Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 05.06.2020

06:00 Baarikubjas (29) *

Jon Taffer seisab silmitsi probleemiga, millega isegi nii paljunäinud mees pole varem kokku puutunud - keset kõrbe asuva laostunud baariga, mille leti äärest võib leida lisaks klientidele ka mootorrattaid ja kariloomi.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (65)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (44)

Animasari

07:30 Zak Storm (30)

Animasari

07:55 Cam ja Leon (55)
08:00 Suvereporter *
09:00 Hommikute Hommik! (5)

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

10:00 Sõbrad (4) *

Tüdrukud avastavad, et president Clintoni noor ja sarmikas abi elab nende naabruses. Esimene palk on Rachelile liiga väike. Rossiga juhtub hokit vaadates õnnetus.

10:30 Dr House (131)

Traumapunkti saabub naine, kellel on selgitamatu haigus ja kes ei mäleta, kes ta on. House peab tal aitama peale ravimise ka kokku panna enda identiteet.

11:30 Baarikubjas (30)

Jon Taffer külastab stand up koomikute maailma, kui ta üritab aidata komöödiaklubi, mille huumoriprogramm kliente eemale peletab. Jon peab nüüd tõestama, et tema töövõtted ja strateegiad toimivad ka tema jaoks täiesti võõras keskkonnas.

12:30 Anu ja Carola nädal aega ilma (1/7) *

Algab erutav ja enneolematu eksperimendisaade! Bravuuritar Anu Saagim ja reporter Carola Madis loobuvad üheks nädalaks kogu oma isiklikust varast. Nad annavad ära oma riided, pangakaardid, telefonid, kodu- ja autovõtmed ning mis kõige kohutavam – ka isiklikud meigivahendid ja hügieenitarbed. Puupaljastena lähevad nad vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

13:00 Suve ÕHTU (1) *

Kuigi meelelahutuslik otsesaade „Õhtu“ on läinud välja teenitud suvepuhkusele, siis armastatud saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robertiga kohtuvad televaatajad kord nädalas saates „Suve ÕHTU“ veel. „Suve ÕHTU“ on lõbus suvine meelelahutussaade, kus saatejuhid endale omasel mahlakal moel televaatajaid rõõmustavad. Lustitakse ringi mööda Eestimaa erinevaid paiku ja nauditakse meie lühikest suve läbi erinevate lõbusate eksperimentide, uute tutvuste, põnevate paikade ja loomulikult huumori. Saatejuhid külastavad oma kodukohti. Robert kodulinna Paidet, Piret kodukohta Otepääd ja Jüri kodulinna Tartut ning uurivad, mis seal põnevat toimumas. Esimeses osas läheb Robert Paidesse.

14:00 Tüdruk nimega Elif (927)

Elif unistab koolis käimisest, kuid Melekil puuduvad võimalused. Lisaks kaotab ta töökoha. Emirhan vestleb taas Tufaniga. Kiymet teeskleb, et on haige, et ta saaks villasse edasi elama jääda. Kerem teatab, et tööl toimub kiire ja tähtis koosolek.

15:00 Vana silla saladus (248)

Kasiino põleb maha. Tristan kutsub Gregoria sööma. Raimundo avaldab Aguedale armastust.

16:00 Betty New Yorgis (103/123)

Roberto otsib inimest, kes aitaks V&M’i pankrotist päästa. Inesita läheb Margarita juurde ja räägib talle, et Smith süüdistab teda Hugo kavandite varguses. Hugo võtab Romina vahele. Nicolas kutsub Patricia kunstigalerii avamisele. Armando saab teada, et Betty on New Yorgis tagasi.

17:00 Hingesugulased (508)

Lalima hakkab Suraj perele vastu ja ütleb neile tõde näkku. Meena tahab Lalima välja ajada ja Ved kaitseb oma isa.

