Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 23.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1282) *

Emilia ja Alfonso nõuavad Raimundolt aru. Don Berengario teeb don Anselmole etteheiteid. Carmelo palub Alfonsolt abi.

08:00 Mägidoktor (H11/E1) *

Martin tutvub kõrgust kartva Lisaga ja tunneb naise suhtes külgetõmmet. Lisa on aga kihlatud ja peab pulmaplaane. Koos kallimaga matkates juhtub õnnetus ja Lisa viiakse haiglasse. Hansu vaevavad südametunnistusepiinad ja ta tunneb end Lisa kukkumises süüdlasena. Martin soovitab Lisale oppi, kuid Lisa tulevane ämm soovib sellega oodata. Kas Martinil õnnestub naine ümber veenda?

09:00 Viimane võmm (H2/E10) *

Mõrva ohvriks on langenud mahepõllumajandusega tegelenud talunik. Ainus tunnistaja on ohvri tüdruksõber, see väidab aga, et ei mäleta juhtunust midagi. Anders Prikk ei usu teda, uurija Kotkasele naine aga meeldib ja tagatipuks meenutab see mälukaotuse jutt talle tema enda saatust. Aga üks mis kindel - midagi on selle naisega valesti...

10:00 Pühadeks koju (A Homecoming for the Holidays) FILM

Kantrimuusik on üle tüki aja puhkusel kodus ning püüab oma ja pere tulevikust sotti saada. Ta kirjutab koos eksiga jõululaulu ning püüab mõista, mis teda päriselt inspireerib. Romantikat lisab tõsiasi, et ta on lootusetult armumas veterani, kes on tulnud ta kodulinna vabatahtlikuks.

12:00 Doktor Murphy (H3/E6)

Esimese soolooperatsiooni ajal satub Shaun konflikti operatsiooniõega, seades sellega ohtu oma residentuuri. Melendez jääb riskantse operatsiooni osas Limiga eriarvamusele. Claire sukeldub üha sügavamale enesehävituslikku käitumisse.

13:00 Jõulusoov (E2) *

Jõulud on märkamise ja aitamise aeg. Kuid mõned soovid on teistest suuremad ja vajavad meie kõigi abi. Kanal 2 heategevussaade “Jõulusoov” tuleb appi kõige kaitsetumatele meie seast. Lastele, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Vaid üheskoos saame nende elu paremaks muuta! Kui helistate annetusnumbril 9002205, annetate 5 eurot; 9002210 helistades, annetate 10 eurot ja numbrile 9002225 helistades annetate 25 eurot. Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 heategu arveldusarvele EE272200221074700429. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu Koit Toome ja Suured Tüdrukud. Saatejuht Keili Sükijainen.

14:00 Pilvede all (H12/E167)

Mari sõidab Piretiga koos Rootsi. Sandral on hea meel, et Indreku tehing Sirjega ära jääb. Mammu on pettunud nii oma emas kui ka isas. Kertu ja Andrese otsus ajab Maimu paanikasse. Erik teeb karjääri ning Gunnar üllatab Sirjet.

15:00 Vana silla saladus (H6/E1283)

Hernando ei mõista oma tundeid. Rafaela läheneb Matíasele. Carmelo muutub meeleheitlikuks.

16:00 Keelatud vili (H3/E220)

Ender saab teada, et Halit on taas tuhast tõusnud ja näeb mehe plaani läbi. Ta usub, et Haliti poolehoiu võitmine oleks talle kasulik. Kerim päästab Yildizi kohutava kohtingu ja see lähendab neid veelgi.

17:00 Mägidoktor (H11/E2)

Martin tutvub kõrgust kartva Lisaga ja tunneb naise suhtes külgetõmmet. Lisa on aga kihlatud ja peab pulmaplaane. Koos kallimaga matkates juhtub õnnetus ja Lisa viiakse haiglasse. Hansu vaevavad südametunnistusepiinad ja ta tunneb end Lisa kukkumises süüdlasena. Martin soovitab Lisale oppi, kuid Lisa tulevane ämm soovib sellega oodata. Kas Martinil õnnestub naine ümber veenda?

