Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 07.06.2020

06:20 Arva, kus!? (1/4) *

Kas sina tead, kuidas teha selgeks inimese päritolu vaid kas-küsimusi küsides? Või oskad maitse järgi pihta panna vürtsika toidu päritoluriigi? Pane oma teadmised proovile uues kaasahaaravas telemängus, mis avardab maailma ja toob selle sulle koju kätte. Esimeses saates on vastamisi kaks tuntud muusikute meeskonda - Lepatriinu ehk Triinu Paomets koos Karl-Erik Taukari ja Eric Kammistega ning Stefan, Inga ning Inger. Saatejuht on Jaanus Koort.

07:20 Max 2: Valge Maja kangelane (Max 2: White House Hero) FILM

Kogupere seiklusfilm teenistuskoer Maxist, kes saadetakse Valgesse Majja ametisse. Ta kohtub seal12-aastase TJ-ga, kelle elu presidendi pojana pole sugugi lihtne. Venemaa presidendi ja tema tütre Alexandra riigivisiidi ajal palutakse TJ-l tüdruku seltsiliseks olla. Noored saavad sõpradeks ja kui nad sekeldustesse satuvad, tõttab vapper Max appi!

09:00 Aedniku aabits (67)

Tuntud ilutaim Hosta söögiks!? Täna valmistame roogi enamlevinud aiataimedest. Räägime ka sellest, kuidas saab parandada mulda?

09:30 Sõidame! (10)

Saates proovitakse nii vanemat, kui uuemat tehnikat. Testitakse elektrilise Kia e-Niro sõiduulatust ja vajutatakse gaas põhja Cupra Atecal. Põnevad vestlused, huvitavad masinad ja üllatused. Saatejuhid Raiko Ausmees, Erki Veiko, Tanel Tang.

10:00 Roaldi nädal (50)

Unine Lõuna-Eesti väikelinn Antsla muutub igal aastal augusti alguses pööraseks peo- ja laadapealinnaks. Miks tänapäeva kaubakülluse ajastul voorivad Antslasse kokku sajad kaupmehed ja kümned tuhanded kunded? Roald Johannsoni rahvalik ja lõbus reportaazh uurib, miks inimesed Hauka laata armastavad.

11:00 Kiired ja ilusad Gruusias (1/10)

Neli vägevat meelelahutajat Tanel Padar, Ott Sepp, Sepo Seeman ja Ago Anderson suunduvad suurele seiklusele läbi kuuma Gruusia. Kesk hõrke maitseid ja joovastavaid jooke ootavad nelikut ees lõbusad väljakutsed. Igasse päeva jagub lustakaid ülesandeid, aga ka sportlikke katsumusi. Kas kõvemast puust on tandem „ilusad“ Sepo ja Ago või hoopis meeskond „kiired“ Tanel ja Ott, seda hakkavadki mehed kohapeal välja selgitama.

12:00 Mürka: viimane lahing (1)

Seiklussari viib vaataja meelelahutuslikule teekonnale, mille kestel käib saatejuht Marko Kaljuveer koos eesti aegade edukaima korvpalluri Martin Müürsepaga läbi Mürka profikarjääri rajad nii Venemaal, Rootsis, Iisraelis, Kreekas kui USA-s ning kutsub saabuval sügisel peetavale tähtede mängule oma Euroopa meistritest, karikavõitjatest, NBA-lastest kui olümpialastest vanu võitluskaaslasi. Esimeses osas külastab Mürka oma sõpru Valentin Kubrakovi ja Aleksei Savrasenkot. Venemaal olles tuleb muuhulgas minna ka seiklusrikkale kalaretkele. Mis täpsemalt õngekonksu otsa satub ning kes meestest suurema saagi kogub, näete juba saatesarja avaosas.

12:30 Merevaade Matverega (13)

Marko Matvere viib merehuvilisi taas Eesti vetele ja rannikule seiklema. Hooaja avasaates sõidab ta Lõuna-Eestisse, et hakata koos tuhandete matkajatega Võrust Peipsi poole sõudma. Kas ja kui kiiresti suudab Marko läbi teha 100 kilomeetri pikkuse Võhandu maratoni? Ja millised kaunid paigad talle teele jäävad?

13:00 Kuuuurija (47) *

Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas kaasahaaravaid lugusid.

