Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 23.10.2021

06:00 Mesinädalad Küklaadidel * (Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise auf die Kykladen) FILM

Seekord pidi Tom laeval paari panema vaid ühe paari, kuid vahetult enne väljasõitu leidus siiski veel teinegi paar: Nina ja Casper tutvusid Kopenhagenis ühes restoranis, armusid ning otsustasid Egeuse merele mesinädalatele sõita. Mõlemal on saatjaks kaasas ema. Kõigile üllatuseks selgub, et emad olid omal ajal head sõbrannad. Siis aga läksid tülli ja pole sestsaadik enam kohtunud.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E3)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E9)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H1/E15)

Lumi valitakse koolis “Lumivalgekese” etenduses mängima kurja nõida ning pöialpoiste abiga avastab ta oma nurjatumat poolt.

09:30 Lastehommik - Lego Ninjago (H2/E13)

Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!

09:45 Lastehommik - Lego Ninjago (H2/E14)

Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!

10:00 Tere tulemast! (E32)

Saates Tere tulemast! läheme külla Respo Haagised AS-ile. Ettevõte pälvis tänavu Tartumaa parima tööandja tiitli. Kuidas selle tiitlini jõuti ning mis on Respo peamised edusaladused, sellest saates räägimegi. Tere tulemast Resposse! Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

10:30 Hooaeg (H2021/E9)

Tänase saate on vallutanud põnevad iluteemad. Nii teeme tutvust depilatsiooni kui ka kuiva naha hoolduseks mõeldud toodetega. Toome ekraanile ka säravaimad hetked messilt Ilu Sõnum.

11:00 Kodustiil (H6/E4)

Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks! Saatejuht Jaanus Koort!

11:30 Tuhat tervist (H4/E6)
12:00 Rooli võim (H2021/E8)

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

12:30 Reede ÕHTU! *

Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

13:30 Legendide lahing (E5)

Lõbus teleshow paneb Eesti kuulsused omavahel vaimukalt räppima! Kes neist on ägedaim riimiseadja ja kelle sõna tabab täpselt kümnesse? Meelelahutajad, poliitikud, sportlased, kultuuritegelased – kõigil on võimalus öelda, mida nad oma paarilisest arvavad. Kes põrmustab vastase ehk kelle mikrofon kukub – lahingu võitja otsustab stuudiopublik!

14:30 ESSE (H2/E7) *

13-aastane Laura saab keskealistelt meestelt siivutuid pakkumisi. Avameelse intervjuu annab kiusamise tõttu elust lahkunud Heldin Noole ema Irma Nool. Internet areneb nii peadpööritava kiirusega, et sellega jõuavad järge pidada vaid kõige nooremad. Mida lapsed internetis teevad? Millised on seal valitsevad ohud? Teemat avavad Eesti juutuuber-laste teerajaja, nüüd täiskasvanuikka jõudnud Maria Rannaväli, ajakirjanik Kristjan Ojang, netiturvalisuse spetsialist Malle Hallimäe ning veebipolitseinik Jana Frolova-Alferjev.

15:30 Kuuuurija (H12/E6) *

Seekord sõidab Katrin Lust Kosele, kus üks perekond ostis täiesti uue maja, kuid pärast majatehingu sõlmimist ilmnesid olulised ehitusvead. Mida teha, kui uut kodu ostes saad tagantjärele aru, et asjad pole kõige paremas korras ja kas ainus lahendus on ette võtta pikk kohtutee?

16:30 Südamesoov (H1/E5) *

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

17:30 Roaldi retked Eestis (H3/E4) *

Vanadel eestlastel oli kaks kõige olulisemat püha kohta - hiis ja saun! Eestlased on ajalooliselt käinud saunas nii sünnitamas kui suremas ning viibinud seal ka kosjas ja pulmas. Roald Johannson põrutab taaskord Tallinnast välja ning otsib üles kõige vanemad külasaunad Eestis - Kadrina alevikus Lääne-Virumaal ning Koosa külas Peipsiääre vallas. Vihad likku ja hüva leili!

