Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 06.06.2020

06:10 Inga Lindström: Armastuse kokaraamat (Inga Lindström: Kochbuch der Liebe) FILM

Toidublogija Jule annab ema populaarses kokakoolis kursusi ja plaanib peagi elukaaslase Ole juurde New Yorki kolida. Üks koolitus muudab aga Jule elu ja paneb ta tulevikus kahtlema. Lisaks soovib ka ema Jule´i iga hinna eest enda koolis edasi hoida. Kui Ole Rootsi saabub, peab Jule olulised otsused langetama.

08:00 Top Shop
08:15 Lugu hiirest nimega Despereaux (The Tale of Despereaux) FILM

Lõbus ja südamlik animaseiklus Despereaux’st, väikesest hiirest, kes armastab muinasjutte ja printsess Hernetera. Vahvatele tegelastele kinkisid oma hääle Koit Toome, Henrik Normann, Peeter Volkonski, Marika Vaarik, Kärt Kross jpt.

10:00 Kodustiil (37)

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? Saatejuht Jaanus Koort toob taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

10:30 Hooaeg (200)

Tänane saade tähistab esimese suvekuu algust. Räägime puhkamisest ja läheme külla Saaremaale. Samuti tutvume uue suvise pesuga ja kõrgkvaliteedilise nahahooldusega. Loomulikult räägime ka kaunitest ehetest!

11:00 Suve ÕHTU (1) *

Kuigi meelelahutuslik otsesaade „Õhtu“ on läinud välja teenitud suvepuhkusele, siis armastatud saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robertiga kohtuvad televaatajad kord nädalas saates „Suve ÕHTU“ veel. „Suve ÕHTU“ on lõbus suvine meelelahutussaade, kus saatejuhid endale omasel mahlakal moel televaatajaid rõõmustavad. Lustitakse ringi mööda Eestimaa erinevaid paiku ja nauditakse meie lühikest suve läbi erinevate lõbusate eksperimentide, uute tutvuste, põnevate paikade ja loomulikult huumori. Saatejuhid külastavad oma kodukohti. Robert kodulinna Paidet, Piret kodukohta Otepääd ja Jüri kodulinna Tartut ning uurivad, mis seal põnevat toimumas. Esimeses osas läheb Robert Paidesse.

12:00 Rooli võim (203)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Meie kaunid kodud (12)

Eestis on palju imeilusaid ja erilisi kodusid, mis lausa nõuavad enda tutvustamist laiemale üldsusele. Toome televaatajateni lõbusa rännaku nii ülikallites villades, kui ka mõnusa kiiksuga või põneva ajalooga majapidamistes.

13:00 Paljas Porgand Itaalias (1/6) *

Romantiline tõsielusari! Eesti üks tuntumaid terviseblogijaid Paljas Porgand (Merilin Taimre) sõidab Roomet Poomiga Itaaliasse. Reisil selgub, kas värskelt armunud noored on ikkagi teineteise jaoks loodud ning kas nad saavad hakkama reisistressi ja intriigidega.

13:30 Malluka suvi (1/12) *

Staarblogija Mallukas asub hooga puhkama ja toob oma suvised seiklused teleekraanile. Suve tõmbab käima pöörane teemapidu, kus kohtab kõikvõimalikke ja -võimatuid karvaseid ning sulelisi. Mis on ideaalse suvepeo õnnestumise saladus? Malluka värvikas perekond teab ja julgeb näidata!

14:00 Mudilaste saladused (16)

Tänases osas näeme, kuidas viieaastased eksperimenteerivad erinevate identiteetidega, mis kuulub nende eneseavastamise juurde. Miylah peab end poisitariks ja ei taha tüdrukute mänge mängida, aga mis juhtub, kui tema uus sõber Zaina tahab talle meikimist õpetada? Jack tundub olevat tüüpiline poiss, või varjab see karmi-kuti imago tema õrnemat poolt?

