Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 16.12.2021

13:55 Pilvede all (H12/E161)

Kas Mari ja Indrek on abielukriisist üle saanud? Mis juhtus Kertuga? Kas Piret ja Urmas on lõplikult lahus? Millise plaaniga üllatab Sirje Albertit? Kas Maimul õnnestub Erikule lõpuks töö leida? 12. hooaja avaosa annab vastused!

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1277) *

Camila tutvub külarahvaga. Hernando keeldub Severot aitamast. Matías innustub Raimundo ideaalidest.

08:00 Mägidoktor (H10/E12) *

Perekond palub Martinil rohkem puhata, kuid Martin töötab endiselt sama palju kui alati. Ta ei nõustu endiselt Annega ühe katuse all elama. Doktor Gruber peab teatama ühele patsiendile, et sel on vaid mõned kuud elada. Patsient tahab talle jäänud ajalt viimast võtta, mis viib ohtlike tegude ja ootamatute tagajärgedeni.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Katrin Lusti põrsapõli

Populaarse teleajakirjaniku Katrin Lusti lapsepõlv möödus Tartus, kus teda ootasid ees nii põnevad, kui ka lausa ohtlikud seiklused. Muuhulgas saame teada, miks Katrin pisikese tüdrukuna looma lahkamise ette võttis. Ka selgub, kui palju on tema edasist elu mõjutanud linnatänavatel toimunud juhuslikud kohtumised pervertidega.

10:00 Viimane võmm (H2/E5) *

Metsast leitakse naise surnukeha. Selgub, et ta oli koos oma abikaasa ja teisemelise pojaga osalenud paari-teraapia kursustel. Uurija Kotkas on üllatusest rabatud, kui avastab, et ka nende jaoskonna psühholoog Tanja on nende kursustega seotud. Enamgi veel – Tanjale hakkab selles salapärases loos silma nüanss, millest nii Kotkas kui Prikk olid pärani silmi mööda vaadanud...

11:00 Doktor Murphy (H3/E1)

Shaun läheb Carlyga kohtingule. Uus peakirurg dr Audrey Lim lubab residentidel iseseisvalt operatsioone teha ning Morgan ja Park võitlevad võimaluse eest opereerida eakat vähidiagnoosiga patsienti. Murphy pakub välja väga radikaalse operatsiooni, et päästa värske abielunaise elu.

12:00 Päriselu lood: Interneti selgeltnägijad

Ajal kui kogu maailm on kolinud internetti, ei pääse netiavaruste võludest ja valudest ka selgeltnägijad. Kuidas sai Eesti ühest kuulsaimast tervendajast youtuber? Kuidas osta endale internetist needusega nukku ja kas me teda ka päris elus katsuda julgeme? Kas kummitusi tohib püüda äpiga? Kuidas leida kõrgema minaga parkimiskohta ja milline varjatud elu kihab esoteerika Facebooki gruppides? Saatejuht Heelia Sillamaa võtab teid kaasa rännakule tänapäeva selgeltnägemise maailma!

13:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E12) *

Hooaja viimases saates vastab Marilyn küsimustele erinevatel teemadel. Juttu tuleb ka palvetamisest ja tänulikkusest, saatusest ja selle ettemääratusest, pühadest paikadest ja nende mõjust inimestele, samuti unest ja unenägudest ning paljust muust, mis vaatajaid on huvitanud. Kaartide abil saame teada, kuidas läheb oma ametis haridusminister Liina Kersnal, kultuuriminister Tiit Terikul ja viroloog Irja Lutsaril.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1278)

Candela palub Severol rahulikuks jääda. Elías teeb Hernandole etteheiteid. Rafaela tunnistab Ramirole tõtt.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E215)

Nadiri ootamatu surm šokeerib kõiki. Veelgi rabavam uudis on kõigile see, et Sahika on Nadiriga abielus ning kogu mehe vara jäi naisele. Ender ja Caner püüavad tõestada, et Sahika Nadiri tappis. Sahika seab end Argun Holdingi juhi kohale sisse.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E13)