18:30 Jälg (H5/E6)

Oma keskkonnajälje vähendamine võib ühele inimesele tunduda keeruline ülesanne. Kui aga paljude soovid ühes kohas kohtuvad, on mõju kohe palju selgemalt näha. Marko Matvere vaatab, kuidas pandinõud võiks maailma muuta. Heidi Hanso lööb aga ise käed külge, kui teemaks on suuremahuline kaubatransport.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E6)

Kaasahaaravas telesõus astuvad perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Emad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse. Oma meeskonnatöö oskused panevad proovile sportlik ujumistreenerist õpetaja Ingrid ja tema iluvõimlejast tütar Mirtel ning turundaja ja pererestorani pidav Helen koos kunstilembese ketsidisainerist tütre Elise Lisseliga. Saatejuht Robert Rool.

20:30 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, seiklevad taas! Seekord võtavad nad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki.

21:30 Miss Eriagent (Miss Congeniality) FILM

Menukas komöödia FBI naisagendist, kes saab salajase ülesande osaleda Miss USA valimistel. Üritust ähvardab terrorist, kelle tabamiseks peab keegi agentidest missikandidaatide sekka imbuma. Pole kerge FBI ridadest sellist naist leida, kuid saanud kerge lihvi, sobib eriagent Hart suurepäraselt. Kuigi viimane pole iial kandnud kleiti, meiki ega kõrgeid kontsi, on ta oma missiooni nimel valmis nii mõndagi välja kannatama...

00:00 Minu pirakas Kreeka pulm 2 (My Big Fat Greek Wedding 2) FILM

Romantilise komöödia järjelugu, kus avaldatakse üks perekonnasaladus, mis toob taas kokku Portokalose klanni, et pidada maha veelgi suurejoonelisem ja kreekapärasem pulm! Tütar Paris töötab ikka veel oma vanemate restoranis ja valmistub kooli lõpetama. Toulal ja Ianil on abieluprobleeme ja selgub, et nad ei olegi ametlikult abielus...

01:50 Patriootide päev (Patriot's Day) FILM

Põnevusdraama 2013. aastal Bostoni maratonil kärgatanud plahvatusest... Politseiseersant Tommy Saunders, vaprad ellujääjad, sündmuspaigale saabunud esmaabitöötajad ja uurijad jooksevad kohutava terroriakti järel ajaga võidu, et järgmist rünnakut ära hoida. Eriagent Richard Deslauriersi, politseiülem Ed Davise, seersant Jeffrey Pugliese ja medõe Carol Saundersi põimuvad lood loovad ajaloo keerukaima ja põnevaima inimjahi.

04:05 Nende esimene aasta * (I Give It a Year) FILM

Romantiline komöödia. Nende esimene aasta algab sealt, kus teised romantilised komöödiad lõpevad. Alates nende kohtumisest peol, on ambitsioonikas tipptegija Nat ja hädine kirjanik Josh olnud väga õnnelikud, hoolimata nende erinevustest. Josh on mõtleja ja Nat tegija, aga säde nende vahel on ilmselge. Nende pulm oli tõeline unelm, kuid mitte keegi nende perekonnast ja sõpradest, rääkimata kirikuõpetajast, kes nad paari pani, ei usu, et see suhe jääb kestma. Joshi endine tüdruksõber Chloe ja Nati nägus ameeriklasest klient Guy oleks igati heaks alternatiiviks. Lähenemas on noorpaari esimene pulma-aastapäev ja kumbki ei taha esimesena alla anda, kuid kas nad peavad vastu?

05:50 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:05 Mudilaste saladused (H3/E3)

Tänases osas näeme, kuidas viieaastased eksperimenteerivad erinevate identiteetidega, mis kuulub nende eneseavastamise juurde. Miylah peab end poisitariks ja ei taha tüdrukute mänge mängida, aga mis juhtub, kui tema uus sõber Zaina tahab talle meikimist õpetada? Jack tundub olevat tüüpiline poiss, või varjab see karmi-kuti imago tema õrnemat poolt?

