Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 25.11.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1262) *

Prado külastab Beatrizi. Lucas kardab inimröövi tagajärgi. Don Anselmo valmistub külast lahkuma.

08:00 Mägidoktor (H9/E13) *

Martini patsientideks on kaks õde Marie ja Kara, kel on lisaks terviseprobleemidele omavahel kana kitkuda ega suhtle enam teineteisega, kuna Marie astus suhtesse Kara mehega. Martin tunnistab Rikele, et valetas Anne pärast kindlustusele. Kas Rike andestab talle? Annet ähvardab kindlustusrahadest ilma jäämine.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Jälg (H5/E10) *

Haigeks jäädes mõtleme esimese asjana ikka sellest, kuidas end paremini tunda. Kuid iga kord kui tarbime mõnd ravimit, tunneb selle mõju ka meid ümbritsev keskkond. Hoopis erineval kursil oleme aga Tallinna Sadamas, kus on jutuks meretuuleparkide ehitamise tuleviku võimalused.

10:00 Viimane võmm (H1/E3) *

Panga juhtkonnale metsas korraldatud paintballi-lahing lõppeb päris mõrvaga. Kahtluse alla langevad kolm mängus osalenud pangatöötajat, kelle minevik pole sugugi plekitu. Kas ohvrile sai saatuslikuks see, et ta teadis millestki liiga palju? Uurija Kotkase detektiivi-vaistu panevad proovile ka ellujäämiskursuse korraldanud võimukas daam ja tema assistent, tagasihoidlik malbe neiu...

11:00 Doktor Murphy (H2/E4)

Claire peab lahendama keerulise olukorra, kus ühel pool on mägironimisel viga saanud teismeline ja teisel pool tema muretsevad vanemad. Shaun meenutab oma minevikku, et aidata intellektipuudega teismelisel leppida emast eraldamisega. Glassmani opijärgsed hallutsinatsioonid sunnivad teda isikliku tragöödiaga tegelema.

12:00 Roaldi nädal (H6/E7)

Mis saab siis, kui su oma lihane laps ei lähe enam kooli, šokeerib kõiki oma pätitempudega või sirutab käe uimastite järele? Kas lukustada ta seitsme luku ja riivi taha või lüüa käega ja loota, et elu kõik paika paneb? Või on siiski veel mõni muu võimalus, kuidas kõveriti kasvanud noort inimest ellu tagasi aidata? Roald Johannsoni mõtlemapanev reprortaaž noorte õiguserikkujatega.

13:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E9) *

Mida teha, kui väike laps hakkab rääkima teemal, millest ta kuidagi teadlik ei saa olla? Kas lapsed mäletavad oma eelmist elu? Kuidas lapsevanemad peaksid sellises olukorras reageerima? Marilyn kohtub väikese tüdrukuga, kes mäletab oma eelmise elu lõppu mis saabus parvlaeval Estonia. Kaartidelt küsime, kas tõhustusdoosidest on pandeemias abi, millal tasub laenu võtta ja milline tuleb uus aasta põllumeestele.

14:00 Pilvede all (H11/E147)

Piret püüab uue tööga kohaneda. Kertu palkab kirjastusse uue kolleegi. Mari kolib Gunnari korterisse ja mees üllatab koheselt järgmise ettepanekuga. Albert on hädas nii Sirje kui Maimuga. Riina ilmub välja ja toob endaga kaasa uued pahandused.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1263)

Elías seab end külalistemajas sisse. Raimundo ja Francisca teevad koostööd. Ramiro julgustab Pradot.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E200)

Nadir näitab järjest selgemalt üles huvi Yildizi vastu. Leyla kuuleb, et Halit ostab Yildizile hinnalisi kingitusi ja korraldab Yildizile sünnipäevapidu. Leyla tunneb, et see on hoop ta väärikuse pihta ja otsustab selle takistamiseks midagi ette võtta. Ender päästab Emiri suurest häbist.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H9/E14)

Martin tahab, et õed Marie ja Kara saaksid mõlemad meditsiinilisest uuringust osa võtta. Anne elab Gruberhofis, kuigi Martinile see ei meeldi. Lisbethil pole aimugi, et Martinil on uus armusuhe teise naisega. Lisbeth teeb Annele ettepaneku hakata koos Gruberhofis majandama. Kuidas Anne sellele reageerib?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E4)