Pia ja Jan on värskelt armunud, kuid mõlemad surmavalt haiged. Nende ühine viimne soov toob nad Ellmausse. Kahnweiler ja Vera võtavad lastekodust ajutiselt hooldada väikse poisi. Kahnweiler saab hästi hakkama, aga Verale poiss ei istu ning ta tahab teda tagasi saata. Susanne tahab minna kokakooli õppejõuks., mis tähendaks koos lapsega Viini kolimist. Hans on uudisest šokeeritud ja tahab seda igal juhul takistada. Martin ja Anne saavad taas lähedasemateks. Martin küsib Romanilt nõu.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H2/E6)

Pidevast kütusehindade tõusust raevunud autojuhtide seltskond algatab bensiinijaamade vastu pöörase kampaania. Nad ajavad riided seljast ja pälvivad sellega avalikkuses palju tähelepanu ning poolehoidu. Seevastu kütusemüüjaid ajab aktsioon närvi ja kui üks protestija leitakse mõrvatuna, siis on ka uurijad Kotkas ja Prikk sunnitud sündmuste käiku sekkuma.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Sinivalged jõulud

Me kõik teame, kuidas tähistatakse jõule Eestis. Kuidas aga valmistuvad suurteks pühadeks meie põhjanaabrid ehk soome-eestlased? Saatejuht Leho Lehis haarab mikrofoni ja läheb külla Soomes elavatele eestlastele ning peab maha ühed korralikud jõulupühad! Külastame juba 30 aastat Soomes elanud Küllit, teeme jõulujoogat ning hiljem jõuame külla Laurale ja tema armsale perekonnale. Aset leiab ka suur õhtusöök!

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Täiuslik torm (The Perfect Storm) FILM

Seiklusdraama seninägematus looduskatastroofist oma elu eest võitlevast laevameeskonnast. Kapten Tyne on oma meestega Atlandil kala püüdmas, kui neile läheneb eri ilmakaartest kolm tormi ja orkaani, mille ühinemisel tekib kõikepurustav maru. See tekitab 30-meetrised lained ja tuule tugevus tõuseb 12 pallini - meeskond ja neid leida püüdev päästerühm on silmitsi halastamatult ülekaaluka vastasega... Filmi vapustavad eriefektid kandideerisid Oscarile.

00:35 Kuum jälg: Memmetapja

2010. aastal saab politsei lühikese vahega kaks teadet, et Tartu vallas on leitud kahe vanema naise surnukehad ja nende majad on põlema süüdatud. Jõhkrat memmetapjat asub halastamatult jälitama noor prokurör Veroonika Koidu (Britta Soll) ning kurjategija avastamiseni viivad pealtnäha juhuslikud seigad. Teistes osades Tarvo Krall, Marje Metsur, Venno Loosaar jpt.

01:20 Dr House (H8/E2)

House saab võimaluse haiglasse naasta, et aidata Wilsoni patsienti, kellele siiratakse uued kopsud. House on tagasi, aga kõik on muutunud - tal pole enam vana kabinetti ega tiimi, appi on antud ainult uus resident - dr Chi Park. Lisaks on House'i ja Wilsoni sõprus taas kord kriisis.

02:10 Armastuse saar (H1/E24)

Villasse saabuvad uued poisid Kory ja Mark, kes lähevad kohe ühiskohtingule kolme vallalise neiu ehk Millie, Maci ja Shelbyga. Millie paneb silma peale Koryle ja Mark on märganud Maci. Shelbyt uued poisid ei köida ja tema vaatab ikka Domi poole.

03:10 Armastuse saar (H1/E25)

Millie ütleb oma uuele paarilisele Koryle, et pole temast kui mehest huvitatud. Saareelanikud mängivad mängu, kus neile loetakse ette tsitaat nende kohta ja nad peavad ära arvama, kes seda ütles. Peagi läheb asi isiklikuks arveteklaarimiseks. Grant teeb Taylale romantilise ettepaneku.

04:05 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7547)

Roo pakub Ryderile ja Chloe’le tööd, kuid nad on liiga harjunud oma vabadusega. Bella suudab Nikau ümber veenda ja ta õigesti avada pildistamisel. Tori püüab mõista Christiani läbielamisi. Jasmine on pärast Lewise istungilt tulemist murtud.

