Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 24.10.2021

06:15 Kured (Storks) FILM

Lõbusa animafilm. Kured toovad lapsi... Või vähemalt kunagi tõid. Nüüd toovad nad pakke ülemaailmsest internetipoest. Juunior aktiveerib kogemata titeteomasina, millest tuleb välja imearmas tüdrukutirts. Meeleheitel Juunior tahab selle pahandusepuntra kiiresti kohale toimetada, et ta boss teada ei saaks! Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad: Saara Kadak, Indrek Taalmaa, Ain Mäeots, Robert Annus, Tõnu Oja, Tarvo Krall jt.

08:00 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E18)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:24 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E4)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:41 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E13)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:09 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H1/E16)

On korvpalli meistrivõistluste mängu päev ja pöialpoisid uinutavad kogemata Lumi. Kas nad suudavad olukorra enne mängu algust heastada?

09:39 Lastehommik - Lego Ninjago (H2/E15)

Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!

09:54 Lastehommik - Lego Ninjago (H2/E16)

Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!

10:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E4) *

Millal muutub lihtne liialdamine hävitavaks sõltuvuseks? Millest tekivad ohtlikud mustrid, mis panevad liialdama alkoholi, narkootikumide, toidu, hasartmängude, seksi ja suhetega? Kas millegi ohtliku asendamine ohutuga on pääsetee? Oma isiklikku kogemust jagavad saates filmirežissöör Peeter Simm ja koolitaja Aigi Vahing, lisaks paneb Marilyn kaarte mõnel päevajalisel ning vaatajate poolt välja pakutud teemal.

11:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E6) *

Kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Emad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse. Oma meeskonnatöö oskused panevad proovile sportlik ujumistreenerist õpetaja Ingrid ja tema iluvõimlejast tütar Mirtel ning turundaja ja pererestorani pidav Helen koos kunstilembese ketsidisainerist tütre Elise Lisseliga. Saatejuht Robert Rool.

12:00 Kui vana ma olen? (H2/E7) *

Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob uuel hooajal ekraanile veelgi kirevama seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele veelgi põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

13:00 Kümnest kümme (H1/E5) *

Uurijatel tuleb välja selgitada, kas lapseootel naise kadumise taga on kuritegu või midagi muud, avanevad keerulised peresuhted, mis viivad ootamatu tragöödiani. Saara on lõpuks valmis valusatele lapsepõlvemälestustele otsa vaatama ning palub oma vanematega juhtunu uurimiseks Evelini abi. Pauli vanematel on pojale ootamatu uudis.

14:00 Laula mu laulu (H3/E2)

Tänase õhtu perenaine on Anne Veski. Tema loominguline kullafond on piiritu ja Annel pole aimugi, milliste hittide uusversioonidega Koit, Maarja-Liis, Pearu, Jaanus, Hanna-Liina ja Jaan teda täna üllatavad.

15:00 Müstilise kellaga maja (The House with a Clock in Its Walls) FILM

Maagiline seiklusfilm jutustab 10-aastasest orvuks jäänud Lewisest, kes läheb elama oma onu Jonathani vanasse krääksuvasse majja, millel on salapärane tiksuv süda. Lewise unise ilmega uues kodulinnas aga hakkab pulbitsema elu, kui poiss kogemata surnud äratab ning siis end sortside ja nõidade maailmast leiab.

17:00 Mesinädalad Normandias (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise in die Normandie) FILM

Seekord satuvad koos pulmareisile kaks väga erinevat paari. Nende ainus ühine joon on see, et armuti esimesest silmapilgust. Siiski on värsketel lapsevanematel Tobiasel ja Annalenal tõsine probleem, mida nad tegelikult laevale Laura ja Tomi abiga lahendama tulid.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E279)

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Südamesoov (H1/E6)

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

21:05 Teletop (H2/E6)

Lõpuks ometi on nad tagasi! Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

22:05 Meg (The Meg) FILM

Väljasurnuks peetud hiiglaslik elukas ründab rahvusvahelise veealuse elu jälgimise programmi allveelaeva. Ja meeskonnal pole Vaikse ookeani sügavusest pääsu. Ajaga võidu joostes palkab visionäärist Hiina okeanograaf tütre Suyini soove eirates süvaveesukelduja Jonas Taylori päästma allveelaevameeskonda ja ookeani suure hädaohu käest. Keegi ei tea aga, et Taylor on selle hirmuäratava 20 meetri pikkuse haiga juba aastaid varem kohtunud. Suyiniga koostööd tehes tuleb tal hirmudega silmitsi seista ja ookeanipõhjas lõksus olijate päästmiseks oma eluga riskida. Nii satubki ta taas vastamisi kõigi aegade võimsaima ja suurima kiskjaga.

