Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 22.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1281) *

Francisca noomib don Berengariot. Camila soovib kaupluse avada. Santacruzid sõidavad mesinädalatele.

08:00 Mägidoktor (H10/E16) *

Kahnweileril on raske lastekodust võetud poissi sinna tagasi saata. Ta ei suuda seda poisile öelda ja palub Martini abi. Hans ja Anne töötavad Gruberhofis hea tiimina ja ka talu majanduslik olukord on paranenud. Lilli käib öösiti salaja väljas. On tal uus kallim tekkinud? Lisbeth tahab leida Hansule internetiportaalist uue naise ja laeb Hansu profiili üles. Anne ja Martin veedavad ühise öö, pärast mida tekib Annel lootus uuele algusele. Pettumus on aga kiire tulema.

09:00 Viimane võmm (H2/E9) *

Kõmulehe naisajakirjanik leitakse toimetuse ruumidest mõrvatuna. Ehkki kahtlusaluseid on palju, puudub vähimgi vihje mõrvarelvale. Uurijatel tekib kahtlus, et tegelik sündmuskoht võis olla mujal ja ohver on alles hiljem oma töökohale toodud. Samal ajal peab aga Kotkas lahendama ka Tanjaga seotud probleeme...

10:00 Jõulukingiks perekond (A Family Christmas Gift) FILM

Õdus jõululugu sellest, kuidas üks ainus kingitus muutis kogu Amberi elu. Amber läheb jõuludeks tädi Dora juurde Silver Springsi. Kunagine laulutäht Dora on jätnud glamuurse elu ning korraldab hoopis oma külalistemajas iga-aastast jõulukontserti. Korraldamisele appi tulnud Amber tutvub võluva kujundaja Alleniga ning peab langetama raske otsuse oma tuleviku osas.

12:00 Doktor Murphy (H3/E5)

Dr Murphyl seisab ees esimene iseseisev operatsioon, aga dr Andrews kahtleb, kas Shaun on selleks valmis. Claire ei taha tegeleda keeruliste tunnetega ema vastu. Claire'i ja Morgani patsiendi diagnoos paneb nad tema loos kahtlema.

13:00 Jõulusoov (E1) *

Jõulud on märkamise ja aitamise aeg. Kuid mõned soovid on teistest suuremad ja vajavad meie kõigi abi. Kanal 2 heategevussaade “Jõulusoov” tuleb appi kõige kaitsetumatele meie seast. Lastele, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Vaid üheskoos saame nende elu paremaks muuta! Kui helistate annetusnumbril 9002205, annetate 5 eurot; 9002210 helistades, annetate 10 eurot ja numbrile 9002225 helistades annetate 25 eurot. Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 heategu arveldusarvele EE272200221074700429. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu Liis Lemsalu ja Ivo Linna. Saatejuht Keili Sükijainen.

14:00 Pilvede all (H12/E166)

Piret kolib Mari juurde. Albert üritab Sirjet veenda oma plaanist loobuma. Andres teeb Erikule teatavaks oma otsuse. Mari saab teada kogu tõe Indreku ja Sandra kohta ning otsustab viivitamatult tegutseda. Reedal on Piretile üllatus.

15:00 Vana silla saladus (H6/E1282)

Emilia ja Alfonso nõuavad Raimundolt aru. Don Berengario teeb don Anselmole etteheiteid. Carmelo palub Alfonsolt abi.

16:00 Keelatud vili (H3/E219)

Lila ja Erim teevad kõik endast oleneva, et isa aidata. Ender ei jõua ära imestada, kui Halitit Sahika assistendina tööl näeb. Halitit tundes hakkab ta kahtlustama, et Halit varjab midagi. Kerim leiab võimaluse Yildizile lähenemiseks.

17:00 Mägidoktor (H11/E1)

Martin tutvub kõrgust kartva Lisaga ja tunneb naise suhtes külgetõmmet. Lisa on aga kihlatud ja peab pulmaplaane. Koos kallimaga matkates juhtub õnnetus ja Lisa viiakse haiglasse. Hansu vaevavad südametunnistusepiinad ja ta tunneb end Lisa kukkumises süüdlasena. Martin soovitab Lisale oppi, kuid Lisa tulevane ämm soovib sellega oodata. Kas Martinil õnnestub naine ümber veenda?