18:00 Viimane võmm (H2/E11)

Kui lasteaia-kasvataja koduteel ootamatult jalgrattaga kukub ja surma saab, aimavad uurijad Prikk ja Kotkas, et midagi siin ei klapi. Pärasti hukkunu termosest suure koguse kangete valuvaigistite leidmist süveneb neis veendumus, et tegemist oli mõrvaga. Nad võtavad luubi alla ohvri kogu senise tegevuse ja suhted ning leiavad sealt mõndagi kummalist...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Otse! Jõulusoov (E3)

Jõulud on märkamise ja aitamise aeg. Kuid mõned soovid on teistest suuremad ja vajavad meie kõigi abi. Kanal 2 heategevussaade “Jõulusoov” tuleb appi kõige kaitsetumatele meie seast. Lastele, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Vaid üheskoos saame nende elu paremaks muuta! Kui helistate annetusnumbril 9002205, annetate 5 eurot; 9002210 helistades, annetate 10 eurot ja numbrile 9002225 helistades annetate 25 eurot. Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 heategu arveldusarvele EE272200221074700429. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu Tanel Padar, Eleryn, Inga ja Rahel. Saatejuht Keili Sükijainen.

21:00 Neljad jõulud (Four Christmases) FILM

Romantiline komöödia õnnelikus vabaabielus elavast Brad'ist ja Kate'ist, kes väldivad jõulude ajal oma lahutatud vanemaid. Tavaliselt naudivad nad vabu päevi kusagil sooja päikese all. Kuid sel aastal on lennujaam tiheda udu tõttu suletud ning paarike peab külastama teineteise sugulasi, mis tähendab neljasid jõulusid ühe tormilise päeva jooksul. See katsumus, aga paneb nende suhte tõsiselt proovile.

23:05 Gordon, Gino ja Fred ringreisil (H3/E1)

Gordon, Gino ja Fred saavad taas kokku hõrguks jõuluseikluseks! 2020. aasta oli ilmselgelt nördimustekitav, aga poistel on kindel soov aastale väärikas lõppakord anda. Gordoni plaan on minna külla Lapimaale päris jõuluvanale, kuid kas kõik õnnestub ikka täiuslikult?

00:17 Victoria Gotti: Maffiabossi tütar (Victoria Gotti: My Father's Daughter) FILM

Eluloodraama kurikuulsa maffiabossi John Gotti tütrest Victoriast. Film toetub Victoria enda memuaaridele, milles ta meenutab oma elu alates lapsepõlvest kuni isa surmani välja. Maailm mäletab John Gottit kui jõhkrat ja külmaverelist gangsterit, tema sekspommist ja Ameerika tõsielusarjadest tuttav tütar nägi isas aga hoopis teistsugust poolt.

01:51 Üleni tuledes (Deck the Halls) FILM

Steve on tõeline jõulufanaatik, kelle elu on organiseeritud viimse kui pisidetailini ning kelle maja on alati jõulude ajal kõige uhkemini kaunistatud hoone kogu linnas. Tema uus naaber Buddy on Steve'i täielik vastand: lärmakas ja lohakas tüüp, kellel on suured unistused ja plaanid, mis pole seni veel teostuda jõudnud. Mehe värskeim unistus tekitab naabrite vahel palju pingeid, sest Buddy tahab kaunistada oma maja jõulude ajaks nii võimsa valgus-show'ga, et see oleks näha ka kosmosest! Naabri auahne sebimine ajab Steve'i endast välja ning ta otsustab Buddy üle trumbata, maksku mis maksab! Selline arutu ”võidurelvastumine” läheb mõlemale kalliks maksma…

03:30 Pühadeks koju * (A Homecoming for the Holidays) FILM

Kantrimuusik on üle tüki aja puhkusel kodus ning püüab oma ja pere tulevikust sotti saada. Ta kirjutab koos eksiga jõululaulu ning püüab mõista, mis teda päriselt inspireerib. Romantikat lisab tõsiasi, et ta on lootusetult armumas veterani, kes on tulnud ta kodulinna vabatahtlikuks.

05:00 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7552)

Alf, Irene ja Marilyn on mures Justini kummalise käitumise pärast. Dean otsib üles Maci ning püüab talle toeks olla. Ari ja Mia meenutavad Kauri ning Ari vannub, et mitte miski ei tule enam nende vahele.

