Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 19.12.2021

06:10 Pahura kassi kohutavad jõulud (Grumpy Cat's Worst Christmas Ever) FILM

Pahur kass on üksik kiisu kaubanduskeskuse lemmikloomapoest. Kuna teda keegi lemmikuks ei vali, muutub ka tema maailmavaade kibestunuks… kuni ühel kaunil pühadeaegsel päeval üks eriline tüdruk Chyrstal poodi sisse astub. Ta armub hetkega ja mõistab, et vaid see tüdruk suudab tema mõtteid mõista ning nende vahel tekib eriline sõprus keset seda pühadesaginat. Kas pahur kass õpib nende ühiste seikluste käigus jõulude tõelise tähenduse?

08:00 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E26)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E20)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:39 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E21)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E6)

Snow teeb oma uue telefoniga selfi ja satub ootamatult digimaailma sügavustesse. Ta peab jooksma ajaga võidu, et enne telefoni tühjaks saamist tagasi jõuda.

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E25)

Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.

10:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E12) *

Hooaja viimases saates vastab Marilyn küsimustele erinevatel teemadel. Juttu tuleb ka palvetamisest ja tänulikkusest, saatusest ja selle ettemääratusest, pühadest paikadest ja nende mõjust inimestele, samuti unest ja unenägudest ning paljust muust, mis vaatajaid on huvitanud. Kaartide abil saame teada, kuidas läheb oma ametis haridusminister Liina Kersnal, kultuuriminister Tiit Terikul ja viroloog Irja Lutsaril.

11:00 Kui vana ma olen? (H1/E3) *

Et võita 10 000 eurot tuleb saates osaleval võistlejapaaril ära arvata kuue võõra inimese vanus. Mängima asuvad sõbrad ja naljasellid Mihkel ning Steve, keda peale sõpruse ühendab veel ka Eesti karikavõit käsipallis. Saatejuht Roald Johannson.

12:00 Estonia - teekond teadmatusse (E2) *

Uurimismeeskond Estonia hukupaigas jätkab tööd nii päeval kui ööl. Vrakist 3-D mudelit luues selgub, et palju kõneainet tekitanud augud Estonia paremas pardas ei ole nii ligipääsetavad kui loodeti. Ja esimest korda 27 aasta jooksul saadetakse allveerobot autoteki sügavustesse. Uurimist segab halb nähtavus, aga mehed loodavad siiski koguda uusi tõendeid, et küsimus "mis viis Estonia merepõhja?" saaks lõpuks ammendava vastuse.

13:00 Sinivalged jõulud *

Me kõik teame, kuidas tähistatakse jõule Eestis. Kuidas aga valmistuvad suurteks pühadeks meie põhjanaabrid ehk soome-eestlased? Saatejuht Leho Lehis haarab mikrofoni ja läheb külla Soomes elavatele eestlastele ning peab maha ühed korralikud jõulupühad! Külastame juba 30 aastat Soomes elanud Küllit, teeme jõulujoogat ning hiljem jõuame külla Laurale ja tema armsale perekonnale. Aset leiab ka suur õhtusöök!

14:00 Rikas Eesti (E2)

Rikas Eesti hooaja teises osas tutvustab Piret poistele India noormeest Akarshi, kellega asutakse verivorsti valmistama. Muuseas selgub, et Akarshi lemmikroog Eestis on seljanka põhi kodujuustuga.

14:30 100 erilist eestlast jõulu-eri

Jõulude erisaates tutvume Eesti neiuga, kes on elukutseline kirveviskaja. Lisaks külastame jõuluvana “Äffy” salajast pelgupaika, kus tutvume ka jõuluvana töö telgitagustega.

15:09 Jõulusoojuse laulud

Laule esitavad ansambel Revals, Lepatriinu, tšellokvartett C-Jam, Elina Hokkanen ja Kristina Bianca Rantala ning ansambel Öed.

15:20 Diana

Täispikk dokumentaal Walesi printsessi Diana erakordsest teekonnast lasteaiakasvatajast ülemaailmseks staariks. Olevikuvormis jutustatud film toetub haruldastele arhiivimaterjalidele ja uutele mälestustele, mille kaudu analüüsitakse printsessi elu kõige pöördelisemaid hetki ning keerukat isiksust särava fassaadi taga.

