavad last, otsustab ta, et Kate ja tema peaksid lahku minema. Kate poeg Pete pole sellega nõus, kuid tema arvamust ei küsita. Nii Kate kui Dan kohanevad kiiresti uue eluga.

03:40 Polaarpoiss (Polaarpoiss) FILM

Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...

05:15 Postimees.ee
07:30 Eestlane ja venelane (H2/E5)

Linnas on köögimööbel, hurraa! Suvilas heljub rukkiväli. Mutil on palju metsa. Mišat tõmbab doomino MM. Noored kaitsevad loodust. Aga vale puud ja vales kohas. Kapo sekkub.

08:00 Eestlane ja venelane (H2/E6)

Sannule ja Katjale leiutatakse arstitõendit, aga arstitõend vajab raha. Friida-muti stress nakatab isegi koera. Maalt tuleb sugulane. Lõpuks selgub, et väga ohtlik on mitte tunda meditsiinilisi võõrsõnu.

08:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

09:00 Komissar Rex *

Noor naine võtab tööle minnes vitamiine ja vajub surnult kokku. Dr Grafile näib naise surm kahtlane. Kui seejärel sureb veel üks mees, kelle juurest uurimise käigus leitakse samad vitamiinid, avastatakse ka mürk ja kahtluse alla langeb tootjafirma. Selgub, et firmalt pressitakse raha välja ja tänu Rexile õnnestub süüdlased vahistada. Kuid sellega pole lugu veel lõppenud ja uurijad jõuavad jälile koletule mõrvaplaanile.

10:00 Tee kuulsuseni (E3)

Spordialadest ja sportlastest 1896. aasta Ateenast tänapäevani välja.

11:05 Eradetektiiv Magnum (H1/E11) *

Kahuna neab ära Ricki ja kuningas Kamehameha klubi.

12:05 Eradetektiiv Magnum (H1/E12) *

TC lendab ööpimeduses kaubalaevale, et smugeldada deserteerunud merejalaväelane tagasi USAsse.

13:05 Manifest (H1/E16) *

Ben ja Michaela peavad vastu asuma suurele hädaohule, sest Griffin ähvardab nägemused avalikustada. Jaredi ja Zeke vahelised pinged ähvardavad üle käte minna. Ben, Grace ja Olive teevad ahastava avastuse.

14:00 Komissar Rex

Ühe Viini haigla palatist kaob öösel noor naispatsient. Naine leitakse teadvusetult liftist ja järgmisel hommikul tapetakse haigla direktor. Marc kahtlustab, et roimar võib olla üks haigla öövahetuse töötajatest. Segasesse loosse aitab selgust tuua haiglas hiljuti aset leidnud ahistamisjuhtum. Samal ajal sureb pargis mürgitatud koeratoitu söönud väike koer ja Rex toimetab kurjategija leidmiseks ise juurdlust.

15:00 Ajas tagasi * (Backtrace) FILM

Luhtunud pangaröövi käigus saadud ajukahjustuse tõttu tekib MacDonaldil amneesia ja ta pannakse vangla psühhiaatriaosakonda. Pärast 7ndat vangla-aastat põgeneb ta vanglast ning temasse süstitakse seerumit, mis paneb ta unustatud elu uuesti elama. Nüüd tuleb MacDonaldil tagastada varastatud raha, kuid talle seavad takistusi kohalik politseiuurija, karm FBi-agent ja seerumi kahjulikud kõrvalmõjud.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H1/E13)

Kansasasest pärit naine palkab Magnumi otsima oma isa, keda ta pole kümme aastat näinud.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H1/E14)

Magnum palgatakse kaitsma varastamisohus hinnatud võidusõiduhobust Normanit.

