Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 13.12.2021

06:00 Merevaade Matverega (H1/E2)

Merekaru Marko Matvere võtab ette meeleoluka kaatriretke Tallinna lahel, et tutvustada erinevaid meremärke. Reporter Kaidor Kahar teeb tutvust Hara sadamaga, mis majutas aastakümneid tagasi saladuslikku allveelaevade baasi. Jätkame laevaehitust Baltic Workboatsi tehases, kus ka Marko ise saab käe külge panna.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1274) *

Hernando tõrjub Camilat. Mariana ja Gracia unistus täitub. Francisca plaanib Santacruzide pulmi takistada.

08:00 Mägidoktor (H10/E9) *

Martin on vigastatud ja ta viiakse haiglasse. Lisbeth kutsub poega tallu tagasi, aga Martin ei taha sellest kuuldagi ja sukeldub taas töösse, üritades aidata 16-aastast tüdrukut, kes tahab teha enesetappu, lahustades klaasis vees ohtlikku ainet. Seda joob ka tüdruku vend. Mõlema lapse seisund on kriitiline ja nad vajavad elundidoonorlust. Doonorina tuleks kõne alla laste isa, kes peab otsustama, kumb laps päästa.

09:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Viimane võmm (H2/E2) *

Uurijad Kotkas ja Prikk peavad lahendama strippari mõrvajuhtumi. Kahtluse alla langevad nii ohvri kolleegid, patupesa kunded kui ka stripiklubi omanik. Juurdluse edenedes hakkab aga paljastuma ridamisi kahtlasi asjaolusid ja see sunnib uurijaid ka kahtlusaluste ringi otsustavalt laiendama...

11:00 Doktor Murphy (H2/E16)

Glassman on lõpetanud keemiaravi ja tahab üles soojendada oma suhet Debbiega. Melendez, Claire ja Morgan ravivad vähihaiget kirikuõpetajat, kelle vähk kaob ilma igasuguse meditsiinilise selgituseta. Uus peakirurg dr Jackson Han usub, et Shaun ei sobi kirurgiaosakonda ja tegutseb selle nimel, et Murphy lõplikult operatsioonisaalist välja tõrjuda.

12:00 Päriselu lood: Sünnitav Eesti

Kas tugevat valu saab leevendada hüpnoosi, tagumiku massaaži või kašelotti mängimisega? Tere tulemast Eesti rasedate alternatiivmaailma! Oma esiklast ootav saatejuht Heelia Sillamaa võtab seekord luubi alla kõik sünnitusega seonduva. Räägime naisega, kes koges sünnitusel valu asemel orgasmilaineid ja uurime, miks palkavad Eesti naised sünnitusele fotograafe? Kas tõesti on sotsiaalmeedia ja edevus viinud meilt viimsegi privaatsuse? Teeme kodusünnituse kuivtrenni ja uurime, kui palju läheb maksma erahaiglates pakutav hingerahu. Mida arvavad sellest kõigest aga arstid? Lõbusat ja õpetlikku vaatamist jagub ka kõigile neile, kes pole rasedad. Seega, tehke aga kodus kaasa ja vabanege pimedate päevade masendusest!

13:00 Tallinna panoraam (H2021/E82) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1275)

Camila keeldub Hernandole allumast. Villa jääb veeta. Matías avastab Raimundo saladuse.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E212)

Haliti ettevõttest minekuga kaotab töö ka Sahika. Tema ees lüüakse kinni kõik uksed, mis muudab naise veelgi ohtlikumaks ja ta teeb suure otsuse. Ender on Nadiri ähvarduste pärast mures ja jagab oma mure Yildiziga, et probleemile üheskoos lahendus leida.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E10)

Martin on vigastatud ja ta viiakse haiglasse. Lisbeth kutsub poega tallu tagasi, aga Martin ei taha sellest kuuldagi ja sukeldub taas töösse, üritades aidata 16-aastast tüdrukut, kes tahab teha enesetappu, lahustades klaasis vees ohtlikku ainet. Seda joob ka tüdruku vend. Mõlema lapse seisund on kriitiline ja nad vajavad elundidoonorlust. Doonorina tuleks kõne alla laste isa, kes peab otsustama, kumb laps päästa.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H2/E3)

