Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 24.11.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1261) *

Emilia ja Alfonso tähistavad ära leppimist. Francisca üritab Hernandole läheneda. Eliseo ähvardab Soli.

08:00 Mägidoktor (H9/E12) *

Kaks meest võitlevad ühe naise armastuse nimel. Martin veedab Rikega öö. Martin hoiab Annega distantsi, kuid saadab teda kindlustusfirmaga kohtumisel. Kas tõde tuleb päevavalgele ja kas Martin kaitseb Annet endiselt?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E2) *

Kaminast leitakse jõuluvana kostüümis mehe surnukeha. Selgub, et tegemist on juba mitme kuu eest kadunuks jäänud pereisaga. Mikk Kotkas ja tema noor kolleeg Anders kahtlustavad, et kadunuke elas pahelist topelt-elu ja et just see talle saatuslikuks saigi... Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, jpt.

11:00 Doktor Murphy (H2/E3)

Kaks residenti peavad kellegi näpuvea tõttu tegema 36-tunnise vahetuse. Claire ja Melendez ravivad viljatusprobleemiga patsienti. Dr Glassman toibub operatsioonist ja kujutleb, et teda külastab surnud tütar Maddie.

12:00 Päev, mis tõi vabaduse: 30 aastat augustiputšist

Kui palju teame neid vapraid inimesi, kes augustiputši päevadel olid valmis seisma paljaste kätega relvastatud Nõukogude Liidu dessantväelaste vastas? Relvi toona nappis, kuid isevalmistatud kumminuiad, molotovi kokteilid ja ammoniaagikotid olid igaks juhuks valmis pandud. Esmakordselt annab intervjuu mees, kes sai pea võimatuna tunduva ülesande organiseerida koheselt Toompeale, raadio- ja telemaja ümbrusesse betoonplokid, kraanad ja raskeveokid. Sama mees võttis paar päeva hiljem ka Lenini kuju maha. Mida tundsid neil päevadel interrinde toetajad? Kui palju määras neil päevil taktikaliselt õige tegutsemine, kui palju juhus? Teiste seas jagavad meenutusi ka tänaseks 93-aastane president Arnold Rüütel ja toonane eriteenistuse juht Jaan Toots. Saate autor ja juht on Elo Mõttus-Leppik.

13:00 Roaldi retked Eestis (H3/E9) *

Kuidas see lapsevanemlik manitsus kõlaski? “Ära passi nina arvutis, mine tee midagi kasulikku!” Tänases saates otsib Roald Johannson üles just need noored, kes muud ei teegi, kui istuvad nina arvutis ja mängivad mänge. Ja omas vallas on tegemist tõeliste talentidega!

14:00 Pilvede all (H11/E146)

Kertu küsib Piretilt nõu, kuid ootamatult on hoopis Urmas see, kes probleemile lahendust näeb. Mari kohtub Gunnariga ja mees teeb talle ootamatu ettepaneku. Sirje suudab Inna ja Alberti vahele kiilu lüüa, kuid ise samal ajal Gunnari valesid läbi ei näe.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1262)

Prado külastab Beatrizi. Lucas kardab inimröövi tagajärgi. Don Anselmo valmistub külast lahkuma.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E199)

Yildiz ja Ender langevad Sahika õnge, uskudes, et Leylal on suhe hoopis Argun Holdingi teise töötajaga. Halit ähvardab Nadirit, ent Nadir on selleks valmis ja surub Haliti nurka. Yildiz saab hakkama järjekordse prohmakaga.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H9/E13)

Martini patsientideks on kaks õde Marie ja Kara, kel on lisaks terviseprobleemidele omavahel kana kitkuda ega suhtle enam teineteisega, kuna Marie astus suhtesse Kara mehega. Martin tunnistab Rikele, et valetas Anne pärast kindlustusele. Kas Rike andestab talle? Annet ähvardab kindlustusrahadest ilma jäämine.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E3)