Kui leitakse medõe kägistamisjälgedega surnukeha, seisavad Mikk ja Anders silmitsi mõistatusega. Kas noorele naisele sai saatuslikuks tema vabatahtlik töö koduvägivalla ohvritega? Tema märkmetes leidus viide abielupaarile, kus mees olevat oma abikaasat väidetavalt peksnud. Uurijate tähelepanu äratab ka abielumehest peaarst, kelle alluvuses medõde oli töötanud...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kümnest kümme (H1/E10)

Saara ja Paul uurivad surmajuhtumit, mis esmapilgul näib olevat enesetapp, kuid asja uurides hakkab selguma üha üllatavamaid asjaolusid, mis lõpuks viisid traagiliste tagajärgedeni. Evelin teeb Paulile ootamatu ettepaneku ning Inger paneb oma vanemad ootamatu fakti ette.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kiired ja ilusad Gruusias (E8)

Gruusia üks populaarsemaid spordialasid on ragbi, milles grusiinid on maailmatasemel. Ning just Gruusia parima ragbimeeskonnaga koos staadionil räheldes tuleb Kiiretel ja Ilusatel läbida järjekordne võistlus. Seejärel külastatakse Gorit ja Jossif Stalini muuseumi, vapustavat koobaslinna Uplistshikes ning paika, kus on Euroopa kristluse häll.

23:00 Kuum jälg: Kärbikud ja hamburger

Eesti kriminalistika-ajaloo kõige tähelepanuväärsemaid juhtumeid taaslavastav põnevussari. Lõuna-Eestis langeb noor neiu räige kuriteo ohvriks. Tüdruku isa otsib õigusemõistmist ja kättemaksu sugulaselt, kes peab hamburgerikioskit ja on ühtlasi kohaliku kuritegeliku jõugu juht. Osades Tõnu Kark, Klaudia Tiitsmaa, Rain Simmul, Mattias Naan jpt. Stsenarist Indrek Hargla, lavastaja Rain Tolk.

00:09 Rumal pöörane armastus (Crazy, Stupid, Love.) FILM

Hittkomöödia mahajäetud mehest, kes hakkab edukalt naistekütilt "koolitust" saama. Cali elu variseb kokku, kui ta truudusetu naine ta hüljata otsustab. Cali hingevalu äratab nägusa ja võrgutamises ülivilunud Jacobi tähelepanu ja ta otsustab talle poissmehe-elu võlusid tutvustada. Ehkki Cali ees avaneb uus lummav maailm, tunneb ta, et tõeliseks õnneks sellest siiski ei piisa...

02:05 Dr House (H7/E10)

Range sõjaväekorraga laagris ilmnevad teismelisel õigusrikkujal samad sümptomid, mis ka laagri instruktoril. House ja tema tiim peab selgeks tegema, mis neid patsiente ühendab. Chase uurib, kes postitab temast sotsiaalmeediasse sündsusetuid pilte.

02:55 Kiired ja ilusad Gruusias (E8) *

Gruusia üks populaarsemaid spordialasid on ragbi, milles grusiinid on maailmatasemel. Ning just Gruusia parima ragbimeeskonnaga koos staadionil räheldes tuleb Kiiretel ja Ilusatel läbida järjekordne võistlus. Seejärel külastatakse Gorit ja Jossif Stalini muuseumi, vapustavat koobaslinna Uplistshikes ning paika, kus on Euroopa kristluse häll.

03:45 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7532)

Willow seletab Amberile, miks Dean nii pahas tujus on. Justin püüab Johni lohutada, aga samal ajal võitleb ise kohutavate valudega. Artikkel jätab Johni häbisse, kuid surfiklubi saab mitmeid annetusi. Amber teeb Deanile ettepaneku veel üks laps saada.

