Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 26.11.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1263) *

Elías seab end külalistemajas sisse. Raimundo ja Francisca teevad koostööd. Ramiro julgustab Pradot.

08:00 Mägidoktor (H9/E14) *

Martin tahab, et õed Marie ja Kara saaksid mõlemad meditsiinilisest uuringust osa võtta. Anne elab Gruberhofis, kuigi Martinile see ei meeldi. Lisbethil pole aimugi, et Martinil on uus armusuhe teise naisega. Lisbeth teeb Annele ettepaneku hakata koos Gruberhofis majandama. Kuidas Anne sellele reageerib?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E4) *

Kui leitakse medõe kägistamisjälgedega surnukeha, seisavad Mikk ja Anders silmitsi mõistatusega. Kas noorele naisele sai saatuslikuks tema vabatahtlik töö koduvägivalla ohvritega? Tema märkmetes leidus viide abielupaarile, kus mees olevat oma abikaasat väidetavalt peksnud. Uurijate tähelepanu äratab ka abielumehest peaarst, kelle alluvuses medõde oli töötanud...

11:00 Doktor Murphy (H2/E5)

Anoreksia all kannatav patsient ei suuda saavutada piisavat kaalu, et südameoperatsioon üle elada ning Claire soovitab eksperimentaalset lõikust, millele Melendez väga vastu on. Shaun on mures, et Glassman ei tee piisavalt tööd operatsioonist toibumiseks.

12:00 Roaldi nädal (H6/E8)

Mormoone ehk Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku liikmeid ümbritsevad salapära ja spekulatsioonid. Mida see Ameerikast alguse saanud usuvool endast kujutab? Millised on nende põhimõtted ja eluviis? Roald Johannson püüab selgust saada ja teeb tutvust Eestis elavate mormoonidega.

13:00 Siin Tallinn (H2021/E31) *

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

14:00 Pilvede all (H11/E148)

Mari tunneb end süüdi nii Indreku kui laste ees. Erik suudab ka eemal olles Kertu ja Andrese vahel probleeme tekitada. Piret kardab, et Riina teeb oma ähvardused teoks. Sirje otsustab Gunnari armastuse proovile panna. Maimu usaldab Albertile saladuse.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1264)

Külarahvas soovib don Anselmo jätkamist. Alfonsol on Emiliale kingitus. Matías jätab Prado maha.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E201)

Leyla paneb Haliti valiku ette. See muudab Haliti veelgi närvilisemaks ja ta elab end Yildizi peal välja. Haliti käitumise muutumine äratab Zerrinis tähelepanu. Yigit otsustab välismaale õppima minna. Enderil hakkab Yildizist kahju ega suuda Yildizile Haliti ja Leyla suhtest rääkida.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H9/E15)

Martini patsient Lisa kannatab raske haiguse all, kuid soovib jätkata iseseisvat elu. Teine patsient David ei taha lasta oma jalga amputeerida, mis oleks tema elu päästmiseks aga vältimatu. Rike ilmub ootamatult Gruberhofi ning kohtub seal Annega. Olukord tekitab valestimõistmist ja segadust. Vera teatab Alexanderile, et soovib ühe medõe last hoida. Alexanderi jaoks on see nende suhte proovikivi.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E5)

Võitluskunstide treener mõrvatakse äärmiselt ebatavalisel moel - iidset samuraimõõka kasutades. Kuna uurija Kotkas ei tea midagi moodsatest homo-abieludest ega feng shui elustiilist, langeb tema kahtlus ohvri meespartnerile. Ootamatult ilmnevad uued asjaolud sunnivad aga Kotkast ja Prikki kahtlusaluste ringi oluliselt laiendama...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kui vana ma olen? (H2/E12)

Kaasahaaravas vanuse ära arvamise stuudiomängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht ning teejuht võistlejatele on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

21:00 Reede ÕHTU!