18:00 Kodutunne

Maarika ja Sulev said kokku juba teismelistena ning nüüd on neil kolm toredat last. Aga kuidas saab laps kooli minna, kui tema toa põrandaks on liiv ning elekter puudub sootuks? Kodutunne on Suislepas, et ehitada Ericule, Erikale ja Emelyle unistuste lastetuba.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Laula mu laulu (15)

Täna on Jarek Kasari ehk Chalice'i õhtu. Kuidas saavad tema vaimuka loomingu esitamisega hakkama Tõnis, Ines, Lea, Ott, Jaagup ja Birgit? Oodata on mitmeid suurepäraseid üllatusi...

21:00 Sõbrad (5)

Phoebe ja Chandler jätavad maha oma senised kaaslased, Joey aga üritab just maha jäetud tüdrukuga uuesti suhteid soojendada. Ross aitab Rachelil esimest korda pesumajas käia.

21:30 Pöörane vaheaeg vanaisaga (1)

Alustab uus reality-sari, kus noored püüavad väärikalt pidutseda, et mitte seltskonnast välja langeda. Kaasa peavad nad aga võtma oma vanavanemad ja seetõttu saab sellest väga pöörane ettevõtmine. Seda, kes on kõige kõvem peolõvi peab otsustama tuntud MTV teletäht Gary ehk Gaz Beadle.

22:30 Veri, higi ja pisarad (Pain & Gain) FILM

Märulikomöödia tele-esilinastus! Daniel Lugo (Mark Wahlberg) on spordiklubi treener, kel saab ühel päeval villand oma tööst ja pidevast rahapuudusest. Ta kutsub kampa veel kaks kulturisti (Dwayne Johnson ja Anthony Mackie) ning koos otsustatakse röövida kapriisne ärimees (Tony Shalhoub), et tema eest saadud lunarahaga paugupealt rikkaks saada. Paraku ei kulge kõik plaanipäraselt. Film ei sobi alaealistele.

01:05 Kapten Fantastiline (Captain Fantastic) FILM

Humoorika draama tele-esilinastus! Sügaval Ameerika loodeosa metsades oma kuut last kasvatav isa (Viggo Mortensen) on sunnitud paradiisist lahkuma ja päris maailma tagasi suunduma. Ranget füüsilist ja vaimset haridust pooldava isa põhimõtted lapsevanemana pannakse tsiviliseeritud maailmas tõsiselt proovile.

03:05 Suvereporter *
03:55 ÖÖ TV
05:20 Dr House (131) *

Traumapunkti saabub naine, kellel on selgitamatu haigus ja kes ei mäleta, kes ta on. House peab tal aitama peale ravimise ka kokku panna enda identiteet.

06:30 Hingesugulased (424)

Sooraj hakkab Sandhyas kahtlema, kui too keeldub lõbustuspargi lõbusõidust. Ta otsib Sandhya kohvri läbi ja leides hulga ravimeid, mõistab, et Sandhya annetas ta emale neeru. Meenakshi ja Emily palgatud koduabiline Bela osutub kurikaelaks.

07:20 Rizzoli ja Isles (87) *

Maura röövitakse ja Jane’il tuleb leida ta enne, kui ta tapetakse. Samal ajal avastab Maura konspiratsiooni, mis seab ohtu ka Jane’i elu.

08:15 Vana silla saladus (894) *

Conrado ei suuda Aurora lahkumisega leppida. Francisca veenab Boscot. Nicolas plaanib külast lahkuda.

09:10 Pargid ja puhkealad (27) *

April paneb kõik Roni kohtumised 31. märtsiks, arvates, et märtsis on ainult 30 päeva. Seepärast on Ronil 94 kohtumist ühel päeval ja ta kutsub kõik töötajad appi neid läbi viima.

09:40 Taeva pisarad (67/115)

Kaya ütleb Arzule, et ta kavatseb Cengizega alustatu lõpule viia. Sema viib Melisa hullumajast koju tagasi. Melisa tahab teada, kas Mukaddes rääkis talle tõtt. Selim leiab Cengize asjade hulgast pusletüki. Ta teavitab sellest Cennetit.

