Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 25.12.2021

06:00 Romantiline muinasjutt (H1/E2) *

Uhke hotelli omaniku tütar Isabelle kaotab basseinis ujudes oma kuldse keti. Sukelduja Jimi toob selle talle tagasi. Vastutasuks peab Jimi Isabelle`ile oma maailma näitama. Jimi armub tüdrukusse esimesest pilgust. Tüdruk seda ei märka ja tahab poisist lahti saada, sest soovib pärast õpingute lõppu oma isa kõrval tööle asuda. Isabelle on sunnitud koos Jimiga lastekodu jaoks korraldatud galale sponsorit otsima. Selgub, et Jimi kasvas üles lastekodus. Kas kahel eri maailmas elanud inimesel õnnestub leida ühine tee?

08:00 Top Shop
08:30 Lastehommik - Pisipäkk (Smallfoot) FILM

Animaseiklus pöörab lumeinimese legendi pea peale, kui nutikas noor lumeinimene leiab millegi, mille olemasolusse ta ei uskunud - nimelt inimese. Uudis "pisipäka" leidmisest paneb lihtsa eluviisiga lumeinimesed aga muretsema, mida nende lumisest kodukülast väljaspool veel leiduda võib. Algab hoogne lugu sõprusest, julgusest ja avastamisrõõmust. Eesti vaatajate jaoks andsid filmikangelastele oma hääle näitlejad Jarmo Reha, Valter Soosalu, Helena Pruuli, Lauri Saatpalu, Mihkel Tikerpalu, Marilyn Jurman, Kalju Orro, Sandra Uusberg, Mart Toome, Henry Kõrvits, jpt.

10:25 Sinivalged jõulud

Me kõik teame, kuidas tähistatakse jõule Eestis. Kuidas aga valmistuvad suurteks pühadeks meie põhjanaabrid ehk soome-eestlased? Saatejuht Leho Lehis haarab mikrofoni ja läheb külla Soomes elavatele eestlastele ning peab maha ühed korralikud jõulupühad! Külastame juba 30 aastat Soomes elanud Küllit, teeme jõulujoogat ning hiljem jõuame külla Laurale ja tema armsale perekonnale. Aset leiab ka suur õhtusöök!

11:15 Surmarelv (Lethal Weapon) FILM

Ülipopulaarse märulikomöödia esimene film. Detektiiv Martin Riggs on sügavas masenduses, isegi elu pole talle enam armas. Tema mustanahaline paarimees Murtaugh on seevastu korralik pereisa, kes tahaks viimased pensioni-eelsed aastad võimalikult rahulikult veeta. Seega moodustavad nad ülimalt vastandliku tandemi, kuid ometi tekib nende vahel usaldus ja sõprus. Esimeses filmis peavad Riggs ja Murthaugh kahjutuks tegema kurikuulsa narkoparuni. Film ei sobi alaealistele.

13:20 Surmarelv 2 (Lethal Weapon 2) FILM

Ülipopulaarse märulikomöödia teises filmis jahivad detektiivid Riggs ja Murtaugh kuldmüntidega sahkerdavaid lõuna-aafrika salakaubavedajaid. Kuna hädavares Leo oli kogemata sellesse ärisse segatud, kuulutatakse ta "riikliku tähtsusega tunnistajaks" ning detektiivid pannakse tema elu eest vastutama. Kurjategijate tabamist raskendab ka tõsiasi, et need on osavalt diplomaatideks maskeerunud. Film ei sobi alaealistele.

15:25 Surmarelv 3 (Lethal Weapon 3) FILM

Ülipopulaarse märulikomöödia kolmandas filmis peavad detektiivid Riggs ja Murtaugh tabama närukaela, kes röövis Los Angelese politsei relvaladu. Ülesande muudab keerulisemaks detektiividel lakkamatult sabas tolknev Leo, ühtlasi tärkavad Riggs'is tunded kauni naispolitseiniku Lorna vastu. Film ei sobi alaealistele.

17:35 Surmarelv 4 (Lethal Weapon 4) FILM

Ülimenuka märulikomöödia neljas film. Sedapuhku tuleb tule-, vee- ja kuulikindlatel võmmidel tegemist teha hiina maffiaga, aga ka Riggs'i keskeakriisi ja isaks saamise hirmudega. Üha sagedamini tabavad möllumehed end mõttelt, et nad hakkavad selle jama jaoks juba liiga vanaks jääma. See mõte ei meeldi aga neile kummalegi... Film ei sobi alaealistele.

