Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 25.10.2021

06:00 Eestlane ja venelane (H4/E3)

Heiki Hispaaniast kaasatoodud jamade klattimiseks tehtud ehitusfirma, BAM, Friidaga eesotsas, alustab täistuuridel. Kogemuste puudumise korvab teotahe, kaasatud on kogu seltskond - kopp lüüakse maasse. Kes hakkavad laskmata karu nahka müüma, kes karu laskmiseks püssi otsima. Milline see nö. karu välja nägema peaks, ei tea tegelikult keegi. Noort, tuliselt alustanud firmat ähvardab päeva lõpuks noorelt kõrbemine - maffia poolt maja vundamendi alla planeeritud hämar saladus ujub pinnale, haiseb Interpoli järele ja lõhnab ka niisama vastuvõetamatult.

06:30 Vana silla saladus (H6/E1239) *

Francisca üritab Mellasid ümber veenda. Rosario valmistub Jaralist lahkuma. Matías vaimustub mõõgavõitlusest.

07:30 Mägidoktor (H8/E6) *

Martin ja Anne üritavad talus õnnelikult elada ega suuda ära oodata, mil Artur sealt ära kolib. Doktor Kahnweiler üritab selgusele jõuda, kas tema ja Vera vahel on suhe või lihtsalt afäär. Lilli on armuvalus. Hans soovib Susannega ära leppida. Martin ja Susanne räägivad südamest südamesse. Susanne avastab kohutava tõe ja tema maailm variseb kokku.

08:30 100 erilist eestlast (H2/E8)

Eriliste eestlaste avastusretk jätkub! Keilas toimetavad agarad noored, kes on ehitanud trikimotikatele suure harjutussaali ja teevad seal rasket tööd. Saate teises pooles läheme külla Kehra naisele, kes on osav tikkija.

09:00 Reede ÕHTU! *

Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

10:00 Siberi võmm (H2/E12) *

Telesaate “Nädalalõpp Kanal 2-ga” otse-eetris kukub kokku Kristjan Jõekalda. Rahvalemmiku elu suudetakse küll hädavaevalt päästa, kuid õhku jääb küsimus, kas see oli lihtne mürgitamisjuhtum või hoopis märguanne millekski suuremaks? Samal õhtul kutsub Politsei- ja Piirivalveamet õppehäire raames kogu oma isikkoosseisu, nii et Viktori ja Eeva kahekesiolemine SPA-s lõpeb enne, kui alatagi sai. Sander ja Viktor püüavad nurja ajada kurja vandenõu, kuid peavad seda tegema salaja ja väheste jõudude. Appi tulevad Prikk, Kotkas ja Viktori ning Sanderi kunagised sõjasõbrad. Hooaeg lõpeb kahe venna duelliga.

11:00 New Amsterdam (H1/E3)

Reynolds alustab oma oma osakonna üles ehitamist, dr Sharpe’il on aga tegu oma patsiendi skeptiliste vanematega. Max aitab Bloomil leida lahendust raseda patsiendi täbarale olukorrale, samas jätkuvalt oma diagnoosi eirates.

12:00 Kuuuurija (H7/E16)

Hooaja viimases saates võtab Katrin Lust ette toiduainetööstuse. Kui levinud on selles valdkonnas vassimine ja võltsimine? Kas Eestis müüdavad suhkru asendusained on ikka need, mida pakendil reklaamitakse või on sisu hoopis midagi muud? Kas Kuuuurija sai seekord jälile toidu võltsimisele?

13:00 Tallinna panoraam (H2021/E75) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:00 Pilvede all (H9/E124)

Kertu püüab Erikut vältida, kuid Marial õnnestub tahtmatult olukord veel teravamaks ajada. Mari tunneb tuleviku ees hirmu, kuigi Sirje üritab teda tegevuses hoida. Maimul tuleb idee, kuidas päästa Kertu ja Eriku suhe. Piret kohtub taas Urmasega.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1240)

Francisca ähvardab Mellasid. Lucas muretseb don Anselmo pärast. César avaldab Emiliale armastust.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E177)