17:00 Romantiline muinasjutt (H1/E2)

Uhke hotelli omaniku tütar Isabelle kaotab basseinis ujudes oma kuldse keti. Sukelduja Jimi toob selle talle tagasi. Vastutasuks peab Jimi Isabelle`ile oma maailma näitama. Jimi armub tüdrukusse esimesest pilgust. Tüdruk seda ei märka ja tahab poisist lahti saada, sest soovib pärast õpingute lõppu oma isa kõrval tööle asuda. Isabelle on sunnitud koos Jimiga lastekodu jaoks korraldatud galale sponsorit otsima. Selgub, et Jimi kasvas üles lastekodus. Kas kahel eri maailmas elanud inimesel õnnestub leida ühine tee?

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E287)

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 San Andreas (San Andreas) FILM

Katastroofipõnevik! Kui kurikuulus San Andrease murrukoht lõpuks järele annab, põhjustab see Californias üheksase magnituudiga maavärina. Otsingu- ja päästekopteri piloot ning ta naine peavad jõudma Los Angelesest San Franciscosse, et päästa oma üks ja ainus tütar. Nende eluohtlik retk põhja poole on ainult algus..

22:33 Sherlock Holmes: Varjude mäng (Sherlock Holmes: A Game of Shadows) FILM

Menufilmi järjeloos tuleb Sherlock Holmes'il rinda pista uue geeniusest kurikaelaga – professor Moriarty'ga. Kui Austria kroonprints leitakse surnuna, on Sherlock veendunud, et tegemist on mõrvaga ja mitte enesetapuga. Asja edasi uurides selgub, et see mõrv on vaid pisike killuke professor Moriarty kavandatud hiiglaslikust salaplaanist, mis õnnestumise korral muudaks ajaloo kulgu. Juurdlus võtab veelgi ohtlikuma pöörde, kui Sherlockil, Watsonil ja mustlannast ennustajal Simil tuleb ette võtta reis Inglismaalt Prantsusmaale ning Saksamaale. Kurikaval Moriarty on neist aga alati sammukese võrra ees, punudes surma ja hävingu võrku…

01:01 Eakas algaja (The Intern) FILM

Oscarile kandideerinud komöödias avastab 70-aastane leseks jäänud Ben Whittaker, et pensionipõlv ei olegi nii ihaldusväärne kui lootis. Ta haarab kinni võimalusest tagasi tööturule suunduda ja hakkab vaneminterniks interneti-moefirmasse, mille asutajaks ning juhatajaks on Jules Ostin.

03:05 Armastuse saar (H1/E29)

Allesjäänud paarid saavad võimaluse nautida romantilisi kohtinguid. Saate lõpuks peab enne finaali veel üks paar lahkuma. Rahvahääletuse tulemusena lahkuvad Dom ja Shelby

04:00 Armastuse saar (H1/E30)

Sophie saabub pidutsevasse villasse, et välja kuulutada hooaja võitjad. Auhinnaks on ka tshekk 50 000 dollarile, mis on ühes kahest võitjapaarile antavast ümbrikust. Poiss või tüdruk, kes tsheki saab, peab otsustama, kas jätab raha endale või jagab seda paarilisega.

05:00 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7548)

Mac kaotab igasuguse kontrolli oma elu üle. Chloe ja Ryder asuvad uusi töökohti otsima. Ziggy on elevil Deaniga ajakirja kaanel olemise pärast, kuid Tane tunneb armukadedust. Kui Amber õhtul koju ei tule, hakkab Dean muretsema.

06:05 Minu ropendav perekond *

Dokumentaalfilm jälgib Oxfordshire’is elavat Davies-Monkide perekonda, kes üritab loobuda eraklikust elustiilist, mille põhjustas inimeste negatiivne reaktsioon nende kahele lapsele, kellel on mõlemal Tourette’i sündroom.

07:00 Iga päev on jõulud * (Every Day Is Christmas) FILM

Klassikalisest jõululoost inspireeritud film, kus kitsi Alexis Taylori juurde saabub jõuludel külaline. Kohtumine paneb Alexise oma elu täiesti uue pilguga hindama ning sunnib teda letile panema seda ühte asja, mida raha eest ei saa - oma südant.