20:00 Tipptund 2 (Rush Hour 2) FILM

Möllukomöödia teises filmis peavad Hongkongi politseinik Lee ja tema jänkist kolleeg Carter kinni nabima üliohtliku kurjategija. Mehed loodavad Hongkongis korralikult välja puhata, aga paraku langeb juba esimesel õhtul nende õlule ülesanne, mis viib nad Los Angelese agulitesse ja Las Vegase tuledesärasse. Kõik selleks, et tabada kurikuulus maffiaboss ja tema surmavalt kaunis kaaslanna.

21:50 Fantastilised elukad ja kust neid leida

Seiklusfilm, mis viib meid tagasi J. K. Rowlingu võlumaailma. Film saab alguse 1926. aastal, kui magizooloog Newt Scamander on just lõpetanud ülemaailmse retke, et leida ja dokumenteerida tervet hulka maagilisi elukaid. Kui ta lühikeseks peatuseks New Yorki jõuab, võiks ta sealt ühegi juhtumuseta lahkuda… kui poleks No-Majit nimega Jacob, valesse kohta sattunud maagilist olendit ja mõnede Newti fantastiliste elukate põgenemist, mis võiks tuua pahandusi nii võlumaailma kui ka No-Majide maailma.

00:20 Toni Braxton: tee mu süda terveks (Toni Braxton: Unbreak My Heart) FILM

Film maailmakuulsa R&B superstaari Toni Braxtoni teest eduni. Lisaks muusikukarjäärile analüüsib film, kuidas ta pidas vastu oma väga avalikule lahutusprotsessile ning tuli toime poja autismiga. Vaatajate ette maalitakse pilt vaprast lauljannast, kes ületas kõik takistused ja saavutas kuulsuse kogu maailmas.

02:05 Surmarelv * (Lethal Weapon) FILM

Ülipopulaarse märulikomöödia esimene film. Detektiiv Martin Riggs on sügavas masenduses, isegi elu pole talle enam armas. Tema mustanahaline paarimees Murtaugh on seevastu korralik pereisa, kes tahaks viimased pensioni-eelsed aastad võimalikult rahulikult veeta. Seega moodustavad nad ülimalt vastandliku tandemi, kuid ometi tekib nende vahel usaldus ja sõprus. Esimeses filmis peavad Riggs ja Murthaugh kahjutuks tegema kurikuulsa narkoparuni. Film ei sobi alaealistele.

03:52 Postimees.ee
06:20 Näitlemise meistriklass (H22/E6)

Saatekülaliseks on näitleja, koomik, stsenarist ja produtsent Kristen Wiig. Ta räägib oma algusaastatest Hollywoodis, kui roll komöödiasarjas „Saturday Night Live“ tõi kaasa läbimurde ja viis Emmy nominatsiooni. Edasi viis tee juba suurtele ekraanidele, kus Wiigile tõid tunnustust nii ta koomilised kui dramaatilised rollid.

07:15 Näitlemise meistriklass (H22/E7)

Saatekülaliseks on näitleja ja produtsent Ted Danson. Ta meenutab oma lapsepõlve Arizonas, karjääri algusaastaid ja läbimurderolli Sam Malone’ina komöödiasarjas „Cheers“. Vaatajad saavad teada, millised on olnud Dansoni lemmikrollid. Danson räägib koostööst Kristen Belliga filmis „Hea Koht“, mille võtted just käivad.

08:10 Üks eriline loomakliinik (H6/E4)

Hüperaktiivsel ridgebackil on kannaga probleeme. Armastatud perekoeral pole haiged mitte ainult küünarliigesed, vaid ka puusad ja põlved. Kassipoeg vajab abi murdunud jalaga.

09:10 Gordoni gastronoomiline seiklus (H2/E2)

Täna suundub Gordon Cambodia kõrvalistesse paikadesse ajaloolisi retsepte otsima. Ta lendab helikopteriga džunglisse, kust leiab restorani väärilise magustoidu ning käib ka madusid täis jões konnajahil.

10:10 Jamie Itaalia road (E1)

Tuntud briti telekokk Jamie Oliver reisib mööda Itaaliat ja toob koos oma sõbra Gennaroga meieni parimad Itaalia maitsed erinevatest piirkondadest. Oma kulinaarsel rännakul ei aeta taga Michelini tärne, vaid tõeliselt kodust Itaalia mammade toitu. Esimeses osas on Jamie Lipari saarestikus ja otsib ajast puutumata Itaalia retsepte.

