Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 27.11.2021

06:00 Rosamunde Pilcher: Südameasjad * (Rosamunde Pilcher: Herzenslaeufe) FILM

Jacky Daviese jaoks ei ole džinni tootmine nende väikeses perekonna viinakojas lihtsalt töö, vaid tema kutsumus. Tema isal on aga viinakojaga omad plaanid.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E13)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E14)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H1/E25)

Üks amps võluõunast pühib kogu Lumi mälu minema ja ta pidi just tegema katseid erilisse suvelaagrisse!

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E19)

Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.

10:00 Tere tulemast! (E34)

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

10:30 Hooaeg (H2021/E14)

Täna on ees ootamas mitmekülgne saade! Räägime nii naistekliinikust kui ka heast toidust. Muidugi ei jää kajastamata ilu-uudised.

11:00 Kodustiil (H6/E9)

Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks! Saatejuht Jaanus Koort!

11:41 Tuhat tervist (H4/E11)

Sedakorda ampsame tervisesaates "Tuhat tervist" vaimse tervise vitamiine. Räägime esteetilise meditsiini arengutest ja uurime, miks on iluprotseduuride osakaal koroona-ajal hüppeliselt kasvanud. Õpime niisutama kuiva peanahka ning nagu iga kuu viimasel laupäeval, kiikame korraks lemmiklooma-inimese ühisesse maailmasse, kus sedakorda paneme kokku koduse lemmiklooma apteegi.

12:12 Rooli võim (H2021/E13)

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

12:53 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

13:50 Minu ootamatu kohtumine (E1)

Eesti kuulsuste uued värvikad pihtimused! Üksainus saatuslik kohtumine võib muuta tervet elu. Milliseid maailmakuulsusi on meie prominendid juhuslikult kohanud? Kes on näinud kummitust? Kes sattus prügikasti juures silmitsi oma suurima iidoliga? Kelle jaoks oli kohtumine Tšernobõli rebasega maailmamuutev kogemus? Neid ja paljusid muid vägevaid lugusid meenutavad Peeter Oja, Kristel Aaslaid, Kristjan Jõekalda, Laura Põldvere, Veikko Täär, Ott Lepland, Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Pedaja, Anu Saagim, Roald Johannson, Krista Lensin jpt.

14:30 ESSE (H2/E12) *

Hooaja viimane saade! Kas Eesti moodsas peres on rahakott pükste või seeliku taskus? Raha paneb liikuma nii rattad kui ka meie debateerijate sõna-pingpongi. Teemat avavad kullakaevandamise spetsialist ja sisulooja Merylin Nau, värvika taustaga ärimees Meelis Lao, hõbekõri ja tiktokker Artjom Savitski ning ilusüstide kuninganna Marju Karin. Oma kogemusi rahalisest lähisuhtevägivallast jagab Heidy Heinla.

15:30 Kuuuurija (H12/E11) *

Seekordses saates sõidame Pärnumaale, kus Teele sattus rääkima interneti teel maailmakuulsa staariga. Kuigi kirjavahetus oli veenev sattus naine siiski lõksu ning kaotas seetõttu oma kodu, auto ning emalt päranduseks saadud aiamaa.

16:30 Südamesoov (H1/E10) *

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

17:30 Roaldi retked Eestis (H3/E9) *

Kuidas see lapsevanemlik manitsus kõlaski? “Ära passi nina arvutis, mine tee midagi kasulikku!” Tänases saates otsib Roald Johannson üles just need noored, kes muud ei teegi, kui istuvad nina arvutis ja mängivad mänge. Ja omas vallas on tegemist tõeliste talentidega!

18:30 Jälg (H5/E11)

Aasta suurima tarbimispüha eel proovib “Jälg” leida võimalusi, kuidas sellega võimalikult keskkonnasõbralikult hakkama saada. Heidi Hanso ja Marko Matvere otsivad jõulukinke paigast, kust võib leida tõelisi aardeid. Aasta ihaldatumad kingid on aga ikka telefonid ja seega on hea teada, kuidas nende seast loodusele kõige kahjutum valik teha.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E11)

Täna asuvad tiitlit kaitsma saates osalemise rekordi teinud hobikokk Galina ja ehituse alal töötav Timo ning toitlustuses müügi ja koolitustega tegelev Marianne koos oma maadlejast poja Georgiga. Saatejuht Robert Rool.