06:05 Doktor imetegija (H2/E137) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:00 Gilmore'i tüdrukud (H3/E12) *

Lorelai nõustub endalegi ootamatult minema Alexiga kalastamiskohtingule. Ta otsustab enne Luke’ilt kalastamistehnikate kohta õppida. Rory ja Parise poliitiline jõukatsumine jõuab haripunkti. Lane tahab ballile minna kitarrist Dave’iga ja Luke kutsub advokaat Nicole’i kohtingule.

07:55 Kodus ja võõrsil (H33/E7546) *

Nikau kõhkleb uue alustamise ees. Bella püüab küll toeks olla, kuid kogemus on tema jaoks liiast. Tori ja Christian otsustavad juba kolme nädala pärast abielluda. Ari hoiab Tori ja Christiani trennis olemise ajal Grace’i ning see tekitab erinevaid tundeid.

08:25 Top Shop
08:40 Südamearst (H5/E4) *

Hugh suhe Sharnaga ähvardab karidele joosta, kui Sharna teatab soovist haigla sulgeda. Charlie mõtleb välja plaani, kuidas päästa Meryl uurimisest ning aidata Wesi pere.

09:40 Põrgulikud köögid

Gordon kohtub täna mehega, kellel õnnestus vanast veskist restoran ehitada. Kahjuks ei õnnestu tal sinna aga kliente meelitada. Ta võlad ületavad miljoni dollari piiri ja vajab hädasti Gordon Ramsay abi, kuid Gordon näeb kohe, et mees huvitub pigem oma välimusest, mitte toitudest, mida ta restoranis pakub. Kas omaniku edevus ajab selle restorani pankrotti?

10:40 Poissmees: Austraalia (H6/E1)

Endine Austraalia ragbimängija Nick Cummins unustab kõik reeglid ja hakkab omadel tingimustel otsima armastust 25 kaunitari seast, kes kõik ihaldavad kuuma sportlase südant. Esimesel õhtul kohtub Nick tüdrukutega ja juba tutvumisõhtul hakkavad voolama pisarad ja lahti rulluma esimesed draamad.

12:30 Poissmees: Austraalia (H6/E2)

Täna viib Nick ühe kaunitari helikopteriga sõitma. Grupikohtingul toimub fotosessioon ja asjad lähevad kuumaks. Nick üllatab ühte tüdrukut lõunasöögikutsega.

14:05 Armastuse saar (H5/E31) *

Anton ja Belle saavad lõpuks võimaluse veeta kahekesi kvaliteetaega. Üks paarike viib oma suhte uuele tasemele.

15:05 Dr House (H3/E21)

Wilsoni 14-aastase leukeemiapatsiendi viimane õlekõrs on nooremalt vennalt Mattylt võetud luuüdi siirdamine, kuid Matty on haige. House oma tiimiga peab kibekähku välja selgitama, mis haigus Mattyt vaevab ja ta terveks ravima, et poisil oleks võimalik vanema venna elu päästa.

16:05 Dr House (H3/E22)

19-a tudeng Addie tuuakse Princeton Plainsboro haiglasse pärast seda, kui ta karatetrennis verd oksendama hakkas. Foreman loobub patsienti ravimast. Ta teatab kolleegidele, et paneb ameti maha, kuid ei ütle, miks seda teeb.

17:05 Doktor imetegija (H2/E138)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E13)

Christopheri tüdruksõber Sherry palub Roryl sünnituse ajal koos temaga haiglas olla ja see tuletab Lorelaile meelde Rory sündi...

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7547)

Roo pakub Ryderile ja Chloe’le tööd, kuid nad on liiga harjunud oma vabadusega. Bella suudab Nikau ümber veenda ja ta õigesti avada pildistamisel. Tori püüab mõista Christiani läbielamisi. Jasmine on pärast Lewise istungilt tulemist murtud.

19:30 Sõbrad (H6/E23)

Chandler ja Phoebe ostavad Monicale sõrmust. Chandler leiabki sobiva, aga Phoebe süül ei saa ta seda.

20:00 Armastuse saar (H5/E32)

Saareelanikud hääletavad järjekordse paarikese saatest välja ning tunded keevad üle. Amy võtab vastu otsuse, mis šokeerib kogu villat.