11:05 Lumekuninganna 4: Peeglitagune maailm (Snezhnaya koroleva. Zazerkale) FILM

Animafilmi neljas lugu, kus võimukas kuningas Harald oleks Lumekuninganna pärast peaaegu oma pere kaotanud ning nüüd leiab ta võimaluse maailma võlukunstist puhastada: kõik maagiliste võimete valdajad vangistatakse peeglitagusesse maailma. Ainult Gerda suudaks Haraldi peatada ja teha nii, et muinasjutt meie maailmast igaveseks ei kaoks. Gerda peamiseks jõuks pole võlukunst, vaid usk headusse ja sõprusse. Uues seikluses tulevad Gerdale appi trollid, piraadid ja isegi Lumekuninganna ise. Filmitegelastele on oma hääle andnud Karin Rask, Kristiine Truu, Tõnu Oja, Emil Rutiku, Tarmo Hints, Toomas Krall, Priit Öövel, Kristi Aule jpt.

12:50 Üleni tuledes (Deck the Halls) FILM

Steve on tõeline jõulufanaatik, kelle elu on organiseeritud viimse kui pisidetailini ning kelle maja on alati jõulude ajal kõige uhkemini kaunistatud hoone kogu linnas. Tema uus naaber Buddy on Steve'i täielik vastand: lärmakas ja lohakas tüüp, kellel on suured unistused ja plaanid, mis pole seni veel teostuda jõudnud. Mehe värskeim unistus tekitab naabrite vahel palju pingeid, sest Buddy tahab kaunistada oma maja jõulude ajaks nii võimsa valgus-show'ga, et see oleks näha ka kosmosest! Naabri auahne sebimine ajab Steve'i endast välja ning ta otsustab Buddy üle trumbata, maksku mis maksab! Selline arutu ”võidurelvastumine” läheb mõlemale kalliks maksma…

14:40 Kodus ja võõrsil (H33/E7549)

Mac ei mõista, miks Tane temaga magada ei taha. Kui Ziggy vahejuhtumist kuuleb, on ta Maci peale maruvihane. Amber on samal ajal armukade Ziggy peale, kui Dean ei suuda talle vanduda, et ei armasta enam Ziggyt. Justin ja Leah viivad Johni välja rääkima.

15:10 Kodus ja võõrsil (H33/E7550)

Irene hoiatab Leah’ Susie eest. John näeb murest murtud Amberit ning püüab teda lohutada. Dean ja Amber otsustavad lõplikult lahku minna. Ziggy ei saa üle Tane armastuseavaldusest.

15:40 Kodus ja võõrsil (H33/E7551)

Mac on taas joobes ning kõik tema pärast rohkem kui eales varem kui mures. Dean avaldab Ziggyle Amberi ja Jai lahkumise põhjuse. Lapse saamise küsimus ripub kirvena Ari ja Mia suhtes. Justinil on raske Leah’ ja Johni otsimisreisiga toime tulla.

16:10 Kodus ja võõrsil (H33/E7552)

Alf, Irene ja Marilyn on mures Justini kummalise käitumise pärast. Dean otsib üles Maci ning püüab talle toeks olla. Ari ja Mia meenutavad Kauri ning Ari vannub, et mitte miski ei tule enam nende vahele.

16:40 Kodus ja võõrsil (H33/E7553)

Nikau osaleb taas suurel fotosessioonil, kuid kui teda sunnitakse päeva lõpus peale minema, avastab ta oma lepingu tõelised mõõtmed. Dean palub Jasmine’il Macil silma peal hoida. Alf on kindel, et sellel on sügavam põhjus, miks Justin Leah’l Susie otsimist takistab.

17:10 Laura müsteeriumid (H2/E16)

Rahvusvahelise narkoärika kinninabimine lõppeb traagiliselt. Jake teeb elumuutva otsuse oma tuleviku osas Lauraga.

18:10 Neljad jõulud * (Four Christmases) FILM

Romantiline komöödia õnnelikus vabaabielus elavast Brad'ist ja Kate'ist, kes väldivad jõulude ajal oma lahutatud vanemaid. Tavaliselt naudivad nad vabu päevi kusagil sooja päikese all. Kuid sel aastal on lennujaam tiheda udu tõttu suletud ning paarike peab külastama teineteise sugulasi, mis tähendab neljasid jõulusid ühe tormilise päeva jooksul. See katsumus, aga paneb nende suhte tõsiselt proovile.

