Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 04.06.2020

06:00 Baarikubjas (28) *

Jon Taffer tõttab appi Ühendriikide kõige esimesele karaokebaarile, mida ähvardab omanike saamatuse tõttu sulgemine. Ajaloolise baari päästmine kujuneb valulikuks protsessiks, mis paneb Joni kannatuse korralikult proovile.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (64)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (43)

Animasari

07:30 Zak Storm (29)

Animasari

07:55 Cam ja Leon (54)
08:00 Suvereporter *
09:00 Hommikute Hommik! (4)

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

10:00 Sõbrad (3) *

Monica uus austaja meeldib kõigile nii väga, et Monical endal saab temast villand. Phoebe leiab limonaadipurgist pöidla, millest algab vedamiste seeria.

10:30 Dr House (130)

Tiim peab ravima pulmi ootavad peigmeest, kes varjab minevikus eelmise suhte saladusi. Kui tema kihlatu tahab saada vastuseid, on tiimil neid vaja saada, et mees terveks ravida.

11:30 Baarikubjas (29)

Jon Taffer seisab silmitsi probleemiga, millega isegi nii paljunäinud mees pole varem kokku puutunud - keset kõrbe asuva laostunud baariga, mille leti äärest võib leida lisaks klientidele ka mootorrattaid ja kariloomi.

12:30 Kuldvillak (242) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

13:05 Paljas Porgand Itaalias (1/6) *

Romantiline tõsielusari! Eesti üks tuntumaid terviseblogijaid Paljas Porgand (Merilin Taimre) sõidab Roomet Poomiga Itaaliasse. Reisil selgub, kas värskelt armunud noored on ikkagi teineteise jaoks loodud ning kas nad saavad hakkama reisistressi ja intriigidega.

13:30 Malluka suvi (1/12) *

Staarblogija Mallukas asub hooga puhkama ja toob oma suvised seiklused teleekraanile. Suve tõmbab käima pöörane teemapidu, kus kohtab kõikvõimalikke ja -võimatuid karvaseid ning sulelisi. Mis on ideaalse suvepeo õnnestumise saladus? Malluka värvikas perekond teab ja julgeb näidata!

14:00 Tüdruk nimega Elif (926)

Kiymet tahab Macidele kätte maksa. Ta leiab kohe ühise keele Parlaga, kes teda meeleldi infoga varustab. Kerem ei saa Süreyyat oma peast välja. Hümeyra ütleb Tariki alluvale, et ei soovi enam Tarikist midagi kuulda. Alev lubab Lemanile, et aitab tal Jülidest vabaneda.

15:00 Vana silla saladus (247)

Soledadil on Olmole suur palve. Francisca andestab Tristanile. Agueda plaanib testamenti muuta.

16:00 Betty New Yorgis (102/123)

Betty naaseb New Yorki ja läheb oma ema haiglasse vaatama. Ta vanemad on tema muutust nähes üllatunud. Armando jääb Marcela juurde magama. Demetrio läheb V&M’i Robertoga rääkima. Ta saab kõigest teada, mis Betty teinud on. Roberto saab firma kohta karmi tõe teada. Maria Lucia veedab öö koos Ricardoga.

17:00 Hingesugulased (507)

Santosh võtab Meena ja Mohiti ette. Ülem Singh sekkub operatsiooni käiku ja vahistatakse.

18:00 Kodutunne

Kilingi-Nõmmel elavad Janne ja Riho, kes on oma viie lapse kasvatamisega nii hästi toime tulnud, et neid selle eest isegi presidendi vastuvõtule kutsuti. Kuid pika pai eest kahjuks vannituba valmis ei ehita. Kodutunne aitas poolteist aastat tagasi ratastooli jäänud Rihole ehitada just tema vajadustele vastava pesuruumi.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Suve ÕHTU (1)

Kuigi meelelahutuslik otsesaade „Õhtu“ on läinud välja teenitud suvepuhkusele, siis armastatud saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robertiga kohtuvad televaatajad kord nädalas saates „Suve ÕHTU“ veel. „Suve ÕHTU“ on lõbus suvine meelelahutussaade, kus saatejuhid endale omasel mahlakal moel televaatajaid rõõmustavad. Lustitakse ringi mööda Eestimaa erinevaid paiku ja nauditakse meie lühikest suve läbi erinevate lõbusate eksperimentide, uute tutvuste, põnevate paikade ja loomulikult huumori. Saatejuhid külastavad oma kodukohti. Robert kodulinna Paidet, Piret kodukohta Otepääd ja Jüri kodulinna Tartut ning uurivad, mis seal põnevat toimumas. Esimeses osas läheb Robert Paidesse.