20:30 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Jekaterinburgi ja suund võetakse Novosibirski poole.

21:40 Gangster on ikka veel inimene (Analyze That) FILM

Menukomöödia maffiaboss Paul Vittist, kelle karistusaeg Sing Singi vanglas hakkab lõpule jõudma ning teda jälgivad FBI agendid on segaduses. Päevast päeva uimerdab New Yorgi allilma endine valitseja oma kongis nagu kevadine kärbes, lüües aeg-ajalt lahti mõne laululoo muusikalist "West Side Story". Nii kutsuvad agendid taas appi psühhoterapeut Ben Sobeli. Veelgi enam, Vitti pannakse elama Sobelite juurde, et arst saaks tal kogu aeg silma peal hoida. See on aga alles doktorihärra hullumeelsuse algus... Film ei sobi alaealistele.

23:45 Surmarelv (Lethal Weapon) FILM

Ülipopulaarse märulikomöödia esimene film. Detektiiv Martin Riggs on sügavas masenduses, isegi elu pole talle enam armas. Tema mustanahaline paarimees Murtaugh on seevastu korralik pereisa, kes tahaks viimased pensioni-eelsed aastad võimalikult rahulikult veeta. Seega moodustavad nad ülimalt vastandliku tandemi, kuid ometi tekib nende vahel usaldus ja sõprus. Esimeses filmis peavad Riggs ja Murthaugh kahjutuks tegema kurikuulsa narkoparuni. Film ei sobi alaealistele.

01:49 Rumal pöörane armastus * (Crazy, Stupid, Love.) FILM

Hittkomöödia mahajäetud mehest, kes hakkab edukalt naistekütilt "koolitust" saama. Cali elu variseb kokku, kui ta truudusetu naine ta hüljata otsustab. Cali hingevalu äratab nägusa ja võrgutamises ülivilunud Jacobi tähelepanu ja ta otsustab talle poissmehe-elu võlusid tutvustada. Ehkki Cali ees avaneb uus lummav maailm, tunneb ta, et tõeliseks õnneks sellest siiski ei piisa...

03:44 Postimees.ee
05:40 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:15 Näitlemise meistriklass (H22/E2)

Saatekülaliseks on näitleja ja produtsent Viola Davis. Üks oma põlvkonna enim tähelepanu pälvinud näitlejannasid räägib oma elust, alustades õpinguaastetest kuni esimese Tony auhinna võitmiseni Tonya rolli eest näidendis „Kuningas Hedley II“ ning edasi juba auhinnatud osatäitmistest paljudes tuntud filmides.

07:10 Üks eriline loomakliinik (H5/E20)

Professor Noel Fitzpatrick näeb hooaja viimases osas nii uusi kui vanu nägusid, kes vajavad kiiret abi. Korduvalt opereeritud spanjeli puhul tuleb teha otsus, kas edasine ravi on moraalselt õige. Noore taksi neuroloogiline probleem paneb arstid pead murdma.

08:10 Top Shop
08:25 Gordoni gastronoomiline seiklus (H1/E1)

Oma uues sarjas suundub Gordon Ramsay gastronoomilisele seiklusele Indiasse, kogedes esimest korda nii selle maa rikkalikke kulinaarseid traditsioone kui ka India kultuuri eri aspekte. Esimeses saates valmistatakse klassikalist India karrit ning külastatakse Delhi restorani, kus leiutati tandoori kana.

09:30 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E17)

Jamie lisab traditsioonilisele ahjukanale väikese prantsuse vimka. Lisaks jagab ta nippe, mida teha ära kuivanud saiaga ning keedab oma sõbra Gennaro Contaldoga valmis mõnusa kreemise krevetipasta.

10:00 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E18)

Jamie annab ahjukanale uue vormi kasutades margarita pitsa maitseid. Lisaks meisterdab ta mõnusad krevetisaiad, mis sobivad suurepäraselt sõpradega koos näksimiseks.

10:30 Džungliässad lõunanabal (The Jungle Bunch: The Movie) FILM

Animafilm! Väike pingviinimuna satub ookeani hulpima ja jõuab kodusest Antarktikast tuhandete kilomeetrite kaugusele päikeselisele liivarannale. Üks ematiiger otsustab munast kooruva pingviinipoja enda hoole alla võtta ja koos oma lihase pojana üles kasvatada.