06:35 Mr Bean (E8)

Mr Bean veedab nädalalõpu hotellis ja suudab sealsed külalised ja töötajad lõplikult närvi ajada. Tagatipuks silkab ta veel alasti mööda maja ringi...

07:05 Doktor imetegija (H2/E142) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:55 Gilmore'i tüdrukud (H3/E17) *

Väike tulekahju hotellis lõpetab Edgar Allan Poe seltsi koosoleku. Rory peab valima Harvardi, Yale'i ja Princetoni vahel! Luke kahtlustab, et Jess teeb lisatööd koolitundide arvelt.

08:50 Kodus ja võõrsil (H33/E7551) *

Mac on taas joobes ning kõik tema pärast rohkem kui eales varem kui mures. Dean avaldab Ziggyle Amberi ja Jai lahkumise põhjuse. Lapse saamise küsimus ripub kirvena Ari ja Mia suhtes. Justinil on raske Leah’ ja Johni otsimisreisiga toime tulla.

09:20 Top Shop
09:35 Südamearst (H5/E8) *

Hugh on elu suurima otsustuskoha ees. Kas ta suudab Whyhope’i ja Penny jätta uue karjääri nimel? Knightide pere aga tabab armunool, sest Meryl, Matt ja Ajax kõik leiavad põhjuse armuda

10:35 Gordon Ramsay põrgukatel (H15/E4)

Dannie ja Ariel tülitsevad väljahääletusel tehtud otsuse pärast. Järgmisel hommikul ootab kokahakatisi väljakutse, kus neil tuleb valmistada viiest komponendist unikaalne pardiliharoog. Võitjad ootab lõõgastav pärastlõuna luksusjahil, kaotajaid aga kanajalavõileivad. Ja siis tuleb panna mängu kõik, et rahuldada Kris Jenneri ja Dita Von Teese’i maitsemeeli.

11:25 Poissmees: Austraalia (H6/E11)

Nicki kõige tulisem austaja saab viimaks kauaoodatud erakohtingu. Grupikohting viib tüdrukud takistusrajale, kus vabanetakse kunagiste suhete koormaist. Päeva lõpus saab üks tüdruk Nickiga pikemalt aega veeta, kuid kohting ei lähe ootuspäraselt.

12:45 Poissmees: Austraalia (H6/E12)

Neidude võistlus Nicki südame eest jätkub võidukihutamisega. Nick viib ühe neiu Sydney ooperimajja unistuste kohtingule. Kokteilipeol on viimane võimalus muljet avaldada enne kodulinnakülastusi.

14:05 Armastuse saar (H5/E36) *

Uus väljakutse paneb ühe suhte proovile. Caroline saabub ootamatult peole ning üllatuslik paaride ümbermängimine šokeerib kõiki.

15:15 Dr House (H4/E7)

Võttegrupp filmib tõsise näodeformatsiooniga teismelise teekonda, kes on valmis läbi tegema näo rekonstrueerimisoperatsiooni. Patsient saab enne suurt operatsiooni infarkti ning House oma tiimiga peab leidma põhjuse, samal ajal jälgib nende iga sammu halastamatu kaamerasilm.

16:10 Dr House (H4/E8)

Haiglasse tuuakse mustkunstnik, kelle süda veealuse põgenemistriki ajal üles ütles. House on aga kindel, et mustkunstnik ainult teeskleb haigust, et oma triki ebaõnnestumist varjata.

17:05 Doktor imetegija (H2/E143)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E18)

Lorelai tegeleb tulekahjustuste likvideerimisega hotellis ning samal ajal kavandab Rory talle sünnipäevapidu. Richard üllatab Lorelaid tšekiga tema sünni puhul avatud fondist.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7552)

Alf, Irene ja Marilyn on mures Justini kummalise käitumise pärast. Dean otsib üles Maci ning püüab talle toeks olla. Ari ja Mia meenutavad Kauri ning Ari vannub, et mitte miski ei tule enam nende vahele.

19:30 Sõbrad (H7/E3)

Rachel üritab Joeyle õpetada, kuidas jahiga sõitma peab. Monica püüab meeleheitlikult avastada Phoebe vanaema salajast küpsiseretsepti.