07:10 Üks eriline loomakliinik (H5/E15)

Cornwallist kohale sõitnud pere loodab päästa kutsika jalga amputeerimisest. Eakas Rodeesia ridgeback saab vähidiagnoosi. Segavereline koer vajab elupäästvat puusaoperatsiooni.

08:15 Top Shop
08:30 Gordon, Gino ja Fred ringreisil (H2/E1)

Eduka Euroopa tuuri edust tiivustatud Gordon Ramsay, Gino D’Acampo ja Fred Sirieix võtavad nüüd ette seiklused Ameerikas. Gordon loodab innukalt pakkuda Ginole ja Fredile kulinaarseid naudinguid. Gordoni jaoks on USA toiduvalmistamise ja toiduainete toodangu esirindel, kuna tegu on ainulaadse sulatusahjuga eriilmeliste inimeste ja kultuuride näol. Konservatiivsemad kokad Gino ja Fred selles nii veendunud pole. Esimene sissejuhatav osa on jõulueri, kus "kolm tarka" seiklevad ja ammutavad kulinaarset inspiratsiooni Marokos.

09:30 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E7)

Jamie vürtsitab õhtusöögikogemust omamoodi piri-piri kanaga. Teiseks roaks on suitsutatud tursast tehtud kalakotletid, mille kõrvale serveeritakse koorest murulaugukastet.

10:00 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E8)

Jamie teeb klassikalisest vorstivormiroast portobello seentega, õlle ja sibulakastmega sama hea taimse versiooni. Lisaks õpetab ta, kuidas teha kohtinguks täiuslikku steiki.

10:30 Lustakad karud: Müstiline talv (Boonie Bears: A Mystical Winter) FILM

Animafilm! Suur lumetorm Männipuu Mäel paneb kõik oma jäise loitsu alla. Kohale ilmub veider, aga tuttava moega kuju, kes toob kaasa mälestusi karu minevikust. Saabub ka kamp võõraid, kes püüavad salapärast olevust kätte saada, ja tekitavad metsas kaose. Lugu uutest suhetest, vanade proovilepanekust ja vaprast võitlusest, et päästa Männipuu Mägi!

12:30 Kuidas armatseda nagu inglane (Some Kind of Beautiful) FILM

Romantiline komöödia Richardist, kes on päevasel ajal edukas ja lugupeetud professor Suurbritannias. Öösiti aga mõnuleb Richard pidevalt oma romantilistes fantaasiates koos ilusate üliõpilastega. Ja kui Kate, mehe hurmavalt kaunis ja noor sõbratar, teatab oma rasedusest, on Richard tõsises šokis! Jättes oma fantaasiad seljataha, mees abiellub ja kolib naise juurde Los Angelesesse. Ei võta kaua, kui Richard mõistab, et mineviku eest on raske põgeneda. Kuid siis teatab Kate, et tal on tekkinud tunded kellegi teise vastu. Lahutuse järel on Richard vaba, et kolida Kate õe Olivija juurde, kellesse mees armus juba enne abiellumist… Film ei sobi alaealistele.

14:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7504)

Chloe korraldab Arile ja Miale ootamatu kohtingu. Kuigi alguses on olukord ebamugav, jõuab Ari arusaamisele, et ta peab Maci maha jätma. Bella on pahane, et Dean tema nõusolekut Amberi sissekolimiseks ei küsinud. Martha maskeerib oma kunstistuudio Kieranile koduks ja jääb teda ootama.

15:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7505)

Ziggy saab teada, et Mac on rase ja ei suuda otsustada, kas rääkida Arile või mitte. Mia saab teada, et Ari jättis Maci maha, kuid ta tunded pole ikkagi selged. Bella ja Nikau hauvad plaani, et Chloe ja Ryder sõbruneks, kuid ootamatult röövitakse kõik neli. Tori ja Christian naasevad Melbourne’ist.

15:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7506)

Noored saavad teada, et nad röövis Paul oma jõuguga ning ta nõuab Tanet ja Ari vahetuskaubana endale. Mia naaseb endalegi ootamatult Ari embusesse, kuid nende õnn jääb laste kadumise pärast üürikeseks. Tori topib oma nina liigselt Justini ja Leah’i majaostu.

16:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7507)

Ari ja Tane saabuvad noori päästma. Kõik jäävad ellu ja terveks, kuid Mia ei suuda Ari mustrite kordumist taluda ning lahkub koos Chloega. Ka Ziggy ei suuda Tanet enam usaldada. Irene saab aimu Martha vaimse haiguse tõsidusest.

16:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7508)

Amber teeb Deani ja Ziggy suhtlemise kohta ennatlikke järeldusi ning otsustab välja kolida. Irene seletab Roole ja Alfile Martha olukorda. Mac ei suuda otsustada, kas rääkida Arile lapsest või mitte ning palub Deanilt nõu.

17:00 Laura müsteeriumid (H2/E7)

Laura ja ta meeskond ajavad rahvusvaheliste smuugeldajate jälgi, kui rase naine teepervelt surnuna leitakse. Peagi saab selgeks, et ei kaubelda üldse nende kaupadega, mida uurijad eeldasid.

18:00 Armastuse malev (H1/E3) *

Kas rulaga Armastuse malevasse sisse kihutanud Rauno ja sportliku Angela esimesest pilgust süttinud „jaanituli“ jääbki põlema? Mida näevad otsekohese jutu ja hoolitsetud välimusega Raunos ülejäänud laagrilised? Saatesse saabub uus osaline ja Sander loodab, et lõpuks ometi on saatus tema palvetele vastanud.

19:00 Doktor Murphy (H3/E3)

Claire'il seisab ees esimene iseseisev operatsioon, kuid komplikatsioone jagub nii tööl kui kodus. Ülejäänud tiim tegeleb sportkalastamise käigus viga saanud kalastajaga, üritades samal ajal tema saaki mitte vigastada.

20:00 New Amsterdam (H1/E21)

Max satub vastuollu haigla juhtkonnaga, kui ta tuvustab oma uut plaani kindlustuseta patsientide ravimiseks. Iggyl on raske leppida tema vastu esitatud süüdistusega ja Sharpe püüab oma asejuhi rolli sisse elada.

21:00 Armunute kalliskivi (The Charm of Love) FILM

Romantiline seiklusfilm kunstiajaloolasest Maddie Turnerist, kes on ekspert nii vanade artefaktide kui meeste peletamise alal. Muuseumi rikka annetaja soovil läheb ta Kariibidele otsima legendaarset armastajate kivi. Saarel kohtab ta aga usaldamisraskustega hotelliärimeest Andrew Fitzpatricku, kes aitab teda otsingutel. Kas on võimalik, et Maddie leiab lisaks kivile ka tõelise armastuse?

22:55 Kiiksuga seks (H1/E1)

Erootiline pidžaamapidu Atlantas avaldab noorele seiklushimulisele paarile nende tõelised ihad. Virtuaalreaalsust ja kõditunnet kombineerides jõutakse täiesti uue pornograafiatüübini. Äsja vähist paranenud paar otsustab naasta kelmika voodielu juurde, mis neid algselt kokku viis.

00:10 Kuidas armatseda nagu inglane * (Some Kind of Beautiful) FILM

Romantiline komöödia Richardist, kes on päevasel ajal edukas ja lugupeetud professor Suurbritannias. Öösiti aga mõnuleb Richard pidevalt oma romantilistes fantaasiates koos ilusate üliõpilastega. Ja kui Kate, mehe hurmavalt kaunis ja noor sõbratar, teatab oma rasedusest, on Richard tõsises šokis! Jättes oma fantaasiad seljataha, mees abiellub ja kolib naise juurde Los Angelesesse. Ei võta kaua, kui Richard mõistab, et mineviku eest on raske põgeneda. Kuid siis teatab Kate, et tal on tekkinud tunded kellegi teise vastu. Lahutuse järel on Richard vaba, et kolida Kate õe Olivija juurde, kellesse mees armus juba enne abiellumist… Film ei sobi alaealistele.

