Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 26.12.2021

05:45 Alvin ja koopaoravad (Alvin and the Chipmunks) FILM

Lustakas seikluskomöödia, tulvil kaasakiskuvat muusikat ning vaimukaid nalju! Mitte eriti eduka laululooja Dave Seville’i majja satuvad koopaoravad Alvin, Simon ja Theodore. Andekas trio saab Dave’i lauludega üleöö kuulsaks. Kuid ahne plaadiprodutsent tahab “oravapoisse” oma tasku täitmiseks ära kasutada.

07:25 Lustakad jalakesed 2 (Happy Feet Two) FILM

Ülipopulaarse eestikeelse animafilmi järjeloos on "tantsulõvist" pingviin Mõmin mures, sest tema poeg Erik ei armasta tantsida. Suur seiklus aitab aga ka Erikul enda tõelise kutsumuse leida! Tegelastele annavad hääled Taavi Teplenkov, Märt Avandi, Kaire Vilgats, Tõnu Oja, Indrek Ojari, Anu Lamp, Genka jpt.

09:15 Lastehommik - Elliot, kõige väiksem põhjapõder (Elliot the Littlest Reindeer) FILM

Saage tuttavaks tillukese hobusega, kel on hiigelsuur süda ja kes kannab nime Elliot. Üks Jõuluvana põhjapõtradest teatab 21. detsembril ootamatult, et kavatseb pensionile jääda. Talle on vaja leida asendaja ning sellega on kiire! Südamlik suksu Elliot ja tema parim sõber võtavad suuna Põhjanabale, et võtta osa põhjapõtrade katsetest. Elliot soovib näidata, et just tema on vabaks jäänud ametikohale kõige sobivam... hobune!? Sest suured unistajad unistavadki ju suurelt. Lõbusas ja lustakas jõuluseikluses annavad tegelaskujudele oma hääled teiste seas Tarvo Krall, Erki Aule, Piret Simson, Kati Ong, Karin Aule, Rauno Kaibiainen ja Maarius Pärn.

11:00 Mr Bean (E1)

Koomik Rowan Atkinsoni kehastatud mr Bean on ühtaegu halearmas ja kiuslik mehenäss. Ka kõige lootusetumas olukorras ilmutab mr Bean äärmuslikku järjekindlust ja tulemuseks on alati kindel kaos. Esimeses osas püüab ta eksamil spikerdada ja külvab supelrannas segadust.

11:30 Mr Bean (E2)

Mr Bean on saanud oma esimese maksekaardi ja ta tahab seda kohe poes kasutada. Kahjuks õnnestub tal aga kaart kellegi teise taskusse ära kaotada.

12:05 Mr Bean (E3)

Pargipingil näitab Bean kõrvalistujale, kuidas õigesti võileiba valmistada. Hiljem otsustab ta, et kuna õudusfilmid on tema lemmikud, peab ta kindlasti ühte vaatama.

12:35 Mr Bean (E4)

Mr Bean ostab oma esimese televiisori, kuid tal on probleeme signaaliga. Lõpuks leiab ta lahenduse, millele mitte ükski normaalse ajuga inimene ei tuleks ka tuhande aasta jooksul. Mr Beanil on ka teine uus mänguasi, polaroid-kaamera. Kui see temalt pargis varastatakse, otsustab Bean varga omal jõul kinni püüda.

13:10 Mr Bean (E5)

Mr Bean ärkab liiga hilja ning peab kiirustama hambaarstile. Ainus võimalus kiirelt kohale jõuda on riietuda autos. Arsti juures otsustab Bean ise end ravima hakata.

13:40 Mr Bean (E6)

Mr Bean elustab südamehaiget, aga selle tulemused on üpris kurvad. Seejärel otsustab ta aga lennukiga puhkama sõita ja suudab pakkida oma asjad imepisikesse kohvrisse. Lennukis tutvub ta väikese poisiga, kelle oksekotis on peidus üllatus...

