Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 14.12.2021

13:58 Pilvede all (H11/E159)

Erik ja Riina jäävad haledalt vahele. Mari otsustab Gunnariga suhtlemise lõpetada. Reet koormab Piretit töö ja kohustustega. Sirje võtab Alberti uuesti pansionaati tööle. Indrek kuuleb Sandralt halastamatut tõde Mari ja Gunnari kohta. Kertu vallandab Tuuli.

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1275) *

Camila keeldub Hernandole allumast. Villa jääb veeta. Matías avastab Raimundo saladuse.

08:00 Mägidoktor (H10/E10) *

Martin on vigastatud ja ta viiakse haiglasse. Lisbeth kutsub poega tallu tagasi, aga Martin ei taha sellest kuuldagi ja sukeldub taas töösse, üritades aidata 16-aastast tüdrukut, kes tahab teha enesetappu, lahustades klaasis vees ohtlikku ainet. Seda joob ka tüdruku vend. Mõlema lapse seisund on kriitiline ja nad vajavad elundidoonorlust. Doonorina tuleks kõne alla laste isa, kes peab otsustama, kumb laps päästa.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H2/E3) *

Pärast grillipidu leitakse üks seal osalenud mees oma kontorist tapetuna. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad muu kahtlustäratava hulgas, et ohvri leinav lesk on juba pikemat aega armukest pidanud ja et viimane on valmis peaaegu kõigeks, et naine päriselt endale saada...

11:00 Doktor Murphy (H2/E17)

Dr Shaun Murphy tahab väga osaleda koos ülejäänud tiimiga ohtlikus protseduuris, mille käigus eemaldatakse patsiendil kasvaja. Aga dr Jackson Han on Murphy kirurgiatiimist välja arvanud, seetõttu peab Shaun kasutama oma andeid hoopis väikelapse vigastuste põhjuse väljaselgitamises.

12:00 Päriselu lood: Vallaline Eesti

Miks on eestlased vallalised ja kas naistel üldse on enam mehi vaja? Saatejuht Heelia Sillamaa on Eestimaa pealt üles otsinud värvikad vallalised, kes aitavad meil asjadesse selgust tuua! Nii kohtume Otepääl elava üksikemaga, kes on käinud 580nel kohtingul ja teab nüüd Eesti meestest pea kõike. Armastatud Eesti kuulsus tunnistab meile, et on mõelnud üksinda lapse saamise peale. Külastame Pääsküla mändide vahele peidetud “meeste varjupaika” ja Pärnu noormeest, kes ei teadnudki, et tänapäeval veel kohtingutel käiakse. Muidugi õpime seksuaalsuse õpetaja käe all vastassugupoolt ligi tõmbama ja Heelia üle-eestiline Tinderi uuring võtab ootamatu pöörde. Sõna saab ka üheksa aastat mungana elanud krišnaiit.

13:00 Kuuuurija (H12/E14) *

Saade räägib kahest mehest, kes elavad ebainimlikes tingimustes ja kelle elu on justkui hüljanud. Kuidas on võimalik telgis talvel hakkama saada sellest kõigest juba saates.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1276)

Camila aitab Beatrizi luupainajatega. Francisca sepitseb Santacruzide vastu. Mariana ja Gracia valmistuvad kaupluse avamiseks.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E213)

Halit on Yildizi külastusest liigutatud. Yildiz püüab Haliti tuju tõsta ja ulatab talle oma abikäe. Nadiril tuleb Yildizi kaotusega leppida. Sahika maksab Nadirile valusalt kätte. Yigit ei suuda Lilast loobuda.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E11)

Perekond palub Martinil rohkem puhata, kuid Martin töötab endiselt sama palju kui alati. Ta ei nõustu endiselt Annega ühe katuse all elama. Doktor Gruber peab teatama ühele patsiendile, et sel on vaid mõned kuud elada. Patsient tahab talle jäänud ajalt viimast võtta, mis viib ohtlike tegude ja ootamatute tagajärgedeni.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H2/E4)

Mõrvajuhtum viib uurijad Kotkase ja Priki kaasaegsete aardeküttide maailma. Metsast tapetuna leitud mehel olid kaasas mingid salapärased koordinaadid. Uurijatel pole saladuse lahendamiseks muud võimalust kui ka ise aardejahis kaasa lööma hakata...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Roaldi retked Eestis (H3/E12)