15:00 Suur komöödiaõhtu (28)

Suur naljasaade, kus lavale astuvad Peeter Oja, Piret Kalda, Kristel Aaslaid, Kristjan Kasearu, Kait Kall, Nele-Liis Vaiksoo, Christopher Rajaveer ja Tiit Sukk! Sel korral liitub nendega ka Henrik Normann, kes Kersti Kaljulaidiks kehastatuna aitab planeerida Eesti Vabariigi suurt sünnipäevapidu. Aina kitsamaks muutub ka naljategelaste ring, kus selgi korral lahkub üks tegelastest.

16:30 Anu ja Carola nädal aega ilma (1/7) *

Algab erutav ja enneolematu eksperimendisaade! Bravuuritar Anu Saagim ja reporter Carola Madis loobuvad üheks nädalaks kogu oma isiklikust varast. Nad annavad ära oma riided, pangakaardid, telefonid, kodu- ja autovõtmed ning mis kõige kohutavam – ka isiklikud meigivahendid ja hügieenitarbed. Puupaljastena lähevad nad vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

17:00 Arva, kus!? (1/4)

Kas sina tead, kuidas teha selgeks inimese päritolu vaid kas-küsimusi küsides? Või oskad maitse järgi pihta panna vürtsika toidu päritoluriigi? Pane oma teadmised proovile uues kaasahaaravas telemängus, mis avardab maailma ja toob selle sulle koju kätte. Esimeses saates on vastamisi kaks tuntud muusikute meeskonda - Lepatriinu ehk Triinu Paomets koos Karl-Erik Taukari ja Eric Kammistega ning Stefan, Inga ning Inger. Saatejuht on Jaanus Koort.

18:00 Laula mu laulu (15) *

Täna on Jarek Kasari ehk Chalice'i õhtu. Kuidas saavad tema vaimuka loomingu esitamisega hakkama Tõnis, Ines, Lea, Ott, Jaagup ja Birgit? Oodata on mitmeid suurepäraseid üllatusi...

19:00 Otse! Suvereporter+
19:30 Eesti otsib superheeringat (1)

Algab suur naljasaade! Televaatajate ja stuudiopublikku ette jõuab 50 ennenägematut sketshi. Saatejuhtide Kristjan Hirmo ja Cool D eestvedamisel hääletab stuudiopublik nende seast antud saate parima sketshi. Sõna ütlevad sekka ka kuulsad erikülalised.

21:30 Politseiakadeemia (Police Academy) FILM

Hittkomöödia esimeses osas avatakse linnapea korraldusel õppeasutuse uksed kõigile soovijatele - sõltumata nende soost, füüsilisest vormist ja IQ tasemest. Kirjusse seltskonda satub ka pisisuli Mahoney (Steve Guttenberg), kes leiab puupäises leitnant Harrises (G.W. Bailey) lepitamatu vihavaenlase.

23:30 Teie kõrgeausus (Your Highness) FILM

Seiklus-komöödia kahest printsist, laisast Thadeousist ja vaprast Fabiousest. Kui viimase pruut röövitakse, käsib kuningas lollil ja edeval Thadeousil vennale appi minna, ähvardades teda vastasel juhul kuningriigist ilmajäämisega. Nendega liitub veel naissõdalane Isabel (Natalie Portman) ja pööraselt lõbus seiklus võibki alata...

01:25 Veri, higi ja pisarad * (Pain & Gain) FILM

Märulikomöödia tele-esilinastus! Daniel Lugo (Mark Wahlberg) on spordiklubi treener, kel saab ühel päeval villand oma tööst ja pidevast rahapuudusest. Ta kutsub kampa veel kaks kulturisti (Dwayne Johnson ja Anthony Mackie) ning koos otsustatakse röövida kapriisne ärimees (Tony Shalhoub), et tema eest saadud lunarahaga paugupealt rikkaks saada. Paraku ei kulge kõik plaanipäraselt. Film ei sobi alaealistele.

