Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 22.11.2021

06:00 Jälg (H5/E10) *

Haigeks jäädes mõtleme esimese asjana ikka sellest, kuidas end paremini tunda. Kuid iga kord kui tarbime mõnd ravimit, tunneb selle mõju ka meid ümbritsev keskkond. Hoopis erineval kursil oleme aga Tallinna Sadamas, kus on jutuks meretuuleparkide ehitamise tuleviku võimalused.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1259) *

Eliseo survestab Candelat. Castañedad muretsevad Beatrizi pärast. Don Berengario ei taha lahkuda.

08:00 Mägidoktor (H9/E10) *

Lukase ema variseb kokku ja poeg on šokeeritud ning kaob. Martin asub teda otsima, kartes, et poiss võib endale midagi halba teha. Vera survestab endiselt Kahnweilerit ning sunnib teda viljakustesti tegema. Kahnweiler puistab Martinile südant.

09:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Siberi võmm (H4/E8) *

Mikk Kotkas jälgib öösiti Arabellat, kes käib oma uue kuti juures ööbimas. Ühel hommikul õnnestubki Kotkal "Arabella magataja" peaaegu tabada. Õhku tehtud hoiatuslask tabab aga kogemata naabrite akent ja selle akna taga ratastoolis istuvat vanahärrat. Uurimise käigus tuvastavad Korol ja Prikk, et vanahärra oli surnud juba enne, kui teda tabas Kotka kuul. Lisaks ilmneb, et vanahärra oli jõukas ning tema pärandi peale ihusid hammast mitu inimest. Viktor on Valentini peksmise pärast uurimise all ning Sören ja Viktor teevad kaupa.

11:00 Doktor Murphy (H2/E1)

Menukas draamasari erilisest noorest autislikust arstist alustab uue hooajaga! Uue hooaja esimeses osas ravivad Shaun ja Jared kodutut patsienti. Claire üritab veenda Melendezt tegema riskantset südameoperatsiooni. Dr Glassmani ees seisab keeruline otsus, mis puudutab ta enda tervist.

12:00 Roaldi nädal (H6/E5)

Eestis kaob igal aastal kümneid inimesi. Kui läheb hästi, ilmuvad nad ise välja, halvemal juhul aga leitakse surnult, kuid paljude kadunute puhul jääbki saladus püsima. Taasiseseisvunud Eestis on teadmata kadunuks jäänud ligi pool tuhat isikut, keda lähedased ka aastate möödudes püüavad leida. Roald Johannsoni mõtlemapanev reportaaž inimestest, kelle lähedane on jäänud teadmata kadunuks.

13:00 Tallinna panoraam (H2021/E79) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:00 Pilvede all (H10/E144)

Mari jääb Indrekule vahele. Kertu otsustab siiski koos Liisa ja Andresega puhkama sõita. Piret sõidab koos Urmasega Haapsallu, kus teda tabab ootamatu üllatus. Erik otsib varju Maimu juurest, kuid nüüd on viimanegi piir ületatud...

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1260)

Severo aitab Candelal põgeneda. Pradole tehakse ahvatlev ettepanek. Francisca kardab anarhistide rünnakut.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E197)

Yigit ütleb oma vanematele, et nad ei pea enam tema pärast abielus olema, kuid Kaya ja Ender on juba otsustanud oma suhtele võimalus anda. Zerrin räägib oma kahtlustest Leyla suhtes Enderile. Sahika teeb kõik, et Haliti ja Leyla suhet saladuses hoida ning Canerit ja Emirit eksitada.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H9/E11)

Martin külastab doktor Rensingit, kes otsib taga oma kadunud naist, ja teeb üllatava avastuse: tegemist on Martini patsiendiga, kel on väga raske haigus, mis võib lõppeda surmaga. Anne tuleb kindlustuskohtumise pärast Pariisist Ellmausse, kuid Martinil pole aega Annele mõelda.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E1)