18:00 Viimane võmm (H2/E10)

Mõrva ohvriks on langenud mahepõllumajandusega tegelenud talunik. Ainus tunnistaja on ohvri tüdruksõber, see väidab aga, et ei mäleta juhtunust midagi. Anders Prikk ei usu teda, uurija Kotkasele naine aga meeldib ja tagatipuks meenutab see mälukaotuse jutt talle tema enda saatust. Aga üks mis kindel - midagi on selle naisega valesti...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Otse! Jõulusoov (E2)

Jõulud on märkamise ja aitamise aeg. Kuid mõned soovid on teistest suuremad ja vajavad meie kõigi abi. Kanal 2 heategevussaade “Jõulusoov” tuleb appi kõige kaitsetumatele meie seast. Lastele, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Vaid üheskoos saame nende elu paremaks muuta! Kui helistate annetusnumbril 9002205, annetate 5 eurot; 9002210 helistades, annetate 10 eurot ja numbrile 9002225 helistades annetate 25 eurot. Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 heategu arveldusarvele EE272200221074700429. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu Koit Toome ja Suured Tüdrukud. Saatejuht Keili Sükijainen.

21:00 Jõulud Londonis

Talvine erisaade "Jõulud Londonis" viib vaataja Suurbritannia pealinna, kus oma jõulutraditsioone jagavad kohalikud eestlased. Tulede säras Oxford Street, Covent Garden ja Winter Wonderland Hyde Parkis pakuvad enneolematut silmailu – saade viib vaataja rulluisutama koos jõuluvanade ja põhjapõtradega, piparkooke ja pärgi valmistavad Eesti Maja kultuuriklubi liikmed. Saatejuht on Marian Võsumets.

21:30 Estonia - teekond teadmatusse (E3)

Mida leiavad uurijad 27 aasta eest uppunud Estonia autotekilt? Ja kui palju on laevakeres auke? Need küsimused on veel õhus uurimislaeval Sentinel, mis seisab viimaseid päevi parvlaeva Estonia hukupaigas. Saatesarja viimases osas kisub uurijate vahel pingeliseks, sest aeg hakkab otsa saama, aga kõik tahavad oma küsimustele vastuseid.

22:30 Harry ja William: Mis läks valesti?

Oli aeg, kui printside Williami ja Harry lähedases läbisaamises nähti kogu kuningliku perekonna tuleviku alustala. Harry ja Meghani Oprah’le antud intervjuus aga sai kinnitust aimdus, et vendade suhted pole sugugi pilvitud. Mis siis ikkagi valesti läks? Kuningliku perekonna siseringi kuuluvate ekspertide abil seletatakse dokumentaalis lahti, millal ja mis kuninglike vendade vahel tegelikult juhtus.

23:30 Lucifer (H3/E16)

Mõrvajuhtum näitab Chloe’le Tinseli habrast varjukülge. Lucifer tahab Kaini aidata, kuid plaan läheb Maze ja Amenadieli sekkumise tõttu luhta.

00:30 Nukumaja: Kadunud naine (H2/E4)

Tarmo, kes on vaevu suutnud kohaneda teadmisega, et tema naine on surnud, langeb ise kahtluse alla. Kas politseinik ikka tähendab automaatselt ausat ja seadusekuulekat inimest? Daniel on otsustanud kasutusele võtta ekstreemsed abinõud. Aga milline on tema tõeline pale? Tarmot tabab tema elu kõige rabavam jahmatus – mitte miski ei ole olnud nii, nagu näis.

01:25 Seks saatis mu pokri (H1/E4)

Brian on neitsi, kes kohtub baaris tibiga ja loodab meheks saada. Tibi aga osutub prostituudiks Kaks seksivat töökaaslast sattuvad verisena trellide taha.

01:50 Dr House (H8/E6)

Teismeline poiss üritab astuda oma surnud isa jälgedes meelelahutajana. Ta tuuakse haiglasse osalise halvatusega ning uuringute käigus avastavad arstid kohutava perekonnasaladuse.

