Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 20.12.2021

06:00 Merevaade Matverega (H1/E3)

Saatejuht Marko Matvere proovib taas veespordiala, mida ta enam kui kolmkümmend aastat kordagi harrastanud ei ole. Baltic Workboatsi tehases hakkab valmiv laev ilmet võtma, aga tööd on sellega veel omajagu. Teeme avastusretke ajaloohõngulises Koplis, kuhu tõid elu 20. sajandi alguses kerkinud võimsad laevaehitustehased. Põnevaid lugusid teavad rääkida Tallinna linna peaarhitekt Endrik Mänd ja ajaloolane Jaak Juske.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1279) *

Matías külastab Beatrizi. Santacruzid valmistuvad pulmadeks. Ramiro survestab Rosariot.

08:00 Mägidoktor (H10/E14) *

Pia ja Jan on värskelt armunud, kuid mõlemad surmavalt haiged. Nende ühine viimne soov toob nad Ellmausse. Kahnweiler ja Vera võtavad lastekodust ajutiselt hooldada väikse poisi. Kahnweiler saab hästi hakkama, aga Verale poiss ei istu ning ta tahab teda tagasi saata. Susanne tahab minna kokakooli õppejõuks., mis tähendaks koos lapsega Viini kolimist. Hans on uudisest šokeeritud ja tahab seda igal juhul takistada. Martin ja Anne saavad taas lähedasemateks. Martin küsib Romanilt nõu.

09:00 Viimane võmm (H2/E7) *

Mõrva ohvriks langeb daam, kes tegutses ennustaja ja ravitsejana. Uurijad Kotkas ja Prikk saavad teada, et soolapuhujal oli olnud tüli ühe oma kliendi abikaasaga. Naine, kes ei saanud lapsi, oli maksnud ohvrile suure summa, et see tema "aura" korda teeks ja rasestuda aitaks. Naise mees oli sellest kuuldes aga raevu läinud...

10:00 Jõulupuu Colorados (A Christmas Tree Grows in Colorado) FILM

Erin korraldab linna jõulupidustusi ning peab võitma tuletõrjuja Kevini südame, et saada ta krundilt kaunis jõulunulg.

12:00 Doktor Murphy (H3/E3)

Claire'il seisab ees esimene iseseisev operatsioon, kuid komplikatsioone jagub nii tööl kui kodus. Ülejäänud tiim tegeleb sportkalastamise käigus viga saanud kalastajaga, üritades samal ajal tema saaki mitte vigastada.

13:00 Päriselu lood: Keskmise palga Eesti

Kuidas on Eestis võimalik ära elada keskmise palgaga?! Ajakirjanik Heelia Sillamaa proovib erinevates Eesti linnades omal nahal järele, mil moel saab hakkama keskmist palka teenides. Lisaks otsib ta tööd ja elamispinda. Kui Tallinnas võib olla keeruline keskmise palgaga ära elada, siis uurides selgus, et Hiiumaal on raskusi keskmist palka teenida. Kas Tallinnas on elukvaliteet sama mis Käinas või Haapsalus? Millises linnas maksab aga meeste juukselõikus 1 euro?

14:00 Pilvede all (H12/E164)

Mari on mures, sest Indreku plaanid mõjutavad ka nende lapsi. Piret teeb veel ühe katse Urmasega leppida, kuid mees suudab jälle teha midagi ootamatut. Indrekul on Sandraga avameelne vestlus. Erik kohtub Kertuga ja palub temalt teenet.

15:00 Vana silla saladus (H6/E1280)

Candela ja Severo ning Sol ja Lucas abielluvad. Hernando üritab Beatriziga lähedasemaks saada. Francisca on tulivihane.

16:00 Keelatud vili (H3/E217)

Halit palub Yildizilt andestust oma varasema inetu käitumise pärast ja tänab teda, et naine talle raskel ajal toeks on. Halit tunneb end veel täbaramalt, kui ei suuda oma pisipoja haiglaarvet tasuda ning sellest järgmisel päeval uudis ilmub. Halit asub tööle kohalikus poes raamatupidajana. Sahika pakub Halitile assistendi kohta, millest mees keeldub.