20 aastat tagasi sai politseiuurija Mikk Kotkas tulevahetuses tabamuse ja langes koomasse. Nüüd tuleb ta ootamatult teadvusele ja naaseb tööle. Ümbritsev maailm on aga tundmatuseni muutunud - tema naine elab nüüd ühe ta kolleegiga, ta endine semu on teinud pöörast karjääri ja Kotkasele määratakse uus paarimees. Noor uurija Anders Prikk on igas mõttes tema vastand ja nende suhted kisuvad esimesest hetkest pingeliseks. Ometi peavad nad üheskoos lahendama salapärase mõrva, mille niidid juhatavad ühte spordiklubisse. Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, Jaanus Rohumaa, Tiina Mälberg, jpt.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kuuuurija (H12/E11)

Seekordses saates sõidame Pärnumaale, kus Teele sattus rääkima interneti teel maailmakuulsa staariga. Kuigi kirjavahetus oli veenev sattus naine siiski lõksu ning kaotas seetõttu oma kodu, auto ning emalt päranduseks saadud aiamaa.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Armastuse malev (H1/E8)

Milline mees saadab naise enda eest välikempsu puhastama? Milliseks kujunevad provokatiivse Karli ja ülejäänud malevlaste suhted ning kes peab vahetult enne lõpuponnistust kohvrid pakkima?

23:00 Rööparalli (H1/E8)

Kätte on jõudnud Rööparalli seikluse viimane peatus ja grande finale. Seis on ülipõnev - ainult paari punktiga juhib Lauri tiim. Kas nad purjetavad võidukalt lõpuni või suudab Inga tiim neid takistada? Viimases sihtpunktis - Roomas - tuleb võistlejatel läbida varasemast pikem aardejaht ja seda 30 kraadises kuumuses. Lisaks peavad osalejad esitama omaloomingulise laulu oma reisist.

00:00 Reis maailma südamesse (Journey to the Center of the Earth 3D) FILM

Seiklusfilm teadlasest Trevor Andersonist, kes satub koos oma vennapoja Seani ning nende kauni kohaliku teejuhi Hannah'ga tormi eest varjudes lõksu. Ainus pääsetee on liikuda üha sügavamale koopa sisemusse. Pärast pikka kukkumist leiavad nad end paigas, mis vastab täpselt kunagi Jules Verne'i samanimelises romaanis kirjeldatule! Suured lihasööjatest taimed, hiiglaslikud lendpiraajad ning hirmutavad dinosaurused. Maakera südames hoogustub aga vulkaaniline tegevus ning rändurid peavad leidma kiiresti pääsetee, sest aeg on otsa lõppemas.

01:45 Teletop (H2/E10) *

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega Tõnis Niinemetsa ja Maris Kõrvitsaga võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

02:35 Dr House (H7/E7)

Teismeline tüdruk leiab kaldale uhutud vanast laevast purgi, kus on 200aastane ravim. Teadmata, millega on tegu, peab haigla minema karantiini.

03:25 Südamesoov (H1/E10) *

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

04:15 Maskiga Hispaanias (E2) *

Kertu Jukkum tormas maskis ringi ka Põhja-Hispaania ühes kaunimas maakonnas Astuurias. Siin on ka Woody Alleni lemmiklinn Oviedo. Linnas on mitmeid kohti, kus ta tegi oma filmi "Vicky Cristina Barcelona". Kertu leidis need kõik üles. Isegi selle hotelli, kui suur režissöör alati viibib, kuid ta Oviedo linnas käib. Rännuteele jäid veel ka ajalooline Aviles, Covadonga pühamu, mägine Sortes ja maaliline Candellira. Oscar Niemeyeri Keskuse teeb eriliseks see, et seda projekteerides oli kuulus Brasiilia arhitekt 104 aastane. Kuna Kertu jumaldab kasse, siis loomulikult söötis ta neid ka Avilese linnas. Laskumine juustukoobasse oli paras peavalu, kuid tehtud sai seegi. Rõõmsad kohtumised palveränduritega andsid elule vürtsi. Saate lõpus rebib Kertu mõnuga maski eest ja algab jälle ilus elu Eestis ilma maskita.

04:40 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7529)

Dean, Amber ja Jai leiavad rannast karjuva Leah’i ning Deanil õnnestub Justin viimasel hetkel lainetest päästa. Lewis ja Christian lähevad taas karvupidi kokku. Dean annab endast kõik, et surfivõistlus ikka toimuda saaks.

