Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 18.12.2021

06:05 Rosamunde Pilcher: Kus asub sinu süda (Rosamunde Pilcher: Wo dein Herz wohnt) FILM

Lily valmistub rõõmsalt oma pulmadeks Šotimaal, kus on elanud peaaegu kogu elu. Ootamatult saab ta aga kirja, et on pärinud Cornwallis maja. Noorpaarile kuluks raha väga ära ja Lily otsustab minna vaatama, kes talle maja jättis ja milline see on. Kohapeal selgub, et tegu on tema esimese koduga, kus ta elas neli aastat kuni ema surmani. Lily otsustab uurida, kuidas ta ema hukkus.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E19)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:39 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E17)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E5)

Kostüümide kandmisest julgust saanud Sofia ja härra Kahn teevad üksteisele natuke silma. Camilla meelest on see lausa kohutavalt õudne.

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E24)

Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.

10:00 Eesti edulugu! (H1/E13)

Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

10:30 Hooaeg (H2021/E17)

Selle aasta viimane Hooaja saade pakub üllatusi isegi lemmikloomadele! Räägime, kuidas jõulupuult pudenenud okastega muretult hakkama saada ja vaatame üle parimad viimase hetke kingiideed!

11:00 Kodustiil (H6/E12)

Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks! Saatejuht Jaanus Koort!

11:30 Tuhat tervist (H4/E14)

“Tuhat tervist” jagab nippe, kuidas tulla toime jõulustressiga. Väisame hambaarsti, et uurida, kuidas käib kaasaegne juureravi. Räägime jõuluaegsest lemmikoomade ülesöötmisest. Ja uurime, mida apteegikosmeetikast jõulukingiks valida.

12:00 Rooli võim 1000

Juba 1000 episoodi ekraanil olnud Rooli võim viskab juubeli erisaates pilgu peale aastasse 1998, kui saade esimest korda toona TV1-e vahendusel eetrisse läks! Saate saamislugu aitavad meenutada inimesed, kes kauges minevikus saate tegemisega otseselt tegelesid.

12:46 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

13:30 Kuuuurija (H12/E14) *

Saade räägib kahest mehest, kes elavad ebainimlikes tingimustes ja kelle elu on justkui hüljanud. Kuidas on võimalik telgis talvel hakkama saada sellest kõigest juba saates.

14:30 Eesti kõige rajumad fännid

Ekraanile jõuavad lood tõelistest fännidest, kes on oma iidoli, hobi või tõekspidamiste nimel kõigeks valmis. Paljude teiste seas kohtume tulihingelise Elvise austajaga, seenefänniga, liiklusrikkumiste harrastajaga jne. Ühtlasi selgub, miks ei suuda Kati Toots elada ilma Türgi telesarjadeta ja kui palju raha kulutab aastas oma lemmikbändile üks Patuse Poole fanaatiline austaja!

16:00 Jõuluunistus (Christmas On My Mind) FILM

Pärast libisemist ja kukkumist ärkab Lucy Lovett üles hoides käes pruutkleiti. Kuid ta pole sugugi abiellumas mehega, kellega ta arvas. Selgub, et tal on mälukaotus ning ta ei tea midagi oma kolimisest Maine’i ega uuest kihlatust. Lucy sõbranna viib ta jõuludeks koju, kus talle hakkab vaikselt kohale jõudma, kui võõraks ta iseendale on muutunud. Millise elu valib Lucy mälu taastudes ja kas aega on üldse võimalik tagasi keerata?

18:00 Roaldi retked Eestis (H3/E12) *

Hooaja viimane! Jõulupühad on kohe käes ning kauplused on hooajalisi hõrgutisi täis. Verivorstide valik võtab kohati silme eest kirjuks, aga õnneks leidub meie seas ka neid notsusid, keda vorstiks tegemine ei ähvarda. Nad on armsad kodupõrsad, kellele Roald Johannson seekord külla lähebki.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Rikas Eesti (E2)

Rikas Eesti hooaja teises osas tutvustab Piret poistele India noormeest Akarshi, kellega asutakse verivorsti valmistama. Muuseas selgub, et Akarshi lemmikroog Eestis on seljanka põhi kodujuustuga.