19:00 Manifest (H2/E1)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Tsentuurio (Centurion) FILM

Ajalooline seiklusfilm õitsva Rooma impeeriumi võiduka leegioni ootamatust tagasilöögist Briti saartel. Quintus Dias, metsikute piktide ootamatu pealetungi ainus ellujääja, marsib põhja poole kindral Viriluse legendaarse 9. leegioni koosseisus. Leegion on saanud käsu piktid hävitada ja nende liidri Gorlaconi eluküünal kustutada. Kõik ei lähe aga sugugi plaanikohaselt ja Virilus võetakse piktide poolt vangi. Quintus peab nüüd vaenlase territooriumil hoidma nii end, kui ka käputäit varitsusest eluga pääsenud sõdurit. Põigeldes vaenlase eest otsustavad mehed kindral vangistusest päästa ning leida tee tagasi roomlaste rindejooneni...

22:00 Röövitud (H2/E11)

Bryan ja ta meeskond kahtlustavad, et süütut meest üritatakse pommitamises süüdi lavastada.

23:00 1000 viisi suremiseks (H1/E5)

Adrenaliinisõltlane saab kogemata surmava elektrilöögi keevitusmasinalt. Üks mees valab autosuvila tualetti valgendit ja mürgitab end sellega ära. Teine mees saab surma vana-aasta õhtul õhku lastud kuulist. Kõrioperatsiooni läbinu sureb alkoholi kätte. Jõusaalitreener kukub silmaga ora otsa. 32-aastane neitsi sureb latekskostüümist tekkinud allergilise reaktsiooni kätte.

23:25 1000 viisi suremiseks (H1/E6)

Vihaprobleemiga mees kukub vesinikkloriidhappesse pärast ülemuse ründamist. Buliimiahaige supermodell sureb pärast söögiorgiat. Pornosõltlane sureb kummi ülepumpamisest. Kortsude pärast muretsev naine sureb pärast Botoxi süsti. Kaks köögitöölist surevad kakaopulbri sissehingamisest. Patsient unustatakse röntgenimasinasse. Fookuses on ka võidusõitja, kes pääses surnuks põlemisest.

23:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:55 Röövitud (H2/E11) *

Bryan ja ta meeskond kahtlustavad, et süütut meest üritatakse pommitamises süüdi lavastada.

01:40 Tee kuulsuseni (E3) *

Spordialadest ja sportlastest 1896. aasta Ateenast tänapäevani välja.

02:35 1000 viisi suremiseks (H1/E5) *

Adrenaliinisõltlane saab kogemata surmava elektrilöögi keevitusmasinalt. Üks mees valab autosuvila tualetti valgendit ja mürgitab end sellega ära. Teine mees saab surma vana-aasta õhtul õhku lastud kuulist. Kõrioperatsiooni läbinu sureb alkoholi kätte. Jõusaalitreener kukub silmaga ora otsa. 32-aastane neitsi sureb latekskostüümist tekkinud allergilise reaktsiooni kätte.

02:55 1000 viisi suremiseks (H1/E6) *

Vihaprobleemiga mees kukub vesinikkloriidhappesse pärast ülemuse ründamist. Buliimiahaige supermodell sureb pärast söögiorgiat. Pornosõltlane sureb kummi ülepumpamisest. Kortsude pärast muretsev naine sureb pärast Botoxi süsti. Kaks köögitöölist surevad kakaopulbri sissehingamisest. Patsient unustatakse röntgenimasinasse. Fookuses on ka võidusõitja, kes pääses surnuks põlemisest.

03:20 Eestlane ja venelane (H2/E5) *

Linnas on köögimööbel, hurraa! Suvilas heljub rukkiväli. Mutil on palju metsa. Mišat tõmbab doomino MM. Noored kaitsevad loodust. Aga vale puud ja vales kohas. Kapo sekkub.

03:35 Eestlane ja venelane (H2/E6) *

Sannule ja Katjale leiutatakse arstitõendit, aga arstitõend vajab raha. Friida-muti stress nakatab isegi koera. Maalt tuleb sugulane. Lõpuks selgub, et väga ohtlik on mitte tunda meditsiinilisi võõrsõnu.

04:00 Postimees.ee