Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 28.11.2021

06:05 Särts - kosmose kangelane (Spark: A Space Tail) FILM

Hoogsa animaseikluse peategelane Särts on teismeline ahvipoiss, kel seisab koos oma parimate sõpradega ees peaaegu võimatu ülesanne: päästa oma koduplaneet Bana kurja sõjapealiku Zhongi küüsist.

08:10 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E23)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:26 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E14)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:41 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E18)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:09 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H1/E26)

Pöialpoisid jooksevad mööda Pariisi tänavaid ajaga võidu, et Lumi mälu taastada.

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E20)
10:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E9) *

Mida teha, kui väike laps hakkab rääkima teemal, millest ta kuidagi teadlik ei saa olla? Kas lapsed mäletavad oma eelmist elu? Kuidas lapsevanemad peaksid sellises olukorras reageerima? Marilyn kohtub väikese tüdrukuga, kes mäletab oma eelmise elu lõppu mis saabus parvlaeval Estonia. Kaartidelt küsime, kas tõhustusdoosidest on pandeemias abi, millal tasub laenu võtta ja milline tuleb uus aasta põllumeestele.

11:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E11) *

Täna asuvad tiitlit kaitsma saates osalemise rekordi teinud hobikokk Galina ja ehituse alal töötav Timo ning toitlustuses müügi ja koolitustega tegelev Marianne koos oma maadlejast poja Georgiga. Saatejuht Robert Rool.

12:00 Kui vana ma olen? (H2/E12) *

Kaasahaaravas vanuse ära arvamise stuudiomängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht ning teejuht võistlejatele on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

13:00 Kümnest kümme (H1/E10) *

Saara ja Paul uurivad surmajuhtumit, mis esmapilgul näib olevat enesetapp, kuid asja uurides hakkab selguma üha üllatavamaid asjaolusid, mis lõpuks viisid traagiliste tagajärgedeni. Evelin teeb Paulile ootamatu ettepaneku ning Inger paneb oma vanemad ootamatu fakti ette.

14:00 Laula mu laulu (H3/E7)

Seekordne õhtu täht on Hanna-Liina Võsa ja kõlavad armastatud muusikali-hitid. "Grease", "Minu veetlev leedi" ja "Helisev muusika" on vaid mõned näited paljudest-paljudest muusikalidest, milles Hanna-Liina on säranud. Nüüd saame teada, kuidas kõlavad need igihaljad hitid Anne, Maarja-Liisi, Jaani, Koidu, Jaanuse ja Pearu esituses!

15:00 Jõulud ja puha (Santa & Co.) FILM

On jõululaupäev. Paraku puhkeb äkki põrgumöll. Jõuluvana kõik 92 000 päkapikku jäävad ühekorraga haigevoodisse. See on heasüdamlikule jõulutaadile ränk hoop. Kes teeb nüüd kogu maailma lastele mänguasju? Jõuluvanal ei jää üle muud kui rakendada põhjapõdrad saani ette ja lennata ravimeid otsima. Tal tuleb oma ustavaid liitlasi aidata, et päästa usk jõuludesse. Tegelastele annavad hääled Jaan Rekkor, Jarmo Reha, Elina Purde, Eva Püssa jt.

17:00 Rosamunde Pilcher: Kangas, millest on kootud unistused (Rosamunde Pilcher: Der Stoff aus dem die Träume sind) FILM

Lilly on noor, andekas ja tulvil ideid. Ta lõpetas Londonis moekooli ja avas Cornwallis oma ateljee. Kui ootamatult tuleb Londonist perspektiivikas tellimus, võib õige kanga leidmine muutuda komistuskiviks.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E284)

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Südamesoov (H1/E11)

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

21:05 Teletop (H2/E11)

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega Ari Matti Mustoneni ja Mikael Meemaga võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

22:05 Kong: Pealuu saar (Kong: Skull Island) FILM

Fantaasiarohke seiklusfilm! Ekraanile jõuavad seiklused, mis toimusid enne filmist "King Kong" nähtud sündmusi. Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele. Kong ei ole aga ainus eriti ohtlik hiiglane sellel salapärasel saarel, mis on fantastilisem kui keegi suudaks arvata.

