Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 15.12.2021

13:56 Pilvede all (H11/E160)

Sirje otsustab kihluspeo tühistada. Piret pole Urmasest üle saanud ja õde teeb talle ootamatu ettepaneku. Sirjel on Mariga avameelne vestlus, kuid tõeline pommuudis tuleb Indrekult. Kertu kohtub Erikuga ja usaldab taas meest liiga palju...

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1276) *

Camila aitab Beatrizi luupainajatega. Francisca sepitseb Santacruzide vastu. Mariana ja Gracia valmistuvad kaupluse avamiseks.

08:00 Mägidoktor (H10/E11) *

Perekond palub Martinil rohkem puhata, kuid Martin töötab endiselt sama palju kui alati. Ta ei nõustu endiselt Annega ühe katuse all elama. Doktor Gruber peab teatama ühele patsiendile, et sel on vaid mõned kuud elada. Patsient tahab talle jäänud ajalt viimast võtta, mis viib ohtlike tegude ja ootamatute tagajärgedeni.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H2/E4) *

Mõrvajuhtum viib uurijad Kotkase ja Priki kaasaegsete aardeküttide maailma. Metsast tapetuna leitud mehel olid kaasas mingid salapärased koordinaadid. Uurijatel pole saladuse lahendamiseks muud võimalust kui ka ise aardejahis kaasa lööma hakata...

11:00 Doktor Murphy (H2/E18)

Baarikaklus saadab Shauni patsiendina St Bonaventure'i haiglasse. Park ja Lim on eriarvamusel eaka naise operatsioonijärgsete sümptomite osas. Melendez ja Lim avalikustavad oma suhte. Dr Glassman teeb Debbiele abieluettepaneku. Dr Andrews teeb ootamatu otsuse.

12:00 Päriselu lood: Katastroofi keskel

Kogu Euroopas kaob nädalaks elekter. Kuidas oled sina valmistunud nii ulatuslikuks elektrikatkestuseks? Mida oled valmis ellu jäämise nimel tegema? Suurejoonelises lavastuslikus erisaates rulluvad lahti inimeste dramaatilised lood ilma elektri, vee, toidu ja toasoojata.

13:00 Roaldi retked Eestis (H3/E12) *

Hooaja viimane! Jõulupühad on kohe käes ning kauplused on hooajalisi hõrgutisi täis. Verivorstide valik võtab kohati silme eest kirjuks, aga õnneks leidub meie seas ka neid notsusid, keda vorstiks tegemine ei ähvarda. Nad on armsad kodupõrsad, kellele Roald Johannson seekord külla lähebki.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1277)

Camila tutvub külarahvaga. Hernando keeldub Severot aitamast. Matías innustub Raimundo ideaalidest.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E214)

Yildizil ja Nadiril on tõsine jutuajamine. Halit näeb, et tal ei tasu oma sõpradele loota. Hoopis Kaya tuleb talle oma tuge pakkuma. Erim läheb Enderi juurde elama, Haliti tütred aga Yildizi poole. Sahika viib oma plaani täide.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E12)

Perekond palub Martinil rohkem puhata, kuid Martin töötab endiselt sama palju kui alati. Ta ei nõustu endiselt Annega ühe katuse all elama. Doktor Gruber peab teatama ühele patsiendile, et sel on vaid mõned kuud elada. Patsient tahab talle jäänud ajalt viimast võtta, mis viib ohtlike tegude ja ootamatute tagajärgedeni.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H2/E5)

Metsast leitakse naise surnukeha. Selgub, et ta oli koos oma abikaasa ja teisemelise pojaga osalenud paari-teraapia kursustel. Uurija Kotkas on üllatusest rabatud, kui avastab, et ka nende jaoskonna psühholoog Tanja on nende kursustega seotud. Enamgi veel – Tanjale hakkab selles salapärases loos silma nüanss, millest nii Kotkas kui Prikk olid pärani silmi mööda vaadanud...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E12)

Hooaja viimases saates vastab Marilyn küsimustele erinevatel teemadel. Juttu tuleb ka palvetamisest ja tänulikkusest, saatusest ja selle ettemääratusest, pühadest paikadest ja nende mõjust inimestele, samuti unest ja unenägudest ning paljust muust, mis vaatajaid on huvitanud. Kaartide abil saame teada, kuidas läheb oma ametis haridusminister Liina Kersnal, kultuuriminister Tiit Terikul ja viroloog Irja Lutsaril.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Estonia - teekond teadmatusse (E2)

Uurimismeeskond Estonia hukupaigas jätkab tööd nii päeval kui ööl. Vrakist 3-D mudelit luues selgub, et palju kõneainet tekitanud augud Estonia paremas pardas ei ole nii ligipääsetavad kui loodeti. Ja esimest korda 27 aasta jooksul saadetakse allveerobot autoteki sügavustesse. Uurimist segab halb nähtavus, aga mehed loodavad siiski koguda uusi tõendeid, et küsimus "mis viis Estonia merepõhja?" saaks lõpuks ammendava vastuse.

