Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 03.06.2020

06:00 Baarikubjas (27) *

Jon Taffer ja tema eksperdid üritavad motiveerida passiivset baariomanikku, kelle ükskõiksus on tema ärile laastavalt mõjunud. Omanikule pähe istunud baarijuhataja üritab aga Joni pingutusi kõigest väest saboteerida.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (63)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (42)

Animasari

07:30 Zak Storm (28)

Animasari

07:55 Cam ja Leon (53)
08:00 Suvereporter *
09:00 Hommikute Hommik! (3)

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

10:00 Sõbrad (2) *

Rossi lesbiks hakanud naine üllatab meest teatega, et saab lapse. Monica ülikriitiliste vanemate külaskäik lõpeb täieliku fiaskoga.

10:30 Dr House (129)

House ja tiim hakkavad ravima naist, kes on avatud abielus ning jääb haigeks kohtingu ajal ühe oma kõrvalpeigmehega. House paneb samal ajal proovile ka Wilsoni suhte Samiga.

11:30 Baarikubjas (28)

Jon Taffer tõttab appi Ühendriikide kõige esimesele karaokebaarile, mida ähvardab omanike saamatuse tõttu sulgemine. Ajaloolise baari päästmine kujuneb valulikuks protsessiks, mis paneb Joni kannatuse korralikult proovile.

12:30 Cool D - erilised reisihetked (2/2) *

Cool D jätkab ringkäiku maailma radadel. Sel korral räägib Cool D söögist, joogist ja vingeimatest kohtadest, mida ta kaameraga külastanud on!

13:00 Radari reliikviad (1) *

„Radari reliikviatesse” on kokku kogutud parimate ajakirjanike lood sellest, mis Eestis ning Eestiga seonduvalt maailmas olulist ja põnevat on toimunud. Saade toob vaatajani ajakirjandusliku telemagasini „Radari“ parimad lood, kus näidatakse elu kogu selle eheduses – nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid. Teiste teemade seas on seekord saates meeleolukas lugu sellest, kes oli eesti esimene diskor ja kuidas diskokultuur Eestis alguses sai. Näeb persoonilugu Eesti tippadvokaat Aivar Pilvest ning ajakirjanik Eeva Esse kogemusi sõjaväes.

14:00 Tüdruk nimega Elif (925)

Safak lubab Jülidele, et neist saab Emirhaniga õnnelik pere, kuid nüüd on peale Lemani nende lootusi purustamas ka Emirhani isa Tufan. Hümeyra saab Tarikilt kirja. Ta tahab naist tagasi võita. Macide ei tea, et Kiymet mängib ta tunnetega ning naisel on hoopis muud plaanid.

15:00 Vana silla saladus (246)

Olmo ähvardab Efreni. Tristan tänab Gregoriat tehtud töö eest. Sebastianil on sõjaväega probleeme.

16:00 Betty New Yorgis (101/123)

Moesündmusel kohtuvad Betty ja Joaquin härra Thompsoniga, kes pakub Bettyle tööd New Yorgis. Marcela lahkub haiglast omal vastutusel. Sandra satub paanikasse. Sofia leiab aga rasedustesti prügikastist ja pressib Sandralt tõe välja.

17:00 Hingesugulased (506)

Garjana jõuk kavatseb varastatud kiibiga põgeneda. Ülem Singh tõttab Sandhyale appi.

18:00 Kodutunne

Allal on kaks sünnipäeva. Esimesel sündis ta väga ühtehoidvasse üheksalapselisse perre, teisel aga ärkas kuu aega kestnud koomast. Ehkki tema elu käib siiani range päevakava järgi ning rohtude toel, on Alla piisavalt tugev, et koos kahe pojaga ema juurest taas oma katuse alla kolida. Kodutunne avab Allale ukse iseseisvasse ellu.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Paljas Porgand Itaalias (1/6)

Romantiline tõsielusari! Eesti üks tuntumaid terviseblogijaid Paljas Porgand (Merilin Taimre) sõidab Roomet Poomiga Itaaliasse. Reisil selgub, kas värskelt armunud noored on ikkagi teineteise jaoks loodud ning kas nad saavad hakkama reisistressi ja intriigidega.

20:30 Malluka suvi (1/12)

Staarblogija Mallukas asub hooga puhkama ja toob oma suvised seiklused teleekraanile. Suve tõmbab käima pöörane teemapidu, kus kohtab kõikvõimalikke ja -võimatuid karvaseid ning sulelisi. Mis on ideaalse suvepeo õnnestumise saladus? Malluka värvikas perekond teab ja julgeb näidata!