17:00 Mägidoktor (H10/E15)

Kahnweileril on raske lastekodust võetud poissi sinna tagasi saata. Ta ei suuda seda poisile öelda ja palub Martini abi. Hans ja Anne töötavad Gruberhofis hea tiimina ja ka talu majanduslik olukord on paranenud. Lilli käib öösiti salaja väljas. On tal uus kallim tekkinud? Lisbeth tahab leida Hansule internetiportaalist uue naise ja laeb Hansu profiili üles. Anne ja Martin veedavad ühise öö, pärast mida tekib Annel lootus uuele algusele. Pettumus on aga kiire tulema.

18:00 Viimane võmm (H2/E8)

Külakirikust leitakse mõrvatud mees. Juurdlus viib uurija Kotkase kokku vana tuttavaga - endise pisisuliga, kellest on Kotkase üllatuseks saanud pühamees. Nende taaskohtumine võtab aga teise tooni kui ohvri abikaasa avaldab kirikumehe kohta ootamatut informatsiooni...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kuuuurija (H12/E15)

Selles saates räägivad 80-aastased prouad sellest, kuidas nad sattusid järjekordse krüptopettuse ohvriks ning jäid ilma 50 000 eurost. Üks naistest on nüüd nii suurtes võlgades, et teda ähvardab veel kõrges eas kodutuks jäämine.

21:00 Naised rindejoonel

Tele-esilinastus! Oksana, Anna, Tatjana ja Marina on sõjas, igaühel oma motiiv, oma saatus. Naised, kelle elusid, nagu ka paljude teiste, muutsid 2014. aastal Kiievis Maidani väljakul alguse saanud rahutused. Naiste lahinguteekond kulgeb filmis läbi mitme aasta ja aastaaja, sinna mahub nii igapäevatoimetusi kui ka karme olukordi kuulirahe all. Mis üldse ajendab naisi sõtta minema? Millesse nad usuvad ja loodavad? Mis hinnaga rindejoonel vastu peavad? Ivar Heinmaa “Naised rindejoonel” on dokumentaalfilm 2014. aasta kevadel puhkenud sõjast Ida-Ukrainas naiste pilgu läbi. Filmis on nii südamevalu kui vihkamist, armastuse purunemist, valesid otsuseid, kuid ometi ka lootust uuele elule, isegi surma halastamatu palge ees.

22:20 Dunkirk (Dunkirk) FILM

Kolm Oscarit võitnud Christopher Nolani eepiline märulipõnevik Teisest maailmasõjast. Liitlasvägede sõdurite uskumatu evakuatsiooni Belgiast, Suurbritanniast ja Prantsusmaalt, kui Natsi-Saksamaa sõjavägi neil tee ära lõikas ning neid Prantsusmaal Dunkirki rannal 1940. aastal Prantsusmaa lahingus 27. maist 4. juunini piiras. Rannaliival ootas oma saatust üle 400 000 sõduri…

00:25 Pariisi keiser (L'Empereur de Paris) FILM

On Napoleon Bonaparte'i aeg. Eugene-Francois Vidocq on julm, kartmatu, kaval ja erakordselt andekas kurjategija, kes varastab, tapab ja röövib Pariisi pimedatel tänavatel. Teda ei takista isegi kõige paksemad vanglamüürid. Kaval põgenemisplaan aitab tal pääseda Prantsusmaa kõige rangema valvega vanglast. Pärast edukat põgenemist hakkab Vidocq kaupmeheks, et end maskeerida, kuid kliendid saavad peagi aru, et ta pole keegi muu kui kuulus vanglapõgenik. Vidocq pakub sandarmitele abi ja vastutasuks vabaduse eest aitab neil puhastada tänavad petistest, varastest ja mõrvaritest, rajades järk-järgult terve kuritegevusega võitlemise impeeriumi.

02:35 Dr House (H8/E4)

Haiglasse saabub ärimees, kes on protestijate tule all selle eest, et tahab tuhat töökohta viia Hiinasse. House saab sellest ärist haisu ninna ning üritab koguda raha, et patsiendi firmasse investeerida.

03:25 Eesti edulugu! (H1/E13) *

Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

03:50 Jõulupuu Colorados * (A Christmas Tree Grows in Colorado) FILM

Erin korraldab linna jõulupidustusi ning peab võitma tuletõrjuja Kevini südame, et saada ta krundilt kaunis jõulunulg.