00:30 Mina, Frankenstein (I, Frankenstein) FILM

Fantastiline põnevusmärul! 200 aastat pärast loomist on saatanliku dr Frankensteini surematu kätetöö Adam endiselt liikvel. Sattudes keset sõda, on Adam sunnitud võitlema nendega, kes tahavad ta igavest elu ära kasutada, ja takistama neil inimkonda hävitada.

02:20 2:22 (2:22) FILM

Pinget kruviv põnevik. Lennujuht Dylanil õnnestub ära hoida kahe reisilennuki kokkupõrge tänu salapärasele sähvatusele, mis toimub täpselt kell 2:22. Dylanil tekib romantiline suhe lennukis viibinud Saaraga, kellega seob sõnulseletamatu side. Üheskoos on nad ka edaspidi pahaendeliste sündmuste tunnistajateks, mis lõppevad alati just täpselt 2:22. Maagilise kellaajaga müsteerium vajab lahendamist.

04:05 Maja võidab alati * (The House) FILM

Komöödiafilm. Scott ja Kate Johansen kaotavad oma tütre Alexi kolledžifondi raha ja püüavad meeleheitlikult summat tagasi teenida, et nende tütar saaks ülikooli mina. Naabrimehe Franki abiga otsustavad nad tema majas põrandaaluse kasiino avada.

05:35 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7504) *

Chloe korraldab Arile ja Miale ootamatu kohtingu. Kuigi alguses on olukord ebamugav, jõuab Ari arusaamisele, et ta peab Maci maha jätma. Bella on pahane, et Dean tema nõusolekut Amberi sissekolimiseks ei küsinud. Martha maskeerib oma kunstistuudio Kieranile koduks ja jääb teda ootama.

06:45 Kodus ja võõrsil (H33/E7505) *

Ziggy saab teada, et Mac on rase ja ei suuda otsustada, kas rääkida Arile või mitte. Mia saab teada, et Ari jättis Maci maha, kuid ta tunded pole ikkagi selged. Bella ja Nikau hauvad plaani, et Chloe ja Ryder sõbruneks, kuid ootamatult röövitakse kõik neli. Tori ja Christian naasevad Melbourne’ist.

07:15 Kodus ja võõrsil (H33/E7506) *

Noored saavad teada, et nad röövis Paul oma jõuguga ning ta nõuab Tanet ja Ari vahetuskaubana endale. Mia naaseb endalegi ootamatult Ari embusesse, kuid nende õnn jääb laste kadumise pärast üürikeseks. Tori topib oma nina liigselt Justini ja Leah’i majaostu.

07:40 Kodus ja võõrsil (H33/E7507) *

Ari ja Tane saabuvad noori päästma. Kõik jäävad ellu ja terveks, kuid Mia ei suuda Ari mustrite kordumist taluda ning lahkub koos Chloega. Ka Ziggy ei suuda Tanet enam usaldada. Irene saab aimu Martha vaimse haiguse tõsidusest.

08:10 Kodus ja võõrsil (H33/E7508) *

Amber teeb Deani ja Ziggy suhtlemise kohta ennatlikke järeldusi ning otsustab välja kolida. Irene seletab Roole ja Alfile Martha olukorda. Mac ei suuda otsustada, kas rääkida Arile lapsest või mitte ning palub Deanilt nõu.

08:40 Tere tulemast! (E32) *

Saates Tere tulemast! läheme külla Respo Haagised AS-ile. Ettevõte pälvis tänavu Tartumaa parima tööandja tiitli. Kuidas selle tiitlini jõuti ning mis on Respo peamised edusaladused, sellest saates räägimegi. Tere tulemast Resposse! Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

09:10 Hooaeg (H2021/E9) *

Tänase saate on vallutanud põnevad iluteemad. Nii teeme tutvust depilatsiooni kui ka kuiva naha hoolduseks mõeldud toodetega. Toome ekraanile ka säravaimad hetked messilt Ilu Sõnum.

