Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 04.11.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1247) *

Ramiro tahab Rosariole kingituse teha. Don Berengario esitab ebameeldivaid küsimusi. Francisca vabandab Mellade ees.

08:00 Mägidoktor (H8/E14) *

Hans ei suuda Martinile andestada. Lilli kannatab isade tüli pärast, otsustab kooli pooleli jätta ja Uus-Meremaale kolida. Martin ei ole sellest mõttest vaimustuses. Pärast majast välja viskamist leiab Martin ulualust Kahnweileri ja Vera juures. See lahendus saab olla aga lühiajaline. Artur Distelmeier jätkab joomist ja keeldub ravile minemast. Anne mõistab, et Martinil oli õigus ja kahetseb Martinist lahkuminekut.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Jälg (H5/E7) *

Loodusega kompromissidele jõudmine võib olla keeruline ülesanne. Marko Matvere uurib selle võimalusi linnakeskkonnas, kus kergliikluse eelistamine ja keskkonnasäästlikumad kütuseliigid võiks olla lahenduseks. Metsa ja raudtee kokkupuutepunktis vaatab Heidi Hanso aga üle, kuidas on uuritud metsiste elu ja võimalusi koos eksisteerimiseks.

10:00 Siberi võmm (H3/E8) *

Kanepit tõmbavad noored leiavad mahajäetud majast mehe surnukeha, keda on pussitatud silma. Esiotsa tundub, et sel mehel pole ei selle koha ega tühja majaga mingit seost. Lugu hakkab hargnema lähistel elava perekonna lähisuhteprobleemidest. Viktor sunnib Bernit pedofiiliks kehastuma. Prikki ründavad kolm kurikaela, kes tulevad temalt võlga sisse nõudma. Viljari pulmasalongi külastavad Eeva ja Viktor ning veel keegi. Peaminister Juta Kaljuste teeb Viktori teadmata suure lolluse ning on sunnitud tagasi astuma.

11:00 New Amsterdam (H1/E11)

Max mõistab raviga alustades, et see võib teda pidurdada rohkem, kui ta alguses arvas. Reynolds peab ajakirjaniku haiglasse saabudes rinda pistma juhtumiga minevikust. Sharpe ja Bloomi vaidlus jätkub.

12:00 Elamusi täis Eesti (H3/E8)

Veeda suvi elamusterohkelt! See tunnike on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E6) *

Kui sageli käia surnuaial? Mida on põhjust kalmistutel karta? Millal tohib lapsi surnuaiale kaasa võtta? Kas kalmistutega seotud harjumused ja traditsioonid vajavad muutmist? Marilyn jätkab surma teema käsitlemist, avades surnuaedadega ja leinaga seotud tavasid ning kombeid ja kõige selle mõju meie igapäevaelule. Surma ja leina teemal sekundeerib talle pikaajalise kogemusega kohtuarst Heldi Kase.

14:00 Pilvede all (H10/E132)

Kertul on õdedele häid uudiseid. Albert kurdab Sirjele oma muret Inna pärast. Mari matab end töösse, kuid probleemid kodus ei lase end kaua oodata. Kertu kohtub taas Andresega, Mari puistab Gunnarile südant ja Piret aitab Innat.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1248)

Emilia plaanib külast lahkumist. Eliseo naaseb villasse. Mellad valmistuvad peoks.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E185)

Ender saab aru, et on Yildizi lõksu langenud ja võtab Yildizi sihikule. Nadir kutsub Yigiti põrandaalusesse kasiinosse, mis tegelikult temale kuulub, kuid Nadir ei aima, et arukas poiss annab info edasi Enderile.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H8/E15)

Artur Distelmaier uputab muresid pudelisse ja põhjustab talus suure tulekahju. Lisbeth tõttab Arturit päästma ja mees viiakse raskes seisundis haiglasse. Martin ravib hulgiskleroosiga patsienti, kelle tulevik näib tume. Annel on isa pärast südametunnistuse piinad. Hans ja Martin on Lilli tuleviku suhtes eriarvamusel.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Siberi võmm (H3/E9)