10:45 Saladused

22-aastane Veiko ei leia oma pruudi Railika alkohoolikutest vanemate silmis sugugi armu ja kannatab suhte nimel välja palju alandavat kohtlemist. Nad soovivad, et poiss nende tütre elust võimalikult kiiresti kaoks ning aitavad sündmustele omalt poolt igati kaasa.

11:15 Trennispikker (33)

Fookuses on selg, piitseps ja triitseps ning kerelihased. Lisavahenditest läheb vaja fitnesspalli ja kummilinti. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Kardashianid (9/21)

Lisaks kihlusuudisele on Robil varuks veel üks üllatus, mis muudab peret igaveseks. Kylie on hädas ärevusega, mida pidev tähelepanu temas tekitab.

13:00 Betty New Yorgis (70/123)

Marcela üritab Ricardole selgitada, et ta ei soovi temaga enam suhelda. Armando soovib Jacki endale partneriks saada. Ricardo ähvardab, et Beatrizist võib saada patuoinas. Charliel ajab tõsist juttu Sofi vanema pojaga. Armando räägib Bettyle augu pähe ja nad veedavad pika õhtu töö juures.

14:00 Vene nukukesed (3/12) *

Anna paneb kokku oma esimese moesõu ja tõukab sõbrad eemale.

14:30 Vene nukukesed (4/12) *

Marina korraldab Sveta juveelinäituse. Anastasia tahab Vladile teise võimaluse anda.

15:00 Üks eriline loomakliinik (25)

Täna peab Nole otsustama, kas teha puusaliigese operatsioon kolme jalaga kassile. Taani dogi saab uue võimaluse elule ning operatsioonile tulnud bordoo dogi uuringu tulemus on teretulnud üllatus.

16:00 Teine võimalus (6) *

Tarmo pole kunagi ennast nii kohutavalt tundnud, kuid Richard sunnib teda ikkagi kooli minema. Kooli on jõudnud ka teised Tuleviku inimesed.

17:00 Rizzoli ja Isles (88)

Kanepikaupluse turvamees peatab röövi ja tapab selle käigus ühe röövlitest, kuid teise röövli otsimine ujutab pinnale palju segadust tekitavaid küsimusi.

18:00 Vana silla saladus (895)

Lucas räägib Aurorale Sara kohta tõtt. Mariana lubab Micaela nõudmise täita. Ines pettub Boscos.

19:00 Pargid ja puhkealad (28/24)

Leslie aitab korraldada Pawnee iga-aastast telefonikorjandust diabeedi toetuseks. Kahjuks saab ta öise vahetuse ja tal on suuri raskusi ärkvel püsimisega.

19:30 Sööma! (8) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen toob vaatajateni uued maitsed, põnevad tooted ja värksendavad kokteilid, mida on lihtne kodus valmistada.

20:00 Malluka suvi (1/12) *

Staarblogija Mallukas asub hooga puhkama ja toob oma suvised seiklused teleekraanile. Suve tõmbab käima pöörane teemapidu, kus kohtab kõikvõimalikke ja -võimatuid karvaseid ning sulelisi. Mis on ideaalse suvepeo õnnestumise saladus? Malluka värvikas perekond teab ja julgeb näidata!

20:30 Romantiline reede - Südamejutud (Romantically Speaking) FILM

Romantikafilm! Arieli lapsepõlv möödus suuresti raadiojaamas, kus tema isa oli armastatud saatejuht. Täiskasvanuks saades jätkab ta oma isa sissetallatud rada ning Arieli juhtida on raadiosaade, kus puistatakse südant ja küsitakse nõu armuasjus. Kuulajate arvates on Arielil endal ideaalne suhe, kuid paraku see nii päris pole. On vaja leida mees, kes suudaks illusiooni salapärasest kallimast ka reaalsuseks muuta.

22:20 Minu kodu on parim (159)

Kui kaalul on finaalikoht, jätkub draamat ka remondi viimaste hetkedeni, kuid vaev tasub ennast ära, kui heategevuslik organisatsioon abivajajaid imelistes ruumides aidata saab.