09:45 Top Shop
10:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (H5/E1)

Ramsay läheb päästma tapase baari nimega Runaway Girl, mida peavad kaks sõpra, kes on omavahel sõjajalal. Söögisaal on pime urgas ja pakutav toit üles soojendatud. Kas Ramsay suudab sõbrad lepitada ja söögikohas korra majja lüüa?

11:05 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (H5/E2)

Restoran-ööklubi The Runaway Girl Sheffieldi kesklinnas on kokkuvarisemise äärel. Raha voolab välja ja sõpradest restoranipidajad on omavahel sõjajalal. Omanik Justin ei kuula mõistuse häält ja ta parimast sõbrast peakokal on sellest kõigest kõrini.

12:10 Trimmi, punni, trimmi (H2/E5)

Jessil on raskusi Jeremyle treeneriks olemisega. Cary kahtleb Parneille'i pühendumuses ning Toni ja Felicia otsustavad ära kasutada oma sidet õdedena, et ühiselt eesmärgi poole rühkida.

13:05 Mida teha, kui on keha? (H1/E4)

Bradley, kes on eluaeg blond olnud, soovib ekstreemsest soengumuutust koos sobivate kulmudega. Hannah vajab laserepilatsiooni liigsete kehakarvade eemaldamiseks.

14:10 Armunute kalliskivi * (The Charm of Love) FILM

Romantiline seiklusfilm kunstiajaloolasest Maddie Turnerist, kes on ekspert nii vanade artefaktide kui meeste peletamise alal. Muuseumi rikka annetaja soovil läheb ta Kariibidele otsima legendaarset armastajate kivi. Saarel kohtab ta aga usaldamisraskustega hotelliärimeest Andrew Fitzpatricku, kes aitab teda otsingutel. Kas on võimalik, et Maddie leiab lisaks kivile ka tõelise armastuse?

16:05 Amanda Knox: mõrvaprotsess Itaalia moodi (Amanda Knox: Murder on Trial in Italy) FILM

Tõsielul põhinev krimidraama mõrvast, mis šokeeris kogu maailma. Seattle’ist pärit vahetusüliõpilast Itaalias süüdistati oma ühikakaaslase armutus mõrvamises. Itaalia prokurör ja press maalisid temast verdtarretava pildi, aga filmi fookuses on küsimus, kas Amanda Knox oli lõpuks ikkagi süüdlane või hoopis ohver?

18:00 Otse! Tallinna panoraam (H2021/E75)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

19:00 Doktor Murphy (H3/E4)

Haiglatiimil tuleb tegeleda paranoilise patsiendiga, kes kahtlustab, et teda tahetakse tappa. Claire ravib naist, kes ei tunne valu, mis seab ohtu nii tema elu kui abielu. Nii Shauni kui ka dr Glassmani romantilist suhet tabab kriis.

20:00 New Amsterdam (H1/E22)

Sharpe püüab välja nuputada loomingulist meetodit Maxi aitamiseks. Kapoorile tulevad ootamatud uudised. Reynoldsi ja Evie suhe jõuab uuele tasandile ning üks arstides teeb elumuutva otsuse.

21:00 Jubetar (The Duff) FILM

Komöödiafilm! Bianca on keskkooli lõpuklassi õpilane, kelle maailm vajub kokku päeval, mil tema hea sõber nimetab teda sõbrannade Ju.P.S.iks (Jube Paks Sõbranna). Olles maailmas, mis on peapeale pööratud, eirab Bianca oma lemmikõpetaja nõuandeid ja kuulab hoopis Wesley tarkusi, et pääseda määratud saatusest ja puhastada oma nimi igaveseks. Seda tehes loodab ta, et teda märkab Toby, ning ta suudab ka ära teha kooli armutule piigale Madisonile, meenutades kõigile, et oluline pole see, milline sa välja näed või kuidas sa käitud. Me kõik oleme kellegi Ju.P.S.id... Ja see on täiesti normaalne.