03:35 ÖÖ TV
05:45 Suvereporter+ *
06:30 Selgeltnägijate tuleristsed (24)

Sensitiivid jälgimise all. Kas nad saavad aru, kes ja kust neid jälgib? Sensitiivid peavad lugema infot inimese kohta sõrmejälgedelt. Izmail, ema ja kolme lapse elajalik tapmine.

08:30 Sööma! (8) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen toob vaatajateni uued maitsed, põnevad tooted ja värksendavad kokteilid, mida on lihtne kodus valmistada.

09:00 Üks eriline loomakliinik (86)

Kokkerspanjeli kutsikas vajab puusa proteesimist. Autolt löögi saanud kass tuuakse erakorralisele operatsioonile. Abi vajab ka seljahädaga taksikoer.

10:00 Väike prints (The Little Prince) FILM

Eestikeelne animafilm. Filmi keskmes on Väike Tüdruk, keda ema valmistab ette vägagi täiskasvanulikuks maailmaks, milles nad elavad. Kuid siis astub vahele nende ekstsentriline ja heasüdamlik naaber Aviaator. Aviaator näitab oma uuele sõbrale maailma, kus kõik on võimalik. Maailma, mida talle endale tutvustas kaua aega tagasi Väike Prints. Filmitegelastele annavad eestikeelse hääle Lembit Ulfsak, Mirtel Pohla, Andero Ermel, Margus Tabor, Lauri Saatpalu, Indrek Taalmaa jpt.

12:00 Tantsupalavik (13)

See nädal algab šokeeriva uudisega, et kohtunik olla eksinud Aleah´ ja Chloe tulemustega. Danielle ei hüppa just rõõmust lakke. Jen keskendub seekord vaid grupitantsule ja ühtki soolot ei tulegi.

13:00 Äpist häpiks? (3/10)

Uues tõsielusarjas jälgitakse vallalisi inimesi, kes kasutavad tutvumisäppi, et leida oma unistuste naine või mees. Valiku tegemisel on neil abiks perekond ja sõbrad, kes kommenteerivad potentsiaalseid kaaslasi. 29-aastane Tashanti teab, mida tahab: kingi, Vogue'i ja komplimente. Tema kompanjon Candice saadab Tashanti kohtingule Dustiniga. 24-aastane Jason leiab endale kaaslaseks samasuguse ulmesõbra.

13:30 Äpist häpiks? (4/10)

Lyndali armastuseotsingud on viinud ta sakslase Saschani. Tashanti on kohtinguäppides kibe käsi ja tahab tõesti endale kaaslast leida. 34-aastane Gaz loodab leida tüdrukut, kes ei hinda teda ainult soengu põhjal.

14:00 Südamejutud * (Romantically Speaking) FILM

Romantikafilm! Arieli lapsepõlv möödus suuresti raadiojaamas, kus tema isa oli armastatud saatejuht. Täiskasvanuks saades jätkab ta oma isa sissetallatud rada ning Arieli juhtida on raadiosaade, kus puistatakse südant ja küsitakse nõu armuasjus. Kuulajate arvates on Arielil endal ideaalne suhe, kuid paraku see nii päris pole. On vaja leida mees, kes suudaks illusiooni salapärasest kallimast ka reaalsuseks muuta.

16:00 Kodustiil (2)

Uus saatesari pakub inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi igaühele. Kuidas luua, ehitada ja nutikalt kodu kujundada vahendab saatejuht Jaanus Koort, kes ei karda ka ise käsi määrida.

16:30 Lilly Schönauer: Kus algab armastus (Lilly Schönauer: Wo die Liebe hinfällt) FILM

Reisibüroo töötaja Valerie komistab otsa arhitekt Janile ja rikub kohviga mehe uue ülikonna. Vahetatakse visiitkaarte ja Valerie üllatuseks saab ta peagi kõne haiglast. Autoõnnetusse sattunud Jani ainus kontakt on Valerie visiitkaart. Valerie otsustab aidata ja satub peagi keset Jani elu. Valerie kiindub Jani, kuid siis kutsub jumaldatud ülemus ta õhtusöögile. Valerie tahab küll oma vana elu tagasi, kuid äkitselt pole see nii kerge ja ka kena ülemus on kaotanud oma sarmi.

