Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 23.11.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1260) *

Severo aitab Candelal põgeneda. Pradole tehakse ahvatlev ettepanek. Francisca kardab anarhistide rünnakut.

08:00 Mägidoktor (H9/E11) *

Martin külastab doktor Rensingit, kes otsib taga oma kadunud naist, ja teeb üllatava avastuse: tegemist on Martini patsiendiga, kel on väga raske haigus, mis võib lõppeda surmaga. Anne tuleb kindlustuskohtumise pärast Pariisist Ellmausse, kuid Martinil pole aega Annele mõelda.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E1) *

20 aastat tagasi sai politseiuurija Mikk Kotkas tulevahetuses tabamuse ja langes koomasse. Nüüd tuleb ta ootamatult teadvusele ja naaseb tööle. Ümbritsev maailm on aga tundmatuseni muutunud - tema naine elab nüüd ühe ta kolleegiga, ta endine semu on teinud pöörast karjääri ja Kotkasele määratakse uus paarimees. Noor uurija Anders Prikk on igas mõttes tema vastand ja nende suhted kisuvad esimesest hetkest pingeliseks. Ometi peavad nad üheskoos lahendama salapärase mõrva, mille niidid juhatavad ühte spordiklubisse. Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, Jaanus Rohumaa, Tiina Mälberg, jpt.

11:00 Doktor Murphy (H2/E2)

Shaun ja Melendez üritavad päästa pankreasevähki põdeva Pauli elu. Dr Lim riskib kohtuasja ja oma karjääriga, et parandada teismelisele tüdrukule arhailise rituaali käigus tekitatud kahju. Dr Glassman valib nõudlikult kirurgi oma ajuoperatsiooniks.

12:00 Roaldi nädal (H6/E6)

Nõukogude korra viljastavates tingimustes hävitati talud ja külvati kogu Eestimaa üle väikeste kortermajadega kolhoosnike jaoks. Milline elu keeb nendes majades aga tänapäeval? Roald Johannsoni värvikas reportaaž kunagiste kolhoosimajade praeguste elanikega.

13:00 Kuuuurija (H12/E11) *

Seekordses saates sõidame Pärnumaale, kus Teele sattus rääkima interneti teel maailmakuulsa staariga. Kuigi kirjavahetus oli veenev sattus naine siiski lõksu ning kaotas seetõttu oma kodu, auto ning emalt päranduseks saadud aiamaa.

14:00 Pilvede all (H11/E145)

Piret ja Urmas naudivad kooselu, kuid juba on mõlemal teineteise ees saladusi. Kertu on endale ja Andresele võimaluse andnud, kuid vaid üks neist on selles suhtes õnnelik. Mari ja Indreku abielus on kriis. Maimu suvitab Alberti ja Inna juures Haapsalus ning see annab Sirjele hea võimaluse pingeid lõkkele puhuda.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1261)

Emilia ja Alfonso tähistavad ära leppimist. Francisca üritab Hernandole läheneda. Eliseo ähvardab Soli.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E198)

Sahikal tuleb Kaya ja Enderi suhte jätkumisega leppida. Yildizit häirib Haliti tõrjuv käitumine üha enam. Halit vabandab end pingelise tööga pidevalt välja, et õhtuid Leyla seltsis veeta. Halit saab teada Nadiri suure saladuse.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H9/E12)

Kaks meest võitlevad ühe naise armastuse nimel. Martin veedab Rikega öö. Martin hoiab Annega distantsi, kuid saadab teda kindlustusfirmaga kohtumisel. Kas tõde tuleb päevavalgele ja kas Martin kaitseb Annet endiselt?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E2)

Kaminast leitakse jõuluvana kostüümis mehe surnukeha. Selgub, et tegemist on juba mitme kuu eest kadunuks jäänud pereisaga. Mikk Kotkas ja tema noor kolleeg Anders kahtlustavad, et kadunuke elas pahelist topelt-elu ja et just see talle saatuslikuks saigi... Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, jpt.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Roaldi retked Eestis (H3/E9)

Kuidas see lapsevanemlik manitsus kõlaski? “Ära passi nina arvutis, mine tee midagi kasulikku!” Tänases saates otsib Roald Johannson üles just need noored, kes muud ei teegi, kui istuvad nina arvutis ja mängivad mänge. Ja omas vallas on tegemist tõeliste talentidega!