Hooaja viimane! Jõulupühad on kohe käes ning kauplused on hooajalisi hõrgutisi täis. Verivorstide valik võtab kohati silme eest kirjuks, aga õnneks leidub meie seas ka neid notsusid, keda vorstiks tegemine ei ähvarda. Nad on armsad kodupõrsad, kellele Roald Johannson seekord külla lähebki.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

22:30 Kriminaal (Criminal) FILM

Ülemaailmse katastroofi ärahoidmiseks viivad geneetikud viimase katsena läbi uskumatu operatsiooni, mille käigus taaselustatakse hukkunud CIA agendi mälestused ja oskused ühe ohtliku vangi kehas, lootuses agendi katkenud missiooni lõpule viia. Film ei sobi alaealistele.

00:40 Hotell Artemis (Hotel Artemis) FILM

Märulipõnevik. Aastal 2028 on käimas kõige vägivaldsemad rahutused Los Angelese ajaloos. Meeleavaldajate ainus nõudmine on puhas vesi. Kogu selle kaose keskel on neli maskides meest, kelle katse panka röövida just ebaõnnestus. Sherman Atkins haarab aga ohjad enda kätte ning juhib oma venna Lev Atkinsi ning nende kaks kaasosalist pangast otse tulevahetusse võmmidega. Vigastatud Sherman ei näe muud võimalust ning viib nad ainsasse kohta, kus neil on võimalus ellu jääda – hotell Artemisesse, kurjategijatele mõeldud haiglasse, millest on teadlik vaid kitsas ring asjaga seotud inimesi.

02:20 Dr House (H7/E23)

Haiglasse tuuakse tuntud esineja Afsoun Hamidi. Lähemalt uurides hakkab tiim kahtlustama, et ta on oma terviseprobleemid ise tekitanud, et teha dokumentaalfilm.

03:10 Rooli võim (H2021/E15) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

03:35 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

04:00 Armastuse saar (H1/E21)

Villas valitseb suur rõõm ja armastus: Josh suudleb lõpuks Ameliat ja Grant avaldab Taylale armastust. Taas kord toimub paariheitmine ja seekord on valijateks poisid. Üks tüdruk peab saarelt lahkuma.

05:06 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7545)

Mia asub tööle jõusaali. Nikaule pakutakse lisaks modellikohale praktikakohta Bellale ning ta nõustub lõpuks pakkumisega. Christian sunnib Tori ja Jasmine’i koos maha istuma ja tuleviku läbi arutama.

06:05 Mr Bean (E2)

Mr Bean on saanud oma esimese maksekaardi ja ta tahab seda kohe poes kasutada. Kahjuks õnnestub tal aga kaart kellegi teise taskusse ära kaotada.

06:35 Doktor imetegija (H2/E135) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:30 Gilmore'i tüdrukud (H3/E10) *

Lorelai on sunnitud vahele jätma talvekarnevali, kuna Richardi ema tuleb ootamatult külla. Ta nõuab, et Richard ja Emily temaga hotellis õhtust sööks ning teeb selle käigus üllatava avalduse. Jess keeldub Roryga talvekarnevalile minemast, kuniks ta saab teada, et Rory võib hoopis Deaniga minna.

08:25 Kodus ja võõrsil (H33/E7544) *

Ziggy ei taha Tanele rääkida enda ja Deani lahkuminemise põhjustest. Modelliagentuur püüab pidevalt Nikile läheneda. Jasmine astub esimest korda pärast Lewise juhtumit avalikkuse ette. Tori ei suuda mõista Christiani suhtumist juhtunusse.

08:55 Top Shop
09:10 Südamearst (H5/E2) *

Hugh ja Penny panevad oma erimeelsused kõrvale, et võidelda surmahaige noore ema eest. Merylit ähvardab kriminaalkorras süüdi mõistmine ning ta püüab tõendeid Hayley abiga varjata.

10:10 Põrgulikud köögid

Joe on Itaalia restorani Campania juhtinud vaid poolteist aastat, aga on suutnud selle pankroti äärele viia. Gordon saab kohe suurimate vigade jälile - toidu valmistamine võtab liiga kaua aega, portsjonid on liiga suured, meeskond lapsik ja külmkamber kiirtoitu täis. Gordon loob neile uue menüü ja üritab restorani hädast päästa.