Tarmo Valdjas näeb oma rõdult, kuidas üks kaubikujuht uurib kallimate autode sisemust. Tarmo otsustab potentsiaalset varast jälitama asuda ning leiabki varemnähtud kaubiku naabermaja hoovist. Kaubiku sisemusest ei leia ta aga varastatud kraami, vaid seal on midagi palju jubedamat… Mees peb kaitsma oma pere ja kodu, aga kui kaugele tohib minna omas õiglases vihas? Need on küsimused, millega tuleb Korolil ja Prikil seekord rinda pista. Naised teevad keeruliseks Viktori elu ja Anders sipleb võlgade küüsis ning arengud mõlemas teemas on väga jahmatavad.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kümnest kümme (H1/E7)

Uurijad saavad ülesandeks tabada sarivaras, kes seletamatul moel uimastab oma ohvrid ning võtab endaga kaasa vaid teatud tüüpi ning kindlas väärtuses esemed. Kalev püüab noortele kolleegidele abiks olla. Saara leiab üles naise, kes võib teada vastuseid tema lapsepõlvega seotud valusatele küsimustele. Pauliga võtab ühendust lapsepõlvesõber Kanadast.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kiired ja ilusad Gruusias (E5)

Kiirete ja Ilusate seiklus Gruusias jõuab Kahheetiasse, imeilusate maastikega kanti, mis on Gruusia tuntuim veinipiirkond. Just veiniistandustesse ja veinitehasesse tee viibki, kus Sepo, Ago, Tanel ja Ott hakkavad mõõtu võtma nii viinamarjaväljadel kui ka veinitootmises. Päev lõppeb toostivõistlusega Gruusia roogadest lookas peolaua taga.

23:00 Kuum jälg (H1/E5)

Põnevuslugu Eesti kriminalistika lähiminevikust. Ennustajana tuntud meest kahtlustati kelmustes. Uurimise käigus nõustus ennustaja aga politseid abistama ühe ühe surmajuhtumi lahendamisel – kuulus advokaat leiti metsast ülespooduna. Oli see enesetapp või salakaval mõrv? Uurijad said ennustajalt üpris üllatavaid vihjeid...

00:00 Teisel pool (Hereafter) FILM

Põnevusdraama eriliste võimetega George'st, keda sunnitakse vastu tahtmist ennustama tema venna rikkale kliendile. George, kellel on juba lapsest saati erilised sidemed teispoolsusega, peab oma annet pigem needuseks kui õnnistuseks. Ta oli ennustamisest ja surnutega suhtlemisest loobunud, sest teiste inimeste saladustega kaasnev pinge osutus emotsionaalselt talumatuks. Nüüd sunnitakse teda taas otsima tõde - kas elu pärast surma on tõesti olemas ja võimalik? Filmi lavastas Oscari-võitja Clint Eastwood.

02:15 Dr House (H6/E17)

Haiglast kaob vastsündinu, seetõttu suletakse hoone täielikult ja House'i tiim jääb erinevatesse kohtadesse lõksu. Tänu sellele saame palju teada tiimiliikmete isiklikust elust, suhetest ja kahetsustest.

03:05 Kiired ja ilusad Gruusias (E5) *

Kiirete ja Ilusate seiklus Gruusias jõuab Kahheetiasse, imeilusate maastikega kanti, mis on Gruusia tuntuim veinipiirkond. Just veiniistandustesse ja veinitehasesse tee viibki, kus Sepo, Ago, Tanel ja Ott hakkavad mõõtu võtma nii viinamarjaväljadel kui ka veinitootmises. Päev lõppeb toostivõistlusega Gruusia roogadest lookas peolaua taga.

03:55 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7517)

Kõik on mures Ari seisundi pärast ning süüdistusi langeb paremale ja vasakule. Martha kaob haiglast ning Alf ja Roo asuvad teda taga otsima. Selgub, et Kieran on päriselt tagasi ja kujutab endast tõsist ohtu.

06:20 Doktor imetegija (H2/E107) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H2/E4) *

Pulmad ära jätnud Lorelai tahab Stars Hollowist ära minna, et pääseda kõigi kaastundlikest pilkudest. Nad lähevad Roryga autoga sõitma ning jõuavad lõpuks Harvardi ülikooli juurde. Samal ajal, kui Rory oma unistuste ülikooli imetleb, mõtiskleb Lorelai, mis kõik võinuks olla.