Sahika katsub Nadiriga lepitust leida, kuid mees ei anna talle mingit lootust. Yildiz lubab Leylale Haliti ettevõttes uue töökoha leida. Yildiz näeb kunstinäituse avamisel enda portreed ja saab teada, et selle on ostnud Nadir.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H8/E7)

Martin joob end täis ning teeb rumaluse, mis võib minna talle kalliks maksma. Patsient Mariel on ravimatu haigus, mistõttu ütlevad tema organid järk-järgult üles. Artur avaldab Annele saladuse, milles Anne näeb vaid isa katset Martinit tema ees mustata. Doktor Kahnweiler ja Vera naudivad ühist aega. Hans usub, et temal ja Susannel on siiski ees ühine tulevik.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Siberi võmm (H3/E1)

Proua Lehte (Helgi Sallo) leiab hooldekodus tapetuna oma sõbranna Ermiine. Samas elab ka ohvri dementne kaksikõde. Kui Korol ja Prikk lugu uurima asuvad, on neil põhjust kahtlustada nii hooldekodu juhtkonda, kellele Ermiine kavatses jätta oma maja; hooldekodu töötajat, kes sai tapetult kingiks kalli kaelakee kui ka õdede noorpõlve kallimat, kel oli Ermiinega hiljuti taas tunded tärganud. Kui aga selgub, et Ermiinel oli elada jäänud vaid paar kuud, võtab asi hoopis uue pöörde ja mineviku varjud tulevad taas kummitama. Ka Viktorit. Ja peaminister teeb talle ettepaneku, millest keelduda pole võimalik.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kuuuurija (H12/E7)

Kuuuurija tänane saade räägib loo Haapsalu kodutust mehest, kes elab kohalike sõnul juba kaheksa aastat lageda taeva all. Mees elab prügikottide otsas ning haige jala tõttu on ta ka liikumatu.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Armastuse malev (H1/E4)

Tee tööd ja näe vaeva peab paika! Armastuse malevas on tekkinud kaks tugevat paari. Ülejäänute valikuvõimalused on aga ahtad ja paaride vahetamiseks on vähe võimalusi. Sander pingutab Liina südame tagasivõitmiseks ja laagriplatsil saab selgeks kui head on noorte seksuaalteadmised.

23:00 Rööparalli (H1/E4)

Rallitajad peavad ära lahendama eelmise osa lõpus kätte saadud bucketlisti ja leidma endale ise ööbimise. Rööparalli osalejad lahendavad järgmisel hommikul järjekordse railmaili ja saavad teada mis on nende uus sihtkoht. Saatejuhid Inga ja Lauri annavad võistlejatele ülesande kehastuda müügimeesteks ja müüa maha 3 Eestiga seotud eset.

00:00 Audiitor (The Accountant) FILM

Põnevusfilm! Christian Wolff on matemaatikageenius, kes tuleb numbritega paremini toime kui inimestega. Kasutades kattena ühe väikelinna raamatupidamisfirmat, töötab ta mitmele üliohtlikule kuritegelikule organisatsioonile. Kui Ray Kingi juhitud kuritegevusvastane osakond talle jälile hakkab jõudma, otsib Christian endale ühe seadusliku kliendi, kus üks raamatupidaja on avastanud vastukäivuse, mis puudutab miljoneid dollareid. Aga kui Christian asja uurima hakkab ja tõele lähemale jõuab, hakkab ka laipade arv suurenema.

02:15 Teletop (H2/E6) *

Lõpuks ometi on nad tagasi! Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

03:05 Dr House (H6/E9)

House ja tiim peavad võtma vastu James Sidase juhtumi. Tegu on hiilgava teadlase ja kirjanikuga, kes jättis ootamatult enda eduka karjääri maha depressiooni ning sõltuvuse tõttu.

03:50 100 erilist eestlast (H2/E8) *

Eriliste eestlaste avastusretk jätkub! Keilas toimetavad agarad noored, kes on ehitanud trikimotikatele suure harjutussaali ja teevad seal rasket tööd. Saate teises pooles läheme külla Kehra naisele, kes on osav tikkija.