21:00 Maskiga Hispaanias (E1)

Kertu Jukkum ei karda mingit koroonat! Saate nimel on ta valmis kõigeks. Kertu pani maski ette ja põrutas Hispaaniasse, täpsemini Kantaabria maakonda Põhja-Hispaanias. Ilma maskita võis Kertu istuda vaid WRC ralliässa Dani Sordo kodus diivanil, kus tuli jutuks mitte ainult rallisõit vaid ka Eesti tüdrukud. Dani elukaaslane on imekaunis eestlanna Jaana. El Serbal on kahe Michelini tärniga restoran Santanderi linnas. See on erakordsete toiduelamuste restoran. Kantaabria maakond on tõeline pärl neile, kes jumaldavad erilist loodust ja arhitektuuri. Renzo Piano projekteeritud Botini keskus on nagu elegantne valge laev mererannal. Pico d de Europa mägedesse tuleb igaühel ise ronida. Kertu ronis ja armus sellesse paika!

21:30 Otse! Siin Tallinn (H2021/E34)

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

22:30 Vallaline kaunitar (H15/E13)

Hooaja viimane! Taas on üks moodne muinasjutt viimasele lehele jõudnud. Kas ka õnneliku lõpuga? Alles on kaks meest, kelle mõlema suhtes on Hannah´l tugevad tunded. Naine teeb valiku, aga pärast kihlust ei lähe kõik päris plaanipäraselt.

00:20 Alasti ahvatlus (H1/E6)

Kaaslast otsib 35-aastane sepp Bjom, kes elab oma maamajas üksi ning vajab enda kõrvale kaaslast.

01:00 Sõbrad (H6/E23) *

Chandler ja Phoebe ostavad Monicale sõrmust. Chandler leiabki sobiva, aga Phoebe süül ei saa ta seda.

01:30 Seks saatis mu EMOsse (H2/E3)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:10 Seks saatis mu EMOsse (H2/E4)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:55 Seks saatis mu EMOsse (H2/E5)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

03:35 Postimees.ee
07:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:00 Tallinna uudised (H2021/E214) *
08:15 Komissar Rex *

Pärast Brandteri ja Böcki lahkumist valitseb mõrvarühmas vaikus. Komissar Marc Hoffmann harjutab rulluisutamist, et oma uut silmarõõmu Niki Herzogit paremini tundma õppida. Paarike veedab koos kuuma armuöö. Järgmisel hommikul ootab mõlemat ees suur üllatus. Esimene ühine juurdlus viib Marci ja Niki koos Rexiga jahtima armastajapaare varitsevat maskeeritud mõrvarit.

09:15 Olümpiarekordid (E6)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

09:50 Olümpiarekordid (E7)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:25 Eradetektiiv Magnum (H4/E2) *

Luther Gillis on eradetektiiv St Louis’ist, kelle palkas kodust ära jooksnud 16-aastase tüdruku isa. Tüdruku ema palkab samal ajal teda otsima Magnumi. Kas nad suudavad koos hakkama saada?

11:25 Eradetektiiv Magnum (H4/E3) *

Ricki vana sõber Waldo Norris tabatakse sissemurdmiskatselt. Waldo väidab, et ta töötab kindlustusfirmas ja uurib väärtusliku kuju kadumist.

12:25 Kuulikindel (H2/E8) *

Alexi ja Mikey tabamiseks peab üksus reegleid eirama. Kui haarang ebaõnnestub, hakkab nende lootus lõplikult kaduma.

13:25 Komissar Rex

Nooblisse villasse sissemurdmise ajal tapetakse noor pankur. Kuna röövitud asjade hulgas näib olevat ka mõrvarelv, satub Marci, Niki ja Rexi huviorbiiti varastatud kraamiga kaubitseja. Brunneri usalduse võitmiseks tuleb Nikil kõrtsis prostituuti mängida. Gustl Brunneri osas Rexi esimest peremeest Moserit kehastanud Tobias Moretti noorem vend Gregor Bloeb.

14:30 Etturi ohverdus * (Pawn Sacrifice) FILM

Biograafiline draama piinatud geeniusest, kes põhjustas rahvusvahelise malehulluse ja tõmbas endale kogu maailma tähelepanu. Bobby Fischer tekitas malemaailma tipus esimest korda furoori 6-aastase Brooklyni imelapsena. Teismeeaks on malegeeniusest saanud rahvusvaheline suurmeister, aga tema kiiret tähelendu segasid ettearvamatu käitumine ja kasvavad nõudmised, mis tekitasid konservatiivses malemaailmas probleeme. Koos mänedžer Paul Marshalli ja treener Bill Lombardyga mööda maailma reisides purustab Fischer kõik maailma tippmängijad, et jõuda viimaks oma suurima vastaseni - Nõukogude malemaailmameister Boriss Spasskini. 1972. aastal saab Fischer õiguse kohtuda maleveteraniga pikisilmi oodatud "sajandi matšil"!

16:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E4)

Ricki 22-aastane õde Wendy saabub Hawaiile. Rick usub, et ta endiselt noor ja süütu neiu ning palub Magnumil teda lõbustada, kuniks ta ise ööklubisse läheb.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E5)

Magnum uurib tervet rida sissemurdmisi toidupoodidesse. Samal ajal ristuvad ta teed paari vanema daamiga, kes elavad koos teiste eakaaslastega katkises majas ning on slummilordi raudses haardes.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E215)
19:00 Manifest (H1/E1)

Puhkusereisilt tagasi koju lennates lahutatakse Stone'i perekond, kui Michaela ja Ben koos haige pojaga suunatakse hilisemale lennule. Hilisema lennu maandudes on reisijad hämmingus avastades, et möödunud on viis ja pool aastat. Nad üritavad taasühineda oma lähedastega, kes on pärast leina oma eludega edasi liikunud ning püüavad mõista müstilist nähtus, mis nendega juhtus.

20:00 Orkaanirööv (The Hurricane Heist) FILM

Katastroofipõnevik. Samal ajal, kui lähenemas on kohutav orkaan, on kuritegelikul rühmitusel välja mõeldud pealtnäha geniaalne plaan: rünnata hoonet, kuhu on kogutud kokku 600 miljoni väärtuses käibelt eemaldatud dollareid. Oma plaane paika pannes pole aga kurjategijad arvestanud sellega, kui purustavaks ähvardab paisuda neid peatselt tabav orkaan. Põgenenud agent otsustab jõud ühendada sealkandis töölähetusel viibiva meteoroloogi Williga, kellel on tarmuka agendiga koostöö tegemiseks vägagi isiklik motiiv – nimelt on röövlite kätte pantvangi langenud tema vend Breeze. Nüüd peab Will ära kasutama kõike, mida ta lähenevast orkaanist teab...

22:00 Röövitud (H1/E5)

Christina nõuab, et Zürichist toodaks tundlikud dokumendid, et hoida ära majanduslik ja poliitiline katastroof. Panga seifi sisse murdmine osutub aga ootamatult keeruliseks operatsiooniks. Elena reedab Asha usalduse ning Bryan satub seetõttu ohtlikku olukorda.

23:00 1000 viisi suremiseks (H4/E9)

Spordipoiste järel jooksja viskab sussid püsti. Muidugi sa oled surnud. Terrorist sööb end surnuks. Loomade kallal vägivallatseja jääb koerale alla. Massaažisalongi külastaja massaaž saab õnnetu lõpu. Pangaröövel kaotab pea.

23:30 1000 viisi suremiseks (H4/E10)

Diskokunn läheb tantsupõrandale. Saunavõistlus lõpeb gaasiliselt. Pervert saab oma karistuse. Tülinorija jookseb surmale sülle. Kanepikasvataja annab otsad. Jalgpallitreener jääb endale kindlaks. Purjutaja viskab vedru välja.

00:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:55 Röövitud (H1/E5) *

Christina nõuab, et Zürichist toodaks tundlikud dokumendid, et hoida ära majanduslik ja poliitiline katastroof. Panga seifi sisse murdmine osutub aga ootamatult keeruliseks operatsiooniks. Elena reedab Asha usalduse ning Bryan satub seetõttu ohtlikku olukorda.

01:40 Olümpiarekordid (E6) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:05 Olümpiarekordid (E7) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:30 Viimased rüütlid (Last Knights) FILM

Oscarikandidaat Clive Owen ja oscarivõitja Morgan Freeman mängivaid keskseid osi keskaegses seiklusfilmis "Viimased rüütlid", mille tegevus keerleb sõdalaste ümber, kes tahavad kätte maksta jõhkrale keisrile, kes lasi nende juhile otsa peale teha.

04:19 Postimees.ee