Pärast grillipidu leitakse üks seal osalenud mees oma kontorist tapetuna. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad muu kahtlustäratava hulgas, et ohvri leinav lesk on juba pikemat aega armukest pidanud ja et viimane on valmis peaaegu kõigeks, et naine päriselt endale saada...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kuuuurija (H12/E14)

Saade räägib kahest mehest, kes elavad ebainimlikes tingimustes ja kelle elu on justkui hüljanud. Kuidas on võimalik telgis talvel hakkama saada sellest kõigest juba saates.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Tähtedevaheline (Interstellar) FILM

Suurejooneline hittfilm! Tulevikus hakkab elu Maal kokku varisema – toidukriis ja katastroofiline kliima on inimkonna püsimajäämise ohtu seadnud. Saladuskatte all ikka veel tegutsev NASA plaanib Maa maha jätta ning inimesed mõnda teise galaktikasse ümber kolida. NASA saadab Saturni lähedale tekkinud ussiauku astronaut Cooperi juhitud rühma, et see väljavalitud planeete kontrolliks ja hindaks nende sobivust inimkonna uue võimaliku koduna.

01:15 Treenitud tapma (American Assassin) FILM

Põnevusmärul Mitch Rappi edusamudest külma sõja veterani Stan Hurley juhendamise all. CIA asedirektor Irene Kennedy määrab paari uurima pealtnäha juhuslikke rünnakuid sõjaväe- ja tsiviilsihtmärkidele. Kolmekesi avastatakse vägivallamuster ja ühisel missioonil üritatakse peatada salapärane agent, kelle eesmärk on Lähis-Idas maailmasõda alustada. Film ei sobi alaealistele.

03:15 Dr House (H7/E22)

13 endisest vangist sõber tuleb teatamata 13 korterisse ja vajab meditsiinilist abi. Kui selgub, et sõber on taas uimasteid kasutama hakanud, lubab 13, et ei sega sellesse politseid ning kutsub appi Chase’i.

04:05 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7544)

Ziggy ei taha Tanele rääkida enda ja Deani lahkuminemise põhjustest. Modelliagentuur püüab pidevalt Nikile läheneda. Jasmine astub esimest korda pärast Lewise juhtumit avalikkuse ette. Tori ei suuda mõista Christiani suhtumist juhtunusse.

06:15 Mr Bean (E1)

Koomik Rowan Atkinsoni kehastatud mr Bean on ühtaegu halearmas ja kiuslik mehenäss. Ka kõige lootusetumas olukorras ilmutab mr Bean äärmuslikku järjekindlust ja tulemuseks on alati kindel kaos. Esimeses osas püüab ta eksamil spikerdada ja külvab supelrannas segadust.

06:45 Doktor imetegija (H2/E134) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:50 Gilmore'i tüdrukud (H3/E9) *

Lorelai ja Rory naudivad tänupüha lausa neli korda. Enne Richardi ja Emily õhtusöögile minemist käivad nad läbi Luke'i juurest, Lane'i juurest ja Sookie juurest. Lorelai on šokeeritud, et Rory otsustas Yale'i kandideerida. Dean ja Jess lähevad peaaegu Rory pärast üksteisele kätega kallale.

08:45 Kodus ja võõrsil (H33/E7543) *

Irene püüab surfivõistluse käigus võluda sponsor Gusi. Justin ei ilmu oma eelvooru ning Leah leiab ta põrandalt valudes vaevlemas. Dean ja Ziggy võidavad võistluse ning see tekitab Amberis kahtlusi oma suhte tugevuse kohta.

09:15 Top Shop
09:30 Südamearst (H5/E1) *

Hugh järjekordne katse Whyhope’ist lahkuda lendab vastu taevast, sest haigla suletakse, Meryl satub võimaliku korruptsiooni pärast uurimise alla ning vana silmarõõm naaseb ootamatult.

10:30 Põrgulikud köögid

Seekord läheb Gordon Ramsay appi mehele, kelle restoran juba seitse aastat miinuses on. Ta võlad ulatuvad miljonitesse ja Gordon on ta viimane lootus. Ramsay leiab eest räpase köögi, kus liha mädaneb ja toit hallitab. Ta kihutab kliendid välja ja paneb töötajad koristama ning ei luba restorani enne avada, kui kõik laitmatult läigib. Kas tal õnnestub restoranile jälle elu sisse puhuda?