08:45 Eesti edulugu! (H1/E13) *

Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

09:15 Hooaeg (H2021/E17) *

Selle aasta viimane Hooaja saade pakub üllatusi isegi lemmikloomadele! Räägime, kuidas jõulupuult pudenenud okastega muretult hakkama saada ja vaatame üle parimad viimase hetke kingiideed!

09:50 Top Shop
10:05 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E1)

Seekordne päästeoperatsioon viib Gordon Ramsay New Orleansisse Louisianasse, kus ta ulatab abikäe The Trolley Stop Cafe'le, mille omanik Ragnar on saatuse hoolde jätnud. Personal on aastaid töötanud pideva hirmu all, kartes kaotada töökoht. On ilmselge, et kõike näinud Ramsay ületab takistused ka sel korral.

11:00 Pargid ja puhkealad (H3/E3)

Leslie tahab ajakapsli maha matta, kuid siis ilmub välja mees, kes aheldab ennast tema kabinetis laua külge ja nõuab sinna "Videviku saaga" romaani lisamist. Andy kutsub Chrisi appi, et April tagasi võita.

11:30 Pargid ja puhkealad (H3/E4)

Ron ja Wendy lähevad lahku, sest Wendy otsustab Kanadasse tagasi kolida. Kohe ilmub välja Roni eksnaine Tammy, et tema elu põrguks teha, kuid ootamatult saavad nad väga hästi läbi.

12:00 Pargid ja puhkealad (H3/E5)

Leslie, Ben ja Tom annavad laada toetuseks intervjuusid. Kui ühe intervjuu käigus nõutakse aru Beni mineviku kohta, väljub asi kontrolli alt. Andy ei taha, et April ära koliks, ja püüab talle meele järele olla.

12:30 Pargid ja puhkealad (H3/E6)

Ron ja Leslie sõidavad Indianapolisse festivali korraldamise eest preemiat saama. Kui Ann kurdab Lesliele, et Chris teda petab, läheb Leslie Chrisi majja tõendeid otsima.

13:00 Pargid ja puhkealad (H3/E7)

Maamessi aeg on käes, kuid kohalik indiaanipealik saab pahaseks, et seda peetakse vana surnuaia kohal. Meedia hakkab oletama, et nüüd on üritusele needus pandud.

13:30 Pargid ja puhkealad (H3/E8)

Kui linna rahandusjuht infarkti saab, tuleb Chris tagasi tema asemikuks. Leslie sõidab terve parkide ametiga matkama, et leida ideid uue projekti jaoks. Andy eksib metsas ära.

14:00 Pargid ja puhkealad (H3/E9)

Andy ja April kutsuvad kõik sõbrad ja sugulased õhtusöögile, mis osutub nende salapulmadeks. Leslie püüab selle ära hoida, sest arvab, et nad kiirustavad.

14:30 Pargid ja puhkealad (H3/E10)

Leslie kutsub Beni kohtama, kuid saab korvi. Ann laseb tal teha profiili interneti kohtingulehel, see soovitab talle parimaks kaaslaseks Tomi. Kui Leslie seejärel Tomi lõunale viib, lõpeb asi katastroofiga.

15:00 Pargid ja puhkealad (H3/E11)

Lesliest valmib maal, mis kujutab teda võimuka ja paljaste rindadega Kreeka jumalannana. Kui esitatakse nõuded maali hävitamiseks, hakkab Leslie protesteerima.

15:30 Pargid ja puhkealad (H3/E12)

Jõuka naaberlinna Eagletoni parkide ameti direktor ehitab Leslie pahameeleks aia, mis poolitab linnade piiril oleva pargi. Tekkinud tüli tõttu satuvad mõlemad vanglasse.

16:00 Pargid ja puhkealad (H3/E13)

Kui terviseametis töökoht vabaneb, soovitab Leslie seda kohta Annile, kes ei taha aga haiglatöölt lahkuda. Sellest saab alguse nende esimene suurem tüli, kui kõik Tomi uut kokteili maitstes purju jäävad.

16:30 Pargid ja puhkealad (H3/E14)

Chris saadab Leslie ja Beni ühisele ülesandele, aga Leslie ei tea, kas suudab oma tundeid Beni vastu vaka all hoida. Leslie ja Ben on sõidu järel suhte alustamise veerel, kuid siis tuleb Chris neid õnnitlema.