21:00 Sõbrad (4)

Tüdrukud avastavad, et president Clintoni noor ja sarmikas abi elab nende naabruses. Esimene palk on Rachelile liiga väike. Rossiga juhtub hokit vaadates õnnetus.

21:30 Anu ja Carola nädal aega ilma (1/7)

Algab erutav ja enneolematu eksperimendisaade! Bravuuritar Anu Saagim ja reporter Carola Madis loobuvad üheks nädalaks kogu oma isiklikust varast. Nad annavad ära oma riided, pangakaardid, telefonid, kodu- ja autovõtmed ning mis kõige kohutavam – ka isiklikud meigivahendid ja hügieenitarbed. Puupaljastena lähevad nad vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

22:00 Shokolaad (Chocolat) FILM

Lansquenet on üks neist väikestest Prantsusmaa linnakestest, kus pole sadu aastaid midagi toimunud ega muutunud. Kõik aga muutub, kui linna saabub Vianne Rocher (Juliette Binoche), kes avab linna keskväljakul, otse kiriku vastas, hubase shokolaadipoe. See aga ei meeldi linnapeale (Alfred Molina), kes arvab, et Vianne maiustused mõjuvad kehvasti linnale ja selle traditsioonidele. Nii algabki kahe vaenutseja vahel vägikaikavedu, mille lahendus on küllaltki ootamatu.

00:30 Enne südaööd (Before Midnight) FILM

Romatiline draama. On möödunud 9 aastat meie viimasest kohtumisest Jesse (Ethan Hawke) ja Celine’ga (Julie Delpy), kes tutvusid kunagi Viini suunduval rongil. Nüüd elavad nad Pariisis koos kaksikutest tütardega, kuid veedavad suve Jesse kolleegi kutsel Kreekas. Kui puhkus läbi ja Jesse peab oma teismelise poja ära Ameerikasse saatma, hakkab ta kahtlema oma valikutes elus ning tema suhe Celine’ga satub ohtu. Film ei sobi alaealistele.

02:30 Anu ja Carola nädal aega ilma (1/7) *

Algab erutav ja enneolematu eksperimendisaade! Bravuuritar Anu Saagim ja reporter Carola Madis loobuvad üheks nädalaks kogu oma isiklikust varast. Nad annavad ära oma riided, pangakaardid, telefonid, kodu- ja autovõtmed ning mis kõige kohutavam – ka isiklikud meigivahendid ja hügieenitarbed. Puupaljastena lähevad nad vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

02:55 Suvereporter *
03:45 ÖÖ TV
05:10 Dr House (130) *

Tiim peab ravima pulmi ootavad peigmeest, kes varjab minevikus eelmise suhte saladusi. Kui tema kihlatu tahab saada vastuseid, on tiimil neid vaja saada, et mees terveks ravida.

06:30 Hingesugulased (422)

Santosh, Arun, Sandhya ja Sooraj on kuurordis puhkusel. Sooraj ei mõista Sandhya kummalist käitumist. Sandhyal õnnestub oma ravimeid Sooraji eest varjata. Vikram ja Mohit vihastavad Meenakshi ja Emily peale, sest nad ei jõua majapidamistöödega hakkama saada.

07:20 Rizzoli ja Isles (86) *

Endise narkomaani mõrva taga paistab olevat inimene, kes pani tule otsa Jane’i korterile ja ähvardab teda ja tema lähedasi.

08:15 Vana silla saladus (893) *

Francisca survestab Inesi. Aurorast ja Lucasest saavad sõbrad. Maria soovib elult enamat.

09:10 Pargid ja puhkealad (26) *

Leslie viib Roni ja eelmised pargidirektorid piknikule, et suvekataloogi ette valmistada. Tom kutsub kaanefoto tegemiseks appi Anni ja Marki.

09:40 Taeva pisarad (66/115)

Arzu on Mahiri peale väga vihane. Kaya saab teada, kes Cennetile pusletükke on saatnud. Kaya ja Cengize vahelised pinged jõuavad haripunkti. Mukaddes räägib Melisale midagi väga ootamatut. Özlem saab oma tulevase lapse soo teada.

