Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 07.11.2021

06:15 Koopainimene (Early Man) FILM

Lõbus animatsioon jutustab loo sellest, kuidas inimühiskonna koidikul, kui Maal elutsesid eelajaloolised olendid ja karvased mammutid, liitis koopainimene Dug ühes truu kaaslase Orikaga oma hõimu, et vägeva pronksiaja vastu võidelda.

08:00 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E20)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E8)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:40 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E15)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:09 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H1/E20)

Haruldase rohelise kuu ajal saab üks pöialpoistest võime muuta täiskasvanuid lasteks. Lumist saab nii ootamatult ainus vastutustundlik inimene majas.

09:40 Lastehommik - Lego Ninjago (H2/E23)

Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!

09:55 Lastehommik - Lego Ninjago (H2/E24)

Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!

10:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E6) *

Kui sageli käia surnuaial? Mida on põhjust kalmistutel karta? Millal tohib lapsi surnuaiale kaasa võtta? Kas kalmistutega seotud harjumused ja traditsioonid vajavad muutmist? Marilyn jätkab surma teema käsitlemist, avades surnuaedadega ja leinaga seotud tavasid ning kombeid ja kõige selle mõju meie igapäevaelule. Surma ja leina teemal sekundeerib talle pikaajalise kogemusega kohtuarst Heldi Kase.

11:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E8) *

Tänases saates võistlevad köögis Lahepere Villa perenaine Helen koos oma kunstihuvilise türe Elise Lisseliga ja hobikokk Galina oma ehituses tegutseva poja Timoga. Saatejuht Robert Rool.

12:00 Kui vana ma olen? (H2/E9) *

Kaasahaaravas vanuse ära arvamise stuudiomängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht ning teejuht võistlejatele on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

13:00 Kümnest kümme (H1/E7) *

Uurijad saavad ülesandeks tabada sarivaras, kes seletamatul moel uimastab oma ohvrid ning võtab endaga kaasa vaid teatud tüüpi ning kindlas väärtuses esemed. Kalev püüab noortele kolleegidele abiks olla. Saara leiab üles naise, kes võib teada vastuseid tema lapsepõlvega seotud valusatele küsimustele. Pauliga võtab ühendust lapsepõlvesõber Kanadast.

14:00 Laula mu laulu (H3/E4)

Tänane õhtu kujuneb eriti kuumaks, sest kõlavad Pearu Pauluse ja tema bändi 2 Quick Start legendaarsed tantsuhitid. Millega üllatavad Anne, Koit, Maarja-Liis, Jaanus, Hanna-Liina ja Jaan? Kas nende lauldud uusversioonidest saavad Pearu originaalidega võrreldavad menukid?

15:00 Aloha (Aloha) FILM

Autasustatud ja uljas sõjalendur pöördub tagasi Hawaiile, kohta, kus tema suurimad saavutused on aset leidnud. Seal kohtub ta oma endise armsamaga ning samal ajal armub juhuslikult oma järelvalvajasse.

17:00 Mesinädalad Läänemerel (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise an die Ostsee) FILM

Marc ja Claudia Erding saavad pulmareisi koos abiellumisega Läänemerel kingiks Claudia tütrelt. Marci poeg saabub ootamatult enne ärasõitu sadamasse ja palub Tomi abi - nimelt on isa ja poja suhted kehvad ja oleks aeg neid parandada.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E281)

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Südamesoov (H1/E8)

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

21:05 Teletop (H2/E8)

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

22:05 Mere südames (In the Heart of the Sea) FILM

Seikluspõnevik. 1820. aasta talvel juhtus New Englandi vaalapüügilaeva Essexiga midagi täiesti ootamatut: seda ründas hiiglaslik kättemaksujanuline vaal. Herman Melville raamat "Moby Dick" räägib vaid poole loost. See Nathaniel Philbricki bestselleril põhinev film keskendub vaala ja laeva kohtumise õõvastavatele tagajärgedele. Laeva meeskond peab tegema kõike, et ellu jääda. Karmides tormituultes kannatavad näljased ja meeleheitel mehed hakkavad kahtlema enda usus, elu hinnas ja oma ameti moraalsuses, samal ajal kui kapten püüab avamerel teed leida ja vanemtüürimees on võtnud sihiks vaal tabada.