04:15 Tere tulemast! (E32) *

Saates Tere tulemast! läheme külla Respo Haagised AS-ile. Ettevõte pälvis tänavu Tartumaa parima tööandja tiitli. Kuidas selle tiitlini jõuti ning mis on Respo peamised edusaladused, sellest saates räägimegi. Tere tulemast Resposse! Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

04:40 Kodus ja võõrsil (H33/E7508)

Amber teeb Deani ja Ziggy suhtlemise kohta ennatlikke järeldusi ning otsustab välja kolida. Irene seletab Roole ja Alfile Martha olukorda. Mac ei suuda otsustada, kas rääkida Arile lapsest või mitte ning palub Deanilt nõu.

05:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

05:50 Doktor imetegija (H2/E99) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

06:40 Reede ÕHTU! *

Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

07:40 Gilmore'i tüdrukud (H1/E17) *

Dean lõpetab suhte Roryga nende kolmanda tähtpäeva õhtul. Tahtmata end haletseda, läheb Rory peole, kust leiab klassikaaslase Tristani, kes on just pruudist ilma jäänud. Kui Tristan Roryt suudleb, tunnistab viimane endale viimaks, kui segaduses ja õnnetu ta on. Samal ajal läheb Lorelai Maxile külla.

08:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7508) *

Amber teeb Deani ja Ziggy suhtlemise kohta ennatlikke järeldusi ning otsustab välja kolida. Irene seletab Roole ja Alfile Martha olukorda. Mac ei suuda otsustada, kas rääkida Arile lapsest või mitte ning palub Deanilt nõu.

09:05 Top Shop
09:20 Südamearst (H2/E3) *

Hugh avaldab kogemata Charlie salajase oskuse. Penny esimene päev tagasi Whyhope’is liigub katastroofikursil, kuniks tema ja Hugh jõud ühendavad. Hayley võtab vastu saatusliku otsuse Meryli valimisprobleemi lahendamiseks.

10:25 Soodsad sööginaudingud (H2/E2) *

Saatejuhid Gregg ja Chris on külas perel, kus kupongihullust ema ei suuda vastu panna sooduspakkumistele ja pere kiire elutempo tõttu ei planeeri nad peaaegu kunagi toidukordasid nädala peale ette.

11:40 Armastuse saar (H1/E23) *

Josh ja Amelia veedavad peidupaigas intiimselt aega. Tüdrukud saavad kingiks spaapäeva villast väljas. Selle eest tuleb neil langetada raske valik, milline poiss saarelt minema saata.

12:50 Katie Fforde: Majake mere ääres (Katie Fforde: Ein Haus am Meer) FILM

Anne on 25 aastat töötanud firmas, kus üle 60-aastaseid tööl ei hoita. Samas paistab, et vanuseline kinnisidee kehtib firmas vaid naistele, sest samal ajal, kui Anne vallandatakse, saab samaealisest Leonardist firmas partner. Pealtnäha naudib Anne nüüd pensionipõlve armsas mereäärses majakeses, kuid tegelikult maadleb ta lõputute arvetega, mis maja elamiskõlblikuks muutmisega kaasnevad.

14:50 Gordon Ramsay põrgukatel (H18/E8)

Peakokk Ramsay tutvustab kõigile oma tütart Tillyt. Kuna õhtul toimub restoranis 16. sünnipäevapidu, peavad kokad võistluses pakkuma välja road, mida peo ajaks menüüsse võiks lisada. Võidab tiim, kelle road Tillyle rohkem meeldivad. Õhtusöögil kasvab pinge ühe tiimi jaoks üle pea.

15:50 Soodsad sööginaudingud (H2/E3)

Gregg ja Chris on külas Austinite perel, kes armastavad suuri ja tuntud brände ja kuhjavad toitu koju. Üheskoos elavad kolm põlvkonda ja toidule kulub tohutult raha.

17:05 Doktor imetegija (H2/E100)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H1/E18)

Richardi ema Trixi võimalik küllatulek viib Emily liimist lahti. Paris saab teada, et Tristan kutsus ta Rory õhutusel välja. Emily keeldub Trixi pakkumisest teha Roryle pensionifond, kuna ta kardab, et ei näe enam kunagi Lorelaid.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7509)

Jasmine ja Lewis saavad üha lähedasemaks. Willow veenab Amberi meelt muutma ning ta otsustab ikkagi mitte lahkuda. Leah ja Justin teevad majale pakkumise. Martha haiglas olemine mõjub Alfile raskelt, lisaks terroriseerib Susie teda klubi dokumentide üleandmisega.