22:30 Diana

Täispikk dokumentaal Walesi printsessi Diana erakordsest teekonnast lasteaiakasvatajast ülemaailmseks staariks. Olevikuvormis jutustatud film toetub haruldastele arhiivimaterjalidele ja uutele mälestustele, mille kaudu analüüsitakse printsessi elu kõige pöördelisemaid hetki ning keerukat isiksust särava fassaadi taga.

00:21 Lucifer (H3/E15)

Mõrvatakse kirjanik, kelle tegelased põhinevad inimestel, kellega ta on elus varem kokku puutunud. Lucifer läheb kahtlusaluseid otsima koolikokkutulekule.

01:10 Nukumaja: Kadunud naine (H2/E3)

Kristina ei olegi surnud, ta on end kellegi eest peitnud – ainult mille ja kelle? Daniel otsustab järsku Maria asjadest lahti saada ja see tundub tema tütrele kummaline. Joeli valgustkartev äri tuleb halastamatult päevavalgele. Tarmo saab šokeeriva uudise enda perekonna saatuse kohta.

02:05 Seks saatis mu pokri (H1/E3)

Taksojuht ja dispetšer otsustavad tähistaeva all seksida. Nad tabatakse püksid rebadel. Üks paarike ühineb svingeritega ja sellest tuleb paks pahandus.

02:30 Dr House (H8/E1)

House saab tingimisi vabaks, ent peab veel viis päeva vanglas vastu pidama. Üks vangidest nõuab temalt 20 Vicodini “või muidu…”

03:20 Armastuse saar (H1/E22)

Eden ja Erin teevad oma suhte ametlikuks. Jaxoni ja Shelby suhe on karile jooksmas. Paaride Päeva raames teevad poisid tüdrukutele hommikusöögi ja kõik paarid saavad võimaluse käia kohtingul.

04:05 Armastuse saar (H1/E23)

Josh ja Amelia veedavad peidupaigas intiimselt aega. Tüdrukud saavad kingiks spaapäeva villast väljas. Selle eest tuleb neil langetada raske valik, milline poiss saarelt minema saata.

05:05 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7546)

Nikau kõhkleb uue alustamise ees. Bella püüab küll toeks olla, kuid kogemus on tema jaoks liiast. Tori ja Christian otsustavad juba kolme nädala pärast abielluda. Ari hoiab Tori ja Christiani trennis olemise ajal Grace’i ning see tekitab erinevaid tundeid.

06:10 Mr Bean (E3)

Pargipingil näitab Bean kõrvalistujale, kuidas õigesti võileiba valmistada. Hiljem otsustab ta, et kuna õudusfilmid on tema lemmikud, peab ta kindlasti ühte vaatama.

06:40 Doktor imetegija (H2/E136) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:40 Gilmore'i tüdrukud (H3/E11) *

Rory satub lõksu, kui ta klassiõde Francie veenab Parist, et Rory püüab ta selja taga skeemitada. Endine teenija kaebab Emily kohtusse ja Lorelai muretseb, et see võib nende suhteid veelgi kehvemaks muuta. Lorelai tutvub seminaril põneva Alex Lesmaniga.

08:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7545) *

Mia asub tööle jõusaali. Nikaule pakutakse lisaks modellikohale praktikakohta Bellale ning ta nõustub lõpuks pakkumisega. Christian sunnib Tori ja Jasmine’i koos maha istuma ja tuleviku läbi arutama.

09:05 Top Shop
09:20 Südamearst (H5/E3) *

Hugh ja Penny ristavad Penny tööle naasmise järel taas piike. Sharna sihikindlus Whyhope’i joonde ajamisel tähendab Keni, Betty ja Meryli jaoks tõelist kaost.

10:20 Põrgulikud köögid

Tina Pellegrino võttis pererestorani juhtimise üle paari aasta eest, ent restorani ähvardab sulgemine. Tööka Tina laisk ja hellitatud vend Peter, kes restorani juhib, ei aita edule kuidagi kaasa. Lisaks tuleb tihti ette klientide ees tülitsemist. Gordon annab Peterile teada, et tema suhtumine ja hoolimatus on restorani suurimad vaenlased ja oleks parem kui ta lahkuks. Kas olukorda enam annabki parandada?