21:00 Sõbrad (3)

Monica uus austaja meeldib kõigile nii väga, et Monical endal saab temast villand. Phoebe leiab limonaadipurgist pöidla, millest algab vedamiste seeria.

21:30 Doktor Murphy (42/56)

Esimese soolooperatsiooni ajal satub Shaun konflikti operatsiooniõega, seades sellega ohtu oma residentuuri. Melendez jääb riskantse operatsiooni osas Limiga eriarvamusele. Claire sukeldub üha sügavamale enesehävituslikku käitumisse.

22:30 Aurora Teagardeni müsteeriumid: Sületäis pahandust (Aurora Teagarden Mysteries: A Bundle of Trouble) FILM

Aurora Teagarden avastab, et müsteerium on toodud otse tema ukse taha, kui ta koju ilmub naine beebiga, kes väidab, et on tema peigmehe Martini ammu kadunud sugulane. Kui Aurora ja Martin nad vastu võtavad, leiavad nad peolt tulles surnukeha, kapist võõra mehe, sugulane on kadunud ning beebi vannis. Kui Aurora hakkab asja uurima, avastab ta, et Regina ja tema mees olid seotud illegaalse lapsendamisringiga ning miski tema kodus ei viita sellele, et ta oleks saanud lapse.

00:15 Lõbutüdruk Bruna (10)

Georgette keeldub oma tütrest loobumast, aga uuesti alustamine pole lihtne. Mino lubab oma poega edaspidi kaitsta, kui Lukast rünnatakse. Ren? survestab Brunat tõestama, et too on töö saamiseks kõigeks valmis.

01:10 NCIS Los Angeles (98)

Callen ja Kensi asuvad uurima topeltmõrva, kus eralennuki pardal tapeti mereväe viitseadmiral ja kurikuulus kollane ajakirjanik. Hetty kutsub samal ajal rakkerühma kunagise liikme psühholoog Nate Getzi piinamisest traumeeritud Sami ja Deeksi nõustama.

01:55 Doktor Murphy (42/56) *

Esimese soolooperatsiooni ajal satub Shaun konflikti operatsiooniõega, seades sellega ohtu oma residentuuri. Melendez jääb riskantse operatsiooni osas Limiga eriarvamusele. Claire sukeldub üha sügavamale enesehävituslikku käitumisse.

02:40 Suvereporter *
03:30 ÖÖ TV
05:10 Dr House (129) *

House ja tiim hakkavad ravima naist, kes on avatud abielus ning jääb haigeks kohtingu ajal ühe oma kõrvalpeigmehega. House paneb samal ajal proovile ka Wilsoni suhte Samiga.

06:30 Hingesugulased (420)

Santosh lubab Sandhyal modernsemat riietust kanda. Santosh annab Mohiti ja Vikrami perele võimaluse iseseisvalt hakkama saada ja nõuab neilt kodus elamise eest üüri.

07:20 Rizzoli ja Isles (85) *

Bostonist leitakse laip ja mõrv paistab olevat seotud ühe Los Angleses toime pandud mõrvaga. Jane ja Maura sõidavad läänerannikule asja lähemalt uurima.

08:15 Vana silla saladus (892) *

Mariana vaikib jätkuvalt. Bosco ja Ines kohtuvad salaja. Nicolas saab telegrammi.

09:10 Pargid ja puhkealad (25) *

Jerryt röövitakse pargis ja Leslie hakkab nuputama, kuidas turvalisust parandada. Kõik otsustavad Jerry vastu paremad olla, kui ta tööle naaseb.

09:40 Taeva pisarad (65/115)

Cennet saab järjekordse pusletüki. Kaya saab Arzu asukoha teada ja nurjab ta põgenemiskatse. Cennet mõistab, et ta isal on ka tumedam pool. Melisa pere otsustab ta hullumajja saata. Arzu saab teada, et Cengiz reetis ta. Özlem teatab Mahirile, et ta on rase.

10:45 Saladused

Noorele abielupaarile Siimule ja Teelele pakub Siimu alkohoolikust ema Alvi võimalust ehitada üles oma kodu vanas tädilt päritud maamajas. Kui noored on nii isiklike säästude kui laenuga läbi viinud raske renoveerimistöö, selgub, et ema tahab hoopis ise nüüd kaasajastatud majas elada kuid näeb suurt takistust minia näol. Algab sõda minia ja ämma vahel.