06:15 Doktor imetegija (H2/E122) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H2/E19) *

Luke saab teada, et Jess on mitmes aines läbikukkumise ohus ning palub Rorylt abi. Nende esimese tunni ajal veenab Jess Rory, et ta lubaks noormehel oma autoga sõita. Autosõit lõpeb õnnetusega, milles Rory murrab oma randme. Lorelai on Luke’i peale maruvihane, et ta innustas Jessi Roryga õppima ja sellega tüdruku elu ohtu seadis. Luke otsustab Jessi New Yorki suunduvale bussile panna.

08:15 Kodus ja võõrsil (H33/E7531) *

Alf on mures surfiklubi saatuse pärast ning on valmis andma ajakirjale intervjuu. Alex vastab lõpuks Willowle, aga ei arva, et kokku saamine oleks hea mõte. Christian vahistatakse Lewise ründamise eest ning teda ootab kuni kaks aastat vangis.

08:45 Top Shop
09:00 Südamearst (H4/E2) *

Hugh käitumine on ta osakonnast ja tööst ilma jätnud. Lõpuks ometi on tal võimalus naasta Sydneysse.

10:00 Dr House (H2/E13) *

Dr House ravib teismelist heroiinisõltuvuses modelli. Kliinikusse saabub mees, kes elab läbi kõiki oma naise rasedussümptomeid, sealhulgas hommikust iiveldust ja sünnitusvalusid.

11:00 Dr House (H2/E14) *

Patsiendil diagnoositakse bakteriaalne infektsioon, kuid enne raviga alustamist tabab teda infarkt ja patsient vajab südame siirdamist. House leiab elundidoonori, kuid enne siirdamiseks loa saamist tuleb diagnoosida doonori salapärane haigus.

12:00 Armastuse saar (H5/E16) *

Ebakindlus sugeneb Yewande ja Danny vahele, kuna mängu tuleb uus seksikas vallaline. Anton saab viimaks võimaluse oma sarmi näidata.

13:00 Mesinädalad Tiroolis (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Tirol) FILM

Pulmakorraldaja Tom hakkab 40 saama, kuid ei soovi mingil juhul, et keegi talle sünnipäeva korraldaks. Kahjuks leiab ta ema, et sellist juubelit tuleb tingimata tähistada, ta tuleb salaja laeva ja sõlmib meeskonnaga kokkuleppe, et korraldada Tomile tõeliselt vägev pidu.

15:05 Dr House (H2/E15)

House'il ja ta tiimil on uus patsient Bob, kes saabus haiglasse hingamisraskustega, mis tekkisid naisega magamistoas rollimängu mängides. Kõik sümptomid viitavad raskemetallimürgistusele, kuid analüüsid seda ei kinnita.

16:05 Dr House (H2/E16)

Möllava teismelise immuunsüsteem hakkab pärast südamesiirdamist alla andma ning ravimitest tekib tõsine allergiline reaktsioon. House ja tiim peavad tüdrukut ravima ning satuvad keerisesse tüdruku, tema liighooliva ema ning peigmehe vahel.

17:05 Doktor imetegija (H2/E123)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H2/E20)

Lorelai pakub ennast Richardile appi nõustamisbürood avama. Rory saab vaikselt aru, et kõik süüdistavad Jessi õnnetuses, milles ta oma randme murdis. Ta valab oma kasvava viha ja süütunde välja Emily peale. New Yorgist tulnud Sophie avab linnas esimese muusikapoe ja see taaselustab Lane'i unistuse trummariks saada.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7532)

Willow seletab Amberile, miks Dean nii pahas tujus on. Justin püüab Johni lohutada, aga samal ajal võitleb ise kohutavate valudega. Artikkel jätab Johni häbisse, kuid surfiklubi saab mitmeid annetusi. Amber teeb Deanile ettepaneku veel üks laps saada.

19:30 Sõbrad (H6/E8)

Ross valgendab hambaid, kuid need hakkavad nüüd pimedas särama. Janine üritab Joey korterit üle võtta. Racheli bossil tekivad kahtlused, et Rachel on maganud Ralph Laureniga.

20:00 Armastuse saar (H5/E17)

Kuulsusrikas suudlemismäng jätab mõned osalejad plindrisse. Uus osaleja lööb kiilu ühe paari suhteellu.