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

22:00 Mis su number on? (What's Your Number?) FILM

Ally Darling pole oma eluga sugugi rahul. Esiteks saab ta täiesti ootamatult töö juurest kinga, lisaks sellele hirmutab teda artikkel, kus väidetakse, et enam kui 20 voodikaaslast proovinud naised jäävad tõenäoliselt elu lõpuni üksikuks. See fakt ja juhuslik kohtumine ühe oma tundmatuseni muutunud eksiga sunnib Allyt koostama nimekirja kõigist senistest partneritest lootuses, et need on aastatega paremaks muutunud ning et mõni sellest nimekirjast võiks olla See Õige.

00:21 Armastuse malev (H1/E8) *

Milline mees saadab naise enda eest välikempsu puhastama? Milliseks kujunevad provokatiivse Karli ja ülejäänud malevlaste suhted ning kes peab vahetult enne lõpuponnistust kohvrid pakkima?

01:10 Richardi hüvastijätt (Richard Says Goodbye) FILM

Professor Richard on palju aastaid püüdnud olla teistele eeskujuks ja elada õigesti. Ühtäkki saab ta teada, et põeb ravimatut haigust, ja tema maailm kukub kummuli. Kui elada on jäänud nii vähe, siis olgu elu vähemalt lõbus ja muretu! Ta heidab saatusele kinda ja hakkab elama nii, nagu oli alati tahtnud, kuid polnud söandanud. Kui olla mina ise, siis täiega! Richard otsustab, et ei hoia end enam milleski tagasi. Seiklused veetlevate naistega, lõputud peoõhtud, vein, martiini ja sellised elu õppetunnid, mida on võimatu unustada!

02:45 Dr House (H7/E11)

Cuddy ema Arlene kaebab ebatavaliste sümptomide üle. Ta nõuab, et House juhtumist kõrvaldataks ning sunnib House’i mõtlema välja ebatavalisi ning samas illegaalseid raviviise.

03:35 Postimees.ee
05:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:20 Doktor imetegija (H2/E123) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:20 Gilmore'i tüdrukud (H2/E20) *

Lorelai pakub ennast Richardile appi nõustamisbürood avama. Rory saab vaikselt aru, et kõik süüdistavad Jessi õnnetuses, milles ta oma randme murdis. Ta valab oma kasvava viha ja süütunde välja Emily peale. New Yorgist tulnud Sophie avab linnas esimese muusikapoe ja see taaselustab Lane'i unistuse trummariks saada.

08:15 Kodus ja võõrsil (H33/E7532) *

Willow seletab Amberile, miks Dean nii pahas tujus on. Justin püüab Johni lohutada, aga samal ajal võitleb ise kohutavate valudega. Artikkel jätab Johni häbisse, kuid surfiklubi saab mitmeid annetusi. Amber teeb Deanile ettepaneku veel üks laps saada.

08:45 Top Shop
09:00 Siin Tallinn (H2021/E31) *

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

10:00 Dr House (H2/E15) *

House'il ja ta tiimil on uus patsient Bob, kes saabus haiglasse hingamisraskustega, mis tekkisid naisega magamistoas rollimängu mängides. Kõik sümptomid viitavad raskemetallimürgistusele, kuid analüüsid seda ei kinnita.

11:00 Dr House (H2/E16) *

Möllava teismelise immuunsüsteem hakkab pärast südamesiirdamist alla andma ning ravimitest tekib tõsine allergiline reaktsioon. House ja tiim peavad tüdrukut ravima ning satuvad keerisesse tüdruku, tema liighooliva ema ning peigmehe vahel.

12:00 Armastuse saar (H5/E17) *

Kuulsusrikas suudlemismäng jätab mõned osalejad plindrisse. Uus osaleja lööb kiilu ühe paari suhteellu.