23:05 Kiiksuga seks (H1/E2)

Naudinguterohke erootiline õhtusöök rahuldab nii külaliste seksuaalsed kui kulinaarsed fantaasiad. Kolm modernset burleskitari näitavad publikule oma kehasid ja räägivad oma elufilosoofiatest. Tavaline paar otsustab oma magamistuppa lasta ootamatu kolmanda inimese.

00:10 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (H5/E1) *

Ramsay läheb päästma tapase baari nimega Runaway Girl, mida peavad kaks sõpra, kes on omavahel sõjajalal. Söögisaal on pime urgas ja pakutav toit üles soojendatud. Kas Ramsay suudab sõbrad lepitada ja söögikohas korra majja lüüa?

01:10 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (H5/E2) *

Restoran-ööklubi The Runaway Girl Sheffieldi kesklinnas on kokkuvarisemise äärel. Raha voolab välja ja sõpradest restoranipidajad on omavahel sõjajalal. Omanik Justin ei kuula mõistuse häält ja ta parimast sõbrast peakokal on sellest kõigest kõrini.

02:05 Doktor Murphy (H3/E4) *

Haiglatiimil tuleb tegeleda paranoilise patsiendiga, kes kahtlustab, et teda tahetakse tappa. Claire ravib naist, kes ei tunne valu, mis seab ohtu nii tema elu kui abielu. Nii Shauni kui ka dr Glassmani romantilist suhet tabab kriis.

02:45 New Amsterdam (H1/E22) *

Sharpe püüab välja nuputada loomingulist meetodit Maxi aitamiseks. Kapoorile tulevad ootamatud uudised. Reynoldsi ja Evie suhe jõuab uuele tasandile ning üks arstides teeb elumuutva otsuse.

03:25 Postimees.ee
06:20 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:50 Rooli võim (H2021/E8) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

07:20 Kuldvillak (H2021/E278) *

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Tänases valmiste erisaates on stuudios Marek Strandberg, Timo Tarve ja Rein Lang. Saatejuht Eeva Esse.

07:55 Putini portree

Venemaa president Vladimir Putin on maailmas üks väheseid inimesi, kellel on võimu teha mida iganes, hoolimata sellest, mida keegi teine asjast arvab. Selles filmis tutvustavad endist KGB meest inimesed, kes teda kõige paremini tundsid.

08:55 Natside hiigelrajatised (H5/E3)

Wehrmachti taganemine Nõukogude Liidu territooriumilt tõi kaasa viimase suure hiigelrajatiste ehitamise laine, sest sakslased teadsid, et Punaarmee alustab peagi pealetungi. Kiiruga ehitatud kaitserajatistel oli tegelikult vaid üks eesmärk - Saksamaa tolleks hetkeks juba vältimatu kaotuse edasilükkamine.

09:55 Mis tegelikult juhtus? (H3/E2)

Sõjafilm "Ainus ellujäänu" räägib sangarlikust USA sõdurist Marcus Luttrellist, kes saadeti 2005. aastal kurikuulsat Talibani komandöri Ahmad Shahi tapma, kuid kes nurjunud operatsiooni käigus vangi langes. Nüüd saavad esmakordselt sõna mehe vangistajad, kes oma tegevusega tema elu päästsid.

10:50 Mis tegelikult juhtus? (H3/E3)

"Kapten Phillips“ räägib tõestisündinud loo vaprast laevakaptenist, kes Somaalia piraatide küüsi langedes otsustas neile vastu astuda ning päästis nõnda oma laeva. Ent Tom Hanksi poolt kehastatav kapten polnud laeval üksi ning tema teenimatult varju jäänud kolleegidel on juhtunu kohta nii mõndagi öelda.

11:50 300: Impeeriumi sünd * (300: Rise of an Empire) FILM

Fantaasiamärulist kinohiti "300" eepilise saaga järgmise peatüki tegevus toimub uuel lahinguväljal - merel. Väejuht Themistokles püüab lõhenenud Kreeka ühte liita ja viib sõdurid lahingusse, mis muudab tervet sõja kulgu. Themistokles astub hiiglasliku Pärsia sõjaväe vastu, mida juhivad end jumaluseks kuulutanud Xerxes ja Pärsia laevastiku kättemaksuhimuline väejuht Artemesia. Film ei sobi alaealistele.