10:45 Saladused

Telefonimüüja Õnnela satub rutiinset ülesannet täites kummalisse olukorda, kui selgub, et ta on 10 minutit vestelnud väljalülitatud numbril juba mõnda aega tagasi surnud mehega.

11:15 Trennispikker (32)

Treeningkava koosneb soojendusest ja üheksast harjutusest, mis viiakse läbi aja peale. Intensiivne treening, kus iga harjutust tehakse 1 minut. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Kardashianid (8)

Perepuhkus Vailis jätkub ja pere püüab Robi kihlumise shokist üle saada. Scott püüab tõestada, et suudab ennast ülejäänud reisi aja korralikult üleval pidada.

13:00 Betty New Yorgis (69/123)

Marcela kirjutatakse haiglast välja ja ajal, mil Armando Marcela eest hoolt kannab, võtab Ricardo firma juhtimise enda kätte. Marcela naaseb tööle ning kiusatusse langedes suudleb kirglikult Ricardot. Pärast operatsiooni tuleb tööle tagasi ka Bertha. Inesita tunnistab Marianale, et ta ei usalda Rominat.

14:00 Boss * (The Boss) FILM

Komöödia püstirikkast ärimagnaadist Michelle Darnelle'st (Melissa McCarthy), kes pistetakse insider-tehingute pärast trellide taha. Hüvasti raha ja positsioon! Vanglast vabanenuna paneb laostunud, kuid endiselt uljas proua kiiresti kokku plaani, kuidas taastada oma kunagine hea maine ja upitada püsti uus isiklik äriimpeerium. Kuid lähikondsed ja endised sõbrad pole tema heades kavatsustes sugugi veendunud ega lase jultunud ekstsentrikul ennast kuigi kergesti ümber sõrme keerata.

16:00 Kuuuurija (47) *
17:00 Rizzoli ja Isles (87)

Maura röövitakse ja Jane’il tuleb leida ta enne, kui ta tapetakse. Samal ajal avastab Maura konspiratsiooni, mis seab ohtu ka Jane’i elu.

18:00 Vana silla saladus (894)

Conrado ei suuda Aurora lahkumisega leppida. Francisca veenab Boscot. Nicolas plaanib külast lahkuda.

19:00 Pargid ja puhkealad (27)

April paneb kõik Roni kohtumised 31. märtsiks, arvates, et märtsis on ainult 30 päeva. Seepärast on Ronil 94 kohtumist ühel päeval ja ta kutsub kõik töötajad appi neid läbi viima.

19:30 Teine võimalus (6)

Tarmo pole kunagi ennast nii kohutavalt tundnud, kuid Richard sunnib teda ikkagi kooli minema. Kooli on jõudnud ka teised Tuleviku inimesed.

20:30 Vene nukukesed (3/12)

Anna paneb kokku oma esimese moesõu ja tõukab sõbrad eemale.

21:00 Vene nukukesed (4/12)

Marina korraldab Sveta juveelinäituse. Anastasia tahab Vladile teise võimaluse anda.

21:30 Näitlemise meistriklass (25/7)

Uus hooaeg! Populaarne Ameerika stuudiosaade on eetris olnud juba aastast 1994 ja võitnud arvukalt auhindu, mille seas on nii Emmyd kui Kuldgloobused. Tänane saatekülaline on samuti paljude auhindade omanik näitleja ja produtsent Jessica Chastain. Andekas näitlejanna räägib peaosast uues poliitilises põnevikus „Miss Sloane“, meenutab oma teatriõpinguid Juilliardi konservatooriumis ja esimesi filmirolle, mis ta karjääris otsustavaks said. Intevjueerib James Lipton.

22:30 Minu kodu on parim (158)

Lõpp on juba käega katsutav ning vigu enam teha ei tohi. Meeskonnad üritavad kogu hingest silma paista ning kodulaenu kinni maksmine välja teenida.

23:35 Vallaline kaunitar: Kanada (8/11)

Jasmine külastab noormeeste kodusid ja kohtub nende skeptiliste vanematega. Dramaatiline seik roositseremoonial seab ohtu Jasmine’i lootuse leida igavene õnn.

00:55 Suvereporter *
01:45 Saatuslik veetlus (61)

Kaks endist sõjaväelast lähevad tapatalgutele tuues mõrva ja terrori kahte populaarsesse puhke kuurorti.

02:35 Kardashianid (8) *

Perepuhkus Vailis jätkub ja pere püüab Robi kihlumise shokist üle saada. Scott püüab tõestada, et suudab ennast ülejäänud reisi aja korralikult üleval pidada.