20:00 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Taisheti ja Irkutskit, suundutakse Olhoni saarele.

21:00 Suure Mamma maja 3: Nagu isa, nõnda ka poeg (Big Mommas: Like Father, Like Son) FILM

Suure Mamma krimikomöödiate triloogiale tõmbab joone alla kõige pöörasem seiklus. FBI agendi Malcolm Turneri kasupoeg Trent näeb pealt mõrva, mistõttu on aeg tagasi tuua Suur Mamma. Ta sukeldub juhtumi lahendamiseks tüdrukute lavakunstikooli telgitagustesse, kuid seekord on tal abiks ka Trenti naisalias Charmaine. Tandem peab leidma mõrvari enne, kui mõrvar nemad leiab.

23:10 Surmarelv 4 (Lethal Weapon 4) FILM

Ülimenuka märulikomöödia neljas film. Sedapuhku tuleb tule-, vee- ja kuulikindlatel võmmidel tegemist teha hiina maffiaga, aga ka Riggs'i keskeakriisi ja isaks saamise hirmudega. Üha sagedamini tabavad möllumehed end mõttelt, et nad hakkavad selle jama jaoks juba liiga vanaks jääma. See mõte ei meeldi aga neile kummalegi... Film ei sobi alaealistele.

01:46 Jõuluunistus * (Christmas On My Mind) FILM

Pärast libisemist ja kukkumist ärkab Lucy Lovett üles hoides käes pruutkleiti. Kuid ta pole sugugi abiellumas mehega, kellega ta arvas. Selgub, et tal on mälukaotus ning ta ei tea midagi oma kolimisest Maine’i ega uuest kihlatust. Lucy sõbranna viib ta jõuludeks koju, kus talle hakkab vaikselt kohale jõudma, kui võõraks ta iseendale on muutunud. Millise elu valib Lucy mälu taastudes ja kas aega on üldse võimalik tagasi keerata?

03:15 Armastuse saar (H1/E27)

Josh on Amelia kõnes pettunud. Paarid mängivad medõe ja patsiendi mängu. Erin ja Eden tülitsevad. Millie ja Mark lähevad kohtingule. Saarlastel tuleb üks paar koju saata.

04:20 Armastuse saar (H1/E28)

Viimase väljalangemise järel lõõmavad villas kired ja Edeni ja Granti tüli haarab kõiki kaasa. Poisid teevad valedetektori testi ja asi läheb inetuks, kui Erin Edeni peale vihastab. Saarlastel tuleb üks paar minema saata.

05:25 Postimees.ee
05:40 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:30 Näitlemise meistriklass (H22/E5)

Saatekülaliseks on tunnustatud ja armastatud näitlejanna Scarlett Johansson, kes räägib lähemalt oma lapsepõlvest ja noorusajast. Sellest, kuidas ta karäär meelelahutuse alal alguse sai ja milliseks ta elu prožektorite valguses nüüdseks muutunud on.

07:25 Üks eriline loomakliinik (H6/E3)

Kokkerspanjeli kutsikas vajab puusa proteesimist. Autolt löögi saanud kass tuuakse erakorralisele operatsioonile. Abi vajab ka seljahädaga taksikoer.

08:25 Top Shop
08:40 Gordoni gastronoomiline seiklus (H2/E1)

Gordon saabub Vietnami, et kohaliku köögiga tutvust teha. Siin süüakse kõike, mis liigub ja nii tuleb Gordonil muuhulgas ka maopraadi proovida. Nädala lõpetuseks püüab ta kohalikele gurmaanidele muljet avaldada, kuid saab ka ise põrguliku köögikogemuse.

09:45 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E23)

Jamie valmistab seekord suussulava kanaroa oma eriliste küpsetatud ubadega. Buddy õpetab, kuidas erineva maitsega popkorni teha ja lõpuks näitab Jamie täiesti uut moodust avokaado serveerimiseks.

10:15 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E24)

Jamie õpetab maitseküllase chorizo ja krevettidega riisiroa valmistamist. Buddy teeb näksimiseks šokolaadi kastetud maasikaid ja kirsse ning Jamie õpetab lõpetuseks maitsva indiapärase frittata valmistamist.