06:15 Doktor imetegija (H2/E119) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H2/E16) *

Lorelai ja Emily veedavad nädalavahetust tervisespaas. Nad hiilivad välja kohalikku restorani, kus Emily tantsib tundmatu Chadiga ning süüdistab pärast Lorelaid oma süütundes. Rory valmistub kodus harukordseks õhtuks üksi kodus, kuid ootamatult tulevad majja Paris, Jess ja Dean.

08:15 Kodus ja võõrsil (H33/E7528) *

Ryderi ja Chloe miilustamine ajab Bellat närvi ning Bella ei suuda otsustada, kas ta jaksab Nikau suure perega tegeleda. Mida sügavamale John surfiklubi asjades sukeldub, seda rohkem piinlikkust ta kõige pärast tunneb. Justini ja Leah’ suhe on suure pinge all.

08:45 Top Shop
09:00 Südamearst (H3/E9) *

Hugh püüab müügist taganeda, kui selgub, kes on potentsiaalne ostja. Matt ei suuda valida Charlie ja Aprili vahel. Meryl avastab kohalikus omavalitsuses suure korruptsioonijuhtumi.

10:00 Dr House (H2/E7) *

House'i ukse taha tuleb geimees AIDSiga, kes nõuab, et arst selgitaks välja, mis tema haigust põhjustab. HIV-ga patsient köhib Cameronile verd näkku.

11:00 Dr House (H2/E8) *

Patsiendi surm toob kaasa uurimise selgitamaks välja, kas Chase või House võivad selles süüdi olla.

12:00 Armastuse saar (H5/E13) *

Kaks uut kutti saavad näidata oma andeid armumängus. Paare ootavad ees rasked otsused.

13:00 Mesinädalad Normandias (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise in die Normandie) FILM

Seekord satuvad koos pulmareisile kaks väga erinevat paari. Nende ainus ühine joon on see, et armuti esimesest silmapilgust. Siiski on värsketel lapsevanematel Tobiasel ja Annalenal tõsine probleem, mida nad tegelikult laevale Laura ja Tomi abiga lahendama tulid.

15:00 Dr House (H2/E9)

House ja tema tiim tegelevad patsiendiga, kes on käinud korduvalt arstide juures erinevate väljamõeldud kaebustega. Kõik peale House'i arvavad, et tegu on Münchhauseni sündroomiga, kus patsient soovib ainult meditsiinilist tähelepanu saada. House on aga veendunud, et naine on päriselt haige.

16:00 Dr House (H2/E10)

Kui ülikoolilõpetaja lõpuaktusel kokku kukub ja koos isaga haiglasse saabub, ei suuda dr House'i meeskond terviserikke põhjust leida. Olukorra teevad veelgi raskemaks isa ja poja keerulised suhted.

17:00 Doktor imetegija (H2/E120)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H2/E17)

Luke on hädas oma onu Louie matuste korraldamisega. Lorelai ja Rory tulevad talle appi ja töötavad ta restoranis, neid aitab pisut ka Jess. Emily lõputud kirevad soovitused Sookie pulmadeks ajavad kõik hulluks.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7529)

Dean, Amber ja Jai leiavad rannast karjuva Leah’i ning Deanil õnnestub Justin viimasel hetkel lainetest päästa. Lewis ja Christian lähevad taas karvupidi kokku. Dean annab endast kõik, et surfivõistlus ikka toimuda saaks.

19:30 Sõbrad (H6/E5)

Joey otsib meest, kes oma Porsche võtmed kohvikusse unustas ja avastab, et auto on tõeline naistemagnet. Rachel ja Ross valmistuvad lahutama.

20:00 Armastuse saar (H5/E14)

Osalejad mängivad toiduga keelehokit ning mäng läheb üsna rõvedaks. Caroline’i uudis raputab kogu villat.

21:00 Südamearst (H3/E10)

Hugh maailm pöördub pahupidi, kui Harriet nende lapse sünnitab. Penny võtab vastu saatusliku otsuse. Meryl ja Ajax lähevad peretalu pärast lootusetult tülli.

22:05 Poissmees (H23/E8)

Colton ja seitse allesjäänud naist sõidavad Coltoni kodulinna Denverisse. Colton otsustab küsida nõu populaarselt poissmehelt Ben Higginsilt. Tayishia avaldab Coltonile erakohtingul vapustava uudise. Jahmunud Colton peab nüüd otsustama, keda naistest ta nii palju usaldada saab, et nendega kodulinnakohtingutele minna.