19:30 Sõbrad (H5/E9)

Joey teeb end Monica ja Chandleri suhet varjates lolliks. Phoebe ja Rachel lähevad tülli. Keegi pistab tööl nahka Rossi võileivad.

20:00 Armastuse saar (H1/E24)

Villasse saabuvad uued poisid Kory ja Mark, kes lähevad kohe ühiskohtingule kolme vallalise neiu ehk Millie, Maci ja Shelbyga. Millie paneb silma peale Koryle ja Mark on märganud Maci. Shelbyt uued poisid ei köida ja tema vaatab ikka Domi poole.

21:10 Südamearst (H2/E4)

Hugh läheb tülli Penny uue poiss-sõbraga. Meryl susserdab valimistulemustega. Haiglas töötamine annab Ajaxi elumõistmisele uue perspektiivi.

22:10 Vallaline kaunitar: Austraalia (H4/E12)

Finaalosas peab Ali langetame raske otsuse kahe suurepärase mehe vahel, keda kuulavad üle ka Ali kaitsvad pereliikmed. Ta viib mehed erakordsetele viimastele erakohtingutele ja üritab selgust saada, kellega ootab ees helge tulevik. Kas Ali leiab oma oodatud armastuse või murdub tema süda taas?

23:35 Sõbrad (H5/E9) *

Joey teeb end Monica ja Chandleri suhet varjates lolliks. Phoebe ja Rachel lähevad tülli. Keegi pistab tööl nahka Rossi võileivad.

00:05 Aadam otsib Eevat (H5/E3)

Alasti vallaliste seiklused „Queen Atlantisel“ jätkuvad. Saabub Saksa „Armastuse saare“ võitja Jan Sokolowsky, kellelt naised ei suuda silmi pöörata. Antonino saab kaks uut Eevat romantilisele õhtusöögile viia.

01:00 Gordon Ramsay põrgukatel (H18/E8) *

Peakokk Ramsay tutvustab kõigile oma tütart Tillyt. Kuna õhtul toimub restoranis 16. sünnipäevapidu, peavad kokad võistluses pakkuma välja road, mida peo ajaks menüüsse võiks lisada. Võidab tiim, kelle road Tillyle rohkem meeldivad. Õhtusöögil kasvab pinge ühe tiimi jaoks üle pea.

01:55 Postimees.ee
06:45 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:20 Tallinna uudised (H2021/E176) *
07:35 Mis tegelikult juhtus? (H3/E3) *

"Kapten Phillips“ räägib tõestisündinud loo vaprast laevakaptenist, kes Somaalia piraatide küüsi langedes otsustas neile vastu astuda ning päästis nõnda oma laeva. Ent Tom Hanksi poolt kehastatav kapten polnud laeval üksi ning tema teenimatult varju jäänud kolleegidel on juhtunu kohta nii mõndagi öelda.

08:30 Komissar Rex *

Kui eksklusiivses tenniseklubis tapetakse armastatud tennisetreener, ei näi kuritööl esialgu olevat mingit motiivi. Kui aga klubi rentnik sarnase veretöö ohvriks langeb, saab selgeks, et tegu on ettekavatsetud roimaga. Et asi tahetakse õnnetu armuloo kaela ajada, tekib komissar Brandtneril äkki kahtlus, mida saab tõestada vaid Rexi abiga.

09:30 Treenitud tapma * (American Assassin) FILM

Põnevusmärul Mitch Rappi edusamudest külma sõja veterani Stan Hurley juhendamise all. CIA asedirektor Irene Kennedy määrab paari uurima pealtnäha juhuslikke rünnakuid sõjaväe- ja tsiviilsihtmärkidele. Kolmekesi avastatakse vägivallamuster ja ühisel missioonil üritatakse peatada salapärane agent, kelle eesmärk on Lähis-Idas maailmasõda alustada. Film ei sobi alaealistele.