00:41 Hotell Mumbai (Hotel Mumbai) FILM

Haarav tõestisündinud lugu inimlikkusest ja kangelaslikkusest. Aastal 2008 toimus Indias Mumbai Taj hotellis terroristlik pantvangidraama. Maailm jälgib meedia vahendusel sündmuste käiku, kus meeleheitel paar on sunnitud tooma mõeldamatuid ohvreid, kaitsmaks oma vastsündinud last, samal ajal kui Vene miljonär näib hoolivat vaid iseenda turvalisusest.Teiste hulgas panevad külalisi kaitstes oma elu kaalule hotelli tuntud kokk Hemant Oberoi ja ettekandja.

02:40 Gangster on ikka veel inimene * (Analyze That) FILM

Menukomöödia maffiaboss Paul Vittist, kelle karistusaeg Sing Singi vanglas hakkab lõpule jõudma ning teda jälgivad FBI agendid on segaduses. Päevast päeva uimerdab New Yorgi allilma endine valitseja oma kongis nagu kevadine kärbes, lüües aeg-ajalt lahti mõne laululoo muusikalist "West Side Story". Nii kutsuvad agendid taas appi psühhoterapeut Ben Sobeli. Veelgi enam, Vitti pannakse elama Sobelite juurde, et arst saaks tal kogu aeg silma peal hoida. See on aga alles doktorihärra hullumeelsuse algus... Film ei sobi alaealistele.

04:25 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7533)

Bella ja Nikau lähevad üksi nädalavahetust veetma, kuid Ryder ja Chloe leiavad nad nende meelehärmiks üles. John püüab kõiki oma tegusid heastada ning plaanib oma maja müüki panna. Dean ja Amber arutavad rahulikumalt uue lapse küsimust.

06:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7529) *

Dean, Amber ja Jai leiavad rannast karjuva Leah’i ning Deanil õnnestub Justin viimasel hetkel lainetest päästa. Lewis ja Christian lähevad taas karvupidi kokku. Dean annab endast kõik, et surfivõistlus ikka toimuda saaks.

06:25 Kodus ja võõrsil (H33/E7530) *

Ziggy ja Tane toovad Maci koju ja pakuvad lohutust, kuid Mac sulgeb end magamistuppa. Christian vabastatakse süüdistustest, aga Lewis on ikka maruvihane. Jasmine ei suuda mõista, miks Lewis Christiani peale nii hirmsasti hammast ihub.

06:55 Kodus ja võõrsil (H33/E7531) *

Alf on mures surfiklubi saatuse pärast ning on valmis andma ajakirjale intervjuu. Alex vastab lõpuks Willowle, aga ei arva, et kokku saamine oleks hea mõte. Christian vahistatakse Lewise ründamise eest ning teda ootab kuni kaks aastat vangis.

07:25 Kodus ja võõrsil (H33/E7532) *

Willow seletab Amberile, miks Dean nii pahas tujus on. Justin püüab Johni lohutada, aga samal ajal võitleb ise kohutavate valudega. Artikkel jätab Johni häbisse, kuid surfiklubi saab mitmeid annetusi. Amber teeb Deanile ettepaneku veel üks laps saada.

07:55 Kodus ja võõrsil (H33/E7533) *

Bella ja Nikau lähevad üksi nädalavahetust veetma, kuid Ryder ja Chloe leiavad nad nende meelehärmiks üles. John püüab kõiki oma tegusid heastada ning plaanib oma maja müüki panna. Dean ja Amber arutavad rahulikumalt uue lapse küsimust.

08:25 Tere tulemast! (E34) *

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

08:55 Hooaeg (H2021/E14) *

Täna on ees ootamas mitmekülgne saade! Räägime nii naistekliinikust kui ka heast toidust. Muidugi ei jää kajastamata ilu-uudised.

09:30 Top Shop
09:45 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H1/E5)

Seekordne päästeoperatsioon viib Gordon Ramsay Los Angelesse Californiasse, kus ta püüab aidata pererestorani La Serenata. Ülesanne oleks lihtsam, kui perekond poleks pärast perepea Done Jose surma tülli pööranud. Kangekaelne ema Aurora näeb siiani oma pojas Marcos 15aastast last. Viimane on aga tüdinenud, et teda koheldakse kui teismelist. Kuidas päästa 1984. aastast tegutsev maine pärand, teab vaid Gordon Ramsay.