13:00 Rosamunde Pilcher: Kui kalad naeravad (Rosamunde Pilcher: Wenn Fische lächeln) FILM

Liz on advokaat Londoni büroos. Ühel päeval saab ta ahvatleva pakkumise - kui tal õnnestub saada ühele kontsernile kammkarpide püügiluba, võetakse ta noorempartneriks. Liz läheb kodukanti asju ajama, kuid ülesanne polegi nii lihtne, kui alguses paistis.

15:05 Dr House (H2/E17)

Haiglas toimub heategevuslik pokkeriõhtu. Kui haiglasse tuuakse 6aastane poiss, hakkab House märkama sarnast mustrit hiljuti surnud eaka patsiendiga. Wilsoni ülesandeks jääb hoida Cuddyt pokkerilaua taga, et House saaks rahulikult tööd teha.

16:05 Dr House (H2/E18)

Noor naine pole saanud 10 päeva magada. Ta tuuakse haiglasse, kui ta neelab purgitäie unetablette, ent ei saa ikka magama jääda. Kui naise maks üles ütleb, on tema pruut nõus annetama pool enda omast, ent nende suhe ei ole päris selline, mida tiim peaks eetiliseks.

17:05 Doktor imetegija (H2/E124)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H2/E21)

Lorelai valmistub paaniliselt oma lõpueksamiteks ärikoolis. Rory kutsub salaja linnaelanikud, sealhulgas Richardi ja Emily, Lorelai lõpetamisele. Christopher teeb Lorelaile erilise kingituse ja Sookie küpsetab koogi. Rory sõidab sõnagi lausumata New Yorki Jessi juurde. Kõik kogunevad Lorelai lõpetamisele, kuid Rory on kadunud. Ta buss jääb õnnetuse tõttu hiljaks, nii et ta ei jõuagi lõpetamisele. Lorelai on ta peale pahane, kuid mõistab siis, et Rory armastab päriselt Jessi.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7533)

Bella ja Nikau lähevad üksi nädalavahetust veetma, kuid Ryder ja Chloe leiavad nad nende meelehärmiks üles. John püüab kõiki oma tegusid heastada ning plaanib oma maja müüki panna. Dean ja Amber arutavad rahulikumalt uue lapse küsimust.

19:30 Sõbrad (H6/E9)

Tänupühaks saabuvad külla Monica vanemad, kes Chandlerit silmaotsastki ei salli. Janine korraldab aga modellide tänupüha.

20:00 Armastuse saar (H5/E18)

Pinged on villas lakke kruvitud. Üks paar ei pea pingele vastu ning ülbe Tom saab, mis ta on ära teeninud.

21:00 Südamearst (H4/E3)

Eliza teine vanaema Dinah naaseb dramaatiliselt, aga miks ometi ta tagasi tuli?

22:05 Poissmees (H23/E12)

Coltoni kauaoodatud fantaasiasviidi-kohtingud muutuvad tõeliseks õudusunenäoks, kui Cassie otsustab lahkuda. Pärast kõige šokeerivamat kokkuvarisemist Poissmehe ajaloos peab Colton Chrisiga oma variante arutama. Kas ta jääbki oma teekonna lõpus üksi?

23:55 Sõbrad (H6/E9) *

Tänupühaks saabuvad külla Monica vanemad, kes Chandlerit silmaotsastki ei salli. Janine korraldab aga modellide tänupüha.

00:25 Alasti ahvatlus (H2/E6)

Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:15 Pargid ja puhkealad (H3/E9)

Andy ja April kutsuvad kõik sõbrad ja sugulased õhtusöögile, mis osutub nende salapulmadeks. Leslie püüab selle ära hoida, sest arvab, et nad kiirustavad.

01:40 Pargid ja puhkealad (H3/E10)

Leslie kutsub Beni kohtama, kuid saab korvi. Ann laseb tal teha profiili interneti kohtingulehel, see soovitab talle parimaks kaaslaseks Tomi. Kui Leslie seejärel Tomi lõunale viib, lõpeb asi katastroofiga.