11:45 Riskikuller (H1/E12) *

Antisotsiaalse noore häkkeri transportimine seab Carla elu ohtu. Frank mõtleb välja plaani ta päästmiseks, kuid ta vajab ka Tarconi ja Juliette’i abi. Ebaõnnestumised tekitavad temas küsimuse, kas ta usaldab ikka õigeid inimesi?

12:45 Vaid vapratele * (Only the Brave) FILM

Põnevusdraama tegevus toimub aastal 2007, Arizonas. Prescotti linna tuletõrje on kaotamas võitlust metsatulekahjudega, appi saabub teise piirkonna isepäine tuletõrjeässade tiim, kes kohalike teadmisi eirab. Seetõttu soovib Eric Marsh organiseerida ise oma linna tuletõrje eriüksuse ja värbab korralikult kirju meeskonna. Treeningute, väljakutsete ja kogemuste toel sünnib võimas Granite Mountain tuletõrjeässadest eliittiim, mille võimed pannakse tõsiselt proovile 2013. aastal ajaloolise Yarnell Hilli metsatulekahju ohjamisel…

15:25 Laskja (The Gunman) FILM

Põnevusfilm spioonist ja salamõrtsukast Jim Terrierist, kelle tema organisatsioon reedab ja kes on sunnitud alustama halastamatut kassi-hiire mängu mööda Euroopat. Mehe kõige ohtlikum vastane on endine kolleeg Felix, kellel on vandenõu taustal ka isiklik motiiv - Jimi hukkudes saaks ta tema naise Annie endale... Film ei sobi alaealistele.

17:40 Komissar Rex

Alexander Brandtner üritab vangina esinedes ligi pääseda kurikuulsale pommimehele Zachile, kes on ähvardanud rahvarohkes paigas pommi plahvatama panna, kui tema nõudmisi ei täideta. Brandtner korraldab vanglast põgenemise, lootes pommi asukohta teada saada. Kurjategija kavaldab politsei siiski üle ja jälle kord läheb pommi leidmiseks vaja neljajalgse komissari Rexi osavust.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E177)
19:00 Riskikuller (H2/E1)

Itaalia kohtuniku 12-aastane poeg oli isa mõrva ainus pealtnägija ja peab nüüd kohtus tunnistusi andma. Frank otsustab maksku mis maksab poisi Saksamaalt Itaaliasse viia, kuigi Caterina hoiatab teda, et see on liiga riskantne ettevõtmine.

20:05 21 silda (21 Bridges) FILM

Põnevusfilmis asub probleemne New Yorgi politsei uurija pärast ulatusliku ja ootamatu vandenõu paljastamist üle linna võmmitapjate paari jahtima. Peagi aga pole enam selge, keda tema jälitab ja kes teda jälitavad. Otsingu käigus võetakse kasutusele äärmuslikud meetmed, et tapjad ei saaks Manhattanilt lahkuda. Võimud sulgevad kõik 21 silda, et keegi kuulsale saarele ei pääseks ega saaks sealt minema.

22:00 Narcos (H2/E7)

Pablo Escobar tunnistab viimaks olukorra tõsidust ning otsustab oma pere välismaale saata, et neid Colombia politsei eest kaitsta. Ent president Gavirial on plaan, kuidas seda käiku Pablo vastu ära kasutada.

23:10 Mis tegelikult juhtus? (H3/E4)

Kui Bostoni Back Bay linnaosas hakatakse leidma vägistatud ja kägistatud naiste surnukehasid, alustab inspektor Phil DiNatale ulatuslikku mõrvajuurdlust. Mõrvar jätab surnukehade juurde võikaid visiitkaarte, milleks on ohvri kaela ümber sõlmitud lehv. Hollywoodi kassahitt „Bostoni kägistaja“ lõppeb mõrvari vaimuhaiglasse sulgemisega, kuid tegelikkuses jäid mõrvad ametlikult lahendamata.

00:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:10 Narcos (H2/E7) *

Pablo Escobar tunnistab viimaks olukorra tõsidust ning otsustab oma pere välismaale saata, et neid Colombia politsei eest kaitsta. Ent president Gavirial on plaan, kuidas seda käiku Pablo vastu ära kasutada.

02:00 Postimees.ee