10:45 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H1/E6)

Täna reisib Gordon Ramsay Kansasesse, püüdmaks päästa loomasõbralikku restorani Fetch Bistro. Söögikoht loodi armastusest teineteise ja oma koerte vastu, kuid kahjuks on äritegevus mõjunud laastavalt just isiklikele suhetele. 2016. aastast tegutsev omanäoline restoran on kogukonnas oodatud, ent tihti on pakutav toit karvasem kui kaasa võetud lemmik. Kas Gordonil õnnestub päästa neljajalgsete moodne kohtumispaik, selgub peagi.

11:45 Neli nädalat, kuus kilo (E2)

Kaks Briti kuulsust võtavad ette neljanädalase toitumis- ja trennikava, et keha tervislikult ja jätkusuutlikult rannavormi saada. Poistebändi Blue liige Antony Costa ja muusikalistaar Zoe Birkett saavad abi toitumisnõustajalt ja eratreenerilt ning ajakirjanikust saatejuht Nicky Taylor teeb programmi kaasa tavainimese kombel, järgides retsepte veebilehel ja üritades oma kiiresse ellu treeninguid mahutada. Teisel nädalal võtavad kuulsused fookusesse oma suurimad probleemalad, mis on mõlema jaoks keha keskosa ja kõhulihased.

12:45 Mida teha, kui on keha? (H1/E9)

Ilupofessionaalide salong avab taas oma uksed, et aidata erinevate välimust puudutavate muredega inimesi. Täna vajavad teiste seas abi puurivõitleja Ashley, hipsterivälimust sooviv Remus ja Sam, kelle kõrvas laiutab suur auk.

13:45 Küll ma olen ilus! * (I Feel Pretty) FILM

Romantiline komöödia. Ebakindla Renee elu on pidevate dieetide ja trennide okkaline rada. Peapõrutuse tagajärjel valdab teda petlik veendumus, et ta on nüüd vastupandamatu! Sõna otseses mõttes uuesti sündinuna võrgutab ta enesekindlana noormehi, osaleb bikiinivõistlusel ega häbene end isegi modelliks pakkuda. Kuid mis juhtub, kui ta mõistab, et tegelikult ei ole midagi muutunud? Või ikka on?

15:55 Mia ja valge lõvi (Mia et le lion blanc) FILM

Kogupere seiklusfilm. Kümneaastase Mia elu pööratakse pea peale, kui tema pere otsustab kolida Londonist Aafrikasse, et seal lõvifarmi pidama hakata. Kui seal sünnib ilus valge lõvi Charlie, leiab Mia uue õnne ja tal tekib kasvava lõvikutsikaga eriline side. Kui Charlie saab kolmeaastaseks, tabab Miat järjekordne löök, sest ta avastab oma isa häiriva saladuse. Kartes, et Charlie võib ohus olla, otsustab Mia lõviga kodust põgeneda. Kaks sõpra asuvad imelisele teekonnale läbi Lõuna-Aafrika savannide, et leida uus koht, kus Charlie saaks rahulikult vabaduses elada.

18:00 Otse! Tallinna panoraam (H2021/E80)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

19:00 Doktor Murphy (H3/E14)

Dr Murphy ravib patsienti, kes osutub populaarseks suunamudijaks ning Shaunil tuleb hakkama saada soovimatu tähelepanuga. Carly pingutused Shauni ja Lead lahutada saavad tagasilöögi.

20:00 Muusika päästab jõulud (A Song for Christmas) FILM

Südant soojendav jõuluromantikafilm. Popstaar Adelaide läheb oma manageriga tüll ja sattub eksikombel Pennsylvania piimafarmerite juurde pakase käest varju otsima. Keegi peale muusikalembese perepoja ei tunne kuulsust ära, kuid kohtlevad teda sellegipoolest armastusväärselt. Kui selgub, et kenad inimesed on pankroti äärel ja peavad oma farmist loobuma, tuleb Adelaide'il idee, kuidas neid päästa.