14:00 Su nädal kõlab tuttavalt (1)

Satiirisaade võtab kokku tähelepanuväärsemad ja väärimatult tähelepanuta jäänud juhtumised. Lisaks veel rajud muusikavideod, üllatavad reportaažid ja julged stuudiokülalised. Humoorikat nädalakokkuvõtet juhib Katariina Tamm koos uue jalustrabava meessaatejuhiga. Oma panuse annavad hooaja avasaatesse teiste seas ka Jan Uuspõld, Kristjan Jõekalda, Mart Müürisepp, Taavi Teplenkov, Anne Veesaar, Andrus Vaarik, Kethi Uibomägi, Urmas Vaino jpt.

15:00 Politseiakadeemia * (Police Academy) FILM

Hittkomöödia esimeses osas avatakse linnapea korraldusel õppeasutuse uksed kõigile soovijatele - sõltumata nende soost, füüsilisest vormist ja IQ tasemest. Kirjusse seltskonda satub ka pisisuli Mahoney (Steve Guttenberg), kes leiab puupäises leitnant Harrises (G.W. Bailey) lepitamatu vihavaenlase.

17:00 Saladused (85)

Aasta on 1951 ning tegevuspaigaks teater, kus peale “Libahundi” etendust hargnevate sündmuste järel on järgmisel hommikul üks näitleja arreteeritud ning äraandja võib olla ükskõik kes neljast kolleegist.

17:30 Saladused (86)

Mis juhtub kui sureb tõeline Don Juan ning teda ihaldatakse isegi peale surma? Kellel on õigus olla viimasel teekonnal ta kirstu kõrval, kellel puhata temaga kõrvuti kalmus ning kuidas teha seda nii, et kõik rahule jääksid? Just sellele küsimusele hakkavad lahendust otsima kadunukese kaks vanemat last Andres ja Leena, kelle isa lõi nende emadelt kunagi üle Koidu. Temalt omakorda aga järgmised naised.

18:00 Galileo (414)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

19:00 Otse! Suvereporter+
19:30 Kuldvillak (217)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Roaldi nädal (51)

Jehoova tunnistajate suhtes on tavalisel inimesel hulgaliselt eelarvamusi. Nad ei tähista jõule ega sünnipäeva, täielik tabu on vereülekanne ning nende kuulutustöö tänavatel ja uste taga tekitab sageli võõristust. Roald Johannson jätab aga kõik eelarvamused sinnapaika ja saab Eesti Jehoova tunnistajatega silmast silma tuttavaks.

21:05 Ellujääja (4)

Seekordsed ellujääjad elasid 33-aastase vahega üle kaks katastroofi. 1963. aastal oli modell Helle Juksar vette hädamaandunud lennuki pardal. Tõelisest katastroofist pääses Helle mitmete õnneliku juhuste kokkusattumise tõttu. Inno Kotselainen oli üks 32-st lapsest, kes istus Pala koolibussis. Bussis, mis sattus Eesti viimaste aegade ohvriterohkemasse õnnetusse!

21:35 Salajased paberid (The Post) FILM

Põnevusdraama tele-esilinastus! 1971. aasta juunis asusid New York Times, Washington Post ja USA suurimad ajalehed vapralt kaitsma sõnavabadust ning avaldasid nn Pentagoni paberid, kajastades valitsuse saladuste ulatuslikku kinnimätsimist, mis kestis 40 aastat ja millega oli seotud neli USA presidenti. Washington Posti Katherine Graham (Meryl Streep), riigi esimene naissoost ajalehekirjastaja, üritas oma rolliga alles harjuda. Ben Bradlee (Tom Hanks), ajalehe ettearvamatu ja sihikindel peatoimetaja, katsus raskustesse sattunud kohaliku ajalehe positsiooni aga tugevdada. See üllatav duo pidi jõud ühendama ning võtma vastu julge otsuse toetada New York Timesi ja astuda vastu Nixoni administratsiooni enneolematule katsele ajakirjandusvabadust piirata.

00:00 Isetu (Selfless) FILM

Ulmepõnevik. Tööstusmagnaadist miljardär Damian Hale (Ben Kingsley) on vähki suremas, kui saab ettepaneku salapäraselt organisatsioonilt pikendada elu kandes tema teadvus üle uude elujõulisse kehasse. Noore mehe kehas alustab Damian uut roosilist elu Edwardina (Ryan Reynolds), kuid peagi hakkavad painama mälupildid, mis vihjavad uue keha kahtlasele päritolule. Pannes mängu kahe mehe elukogemuse jagu oskusi ja leidlikkust tuleb Edwardil päästa nii iseennast kui oma saatusekaaslasi.