17:00 Pargid ja puhkealad (H3/E15)

Leslie ja Ben naudivad oma suhte muretut algust. Aga siis tahab Leslie ema Beniga tööasju arutada ja Leslie suudab Beni enne kohtumist närvi ajada, siis aga lööb ema veel Benile külge. Tom saadetakse tööle kurikuulsalse neljandale korrusele.

17:30 Pargid ja puhkealad (H3/E16)

Pawnee lemmikminihobune Li'l Sebastian sureb ja parkide amet korraldab talle mälestusteenistuse. Leslie ja Ben püüavad oma suhet salajas hoida. Tom annab Ronile lahkumisavalduse.

18:00 Otse! Tallinna panoraam (H2021/E83)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

19:00 Doktor Murphy (H3/E20)

Hooaja lõpuosas jooksevad arstid ajaga võidu ja seavad isikliku turvalisuse ohtu, et päästa ümbritsevate inimeste elu.

20:00 Jõuludeks kodusadamasse (Time for You to Come Home for Christmas) FILM

Tõeliselt elujaatav jõululugu kahe võõra maagilisest kohtumisest. Katherine Winter pole endiselt saanud üle oma abikaasa surmast ning naaseb jõuludeks oma kodulinna. Veteran Jack Sutherlandi reisi põhjused on segasemad, kuid kohtumise hetkest on selge, et saatus on nad kokku juhtinud. On nende ühine tee saatuse tahe või hoopis jõuluime?

21:55 Õhtusöök kahele (H9/E4)

Tänases osas otsib õhtusöökidel armastust 32-aastane muusik ja tõsielusarjade staar Marcel Somerville. Marceli südamedaam peaks olema enesekindel, lõbus ja flirtiv.

22:55 Pornomaailma tagatubades (E2)

Noored kohtuvad teadlase, kirurgi ja pornosõltlastega. Nad uurivad, kuidas mõjub porno nende ajule, kehale, suhetele, seksuaalelule ja ühiskonnale laiemalt.

23:55 Aadam otsib Eevat (H2/E5)

Raadio-saatejuht ja ärimees Eric Dikeb annab saatusele võimaluse. Eedeni aeda saabub kaks Eevat, kes otsivad tõelist Ericut ta kena välimuse taga. Eric peab kuulama oma südant.

00:55 Aadam otsib Eevat (H2/E6)

Superstaarisaate täht Dewi Pechler võtab end alasti, et leida tõelist armastust. See pole lihtne, sest Sinisesse laguuni sõuab kaks nägusat Aadamat. Kumb neist suudab Dewi südame võita?

01:50 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E1) *

Seekordne päästeoperatsioon viib Gordon Ramsay New Orleansisse Louisianasse, kus ta ulatab abikäe The Trolley Stop Cafe'le, mille omanik Ragnar on saatuse hoolde jätnud. Personal on aastaid töötanud pideva hirmu all, kartes kaotada töökoht. On ilmselge, et kõike näinud Ramsay ületab takistused ka sel korral.

02:30 Doktor Murphy (H3/E20) *

Hooaja lõpuosas jooksevad arstid ajaga võidu ja seavad isikliku turvalisuse ohtu, et päästa ümbritsevate inimeste elu.

03:15 Õhtusöök kahele (H9/E4) *

Tänases osas otsib õhtusöökidel armastust 32-aastane muusik ja tõsielusarjade staar Marcel Somerville. Marceli südamedaam peaks olema enesekindel, lõbus ja flirtiv.

04:00 Tallinna panoraam (H2021/E83) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

04:31 Postimees.ee
06:20 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

06:50 Kuldvillak (H2021/E286) *

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

07:25 Eradetektiiv Magnum (H4/E3)

Ricki vana sõber Waldo Norris tabatakse sissemurdmiskatselt. Waldo väidab, et ta töötab kindlustusfirmas ja uurib väärtusliku kuju kadumist.

08:25 Eradetektiiv Magnum (H4/E4)

Ricki 22-aastane õde Wendy saabub Hawaiile. Rick usub, et ta endiselt noor ja süütu neiu ning palub Magnumil teda lõbustada, kuniks ta ise ööklubisse läheb.

09:25 Eradetektiiv Magnum (H4/E5)

Magnum uurib tervet rida sissemurdmisi toidupoodidesse. Samal ajal ristuvad ta teed paari vanema daamiga, kes elavad koos teiste eakaaslastega katkises majas ning on slummilordi raudses haardes.