03:20 Näitlemise meistriklass (25/7) *

Uus hooaeg! Populaarne Ameerika stuudiosaade on eetris olnud juba aastast 1994 ja võitnud arvukalt auhindu, mille seas on nii Emmyd kui Kuldgloobused. Tänane saatekülaline on samuti paljude auhindade omanik näitleja ja produtsent Jessica Chastain. Andekas näitlejanna räägib peaosast uues poliitilises põnevikus „Miss Sloane“, meenutab oma teatriõpinguid Juilliardi konservatooriumis ja esimesi filmirolle, mis ta karjääris otsustavaks said. Intevjueerib James Lipton.

04:05 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (423)

Sooraj korraldab Sandhyale romantilise valentinipäeva õhtusöögi. Meenakshi ja Emily palkavad koduteenija. Ankur on Sandhya tervise pärast mures, sest Sandhya taastub rängast operatsioonist, kuid keeldub sellest Rathi perele rääkimast.

06:35 Suvereporter *
07:35 Elamusi täis Eesti (3) *

Veeda suvi elamusterohkelt! Esmaspäeva õhtud on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

08:05 Kelgukoerad *

Tallinnasse saabub Hispaanias redutav palgamõrvar ning uurijatel on põhjust arvata, et mees saabus tapma üht tuntud kohalikku ärimeest. Alex mängib taas topeltmängu ning ettenägelik politseioperatsioon muutub tõeliseks tragöödiaks. Kõsta pereprobleemide lahendamine ei sõltu enam temast endast.

09:05 Brooklyni jaoskond (17/22) *

Boyle'il on kombeks oma armusuhetega klammerduvaks muutuda ja seepärast kutsub ta Vivianiga kohtuma minnes Jake'i puhvriks. Kuid seekord asub klammerduma hoopis Vivian. Rosa ja Amy võetakse uimastijuurdluselt maha, sest nad otsustavad eirata nohikliku tunnistaja infot.

09:35 Brooklyni jaoskond (18/22) *

Peralta saab teada, et peab oma vanaema korteris edasi elamise eest pool miljonit dollarit maksma. Ta on valmis sissemaksu kust tahes laenama, aga Gina soovitab siiski uue korteri otsida. Boyle ja Rosa maksavad kätte ebahügieenilisele kolleegile, kes kasutab Rosa töölauda.

10:00 Chicago tuletõrje (51) *

Leitnant Casey poole pöördub tema õde Christie, kellel on oma mehega tõsiseid probleeme tekkinud. Dawson ja Miller üritavad kohaneda oma uute rollidega 51. depoos ning Brettil tekib soov Chicagost sootuks lahkuda.

10:55 Gomorra *

Avitabile astub otsustava sammu Gennaro hävitamiseks ning rünnaku alla jäänud Genny peab näitama, kui ränka hinda ta on nõus ainuvõimu eest maksma. Gennaro ja Scianeli läbirääkimisi vahendav Patrizia hakkab oma rolli ära kasutama. Sari ei sobi alaealistele.

12:05 Komissar Rex

Noor naine võtab tööle minnes vitamiine ja vajub surnult kokku. Dr Grafile näib naise surm kahtlane. Kui seejärel sureb veel üks mees, kelle juurest uurimise käigus leitakse samad vitamiinid, avastatakse ka mürk ja kahtluse alla langeb tootjafirma. Selgub, et firmalt pressitakse raha välja ja tänu Rexile õnnestub süüdlased vahistada. Kuid sellega pole lugu veel lõppenud ja uurijad jõuavad jälile koletule mõrvaplaanile.

13:00 Elamusi täis Eesti (4)

Veeda suvi elamusterohkelt! Esmaspäeva õhtud on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

13:30 Kuldvillak (242) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

14:05 Reisisell (21/28) *

Reisisell Richard Ayoade ja koomik Matt Lucas väisavat Igavest linna Roomat, et nautida seal 48 tunni jooksul kõrgkultuuri, kokakunsti, kummalisi kübaraid ja kohalikku külalislahkust.

14:35 Reisisell (22/28) *

Richard Ayoade viib näitleja ja koomiku Sara Pascoe päikeselisse Valenciasse, kus neid ootavad maitsvad toidud, peened joogid, ogarad transpordivahendid ja müütiline Püha Graal.