02:05 Teie kõrgeausus * (Your Highness) FILM

Seiklus-komöödia kahest printsist, laisast Thadeousist ja vaprast Fabiousest. Kui viimase pruut röövitakse, käsib kuningas lollil ja edeval Thadeousil vennale appi minna, ähvardades teda vastasel juhul kuningriigist ilmajäämisega. Nendega liitub veel naissõdalane Isabel (Natalie Portman) ja pööraselt lõbus seiklus võibki alata...

03:40 ÖÖ TV
05:30 Suvereporter+ *
06:00 Kodus ja võõrsil (7023)

Mason teeb lõpueksamid edukalt ära, Morganid korraldavad grillipeo. Tori on pettunud, et Robbo tahab oma lubadusest taganeda. Ziggy armukadedus Simone'i vastu kasvab, Jasmine pakub välja huvitava lahingustrateegia. Roo saab põneva tööpakkumise.

06:20 Kodus ja võõrsil (7024)

Ziggy kosjamoorikatsetus kukub läbi. Maggie ei luba Roo'l koolist lahkuda. Ryder aitab Raffyl õppida.

06:45 Kodus ja võõrsil (7025)

Dean veenab Chelsea't Colbyle andestama. Ryder avaldab Raffyle armastust. Ben alustab tööd uues surfipoes. Dean teeb ettepaneku hakata surfikursuseid korraldama.

07:15 Kodus ja võõrsil (7026)

Politsei küsitleb Bellat ja tüdruk taipab, et võib ema surmas süüdi olla. Raffy ja Ryder räägivad lähedastele, et on nüüd ametlikult paar. Ben ja John nääklevad, kuid lõpuks teevad rahu.

07:45 Kodus ja võõrsil (7027)

Bella üritab Colbyt ja Chelsea't lepitada. Raffy ja Ryder püüavad oma uue suhtega kohaneda. Chelsea otsustab Bayst lahkuda.

08:30 Anu ja Carola nädal aega ilma (1/7) *

Algab erutav ja enneolematu eksperimendisaade! Bravuuritar Anu Saagim ja reporter Carola Madis loobuvad üheks nädalaks kogu oma isiklikust varast. Nad annavad ära oma riided, pangakaardid, telefonid, kodu- ja autovõtmed ning mis kõige kohutavam – ka isiklikud meigivahendid ja hügieenitarbed. Puupaljastena lähevad nad vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

09:00 Trennispikker (33) *

Fookuses on selg, piitseps ja triitseps ning kerelihased. Lisavahenditest läheb vaja fitnesspalli ja kummilinti. Treener Egle Eller-Nabi.

09:30 Tuhat tervist (52)

Täna uurime, millised on sagedasemad Eesti naisi kimbutavad günekoloogilised kasvajad. Teeme jala valgeks täiskasvanute balletis. Katsume taimedega unehäirete vastu võidelda. Uurime Eesti meelelahutusmaastiku ikoonilt Allan Roosilehelt, kuidas ta seda kõike jaksab?

10:00 Hooaeg (200) *

Tänane saade tähistab esimese suvekuu algust. Räägime puhkamisest ja läheme külla Saaremaale. Samuti tutvume uue suvise pesuga ja kõrgkvaliteedilise nahahooldusega. Loomulikult räägime ka kaunitest ehetest!

10:30 Särgid ja värgid (6/12)

Kyle selgitab välja, mis elu elavad kauboid ja mille jaoks kauboisaapaid algupäraselt kasutati. Teeme kiire visiidi ka Rooma ja vaatame, mis elu sealsed kauboid elavad.

11:00 Malluka suvi (1/12) *

Staarblogija Mallukas asub hooga puhkama ja toob oma suvised seiklused teleekraanile. Suve tõmbab käima pöörane teemapidu, kus kohtab kõikvõimalikke ja -võimatuid karvaseid ning sulelisi. Mis on ideaalse suvepeo õnnestumise saladus? Malluka värvikas perekond teab ja julgeb näidata!

11:30 Mida teha, kui on keha? (20)

Hooaja viimases saates vajavad teiste seas abi naiselikumat välimust sooviv Rachel, soenguga hädas olev poliitik Josh ja Malin, kes on huulte süstimisega liiale läinud.

12:30 Gordon Ramsay koduköök (5/20) *

Täna valmivad Gordoni koduköögis briti klassikalised road väikese vimkaga.

13:00 Gordon Ramsay koduköök (6/20) *

Gordon võtab ette Prantsuse klassikud ja annab tuntud roogadele oma signatuuri.