10:25 Eradetektiiv Magnum (H4/E6)

Higgins kohtab inglise hertsoginnat, kellesse ta kunagi armunud oli.

11:25 Eradetektiiv Magnum (H4/E7)

Robin Masters veab tüdrukuteajakirja toimetaja Buzziga kihla, et King Kamehameha käsipalliklubi suudab Buzzi meeskonnale pähe teha.

12:25 Mad Max: Raevu tee * (Mad Max: Fury Road) FILM

Kuue Oscariga pärajatud ulme-märul! Mad Maxi painab ta tormiline minevik ning ta usub, et parim viis ellu jäämiseks on üksi ringi liikuda. Sellegipoolest satub ta kokku kambaga, kes pagevad üle Tühermaa sõjamasinas, mida juhib karm Imperaator Furiosa. Nad põgenevad Tsitadellist, mida hoiab hirmuvalitsuse all Immortan Joe. Raevunud Sõjapealik kutsub kokku oma jõugu ning hakkab mässajaid halastamatult taga ajama ning konflikt paisub karmiks sõjaks. Film ei sobi alaealistele.

14:45 Suure Mamma maja 3: Nagu isa, nõnda ka poeg * (Big Mommas: Like Father, Like Son) FILM

Suure Mamma krimikomöödiate triloogiale tõmbab joone alla kõige pöörasem seiklus. FBI agendi Malcolm Turneri kasupoeg Trent näeb pealt mõrva, mistõttu on aeg tagasi tuua Suur Mamma. Ta sukeldub juhtumi lahendamiseks tüdrukute lavakunstikooli telgitagustesse, kuid seekord on tal abiks ka Trenti naisalias Charmaine. Tandem peab leidma mõrvari enne, kui mõrvar nemad leiab.

16:55 Otse! Võrkpalli Credit24 meistriliiga (E5)

Credit24 meistriliiga aasta viimasel mängunädalal kohtuvad Tallinnas kaks pealinnaklubi. Kümme vooru on selja taga, sama palju mänge seisab veel ees. On aeg vahekokkuvõteteks.

18:53 Spordihullud
19:00 Lennuässad (H1/E4)

Rutger, Guus ja Leyla suunduvad Arizona kõrbesse Dennist päästma. Nad leiavad kõrbest hiiglasliku lennukite romula. Vana baarmen jutustab neile Jeremiah Weedi legendi. Julia võtab ühendust Rutgeri õega ja saab rohkem ta saladusest teada.

20:00 Vaenulikud (Hostiles) FILM

Filmi tegevus toimub 1892. aastal ja jutustab loo legendaarsest sõjaväekaptenist, kes nõustub vastumeelselt saatma surevat Cheyenne’i suguharu sõjapealikku ja tema perekonda tagasi hõimumaadele. Ohtlikul ja rängal teekonnal New Mexico sõjaväeosast Fort Berringerist Montana rohumaadele satub endiste rivaalide teele noor lesk, kelle perekond lagendikel tapeti. Ühes tuleb neil ületada karm maastik ja seista vastamisi vaenulike komantšide ning pahatahtlike võhivõõrastega.

22:45 Lesed (Widows) FILM

Põnevusfilm neljast naisest, kelle ainsaks ühisosaks on võlakoormad, mille nende surnud kriminaalidest abikaasad on endast maha jätnud. Nad otsustavad jõud ühendada ja välja mõelda plaani, mis vabastaks nad alatiseks probleemidest.

01:15 Lennuässad (H1/E4) *

Rutger, Guus ja Leyla suunduvad Arizona kõrbesse Dennist päästma. Nad leiavad kõrbest hiiglasliku lennukite romula. Vana baarmen jutustab neile Jeremiah Weedi legendi. Julia võtab ühendust Rutgeri õega ja saab rohkem ta saladusest teada.

02:00 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:25 Džungel (Jungle) FILM

Entusiastlik noor seikleja Yossi Ghinsberg teeb teoks oma ammuse unistuse minna sügavale Amazonase džunglisse, kaasas kaks sõpra ning salapärase minevikuga giid. Nende retk muutub aga kiirelt kaelamurdvaks kannatuste rajaks, kui inimloomuse pimedam pool ning ohtlikult ettearvamatu loodus viivad meeleheitliku võitluseni ellujäämise nimel.

04:10 Postimees.ee