20:00 Armastuse saar (H5/E37)

Ühe paari jaoks leiab tee saates lõpu. Curtis otsustab viimaks oma armukolmnurga lõpetada, kuid kelle ta lõpuks valib?

21:00 Maskiga Hispaanias (E2)

Kertu Jukkum tormas maskis ringi ka Põhja-Hispaania ühes kaunimas maakonnas Astuurias. Siin on ka Woody Alleni lemmiklinn Oviedo. Linnas on mitmeid kohti, kus ta tegi oma filmi "Vicky Cristina Barcelona". Kertu leidis need kõik üles. Isegi selle hotelli, kui suur režissöör alati viibib, kuid ta Oviedo linnas käib. Rännuteele jäid veel ka ajalooline Aviles, Covadonga pühamu, mägine Sortes ja maaliline Candellira. Oscar Niemeyeri Keskuse teeb eriliseks see, et seda projekteerides oli kuulus Brasiilia arhitekt 104 aastane. Kuna Kertu jumaldab kasse, siis loomulikult söötis ta neid ka Avilese linnas. Laskumine juustukoobasse oli paras peavalu, kuid tehtud sai seegi. Rõõmsad kohtumised palveränduritega andsid elule vürtsi.

21:30 Otse! Siin Tallinn (H2021/E35)

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

23:30 Alasti ahvatlus (H5/E5)

Esimene külaline on 45-aastane Nicola Northamptonist. Kaks korda lahutatud daami süda tuksub Ibiza rütmis ning tema nooruslik süda otsib kolmandat abikaasat. Järgmine on 34-aastane Mark Londonist. Pärast Crohni tõve diagnoosi saamist pole tema enesekindlus enam endine, kuid nüüd tahab ta oma hirmudele vastu astuda.

00:30 Sõbrad (H7/E3) *

Rachel üritab Joeyle õpetada, kuidas jahiga sõitma peab. Monica püüab meeleheitlikult avastada Phoebe vanaema salajast küpsiseretsepti.

00:55 Näitlemise meistriklass (H22/E2)

Saatekülaliseks on näitleja ja produtsent Viola Davis. Üks oma põlvkonna enim tähelepanu pälvinud näitlejannasid räägib oma elust, alustades õpinguaastetest kuni esimese Tony auhinna võitmiseni Tonya rolli eest näidendis „Kuningas Hedley II“ ning edasi juba auhinnatud osatäitmistest paljudes tuntud filmides.

01:35 Võrdsed (Equals) FILM

Romantilises ulmefilmis töötavad Nia ja Silas koos tulevikuühiskonnas nimega Kollektiiv. Utoopilises Kollektiivis on kaotatud igasugune kuritegevus ja vägivald. Selle saavutamiseks on inimestelt geneetiliselt kõrvaldatud kõik emotsioonid. Vaatamata sellele tekib Nia ja Silase vahel side, mis päädib kirgliku keelatud armastusega. Kui ülemused kahtlustama hakkavad, peavad nad otsustama, kas naasta vana elu juurde või püüda põgeneda.

03:05 Postimees.ee
07:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:05 Tallinna uudised (H2021/E219) *
08:25 Komissar Rex *

Tänu naabri vihjele konfiskeerib politsei relvahullu Gerhard Kostiali tulirelvad. Vihast meeletu vägivallatseja tapab kättemaksuks naabri ja avab tule politseijaoskonnas. Politsei alustab mõrvari tabamiseks ulatuslikku tagaajamist, kuid esialgu leitakse mõrvari teelt ainult uued laibad, mees ise jääb tabamatuks. Marci ja Niki ainsaks lootuseks saab mõrvari endine pruut, kuid lõksu langeb hoopis Marc. Raevunud tapja meelevallas on Marci ainsaks lootuseks ustav Rex.

09:25 Unustamatud olümpiahetked (E1)

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

10:00 Unustamatud olümpiahetked (E2)

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

10:30 Eradetektiiv Magnum (H4/E12) *

Villas toimub Suure Gatsby teemaline kostüümipidu ning Magnum peab vastutama turvalisuse eest.