02:40 Jõulukingiks perekond * (A Family Christmas Gift) FILM

Õdus jõululugu sellest, kuidas üks ainus kingitus muutis kogu Amberi elu. Amber läheb jõuludeks tädi Dora juurde Silver Springsi. Kunagine laulutäht Dora on jätnud glamuurse elu ning korraldab hoopis oma külalistemajas iga-aastast jõulukontserti. Korraldamisele appi tulnud Amber tutvub võluva kujundaja Alleniga ning peab langetama raske otsuse oma tuleviku osas.

04:15 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7551)

Mac on taas joobes ning kõik tema pärast rohkem kui eales varem kui mures. Dean avaldab Ziggyle Amberi ja Jai lahkumise põhjuse. Lapse saamise küsimus ripub kirvena Ari ja Mia suhtes. Justinil on raske Leah’ ja Johni otsimisreisiga toime tulla.

06:45 Mr Bean (E7)

Jõulude saabudes tarib mr Bean koju kõige kõrgema kuuse, mille ta leida suudab. Jõuluõhtul on tal palju üllatusi varuks, aga tema pruut solvub ja mr Bean peab jõulud üksi veetma.

07:15 Doktor imetegija (H2/E141) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

08:10 Gilmore'i tüdrukud (H3/E16) *

Rory ja Paris ootavad kannatamatult ülikoolide otsuseid. Lorelai kohtub ootamatult oma endise kihlatu Max Medinaga. Selgub, et Sookie kummalisele käitumisele on seletus.

09:05 Kodus ja võõrsil (H33/E7550) *

Irene hoiatab Leah’ Susie eest. John näeb murest murtud Amberit ning püüab teda lohutada. Dean ja Amber otsustavad lõplikult lahku minna. Ziggy ei saa üle Tane armastuseavaldusest.

09:35 Top Shop
09:50 Südamearst (H5/E7) *

Penny teismeline poeg punub plaani, et Hugh ja Penny taas teineteist leiaksid. Sharna püüab Hughle välja võidelda mainekat töökohta linnas. Meryli ja Michaeli suhe kisub kraavi.

10:50 Gordon Ramsay põrgukatel (H15/E3)

Esimeses ülesandes saavad osalejad jakid, mille seljal ta retsept ja mida peab talle ette lugema paariline. Võitjatiim veedab õhtu spaas ja kaotaja roogib 50 kilo kala. Järgmisel päeval võistlevad tiimid õhtusöögi teenindamises.

11:45 Poissmees: Austraalia (H6/E9)

Brittney saab juba teise erakohtingu ning seekord viib Nick neiu loodusparki. Grupikohtingul lähevad tüdrukud valedetektori alla. Kokteilipeol avaldab Brooke Nickile enda kohta suure saladuse.

13:05 Poissmees: Austraalia (H6/E10)

Sophie ja Dasha lähevad grupikohtingule võidusõidurajale, kus tuleb oma autojuhtimisoskusi näidata. Jamie-Lee saab erakohtingu ja Cassie tunneb end hüljatuna. Kõigi ehmatuseks saadetakse üks tüdruk enne roositseremooniat koju.

14:10 Armastuse saar (H5/E35) *

Taas on tekkinud armukolmnurk! Curtis ei suuda valida Maura ja Francesca vahel. Samal ajal ähvardab süütu nali rikkuda Antoni suhte.

15:10 Dr House (H4/E5)

Haiglasse saabub mees, kes kukkus röövi ajal kokku. Arstidel on alust arvata, et tal on hüpohondria. Foreman peab endiselt House’i ja Cuddyga võimuvõitlust.

16:05 Dr House (H4/E6)

CIA värbab House’i ravima agenti sama salapärase haigusega, kui ta viimane missioon. Patsiendi ajaloost on House’il väga vähe teada.

17:05 Doktor imetegija (H2/E142)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E17)

Väike tulekahju hotellis lõpetab Edgar Allan Poe seltsi koosoleku. Rory peab valima Harvardi, Yale'i ja Princetoni vahel! Luke kahtlustab, et Jess teeb lisatööd koolitundide arvelt.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7551)

Mac on taas joobes ning kõik tema pärast rohkem kui eales varem kui mures. Dean avaldab Ziggyle Amberi ja Jai lahkumise põhjuse. Lapse saamise küsimus ripub kirvena Ari ja Mia suhtes. Justinil on raske Leah’ ja Johni otsimisreisiga toime tulla.