Panga juhtkonnale metsas korraldatud paintballi-lahing lõppeb päris mõrvaga. Kahtluse alla langevad kolm mängus osalenud pangatöötajat, kelle minevik pole sugugi plekitu. Kas ohvrile sai saatuslikuks see, et ta teadis millestki liiga palju? Uurija Kotkase detektiivi-vaistu panevad proovile ka ellujäämiskursuse korraldanud võimukas daam ja tema assistent, tagasihoidlik malbe neiu...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E9)

Mida teha, kui väike laps hakkab rääkima teemal, millest ta kuidagi teadlik ei saa olla? Kas lapsed mäletavad oma eelmist elu? Kuidas lapsevanemad peaksid sellises olukorras reageerima? Marilyn kohtub väikese tüdrukuga, kes mäletab oma eelmise elu lõppu mis saabus parvlaeval Estonia. Kaartidelt küsime, kas tõhustusdoosidest on pandeemias abi, millal tasub laenu võtta ja milline tuleb uus aasta põllumeestele.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 ESSE (H2/E12)

Hooaja viimane saade! Kas Eesti moodsas peres on rahakott pükste või seeliku taskus? Raha paneb liikuma nii rattad kui ka meie debateerijate sõna-pingpongi. Teemat avavad kullakaevandamise spetsialist ja sisulooja Merylin Nau, värvika taustaga ärimees Meelis Lao, hõbekõri ja tiktokker Artjom Savitski ning ilusüstide kuninganna Marju Karin. Oma kogemusi rahalisest lähisuhtevägivallast jagab Heidy Heinla.

22:30 Minu elu selgeltnägijana

Statistika näitab, et iga kolmas inimene Suurbritannias on käinud selgeltnägija vastuvõtul. Need, kes usuvad, leiavad seanssides lohutust ja usku, teiste jaoks paistab see puhta hookuspookusena. Dokumentaal pakub kütkestava võimaluse piiluda Põhja-Inglismaal tegutsevate selgeltnägijate telgitagustesse.

23:39 Lucifer (H3/E12)

Kuuldes Pierce’i identiteedist ja kitsikusest, otsustab Lucifer talle abikäe ulatada. Amenadiel peab samal ajal tegelema isikliku elu probleemiga.

00:30 Nukumaja (H1/E12)

Eva beebi tahab ilmale tulla, aga just siis võetakse ta oma kodus pantvangi - mõrvari enda poolt. Kogu tänavat ootab suur ja šokeeriv üllatus: mitte keegi ei kahtlustanud seda inimest...

01:29 Seks saatis mu EMOsse (H2/E13)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:10 Dr House (H7/E9)

Mees paneb ohtu oma elu, et päästa võõras, kes kukkus rongirajale. Mees ise kukub kokku. Terve linn on vaimustunud nii isetust teost, ent tiim avastab palju asju tema elust, mida mees parema meelega varjaks.

03:00 Minu elu selgeltnägijana *

Statistika näitab, et iga kolmas inimene Suurbritannias on käinud selgeltnägija vastuvõtul. Need, kes usuvad, leiavad seanssides lohutust ja usku, teiste jaoks paistab see puhta hookuspookusena. Dokumentaal pakub kütkestava võimaluse piiluda Põhja-Inglismaal tegutsevate selgeltnägijate telgitagustesse.

03:50 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7531)

Alf on mures surfiklubi saatuse pärast ning on valmis andma ajakirjale intervjuu. Alex vastab lõpuks Willowle, aga ei arva, et kokku saamine oleks hea mõte. Christian vahistatakse Lewise ründamise eest ning teda ootab kuni kaks aastat vangis.

06:20 Doktor imetegija (H2/E121) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H2/E18) *

Chiltonis toimub iga-aastane firmade laat. Roryl on ülesanne luua ja turundada teismelistele mõeldud esmaabikomplekti. Ta küsib nõu oma äsja pensionile jäänud vanaisa Richardilt. Lorelai tekitab Michelile probleeme, kui mehe ekstravagantne ema Giselle linna tuleb. Dean on õnnetu, sest ta usub, et Rory pole temast enam huvitatud.