12:35 Chloe (Chloe) FILM

Põnevusdraama kahtluste küüsis vaevlevast naisest, kes üritab tõestada abikaasa truudusetust ja palkab eskorttüdruku meest võrgutama, pannes sellega tahtmatult ohtu terve oma pere. Cathrine on lugupeetud arst ja tema abikaasa David pühendunud muusikaprofessor. Hommikul pärast seda, kui David on maha jäänud kojulennust ning ilma Catherine'i uhkest sünnipäeva üllatuspeost, hakkab naine teist kahtlustama. Catherine satub kokku Chloe-nimelise eskorttüdrukuga, palkabki ta piltilusa blondi kaunitari abikaasa truudust testima. Mida kaugemale katse läheb, seda kahtlasemaks muutuvad Chloe'i enda motiivid ja abielunaist haarab hirm, et olukord on kontrolli alt väljunud...

14:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7529)

Dean, Amber ja Jai leiavad rannast karjuva Leah’i ning Deanil õnnestub Justin viimasel hetkel lainetest päästa. Lewis ja Christian lähevad taas karvupidi kokku. Dean annab endast kõik, et surfivõistlus ikka toimuda saaks.

15:05 Kodus ja võõrsil (H33/E7530)

Ziggy ja Tane toovad Maci koju ja pakuvad lohutust, kuid Mac sulgeb end magamistuppa. Christian vabastatakse süüdistustest, aga Lewis on ikka maruvihane. Jasmine ei suuda mõista, miks Lewis Christiani peale nii hirmsasti hammast ihub.

15:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7531)

Alf on mures surfiklubi saatuse pärast ning on valmis andma ajakirjale intervjuu. Alex vastab lõpuks Willowle, aga ei arva, et kokku saamine oleks hea mõte. Christian vahistatakse Lewise ründamise eest ning teda ootab kuni kaks aastat vangis.

16:05 Kodus ja võõrsil (H33/E7532)

Willow seletab Amberile, miks Dean nii pahas tujus on. Justin püüab Johni lohutada, aga samal ajal võitleb ise kohutavate valudega. Artikkel jätab Johni häbisse, kuid surfiklubi saab mitmeid annetusi. Amber teeb Deanile ettepaneku veel üks laps saada.

16:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7533)

Bella ja Nikau lähevad üksi nädalavahetust veetma, kuid Ryder ja Chloe leiavad nad nende meelehärmiks üles. John püüab kõiki oma tegusid heastada ning plaanib oma maja müüki panna. Dean ja Amber arutavad rahulikumalt uue lapse küsimust.

17:05 Laura müsteeriumid (H2/E12)

Laura ja ta meeskond uurivad meeste õiguste rühma, mida seostatakse linna ühe hinnatuma spordikirurgi mõrvaga. Billy ja Meredithi suhe areneb uuele tasemele.

18:11 Armastuse malev (H1/E8) *

Milline mees saadab naise enda eest välikempsu puhastama? Milliseks kujunevad provokatiivse Karli ja ülejäänud malevlaste suhted ning kes peab vahetult enne lõpuponnistust kohvrid pakkima?

19:10 Doktor Murphy (H3/E13)

Morgan peab võitlema haiglas oma ema elu eest ning ühtlasi tegelema valuliku ema-tütre suhtega. Shauni ja Carly suhe jõuab uue intiimsustasemeni.

20:00 Küll ma olen ilus! (I Feel Pretty) FILM

Romantiline komöödia. Ebakindla Renee elu on pidevate dieetide ja trennide okkaline rada. Peapõrutuse tagajärjel valdab teda petlik veendumus, et ta on nüüd vastupandamatu! Sõna otseses mõttes uuesti sündinuna võrgutab ta enesekindlana noormehi, osaleb bikiinivõistlusel ega häbene end isegi modelliks pakkuda. Kuid mis juhtub, kui ta mõistab, et tegelikult ei ole midagi muutunud? Või ikka on?