23:25 Vallaline kaunitar: Kanada (9/11)

Jasmine ja saatesse allesjäänud poissmehed saavad võimaluse oma suhet testida ööpäevaringsetel kohtingutel. Jasmine ei suuda enam üksi otsuseid teha ja küsib nõu ka oma perekonnalt.

00:45 Suvereporter *
01:35 Saatuslik veetlus (62)

Paarid saavad tavaliselt kokku topelt kohtinguteks, puhkusteks ja pidudeks. Kahe paari armastajate meelelahutus on aga röövid, piinamised ja mõrv.

02:20 Üks eriline loomakliinik (25) *

Täna peab Nole otsustama, kas teha puusaliigese operatsioon kolme jalaga kassile. Taani dogi saab uue võimaluse elule ning operatsioonile tulnud bordoo dogi uuringu tulemus on teretulnud üllatus.

03:05 Kardashianid (9/21) *

Lisaks kihlusuudisele on Robil varuks veel üks üllatus, mis muudab peret igaveseks. Kylie on hädas ärevusega, mida pidev tähelepanu temas tekitab.

03:50 Postimees.ee
06:45 Suvereporter *
07:45 Elamusi täis Eesti (4) *

Veeda suvi elamusterohkelt! Esmaspäeva õhtud on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

08:15 Kelgukoerad *

Oma perekonna silme all mõrvatakse jõhkralt allilmasidemetega ärimees, kelle sõber aasta eest täpselt samal moel tapeti. Uurijad kahtlustavad, et mõlemad mõrvad on omavahel seotud kuid kummalisel kombel viitavad tõendid äriprobleemide asemel hoopis üllatavamate motiivideni.

09:15 Brooklyni jaoskond (19/22) *

Jaoskonna liikmed lähevad "taktikakülla" oma ametivendadega paintballi-lahinguid pidama ja uut varustust testima. Peralta armukadetseb, kui Santiago kohtub oma vana kallima Teddyga.

09:45 Brooklyni jaoskond (20/22) *

Boyle teeb Peraltast oma isamehe, mis tähendab tordimaitsmist ja Viviani veenmist, et Boyle ei soovi Kanadasse kolida. Gina, Amy ja seersant üritavad koos dieeti pidama hakata. Holt sunnib Rosat vabandama patrullija solvamise pärast.

10:10 Chicago tuletõrje (52) *

Casey kohtub oma õemehega, et sundida teda Christie't rahule jätma. Mills kogeb koos Newhouse'iga eradetektiivide põnevat ja ohtlikku maailma. Herrmann võtab Dawsoni oma tiiva alla ning hakkab teda isiklikult koolitama.

11:05 Gomorra (35) *

Genny avastab, et Azzurra ja Pietrino elud on ohus ning ta asub koostama keerukat salaplaani, mis võimaldaks tal oma pere päästa ning samal ajal ka vaenlastele vastulööki anda. Ent Genny pole arvestanud sellega, et Enzol on omad plaanid, mis ei taha tema sõbra omadega kuidagi ühtida. Sari ei sobi alaealistele.

12:05 Komissar Rex

Ühe Viini haigla palatist kaob öösel noor naispatsient. Naine leitakse teadvusetult liftist ja järgmisel hommikul tapetakse haigla direktor. Marc kahtlustab, et roimar võib olla üks haigla öövahetuse töötajatest. Segasesse loosse aitab selgust tuua haiglas hiljuti aset leidnud ahistamisjuhtum. Samal ajal sureb pargis mürgitatud koeratoitu söönud väike koer ja Rex toimetab kurjategija leidmiseks ise juurdlust.

13:05 Elamusi täis Eesti (5)

Veeda suvi elamusterohkelt! Esmaspäeva õhtud on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

13:35 Sööma! (8) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen toob vaatajateni uued maitsed, põnevad tooted ja värksendavad kokteilid, mida on lihtne kodus valmistada.