02:00 Paljas tõde (H1/E18)

Lasteaiaõpetaja Danielle leiab ühise keele Kolumbia-Austraalia päritolu Davidiga. Kindlustusagent Andrew veedab aega medõe Bridgeti seltsis.

02:25 Paljas tõde (H1/E19)

Laura kohtub karismaatilise tudengi Sauliga ja õpetajast mustkunstnik Anthony lõbustab medõest Aynsleyt.

02:50 Paljas tõde (H1/E20)

Phillipe kohtub Davidiga, kes oli kunagi abielus ja on kahe lapse isa. Avatud meelega James üritab leida armastust seiklushimulise ja energilise Georgiaga.

03:15 Rosamunde Pilcher: Kui kalad naeravad * (Rosamunde Pilcher: Wenn Fische lächeln) FILM

Liz on advokaat Londoni büroos. Ühel päeval saab ta ahvatleva pakkumise - kui tal õnnestub saada ühele kontsernile kammkarpide püügiluba, võetakse ta noorempartneriks. Liz läheb kodukanti asju ajama, kuid ülesanne polegi nii lihtne, kui alguses paistis.

04:40 Postimees.ee
06:25 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:25 Tallinna uudised (H2021/E200) *
07:40 Komissar Rex *

Noor arhitektide paar Klaus ja Tina Kainz otsib endale interneti teel sekspartnerit. Interneti jututoas alguse saanud kohtumisel on saatuslikud tagajärjed, kui Klaus tapab teda solvanud noormehe. Kui Brandtner kanalist leitud noormehe mõrva uurima hakkab, läheb arhitekt jälle interneti teel tutvust sobitama. Peagi on kena komissar ise lõbujanulise paarikese märklauaks.

08:40 Metsarahvamängud (H1/E2)

Seekord peavad metsa viidud ja pimestatud võistlejad muuhulgas leidma üles kõik metsa vahele peidetud puuviljad, läbima elektrikarjusega piiratud labürindi ning osalema eriliste reeglitega kullimängus, kus vigastused on väga kerged tulema.

09:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E19) *

Magnum naaseb Californiasse ja leiab eest filmitegijad, kes väntavad Robin Mastersi teose ainetel linateost. Kui peaosatäitja dublant end vigastab, palgatakse Magnum tema asemele.

10:45 Eradetektiiv Magnum (H2/E20) *

Seattle’ist pärit Vietnami veteran palkab Magnumi otsima oma tüdruksõpra, kes tuli Hawaiile ja kadus.

11:50 Otse! Kahevõistluse MK etapp Rukal (E1)

Selle talispordihooaja tipphetk on Pekingi OM, mis algab järgmise aasta 4. veebruaril. Teel Pekingi olümpiale näitame kahevõistluse MK etappi Soomes Rukal, kus kõrgeid tulemusi sihib meie selle ala parim Kristjan Ilves. Võistlust kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Marko Kaljuveer.

12:55 Agent Hamilton (H1/E10) *

Tarabasov reedab Hamiltoni ning Stockholmi tabab uus rünnak. Meedia ujutatakse üle fabritseeritud artiklitega rünnakutest, mida pole veel toimunud. Tarabasov ja Hamilton jõuavad lõpuks kokkuleppele, kuid kui Hamilton Rootsi tagasi jõuab, saab DG infarkti ja sureb. Tal õnnestub peatada Pence, kuid ta saab teada, et Haigil on Tarabasoviga oma kokkulepe. Haig püüab Hamiltoni enda poolele meelitada ähvardades Sonja eluga. Viimasel hetkel saabub Kristin, kes aitab Hamiltonil Haigi peatada ning Sonjat päästma minna.