05:30 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7549)

Mac ei mõista, miks Tane temaga magada ei taha. Kui Ziggy vahejuhtumist kuuleb, on ta Maci peale maruvihane. Amber on samal ajal armukade Ziggy peale, kui Dean ei suuda talle vanduda, et ei armasta enam Ziggyt. Justin ja Leah viivad Johni välja rääkima.

06:20 Mr Bean (E5)

Mr Bean ärkab liiga hilja ning peab kiirustama hambaarstile. Ainus võimalus kiirelt kohale jõuda on riietuda autos. Arsti juures otsustab Bean ise end ravima hakata.

06:50 Doktor imetegija (H2/E139) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:50 Gilmore'i tüdrukud (H3/E14) *

Lorelai läheb Alexiga nädalavahetuseks New Yorki, kuid muretseb Rory ja Jessi üksi koju jätmise pärast. Jess läheb koos Roryga Emily juurde õhtusöögile, kuid ei taha seletada, miks ta silm sinine on...

08:45 Kodus ja võõrsil (H33/E7548) *

Mac kaotab igasuguse kontrolli oma elu üle. Chloe ja Ryder asuvad uusi töökohti otsima. Ziggy on elevil Deaniga ajakirja kaanel olemise pärast, kuid Tane tunneb armukadedust. Kui Amber õhtul koju ei tule, hakkab Dean muretsema.

09:15 Top Shop
09:30 Südamearst (H5/E5) *

Meryl mõtleb välja plaani, kuidas Sharna karjäär hävitada ning Hugh on sunnitud poole valima. Keni vanemad on Whyhope’is külas ning ta avaldab võika saladuse. Haley leiab end hingelisest raskusest, kui avastab, et on ühe päeva jooksul kõiki kümmet käsku eiranud.

10:35 Gordon Ramsay põrgukatel (H15/E1)

Uued kokad on saabunud Põrgukatlasse, et end proovile panna. Alustuseks peavad kõik esitlema Ramsayle oma firmaroa, et tiimile punkte koguda ja mõnus auhind võita. Õhtuses teeninduses jäävad mehed naistele alla ja üks nende seast peab koju minema.

11:30 Poissmees: Austraalia (H6/E5)

Nick läheb Sophiega purjetama, kuid kohting ei lähe hästi, sest Sophie ei suuda oma tunnetest rääkida. Häärberisse saabub Nicki perekond, et tüdrukutelt nende kavatsusi välja pinnida. Kokteilipeol hakkab Nick Cati motiivides kahtlema.

12:45 Poissmees: Austraalia (H6/E6)

Nick viib ühe tüdruku päikesetõusul kuumaõhupalliga sõitma. Grupikohtingul viib Nick tüdrukud loodusesse telkima. Kuna roositseremoonia on lähedal kukuvad tüdrukud eriti ägedalt rivaalitsema ja ühe tüdruku hulljulge tegu tekitab suure draama.

14:00 Armastuse saar (H5/E33) *

Uued sekspommid valivad kumbki kaasalse esimeseks kohtinguks. Südamed löövad tantsuduellides sädemeid!

15:05 Dr House (H4/E1)

House peab tiimi abita diagnoosima naist, kellele maja peale variseb.

16:05 Dr House (H4/E2)

House intervjueerib potentsiaalseid uusi tiimiliikmeid, aga teeb seda loomulikult omal viisil. Lisaks ravib ta naisastronauti, kes näeb seda, mida kuuleb.

17:05 Doktor imetegija (H2/E140)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E15)

Rory on tüdinenud Jessi kõnesid ootamast ja otsustab hoopis Lane'iga hokimängule minna, kus ta kohtab ootamatult Deani. Lorelai on pahane, et Jess Roryt halvasti kohtleb. Lorelai vanaema tuleb paariks päevaks külla.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7549)

Mac ei mõista, miks Tane temaga magada ei taha. Kui Ziggy vahejuhtumist kuuleb, on ta Maci peale maruvihane. Amber on samal ajal armukade Ziggy peale, kui Dean ei suuda talle vanduda, et ei armasta enam Ziggyt. Justin ja Leah viivad Johni välja rääkima.