21:30 Otse! Siin Tallinn (H2021/E31)

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

22:30 Poissmees (H23/E11)

Erisaates saavad suud puhtaks rääkida kõik valituks mitte osutunud naised. Vanad vaenud puhutakse uuele elule ja naised ei hoia end tagasi. Sõna saab ka poissmees, kes peab vastama põletavatele küsimustele.

00:20 Sõbrad (H6/E8) *

Ross valgendab hambaid, kuid need hakkavad nüüd pimedas särama. Janine üritab Joey korterit üle võtta. Racheli bossil tekivad kahtlused, et Rachel on maganud Ralph Laureniga.

00:50 Alasti ahvatlus (H2/E5)

Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:25 Pargid ja puhkealad (H3/E7)

Maamessi aeg on käes, kuid kohalik indiaanipealik saab pahaseks, et seda peetakse vana surnuaia kohal. Meedia hakkab oletama, et nüüd on üritusele needus pandud.

01:50 Pargid ja puhkealad (H3/E8)

Kui linna rahandusjuht infarkti saab, tuleb Chris tagasi tema asemikuks. Leslie sõidab terve parkide ametiga matkama, et leida ideid uue projekti jaoks. Andy eksib metsas ära.

02:10 Paljas tõde (H1/E15)

Värbamiskonsultant Ben saab tuttavaks sotsiaalselt aktiivse Nasyaga, Samas kohtuvad ka Melbournist pärit Martin ja Zoe.

02:35 Paljas tõde (H1/E16)

Lõuna-Aafrika muusikaprodutsent Johann saab tuttavaks Inesega. Samuti kohtuvad loomingulised inimesed, nagu seda on Kylie ja Seamus.

03:00 Paljas tõde (H1/E17)

Poliitikas aktiivselt tegutsev Lilian saab tuttavaks lavatähe Natashaga. Kinesioloogiat viljelev Naomi tunneb end mõnusalt fotograaf Keltoni seltsis.

03:25 Mesinädalad Tiroolis * (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Tirol) FILM

Pulmakorraldaja Tom hakkab 40 saama, kuid ei soovi mingil juhul, et keegi talle sünnipäeva korraldaks. Kahjuks leiab ta ema, et sellist juubelit tuleb tingimata tähistada, ta tuleb salaja laeva ja sõlmib meeskonnaga kokkuleppe, et korraldada Tomile tõeliselt vägev pidu.

04:55 Postimees.ee
07:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:00 Tallinna uudised (H2021/E199) *
08:15 Komissar Rex *

Kui komissar Brandtneri meeskond kutsutakse järjekordse laiba juurde, on Kunzi jahmatuseks tegu tema endise kolleegiga. Selgub, et alkoholilembuse tõttu teenistusest kõrvaldatud Helmut Walz jälitas Brasiilias surnuks tunnistatud pangaröövlit. Tänu Rexile leitakse arvatava surnu värske sõrmejälg ning algab tagaajamine Viini katakombides.

09:15 Metsarahvamängud (H1/E1)

Kaasahaaravas telemängus viiakse loomakostüümides võistlejad sügavale metsa, kus neid ootab ekstreemne takistusrada. Häda on vaid selles, et kostüümidel pole silmaauke ning võistlejad sõltuvad täielikult oma juhandajatest, kes neile liikumiskäsklusi jagavad. Finišis ootab kiireimat võistlejat ei rohkem ega vähem kui 10 000 naela.

10:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E17) *

Keegi püüab tappa professionaalset jalgpallurit Dorsey Bramletti, kes mängis Magnumiga koos mereväeakadeemias. Bramlett palub Magnumi endale ihukaitsjaks.

11:20 Eradetektiiv Magnum (H2/E18) *

Jeannie Lowry läheb jahile mängima kõrgete panustega pokkerit ning palkab Magnumi endale ihukaitsjaks.

12:25 Agent Hamilton (H1/E9) *

Hamilton sõidab Ukrainasse, et teada saada, mis infot Borisov Norlingile andis. Ta ei tea, et Haig on taas palganud sama eesmärgiga palgamõrvarid. Selgub, et Haig töötab Pence’i heaks. Hamiltonil õnnestub leida kõvaketas, mille Mike ära peitis. Hamilton pääseb üle noatera palgamõrvarite käest tänu Tarabasovile, kes pakub talle abi.