10:50 Lumekuninganna 2 (Snow Queen 2 / Snow King) FILM

Eestikeelne animafilm! Pärast võitu Lumekuninganna üle on trollid vabadusega ära harjunud ja troll Ormist on kõigi jaoks kangelane saanud. Aga juba ootab Ormi ees uus ja veelgi põnevam seiklus! Tegelastele annavad hääle Tõnu Oja, Kadri Adamson, Emil Rutiku, Toomas Krall jpt.

12:30 Iga päev on uus (Every Day) FILM

Lummav romantikafilm 16-aastasest tütarlapsest, kes armub salapärasesse võõrasse, kes elab iga päev erinevas kehas. Iga päev tuleb neil teha uusi pingutusi, et teineteist mõista ja südames alles hoida. Nende armastus algab iga päev uuelt lehelt. Ulmeliste nootidega armastuslugu põhineb New York Times'i poolt välja antud menukil.

14:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7544)

Ziggy ei taha Tanele rääkida enda ja Deani lahkuminemise põhjustest. Modelliagentuur püüab pidevalt Nikile läheneda. Jasmine astub esimest korda pärast Lewise juhtumit avalikkuse ette. Tori ei suuda mõista Christiani suhtumist juhtunusse.

15:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7545)

Mia asub tööle jõusaali. Nikaule pakutakse lisaks modellikohale praktikakohta Bellale ning ta nõustub lõpuks pakkumisega. Christian sunnib Tori ja Jasmine’i koos maha istuma ja tuleviku läbi arutama.

15:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7546)

Nikau kõhkleb uue alustamise ees. Bella püüab küll toeks olla, kuid kogemus on tema jaoks liiast. Tori ja Christian otsustavad juba kolme nädala pärast abielluda. Ari hoiab Tori ja Christiani trennis olemise ajal Grace’i ning see tekitab erinevaid tundeid.

16:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7547)

Roo pakub Ryderile ja Chloe’le tööd, kuid nad on liiga harjunud oma vabadusega. Bella suudab Nikau ümber veenda ja ta õigesti avada pildistamisel. Tori püüab mõista Christiani läbielamisi. Jasmine on pärast Lewise istungilt tulemist murtud.

16:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7548)

Mac kaotab igasuguse kontrolli oma elu üle. Chloe ja Ryder asuvad uusi töökohti otsima. Ziggy on elevil Deaniga ajakirja kaanel olemise pärast, kuid Tane tunneb armukadedust. Kui Amber õhtul koju ei tule, hakkab Dean muretsema.

17:00 Laura müsteeriumid (H2/E15)

Inimesed Laura minevikust tulevad ta praegust elu keeruliseks tegema. Laura teeb vea, mis vallandab ootamatult võimsa sündmusteahela.

17:55 Minu ropendav perekond

Dokumentaalfilm jälgib Oxfordshire’is elavat Davies-Monkide perekonda, kes üritab loobuda eraklikust elustiilist, mille põhjustas inimeste negatiivne reaktsioon nende kahele lapsele, kellel on mõlemal Tourette’i sündroom.

19:00 Doktor Murphy (H3/E19)

San Josed raputab tugev maavärin ja haigla töötajad tõttavad vigastatutele appi. Melendez ja Glassman viibivad heategevusüritusel, kus maavärin ohustab nende elu.

20:00 Iga päev on jõulud (Every Day Is Christmas) FILM

Klassikalisest jõululoost inspireeritud film, kus kitsi Alexis Taylori juurde saabub jõuludel külaline. Kohtumine paneb Alexise oma elu täiesti uue pilguga hindama ning sunnib teda letile panema seda ühte asja, mida raha eest ei saa - oma südant.

21:55 Õhtusöök kahele (H9/E3)

Joshile antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Josh valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda neist kolmest ta veel näha tahab.

22:55 Pornomaailma tagatubades (E1)

Kolmeosaline dokumentaalsari saadab kuus täiesti erineva tausta ja maailmanägemusega noort inimest Hispaania pornotööstuse tagatubadega tutvuma. Vaatluse alla võetakse pornotööstuse mõju nii kogu ühiskonnale, kui ka sealsele personalile endale. Kohtutakse ka inimestega, kes võitlevad pornotööstuse süngema poole vastu.