23:55 Sõbrad (H6/E5) *

Joey otsib meest, kes oma Porsche võtmed kohvikusse unustas ja avastab, et auto on tõeline naistemagnet. Rachel ja Ross valmistuvad lahutama.

00:25 Alasti ahvatlus (H2/E2)

Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:05 Pargid ja puhkealad (H3/E1)

Parkide ameti töötajad on pärast kolmekuulist sundpuhkust tööl tagasi, kuid eelarvekriis kestab. Leslie korraldab põllumajanduslaada ja paneb kõik lootused sellele, et rahaliselt edukas laat aitab tema ameti päästa.

01:30 Pargid ja puhkealad (H3/E2)

Linna tabab gripihooaeg ja teiste seas on haiglas Anni hoole all April, Leslie ja Chris. Leslie kavatseb aga haiglast jalga lasta, et laadal kõne pidada.

01:50 Paljas tõde (H1/E6)

Postitantsija Nikki hakkab sidemeid looma medõe Carinaga. Samuti kohtume psühholoogiatudengi Ellainaga, kes tutvub Austraalia päritolu KCga.

02:15 Paljas tõde (H1/E7)

Modell Nikki kohtub voodis koka Danieliga ja endine tantsija Julie õpib tundma õnnetuse tagajärjel ratastooli jäänud Chrisi.

02:40 Paljas tõde (H1/E8)

John kohtub voodis lootusetu romantiku Davidiga ja ortopeediaõde Alicia õpib lähemalt tunda Jayd.

03:05 Mesinädalad Normandias * (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise in die Normandie) FILM

Seekord satuvad koos pulmareisile kaks väga erinevat paari. Nende ainus ühine joon on see, et armuti esimesest silmapilgust. Siiski on värsketel lapsevanematel Tobiasel ja Annalenal tõsine probleem, mida nad tegelikult laevale Laura ja Tomi abiga lahendama tulid.

04:35 Postimees.ee
07:15 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:50 Tallinna uudised (H2021/E196) *
08:05 Komissar Rex *

Edukas noor pankur Hans Tomek kavatseb maha müüa oma Viini korteri, et Ameerikas karjääri teha. See plaan ei sobi tema luuserist kaksikvennale Paulile, keda ähvardab elatusallikast ilmajäämine. Kui linnaservast leitakse põlenud laip, ei suuda komissar mõrvarühm esialgu tapetu isikut tuvastada. Vahepeal tekib vale-Hansul probleeme oma endise vanglasemuga ja tapetud kaksikvenna ootamatult väljailmunud pruudiga.

09:05 Näitlemise meistriklass (H22/E5)

Saatekülaliseks on tunnustatud ja armastatud näitlejanna Scarlett Johansson, kes räägib lähemalt oma lapsepõlvest ja noorusajast. Sellest, kuidas ta karäär meelelahutuse alal alguse sai ja milliseks ta elu prožektorite valguses nüüdseks muutunud on.

10:05 Eradetektiiv Magnum (H2/E11) *

Priimabaleriin Kendall Chase peatub külalisena Robin Mastersi majas. Magnumile tehakse ülesandeks olla ta turvamees pärast vahejuhtumit New Yorgis.

11:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E12) *

Virgina Fowler on variautoriks ekstsentrilise rikkuri Harold Barberi autobiograafiale. Ta korterisse murtakse sisse ning märkmed raamatu kohta varastatakse. Viriginia otsustab palgata Magnumi endale appi.

12:15 Agent Hamilton (H1/E6) *

Hamilton muudab viimasel hetkel meelt ning päästab Kristini põlevast laohoonest. Kui Haig sellest teada saab, käsib ta Hamiltonil Kristini tappa, kuid Hamilton keeldub ja katkestab suhtluse. Kristini abikaasa saab teada, et ta on truudust murdnud ning sunnib Kristini Birgeri juurde ööbima. Mike tuleb Hamiltoni järele ning Hamilton on sunnitud ta mõrvama. Sonja näeb seda pealt ning põgeneb.