08:05 Kodus ja võõrsil (H33/E7516) *

Willow püüab endiselt Bellaga suhteid siluda. Martha ei suuda uskuda, et ta näeb päris Kieranit, kuid ometi on ta endisest erinev. Pärast tüli Irenega püüab Susie Johni ees taas musta valgeks rääkida. Susie püüab Irenet mürgitada, kuid John langeb ohvriks.

08:35 Top Shop
08:50 Südamearst (H2/E10) *

Penny on Hugh elu ja armastuse otsuste üle õnnetu. Hayley ja Ajaxi pulmapäeval on õhus tunda armastust.

09:55 Dr House (H1/E5) *

Dr House’i uus patsient õde Augustine saab allergilise reaktsiooni. Dr Cuddy kahtlustab, et dr House eksis ravimitega. Konsiilium leiab, et õde Augustine võib midagi varjata ja dr House läheb kloostrisse asja uurima.

10:50 Dr House (H1/E6) *

38-aastasel Lucille Palmeirol on diagnoositud skisofreenia, kuid naine satub haiglasse kopsutrombiga. Juhtum tekitab dr House'is huvi, kes hakkab oma tiimiga tromboosi tekkimise põhjuseid uurima ning lõplik diagnoos on hoopis teine.

11:45 Armastuse saar (H5/E1) *

Ees on ootamas taas üks armastust täis suvi. Caroline Flack tervitab uut koosseisu saates osalejaid.

13:10 Suvi Salamancas (Ein Sommer in Salamanca) FILM

Rike ja Nicola on õed, kes pole üksteisega üldse sarnased. Korra aastas käivad nad siiski koos puhkamas. Seekord on Nicola kord valida sihtkoht ning ta viib nad Salamancasse vabatahtlikku tööd tegema. Rike tahaks lihtsalt minema kõndida, kuid tunneb õe ees vastutust. Peagi saavad nad tuttavaks kohalike vendade Carlose ja Pabloga. Suhtedraamad sunnivad õdesid üksteisega päriselt südamest südamesse rääkima ja hinges lahendamata jäänud küsimusi ära klaarima.

15:10 Dr House (H1/E7)

Dr House püüab leida põhjust, miks Elise magab 18 tundi päevas, millest on tal krambihood ja hallutsinatsioonid. Ükski uuring tulemusi ei anna ja lõpuks tekib dr House’il kahtlus, et tegu on Aafrika unetõvega. Patsient pole aga Aafrikas käinud ega vereülekannet saanud.

16:10 Dr House (H1/E8)

House ja tema tiim peavad kiiresti tegutsema, kui keskkooliõpilane mürgitusega haiglasse satub. Ootamatult hakkab samade sümptomitega saabuma veel teismelisi.

17:05 Doktor imetegija (H2/E108)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H2/E5)

Lorelai ei suunda veenda Luke’i, et ta ei võtaks oma pöörast 17-aastast sugulast Jessi oma hoole alla. Rory avastab, et tal on tekkinud tunded linna uusima elaniku Jessi vastu.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7517)

Kõik on mures Ari seisundi pärast ning süüdistusi langeb paremale ja vasakule. Martha kaob haiglast ning Alf ja Roo asuvad teda taga otsima. Selgub, et Kieran on päriselt tagasi ja kujutab endast tõsist ohtu.

19:30 Sõbrad (H5/E17)

Rachel suudleb kogemata töövestlusel oma intervjueerijat. Moncia ja Chandler tõestavad, et on kuumemad kui Phoebe ja Gary.

20:00 Armastuse saar (H5/E2)

Musid mopsuvad ja saladused paljastuvad, kui uued vallalised ennast majja sisse seavad.

21:00 Karvased kosilased (E7)

Triin on tõsine ja julge Saare naine, kes teab mida tahab ja saab mida soovib. Triin töötab kruiisilaeval fotograafina ja armastab kihutada autoga. Ehk suudavad karvased kosilased tuua lõpuks naeratuse Triinu näole. Saame teada. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

21:30 Otse! Siin Tallinn (H2021/E28)

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

22:30 Vallaline kaunitar (H14/E8)

Becca on välja valinud neli meest, kelle perekondadega ta nende kodulinnadesse kohtuma läheb. Ta tahab selgust saada, kuidas sobituks tema meeste perekondadega ning samuti, kas mehed on tema hinnangul pereloomiseks valmis.