14:15 Mr Bean (E7)

Jõulude saabudes tarib mr Bean koju kõige kõrgema kuuse, mille ta leida suudab. Jõuluõhtul on tal palju üllatusi varuks, aga tema pruut solvub ja mr Bean peab jõulud üksi veetma.

14:45 Mr Bean (E8)

Mr Bean veedab nädalalõpu hotellis ja suudab sealsed külalised ja töötajad lõplikult närvi ajada. Tagatipuks silkab ta veel alasti mööda maja ringi...

15:15 Mr Bean (E9)

Ootamatult pannakse mr Bean last hoidma, aga sellest hoolimata otsustab ta päeva täiel rinnal nautida. Iseasi, kas ka laps nendest vintsutustest terve nahaga pääseb.

15:45 Mr Bean (E10)
16:15 Mr Bean (E11)

Mr Bean naaseb oma kunagisse kooli, kus ta tekitab segadust kunstiõpetuse klassis. Kuid kõige rohkem kannatab sel päeval tema armas auto.

16:50 Mr Bean (E12)

Mr Bean kaotab pesumajas püksid ära ega suuda neid enam leida. Lisaks sellele üritab ta golfi mängida, seda mõistagi omaenda kentsakal moel.

17:15 Mr Bean (E13)

Mr Bean avastab uue mooduse, kuidas ennast tunnimehega pildistada lasta. Õhtul voodisse pugedes ei saa ta aga kuidagi und ja peab Une-Matit väga nutikate võtetega ligi meelitama.

18:00 Estonia - teekond teadmatusse (E3) *

Mida leiavad uurijad 27 aasta eest uppunud Estonia autotekilt? Ja kui palju on laevakeres auke? Need küsimused on veel õhus uurimislaeval Sentinel, mis seisab viimaseid päevi parvlaeva Estonia hukupaigas. Saatesarja viimases osas kisub uurijate vahel pingeliseks, sest aeg hakkab otsa saama, aga kõik tahavad oma küsimustele vastuseid.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2020/E254)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Tipptund 3 (Rush Hour 3) FILM

Märulikomöödia. Uurija Carter ja inspektor Lee tegutsevad jälle, sedapuhku aga Pariisis. Meeste missiooniks on nurjata ülemaailmne kuritegelik vandenõu ja päästa vana sõbra elu. Asja segavateks faktoriteks on aga nimelt tõsiasjad, et mehed ei oska ei kohalikku keelt, ei tunne linna ja veel vähem on neil aimu pariislaste igapäevakommetest.

21:55 Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) FILM

J.K. Rowlingu loodud "Fantastiliste elukate" teine osa. Must võlur Gellert Grindelwaldi on vahistatud MACUSA poolt, tänu Newt Scamanderi kaasabile. Kuid nüüd on Grindelwald viinud oma ähvarduse täide ja põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani: viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema. Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Üha enam lõhenevas võlurite maailmas kehtestatakse uusi piire ja pannakse proovile ka lähimate sõprade ning pereliikmete ustavussidemed.

00:35 Igavesti Britney Spears (Britney Ever After) FILM

On 2008. aasta ja filmimeeskonnale antakse võimalus heita pilk popiprintsess Britney Spearsi ellu. Intervjuu käigus meenutab ta kõike, mis juhtus 1998. ja 2008. aasta vahel. 1998. aastal saab Britney karjäär tuule tiibadesse tänu singlile „Hit Me Baby One More Time,“ millest saab ülemaailmne hitt. Peagi teatab Britney, et tema ja NSYNCi superstaar JustinTimberlake on paar. Kui muinasjutuline armusuhe lõpeb, saab Britney imago kannatada. Kurikuulus 72-tunnine abielu ja teine karile jooksnud abielu Kevin Federline’iga päädib vaimse häirega. Biograafiline film algab Britney tähelennuga ja lõppeb kurnava meeleoluhäirega, millest sai maailma kõige kuulsam närvivapustus. Film uurib ka seda, millist rolli mängisid Britney pere, armukesed, sõbrad ja mänedžerid ajal, mil Britney pidi tulema toime kasvava kuulsuse ja vaimse häirega. Kuidas Britney selle kõigega hakkama saab ja mida see tema karjääri jaoks tähendab?