18:30 Esmakohtingute hotell (9/12)

Itaalia päikese alla, Esmakohtingute hotelli, oma ainsat ja õiget leidma tuleb 36-a nägus Danil. Kohtingul 26-a Milliega kisuvad aga asjad natuke viltu. 44-a jehoovatunnistajast Esther ja 43-a elektrik Lawrence, kes mõlemad juba ammu üksi jäänud, leiavad ühise keele laste kasvatamise teemal.

19:30 Gordon Ramsay koduköök (5/20)

Täna valmivad Gordoni koduköögis briti klassikalised road väikese vimkaga.

20:00 Gordon Ramsay koduköök (6/20)

Gordon võtab ette Prantsuse klassikud ja annab tuntud roogadele oma signatuuri.

20:30 Doktor Murphy (19)

Menukas draamasari erilisest noorest autislikust arstist alustab uue hooajaga! Uue hooaja esimeses osas ravivad Shaun ja Jared kodutut patsienti. Claire üritab veenda Melendezt tegema riskantset südameoperatsiooni. Dr Glassmani ees seisab keeruline otsus, mis puudutab ta enda tervist.

21:30 Utta Danella - Shokolaadine suvi (Utta Danella: Schokolade im Sommer) FILM

Noor tudeng Anna leiab kogemata oma surnud ema vanad kirjad ja saab teada, kes on tema isa. Anna soovib oma isaga kohtuda, kuid hoiab asja esialgu saladuses ja hakkab isa uue elukaaslase juures teenijana tööle. Isa ei tunne oma lihase tütrega vähimatki sidet, küll aga hakkab Anna vastu huvi tundma noor kondiiter Michael, kes on naise isale sama hästi kui poja eest. Paraku on Anna juba kellegagi kihlatud ja nii peab noor naine sukelduma valedevõrku.

23:30 Aadam otsib Eevat (11/12)

Raadio-saatejuht ja ärimees Eric Dikeb annab saatusele võimaluse. Eedeni aeda saabub kaks Eevat, kes otsivad tõelist Ericut ta kena välimuse taga. Eric peab kuulama oma südant.

00:30 Suvereporter+ *
01:00 Lilly Schönauer: Kus algab armastus * (Lilly Schönauer: Wo die Liebe hinfällt) FILM

Reisibüroo töötaja Valerie komistab otsa arhitekt Janile ja rikub kohviga mehe uue ülikonna. Vahetatakse visiitkaarte ja Valerie üllatuseks saab ta peagi kõne haiglast. Autoõnnetusse sattunud Jani ainus kontakt on Valerie visiitkaart. Valerie otsustab aidata ja satub peagi keset Jani elu. Valerie kiindub Jani, kuid siis kutsub jumaldatud ülemus ta õhtusöögile. Valerie tahab küll oma vana elu tagasi, kuid äkitselt pole see nii kerge ja ka kena ülemus on kaotanud oma sarmi.

02:30 Äpist häpiks? (3/10) *

Uues tõsielusarjas jälgitakse vallalisi inimesi, kes kasutavad tutvumisäppi, et leida oma unistuste naine või mees. Valiku tegemisel on neil abiks perekond ja sõbrad, kes kommenteerivad potentsiaalseid kaaslasi. 29-aastane Tashanti teab, mida tahab: kingi, Vogue'i ja komplimente. Tema kompanjon Candice saadab Tashanti kohtingule Dustiniga. 24-aastane Jason leiab endale kaaslaseks samasuguse ulmesõbra.

02:55 Äpist häpiks? (4/10) *

Lyndali armastuseotsingud on viinud ta sakslase Saschani. Tashanti on kohtinguäppides kibe käsi ja tahab tõesti endale kaaslast leida. 34-aastane Gaz loodab leida tüdrukut, kes ei hinda teda ainult soengu põhjal.