19:30 Sõbrad (H7/E2)

Kõik teevad pulmaplaane. Joey avastab Racheli voodist armastusromaani. Phoebe hakkab Rossi korteris massaazhikliente vastu võtma.

20:00 Armastuse saar (H5/E36)

Uus väljakutse paneb ühe suhte proovile. Caroline saabub ootamatult peole ning üllatuslik paaride ümbermängimine šokeerib kõiki.

21:10 Südamearst (H5/E8)

Hugh on elu suurima otsustuskoha ees. Kas ta suudab Whyhope’i ja Penny jätta uue karjääri nimel? Knightide pere aga tabab armunool, sest Meryl, Matt ja Ajax kõik leiavad põhjuse armuda

22:15 Poissmees (H24/E4)

Peteri armastuse otsingud jätkuvad Clevelandis. Üks neiu viiakse erilisse paika, kus esineb kantrimuusika staar Chase Rice. Grupikohtingul toimub jalgpallivõistlus, kuid üks naine tekitab rohkem pahameelt, kui saates kunagi nähtud on.

00:05 Alasti ahvatlus (H5/E4)

Esimesena kohtume 28-aastase Raheemiga Londonist. Elukutselise tantsijana otsib ta enda kõrvale meest, kes suudaks ka magamistoas õiged poosid sisse võtta. Teisena näeme 24-aastast Jerome’i Portsmouthist. Ragbimängija on tüdrukutega suhtlemises väga kohmakas ning ta loodab saatest saada vajaliku tõuke oma enesehinnangule.

01:00 Sõbrad (H7/E2) *

Kõik teevad pulmaplaane. Joey avastab Racheli voodist armastusromaani. Phoebe hakkab Rossi korteris massaazhikliente vastu võtma.

01:25 Näitlemise meistriklass (H22/E1)

Populaarne Ameerika stuudiosaade on eetris olnud juba aastast 1994 ja võitnud arvukalt auhindu, mille seas on nii Emmyd kui Kuldgloobused. Tänane saatekülaline on samuti paljude auhindade omanik näitleja ja produtsent Jessica Chastain. Andekas näitlejanna räägib peaosast uues poliitilises põnevikus „Miss Sloane“, meenutab oma teatriõpinguid Juilliardi konservatooriumis ja esimesi filmirolle, mis ta karjääris otsustavaks said. Intevjueerib James Lipton.

02:05 Tundekeeled. Vabatants (High Strung Free Dance) FILM

Noor lavastaja valib Broadway uude tantsulavastusse kaasaegse tantsija ja uuendusmeelse pianisti. Peagi avastavad noored end armukolmnurgast, mis kruvib pinged lakke ja kõigil tuleb halastamatus võitluses selle eest lõivu maksta.

03:45 Postimees.ee
07:30 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:25 Tallinna uudised (H2021/E218) *
08:40 Komissar Rex *

Ühest Viini metsatukast leitakse 16-aastase tüdruku surnukeha. Peagi avastab Rex sündmuspaiga lähedalt naispsühholoogi laiba. Selgub, et naine avastas noori enesetapule õhutava internetilehekülje ning surnud tüdruk oli tema patsient. Kunz saab internetis jälile lastes surmaiha ässitavale maniakile ja mõrvarühm teeb kindlaks paiga, kus lapsed kollektiivset enesetappu plaanivad.

09:40 Valemäng (E3)

Selles auhinnatud filmis heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

10:10 Valemäng (E4)

Selles auhinnatud filmis heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

10:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E10) *

On jõulud ja TC lennutab jõuluvanaks riietunud Magnumi, Ricki ja Higginsi kolmele eri saarele. TC ise on sunnitud hädamaanduma saarel, mida mereväelased kasutavad laskeharjutuste läbi viimiseks.

11:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E11) *

Jororo saarte noorte pesapallimeeskond on Hawaiil, et mängida TC meeskonna vastu. Jororode 12-aastane keskväljamängija on prints Danny, keda Jorora dissidendid taga ajavad.

12:40 Manifest (H1/E4) *

Salapärane sõnum juhatab Saanvi lennu nr 828 stjuuardini. Ta palub Beni appi lennu saladust lahendama. Jared peab tegelema ühe viltu läinud kutsungiga ning see tekitab Michaelas kõhklusi.