21:50 Esmakohtingute hotell (H2/E10)

Hotelli saabub 23-a perfektsionist Sophie, kelle nõudmiste nimekiri ideaalmehele on väga pikk. Nägus endine sõjaväelane Daryl aga ei anna esialgu Sophie arvates mõõtu välja. 68-a kinnisvaramaakler Ruth on 25 aastat üksi olnud. Ta otsib kunstihuvilist meest ja on valmis õnne proovima alfaisasest kunstniku Martiniga.

22:50 Kiiksuga seks (H2/E4)

Teadlane aitab naistel taasleida oma sensuaalsust ja seksuaalsust. Lesbiline režissöör asub pornot ümber defineerima. Ta püüab olla hariv, pakkuda vaheldust ning kaotada stigmasid. Üks paar õpib Midori-nimelise eksperdiga piitsutamiskunsti.

00:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H1/E5) *

Seekordne päästeoperatsioon viib Gordon Ramsay Los Angelesse Californiasse, kus ta püüab aidata pererestorani La Serenata. Ülesanne oleks lihtsam, kui perekond poleks pärast perepea Done Jose surma tülli pööranud. Kangekaelne ema Aurora näeb siiani oma pojas Marcos 15aastast last. Viimane on aga tüdinenud, et teda koheldakse kui teismelist. Kuidas päästa 1984. aastast tegutsev maine pärand, teab vaid Gordon Ramsay.

00:55 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H1/E6) *

Täna reisib Gordon Ramsay Kansasesse, püüdmaks päästa loomasõbralikku restorani Fetch Bistro. Söögikoht loodi armastusest teineteise ja oma koerte vastu, kuid kahjuks on äritegevus mõjunud laastavalt just isiklikele suhetele. 2016. aastast tegutsev omanäoline restoran on kogukonnas oodatud, ent tihti on pakutav toit karvasem kui kaasa võetud lemmik. Kas Gordonil õnnestub päästa neljajalgsete moodne kohtumispaik, selgub peagi.

01:45 Doktor Murphy (H3/E14) *

Dr Murphy ravib patsienti, kes osutub populaarseks suunamudijaks ning Shaunil tuleb hakkama saada soovimatu tähelepanuga. Carly pingutused Shauni ja Lead lahutada saavad tagasilöögi.

02:25 Esmakohtingute hotell (H2/E10) *

Hotelli saabub 23-a perfektsionist Sophie, kelle nõudmiste nimekiri ideaalmehele on väga pikk. Nägus endine sõjaväelane Daryl aga ei anna esialgu Sophie arvates mõõtu välja. 68-a kinnisvaramaakler Ruth on 25 aastat üksi olnud. Ta otsib kunstihuvilist meest ja on valmis õnne proovima alfaisasest kunstniku Martiniga.

03:10 Tallinna panoraam (H2021/E80) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

03:55 Postimees.ee
06:15 Rooli võim (H2021/E13) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

06:45 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

07:15 Kuldvillak (H2021/E283) *

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

07:50 Eradetektiiv Magnum (H2/E18)

Jeannie Lowry läheb jahile mängima kõrgete panustega pokkerit ning palkab Magnumi endale ihukaitsjaks.

08:55 Eradetektiiv Magnum (H2/E19)

Magnum naaseb Californiasse ja leiab eest filmitegijad, kes väntavad Robin Mastersi teose ainetel linateost. Kui peaosatäitja dublant end vigastab, palgatakse Magnum tema asemele.

10:00 Otse! Kahevõistluse MK etapp Rukal (E5)

Selle talispordihooaja tipphetk on Pekingi OM, mis algab järgmise aasta 4. veebruaril. Teel Pekingi olümpiale näitame kahevõistluse MK etappi Soomes Rukal, kus kõrgeid tulemusi sihib meie selle ala parim Kristjan Ilves. Võistlust kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Marko Kaljuveer.

11:35 Eradetektiiv Magnum (H2/E20)

Seattle’ist pärit Vietnami veteran palkab Magnumi otsima oma tüdruksõpra, kes tuli Hawaiile ja kadus.