02:10 Tipptund 3 * (Rush Hour 3) FILM

Märulikomöödia. Uurija Carter ja inspektor Lee tegutsevad jälle, sedapuhku aga Pariisis. Meeste missiooniks on nurjata ülemaailmne kuritegelik vandenõu ja päästa vana sõbra elu. Asja segavateks faktoriteks on aga nimelt tõsiasjad, et mehed ei oska ei kohalikku keelt, ei tunne linna ja veel vähem on neil aimu pariislaste igapäevakommetest.

03:45 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7553)

Nikau osaleb taas suurel fotosessioonil, kuid kui teda sunnitakse päeva lõpus peale minema, avastab ta oma lepingu tõelised mõõtmed. Dean palub Jasmine’il Macil silma peal hoida. Alf on kindel, et sellel on sügavam põhjus, miks Justin Leah’l Susie otsimist takistab.

07:35 Neljad jõulud * (Four Christmases) FILM

Romantiline komöödia õnnelikus vabaabielus elavast Brad'ist ja Kate'ist, kes väldivad jõulude ajal oma lahutatud vanemaid. Tavaliselt naudivad nad vabu päevi kusagil sooja päikese all. Kuid sel aastal on lennujaam tiheda udu tõttu suletud ning paarike peab külastama teineteise sugulasi, mis tähendab neljasid jõulusid ühe tormilise päeva jooksul. See katsumus, aga paneb nende suhte tõsiselt proovile.

09:20 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E2)

Täna on Gordon Ramsay Allentownis Pennsylvanias, kus püüab eluvaimu sisse puhuda Shanty restoranile. Omanikud Joe ja Melanie ostsid lootust andva söögikoha viie aasta eest, kuid kahjuks töötab nii personal kui olematu restoranipidamise kogemus neile vastu. Melanie töötab suisa kahel kohal, et peret üleüldse vee peal hoida. Mis juhtub, kui Gordon neile appi tuleb?

10:15 Kurvikad modellid (E1)

Kaheosaline dokumentaalsari võtab vaatluse alla Londoni modelliagentuuri Milk, kus parasjagu käimas uue reklaamnäo otsingud.Agentuuri modellid pole aga mingid tavapärased kleenukesed, vaid kannavad uhkusega suuruseid XL ja XXL.Kehapositiivsusest pakatav ja harjumuspäraseid mõttemustreid ümber lükkav kaemus kogukamate supermodellide ja moetööstuse ellu.

11:15 Kurvikad modellid (E2)

Jätkub kaheosaline dokumentaalsari pluss-suuruses modellidele orienteerunud Londoni agentuurist. Igati positiivne ja eluterve pilguheit moemaailma, kus eelistatakse kurvikamaid tüdrukuid.

12:15 Neli nädalat, kuus kilo (E1)

Taas eetris! Kaks Briti kuulsust võtavad ette neljanädalase toitumis- ja trennikava, et keha tervislikult ja jätkusuutlikult rannavormi saada. Poistebändi Blue liige Antony Costa ja muusikalistaar Zoe Birkett saavad abi toitumisnõustajalt ja eratreenerilt ning ajakirjanikust saatejuht Nicky Taylor teeb programmi kaasa tavainimese kombel, järgides retsepte veebilehel ja üritades oma kiiresse ellu treeninguid mahutada. Esimeses saates seatakse eesmärgid ning alustatakse oma elu muutmisega.