00:30 Halb samariitlane (Bad Samaritan) FILM

Õuduspõnevik. Sean Falco ja Derek Sandoval, kes pargivad autosid ühes kohalikus restoranis, ajavad tulusat kõrvaläri: samal ajal, kui kliendid õhtust söövad, käivad poisid nende kodudes vargil. Kõik sujub nagu õlitatult, kuni nad satuvad vale mehe otsa. Rikka ärimehe Cale Erendreich majas leiab Sean röövitud noore naise Katie. Suutmata teda vabastada ning kartes ähvardavat vanglakaristust, Sean põgeneb, viies auto tagasi. Kui ta süümepiinade sunnil siiski politseisse helistab, ei leia nood majast midagi kahtlast. Nüüd aga on Cale asjast teadlik ning asub otsima võimalust kahele tüütusele kätte maksta.

02:30 Narri aare * (Fool's Gold) FILM

Seiklusliku kassahiti peategelane Finn on aardekütt, kelle eesmärgiks on leida ookeani põhja peitunud 18. sajandist pärinev eksootiline aare. Selle nimel on ta ohverdanud isegi abielu Tessiga. Paraku avastab Finn, et ta polegi ainus, kes sellest varandusest teab ja seda endale ihkab. Algab pöörane aardejaht, kus vahendeid ei valita...

04:30 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7518)

Mia satub peaaegu peale Lewise katsele Ari tappa. Christian on endiselt oma võimetes ebakindel, kuid Ari ärkab üles. Mac pole endiselt lapse osas otsusele jõudnud. Justin otsustab taas surfamist proovida.

06:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7514) *

Alf, Roo, Marilyn ja Ryder otsivad paaniliselt Marthat taga. Nad avastavad, et kunstikaravan on täis Kieranile mõeldud asju. Irene teeb Marthale selgeks, et Kieran pole kordagi naasnud. Susie üritab Justinilt ja Leah’lt üha rohkem raha kätte saada. Lisaks veenab ta Johni tuluõhtut surfiklubile korraldama.

07:05 Kodus ja võõrsil (H33/E7515) *

Irene hoiatab Johni, et Susie susserdab surfiklubi rahadega, kuid Susiel õnnestub olukord taas enda kasuks mängida. Alf viib Martha koju ning seepärast tõuseb hirm ka tema seisundi ees. Willow ja Ziggy leiavad taas ühise keele.

07:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7516) *

Willow püüab endiselt Bellaga suhteid siluda. Martha ei suuda uskuda, et ta näeb päris Kieranit, kuid ometi on ta endisest erinev. Pärast tüli Irenega püüab Susie Johni ees taas musta valgeks rääkida. Susie püüab Irenet mürgitada, kuid John langeb ohvriks.

08:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7517) *

Kõik on mures Ari seisundi pärast ning süüdistusi langeb paremale ja vasakule. Martha kaob haiglast ning Alf ja Roo asuvad teda taga otsima. Selgub, et Kieran on päriselt tagasi ja kujutab endast tõsist ohtu.

08:25 Kodus ja võõrsil (H33/E7518) *

Mia satub peaaegu peale Lewise katsele Ari tappa. Christian on endiselt oma võimetes ebakindel, kuid Ari ärkab üles. Mac pole endiselt lapse osas otsusele jõudnud. Justin otsustab taas surfamist proovida.