14:05 Must nimekiri (88) *

Piiramisrõngasse jäänud Reddington avastab Mr Kaplanit infoga varustanud mehe nime ning otsustab ta röövida, et Kaplani asukohta teada saada. Agent Gale sunnib samal ajal Arami rakkerühma kohta tunnistusi andma, et FBI ja Reddingtoni kokkumängu tõestada.

15:05 Lõks (20/24) *

Mirnõi muretseb, et Lebedev saab teada, mida tehti Jegoriga. Mirnõi otsustab, et Valujev peab hukkuma ja käsib Bagašvilil organiseerida ta tapmine. Fokin täidab jätkuvalt Mirnõi instruktsioone ja pigistab silma kinni Mirnõi bande tegude osas. Pauluse näpunäitel kuulutab ta tagaotsitavaks Jegori ja Gariku.

16:05 Knight Rider

Relvamüüki takistama läinud Michael satub tulevahetusse, mis lõpeb süütu kõrvalseisja surmaga ja relvaärikate põgenemisega. Juurdlus viib Michaeli peagi vastamisi salapärase orhideekasvataja Renardiga, kes näib olevat seotud mitmete tuntud lahendamata jäänud mürgitamisjuhtumitega.

17:05 Chicago tuletõrje (53)

51. päästekomando kutsutakse kustutama maja, mille omanik üritab kiivalt varjata maja keldrist leitud salapärase karbi sisu. Halba aimav Casey pöördub politseiseersant Voighti poole, et too omanikuga vestleks. Herrmann ja Otis otsivad samal ajal meeleheitlikult Molly's II-le uut kokka.

18:00 Kelgukoerad

Mart läheb täitma Kelgult saadud ülesannet, mis osutub arvatust raskemaks. Ootamatu traagiline sündmus aga annab peategelastele ränga hoobi sealt, kust seda oodatagi poleks osanud. Osades: Ivo Uukkivi, Mait Malmsten, Kalju Komissarov, Kadri Adamson, Madis Milling, Ita Ever, Kleer Maibaum jpt.

19:00 Brooklyni jaoskond (21/22)

Jake saab vaba nädalavahetuse ja otsustab kulutada selle 8 aasta taguse lootusetu juhtumi lahendamiseks. Muuhulgas selgub, et eeldatav mõrvatu polegi surnud. Amy kavandab uue kallima Teddyga romantilise reisi, kuid kapten Holt seab selle ohtu.

19:30 Brooklyni jaoskond (22/22)

Kui Jake alustab juurdlust kogukonnajuht Lucas Winti vastu, käsib politseiülem tal lõpetada ja soovib Jake'i töölt kõrvaldada. Kuid Jake asub Amy ja kapten Holti abil uusi asitõendeid otsima ja paljastab veelgi suurema vandenõu. Jake tunnistab ka viimaks avalikult oma tundeid Amy vastu.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Børning - Kummivilin (Børning) FILM

Märulikomöödia. Kamp autoentusiaste otsustavad korraldada “keelatud tänavakihutamise” Oslost Nordkap’i - tee pikkuseks on 2208 kilomeetrit. 26 autot võtavad ritta ning alustavad väljakutset, mis on ühtaegu nii isiklik kui ka tehniline.

22:25 Gomorra (36/12)

Ciro, Genny ja Enzo sõlmivad oma vaenlastega ajaloolise vaherahu, kuid nende õnn jääb üürikeseks. Enzo pole saanud endiselt oma õe tapjale kätte maksta ning ta leiab, et nüüd on kõige õigem aeg arveid klaarima hakata. See aga saab Ciro ja Genny jaoks ainult halba tähendada. Sari ei sobi alaealistele.

23:30 Knight Rider *

Relvamüüki takistama läinud Michael satub tulevahetusse, mis lõpeb süütu kõrvalseisja surmaga ja relvaärikate põgenemisega. Juurdlus viib Michaeli peagi vastamisi salapärase orhideekasvataja Renardiga, kes näib olevat seotud mitmete tuntud lahendamata jäänud mürgitamisjuhtumitega.

00:30 Hommikute Hommik! (5) *

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

01:25 Postimees.ee