13:55 Seitsme õe saladus (Seven Sisters) FILM

Mitte just kõige kaugemas tulevikus on maailma räsimas tohutu ülerahvastatus ning näljahädad, mistõttu on pea kõik valitsused võtnud kasutusele karmi "üks laps pere kohta" poliitika. Kuid ühte perre sünnivad identsed seitsmikud, mis sunnib nende vanaisa mängima ohtlikku peitusemängu spetsiaalse Lastejaotusbürooga, mille eesotsas langetab otsuseid karm ja konkreetne Nicolette Cayman. Seitse õde on saanud endale nimed erinevate nädalapäevade järgi, kuid avalikkuses on kõikidel õdedel üks ühine identiteet: Karen Settman.

16:20 Patriootide päev * (Patriot's Day) FILM

Põnevusdraama 2013. aastal Bostoni maratonil kärgatanud plahvatusest... Politseiseersant Tommy Saunders, vaprad ellujääjad, sündmuspaigale saabunud esmaabitöötajad ja uurijad jooksevad kohutava terroriakti järel ajaga võidu, et järgmist rünnakut ära hoida. Eriagent Richard Deslauriersi, politseiülem Ed Davise, seersant Jeffrey Pugliese ja medõe Carol Saundersi põimuvad lood loovad ajaloo keerukaima ja põnevaima inimjahi.

19:00 Manifest (H1/E10)

Michaela satub erilist juhtumit lahendama. Ben tahab iga hinna eest oma pere kaitsta ja leiab endale seeläbi uue vaenlase. Cal ei suuda leppida sellega, et Ben nii vähe kodus on ja see ähvardab kogu pere dünaamikat muuta.

20:00 Vaid vapratele (Only the Brave) FILM

Põnevusdraama tegevus toimub aastal 2007, Arizonas. Prescotti linna tuletõrje on kaotamas võitlust metsatulekahjudega, appi saabub teise piirkonna isepäine tuletõrjeässade tiim, kes kohalike teadmisi eirab. Seetõttu soovib Eric Marsh organiseerida ise oma linna tuletõrje eriüksuse ja värbab korralikult kirju meeskonna. Treeningute, väljakutsete ja kogemuste toel sünnib võimas Granite Mountain tuletõrjeässadest eliittiim, mille võimed pannakse tõsiselt proovile 2013. aastal ajaloolise Yarnell Hilli metsatulekahju ohjamisel…

22:40 Valerian ja tuhande planeedi linn (Valerian and the City of a Thousand Planets) FILM

Valerian ja Laureline on kogu universumis korda hoidvad inimterritooriumite valitsuse eriagendid. Valeriani ja Laureline’i ülemus saadab nad missioonile vapustavasse galaktikatevahelisse linna Alpha, mis on kõikjalt universumist pärit tuhandetest liikidest koosnev üha kasvav metropol. Alpha 17 miljonit elanikku on aja jooksul segunenud. Nad on ühendanud oma anded, tehnoloogia ja ressursid kõigi hüvanguks. Kuid kahjuks ei ole kõigil samad eesmärgid. Tegutsema on asunud nähtamatud jõud, mis meie rassi suurde ohtu seavad...

01:20 Putini portree *

Venemaa president Vladimir Putin on maailmas üks väheseid inimesi, kellel on võimu teha mida iganes, hoolimata sellest, mida keegi teine asjast arvab. Selles filmis tutvustavad endist KGB meest inimesed, kes teda kõige paremini tundsid.

02:15 Natside hiigelrajatised (H5/E3) *

Wehrmachti taganemine Nõukogude Liidu territooriumilt tõi kaasa viimase suure hiigelrajatiste ehitamise laine, sest sakslased teadsid, et Punaarmee alustab peagi pealetungi. Kiiruga ehitatud kaitserajatistel oli tegelikult vaid üks eesmärk - Saksamaa tolleks hetkeks juba vältimatu kaotuse edasilükkamine.

03:05 Manifest (H1/E10) *

Michaela satub erilist juhtumit lahendama. Ben tahab iga hinna eest oma pere kaitsta ja leiab endale seeläbi uue vaenlase. Cal ei suuda leppida sellega, et Ben nii vähe kodus on ja see ähvardab kogu pere dünaamikat muuta.

03:45 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

04:20 Postimees.ee