19:30 Sõbrad (H6/E25)

Monica ütleb Richardile, et vajab mõtlemisaega. Chandler kohtub Richardiga. Rachel ja Phoebe vaidlevad selle üle, kes oma tagavaraabikaasaks valida.

20:00 Armastuse saar (H5/E34)

Paaride ümbermängimise käigus hakkavad pisarad voolama. Lisaks selgub, eks on villa kõige ägedam kutt.

21:05 Südamearst (H5/E6)

Penny peab valima oma haiglatruuduse ja Hugh vastaste tunnete vahel. Meryli korruptsioonijuurdlusesse saabub ootamatu pööre. Ajax võitleb, et Hayley tagasi võita.

22:10 Poissmees (H24/E2)

Grupikohtingul peavad naised osalema publikuga moesõul, mille kohtunikeks on Peter koos mitme moemaailmas tuntud inimesega. Õhtul on Victoria F pahane, kuna Peter ei tee temast välja. Peter kutsub Kelsey kõrvale, et temalt Hannah Anni süüdistuste kohta küsida.

00:00 Alasti ahvatlus (H5/E2)

Esimene külaline on 54-aastane endine hambaarst Leanne Austraaliast. Äsja lahutatuna on ta leidnud lohutust seksist ja jäätisest ning otsib enda kõrvale samade huvidega meest. Järgmisena astub uksest sisse 28-aastane Conor, kes on endine USA mereväelane. Tema elus on olnud kuhjaga märulit, aga tüdrukutega suhtlemine on olnud ületamatu raskus.

00:55 Sõbrad (H6/E25) *

Monica ütleb Richardile, et vajab mõtlemisaega. Chandler kohtub Richardiga. Rachel ja Phoebe vaidlevad selle üle, kes oma tagavaraabikaasaks valida.

01:20 Seks saatis mu EMOsse (H2/E9)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:05 Seks saatis mu EMOsse (H2/E12)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:45 Seks saatis mu EMOsse (H2/E13)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

03:25 Postimees.ee
07:40 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:15 Tallinna uudised (H2021/E216) *
08:30 Komissar Rex *

Kaks ronimishuvilist noormeest otsustavad öösel võidu Viini raekoja tippu tõusta. Ohtlik ettevõtmine lõpeb õnnetult... Kuigi paanikas noored otsustavad jäljed kaotada, õnnestub Marcil, Nikil ja Rexil seltskonna jälile jõuda. Samal ajal tuleb Rexil sooritada politseikoerte koolis eksam, kuid koerte koolitajal on Rexiga vana kana kitkuda…

09:30 Olümpiarekordid (E10)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:05 Eradetektiiv Magnum (H4/E6) *

Higgins kohtab inglise hertsoginnat, kellesse ta kunagi armunud oli.

11:05 Eradetektiiv Magnum (H4/E7) *

Robin Masters veab tüdrukuteajakirja toimetaja Buzziga kihla, et King Kamehameha käsipalliklubi suudab Buzzi meeskonnale pähe teha.

12:05 Manifest (H1/E2) *

Lennu 828 reisijatel on raske oma vana eluga jätkata ja nad satuvad valitsuse kontrolli alla. Michaela on sunnitud silmitsi seisma tõsiasjaga, et Jared on abielus oma kunagise parima sõbraga, Ben aga püüab aidata kaasreisijal oma pojaga uuesti ühendust saada. Calile poole pöördub võõras, kuna Grace ja Olive ei suuda kokkuleppele jõuda, kas paljastada laastav saladus või mitte.

12:55 Komissar Rex

Õmblejanna Claudia Vogler võtab ühel õhtul koduteel endaga kaasa väikese hulkuva koera. Veidi hiljem tungib korterisse mõrvar. Kurjategijale hambad säärde löönud väike koer on tapatöö ainus tunnistaja. Mõrvarühma peamiseks kahtlusaluseks on neiu viinalembene peigmees. Rex võtab väikese hulkuri oma kaitse alla ja üritab Marcile esialgu tulutult neljajalgse tunnistaja tähtsust selgeks teha.

14:00 Hämmastavad hetked (E6)

Uurimise alla tulevad olümpiamängude ajaloo kõige kummalisemad hetked, mis pakuvad uutmoodi pilku viie ringi loo taha.