13:15 Neli nädalat, kuus kilo (E2)

Kaks Briti kuulsust võtavad ette neljanädalase toitumis- ja trennikava, et keha tervislikult ja jätkusuutlikult rannavormi saada. Poistebändi Blue liige Antony Costa ja muusikalistaar Zoe Birkett saavad abi toitumisnõustajalt ja eratreenerilt ning ajakirjanikust saatejuht Nicky Taylor teeb programmi kaasa tavainimese kombel, järgides retsepte veebilehel ja üritades oma kiiresse ellu treeninguid mahutada. Teisel nädalal võtavad kuulsused fookusesse oma suurimad probleemalad, mis on mõlema jaoks keha keskosa ja kõhulihased.

14:15 Neli nädalat, kuus kilo (E3)

Kolmandal nädalal vaevavad kuulsusi erinevad isud ja toitumisnõustaja aitab nendega toime tulla. Samuti leitakse võimalusi treeningutesse pisut lõbu süstida.

15:15 Neli nädalat, kuus kilo (E4)

Kaks Briti kuulsust võtavad ette neljanädalase toitumis- ja trennikava, et keha tervislikult ja jätkusuutlikult rannavormi saada. Poistebändi Blue liige Antony Costa ja muusikalistaar Zoe Birkett saavad abi toitumisnõustajalt ja eratreenerilt ning ajakirjanikust saatejuht Nicky Taylor teeb programmi kaasa tavainimese kombel, järgides retsepte veebilehel ja üritades oma kiiresse ellu treeninguid mahutada. Käes on viimane nädal ja aeg teha kokkuvõtteid. Kas kuulsused saavutasid seatud eesmärgid?

16:15 Täiuslikud jõulud * (Picture a Perfect Christmas) FILM

Hingesoojendav jõululugu oma südame kutse järgimisest isegi, kui see viib täielike ootamatusteni. Fotograaf Sophie läheb jõuludeks vanaema juurde Seattle’isse. Õnnetu juhuse tõttu on Sophie sunnitud vanaema naabri last Troyd valvama. Pikapeale harjub Sophie olukorraga ning hakkab hoidmist isegi nautima. Kui Sophie ja Troy onu vahel sädemed leekima löövad, peavad mõlemad raskeid valikuid langetama.

18:05 Päästev jõuluarmastus (Amazing Christmas Romance) FILM

Kurnatud ajakirjanik Julia on viimaks sundpuhkusele saadetud ning ta otsustab jõuludeks koju naasta. Ta avastab, et noorusaegne silmarõõm on ehitanud hiiglasliku lumelabürindi. Nüüd peab ta läbi käima hoopis oma südame keerdkäigud ning ära tundma tõelise armastuse.

20:00 Maagiline puuvõõrik (Mistletoe Magic) FILM

Selles romantilises jõulufilmis avastab küüniline Harper, et on kogemata annetanud heategevuseks oma perekonna maagilise puuvõõriku. Ta palub selle leidmiseks abi oma vanalt sõbralt ja vanakraamipoe pidajalt Luke’ilt. Kas Luke suudab Harperit veenda, et jõulud on imede aeg ja päris armastus on olemas?

21:50 Õhtusöök kahele (H9/E6)

Tuntud telenägu Jess Wright saab üle vaatamiseks viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased. Ta õhtustab siiski ainult kolme väljavalituga, kelle ta on välja valinud kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda neist kolmest ta veel näha tahab.

22:50 Seksivideo õppetunnid Belgiast (E1)

Ka Belgias soovivad paarid paremat seksi. Et oma seksielu parandada, on kolm paari salvestanud kodus ja linade vahe toimuvat, et seda siis saatusekaaslastega arutada ja leida lahendusi, kuidas paarisuhtesse ja ellu taas värv ja vürts tagasi tuua.