08:15 Kodus ja võõrsil (H33/E7530) *

Ziggy ja Tane toovad Maci koju ja pakuvad lohutust, kuid Mac sulgeb end magamistuppa. Christian vabastatakse süüdistustest, aga Lewis on ikka maruvihane. Jasmine ei suuda mõista, miks Lewis Christiani peale nii hirmsasti hammast ihub.

08:45 Top Shop
09:00 Südamearst (H4/E1) *

Uus seksikas arst Tara juhib Hugh tähelepanu kõrvale nii ta väikselt tütrelt Elizalt kui ta kardioloogiaosakonnalt.

10:00 Dr House (H2/E11) *

Noor naine, kes saab viljatusravi, tuuakse haiglasse pärast autoavariid. Tal kahtlustatakse Huntingtoni tõbe, ent siis hakkavad tulema asjad, mida naine on varjanud. Cameron keeldub HIV-testist.

11:00 Dr House (H2/E12) *

Haiglasse saabub tõsiste põletustega noor mees. Kuna talle on väga keeruline teha proove, algab võidujooks ajaga. House tahab tõestada, et tema endise ülikoolikaaslase migreeniravim ei toimi.

12:00 Armastuse saar (H5/E15) *

Ootamatu väljaviskamise tunded on endiselt veel väga valusad. Kõik on sunnitud küsima endalt, keda nad usaldavad. Üks paarike läheb romantilisele kohtingule.

13:00 Mesinädalad Läänemerel (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise an die Ostsee) FILM

Marc ja Claudia Erding saavad pulmareisi koos abiellumisega Läänemerel kingiks Claudia tütrelt. Marci poeg saabub ootamatult enne ärasõitu sadamasse ja palub Tomi abi - nimelt on isa ja poja suhted kehvad ja oleks aeg neid parandada.

15:05 Dr House (H2/E13)

Dr House ravib teismelist heroiinisõltuvuses modelli. Kliinikusse saabub mees, kes elab läbi kõiki oma naise rasedussümptomeid, sealhulgas hommikust iiveldust ja sünnitusvalusid.

16:05 Dr House (H2/E14)

Patsiendil diagnoositakse bakteriaalne infektsioon, kuid enne raviga alustamist tabab teda infarkt ja patsient vajab südame siirdamist. House leiab elundidoonori, kuid enne siirdamiseks loa saamist tuleb diagnoosida doonori salapärane haigus.

17:05 Doktor imetegija (H2/E122)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H2/E19)

Luke saab teada, et Jess on mitmes aines läbikukkumise ohus ning palub Rorylt abi. Nende esimese tunni ajal veenab Jess Rory, et ta lubaks noormehel oma autoga sõita. Autosõit lõpeb õnnetusega, milles Rory murrab oma randme. Lorelai on Luke’i peale maruvihane, et ta innustas Jessi Roryga õppima ja sellega tüdruku elu ohtu seadis. Luke otsustab Jessi New Yorki suunduvale bussile panna.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7531)

Alf on mures surfiklubi saatuse pärast ning on valmis andma ajakirjale intervjuu. Alex vastab lõpuks Willowle, aga ei arva, et kokku saamine oleks hea mõte. Christian vahistatakse Lewise ründamise eest ning teda ootab kuni kaks aastat vangis.

19:30 Sõbrad (H6/E7)

Rachel ja Phoebe otsustavad koos jooksmas käia, kuid Racheli häirib Phoebe jooksmisstiil. Joey leiab uue seksika toakaaslase. Chandler suudab Monica korteris segaduse tekitada.

20:00 Armastuse saar (H5/E16)

Ebakindlus sugeneb Yewande ja Danny vahele, kuna mängu tuleb uus seksikas vallaline. Anton saab viimaks võimaluse oma sarmi näidata.

21:00 Südamearst (H4/E2)

Hugh käitumine on ta osakonnast ja tööst ilma jätnud. Lõpuks ometi on tal võimalus naasta Sydneysse.