03:20 Postimees.ee
05:40 Kodus ja võõrsil (7022)

Tori on valmis teise embrüo siirdamiseks, kuid Robbo tahab uuest katsest loobuda. Colby leiab Bellaga ühise keele, kuid rikub taas suhted Chelsea'ga.

06:00 Spordihullud (11)

Red Bulli hullumeelne spordivideote sari! Esimeses osas surfame koos Levi Siveriga krõbekülmas kliimas, üritame Fernanda Macieliga vähem kui ööpäevaga Aconcagua mäe tippu jõuda ning teeme lähemalt tutvust NBA tähe Anthony Davisega.

06:30 Spordihullud (12)

Tänases osas parkuurime koos Jason Pauliga tagurpidi olevas majas, õpime Nick Goepperiga tegema võimatuna tunduvat suusatrikki ning tutvume lohesurfar Gisela Pulidoga.

07:00 Ränk sööst (11/8)

Allamäge rulatamine on üks karmimaid ekstreemaalasid, kus rängad vigastused on igapäevane nähe. Rulataja Erik Lundberg otsustab aga kõiki alaga kaasnevaid riske eirata, et saada oma nimele kõigi aegade rulasõidu kiirusrekord - 130 km/h.

07:30 Ränk sööst (12)

Fotograaf ja suusafanaatik Reuben Krabbe sõidab Arktikasse, et pildistada üht kõige haruldasemat looduslikku vaatemängu - täielikku päikesevarjutust. Ent retk Arktika inimvaenulikes tingimustes kujuneb paljunäinud Krabbe jaoks tunduvalt raskemaks, kui ta karta oskas.

08:00 Suvereporter *
09:00 Kilovatikunnid (23/45)

J.P. ja Sid suunduvad päikselisse Hispaaniasse. Anja on mõnda aega Madridis elanud ja nüüd on tekkinud kindel plaan väike kabriolett hankida. Kas 7000 euro eest saab auto, millega Hispaania päikese all mõnusalt katus alla lasta?

10:00 Olümpiamängude teejuht (31/40)

Maraton, 10 000 ja 5000 km jooks ning 50 km kõnd toimuvad sageli põletavalt palava või kohutavalt niiske ilmaga. Seega on, millele nende alade puhul mõelda, olgu selleks siis tehnika ja tempo valik või viis, kuidas jooksjate piinu vähendada.

10:30 Olümpiamängude teejuht (32/40)

Tokyo 2020. aasta olümpiamängud soovisid pakkuda midagi teistsugust, põnevat ja silmapaistvat, kuid nad leidsid midagi veelgi enamat. Lisaks tutvume maahokiga, mida viimased 20 aastat on valitsenud kõigest kolm riiki.

11:00 Inimvõimete piiril (2/23)

Maadeavastaja, fotograaf ja keskkonnaaktivist Sebastian Copeland on juba vallutanud mõlemad poolused. Kuid just Gröönimaa võidumarss, mis pidi olema soojendus enne tema ja teejuhi Eric McNair-Landry järjekordset poolusevallutust, pani nad tõsiselt proovile. 42-päevasel rännakul eeldasid mehed, et suurim oht on jääkarud, kuid nädalase tuisuga nad arvestada ei osanud.

12:05 Mu ehitaja on petis (31/31)

Köögi remondist saab õudusunenägu ja hätta jäetud pere peab nõusid aiavooliku abil pesema. Adam ja Skip võtavad taas nõuks ehitaja tööd lõpetama tuua.

13:00 Børning - Kummivilin * (Børning) FILM

Märulikomöödia. Kamp autoentusiaste otsustavad korraldada “keelatud tänavakihutamise” Oslost Nordkap’i - tee pikkuseks on 2208 kilomeetrit. 26 autot võtavad ritta ning alustavad väljakutset, mis on ühtaegu nii isiklik kui ka tehniline.

14:50 Archer (64)

Aastaid tagasi ISISes töötanud salaagent ilmub ootamatult uuesti välja, et Archeri ja Lana vahele veelgi suuremat kiilu lüüa.