13:30 Väike prints * (The Little Prince) FILM

Eestikeelne animafilm. Filmi keskmes on Väike Tüdruk, keda ema valmistab ette vägagi täiskasvanulikuks maailmaks, milles nad elavad. Kuid siis astub vahele nende ekstsentriline ja heasüdamlik naaber Aviaator. Aviaator näitab oma uuele sõbrale maailma, kus kõik on võimalik. Maailma, mida talle endale tutvustas kaua aega tagasi Väike Prints. Filmitegelastele annavad eestikeelse hääle Lembit Ulfsak, Mirtel Pohla, Andero Ermel, Margus Tabor, Lauri Saatpalu, Indrek Taalmaa jpt.

15:30 Õhtusöök kahele (45)

Täna saab viis menüüd Jim Londonist. Ta valib välja menüüde järgi kolm naist, kellega õhtusöögile minna. Nädala lõpus viib ta ühe naise romantilisele õhtusöögile tipprestorani.

16:30 Õhtusöök kahele (46)

Tänases osas saab Bex Londonist viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm daami, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (19)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (111/39)

Sarmasikis muutub olukord jälle väga pingeliseks. Kerim läheb Merve'i juurde. Uudishimulikud naised lähevad selle peale Merve'i juurde, aga Rasel ütleb neile, et ta on Milaga reisile läinud. Kerim ja Emre valmistuvad kättemaksuks. Oya viib mõrvarelva Kemalile. Betülil on Oyaga kurjad plaanid.

19:30 Stileto vendeta (112/39)

Pelin kutsub Arzu ja Mehmeti enda juurde õhtust sööma. Oya läheb Kerimile külla. Nad räägivad avatult oma tunnetest. Pelin paljastab Emrele tõe Mehmeti ja Burcu kohta. Mehmet ja Arzu saavad selle peale väga vihaseks. Emre ei too veel Pelini kohta tõde päevavalgele.

20:30 Võõras maa (Strangerland) FILM

Thrillerlike nootidega draama. Perekond Parker ja nende kaks teismelist last kolivad Austraalia kõrbe kolkalinna Nathgarisse. Uustulnukad ei rutta sõprussuhteid sõlmima, vaid püüavad elada lihtsalt, vaikselt ja märkamatult. Paraku tabab perekonda hirmus õnnetus: linna tabab äge kõrbetorm ning Parkerite lapsed kaovad salapäraselt otse kodust. Heitunud vanemad pöörduvad politseisse. Politseinik David Rae (Hugo Weaving) kutsel asub kadunud lapsi otsima kogu linnarahvas. Kohalikud pühenduvad otsingutele esialgu kogu südamega, siis aga levivad kuuldused, tärkab umbusk ja linlased hakkavad Parkereid kahtlustama kõige hullemas. Peagi jäävad Catherine ja Matthew oma murega üksi ja peavad leidma endas hingejõudu, et lahendada laste kadumise saladus ning nad elusana leida.

22:55 Langenud naised (12)

Võimud on sulgenud Lydia bordelli, seega peab ta kasutama kõikvõimalikke nippe, et oma äri taas käima saada. Charlotte on keerulises olukorras, laveerides leedi Fitzi ja tema venna Blayne'i vahel. Säilitamaks üht neist oma liitlasena Lydia vastu peab ta teise reetma ja see on äärmiselt ohtlik mäng. Lucy ja Fallon saavad lähedasemaks. Fanny teeb avastuse, mis võib viia Kitty tapja jälile.

23:55 Suvereporter+ *
00:30 Õhtusöök kahele (45) *

Täna saab viis menüüd Jim Londonist. Ta valib välja menüüde järgi kolm naist, kellega õhtusöögile minna. Nädala lõpus viib ta ühe naise romantilisele õhtusöögile tipprestorani.

01:25 Õhtusöök kahele (46) *

Tänases osas saab Bex Londonist viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm daami, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

02:10 Võõras maa * (Strangerland) FILM

Thrillerlike nootidega draama. Perekond Parker ja nende kaks teismelist last kolivad Austraalia kõrbe kolkalinna Nathgarisse. Uustulnukad ei rutta sõprussuhteid sõlmima, vaid püüavad elada lihtsalt, vaikselt ja märkamatult. Paraku tabab perekonda hirmus õnnetus: linna tabab äge kõrbetorm ning Parkerite lapsed kaovad salapäraselt otse kodust. Heitunud vanemad pöörduvad politseisse. Politseinik David Rae (Hugo Weaving) kutsel asub kadunud lapsi otsima kogu linnarahvas. Kohalikud pühenduvad otsingutele esialgu kogu südamega, siis aga levivad kuuldused, tärkab umbusk ja linlased hakkavad Parkereid kahtlustama kõige hullemas. Peagi jäävad Catherine ja Matthew oma murega üksi ja peavad leidma endas hingejõudu, et lahendada laste kadumise saladus ning nad elusana leida.