20:00 Täiuslikud jõulud (Picture a Perfect Christmas) FILM

Hingesoojendav jõululugu oma südame kutse järgimisest isegi, kui see viib täielike ootamatusteni. Fotograaf Sophie läheb jõuludeks vanaema juurde Seattle’isse. Õnnetu juhuse tõttu on Sophie sunnitud vanaema naabri last Troyd valvama. Pikapeale harjub Sophie olukorraga ning hakkab hoidmist isegi nautima. Kui Sophie ja Troy onu vahel sädemed leekima löövad, peavad mõlemad raskeid valikuid langetama.

21:50 Õhtusöök kahele (H9/E5)

Täna saab viis menüüd potentsiaalsetelt kohtingukaaslastelt tõsielustaar Bobby Norris, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe noormehe viib ta nädala lõpus ise heasse restorani.

22:50 Pornomaailma tagatubades (E3)

Pärast kaht Hispaania pornotööstuses veedetud nädalat on noortegrupil aeg otsustada, kas peavoolupornole on eetilist alternatiivi või tuleks ligipääsu pornole piirata.

23:50 Üleni tuledes * (Deck the Halls) FILM

Steve on tõeline jõulufanaatik, kelle elu on organiseeritud viimse kui pisidetailini ning kelle maja on alati jõulude ajal kõige uhkemini kaunistatud hoone kogu linnas. Tema uus naaber Buddy on Steve'i täielik vastand: lärmakas ja lohakas tüüp, kellel on suured unistused ja plaanid, mis pole seni veel teostuda jõudnud. Mehe värskeim unistus tekitab naabrite vahel palju pingeid, sest Buddy tahab kaunistada oma maja jõulude ajaks nii võimsa valgus-show'ga, et see oleks näha ka kosmosest! Naabri auahne sebimine ajab Steve'i endast välja ning ta otsustab Buddy üle trumbata, maksku mis maksab! Selline arutu ”võidurelvastumine” läheb mõlemale kalliks maksma…

01:35 Õhtusöök kahele (H9/E5) *

Täna saab viis menüüd potentsiaalsetelt kohtingukaaslastelt tõsielustaar Bobby Norris, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe noormehe viib ta nädala lõpus ise heasse restorani.

02:20 Jamie Itaalia road (E1) *

Tuntud briti telekokk Jamie Oliver reisib mööda Itaaliat ja toob koos oma sõbra Gennaroga meieni parimad Itaalia maitsed erinevatest piirkondadest. Oma kulinaarsel rännakul ei aeta taga Michelini tärne, vaid tõeliselt kodust Itaalia mammade toitu. Esimeses osas on Jamie Lipari saarestikus ja otsib ajast puutumata Itaalia retsepte.

03:05 Laura müsteeriumid (H2/E16) *

Rahvusvahelise narkoärika kinninabimine lõppeb traagiliselt. Jake teeb elumuutva otsuse oma tuleviku osas Lauraga.

03:45 Postimees.ee
07:15 Eesti edulugu! (H1/E13) *

Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

07:45 Tarzani legend * (The Legend of Tarzan) FILM

Seiklus-põnevik. Sellest on möödas palju aastaid, kui Tarzan jättis Aafrika džunglid seljataha, et elada peenemat elu John Clayton III ehk Lord Greystoke’ina koos armastatud naise Jane’iga. Nüüd kutsutakse ta tagasi Kongosse parlamendi ärisaadikuks, kuid ta ei tea, et ta on vaid tühipaljas ettur surmavas ahnuse- ja kättemaksuskeemis, mille taga seisab belglasest kapten Leon Rom. Kuid mõrvarliku vandenõu planeerijatel pole aimugi, mille nad kohe valla päästavad…

09:50 Tipptund * (Rush Hour) FILM

Tempokas põnevuskomöödia inspektor Leest, kel tuleb kurikaelte käest päästa Hiina konsuli tütar. FBI pole aga ühegi välismaalase sekkumisest huvitatud ja nii saadetakse Leele vastu kõige äraarvamatum detektiiv James Carter, et see võõrast saatkonnale ligi ei laseks. Carter otsustab aga hoopis koos Leega röövlid kinni nabida.