22:21 Esmakohtingute hotell (H2/E9)

Pärast jahmatavat avastust, et Lauren ja Pat on vanad sõbrad, otsustab Lauren sel nädalal võita Pati südame. Essexi farmer George otsib naist, kes ei kardaks talutööd. Ta kaaslaseks on 27-a maamõõtja Louise, kel pole kunagi armsamat olnud. Glamuurne vanaema Ros otsib meest, kes oleks valmis ka magamistoas möllu tegema.

23:22 Kiiksuga seks (H2/E3)

Transsooline Jolene näitab oma šouga, kuidas ta murrab tabusid. Elustiilipeol lähevad külalised bussiga Atlanta peale sõidma ning paar sekslelude entusiasti katsetab uusimat tehnoloogiat.

00:32 Chloe * (Chloe) FILM

Põnevusdraama kahtluste küüsis vaevlevast naisest, kes üritab tõestada abikaasa truudusetust ja palkab eskorttüdruku meest võrgutama, pannes sellega tahtmatult ohtu terve oma pere. Cathrine on lugupeetud arst ja tema abikaasa David pühendunud muusikaprofessor. Hommikul pärast seda, kui David on maha jäänud kojulennust ning ilma Catherine'i uhkest sünnipäeva üllatuspeost, hakkab naine teist kahtlustama. Catherine satub kokku Chloe-nimelise eskorttüdrukuga, palkabki ta piltilusa blondi kaunitari abikaasa truudust testima. Mida kaugemale katse läheb, seda kahtlasemaks muutuvad Chloe'i enda motiivid ja abielunaist haarab hirm, et olukord on kontrolli alt väljunud...

02:05 Doktor Murphy (H3/E13) *

Morgan peab võitlema haiglas oma ema elu eest ning ühtlasi tegelema valuliku ema-tütre suhtega. Shauni ja Carly suhe jõuab uue intiimsustasemeni.

02:45 Esmakohtingute hotell (H2/E9) *

Pärast jahmatavat avastust, et Lauren ja Pat on vanad sõbrad, otsustab Lauren sel nädalal võita Pati südame. Essexi farmer George otsib naist, kes ei kardaks talutööd. Ta kaaslaseks on 27-a maamõõtja Louise, kel pole kunagi armsamat olnud. Glamuurne vanaema Ros otsib meest, kes oleks valmis ka magamistoas möllu tegema.

03:30 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E17) *

Jamie lisab traditsioonilisele ahjukanale väikese prantsuse vimka. Lisaks jagab ta nippe, mida teha ära kuivanud saiaga ning keedab oma sõbra Gennaro Contaldoga valmis mõnusa kreemise krevetipasta.

03:55 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E18) *

Jamie annab ahjukanale uue vormi kasutades margarita pitsa maitseid. Lisaks meisterdab ta mõnusad krevetisaiad, mis sobivad suurepäraselt sõpradega koos näksimiseks.

04:20 Laura müsteeriumid (H2/E12) *

Laura ja ta meeskond uurivad meeste õiguste rühma, mida seostatakse linna ühe hinnatuma spordikirurgi mõrvaga. Billy ja Meredithi suhe areneb uuele tasemele.

05:09 Postimees.ee
05:50 Eradetektiiv Magnum (H2/E13)

Reporter Kate Sullivan, kellega Magnum, TC ja Rick Vietnamis tutvusid tahab, et Magnum aitaks leida endise Briti vastuluure agendi, kes kadus jäljetult ja nüüd võib-olla Hawaiile saabub.

06:50 Eradetektiiv Magnum (H2/E14)

Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.

07:50 Eradetektiiv Magnum (H2/E15)

Kraavist leitakse ferrari, milles lebab vigastatud ja teadvusetu Magnum. Ta viiakse haiglasse, kuid ärgates selgub, et ta ei mäleta juhtunust midagi.

08:55 Eradetektiiv Magnum (H2/E16)

Magnum läheb Robin Mastersi palvel Sitsiiliasse, et päästa sõbra röövlite lõksu langenud tütar. Tom päästab tüdruku ja toob ta tagasi, aga alles siis tõelised jamad algavad.

10:00 Otse! Kahevõistluse MK etapp Rukal (E3)

Selle talispordihooaja tipphetk on Pekingi OM, mis algab järgmise aasta 4. veebruaril. Teel Pekingi olümpiale näitame kahevõistluse MK etappi Soomes Rukal, kus kõrgeid tulemusi sihib meie selle ala parim Kristjan Ilves. Võistlust kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Marko Kaljuveer.

11:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E17)

Keegi püüab tappa professionaalset jalgpallurit Dorsey Bramletti, kes mängis Magnumiga koos mereväeakadeemias. Bramlett palub Magnumi endale ihukaitsjaks.

12:10 Otselend (Non-Stop) FILM

Kassahitist põnevusfilm! Otselennul New Yorgist Londonisse saab marssal Marks sõnumi, kus nõutakse, et ta laseks lennufirmal kanda välismaal paiknevale pangakontole 150 miljonit dollarit. Kuni raha pole üle kantud, tapetakse lennul iga 20 minuti tagant üks reisija...

14:15 Hea tapmine (Good Kill) FILM

Põnevusdraama hävituslendurist ja droonipiloodist, kes võitleb Talibaniga. Tema kohustuseks on õigel ajal õiget nuppu vajutada ja tappa inimesi. Tasahilju hakkavad meest närima kahtlused ja süümepiinad, mis halvavad ka tema peresuhted. See sõda näib lõputu...

16:20 Otse! Kahevõistluse MK etapp Rukal (E4)

Selle talispordihooaja tipphetk on Pekingi OM, mis algab järgmise aasta 4. veebruaril. Teel Pekingi olümpiale näitame kahevõistluse MK etappi Soomes Rukal, kus kõrgeid tulemusi sihib meie selle ala parim Kristjan Ilves. Võistlust kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Marko Kaljuveer.

17:20 Põhja-Korea hämarad saladused

Dokumentaalfilm annab põhjaliku ülevaate Põhja-Korea salapärasest ja suletud maailmast. Filmis võetakse luubi alla Põhja-Korea keeruline ja tihti ka äärmiselt verine minevik, Kimide dünastia esiletõus aga ka igapäevaelu riigis, mille kodanikud on sunnitud nälgima, samal ajal kui tuumaprogrammile kulutatakse aastas miljardeid dollareid.

19:00 Varjukülg (H1/E15)

Galeriist varastatakse maal, millel on kujutatud üks Jane’i tätoveeringutest. Meeskond mõistab, et seekord on Jane ise sihtmärk. Jane lahkub meeskonna kaitsmiseks sõnagi lausumata.

20:00 Mere südames (In the Heart of the Sea) FILM

Seikluspõnevik. 1820. aasta talvel juhtus New Englandi vaalapüügilaeva Essexiga midagi täiesti ootamatut: seda ründas hiiglaslik kättemaksujanuline vaal. Herman Melville raamat "Moby Dick" räägib vaid poole loost. See Nathaniel Philbricki bestselleril põhinev film keskendub vaala ja laeva kohtumise õõvastavatele tagajärgedele. Laeva meeskond peab tegema kõike, et ellu jääda. Karmides tormituultes kannatavad näljased ja meeleheitel mehed hakkavad kahtlema enda usus, elu hinnas ja oma ameti moraalsuses, samal ajal kui kapten püüab avamerel teed leida ja vanemtüürimees on võtnud sihiks vaal tabada.

22:20 Lõplik tagasikutsumine (The Recall) FILM

Charlie läheb oma nelja sõbraga nädalavahetuseks järve äärde. Rahulik nädalavahetus võtab peagi ootamatu pöörde, sest kamraadid satuvad keset tulnukate rünnakut. Paistab, et päeval bensiinijaamas kohatud tundmatu teab nii mõndagi, kuid kas see on piisav noorte pääsemiseks?

00:10 Varjukülg (H1/E15) *

Galeriist varastatakse maal, millel on kujutatud üks Jane’i tätoveeringutest. Meeskond mõistab, et seekord on Jane ise sihtmärk. Jane lahkub meeskonna kaitsmiseks sõnagi lausumata.

01:05 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:35 Lõplik tagasikutsumine * (The Recall) FILM

Charlie läheb oma nelja sõbraga nädalavahetuseks järve äärde. Rahulik nädalavahetus võtab peagi ootamatu pöörde, sest kamraadid satuvad keset tulnukate rünnakut. Paistab, et päeval bensiinijaamas kohatud tundmatu teab nii mõndagi, kuid kas see on piisav noorte pääsemiseks?

02:55 Postimees.ee
05:50 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.