13:55 Meelerahu * (Serenity) FILM

Põnevik kalalaeva kaptenist, kes sõidab merd idüllilisel troopilisel Plymouthi saare lahesopil. Mehe rahulik elu mõraneb kildudeks, kui ta eksnaine Karen temalt abi palub. Naine anub Dilli, et ta päästaks tema ja nende noore poja naise uue vägivaldse abikaasa käest. Naise plaan on viia abikaasa kalastusretkele ja ta üle parda haide söögiks heita. Karen tõmbab Dilli tagasi ellu, mida ta on püüdnud selja taha jätta. Heitlus õige ja vale vahel viib mehe maailma, kus kõik ei pruugi olla selline, nagu näib.

16:00 Otse! Kahevõistluse MK etapp Rukal (E2)

Selle talispordihooaja tipphetk on Pekingi OM, mis algab järgmise aasta 4. veebruaril. Teel Pekingi olümpiale näitame kahevõistluse MK etappi Soomes Rukal, kus kõrgeid tulemusi sihib meie selle ala parim Kristjan Ilves. Võistlust kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Marko Kaljuveer.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E21)

Keegi püüab mõrvata Higginsi sohilast Elmo Zillerit. Elmo on kolinud oma rodeo Hawaiile ning Magnumil palutakse teda turvata.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E22)

Jan Kona ja ta kaks partnerit peavad edukat moeäri. Kui üks partneritest tapetakse, palkab Jan Magnumi end turvama.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E201)
19:00 Kuulikindel (H1/E1)

Aaron Bishop ja Ronnie Pike peavad infiltreeruma kriminaalsesse gängi, kes varastavad Londonis luksusautosid. Kui üks vilepuhuja tapetakse, algab meeleheitlik operatsioon, mille tõttu satub ka üks nende meeskonnaliige haiglasse.

20:00 Surmasoov (Death Wish) FILM

Dr Paul Kersey on kirurg, kelle abikaasa tapetakse ja tütar vägistatakse. Kui hiiglasliku töökoorma all vaevlev politsei pole võimeline kurjategijate tabamiseks vähimatki ette võtma, otsustab murtud ja kättemaksuhimuline Paul ise relva haarata ning New Yorgi tänavatel korra majja lüüa. Film ei sobi alaealistele.

22:10 Narcos: Mehhiko (H2/E1)

Felix tähistab oma 40. sünnipäeva, aga muretseb samal ajal alluvate lojaalsuse pärast. Ta võtab ette Pacho küsitlemise. Walt hakkab kättemaksuks inimesi röövima.

23:25 1000 viisi suremiseks (H2/E7)

Väike inimene neelab alla harfi. Rahuotsija ei leia otsitut. Õel abikaasa läheb üle piiri. Kitarristil tõmmatakse juhe seinast. Kullakaevaja kaevab endale haua. Rumal varas murrab oma kolju. Maha jäetud armastaja on tühjaks pigistatud.

23:50 1000 viisi suremiseks (H2/E8)

Kuumad kisakooritüdrukud muutuvad ülemeelikuteks. B-52 lennuk läheb põlema ja kukub alla. Kiirusehull kiirustab liiga palju. Kassivihkaja leiab oma otsa. Tervisehull reedetakse ja golfarite paari eelmäng lõpeb kurvalt.

00:20 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:20 Narcos: Mehhiko (H2/E1) *

Felix tähistab oma 40. sünnipäeva, aga muretseb samal ajal alluvate lojaalsuse pärast. Ta võtab ette Pacho küsitlemise. Walt hakkab kättemaksuks inimesi röövima.

02:30 Otselend (Non-Stop) FILM

Kassahitist põnevusfilm! Otselennul New Yorgist Londonisse saab marssal Marks sõnumi, kus nõutakse, et ta laseks lennufirmal kanda välismaal paiknevale pangakontole 150 miljonit dollarit. Kuni raha pole üle kantud, tapetakse lennul iga 20 minuti tagant üks reisija...

04:05 Postimees.ee
05:15 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.