22:05 Poissmees (H23/E10)

Pärast kodulinnakohtinguid sõidab Colton kolme nieuga Portugali Algarve vaatamisväärsusi nautima. Ees ootavad ööbimisega kohtingud, kuid Colton on oma valikus juba kindel. Kuid kohtingu eel ilmub hotelli neiu isa, kes noormeest heaks ei kiida.

23:50 Sõbrad (H6/E7) *

Rachel ja Phoebe otsustavad koos jooksmas käia, kuid Racheli häirib Phoebe jooksmisstiil. Joey leiab uue seksika toakaaslase. Chandler suudab Monica korteris segaduse tekitada.

00:20 Alasti ahvatlus (H2/E4)

Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:00 Pargid ja puhkealad (H3/E5)

Leslie, Ben ja Tom annavad laada toetuseks intervjuusid. Kui ühe intervjuu käigus nõutakse aru Beni mineviku kohta, väljub asi kontrolli alt. Andy ei taha, et April ära koliks, ja püüab talle meele järele olla.

01:25 Pargid ja puhkealad (H3/E6)

Ron ja Leslie sõidavad Indianapolisse festivali korraldamise eest preemiat saama. Kui Ann kurdab Lesliele, et Chris teda petab, läheb Leslie Chrisi majja tõendeid otsima.

01:45 Paljas tõde (H1/E12)

Candice ja Jackson püüavad oma vahel jääd sulatada. Budistist kirjanik Su tutvub Hong Kongist pärit advokaadi Jamesiga.

02:10 Paljas tõde (H1/E13)

Voodis kohtuvad 20-aastane Brandon ja 26-aastane arhitekt Ryan, kes jagavad teineteisega kapist välja tulemise lugusid. Lõbujanuline Hayden õpib tunda loomingulist ja ekspressionistlikku Simone’i.

02:35 Paljas tõde (H1/E14)

Esimesena õpivad teineteist voodis tundma Victoriast pärit Sally ja Matt ja teisena hüppavad voodisse tõstukijuht Aaron ja õmblejanna Helena.

03:00 Mesinädalad Läänemerel * (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise an die Ostsee) FILM

Marc ja Claudia Erding saavad pulmareisi koos abiellumisega Läänemerel kingiks Claudia tütrelt. Marci poeg saabub ootamatult enne ärasõitu sadamasse ja palub Tomi abi - nimelt on isa ja poja suhted kehvad ja oleks aeg neid parandada.

04:30 Postimees.ee
07:15 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:20 Tallinna uudised (H2021/E198) *
08:35 Komissar Rex *

Viinis tegutsev sarimõrvar tapab täiskuu ajal naisi, lõikab oma ohvritel juukseid ja viib laibad surnuaedadesse. Järgmise täiskuu ajal laseb komissar Brandtner kõiki kalmistuid valvata ja asub ka ise koos ustava Rexiga valvesse. Plaan näib esialgu olevat edukas, sest mõrvar ei ilmu ühelegi surnuaiale. Kuid siis tabab mõrvarühma ebameeldiv üllatus - kõrvalise hauamonumendi tagant avastatakse noore neiu surnukeha. Oletatav mõrvar on peagi käes, kuid Brandtnerile tundub, et viimase mõrva juures on miski ikkagi jäänud kahe silma vahele.

09:35 Näitlemise meistriklass (H22/E7)

Saatekülaliseks on näitleja ja produtsent Ted Danson. Ta meenutab oma lapsepõlve Arizonas, karjääri algusaastaid ja läbimurderolli Sam Malone’ina komöödiasarjas „Cheers“. Vaatajad saavad teada, millised on olnud Dansoni lemmikrollid. Danson räägib koostööst Kristen Belliga filmis „Hea Koht“, mille võtted just käivad.

10:35 Eradetektiiv Magnum (H2/E15) *

Kraavist leitakse ferrari, milles lebab vigastatud ja teadvusetu Magnum. Ta viiakse haiglasse, kuid ärgates selgub, et ta ei mäleta juhtunust midagi.

11:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E16) *

Magnum läheb Robin Mastersi palvel Sitsiiliasse, et päästa sõbra röövlite lõksu langenud tütar. Tom päästab tüdruku ja toob ta tagasi, aga alles siis tõelised jamad algavad.