11:20 Poissmees paradiisis (H1/E15)

Aeg paradiisis hakkab ümber saama ja neli paari suunduvad luksuslikele fantaasiakohtingutele. Kas paarid jõuavad oma tunnetes selgusele?

12:35 Poissmees paradiisis (H1/E16)

Viimane osa! Allesjäänud paaridel seisab ees pühendumistseremoonia. Suudavad Jake ja Megan, Jarrod ja Keira, Grant ja Ali ning Sam ja Tara oma puhkuseromaani püsivaks armusuhteks muuta? Lahkuvad te temmikud paradiisist murtuna või kihlatuna?

14:05 Armastuse saar (H5/E30) *

Anna ja Jordani uskumatu keemia paneb Ovie keerulisse olukorda. Maura punub skeeme, et Curtisele oma tundeid väljendada.

15:05 Dr House (H3/E19)

Kuueaastane tüdruk kukub päevahoius kokku. Selgub, et lapsel on südamehaigus, mis tavaliselt tekib vanas eas. Ravi ajal tekib kahtlus, et väikest tüdrukut on seksuaalselt väärkoheldud.

16:05 Dr House (H3/E20)

Foremani noorele petisest naisele pandud diagnoos sunnib teda oma elu analüüsima. Samas püüab House Wilsoni armuelu uurida.

17:05 Doktor imetegija (H2/E137)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E12)

Lorelai nõustub endalegi ootamatult minema Alexiga kalastamiskohtingule. Ta otsustab enne Luke’ilt kalastamistehnikate kohta õppida. Rory ja Parise poliitiline jõukatsumine jõuab haripunkti. Lane tahab ballile minna kitarrist Dave’iga ja Luke kutsub advokaat Nicole’i kohtingule.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7546)

Nikau kõhkleb uue alustamise ees. Bella püüab küll toeks olla, kuid kogemus on tema jaoks liiast. Tori ja Christian otsustavad juba kolme nädala pärast abielluda. Ari hoiab Tori ja Christiani trennis olemise ajal Grace’i ning see tekitab erinevaid tundeid.

19:30 Sõbrad (H6/E22)

Paul ähvardab, et Ross kaotab töö, kui Elizabethiga edasi kohtub. Chandler ja Monica peavad juba pulmaplaane.

20:00 Armastuse saar (H5/E31)

Anton ja Belle saavad lõpuks võimaluse veeta kahekesi kvaliteetaega. Üks paarike viib oma suhte uuele tasemele.

21:00 Südamearst (H5/E4)

Hugh suhe Sharnaga ähvardab karidele joosta, kui Sharna teatab soovist haigla sulgeda. Charlie mõtleb välja plaani, kuidas päästa Meryl uurimisest ning aidata Wesi pere.

22:05 Vallaline kaunitar (H15/E12)

Hannah südame eest on jäänud võistlema veel kolm meest ja tuleb teha valik südame ja mõistuse vahel. Hannah ühineb Chris Harrisoniga Los Angelese otsestuudios, et jälgida, kuidas tema teekond ootamatu finaaliga lõpule jõuab.

23:55 Alasti ahvatlus (H1/E5)

Täna hakkab kaaslast otsima 27-aastane Cecilie Kopenhaagenist. Ta teeb valiku alasti kehade põhjal. Mis teda mehe keha juures kõige rohkem veetleb? Kas õiget on võimalik leida ainult füüsilise meeldivuse põhjal?

00:30 Sõbrad (H6/E22) *

Paul ähvardab, et Ross kaotab töö, kui Elizabethiga edasi kohtub. Chandler ja Monica peavad juba pulmaplaane.

01:00 Seks saatis mu EMOsse (H1/E39)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:40 Seks saatis mu EMOsse (H2/E1)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:25 Seks saatis mu EMOsse (H2/E2)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

03:10 Postimees.ee
07:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:15 Tallinna uudised (H2021/E213) *
08:30 Komissar Rex *

Noor lauljatar saab kahtlastel asjaoludel surma ning Rexil ja Alexil tuleb teha lähemat tutvust muusikute maailmaga. Peagi selgub, et neiu uue menulooga seotud inimeste elu satub ohtu. Rexil läheb kõrgtehnoloogia vastu raskeks, kuid nutikus aitab kurjategija üle kavaldada.

09:30 Olümpiarekordid (E4)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:05 Olümpiarekordid (E5)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E23) *

Higginsi poolvend, kes on Põhja-Iirimaal katoliku preester, saabub Hawaiile, et nõuda briti sõdurilt tagasi artefakt, mis tema kirikus varastati.

11:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E1) *

On 4. juuli ja Magnum on rannikul veesuusatamas. Temast möödub kiirkaater, mis paiskab TMi vette ning suusad hulbivad kaugustesse.

12:40 Kuulikindel (H2/E7) *

Kättemaksuhimuline Bishop teeb veel ühe katse, et Markideste pere hävitada. Seekord aga ei ole Pike valmis teda aitama.

13:40 Komissar Rex

Pärast Brandteri ja Böcki lahkumist valitseb mõrvarühmas vaikus. Komissar Marc Hoffmann harjutab rulluisutamist, et oma uut silmarõõmu Niki Herzogit paremini tundma õppida. Paarike veedab koos kuuma armuöö. Järgmisel hommikul ootab mõlemat ees suur üllatus. Esimene ühine juurdlus viib Marci ja Niki koos Rexiga jahtima armastajapaare varitsevat maskeeritud mõrvarit.

14:40 Stiilne lahkumine * (Going in Style) FILM

Eluaegsed sõbrad Willie, Joe ja Al otsustavad kogumispensionist ilma jäädes esmakordselt elus midagi tavatut teha. Joe on oma pangateenusega plindris ja tema maja ähvardatakse ära võtta. Ta kutsub appi oma semud Willie ja Ali, kes alguses küll vastu punnivad, ent siiski sõpra aidata otsustavad. Kuna arved vajavad maksmist ja nad ei taha lähedasi alt vedada, riskib kolmik kõigega, et teha tuul alla neilt raha röövinud pangale.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E2)

Luther Gillis on eradetektiiv St Louis’ist, kelle palkas kodust ära jooksnud 16-aastase tüdruku isa. Tüdruku ema palkab samal ajal teda otsima Magnumi. Kas nad suudavad koos hakkama saada?

17:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E3)

Ricki vana sõber Waldo Norris tabatakse sissemurdmiskatselt. Waldo väidab, et ta töötab kindlustusfirmas ja uurib väärtusliku kuju kadumist.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E214)
19:00 Kuulikindel (H2/E8)

Alexi ja Mikey tabamiseks peab üksus reegleid eirama. Kui haarang ebaõnnestub, hakkab nende lootus lõplikult kaduma.

20:00 Etturi ohverdus (Pawn Sacrifice) FILM

Biograafiline draama piinatud geeniusest, kes põhjustas rahvusvahelise malehulluse ja tõmbas endale kogu maailma tähelepanu. Bobby Fischer tekitas malemaailma tipus esimest korda furoori 6-aastase Brooklyni imelapsena. Teismeeaks on malegeeniusest saanud rahvusvaheline suurmeister, aga tema kiiret tähelendu segasid ettearvamatu käitumine ja kasvavad nõudmised, mis tekitasid konservatiivses malemaailmas probleeme. Koos mänedžer Paul Marshalli ja treener Bill Lombardyga mööda maailma reisides purustab Fischer kõik maailma tippmängijad, et jõuda viimaks oma suurima vastaseni - Nõukogude malemaailmameister Boriss Spasskini. 1972. aastal saab Fischer õiguse kohtuda maleveteraniga pikisilmi oodatud "sajandi matšil"!

22:15 Röövitud (H1/E4)

Riley tahab iga hinna eest välja selgitada tõe veteranide mürgitamise juhtumis, kuid selle tulemuseks on ta abi lapse töövimine. Bryan annab endast kõik, et tüdruk päästa. Asha korterisse murtakse sisse ning uus naaber tuleb teda lohutama.

23:15 1000 viisi suremiseks (H4/E7)

Surm külastab terroristide pulma. Suur kast kukub väikeste peade peale. Vereülekannet ei tasu kodus ise järgi proovida. Gangster jääb maotuks. Prantsuse mõrvar kaotab pea. Ulakas jõuluvana külmub.

23:45 1000 viisi suremiseks (H4/E8)

Isa lendab läbi katuse. Kännuarmastaja jääb silmituks. Tobuke püüab spioneerida, aga saab hoopis surma. Videomängur viskab sussid püsti. Liigutaja viimane liigutus.

00:15 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:15 Röövitud (H1/E4) *

Riley tahab iga hinna eest välja selgitada tõe veteranide mürgitamise juhtumis, kuid selle tulemuseks on ta abi lapse töövimine. Bryan annab endast kõik, et tüdruk päästa. Asha korterisse murtakse sisse ning uus naaber tuleb teda lohutama.

02:00 Olümpiarekordid (E4) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:25 Olümpiarekordid (E5) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:57 Postimees.ee