13:10 Komissar Rex

Noor automehhaanik Martin Fritsch on kirglik kardisõitja. Kuid tegu on kalli harrastusega ja kardirajal leiba teeniv noormees satub võlgadesse. Kui tapetakse noormehe võlausaldaja, satub Martin komissar Brandtneri ja Rexi huviorbiiti. Alex on kardisõidust vaimustuses, Rexi mootorite müra ei ahvatle ja tubli neljajalgne asub omapäi ümbrust uurima. Peagi selgub, et kardiraja omanik Nemetz ajab kahtlast äri.

14:10 Need For Speed: Kiirusevajadus * (Need for Speed) FILM

Super-tempokas möllupõnevik viib illegaalsete tänavasõitude ohtlikusse maailma. Muskelautode mehaanik ja tänavakihutaja Tobey saab välja vanglast, kus ta istus kuriteo eest, mida polnud sooritanud. Nüüd otsustab ta klaarida arved mehega, kelle valesüüdistus ta trellide taha viis. Kättemaksuihast pimestatuna sööstab Tobey teekonnale, mis võtab aga hoopis ootamatu pöörde...

16:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E13)

Reporter Kate Sullivan, kellega Magnum, TC ja Rick Vietnamis tutvusid tahab, et Magnum aitaks leida endise Briti vastuluure agendi, kes kadus jäljetult ja nüüd võib-olla Hawaiile saabub.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H2/E14)

Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E197)
19:00 Agent Hamilton (H1/E7)

Hamilton otsib Sonja üles, et talle tõde rääkida. Nende kohtumine jääb lühikeseks, kuna politsei viib Sonja jaoskonda ülekuulamisele. Hamilton satub peaaegu Haigi lõksu, kuid pääseb. Vastukaaluks levitab Haig infot, et Hamilton on süüdi terrorirünnakutes ning politsei asub teda taga otsima. Viimases hädas püüab Hamilton riigist põgeneda.

20:00 Täiuslik taparelv (The Perfect Weapon) FILM

Märulifilm. Totalitaarses lähitulevikus kontrollib ühiskonda võimas riik ja direktorina tuntud diktaator. Condor töötab riigi palgamõrvarina, kuid kokku saades kellegagi, keda ta pidas surnuks, sunnib teda kaaluma, kes ta vaenlased tegelikult on. Ja kui ta ei suuda oma sihtmärki kõrvaldada, peab ta hakkama oma tööandja eest põgenema.

21:50 Narcos: Mehhiko (H1/E7)

María anub Félixit, et ta tagasi Sinaloasse tuleks. Kiki saab infot Guadalajara kartelli kanepipõldude kohta. Neto leinab.

23:05 1000 viisi suremiseks (H1/E11)

Mees sureb tüdruksõbra löögist kõhtu. Harrastuskulturist tarbib steroide ja saab sellest infarkti. Telefonis oleva naise ajab alla mees, kellega ta sõnumeid vahetas. Golfar sureb rotihammustusse. Autovaras sureb infarkti. Purjus kloun sureb suure õhupalli plahvatusest oma autos. Fookuses on ka suur mootorrattaavarii Mexico Citys.

23:30 1000 viisi suremiseks (H1/E12)

Sukelduja rebestab oma jämesoole. Mees naerab 36 tundi ja sureb infarkti. Jaapanlane saab teist meest lüües aneurüsmi. Surmamõistetud vang elab üle mürgisüsti, kuid sureb peagi pärast kanderaamilt vabanemist. Alkohoolik lämbub hotdogi kätte. Lehmasüdant seksleluna kasutanud mees sureb. Fookuses on ka mees, kes elas üle kobrahammustuse.

00:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:00 Narcos: Mehhiko (H1/E7) *

María anub Félixit, et ta tagasi Sinaloasse tuleks. Kiki saab infot Guadalajara kartelli kanepipõldude kohta. Neto leinab.

02:05 Kingitus (The Gift) FILM

Võiduratsutajast Simoni ellu tungib inimene kaugest minevikust – kunagine klassikaaslane Gordo. Ta on sõbralik ja veidi kohmakas mees, kellel on palju veidrusi. Kuni kohtumiseni klassikaaslasega on Simon ja tema noor naine Robyn pidanud enda elu ideaalseks, kuid Gordo teeb noorpaari elus omad korrektiivid. Film ei sobi alaealistele.

03:45 Postimees.ee