15:15 Archer (65/13)

Lana, Archer ja Ray sõidavad suusabaasi salamõrvarit kõrvaldama, kuigi nad ei tea Archeri hajameelsuse tõttu sihtmärgi isikut.

15:40 Archer (66/13)

Pami õde Eadie abiellub, kuid Pamil on piinlik üksinda pulma minna. Ta kutsub endaga kaasa Archeri, kes muudab pulmapeo unustamatuks sündmuseks.

16:05 Archer (67/13)

ISIS-e kollektiivi tööpäev võtab ootamatu pöörde, kui kogu kamp lifti kinni jääb. Konfliktid ei lase end klaustrofoobses olukorras kaua oodata.

16:30 Autoralli MM: Rallipäevik (4/8) *

Millist elu elavad rallimehed ajal, mil suur ralli on pausil? WRC Rallipäevik heidab pilgu Ott Tänaku tegemistele, isaks uurime, kuidas valmistub MM-sarja taaskäivitamiseks Hyundai tiim.

17:05 Jackass

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

17:30 Jackass

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

18:00 Salamander: vereteemantid

Teemant, mille peainspektor Gerardi oma sõbrale Renele analüüsimiseks andis, osutub kõigi üllatuseks võltsinguks, mida ei saa loo ühegi osapoolega siduda. Gerardi kasutütart pikka aega võrgutanud Jamie laseb käiku oma plaani mõrvavideo Gerardi majast kättesaamiseks.

19:00 Ziguliga idablokis (9)

Teine päev Karpaatides viib reisiseltskonna mekkima mitmeid kohalikke hõrgutisi. Kuidas maitsevad kohalikus farmis kasvatatavad teod või mida kõike saab teha pühvli piimast?

19:30 Metsarahvamängud (8)

Tigedad mesilased, hiiglaslikud mutid ja keerulisi mõistatusi armastavad puud on vaid mõned takistused, mis lahutavad seekordsete Metsarahvamängude võistlejaid 10 000 naelasest peaauhinnast.

20:30 Harti sõda (Hart's War) FILM

Põnevusfilm, milles peaosades superstaarid Bruce Willis ja Colin Farrell. Kolonel William McNamara (Bruce Willis) on Saksamaal vangilaagris, mida juhib karmikäeline SS-major. Püüdes omalt poolt igati Saksamaa kaotusele kaasa aidata, ootab McNamara kannatlikult hetke, millal rünnata. Laagris toimunud mõrv annab talle selleks võimaluse. Selle juures on eriti oluline roll seni tagalas magusat elu nautinud leitnant Thomas Hartil (Colin Farrell). Kassahiti operaator oli väliseestlane Alar Kivilo.

23:05 Pärilik (Hereditary) FILM

Õudukas. Peale Annie Graham ema surma hakkavad naise vaikses kodumajas toimuma üleloomulikud asjad, mis seavad ohtu ta lähedased. Iga päevaga tulevad ilmsiks aina uued kõhedust tekitavad peresaladused. Annie mõistab, et sünge vari saadab nende suguvõsa juba ammustest aegadest. Naine püüab teha kõik, et murda needus ja päästa oma pere. NB! Film ei sobi alaealistele.

01:25 Kilovatikunnid (23/45) *

J.P. ja Sid suunduvad päikselisse Hispaaniasse. Anja on mõnda aega Madridis elanud ja nüüd on tekkinud kindel plaan väike kabriolett hankida. Kas 7000 euro eest saab auto, millega Hispaania päikese all mõnusalt katus alla lasta?

02:15 Mu ehitaja on petis (31/31) *

Köögi remondist saab õudusunenägu ja hätta jäetud pere peab nõusid aiavooliku abil pesema. Adam ja Skip võtavad taas nõuks ehitaja tööd lõpetama tuua.

03:00 Jackass *

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

03:20 Jackass *

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

03:40 Postimees.ee