04:10 Postimees.ee
05:45 Tallinna panoraam (19) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

06:10 Inimvõimete piiril (2/23) *

Maadeavastaja, fotograaf ja keskkonnaaktivist Sebastian Copeland on juba vallutanud mõlemad poolused. Kuid just Gröönimaa võidumarss, mis pidi olema soojendus enne tema ja teejuhi Eric McNair-Landry järjekordset poolusevallutust, pani nad tõsiselt proovile. 42-päevasel rännakul eeldasid mehed, et suurim oht on jääkarud, kuid nädalase tuisuga nad arvestada ei osanud.

07:15 Archer (64) *

Aastaid tagasi ISISes töötanud salaagent ilmub ootamatult uuesti välja, et Archeri ja Lana vahele veelgi suuremat kiilu lüüa.

07:40 Archer (65/13) *

Lana, Archer ja Ray sõidavad suusabaasi salamõrvarit kõrvaldama, kuigi nad ei tea Archeri hajameelsuse tõttu sihtmärgi isikut.

08:05 Archer (66/13) *

Pami õde Eadie abiellub, kuid Pamil on piinlik üksinda pulma minna. Ta kutsub endaga kaasa Archeri, kes muudab pulmapeo unustamatuks sündmuseks.

08:30 Suvereporter+ *
09:00 Kilovatikunnid (24/45)

Rokkar Martin otsib korralikku Ameerika päritolu sportautot. Hind peab jääma 15 000 ja 20 000 euro vahele. Nii tulevad kõne alla näiteks Pontiac Firebird ja Dodge Charger. Lisaks on Martinil erisoov: auto peab saama rokkarile kohase välimuse.

10:00 Tokyo OM stardiloendus (34/60)

Justin Gatlin soovib Tokyos karjääri kuldmedaliga lõpetada ja ennast sellega tõestada. Sky Brown valmistub olümpiaajaloo esimeseks rulavõistluseks ning Lõuna-Korea vibulaskjad on jätkuvalt täpse käega.

10:30 Tokyo OM stardiloendus (35/60)

Giles Scott Suurbritanniast tahab ka Tokyo olümpiamängudele purjetada. Uurime lähemalt maadlust, Brasiilia olümpialasi, edukaimaid olümpiapurjetajaid ning vaatame Thomas Bachi Senegali külastust 2022. noorte suveolümpiamängude eel.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:30 Rooli võim (203) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:00 Sööma! (8) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen toob vaatajateni uued maitsed, põnevad tooted ja värksendavad kokteilid, mida on lihtne kodus valmistada.

12:30 Metsarahvamängud (8) *

Tigedad mesilased, hiiglaslikud mutid ja keerulisi mõistatusi armastavad puud on vaid mõned takistused, mis lahutavad seekordsete Metsarahvamängude võistlejaid 10 000 naelasest peaauhinnast.

13:30 Salamander: vereteemantid *

Teemant, mille peainspektor Gerardi oma sõbrale Renele analüüsimiseks andis, osutub kõigi üllatuseks võltsinguks, mida ei saa loo ühegi osapoolega siduda. Gerardi kasutütart pikka aega võrgutanud Jamie laseb käiku oma plaani mõrvavideo Gerardi majast kättesaamiseks.

14:30 Harti sõda * (Hart's War) FILM

Põnevusfilm, milles peaosades superstaarid Bruce Willis ja Colin Farrell. Kolonel William McNamara (Bruce Willis) on Saksamaal vangilaagris, mida juhib karmikäeline SS-major. Püüdes omalt poolt igati Saksamaa kaotusele kaasa aidata, ootab McNamara kannatlikult hetke, millal rünnata. Laagris toimunud mõrv annab talle selleks võimaluse. Selle juures on eriti oluline roll seni tagalas magusat elu nautinud leitnant Thomas Hartil (Colin Farrell). Kassahiti operaator oli väliseestlane Alar Kivilo.

17:00 Ziguliga idablokis (9) *

Teine päev Karpaatides viib reisiseltskonna mekkima mitmeid kohalikke hõrgutisi. Kuidas maitsevad kohalikus farmis kasvatatavad teod või mida kõike saab teha pühvli piimast?