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

22:39 Otselend (Non-Stop) FILM

Kassahitist põnevusfilm! Otselennul New Yorgist Londonisse saab marssal Marks sõnumi, kus nõutakse, et ta laseks lennufirmal kanda välismaal paiknevale pangakontole 150 miljonit dollarit. Kuni raha pole üle kantud, tapetakse lennul iga 20 minuti tagant üks reisija...

00:49 Snowpiercer (Snowpiercer) FILM

Ulmepõneviku tegevus toimub aastal 2031. Maad valitseb uus jääaeg. Kõikjal laiub jäine lumevaip ja elu on praktiliselt välja surnud... kui välja arvata ühe hiiglasliku ja pidevas liikumises oleva rongi reisijad. Need on viimased ellujääjad pärast Maad tabanud uut jääaega, mille põhjustas nurjunud katse peatada globaalne soojenemine. Pidurdamatult ringi kihutavat rongi hoiab töös igiliikur-mootor, mida sealsed reisijad-elanikud on hakanud pidama pühaks ja puutumatuks. Rongi peal kujuneb välja klassisüsteem ning trööstitutes oludes kasvab vaeste ja rõhutute vimm priviligeeritud klassi vastu. Rahulolematus kasvab üle piiri ja ülestõus ei ole enam kaugel. Film ei sobi alaealistele.

02:55 Dr House (H7/E8)

Teadus ja usk pannakse proovile, kui haiglasse tuuakse patsient, kes üritas ristilöömist taasetendada. Patsient keeldub ravist ning arstid saavad teada, et pärast seda, kui ta tütar vähist tervenes, lubas ta teenida jumalat.

03:45 Rooli võim (H2021/E12) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

04:10 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

04:35 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7530)

Ziggy ja Tane toovad Maci koju ja pakuvad lohutust, kuid Mac sulgeb end magamistuppa. Christian vabastatakse süüdistustest, aga Lewis on ikka maruvihane. Jasmine ei suuda mõista, miks Lewis Christiani peale nii hirmsasti hammast ihub.

06:20 Doktor imetegija (H2/E120) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H2/E17) *

Luke on hädas oma onu Louie matuste korraldamisega. Lorelai ja Rory tulevad talle appi ja töötavad ta restoranis, neid aitab pisut ka Jess. Emily lõputud kirevad soovitused Sookie pulmadeks ajavad kõik hulluks.

08:15 Kodus ja võõrsil (H33/E7529) *

Dean, Amber ja Jai leiavad rannast karjuva Leah’i ning Deanil õnnestub Justin viimasel hetkel lainetest päästa. Lewis ja Christian lähevad taas karvupidi kokku. Dean annab endast kõik, et surfivõistlus ikka toimuda saaks.

08:45 Top Shop
09:00 Südamearst (H3/E10) *

Hugh maailm pöördub pahupidi, kui Harriet nende lapse sünnitab. Penny võtab vastu saatusliku otsuse. Meryl ja Ajax lähevad peretalu pärast lootusetult tülli.

10:05 Dr House (H2/E9) *

House ja tema tiim tegelevad patsiendiga, kes on käinud korduvalt arstide juures erinevate väljamõeldud kaebustega. Kõik peale House'i arvavad, et tegu on Münchhauseni sündroomiga, kus patsient soovib ainult meditsiinilist tähelepanu saada. House on aga veendunud, et naine on päriselt haige.