08:55 Maskiga Hispaanias (E1) *

Kertu Jukkum ei karda mingit koroonat! Saate nimel on ta valmis kõigeks. Kertu pani maski ette ja põrutas Hispaaniasse, täpsemini Kantaabria maakonda Põhja-Hispaanias. Ilma maskita võis Kertu istuda vaid WRC ralliässa Dani Sordo kodus diivanil, kus tuli jutuks mitte ainult rallisõit vaid ka Eesti tüdrukud. Dani elukaaslane on imekaunis eestlanna Jaana. El Serbal on kahe Michelini tärniga restoran Santanderi linnas. See on erakordsete toiduelamuste restoran. Kantaabria maakond on tõeline pärl neile, kes jumaldavad erilist loodust ja arhitektuuri. Renzo Piano projekteeritud Botini keskus on nagu elegantne valge laev mererannal. Pico d de Europa mägedesse tuleb igaühel ise ronida. Kertu ronis ja armus sellesse paika!

09:25 Hooaeg (H2021/E11) *

Tänane saade on äärmiselt mitmekülgne. Jagame uudiseid ilumaailmast ning vaatame üle kaunid salongid ja külastame spad.

09:55 Top Shop
10:10 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (H6/E3)

Gordon sõidab kaunisse mägikülakesse Costa del Soli lähedal päästma restorani La Granada Divino, mis on olnud avatud vaid 8 nädalat, kuid liigub juba katastroofilise lõpu suunas. Arhitektist Milan ja endine modell Gina pole varem restorani pidanud, aga on sellesse pannud kõik oma säästud.

11:10 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (H6/E4)

Costa Blancat sai majanduslanguses kõvasti kannatada, misjärel suleti sealkandis veerand restoranidest. Sama võib juhtuda ka Quelcuttiga, mis kaotab iga nädal kolm tuhat eurot. Et tegemist on pereäriga, tähendab oluliselt teravamaid omavahelisi suhteid. Viimases hädas kutsutakse appi Gordon Ramsay.

12:10 Maailma parim toidulaud (E1)

Saates otsitakse vastust küsimusele, millise maailma riigi toidulaud on kõige tervislikum ja aitab võidelda üleilmaliselt leviva rasvumise epideemiaga. Saatejuht ja neli Briti kuulsust osalevad katses, mille ajal igaüks toitub erineva riigi toite nautides, üritades samas kaalust alla võtta. Riigid, mille köögid proovile pannakse on Itaalia, India, Jaapan, Ühendkuningriigid ning USA Los Angelese dieet.

13:10 Mida teha, kui on keha? (H1/E6)

Spetsialistide abi vajavad drag queen Gypsy, kes tahab olla stiilsem, kihlatud paar Jonathan ja Gemma, kes muretsevad oma liigse higistamise pärast, ning Alexil on väljakutse maalida "Mister Gay Europe" võistlusel osaleja kõhule lihased.

14:10 Südaöö Pariisis * (Midnight in Paris) FILM

Romaanikirjanikuna inspiratsiooni otsiv Hollywoodi stsenarist Gil reisib oma kihlatu perega Pariisi. Ühel südaööl satub ta ootamatult 1920-aastatesse ning kohtub sel ajal seal elanud kunstnike ja suurkujudega nagu Bunuel, Dali, Fitzgerald, Hemingway ja Picasso. Ikka on nii, et möödunut näeme ideaalsena, olevikuga oleme rahulolematud. Woody Alleni teravmeelne ajas reisimise komöödia Cole Porteri igihaljaste viiside saatel on kui armastuskiri Pariisile, kultuurihällile.

16:10 Ma olen Elizabeth Smart (I Am Elizabeth Smart) FILM

Tõsielul põhinev lugu 14-aastasest Elizabeth Smartist, kelle 2002. aastal Brian David Mitchell röövis. Pantvangis hoitud tüdruk pidi kuude kaupa toime tulema vägivallaga ning samal ajal kavandama oma põgenemisplaani.