17:30 Kiired ja ilusad Gruusias (1/10)

Neli vägevat meelelahutajat Tanel Padar, Ott Sepp, Sepo Seeman ja Ago Anderson suunduvad suurele seiklusele läbi kuuma Gruusia. Kesk hõrke maitseid ja joovastavaid jooke ootavad nelikut ees lõbusad väljakutsed. Igasse päeva jagub lustakaid ülesandeid, aga ka sportlikke katsumusi. Kas kõvemast puust on tandem „ilusad“ Sepo ja Ago või hoopis meeskond „kiired“ Tanel ja Ott, seda hakkavadki mehed kohapeal välja selgitama.

18:30 Suve ÕHTU (1) *

Kuigi meelelahutuslik otsesaade „Õhtu“ on läinud välja teenitud suvepuhkusele, siis armastatud saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robertiga kohtuvad televaatajad kord nädalas saates „Suve ÕHTU“ veel. „Suve ÕHTU“ on lõbus suvine meelelahutussaade, kus saatejuhid endale omasel mahlakal moel televaatajaid rõõmustavad. Lustitakse ringi mööda Eestimaa erinevaid paiku ja nauditakse meie lühikest suve läbi erinevate lõbusate eksperimentide, uute tutvuste, põnevate paikade ja loomulikult huumori. Saatejuhid külastavad oma kodukohti. Robert kodulinna Paidet, Piret kodukohta Otepääd ja Jüri kodulinna Tartut ning uurivad, mis seal põnevat toimumas. Esimeses osas läheb Robert Paidesse.

19:30 Autoralli MM: Rallipäevik (5/8)

Meenutused Portugali rallil enim tähelepanu pälvinud tipphetkedest.

20:35 Vasakukäeline (Southpaw) FILM

Billy “The Great” Hope (Jake Gyllenhaal) on valitsev poksi maailmameister, kelle tunnuseks on brutaalselt ründav võitlusstiil, mille aluseks on teda noorusest peale tagant kihutanud meeleheitlik püüdlemine armastuse, raha ja kuulsuse poole. Viimaks on mees tipus nii ringis kui väljaspool seda, tal on armastav pere, ilus kodu ja majanduslik kindlustatus. Kuni see kõik ühel õhtul kokku kukub, paisates Billy musta auku, millest näib olevat võimatu välja rabeleda. Film ei sobi alaealistele.

23:10 Asteroid: Lõplik häving (Asteroid: Final Impact) FILM

Katastroofifilm, kus maakera ähvardab täielik häving. Valitsuse põlu alla sattunud andekas teadlane Steve Thomas avastab, et Maale läheneb hiiglaslik asteroid, mis pole miskipärast jõudnud mitte ühegi radari vaatlusvälja. Kuna keegi ei usu teda, peab ta ise haarama ohjad ja planeedi selgest katastroofist päästma.

01:00 Kilovatikunnid (24/45) *

Rokkar Martin otsib korralikku Ameerika päritolu sportautot. Hind peab jääma 15 000 ja 20 000 euro vahele. Nii tulevad kõne alla näiteks Pontiac Firebird ja Dodge Charger. Lisaks on Martinil erisoov: auto peab saama rokkarile kohase välimuse.

01:45 Tokyo OM stardiloendus (34/60) *

Justin Gatlin soovib Tokyos karjääri kuldmedaliga lõpetada ja ennast sellega tõestada. Sky Brown valmistub olümpiaajaloo esimeseks rulavõistluseks ning Lõuna-Korea vibulaskjad on jätkuvalt täpse käega.

02:10 Tokyo OM stardiloendus (35/60) *

Giles Scott Suurbritanniast tahab ka Tokyo olümpiamängudele purjetada. Uurime lähemalt maadlust, Brasiilia olümpialasi, edukaimaid olümpiapurjetajaid ning vaatame Thomas Bachi Senegali külastust 2022. noorte suveolümpiamängude eel.

02:35 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Ühe Viini haigla palatist kaob öösel noor naispatsient. Naine leitakse teadvusetult liftist ja järgmisel hommikul tapetakse haigla direktor. Marc kahtlustab, et roimar võib olla üks haigla öövahetuse töötajatest. Segasesse loosse aitab selgust tuua haiglas hiljuti aset leidnud ahistamisjuhtum. Samal ajal sureb pargis mürgitatud koeratoitu söönud väike koer ja Rex toimetab kurjategija leidmiseks ise juurdlust.