11:30 Poissmees paradiisis (H1/E11)

Paradiisi saabuvad uued tüdrukud Rachel ja Sasha. Armukade Simone näeb võimalust ja viib Racheli kokku ameeriklasest Jarediga. Keira viib kohtingule Jarrodi ja tunded nende vahel löövad lõkkele. Kõigi üllatuseks tuleb üks koju saadetud mees tagasi.

12:45 Poissmees paradiisis (H1/E12)

Megan naasebThomasiga kohtingult ja ajab Jake’i nutma. Rachael viib Leah silmarõõmu romantilisele piknikule. Leah kukub Racheli kohta kuulujutte levitama, ent see annab tagasilöögi.

14:00 Armastuse saar (H5/E28) *

Selgub et esimene kuu saarel oli vaid vaikus enne tormi ja nüüd alles läheb mölluks.

15:00 Dr House (H3/E15)

House kohtub ajukahjustusega muusikalise geeniusega, kel on harukordsed võimed. Tiim aga muretseb House’i enda vaimse tervise pärast.

16:00 Dr House (H3/E16)

House'i tiimi patsiendiks on endine merejalaväelane, kellel esinevad pärast teenistusest naasmist salapärased haigussümptomid. Samal ajal kimbutavad House'i ennast mitmesugused tervisehädad.

17:00 Doktor imetegija (H2/E135)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H3/E10)

Lorelai on sunnitud vahele jätma talvekarnevali, kuna Richardi ema tuleb ootamatult külla. Ta nõuab, et Richard ja Emily temaga hotellis õhtust sööks ning teeb selle käigus üllatava avalduse. Jess keeldub Roryga talvekarnevalile minemast, kuniks ta saab teada, et Rory võib hoopis Deaniga minna.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7544)

Ziggy ei taha Tanele rääkida enda ja Deani lahkuminemise põhjustest. Modelliagentuur püüab pidevalt Nikile läheneda. Jasmine astub esimest korda pärast Lewise juhtumit avalikkuse ette. Tori ei suuda mõista Christiani suhtumist juhtunusse.

19:30 Sõbrad (H6/E20)

Joeyl avaneb võimalus mängida peaosa uues telesarjas ja ta meenutab oma seniseid rolle.

20:00 Armastuse saar (H5/E29)

Maura avaldab Luciele suure saladuse. Michael peab viimaks Amberile oma tegude kohta vastuseid andma.

21:00 Südamearst (H5/E2)

Hugh ja Penny panevad oma erimeelsused kõrvale, et võidelda surmahaige noore ema eest. Merylit ähvardab kriminaalkorras süüdi mõistmine ning ta püüab tõendeid Hayley abiga varjata.

22:00 Vallaline kaunitar (H15/E10)

Kas Hannah jääb Luke P mõju alla edasi? Hannah otsib ikka selgust, mida lootis saada kodulinnakohtingute ajal. Saadab ta vastuolulise Luke P viimaks koju või mässib mees ta veel rohkem oma võrku?

23:50 Alasti ahvatlus (H1/E3)

Täna hakkab kaaslast valima 31-aastane Mads. Valik tehakse tasahilju paljastuvate alasti kehade põhjal. Mis on naise keha juures see, mis Madsile meeldib. Ja kas väljavalituga jäädi pikemalt suhtlema või piirdus kõik ühe kohtinguga?

00:30 Sõbrad (H6/E20) *

Joeyl avaneb võimalus mängida peaosa uues telesarjas ja ta meenutab oma seniseid rolle.

01:00 Seks saatis mu EMOsse (H1/E33)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:45 Seks saatis mu EMOsse (H1/E34)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:25 Seks saatis mu EMOsse (H1/E35)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

03:10 Jubetar (The Duff) FILM

Komöödiafilm! Bianca on keskkooli lõpuklassi õpilane, kelle maailm vajub kokku päeval, mil tema hea sõber nimetab teda sõbrannade Ju.P.S.iks (Jube Paks Sõbranna). Olles maailmas, mis on peapeale pööratud, eirab Bianca oma lemmikõpetaja nõuandeid ja kuulab hoopis Wesley tarkusi, et pääseda määratud saatusest ja puhastada oma nimi igaveseks. Seda tehes loodab ta, et teda märkab Toby, ning ta suudab ka ära teha kooli armutule piigale Madisonile, meenutades kõigile, et oluline pole see, milline sa välja näed või kuidas sa käitud. Me kõik oleme kellegi Ju.P.S.id... Ja see on täiesti normaalne.