00:20 Sõbrad (H5/E17) *

Rachel suudleb kogemata töövestlusel oma intervjueerijat. Moncia ja Chandler tõestavad, et on kuumemad kui Phoebe ja Gary.

00:50 Alasti ahvatlus (H1/E6)

Kaaslast otsib 35-aastane sepp Bjom, kes elab oma maamajas üksi ning vajab enda kõrvale kaaslast.

01:25 Pargid ja puhkealad (H2/E1)

Leslie otsustab Pawnee loomaaiale reklaami tegemiseks seal kaks pingviini omavahel paari panna. Kui mõlemad pingviinid osutuvad isasteks, tekitab see linnarahva seas suurt kära.

01:50 Pargid ja puhkealad (H2/E2)

Leslie ja Tom avastavad uues linnaaias ringi käies, et keegi on sinna marihuaanat istutanud. Nad otsustavad ööseks varitsema jääda, et pahategijad tabada. Ann läheb Markiga kohtuma.

02:10 Paljas tõde (H1/E10)

Bristolist pärit Roisin ja Luke otsivad partnerit, kes mõistaks nende huumorit. Üksikema Kim on tüdinud kohtingutest ja proovib nüüd õnne endast noorema Rhysiga.

02:30 Paljas tõde (H1/E11)

Esimesena hakkavad armastust otsima Ross ja Sarah, kuid kas pärast 30-minutilist eksperimenti armastab Ross Saraht sama palju kui pitsat? Teisena püüavad armastust leida trennihullud Amy ja Gabriele.

02:55 Paljas tõde (H1/E12)

Tarat ja Garethit ühendab ekstreemsport, aga kas nad leiavad 30-minutilise eksperimendi käigus ühise keele? Ambitsioonikad, kuid hoolivad John ja Taz otsivad midagi tõelist, aga on nad teineteise jaoks õiged?

03:15 Suvi Salamancas * (Ein Sommer in Salamanca) FILM

Rike ja Nicola on õed, kes pole üksteisega üldse sarnased. Korra aastas käivad nad siiski koos puhkamas. Seekord on Nicola kord valida sihtkoht ning ta viib nad Salamancasse vabatahtlikku tööd tegema. Rike tahaks lihtsalt minema kõndida, kuid tunneb õe ees vastutust. Peagi saavad nad tuttavaks kohalike vendade Carlose ja Pabloga. Suhtedraamad sunnivad õdesid üksteisega päriselt südamest südamesse rääkima ja hinges lahendamata jäänud küsimusi ära klaarima.

04:55 Postimees.ee
06:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:55 Tallinna uudised (H2021/E184) *
08:15 Komissar Rex *

Öise diskoteegi ees lõpeb Sandra Halleri ja Thomas Reischi sõnavahetus noormehe surmaga. Rikka hotelliomaniku tütar tunnistab loo üles oma isale ja üheskoos otsustatakse mõrva varjata. Kuid isa ja tütar ei oska oodata, et komissar Brandtner ja Rex jõuavad neile peagi jälile. Kui Brandtner avastab tumeda saladuse perekonna minevikust, satub ohtu tema enda elu.

09:15 Mis tegelikult juhtus? (H1/E1) *

Uus dokumentaalsari võtab luubi alla uskumatud tõestisündinud lood, mille põhjal on vändatud mängufilme või telesarju. Sarja eesmärgiks on uurida, kui palju on linateostes tõtt ja kui palju stsenaristide lennukat fantaasiat. Esimeses osas saab sõna salaagent Joe Pistone, keda Johnny Depp kehastas filmis "Donnie Brasco". Pistone räägib, kuidas kõik tegelikult toimus.

10:15 Eradetektiiv Magnum (H1/E5) *

Magnum palgatakse turvama briti brigaderi, keda jahib IRA.

11:20 Eradetektiiv Magnum (H1/E6) *

Magnum uurib kauni näitlejanna enesetappu.

12:20 Riskikuller (H2/E7) *

Frank saab ülesandeks koos maailma paremuselt teise transporteri Bernard Dassiniga näpata Krimmist eluliselt oluline dokument. Algselt keeldub ta tööotsast, kuid saab peagi teada, et see on otseselt seotud talle olulise naise kadumisega. Kas ta suudab ohtliku töö kõrval ka konkurendiga koostööd teha?