12:35 Eradetektiiv Magnum (H2/E21)

Keegi püüab mõrvata Higginsi sohilast Elmo Zillerit. Elmo on kolinud oma rodeo Hawaiile ning Magnumil palutakse teda turvata.

13:35 Mere südames * (In the Heart of the Sea) FILM

Seikluspõnevik. 1820. aasta talvel juhtus New Englandi vaalapüügilaeva Essexiga midagi täiesti ootamatut: seda ründas hiiglaslik kättemaksujanuline vaal. Herman Melville raamat "Moby Dick" räägib vaid poole loost. See Nathaniel Philbricki bestselleril põhinev film keskendub vaala ja laeva kohtumise õõvastavatele tagajärgedele. Laeva meeskond peab tegema kõike, et ellu jääda. Karmides tormituultes kannatavad näljased ja meeleheitel mehed hakkavad kahtlema enda usus, elu hinnas ja oma ameti moraalsuses, samal ajal kui kapten püüab avamerel teed leida ja vanemtüürimees on võtnud sihiks vaal tabada.

15:55 Otse! Kahevõistluse MK etapp Rukal (E6)

Selle talispordihooaja tipphetk on Pekingi OM, mis algab järgmise aasta 4. veebruaril. Teel Pekingi olümpiale näitame kahevõistluse MK etappi Soomes Rukal, kus kõrgeid tulemusi sihib meie selle ala parim Kristjan Ilves. Võistlust kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Marko Kaljuveer.

16:55 Rambivalguses (E4)
17:00 A-X-L (Miles) FILM

Seiklusfilm! A-X-L on ülisalajane sõjalistel eesmärkidel loodud tehis-intellektiga robot-koer. Kuid ühel katsel läheb midagi valesti… Koera leiab kõrbes kondav Miles, kes suudab roboti aktiveerida. Nende vahel areneb eriline sõprus, nad toetavad teineteist igati. Kuid teadlased soovivad iga hinna eest väärtuslikku looma tagasi saada ning Miles ja Sara astuvad A-X-L’i kaitseks välja.

19:00 Manifest (H1/E15)

Michaela kohtub salapärase James Griffiniga. Reisijad saavad teada, mis juhtub, kui nägemused satuvad valedesse kätesse. Jared saab Zekest teada.

20:00 Papillon (Papillon) FILM

Tõsielul põhinev pöörane seiklus! Eelmise sajandi alguses tegutses Pariisis seifimurdja Henri '"Papillon'' Charriere, kelle muretult põnev elu sõitis raginal rööbastelt maha, kui mees lavastati süüdi mõrvas ning saadeti kandma eluaegset vanglakaristust kurikuulsasse kolooniasse nimega Kuradisaar. Põgenemisest ja vabadusest unistav Papillon leiab endale liitlase sealsamas karistust kandva kidura võltsija Louis Dega näol, kes on nõus pagemist rahastama, vastutasuks kaitse eest. Film ei sobi alaealistele.

22:40 Trooja (Troy) FILM

Kassahitist seikluspõnevik halastamatust lahingust, mille vallandab Trooja prints Paris, kes armuhulluses meelitab enda juurde Sparta imekauni kuninganna Helena. Spartalased eesotsas kavala ja julge Achilleusega ei saa sellist solvangut andestada. Tuhat laeva ja 50 000 meest asuvad seni võitmatut Troojat piirama, et see viimaks ometi hävitada... Film ei sobi alaealistele.

01:45 Manifest (H1/E15) *

Michaela kohtub salapärase James Griffiniga. Reisijad saavad teada, mis juhtub, kui nägemused satuvad valedesse kätesse. Jared saab Zekest teada.

02:25 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:55 A-X-L * (Miles) FILM

Seiklusfilm! A-X-L on ülisalajane sõjalistel eesmärkidel loodud tehis-intellektiga robot-koer. Kuid ühel katsel läheb midagi valesti… Koera leiab kõrbes kondav Miles, kes suudab roboti aktiveerida. Nende vahel areneb eriline sõprus, nad toetavad teineteist igati. Kuid teadlased soovivad iga hinna eest väärtuslikku looma tagasi saada ning Miles ja Sara astuvad A-X-L’i kaitseks välja.

04:25 Postimees.ee