13:25 Komissar Rex

Noor arhitektide paar Klaus ja Tina Kainz otsib endale interneti teel sekspartnerit. Interneti jututoas alguse saanud kohtumisel on saatuslikud tagajärjed, kui Klaus tapab teda solvanud noormehe. Kui Brandtner kanalist leitud noormehe mõrva uurima hakkab, läheb arhitekt jälle interneti teel tutvust sobitama. Peagi on kena komissar ise lõbujanulise paarikese märklauaks.

14:25 Narri aare * (Fool's Gold) FILM

Seiklusliku kassahiti peategelane Finn on aardekütt, kelle eesmärgiks on leida ookeani põhja peitunud 18. sajandist pärinev eksootiline aare. Selle nimel on ta ohverdanud isegi abielu Tessiga. Paraku avastab Finn, et ta polegi ainus, kes sellest varandusest teab ja seda endale ihkab. Algab pöörane aardejaht, kus vahendeid ei valita...

16:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E19)

Magnum naaseb Californiasse ja leiab eest filmitegijad, kes väntavad Robin Mastersi teose ainetel linateost. Kui peaosatäitja dublant end vigastab, palgatakse Magnum tema asemele.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E20)

Seattle’ist pärit Vietnami veteran palkab Magnumi otsima oma tüdruksõpra, kes tuli Hawaiile ja kadus.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E200)
19:00 Agent Hamilton (H1/E10)

Tarabasov reedab Hamiltoni ning Stockholmi tabab uus rünnak. Meedia ujutatakse üle fabritseeritud artiklitega rünnakutest, mida pole veel toimunud. Tarabasov ja Hamilton jõuavad lõpuks kokkuleppele, kuid kui Hamilton Rootsi tagasi jõuab, saab DG infarkti ja sureb. Tal õnnestub peatada Pence, kuid ta saab teada, et Haigil on Tarabasoviga oma kokkulepe. Haig püüab Hamiltoni enda poolele meelitada ähvardades Sonja eluga. Viimasel hetkel saabub Kristin, kes aitab Hamiltonil Haigi peatada ning Sonjat päästma minna.

20:00 Meelerahu (Serenity) FILM

Põnevik kalalaeva kaptenist, kes sõidab merd idüllilisel troopilisel Plymouthi saare lahesopil. Mehe rahulik elu mõraneb kildudeks, kui ta eksnaine Karen temalt abi palub. Naine anub Dilli, et ta päästaks tema ja nende noore poja naise uue vägivaldse abikaasa käest. Naise plaan on viia abikaasa kalastusretkele ja ta üle parda haide söögiks heita. Karen tõmbab Dilli tagasi ellu, mida ta on püüdnud selja taha jätta. Heitlus õige ja vale vahel viib mehe maailma, kus kõik ei pruugi olla selline, nagu näib.

22:10 Narcos: Mehhiko (H1/E10)

Pinge kasvades naaseb Félix Sinaloasse. Raevunud Jaime ja Mika otsivad õiglust ja vastuseid.

23:30 1000 viisi suremiseks (H2/E5)

Purjus juhile kukub ta pea otse sülle. Kõhutantsija keerab kõhu taeva poole. Transvestiit pööratakse ümber. Puskariajaja puskar saab aetud. Kuum neiu ajab oma poiss-sõbra õhtusöögi hukka. Hulaarmastaja läheb põlema ning pätt leiab võrdsed vastased.

23:55 1000 viisi suremiseks (H2/E6)

Anaalsest ahvatlusest saab tõeline jälkus. Kotivaras saab oma palga. Tõstja käed annavad alla. Gooti noorest aetakse kurja vaimu välja. Suitsetaja muutub suitsuks. Kaks narkomaani lähevad liiale. Lehmaarmastaja tõmmatakse haneks.

00:25 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:25 Narcos: Mehhiko (H1/E10) *

Pinge kasvades naaseb Félix Sinaloasse. Raevunud Jaime ja Mika otsivad õiglust ja vastuseid.

02:40 Postimees.ee