04:45 Postimees.ee
07:35 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:10 Tallinna uudised (H2021/E211) *
08:25 Komissar Rex *

Brandner ja Böck kavatsevad Rexi seltsis veeta kena suvise pühapäeva, kuid puhkuse katkestab kutse noore neiu laiba juurde. Selgub, et tegu on majandustudengiga, kes bordellis lisaraha teenis. Peagi viivad jäljed aktsiatehinguteni, mille kohta vihje saanud inimesed tapetakse.

09:25 Olümpiarekordid (E2)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E19) *

Magnumi elupäästjast sõbra surnukeha leitakse rannalt. TM on veendunud, et ta ei uppunud.

11:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E20) *

Californiast Hawaiile teel olnud väikelennuk kukub meeste veekogusse.

12:00 Kuulikindel (H2/E5) *

Elena asub uurima, kes Bishop tegelikult on. Kutid ise leiavad samal ajal Küproselt endale ootamatu liitlase. Kas nad suudavad oma isikuid siiski enam varjata?

13:00 Komissar Rex

Kui järjestikku toimuvad mitmed raevukalt sooritatud mõrvad, asuvad Alex ja Rex selgitama, miks valdab tavalisi inimesi äkitselt vastupandamatu tapahimu. Süüdlased ise ei mäleta oma kuriteost midagi, kuid lõpuks viivad jäljed ohtliku eksperimendini.

14:00 Valmistub esimene mängija * (Ready Player One) FILM

Aastal 2045 on maailm kaose ja kokkuvarisemise äärel. Lunastust leitakse geniaalse ja ekstsentrilise James Halliday loodud kallist virtuaalreaalsuse universumist OASIS-est. Kui Halliday sureb, jätab ta kogu oma üüratu varanduse esimesele, kes leiab kuhugi OASIS-esse peidetud digitaalse lihavõttemuna. Nii saabki alguse kogu maailma haarav võistlus. Kui osalema asub ebatõenäoline kangelane Wade Watts, ootab teda kaelamurdev ja tegelikkust moonutav aardejaht müstikat, avastusi ja ohte täis fantastilises universumis.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E21)

Magnum kohtub vana mereväeakadeemia sõbraga ning veab lõpuks marihuaanat.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E22)

Robin Mastersi pööripäevapeo ööl tabab Hawaiid laastav orkaan.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E212)
19:00 Kuulikindel (H2/E6)

Bishop ja Pike paljastatakse. Nende elud on kaalul ning Tanner ja Elena lähevad tuliselt raksu omavahel.

20:00 Piire ületades (Transcendence) FILM

Põnevusfilm! Dr Will Caster on juhtiv teadlane tehisintellekti uurimisvaldkonnas, kellel on käsil elu suurim projekt eneseteadliku masina loomiseks. Tema vastuolulised eksperimendid on teinud temast kuulsuse, kuid samas ka peamise sihtmärgi tehnoloogia arengu vastastele ekstremistidele, kes on valmis kõigeks, et tema projekt peatada.

22:20 Röövitud (H1/E2)

Bryan saab esimese lahingukogemuse, kuid missioon avastatakse ning see lõpeb ühele meeskonnakaaslasele surmavalt.

23:15 1000 viisi suremiseks (H4/E3)

Mõrvar viskab sussid püsti. Suured tissid saavad stripparist jagu. Õel hooldaja saab karistatud. Jooksja aeg saab ümber. Pehmepalli mängija jääb sisikonnast ilma. Kaks jahimeest jäävad koerte lõugade vahele. Jaapani mängusaate võistleja annab otsad.

23:40 1000 viisi suremiseks (H4/E4)

Juuksur läheb üle piiri. Katrina tormi aegseid vargaid tabab šokk. 1920. aastate torupeksjad. Arsti tabab leepra. Armuke jääb näotuks. Mobiilikasutaja ühendatakse võrgust lahti.

00:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:10 Röövitud (H1/E2) *

Bryan saab esimese lahingukogemuse, kuid missioon avastatakse ning see lõpeb ühele meeskonnakaaslasele surmavalt.

01:55 Olümpiarekordid (E2) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:20 Postimees.ee