01:55 Doktor Murphy (H3/E3) *

Claire'il seisab ees esimene iseseisev operatsioon, kuid komplikatsioone jagub nii tööl kui kodus. Ülejäänud tiim tegeleb sportkalastamise käigus viga saanud kalastajaga, üritades samal ajal tema saaki mitte vigastada.

02:40 New Amsterdam (H1/E21) *

Max satub vastuollu haigla juhtkonnaga, kui ta tuvustab oma uut plaani kindlustuseta patsientide ravimiseks. Iggyl on raske leppida tema vastu esitatud süüdistusega ja Sharpe püüab oma asejuhi rolli sisse elada.

03:25 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E7) *

Jamie vürtsitab õhtusöögikogemust omamoodi piri-piri kanaga. Teiseks roaks on suitsutatud tursast tehtud kalakotletid, mille kõrvale serveeritakse koorest murulaugukastet.

03:50 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E8) *

Jamie teeb klassikalisest vorstivormiroast portobello seentega, õlle ja sibulakastmega sama hea taimse versiooni. Lisaks õpetab ta, kuidas teha kohtinguks täiuslikku steiki.

04:10 Laura müsteeriumid (H2/E7) *

Laura ja ta meeskond ajavad rahvusvaheliste smuugeldajate jälgi, kui rase naine teepervelt surnuna leitakse. Peagi saab selgeks, et ei kaubelda üldse nende kaupadega, mida uurijad eeldasid.

04:50 Postimees.ee
06:40 PURE ETCR 2021 (H2021/E5)

Uus elektriringrajaautode võistlussari - PURE ETCR 2021! Elektriautode ilmumine tänavapilti ei ole enam midagi uut. Ka ringrajaautode võistlussarjas kihutatakse juba elektriautodel. Esimene etapp võimsatel 500 kw elektriautode võistlussarjas kihutatakse Itaalias Vallelunga autodroomil Roomas. Sel hooajal on kavas veel 4 etappi - Itaaliale järgnevad võidukihutamised Hispaanias, Taanis, Ungaris ja viimane finaaletapp Lõuna-Koreas. Näitame kokkuvõtteid ajaloolisest uue võistlussarja kõikidest etappidest.

07:40 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:35 Tere tulemast Tallinna kobarmessile! (E31) *

Maikuu teisel nädalavahetusel toimub Tallinna Lauluväljakul suur Tallinna kobarmess, mis koosneb viiest teemamessist ja emadepäeva pidulikust tähistamisest. Kuidas edeneb messi korraldamine ja mida põnevat seal näha saab, sellest saates räägimegi. Saatejuht on Lauri Hermann. www.kobarmess.ee

09:05 Krimi *

Politseisaade.

09:35 Metsarahvamängud (H1/E3)

Armutu metsalabürint ootab uusi võistlejaid, kes peavad seekord muuhulgas aja peale pinatasid lõhkuma, sügavas soos müttama ja vastama viktoriiniküsimustele, mis võivad neile kodus jama kaela tõmmata.

10:35 Mis tegelikult juhtus? (H2/E5)

Sodiaagimõrvariks ristitud mees terroriseeris 1960. aastatel San Franciso linna ning samanimeline film näitab, kuidas peamine kahtlusalune tabatakse ja tema isik avalikustatakse. Tegelik lugu räägib aga sellest, kuidas politsei mõrtsuka peaaegu tabas, kuid seejärel käest lasi.

11:35 Mis tegelikult juhtus? (H2/E6)

Filmis „Omad poisid“ pääseb maffia peale koputanud Henry Hill tunnistajakaitse programmi raames surmast, kuid tegelikult oli Henry Hill märksa suuremas hädaohus. Ta on sunnitud maffia kättemaksu hirmus pidevalt põgenema, kuid tema elukombed panevad tema elu taas ohtu. Uskumatul kombel saab just filmist tema päästev õlekõrs, sest maffia ei saa kuulsaks saanud meest niisama lihtsalt maha lüüa.