11:00 Dr House (H2/E10) *

Kui ülikoolilõpetaja lõpuaktusel kokku kukub ja koos isaga haiglasse saabub, ei suuda dr House'i meeskond terviserikke põhjust leida. Olukorra teevad veelgi raskemaks isa ja poja keerulised suhted.

12:00 Armastuse saar (H5/E14) *

Osalejad mängivad toiduga keelehokit ning mäng läheb üsna rõvedaks. Caroline’i uudis raputab kogu villat.

13:05 Mesinädalad Menorcal (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Menorca) FILM

Doktor Sanderil on hea meel näha seekord pardal abiellujate hulgas endist rallisõitjat Hans Nowakit, kes on peale õnnetust ratastooli jäänud. Seda enam, et Sanderi käsi oli nende kokkusaamises mängus. Kahjuks aga pole Hansu lapsed isa abieluga nõus ja püüavad iga hinna eest pulmi ära rikkuda.

15:05 Dr House (H2/E11)

Noor naine, kes saab viljatusravi, tuuakse haiglasse pärast autoavariid. Tal kahtlustatakse Huntingtoni tõbe, ent siis hakkavad tulema asjad, mida naine on varjanud. Cameron keeldub HIV-testist.

16:05 Dr House (H2/E12)

Haiglasse saabub tõsiste põletustega noor mees. Kuna talle on väga keeruline teha proove, algab võidujooks ajaga. House tahab tõestada, et tema endise ülikoolikaaslase migreeniravim ei toimi.

17:05 Doktor imetegija (H2/E121)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H2/E18)

Chiltonis toimub iga-aastane firmade laat. Roryl on ülesanne luua ja turundada teismelistele mõeldud esmaabikomplekti. Ta küsib nõu oma äsja pensionile jäänud vanaisa Richardilt. Lorelai tekitab Michelile probleeme, kui mehe ekstravagantne ema Giselle linna tuleb. Dean on õnnetu, sest ta usub, et Rory pole temast enam huvitatud.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7530)

Ziggy ja Tane toovad Maci koju ja pakuvad lohutust, kuid Mac sulgeb end magamistuppa. Christian vabastatakse süüdistustest, aga Lewis on ikka maruvihane. Jasmine ei suuda mõista, miks Lewis Christiani peale nii hirmsasti hammast ihub.

19:30 Sõbrad (H6/E6)

Chandler kolib viimaks Monica poole, mis tähendab, et Rachel peab ära kolima ja Joeyl tekib raskusi üksi elamisega.

20:00 Armastuse saar (H5/E15)

Ootamatu väljaviskamise tunded on endiselt veel väga valusad. Kõik on sunnitud küsima endalt, keda nad usaldavad. Üks paarike läheb romantilisele kohtingule.

21:00 Südamearst (H4/E1)

Uus seksikas arst Tara juhib Hugh tähelepanu kõrvale nii ta väikselt tütrelt Elizalt kui ta kardioloogiaosakonnalt.

22:00 Poissmees (H23/E9)

Colton külastab tüdrukute kodusid ja kohtub nende peredega. Kuidas ta kaitsvate ja kahtlustavate vanemate ristküsitlustele tules vastu peab ja kes tüdrukutest peab saatest lahkuma?

23:50 Sõbrad (H6/E6) *

Chandler kolib viimaks Monica poole, mis tähendab, et Rachel peab ära kolima ja Joeyl tekib raskusi üksi elamisega.

00:15 Alasti ahvatlus (H2/E3)

Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:55 Pargid ja puhkealad (H3/E3)

Leslie tahab ajakapsli maha matta, kuid siis ilmub välja mees, kes aheldab ennast tema kabinetis laua külge ja nõuab sinna "Videviku saaga" romaani lisamist. Andy kutsub Chrisi appi, et April tagasi võita.

01:20 Pargid ja puhkealad (H3/E4)

Ron ja Wendy lähevad lahku, sest Wendy otsustab Kanadasse tagasi kolida. Kohe ilmub välja Roni eksnaine Tammy, et tema elu põrguks teha, kuid ootamatult saavad nad väga hästi läbi.