13:20 Komissar Rex

Meditsiinitudengist noormees on mures oma sõbranna Sybille kadumise pärast ja ilmub komissar Brandtneri jutule. Rexi abiga leitakse neiu lähedasest metsast tapetuna. Mõistatuseks jääb laiba juurest leitud kruvi. Jäljed viivad ilukirurgia kliinikusse, kus neiu töötas.

14:20 Tapja * (Killerman) FILM

Põnevas märulifilmis kaotab rahapesija Moe Diamond pärast autoõnnetust mälu, jääb ilma kogu oma rahast ning avastab, et teda ajab taga terve hunnik mente. Moel on abiks vaid tundmatu, kes väidab, et on ta parim sõber ning kihlatu, keda ta ka ei mäleta, kuid ta peab neid usaldama ja ajaga võidu jooksma. Kas tal õnnestub põgeneda oma mineviku eest ja oma tulevik kindlustada?

16:40 Eradetektiiv Magnum (H1/E7)

Magnum aitab kaht vana holokausti üleelanud juuti, kellele natsid pidevalt lähenevad.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H1/E8)

Magnumile antakse ülesandeks valvata sir Algernon Farnsworthi, kes on jõuka seltskonnategelase koer.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E185)
19:00 Riskikuller (H2/E8)

FBI palkab Franki hiinlasest gangsterilt Tienilt kimääri-nimelist keemiarelva hankima. Franki operatsioon paistab juba õnnestuvat, kui Tien mõistab, et ta teadlane on FBI spioon. Nüüd on ta veendunud, et ei saa ei teadlast ega Franki eluga pääseda lasta.

20:00 Nagu öö ja päev (Knight and Day) FILM

Tempokas märulikomöödia salaagendist, kes saadeti missioonile, mis pidigi lõppema läbikukkumisega. June Havens on naine, kes leiab end seismas kahe leeri vahel: ühel pool on salapärane agent, kellega koos ta elab üle lennuõnnetuse, vastas aga need, kes olevat ta süüdi lavastanud. Samal ajal, kui saatuse poolt kokku viidud paar mööda maailma kihutades reetmiste rägastikust pääseda püüavad, saavad nad aru, et neil on võimalik loota ainult teineteisele.

22:10 Narcos (H3/E5)

Miguel on võimalike lekete osas paranoiline ja asub oma turvameeste kallale. Pacho teeb otsuse pakkumise kohta. Peña valmitab ette tunnistajat.

23:25 Mis tegelikult juhtus? (H1/E2)

Amanda Knoxi süüdistati 2007. aastal Itaalias briti tudengi Meredith Kercheri mõrvas. Süüdistuse esitamisele järgnes rahvusvaheline meediatsirkus, kus Knox juba etteruttavalt süüdi mõisteti. Knox jäi süüdi ka kohtus ning talle määrati 26aastane vanglakaristus. Ent kaheksa aastat hiljem selgus tõde - Amanda Knox polnud kedagi tapnud.

00:25 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:20 Narcos (H3/E5) *

Miguel on võimalike lekete osas paranoiline ja asub oma turvameeste kallale. Pacho teeb otsuse pakkumise kohta. Peña valmitab ette tunnistajat.

02:25 Stalini surm (The Death of Stalin) FILM

Ajalooline fiktsioon tragikoomilises võtmes. On aasta 1953. Stalin on pealtnäha hea tervise juures. Siberisse suunduvad rongid on rahvast pungil ja pahaendeliste majade keldrites kajavad revolvrilasud hirmutava sagedusega. See idüll lõpeb aga järsult ühel hommikul, kui Stalini lähikondlased leiavad Jossifi põrandalt lamamas. Isakese lähikonnal, kuhu teiste seas kuuluvad seltsimehed Malenkov, Hruštšov, Molotov, Beria, Žukov ja teised (unustada ei tohi Stalini joodikust poega Vassilit ja kalestunud tütart Svetlanat) ei ole põhjalikumaks leinamiseks aega. Selle asemel on vaja asuda otsustavalt tegutsema, et tagada endale hea ja turvaline äraolemine võimalikult kõrgel positsioonil ka uue võimu ajal. Film ei sobi alaealistele.

04:10 Postimees.ee