23:55 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E2) *

Täna on Gordon Ramsay Allentownis Pennsylvanias, kus püüab eluvaimu sisse puhuda Shanty restoranile. Omanikud Joe ja Melanie ostsid lootust andva söögikoha viie aasta eest, kuid kahjuks töötab nii personal kui olematu restoranipidamise kogemus neile vastu. Melanie töötab suisa kahel kohal, et peret üleüldse vee peal hoida. Mis juhtub, kui Gordon neile appi tuleb?

00:35 Õhtusöök kahele (H9/E6) *

Tuntud telenägu Jess Wright saab üle vaatamiseks viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased. Ta õhtustab siiski ainult kolme väljavalituga, kelle ta on välja valinud kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda neist kolmest ta veel näha tahab.

01:20 Päästev jõuluarmastus * (Amazing Christmas Romance) FILM

Kurnatud ajakirjanik Julia on viimaks sundpuhkusele saadetud ning ta otsustab jõuludeks koju naasta. Ta avastab, et noorusaegne silmarõõm on ehitanud hiiglasliku lumelabürindi. Nüüd peab ta läbi käima hoopis oma südame keerdkäigud ning ära tundma tõelise armastuse.

02:45 Maagiline puuvõõrik * (Mistletoe Magic) FILM

Selles romantilises jõulufilmis avastab küüniline Harper, et on kogemata annetanud heategevuseks oma perekonna maagilise puuvõõriku. Ta palub selle leidmiseks abi oma vanalt sõbralt ja vanakraamipoe pidajalt Luke’ilt. Kas Luke suudab Harperit veenda, et jõulud on imede aeg ja päris armastus on olemas?

04:05 Postimees.ee
06:30 Nagano lindid

Inspireeriv lugu sellest, kuidas tšehhidel õnnestus võita olümpiakuld esimesel aastal, kui võistluses osalesid ka NHLi mängijad.

07:55 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

08:25 Kuldvillak (H2021/E287) *

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

09:00 Gotti - maffiabossi tõus ja langus (Gotti) FILM

Tõsielusündmustel põhinev põnevusfilm viib vaatajad kurikuulsa New Yorgi allilmabossi John Gotti maailma, võttes luubi alla tema kiire tõusu organiseeritud kuritegevuse võimuhierarhia absoluutsesse tippu. Juba noore mehena, kui ta tegutses Gambino maffiaperekonna "probleemide lahendajana", teenis ta välja kõneka hüüdnime "Teflon Don". Film toob meieni Gotti pöörase elu kolm pöörast aastakümmet. Lisaks Gotti kiirele ja legendaarsele krimikarjäärile saame aimu, kuidas tema lojaalne abikaasa püüdis vaatamata kõikidele tagasilöökidele perekonda siiski koos hoida.

11:05 Assassin's Creed * (Assassin's Creed) FILM

Menukal arvutimängul põhinev seiklusmärul. Tänu revolutsioonilisele tehnoloogiale, mis avab geneetilisi mälestusi, saab Callum Lynch kogeda oma esiisa Aguilari seiklusi 15. sajandi Hispaanias. Callum avastab, et ta pärineb iidsest salamõrtsukate salaseltsist ning kasutab seeläbi omandatud uskumatuid teadmisi ja oskusi selleks, et võidelda võimsa ja halastamatu templirüütlite organisatsiooniga tänapäeval.

13:10 Päevad, mis ajasid segadusse (Päevad, mis ajasid segadusse) FILM

Kodumaise hittfilmi tegevus toimub pöörastel 1990-ndatel – uskumatute võimaluste ja kirjeldamatute ohtude ajastul. Maapoiss Allar laseb end kiskuda keerisesse, kus plahvatusliku kokteilina segunevad armastus, kuritegevus, sõprus, eneseotsingud, vaesus ja unistused. Film ei sobi alaealistele.