01:40 Paljas tõde (H1/E9)

Indias sündinud Randy saab tuttavaks turundusvaldkonnas tegutseva Marcusega. Samuti kohtuvad saates Josh ja Kate.

02:05 Paljas tõde (H1/E10)

Ryani ja Seraphine´i vahel hakkab sädemeid lendama. Maltalasest ärimees Sam tutvub venelannast modelli ja tantsija Yanaga.

02:30 Paljas tõde (H1/E11)

Seiklejahingega Tim saab tuttavaks Irene'iga ning itimees Chrisi südame paneb kiiremini põksuma medõde Bianca.

02:55 Mesinädalad Menorcal * (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Menorca) FILM

Doktor Sanderil on hea meel näha seekord pardal abiellujate hulgas endist rallisõitjat Hans Nowakit, kes on peale õnnetust ratastooli jäänud. Seda enam, et Sanderi käsi oli nende kokkusaamises mängus. Kahjuks aga pole Hansu lapsed isa abieluga nõus ja püüavad iga hinna eest pulmi ära rikkuda.

04:30 Postimees.ee
07:20 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:20 Tallinna uudised (H2021/E197) *
08:35 Komissar Rex *

Noor automehhaanik Martin Fritsch on kirglik kardisõitja. Kuid tegu on kalli harrastusega ja kardirajal leiba teeniv noormees satub võlgadesse. Kui tapetakse noormehe võlausaldaja, satub Martin komissar Brandtneri ja Rexi huviorbiiti. Alex on kardisõidust vaimustuses, Rexi mootorite müra ei ahvatle ja tubli neljajalgne asub omapäi ümbrust uurima. Peagi selgub, et kardiraja omanik Nemetz ajab kahtlast äri.

09:40 Näitlemise meistriklass (H22/E6)

Saatekülaliseks on näitleja, koomik, stsenarist ja produtsent Kristen Wiig. Ta räägib oma algusaastatest Hollywoodis, kui roll komöödiasarjas „Saturday Night Live“ tõi kaasa läbimurde ja viis Emmy nominatsiooni. Edasi viis tee juba suurtele ekraanidele, kus Wiigile tõid tunnustust nii ta koomilised kui dramaatilised rollid.

10:35 Eradetektiiv Magnum (H2/E13) *

Reporter Kate Sullivan, kellega Magnum, TC ja Rick Vietnamis tutvusid tahab, et Magnum aitaks leida endise Briti vastuluure agendi, kes kadus jäljetult ja nüüd võib-olla Hawaiile saabub.

11:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E14) *

Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.

12:45 Agent Hamilton (H1/E7) *

Hamilton otsib Sonja üles, et talle tõde rääkida. Nende kohtumine jääb lühikeseks, kuna politsei viib Sonja jaoskonda ülekuulamisele. Hamilton satub peaaegu Haigi lõksu, kuid pääseb. Vastukaaluks levitab Haig infot, et Hamilton on süüdi terrorirünnakutes ning politsei asub teda taga otsima. Viimases hädas püüab Hamilton riigist põgeneda.

13:50 Komissar Rex

Viinis tegutsev sarimõrvar tapab täiskuu ajal naisi, lõikab oma ohvritel juukseid ja viib laibad surnuaedadesse. Järgmise täiskuu ajal laseb komissar Brandtner kõiki kalmistuid valvata ja asub ka ise koos ustava Rexiga valvesse. Plaan näib esialgu olevat edukas, sest mõrvar ei ilmu ühelegi surnuaiale. Kuid siis tabab mõrvarühma ebameeldiv üllatus - kõrvalise hauamonumendi tagant avastatakse noore neiu surnukeha. Oletatav mõrvar on peagi käes, kuid Brandtnerile tundub, et viimase mõrva juures on miski ikkagi jäänud kahe silma vahele.