15:05 Guy Martini tööstuslikud imed (6/6) *

Kuuenda saate projektiks on üks üllatavamaid Victoria-ajastu leiutisi – avalik park ning Guy aitab korda teha Birminghami botaanikaaia. Selleks peab Guy õppima klaasi tegema, restaureerima vanaaegse muruniiduki ning avab oma kätega tehtud purskkaevu.

16:05 Knight Rider

Heroiini omamises süüdi lavastatud Michael võtab ühendust maffiabossi Boyd Lasalle'iga, et too aitaks tal oma süütust tõestada. Lasalle on nõus aitama vaid juhul, kui Michael abistab teda bioloogilise relva müügil. Michaelil ei jää muud üle, kui alustada ohtlikku topeltmängu, mis võib tema mainele lõpliku põntsu panna.

17:05 Chicago tuletõrje (52)

Casey kohtub oma õemehega, et sundida teda Christie't rahule jätma. Mills kogeb koos Newhouse'iga eradetektiivide põnevat ja ohtlikku maailma. Herrmann võtab Dawsoni oma tiiva alla ning hakkab teda isiklikult koolitama.

18:00 Kelgukoerad

Oma perekonna silme all mõrvatakse jõhkralt allilmasidemetega ärimees, kelle sõber aasta eest täpselt samal moel tapeti. Uurijad kahtlustavad, et mõlemad mõrvad on omavahel seotud kuid kummalisel kombel viitavad tõendid äriprobleemide asemel hoopis üllatavamate motiivideni.

19:00 Brooklyni jaoskond (19/22)

Jaoskonna liikmed lähevad "taktikakülla" oma ametivendadega paintballi-lahinguid pidama ja uut varustust testima. Peralta armukadetseb, kui Santiago kohtub oma vana kallima Teddyga.

19:30 Brooklyni jaoskond (20/22)

Boyle teeb Peraltast oma isamehe, mis tähendab tordimaitsmist ja Viviani veenmist, et Boyle ei soovi Kanadasse kolida. Gina, Amy ja seersant üritavad koos dieeti pidama hakata. Holt sunnib Rosat vabandama patrullija solvamise pärast.

20:00 Sööma! (8) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen toob vaatajateni uued maitsed, põnevad tooted ja värksendavad kokteilid, mida on lihtne kodus valmistada.

20:30 Must nimekiri (88)

Piiramisrõngasse jäänud Reddington avastab Mr Kaplanit infoga varustanud mehe nime ning otsustab ta röövida, et Kaplani asukohta teada saada. Agent Gale sunnib samal ajal Arami rakkerühma kohta tunnistusi andma, et FBI ja Reddingtoni kokkumängu tõestada.

21:25 Lõks (20/24)

Mirnõi muretseb, et Lebedev saab teada, mida tehti Jegoriga. Mirnõi otsustab, et Valujev peab hukkuma ja käsib Bagašvilil organiseerida ta tapmine. Fokin täidab jätkuvalt Mirnõi instruktsioone ja pigistab silma kinni Mirnõi bande tegude osas. Pauluse näpunäitel kuulutab ta tagaotsitavaks Jegori ja Gariku.

22:25 Gomorra (35)

Genny avastab, et Azzurra ja Pietrino elud on ohus ning ta asub koostama keerukat salaplaani, mis võimaldaks tal oma pere päästa ning samal ajal ka vaenlastele vastulööki anda. Ent Genny pole arvestanud sellega, et Enzol on omad plaanid, mis ei taha tema sõbra omadega kuidagi ühtida. Sari ei sobi alaealistele.

23:25 Knight Rider *

Heroiini omamises süüdi lavastatud Michael võtab ühendust maffiabossi Boyd Lasalle'iga, et too aitaks tal oma süütust tõestada. Lasalle on nõus aitama vaid juhul, kui Michael abistab teda bioloogilise relva müügil. Michaelil ei jää muud üle, kui alustada ohtlikku topeltmängu, mis võib tema mainele lõpliku põntsu panna.

00:25 Hommikute Hommik! (4) *

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

01:20 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Noor naine võtab tööle minnes vitamiine ja vajub surnult kokku. Dr Grafile näib naise surm kahtlane. Kui seejärel sureb veel üks mees, kelle juurest uurimise käigus leitakse samad vitamiinid, avastatakse ka mürk ja kahtluse alla langeb tootjafirma. Selgub, et firmalt pressitakse raha välja ja tänu Rexile õnnestub süüdlased vahistada. Kuid sellega pole lugu veel lõppenud ja uurijad jõuavad jälile koletule mõrvaplaanile.