13:35 Komissar Rex

Tänu naabri vihjele konfiskeerib politsei relvahullu Gerhard Kostiali tulirelvad. Vihast meeletu vägivallatseja tapab kättemaksuks naabri ja avab tule politseijaoskonnas. Politsei alustab mõrvari tabamiseks ulatuslikku tagaajamist, kuid esialgu leitakse mõrvari teelt ainult uued laibad, mees ise jääb tabamatuks. Marci ja Niki ainsaks lootuseks saab mõrvari endine pruut, kuid lõksu langeb hoopis Marc. Raevunud tapja meelevallas on Marci ainsaks lootuseks ustav Rex.

14:35 Ka gangster on inimene * (Analyze This) FILM

Komöödia gangsteribossist Paul Vitt'ist, keda tabavad ühtäkki kohutavad hädad: teda vaevavad paanikahood, ta ei suuda enam oma armukesega mürada ja tagatipuks puhkeb täisjõus mees alatihti ilma põhjuseta nutma. Viimaks pöördub ta psühhiaater Ben'i poole ja hirmunud hingetohter nõustubki gangsteri terveks ravima. Aega selleks on aga väga vähe, sest tulekul on otsustava tähtsusega maffia tippkohtumine.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E12)

Villas toimub Suure Gatsby teemaline kostüümipidu ning Magnum peab vastutama turvalisuse eest.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E13)

Prokurör Carol Baldwin tagandati olulise kriminaalasja uurimisest ning vallandati. Ta palub Magnumi appi, et koos süüdistatava vastu asitõendeid koguda.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E219)
19:00 Otse! Võrkpalli A. Luukase Karikas, finaal

Meeste Aadu Luukase karika nimel alustasid võistlemist 4 Meistriliiga klubi: Selver Tallinn, Bigbank Tartu, Pärnu VK ja TalTech ning 5 Esiliiga klubi: Tallinna Ülikool, Viljandi VK, Eesti Maaülikool, E-Service/Neemeco ja AB Premium/Rae vald. Eelmise aasta finaalkohtumises alistas Tallinna Selver Tartu 3:1.

20:46 Spordihullud
21:10 360 (360) FILM

Põnevusdraama, kus erinevates maailma linnades hakkavad põimuma väga erilised lood. Osades tõeline staaride paraad: Anthony Hopkins, Jude Law, Rachel Weisz jpt.

23:20 Röövitud (H1/E9)

ODNI saab ülesandeks tuua Mejia FBIsse, aga nad kuulevad kartelli plaanidest üleviimisel Mejia röövida. Bryan annab endast kõik, et Mejia tema vastutuse alla jääks. Asha saab teada, kes ta sõber Elena päriselt on.

00:20 1000 viisi suremiseks (H5/E3)

“Tuhat viisi suremiseks” räägib nende inimeste viimastest hetkedest, kes on teinud halva õnne läbi halbu valikuid. Sari on judinaid tekitav, aga samas humoorikas ning omamoodi õpetlik.

00:45 1000 viisi suremiseks (H5/E4)

Diktaator jääb USAsse lõksu. Turvamees nabitakse kinni. Mägironijast saab mägikukkuja. Lollitaja leiab oma otsa. Ratturil saab õhk otsa. Jalafetišiga inimesele saavad varbad saatuslikuks. Tsirkuseklounile tehakse kambakas.

01:15 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:10 Röövitud (H1/E9) *

ODNI saab ülesandeks tuua Mejia FBIsse, aga nad kuulevad kartelli plaanidest üleviimisel Mejia röövida. Bryan annab endast kõik, et Mejia tema vastutuse alla jääks. Asha saab teada, kes ta sõber Elena päriselt on.

03:00 Narcos: Mehhiko (H1/E4)

Pärast kuid tulutut tegevust, kasutab Kiki sobiva hetke ära. Rafa satub mõjukate valitsusametnikega pahuksisse ja paneb sellega Félixi keerulisse olukorda.

03:45 Valemäng (E3) *

Selles auhinnatud filmis heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

04:09 Valemäng (E4) *

Selles auhinnatud filmis heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

04:40 Postimees.ee