14:20 Vaenulikud * (Hostiles) FILM

Filmi tegevus toimub 1892. aastal ja jutustab loo legendaarsest sõjaväekaptenist, kes nõustub vastumeelselt saatma surevat Cheyenne’i suguharu sõjapealikku ja tema perekonda tagasi hõimumaadele. Ohtlikul ja rängal teekonnal New Mexico sõjaväeosast Fort Berringerist Montana rohumaadele satub endiste rivaalide teele noor lesk, kelle perekond lagendikel tapeti. Ühes tuleb neil ületada karm maastik ja seista vastamisi vaenulike komantšide ning pahatahtlike võhivõõrastega.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E8)

Magnum on Detroidis ja TC kimab Ferrariga. Muidugi satub TC avariisse ning vigastab rusikavõitlejat, kelle asemel ta peab nüüd võitlusringi asuma.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E9)

Holly Fox oli Vietnami ajal DJ, keda armastasid kõik sõdurid, muuhulgas ka Magnum, TC ja Rick. Ühel päeval raadiot kuulates usub Magnum, et on kuulnud taas Holly Foxi häält.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E217)
19:00 Manifest (H1/E3)

Ben ja Michaela uurivad šokeerivat mõrva hirmus, et see on seotud lend nr 828ga. Benil on raske leppida eluga, mida Grace ta äraolekul elas. Olive ja Cal avastavad, et pärast viit ja poolt aastat lahusolemist pole kaksikutevaheline üksteisemõistmine enam endine.

20:00 Röövitud 3 (Taken 3) FILM

Põnevusmäruli järjelugu! Erruläinud eriagendi Bryan Millsi tavaellu naasmine pööratakse peapeale, kui teda ekslikult endise naise mõrvas süüdistatakse. Uurija Frank Dotzleri eest põgenedes on Mills sunnitud viimast korda kasutama oma erilisi oskusi, et leida tõeline mõrvar, tõestada enda süütust ja kaitsta ainsat lähedast, kes talle veel jäänud on – oma tütart.

22:10 Röövitud (H1/E7)

Bryan võetakse operatsiooni kägius pantvangi. Ta paneb mängu kõik ODNIs omandatud oskused, et pääseda. Bryani ja Asha suhe jõuab uuele tasemele.

23:10 1000 viisi suremiseks (H4/E13)

Keskaegne sakslane tapetakse kividega. Poissmees viskab sussid püsti. Petturi päevad saavad loetud. Koeravihakaja saab oma tasu. Noor pätt leiab oma otsa. Autovaras hukkub avariis. Neiu läheb vahatamisega liiale.

23:35 1000 viisi suremiseks (H4/E14)

Neonats saab vastu näppe. Epilepsiahaigele stripparile on tuled liig. Narkomuulad jäävad vahele. Piilurile antakse õppetund. Jälitaja saab õiglase karistuse. Trikitaja läheb liiale.

00:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:00 Röövitud (H1/E7) *

Bryan võetakse operatsiooni kägius pantvangi. Ta paneb mängu kõik ODNIs omandatud oskused, et pääseda. Bryani ja Asha suhe jõuab uuele tasemele.

01:45 Narcos: Mehhiko (H1/E2)

Félix püüab ühendada kõik territooriumid. Rafa otsib samal ajal vett oma kuivavale kanepile. Politsei korrumpeerumus ja DEA rahulolu iseendaga ärritavad Kikit.

02:40 Olümpiarekordid (E10) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

03:05 Kristus elab Siberis (Kristus elab Siberis) FILM

Režissöör Arbo Tammiksaar kolis perega aastaks Siberi taigasse, kus elab karismaatiline usuliider Vissarion, kes nimetab ennast Kristuse taassünniks. Vissarioni ümber on kogunenud tuhandetest järgijatest koosnev usulahk, kuhu kuuluvad ka kellamees Dmitri ja tema naine Sveta, kes tuli kommuuni paar aastat tagasi kolme lapsega Peterburist. Laste linnas elav pärisisa Magomed kirjutab aga kaebekirju Putinile, nõudes lapsi tagasi. Film jälgib kolme lapse igapäevaelu selles Maa peale rajatud „paradiisis“ keset kauget Siberit. Kuidas on lastel kasvada tsivilisatsioonist äralõigatud kohas tavapäratute veendumustega kogukonnas?

04:24 Postimees.ee