11:30 Eradetektiiv Magnum (H4/E13) *

Prokurör Carol Baldwin tagandati olulise kriminaalasja uurimisest ning vallandati. Ta palub Magnumi appi, et koos süüdistatava vastu asitõendeid koguda.

12:30 100 meetri joonel

Luubi all on nii unustatud kui unustamatud juhtumid legendaarse 100 meetri jooksu finaalidest.

13:30 Komissar Rex

Kui üksteise järel tapetakse kaks meest ning mõlema suu on kleeplindiga kinni teibitud, oletavad Marc ja Niki, et tegu on ühe ja sama kurjategijaga. Selgub, et mõlemaid mehi kahtlustati vägistamises ning neid esindas üks advokaat. Jäljed viivad advokaadibüroo töötajani, kes on Marci juba ammu sihikule võtnud.

14:30 360 * (360) FILM

Põnevusdraama, kus erinevates maailma linnades hakkavad põimuma väga erilised lood. Osades tõeline staaride paraad: Anthony Hopkins, Jude Law, Rachel Weisz jpt.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E14)

Naine, kelle isa just vangist vabanes, palub Magnumil isal silm peal hoida, et ta uuesti mingisugust kuritegu ei sooritaks. Lõpuks õnnestub Thomasel end koos ühe naisega panga seifi sulgeda.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E15)

Laulja Alexis, keda Magnum ja TC tunnevad Vietnami päevadest tuleb Hawaiile ja palub Thomasel leida mees, kes on talle 18000 dollarit võlgu.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E220)
19:00 Manifest (H1/E5)

Tagasivaated avaldavad, kuidas Grace, Oliver ja Jared oma lähedaste kadumisega lennul nr 828 toime tulid. Ben läheb Caliga seiklema, et vaigistada häält oma peas. Michaela ei saa selgust oma tunnete osas Jaredi vastu.

20:00 Lõbus perekond (Lõbus perekond) FILM

Kodumaine hitt-komöödia! Artur unistab salamahti filmitegija karjäärist. Kui aga perekonna veiniäri ähvardab krahh eestlasest veinieksperdi hävitava kriitika tõttu, nõustub Artur sõitma Tallinna asja klattima. Ja kohtuda sealsamas ka tema kirjutatud stsenaariumi vastu huvi tundnud produtsendiga. Ootamatult satub tema teele aga iseteadlik, terava keele ja plahvatusliku temperamendiga ettekandja Ingrid. …ja sündmused võtavad sootuks uue suuna. Oma osa tekkinud segadustesse lisavad Arturi sõbrad, flegmaatilisest eestlasest ja temperamentsest armeenlasest koosnev politseinike-tandem, veiniblogija paranoiline naabrinaine ja mitu kilo valearusaamu, ennatlikke otsuseid, identiteetide segiajamisi ja üks eriti osav perekoer.

22:00 Röövitud (H1/E10)

FBI ähvardab Christina tööpostilt eemaldada. Samal ajal püüavad Bryan ja John iga hinna eest Mejia kaasosalistel piiri ületamast. ODNI mehed on üksi ja riskivad operatsiooni käigus kõigega, mis neil üldse on.

23:00 1000 viisi suremiseks (H5/E5)

Kriminaalset hullu tabab ootamatu reaktsioon elektrokonvulsioonravile.

23:25 1000 viisi suremiseks (H5/E6)

Pangaröövel paneb sõbra eest pea pakule. Punapea kaotab pea. Mässuline teismeline kohtub postkastiga. Poodleja leiab oma otsa. Paksmagu kaotab näo. Hull eks saab õppetunni. Puuksuvõistlusel on mängus elu ja surm.

23:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:55 Röövitud (H1/E10) *

FBI ähvardab Christina tööpostilt eemaldada. Samal ajal püüavad Bryan ja John iga hinna eest Mejia kaasosalistel piiri ületamast. ODNI mehed on üksi ja riskivad operatsiooni käigus kõigega, mis neil üldse on.

01:31 Narcos: Mehhiko (H1/E5)

Mika on ohust rabatud. Félix kujutleb Guadalajara kartellile uutmoodi tulevikku.

02:36 Unustamatud olümpiahetked (E1) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

03:02 Unustamatud olümpiahetked (E2) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

03:28 Postimees.ee