11:10 Poissmees paradiisis (H1/E13)

Thomase roos Rachaelile lööb paradiisis kaardid segamini. Keira ja Jarrod kuulutavad ennast ametlikult paariks. Florence on jätkuvalt Jake`i peale marus. Mõnedel tuleb paradiisist kurvalt lahkuda.

12:45 Poissmees paradiisis (H1/E14)

Aeg paradiisis hakkab lõpule jõudma. Ameerika Jared, Flo ja Elora on veel viimased vallalised. Osher teatab, et tulemas on roositseremoonia ja võim on meeste käes. Simone ja Elora lähevad jälle Apollo pärast tülli.

14:00 Armastuse saar (H5/E29) *

Maura avaldab Luciele suure saladuse. Michael peab viimaks Amberile oma tegude kohta vastuseid andma.

15:05 Dr House (H3/E17)

Kui lapseootel kuulsa fotograafi veel sündimata laps seab ema elu ohtu, tuleb dr House’il ja ta tiimil kiiresti tegutseda, enne kui on liiga hilja ja kumbagi enam päästa ei saa.

16:05 Dr House (H3/E18)

House ja Cuddy lendavad tagasi Singaporist, kus nad konverentsil esinesid. House’i kõrval istuja jääb haigeks ning kui teisedki reisijad haigeks hakkavad jääma, arstid kahtlustavad, et tegu on viirusega.

17:05 Doktor imetegija (H2/E136)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E11)

Rory satub lõksu, kui ta klassiõde Francie veenab Parist, et Rory püüab ta selja taga skeemitada. Endine teenija kaebab Emily kohtusse ja Lorelai muretseb, et see võib nende suhteid veelgi kehvemaks muuta. Lorelai tutvub seminaril põneva Alex Lesmaniga.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7545)

Mia asub tööle jõusaali. Nikaule pakutakse lisaks modellikohale praktikakohta Bellale ning ta nõustub lõpuks pakkumisega. Christian sunnib Tori ja Jasmine’i koos maha istuma ja tuleviku läbi arutama.

19:30 Sõbrad (H6/E21)

Ross kohtub esimest korda Elizabethi isaga (Bruce Willis). Phoebe kirjutab raamatut Monicast ja Chandlerist. Joey võib uue töö kaotada.

20:00 Armastuse saar (H5/E30)

Anna ja Jordani uskumatu keemia paneb Ovie keerulisse olukorda. Maura punub skeeme, et Curtisele oma tundeid väljendada.

21:00 Südamearst (H5/E3)

Hugh ja Penny ristavad Penny tööle naasmise järel taas piike. Sharna sihikindlus Whyhope’i joonde ajamisel tähendab Keni, Betty ja Meryli jaoks tõelist kaost.

22:00 Vallaline kaunitar (H15/E11)

Hannah kohtub saatest väljasaadetud meestega. Mehed klaarivad arveid nii omavahel kui Hannah’ga. Hannah selgitab, miks ta andis häärberi vihatuimale mehele nii palju võimalusi. Lisaks räägib enda ja Mike’i valusast lahkuminekust.

23:50 Alasti ahvatlus (H1/E4)

Tänases osas valib endale kaaslast 33-aastane Lene, kes on olnud ainult kolm kuud vallaline, aga ei oska üksi olla.

00:30 Sõbrad (H6/E21) *

Ross kohtub esimest korda Elizabethi isaga (Bruce Willis). Phoebe kirjutab raamatut Monicast ja Chandlerist. Joey võib uue töö kaotada.

01:00 Seks saatis mu EMOsse (H1/E36)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:45 Seks saatis mu EMOsse (H1/E37)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:30 Seks saatis mu EMOsse (H1/E38)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

03:10 Postimees.ee
07:20 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:20 Tallinna uudised (H2021/E212) *
08:35 Komissar Rex *

Kui järjestikku toimuvad mitmed raevukalt sooritatud mõrvad, asuvad Alex ja Rex selgitama, miks valdab tavalisi inimesi äkitselt vastupandamatu tapahimu. Süüdlased ise ei mäleta oma kuriteost midagi, kuid lõpuks viivad jäljed ohtliku eksperimendini.