14:50 Täiuslik taparelv * (The Perfect Weapon) FILM

Märulifilm. Totalitaarses lähitulevikus kontrollib ühiskonda võimas riik ja direktorina tuntud diktaator. Condor töötab riigi palgamõrvarina, kuid kokku saades kellegagi, keda ta pidas surnuks, sunnib teda kaaluma, kes ta vaenlased tegelikult on. Ja kui ta ei suuda oma sihtmärki kõrvaldada, peab ta hakkama oma tööandja eest põgenema.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E15)

Kraavist leitakse ferrari, milles lebab vigastatud ja teadvusetu Magnum. Ta viiakse haiglasse, kuid ärgates selgub, et ta ei mäleta juhtunust midagi.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E16)

Magnum läheb Robin Mastersi palvel Sitsiiliasse, et päästa sõbra röövlite lõksu langenud tütar. Tom päästab tüdruku ja toob ta tagasi, aga alles siis tõelised jamad algavad.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E198)
19:00 Agent Hamilton (H1/E8)

Kristin hakkab Hamiltoni üle kuulama. Ta avastab, et keegi on Hamiltoni süüdi lavastanud. Samal ajal ripub Kristini suhe abikaasaga juuksekarva otsas. DG lahkub töölt ja soovitab Astridil sama teha. SÄPO planeerib pressikonverentsi ja Haig tellib Hamiltoni mõrva, kuid viimasel hetkel õnnestub Hamiltonil oma kongist pääseda.

20:00 Zeroville (Zeroville) FILM

Tõsine komöödia 24-aastasest arhitektuuritudengist Vikarist, kes on vaimustunud kinomaailmast. Kõrvaltvaatajale tundub ta autistina - seda põhjustas raske lapsepõlv ja usufanatist agressiivse loomuga isa. Noormees saabub Hollywoodi ja avaldab kohe muljet tänu oma tätoveeringutele. Ta alustab tööd lihtsa kostümeerijana ning liigub sealt edasi sügavamale kinotööstusesse, õppides monteerijaks. Tema teekond kinematograafiamaailmas lõpeb aga traagiliselt.

22:00 Narcos: Mehhiko (H1/E8)

Pärast seda kui DEA saab oma kontrolli alla Rafa suure kanepipõllu, püüab Félix takistada äripartnereid kätte maksmast. Kiki ja Jaime kohtuvad uurijatega.

23:15 1000 viisi suremiseks (H2/E1)

Uute rinnaimplantaatidega naise rinnad plahvatavad lennukis. End kaablisse mässinud mees lõigatakse kogemata pooleks. Tuul puhub telkiva naise üle kaljuserva. Terrorist hukkub, kuna unustas, et kella keerati. Viiking sureb laibalt saadud nakkusesse. Naine lämbub söödava aluspesu kätte. Meteoriit tapab mehe.

23:40 1000 viisi suremiseks (H2/E2)

Paksude armastaja leiab tõeliselt suure kallima. Korporant sureb vürtsika puuksu peale. Viiuldaja mängib vale noodi. Endine vang leiab oma otsa. Prantslannast majapidajanna langeb bossi ohvriks. Röövlid kaotavad oma näo ja lonkajate armastajat tabab valus kukkumine.

00:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:10 Narcos: Mehhiko (H1/E8) *

Pärast seda kui DEA saab oma kontrolli alla Rafa suure kanepipõllu, püüab Félix takistada äripartnereid kätte maksmast. Kiki ja Jaime kohtuvad uurijatega.

02:15 Viimased rüütlid (Last Knights) FILM

Oscarikandidaat Clive Owen ja oscarivõitja Morgan Freeman mängivaid keskseid osi keskaegses seiklusfilmis "Viimased rüütlid", mille tegevus keerleb sõdalaste ümber, kes tahavad kätte maksta jõhkrale keisrile, kes lasi nende juhile otsa peale teha.

04:00 Postimees.ee