11:50 Sõrmuste isand: Sõrmuse vennaskond (Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring) FILM

4 Oscarit võitnud ja 13 Oscarile kandideerinud suurejooneline hittfilm, mis põhineb J.R.R. Tolkieni "Sõrmuste isanda" romaani-triloogia esimesel osal. Frodo on rahulikult oma elu elav kääbik. Ühel päeval satub tema kätte aga kummaline sõrmus. Sõrmus, mis tuleb hävitada, et maailm ei langeks kurjuse võimu alla. Võlur Gandalf aitab Frodot ohtuderikkal teekonnal, kus neid saadab truu vennaskond, mille liikmed pigem sureks kui laseks sõrmusel valedesse kätesse sattuda.

15:25 Sõrmuste isand: Kaks kantsi (The Lord of the Rings: The Two Towers) FILM

Kaks Oscarit võitnud "Sõrmuste isanda" teine film! Peale Boromiri surma on vennaskond laiali pillutatud. Aragorn, Legolas ja Gimli satuvad Rohani kuningriiki, mille kuningas Theoden on langenud Sarumani mõju alla. Frodo ja Sam märkavad, et neid jälitab salapärane Gollum-Guglunk, kes tahab Sõrmust tagasi enda kätte. Ükski vennaskonna liikmetest pole unustanud oma ülesannet: hävitada Sõrmus, maksku mis maksab.

19:00 Sõrmuste isand: Kuninga tagasitulek (The Lord of the Rings: The Return of the King) FILM

11 Oscarit võitnud viimane film fantastilisest seiklusfilmitriloogiast. Sauroni väed ründavad Gondori pealinna Minas Tirith'it. Kunagine võimas kuningriik pole iial vajanud endale rohkem kindlakäelist valitsejat. Aga kas Aragorn leiab endas jõudu, et võtta vastu oma saatus? Gandalf püüab koondada vägesid, kuningas Theoden toob appi Rohani võitlejad. Aga inimeste vägedest ei ole väärilist vastast tohututele vaenlase hordidele. Siiski tormavad nad võitlusesse, et tõmmata endale Sauroni tähelepanu, sest ainult nii on Frodol lootust täita oma tohutult raske ülesanne.

23:00 Homse piiril (Edge of Tomorrow) FILM

Kassahitist põnevus-märul leitnant Billist, kes peab koos eriväelase Ritaga peatama tulnukate invasiooni. Ründajate vastu enesetapu-missioonile saadetud Bill hukkub lahingus mõne minutiga. Füüsiline kontakt tulnukaga käivitas aga "ajasõlme", nii et Bill ärkab igal järgmisel hommikul uuesti ellu ja peab selle lahingu uuesti maha pidama – kuni ta leiab mooduse, kuidas sellest võitjana välja tulla. Tal on abiks eriväelane Rita, kes on tapnud rohkem tulnukaid kui ükski teine inimene. Nendest sõltub, kas sissetungijad õnnestub hävitada ja planeet Maa päästa...

01:10 Assassin's Creed (Assassin's Creed) FILM

Menukal arvutimängul põhinev seiklusmärul. Tänu revolutsioonilisele tehnoloogiale, mis avab geneetilisi mälestusi, saab Callum Lynch kogeda oma esiisa Aguilari seiklusi 15. sajandi Hispaanias. Callum avastab, et ta pärineb iidsest salamõrtsukate salaseltsist ning kasutab seeläbi omandatud uskumatuid teadmisi ja oskusi selleks, et võidelda võimsa ja halastamatu templirüütlite organisatsiooniga tänapäeval.

02:55 Homse piiril * (Edge of Tomorrow) FILM

Kassahitist põnevus-märul leitnant Billist, kes peab koos eriväelase Ritaga peatama tulnukate invasiooni. Ründajate vastu enesetapu-missioonile saadetud Bill hukkub lahingus mõne minutiga. Füüsiline kontakt tulnukaga käivitas aga "ajasõlme", nii et Bill ärkab igal järgmisel hommikul uuesti ellu ja peab selle lahingu uuesti maha pidama – kuni ta leiab mooduse, kuidas sellest võitjana välja tulla. Tal on abiks eriväelane Rita, kes on tapnud rohkem tulnukaid kui ükski teine inimene. Nendest sõltub, kas sissetungijad õnnestub hävitada ja planeet Maa päästa...

04:35 Postimees.ee