09:45 Olümpiarekordid (E3)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:20 Eradetektiiv Magnum (H3/E21) *

Magnum kohtub vana mereväeakadeemia sõbraga ning veab lõpuks marihuaanat.

11:25 Eradetektiiv Magnum (H3/E22) *

Robin Mastersi pööripäevapeo ööl tabab Hawaiid laastav orkaan.

12:25 Kuulikindel (H2/E6) *

Bishop ja Pike paljastatakse. Nende elud on kaalul ning Tanner ja Elena lähevad tuliselt raksu omavahel.

13:25 Komissar Rex

Noor lauljatar saab kahtlastel asjaoludel surma ning Rexil ja Alexil tuleb teha lähemat tutvust muusikute maailmaga. Peagi selgub, et neiu uue menulooga seotud inimeste elu satub ohtu. Rexil läheb kõrgtehnoloogia vastu raskeks, kuid nutikus aitab kurjategija üle kavaldada.

14:25 Piire ületades * (Transcendence) FILM

Põnevusfilm! Dr Will Caster on juhtiv teadlane tehisintellekti uurimisvaldkonnas, kellel on käsil elu suurim projekt eneseteadliku masina loomiseks. Tema vastuolulised eksperimendid on teinud temast kuulsuse, kuid samas ka peamise sihtmärgi tehnoloogia arengu vastastele ekstremistidele, kes on valmis kõigeks, et tema projekt peatada.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E23)

Higginsi poolvend, kes on Põhja-Iirimaal katoliku preester, saabub Hawaiile, et nõuda briti sõdurilt tagasi artefakt, mis tema kirikus varastati.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H4/E1)

On 4. juuli ja Magnum on rannikul veesuusatamas. Temast möödub kiirkaater, mis paiskab TMi vette ning suusad hulbivad kaugustesse.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E213)
19:00 Kuulikindel (H2/E7)

Kättemaksuhimuline Bishop teeb veel ühe katse, et Markideste pere hävitada. Seekord aga ei ole Pike valmis teda aitama.

20:00 Stiilne lahkumine (Going in Style) FILM

Eluaegsed sõbrad Willie, Joe ja Al otsustavad kogumispensionist ilma jäädes esmakordselt elus midagi tavatut teha. Joe on oma pangateenusega plindris ja tema maja ähvardatakse ära võtta. Ta kutsub appi oma semud Willie ja Ali, kes alguses küll vastu punnivad, ent siiski sõpra aidata otsustavad. Kuna arved vajavad maksmist ja nad ei taha lähedasi alt vedada, riskib kolmik kõigega, et teha tuul alla neilt raha röövinud pangale.

22:00 Röövitud (H1/E3)

Bryan ja tiim otsivad terroristi ning avastavad valitsusest arvatust oluliselt suurema salaorganisatsiooni. Christinat tabavad halvad uudised ning ta otsib Harrylt tuge. Asha on mures, et Mejia on saamas Bryani kinnisideeks.

23:00 1000 viisi suremiseks (H4/E5)

E-kirjadega skeemitaja kaotatakse ära. Kuum õpilane visatakse välja. Hauaröövel kaevab endale ise haua. Sõjapealik tõmbab surma ninna. Paarike sureb lennu ajal seksi kätte. Kaks imejat imetakse tühjaks. Vana nats kohtub vana kuuliga.

23:30 1000 viisi suremiseks (H4/E6)

Miljardär kaotab jalgealuse. Vene kupeldajatel pole lihtne. Grupika tegijad mängivad arste. Püromaan lendab õhku. Jäätisemüüja külmub surnuks. Kreeklane leiab oma otsa.

00:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:55 Röövitud (H1/E3) *

Bryan ja tiim otsivad terroristi ning avastavad valitsusest arvatust oluliselt suurema salaorganisatsiooni. Christinat tabavad halvad uudised ning ta otsib Harrylt tuge. Asha on mures, et Mejia on saamas Bryani kinnisideeks.

01:40 Olümpiarekordid (E3) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:10 Damaskus (Damaskus) FILM

Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.

03:20 Postimees.ee