18:00 Otse! Tallinna panoraam (H2021/E77)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

19:00 Doktor Murphy (H3/E8)

Carly katsed suurendada intiimsust Shauniga tekitavad mõlemas rohkem frustratsiooni kui nad arvata oskasid. Lim ja Melendez näevad vaeva, et hoida tööd ja eraelu lahus.

20:00 Printsessid linna peal (Royal Night Out) FILM

Komöödia ühest ideaalsest ja hiilgavast õhtust kahe tõelise printsessi elus. Need on Elizabeth ja Margaret Windsor ja see õhtu on 1945. aasta 8. mai, võidupüha õhtu. Kogu London on tänavatel, et tähistada teise maailmasõja ametlikku lõppu Euroopas. On teada, et noored printsessid, vanuses 19 ja 14, hiilisid paleest välja, et osa saada üleüldisest eufooriast, ning läksid Ritzi tantsima. Väidetavalt jõudsid nad Buckinghami paleesse tagasi alles pärast südaööd.

22:00 Esmakohtingute hotell (H2/E4)

Käes on pensionär Marie suur päev, mil ta kohtub oma unistuste mehe, 57-a rastafari poeedi Devoniga. Hotelli saabub 21-a sõjaväetehnik Janine, kes paneb kõigepealt ülemkelner Fredi kätekõverdusi tegema. Tuleb ka 26-a talunik Griff, kelle omapärane hääl on ta tutvumistel ebakindlaks muutnud.

23:00 Kiiksuga seks (H1/E6)

Oregoni farm kutsub kohaliku kogukonna õhtust sööma, armatsema ja mängima. Kaks noort naist avastavad oma ihasid läbi söögimängude. Uus organisatsioon murrab netis seksuaalse läheduse pakkumisega seotud müüte.

00:05 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (H6/E3) *

Gordon sõidab kaunisse mägikülakesse Costa del Soli lähedal päästma restorani La Granada Divino, mis on olnud avatud vaid 8 nädalat, kuid liigub juba katastroofilise lõpu suunas. Arhitektist Milan ja endine modell Gina pole varem restorani pidanud, aga on sellesse pannud kõik oma säästud.

01:05 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (H6/E4) *

Costa Blancat sai majanduslanguses kõvasti kannatada, misjärel suleti sealkandis veerand restoranidest. Sama võib juhtuda ka Quelcuttiga, mis kaotab iga nädal kolm tuhat eurot. Et tegemist on pereäriga, tähendab oluliselt teravamaid omavahelisi suhteid. Viimases hädas kutsutakse appi Gordon Ramsay.

02:00 Doktor Murphy (H3/E8) *

Carly katsed suurendada intiimsust Shauniga tekitavad mõlemas rohkem frustratsiooni kui nad arvata oskasid. Lim ja Melendez näevad vaeva, et hoida tööd ja eraelu lahus.

02:40 Esmakohtingute hotell (H2/E4) *

Käes on pensionär Marie suur päev, mil ta kohtub oma unistuste mehe, 57-a rastafari poeedi Devoniga. Hotelli saabub 21-a sõjaväetehnik Janine, kes paneb kõigepealt ülemkelner Fredi kätekõverdusi tegema. Tuleb ka 26-a talunik Griff, kelle omapärane hääl on ta tutvumistel ebakindlaks muutnud.

03:25 Tallinna panoraam (H2021/E77) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

04:10 Postimees.ee
06:50 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:20 Rooli võim (H2021/E10) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

07:50 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

08:20 Kuldvillak (H2021/E280) *

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

08:55 Eradetektiiv Magnum (H1/E6)

Magnum uurib kauni näitlejanna enesetappu.

10:00 Eradetektiiv Magnum (H1/E7)

Magnum aitab kaht vana holokausti üleelanud juuti, kellele natsid pidevalt lähenevad.

11:05 Eradetektiiv Magnum (H1/E8)

Magnumile antakse ülesandeks valvata sir Algernon Farnsworthi, kes on jõuka seltskonnategelase koer.