12:30 Mis tegelikult juhtus? (H3/E1)

Legendaarse räppari Tupac Shakuri eluloofilm "All Eyez On Me" tõi ekraanile vaid 25aastaselt tapetud muusiku kirju elu, kuid jättis paljud olulised detailid mainimata. Tõeline Shakur oli palju vastuolulisem isik, kelle lühikesse ellu mahtus palju rohkem head ja ka palju rohkem halba kui filmis näidati.

13:30 Titaanide raev * (Wrath Of the Titans) FILM

Järg menufilmile "Titaanide kokkupõrge". Kümmekond aastat pärast hirmsa Krakeni üle võidu saavutamist üritab Zeusi pooljumalast poeg Perseus elada tagasihoidlikku külakaluri elu ning kasvatada oma 10-aastast poega Heliust. Samal ajal leegitseb jumalate ja titaanide vahel võimuvõitlus. Inimeste vähene pühendumine on nõrgestanud jumalate mõjuvõimu. Perseus asub rännakule allmaailma, et päästa Zeus, mis aitab kukutada titaanid ning päästa inimkonna. Selleks võtab ta appi sõjakuninganna Andromeda, Poseidoni pooljumalast poja Argenori ning langenud jumala Hephaestuse.

15:25 Küti palve (The Hunter's Prayer) FILM

Lucas on üksildane palgamõrvar, kes palgati tapma noort naist Ellat. Kui ta ei suuda päästikule vajutada, siis plaan laguneb, pannes liikuma kassi ja hiire keerdmängu. Nüüd on mõlemad surma mõistetud ja sunnitud moodustama rahutu liidu. Kogu Euroopas järeleandmatult jälitatud, on nende ainus ellujäämislootus paljastada naise perekonna jõhkra tapmise eest vastutavad isikud ja viia nad kohtu alla.

17:10 Maja võidab alati * (The House) FILM

Komöödiafilm. Scott ja Kate Johansen kaotavad oma tütre Alexi kolledžifondi raha ja püüavad meeleheitlikult summat tagasi teenida, et nende tütar saaks ülikooli mina. Naabrimehe Franki abiga otsustavad nad tema majas põrandaaluse kasiino avada.

19:00 Varjukülg (H1/E10)

Meeskond jahib äsja aktiveerunud spioone. Nad peavad ära hoidma terve rea palgamõrvu.

20:00 300: Impeeriumi sünd (300: Rise of an Empire) FILM

Fantaasiamärulist kinohiti "300" eepilise saaga järgmise peatüki tegevus toimub uuel lahinguväljal - merel. Väejuht Themistokles püüab lõhenenud Kreeka ühte liita ja viib sõdurid lahingusse, mis muudab tervet sõja kulgu. Themistokles astub hiiglasliku Pärsia sõjaväe vastu, mida juhivad end jumaluseks kuulutanud Xerxes ja Pärsia laevastiku kättemaksuhimuline väejuht Artemesia. Film ei sobi alaealistele.

22:05 Marrowbone'i saladus (The Secret of Marrowbone) FILM

Õudusfilm. 1969. aasta. Ameerika maapiirkond. Jack ja tema õde Jane ning vennad Billy ja Sam elavad vanas Marrowbone’i majas, lagunevas farmis, mis kuulus nende ema vanatädile ja on aastaid tühjana seisnud. Jackil, Jane'l, Billyl ja Samil on maailma ees saladus. Surm on aga alles esimene paljudest saladustest, mida vana Marrowbone'i maja seinad varjavad... Film ei sobi alaealistele.

00:15 Metsarahvamängud (H1/E3) *

Armutu metsalabürint ootab uusi võistlejaid, kes peavad seekord muuhulgas aja peale pinatasid lõhkuma, sügavas soos müttama ja vastama viktoriiniküsimustele, mis võivad neile kodus jama kaela tõmmata.

01:15 Varjukülg (H1/E10) *

Meeskond jahib äsja aktiveerunud spioone. Nad peavad ära hoidma terve rea palgamõrvu.

02:00 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:30 Polaarpoiss (Polaarpoiss) FILM

Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...

04:05 Postimees.ee