23:55 Iga päev on uus * (Every Day) FILM

Lummav romantikafilm 16-aastasest tütarlapsest, kes armub salapärasesse võõrasse, kes elab iga päev erinevas kehas. Iga päev tuleb neil teha uusi pingutusi, et teineteist mõista ja südames alles hoida. Nende armastus algab iga päev uuelt lehelt. Ulmeliste nootidega armastuslugu põhineb New York Times'i poolt välja antud menukil.

01:45 Doktor Murphy (H3/E19) *

San Josed raputab tugev maavärin ja haigla töötajad tõttavad vigastatutele appi. Melendez ja Glassman viibivad heategevusüritusel, kus maavärin ohustab nende elu.

02:25 Õhtusöök kahele (H9/E3) *

Joshile antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Josh valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda neist kolmest ta veel näha tahab.

03:10 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E23) *

Jamie valmistab seekord suussulava kanaroa oma eriliste küpsetatud ubadega. Buddy õpetab, kuidas erineva maitsega popkorni teha ja lõpuks näitab Jamie täiesti uut moodust avokaado serveerimiseks.

03:35 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E24) *

Jamie õpetab maitseküllase chorizo ja krevettidega riisiroa valmistamist. Buddy teeb näksimiseks šokolaadi kastetud maasikaid ja kirsse ning Jamie õpetab lõpetuseks maitsva indiapärase frittata valmistamist.

04:00 Laura müsteeriumid (H2/E15) *

Inimesed Laura minevikust tulevad ta praegust elu keeruliseks tegema. Laura teeb vea, mis vallandab ootamatult võimsa sündmusteahela.

04:40 Postimees.ee
06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E21)

Magnum kohtub vana mereväeakadeemia sõbraga ning veab lõpuks marihuaanat.

07:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E22)

Robin Mastersi pööripäevapeo ööl tabab Hawaiid laastav orkaan.

08:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E23)

Higginsi poolvend, kes on Põhja-Iirimaal katoliku preester, saabub Hawaiile, et nõuda briti sõdurilt tagasi artefakt, mis tema kirikus varastati.

09:55 Eradetektiiv Magnum (H4/E1)

On 4. juuli ja Magnum on rannikul veesuusatamas. Temast möödub kiirkaater, mis paiskab TMi vette ning suusad hulbivad kaugustesse.

10:55 Eradetektiiv Magnum (H4/E2)

Luther Gillis on eradetektiiv St Louis’ist, kelle palkas kodust ära jooksnud 16-aastase tüdruku isa. Tüdruku ema palkab samal ajal teda otsima Magnumi. Kas nad suudavad koos hakkama saada?

11:55 Meie moodi reetur * (Our Kind of Traitor) FILM

Marrakechis puhates sõbruneb tavaline Inglise paarike, Perry ja Gail, pillava ja karismaatilise venelase Dimaga, kes on nende teadmata Vene maffia rahapesu ninamees. Kui Dima palub nende abi, et toimetada Briti luureteenistusele salastatud infot, satuvad Perry ja Gail keset ohtlikku rahvusvahelise spionaaži ja räpase poliitika maailma. Paarike saadetakse riskantsele reisile Pariisi ja Berni, turvamajja Prantsuse Alpides, Londoni kahtlastesse nurgatagustesse ning neile sunnitakse halastamatu ja sihikindla MI6 agendi vahendusel peale liit Briti valitsusega.

14:05 Kadunud linn Z (Lost City of Z) FILM

Seiklusdraama! Eepiline tõestisündinud lugu Briti maadeuurijast Percy Fawcettist, kes rändas 20. sajandi alguses Amazonase vihmametsadesse ning avastas tõendeid seni tundmatu arenenud tsivilisatsiooni kohta, mis võis kunagi selles piirkonnas õitseda. Kuigi teadusringkonnad teda naeruvääristavad ja peavad kõiki põlisrahvaid metslasteks, pöördub sihikindel Fawcett abikaasa, poja ja adjutandiga oma hüpoteesi tõestamiseks ikka ja jälle tagasi armastatud džunglisse, kus ta 1925. aastal salapärasel kombel kaduma läheb.