12:10 Eradetektiiv Magnum (H1/E9)

Uus laulja klubist palkab Magnumi, et ta otsiks üles tema abikaasa, kes jäi Vietnami sõja ajal kadunuks.

13:15 Eradetektiiv Magnum (H1/E10)

Mees, kes on esitatud USA ülemkohtuniku ametisse, palub Magnumil leida naise, keda ta viimati nägi 6. detsembril 1941.

14:20 Marodöörid * (Marauders) FILM

Märulifilm! Seoses mitme Cincinnati Huberti panga filiaali jõhkra ja hästi korraldatud pangarööviga, üritavad FBI eriagent Jonathan Montgomery koos oma partneri Stockwelli ja operatiivtöötaja Wellsiga süüdlaseid tabada. Õige pea avastatakse, et tegu on palju suurema vandenõuga, kui keegi oleks osanud arvata...

16:25 Veri, higi ja pisarad * (Pain & Gain) FILM

Märulikomöödia spordiklubi treenerist Danielist, kellel saab ühel päeval villand oma tööst ja pidevast rahapuudusest. Ta kutsub kampa veel kaks kulturisti ning koos otsustatakse röövida kapriisne ärimees, et tema eest saadud lunarahaga paugupealt rikkaks saada. Paraku ei kulge kõik plaanipäraselt... Film ei sobi alaealistele.

19:00 Manifest (H1/E12)

Cal kaob oma toast ja Grace ning Ben asuvad teda paaniliselt otsima. Nad satuvad otsingute käigus New Yorgi osariigi mägedesse ning avastavad midagi enneolematut. Michaela nõuab Autumnilt seletusi.

20:00 Creed 2 (Creed II) FILM

Eepilises spordidraamas lähevad poksimatšil vastamisi Adonis Johnson ja Victor Drago. Nende isade matš 1985. aastal rabas kogu maailma, sest Ivan Drago tappis Apollo Creedi. Kuigi Adonise treener Rocky Balboa on väljakutsele vastu, asub ta siiski noormeest matšiks ette valmistama. Lõputu pingutamine sunnib mõlemad mehed vastu astuma oma minevikuvarjudele, kuid kas sellest piisab võiduks?

22:40 Kolombiana (Colombiana) FILM

Cataleya oli vaid 10-aastane, kui tema silme all tapsid tundmatud mõrvarid julmalt tema vanemad. Tüdrukul õnnestus bandiitide eest põgeneda ja varjata ennast Chicagos oma onu juures. Nüüd on Cataleyast kasvanud elukutseline tapamasin. Neiu peamiseks eesmärgiks on lahendada vanemate mõrv ja maksta kätte halastamatule narkoparunile, kes oli koletu veretöö taga. Ainus niidots, mis seob kirglikku kättemaksuinglit reaalse maailmaga, on tema armastatu, kes isegi ei aima, millega tema kallim tegelikult tegeleb.

00:50 Manifest (H1/E12) *

Cal kaob oma toast ja Grace ning Ben asuvad teda paaniliselt otsima. Nad satuvad otsingute käigus New Yorgi osariigi mägedesse ning avastavad midagi enneolematut. Michaela nõuab Autumnilt seletusi.

01:40 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:05 Veelausuja (Water Diviner) FILM

Suurejooneline seiklusfilm on näitleja Russel Crowe'i režissööridebüüt! Dramaatiline lugu leiab aset neli aastat pärast I maailmasõda ja laastavat Gallipoli lahingut. Austraalia farmer Joshua Connor reisib 1919. aastal Türki, et välja uurida, mis sai tema kolmest pojast, kes lahingus kadunuks jäid. Lootuse külge klammerdudes rändavad Connor ja major Hasan läbi sõjast räsitud maa, et välja selgitada tõde ja et leida Joshuale hingerahu. Film ei sobi alaealistele.

03:50 Postimees.ee