12:35 Agent Hamilton (H1/E8) *

Kristin hakkab Hamiltoni üle kuulama. Ta avastab, et keegi on Hamiltoni süüdi lavastanud. Samal ajal ripub Kristini suhe abikaasaga juuksekarva otsas. DG lahkub töölt ja soovitab Astridil sama teha. SÄPO planeerib pressikonverentsi ja Haig tellib Hamiltoni mõrva, kuid viimasel hetkel õnnestub Hamiltonil oma kongist pääseda.

13:40 Komissar Rex

Kui komissar Brandtneri meeskond kutsutakse järjekordse laiba juurde, on Kunzi jahmatuseks tegu tema endise kolleegiga. Selgub, et alkoholilembuse tõttu teenistusest kõrvaldatud Helmut Walz jälitas Brasiilias surnuks tunnistatud pangaröövlit. Tänu Rexile leitakse arvatava surnu värske sõrmejälg ning algab tagaajamine Viini katakombides.

14:40 Zeroville * (Zeroville) FILM

Tõsine komöödia 24-aastasest arhitektuuritudengist Vikarist, kes on vaimustunud kinomaailmast. Kõrvaltvaatajale tundub ta autistina - seda põhjustas raske lapsepõlv ja usufanatist agressiivse loomuga isa. Noormees saabub Hollywoodi ja avaldab kohe muljet tänu oma tätoveeringutele. Ta alustab tööd lihtsa kostümeerijana ning liigub sealt edasi sügavamale kinotööstusesse, õppides monteerijaks. Tema teekond kinematograafiamaailmas lõpeb aga traagiliselt.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E17)

Keegi püüab tappa professionaalset jalgpallurit Dorsey Bramletti, kes mängis Magnumiga koos mereväeakadeemias. Bramlett palub Magnumi endale ihukaitsjaks.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E18)

Jeannie Lowry läheb jahile mängima kõrgete panustega pokkerit ning palkab Magnumi endale ihukaitsjaks.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E199)
19:00 Agent Hamilton (H1/E9)

Hamilton sõidab Ukrainasse, et teada saada, mis infot Borisov Norlingile andis. Ta ei tea, et Haig on taas palganud sama eesmärgiga palgamõrvarid. Selgub, et Haig töötab Pence’i heaks. Hamiltonil õnnestub leida kõvaketas, mille Mike ära peitis. Hamilton pääseb üle noatera palgamõrvarite käest tänu Tarabasovile, kes pakub talle abi.

20:00 Narri aare (Fool's Gold) FILM

Seiklusliku kassahiti peategelane Finn on aardekütt, kelle eesmärgiks on leida ookeani põhja peitunud 18. sajandist pärinev eksootiline aare. Selle nimel on ta ohverdanud isegi abielu Tessiga. Paraku avastab Finn, et ta polegi ainus, kes sellest varandusest teab ja seda endale ihkab. Algab pöörane aardejaht, kus vahendeid ei valita...

22:15 Narcos: Mehhiko (H1/E9)

Meeleheitel Jaime’i mattub bürokraatliku paberimajanduse alla. Mika muretseb oma abikaasa pärast. Félix püüab Rafat kaduma veenda.

23:20 1000 viisi suremiseks (H2/E3)

Taaselustatakse seitse seksiõnnetust. Näeme purunenud päid, läbitorgatud silmi, nekrofiiliat ja zoofiiliat ja klassikalist hokiuisuga läbistatud arterit.

23:56 1000 viisi suremiseks (H2/E4)

Selles episoodis taaslavastatakse seitse sürreaalset surmalugu, kus näeb nii lõhkevaid päid kui suvikõrvitsa kätte lämbumist.

00:15 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:15 Narcos: Mehhiko (H1/E9) *

Meeleheitel Jaime’i mattub bürokraatliku paberimajanduse alla. Mika muretseb oma abikaasa pärast. Félix püüab Rafat kaduma veenda.

02:15 Postimees.ee