16:55 Pohmakas 3 * (Hangover Part III) FILM

Möllukomöödia kolmas osa. Möödunud on kaks aastat. Phil, Stu ja Doug elavad kodus õnnelikku ja üksluiset elu. Ainsana pundis pole aga eluga rahul Alan. Tal pole endiselt ühtki eesmärki, ta on loobunud ravimitest ning annab igale pähekargavale mõttele kohe järele. Alani puhul tähendab see, et piire ta ei tunne, puuduvad igasugused filtrid ja kaine otsustusvõime, kuni isiklik kriis sunnib teda vajalikku abi otsima. Mõistagi aitavad just kolm sõpra tal esimest sammu astuda. Sel korral ei ole ühtegi poissmeestepidu, ei ühtegi pulma. Mis saaks küll valesti minna? Aga uskumatu, midagi siiski saab!

19:00 Lennuässad (H1/E3)

Alates hetkest, mil Rutgeril õnnestub tõrjuda venelased Hollandi õhuruumist, nähakse teda kangelasena. Noored piloodid treenivad Arizonas elava legendi käe all. Rutgeril on kahju Dennisest, kes on kaotamas kogu oma enesekindlust ning sellel on tõsised tagajärjed.

20:00 Mad Max: Raevu tee (Mad Max: Fury Road) FILM

Kuue Oscariga pärajatud ulme-märul! Mad Maxi painab ta tormiline minevik ning ta usub, et parim viis ellu jäämiseks on üksi ringi liikuda. Sellegipoolest satub ta kokku kambaga, kes pagevad üle Tühermaa sõjamasinas, mida juhib karm Imperaator Furiosa. Nad põgenevad Tsitadellist, mida hoiab hirmuvalitsuse all Immortan Joe. Raevunud Sõjapealik kutsub kokku oma jõugu ning hakkab mässajaid halastamatult taga ajama ning konflikt paisub karmiks sõjaks. Film ei sobi alaealistele.

22:25 Hellboy - kangelane põrgust (Hellboy) FILM

Kolme märatseva hiiglasega võitlev legendaarne pooldeemon Hellboy uueks vastaseks on Verekuninganna Nimue, hauast tõusnud nõiaga, kes plaanib kättemaksu ammuse reetmise eest. Hellboy ülesandeks saab Nimue peatada, sellega maailmalõppu vallandamata.

00:50 Lennuässad (H1/E3) *

Alates hetkest, mil Rutgeril õnnestub tõrjuda venelased Hollandi õhuruumist, nähakse teda kangelasena. Noored piloodid treenivad Arizonas elava legendi käe all. Rutgeril on kahju Dennisest, kes on kaotamas kogu oma enesekindlust ning sellel on tõsised tagajärjed.

01:45 Kadunud linn Z * (Lost City of Z) FILM

Seiklusdraama! Eepiline tõestisündinud lugu Briti maadeuurijast Percy Fawcettist, kes rändas 20. sajandi alguses Amazonase vihmametsadesse ning avastas tõendeid seni tundmatu arenenud tsivilisatsiooni kohta, mis võis kunagi selles piirkonnas õitseda. Kuigi teadusringkonnad teda naeruvääristavad ja peavad kõiki põlisrahvaid metslasteks, pöördub sihikindel Fawcett abikaasa, poja ja adjutandiga oma hüpoteesi tõestamiseks ikka ja jälle tagasi armastatud džunglisse, kus ta 1925. aastal salapärasel kombel kaduma läheb.

03:55 Hellboy - kangelane põrgust * (Hellboy) FILM

Kolme märatseva hiiglasega võitlev legendaarne pooldeemon Hellboy uueks vastaseks on Verekuninganna Nimue, hauast tõusnud nõiaga, kes plaanib kättemaksu ammuse reetmise eest. Hellboy ülesandeks saab Nimue peatada, sellega maailmalõppu vallandamata.

05:41 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:09 Postimees.ee