15:30 Ükssarvik (Ükssarvik) FILM

Start-up-komöödia! Lugu kahe noore iduettevõtja teekonnast “kodugaraažist” maailma tehnoloogia mekasse Silicon Valleysse. Tempokas film annab autentse ja värvika pildi tehnoloogiafirma tegemise võlust ja valust, usaldamisest ja unistamisest, hullusest ja hulljulgusest... inspiratsiooniks mõistagi kõik maailma Steve Jobsid, Bill Gatesid, Mark Zuckerbergid ja Elon Muskid. Kõik unistavad miljardist. Film põhineb enam kui 30 reaalse Eesti start-up-ettevõtja kohati uskumatutel ja humoorikatel juhtumistel ning kogemusel viimase 15 aasta jooksul.

17:40 Asjad, millest me ei räägi (Asjad, millest me ei räägi) FILM

Pöörane kodumaine komöödia! Viis paari, viis probleemi, viis moodust neid probleeme lahendada... Viie erinevas vanuses paari suhteprobleemid ja salafetišid - millised ootamatud tagasilöögid võivad olla sellel, kui oleme otsustanud oma partneritele avaldada kogu tõe selle kohta, mis meile magamistoas kõige rohkem meeldib. Olgu selleks siis detailsed rollimängud, erutumine pisarate nägemisest, salafantaasia vägistamisest, kõned seksiliinile või lihtsalt oma magusalt magava kaasa vaatamine.

20:00 Svingerid (Svingerid) FILM

Häbitu (ja kohati häbelik) suhtekomöödia, mille keskseks teemaks on SEKS. Indrek tahab seda. Elen ei taha sellest kuuldagi, aga teab, et ainult nii on Indrek nõus naise plaanitavat äri toetama. Tiina nõuab seda. Tormiliselt. Ikkagi pulmaaastapäev! Tema tossikesest abikaasa Andrus tahaks pärast pikka tööpäeva ainult rahulikult maha istuda ja oma sülearvutis zombisid nottida. Aga üks kõne põnevusenäljas paarivahetajatele mõeldud ajalehekuulutuses toodud numbrile lükkab käima sündmuste ahela, mis muudab nende kõigi õhtut rohkem, kui keegi oleks arvatagi osanud. Film ei sobi alaealistele.

22:00 Meistervargad (Den of Thieves) FILM

Märul Los Angelese šerifijaoskonna eliitüksuse liikmetest, kelle elud ristuvad ja on sageli isiklikult seotud, ning edukaimatest pangaröövlitest, kes kavandavad Los Angelese kesklinnas Föderaalreservi pangas näiliselt võimatut röövi korraldada.

00:50 Novembrimees (The November Man) FILM

Peter Devereaux on juba aastaid erus olnud ning nautinud rahulikku ja üksildast pensionipõlve. Äkitselt on ta sunnitud end aga taas aktiviseerima, et aidata hättasattunud kolleegi. Abikäe ulatanud, avastab Devereaux, et on eneselegi ootamatult sattunud aastakümneid vana konspiratsiooni keskmesse. Nüüdsest on taaskord teovõimsa Novembrimehe eesmärk kaitsta üliolulist tunnistajat Aliceit, keda ähvardavad nii kõrged CIA ametnikud, nuhid kui ka ohtlikud jälitajad, kes on valmis kõigeks, et aastaid vana saladus kunagi ilmavalgust ei näeks. Kõige tipuks võtab Novembrimehe sihikule ka tema kunagine õpilane, kes püüab iga hinna eest talle kõik oskused kinkinud vana õpetaja kiirelt tabada. Film ei sobi alaealistele.

02:35 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

03:00 Kingitus (The Gift) FILM

Võiduratsutajast Simoni ellu tungib inimene kaugest minevikust – kunagine klassikaaslane Gordo. Ta on sõbralik ja veidi kohmakas mees, kellel on palju veidrusi. Kuni kohtumiseni klassikaaslasega on Simon ja tema noor naine Robyn pidanud enda elu ideaalseks, kuid Gordo teeb noorpaari elus omad korrektiivid. Film ei sobi alaealistele.

04:40 Postimees.ee