11:15 Trennispikker (31)

Tervele kehale suunatud rasvapõletustreening, kus läheb vaja lisaraskusi ja fitnesspalli. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Kardashianid (7/21)

Kris korraldab perele üllatuspuhkuse Vailis. Pere saab puhkuse ajal shoki, kuuldes, et Rob on Blac Chynale abieluettepaneku teinud. Kourtney kardab Tyga halba mõju Scottile.

13:00 Betty New Yorgis (68/123)

Armando viib Marcela haiglasse. Ricardo ja Betty satuvad sõnavahetusse. Kohtunik nõustub, et Efrain on Sofiale palju kahju teinud. Sofia saadab Efraini ja Jenny oma kodunt minema. Jenny valab oma viha Efraini peale välja. Ricardo süüdistab Armandot Marcelale haiget tegemises. Hugo saab Fabio peale vihaseks.

14:00 Tänapäeva kullakaevajad *

Dokumentaalsaade vaatab lähemalt, kuidas elavad häbematud kullakaevajad, kes on harjunud elama meeste kulul. 31-aastane Laura laseb end poputada kuulsate ja rikastega väljas käies. 46-aastane Noeli abiellus oma sponsoriga ja nad on juba 15 aastat koos õnnelikud. 56-aastane Mark on rikas ja ei häbene oma rikkusega noori naisi ligi meelitada.

15:00 Saleduse saladused (5/5) *

Humoorikas saatesari võtab vaatluse alla maailma kõige populaarsemad dieedid, et teha selgeks, millised nendest tõeliselt toimivad. Selles osas üritavad kiirdieedi pidajad Kaye ja Cheshire ajada end vormi hobuse võiduajamiseks. Kujumuutjad Eve ja Kate tahavad puhkusel head välja näha ning elumuutjateks on kolleegid Jan ja Alexa, kelle kohvikul on tulemas viies aastapäev. Xand uurib lähemalt laseriga rasvaeemaldust ja kuidas toimib maoballoon.

16:00 Kodutunne (134) *

Kairi elab oma viie lapsega majakeses, mis omal ajal ehitati kanalaks. Pere on ise ära teinud tohutu töö, kuid selleks, et põhjamaises talves sooja saada, tuli neil kodumaja kütta ööpäevaringselt ning elada pidevas tulekahjuohus. Kodutunne tegi toad soojaks ja täitis üksikema unistuse ilusast köögist.

17:00 Rizzoli ja Isles (86)

Endise narkomaani mõrva taga paistab olevat inimene, kes pani tule otsa Jane’i korterile ja ähvardab teda ja tema lähedasi.

18:00 Vana silla saladus (893)

Francisca survestab Inesi. Aurorast ja Lucasest saavad sõbrad. Maria soovib elult enamat.

19:00 Pargid ja puhkealad (26)

Leslie viib Roni ja eelmised pargidirektorid piknikule, et suvekataloogi ette valmistada. Tom kutsub kaanefoto tegemiseks appi Anni ja Marki.

19:30 Kuuuurija (47) *
20:30 Boss (The Boss) FILM

Komöödia püstirikkast ärimagnaadist Michelle Darnelle'st (Melissa McCarthy), kes pistetakse insider-tehingute pärast trellide taha. Hüvasti raha ja positsioon! Vanglast vabanenuna paneb laostunud, kuid endiselt uljas proua kiiresti kokku plaani, kuidas taastada oma kunagine hea maine ja upitada püsti uus isiklik äriimpeerium. Kuid lähikondsed ja endised sõbrad pole tema heades kavatsustes sugugi veendunud ega lase jultunud ekstsentrikul ennast kuigi kergesti ümber sõrme keerata.

22:30 Minu kodu on parim (157)

Saatesse on jäänud vaid kolm meeskonda ning nüüd ei võitle nad enam ainult iseenda eest. Nimelt peavad nad sel korral renoveerima heategevusega tegeleva organisatsiooni ruume.

23:35 Vallaline kaunitar: Kanada (7/11)

Maroko seiklused jätkuvad. Kaalul on palju, sest ees ootavad kodulinnad ja Jasmine’i saavad oma koju viia ja perekonnale tutvustada ainult neli meest.

00:55 Suvereporter *
01:45 Saatuslik veetlus (60)

Armuvalus teismelised avastavad, et mõrv on lihtne, aga laibast vabanemine võib tõeline peavalu olla.

02:35 Kardashianid (7/21) *

Kris korraldab perele üllatuspuhkuse Vailis. Pere saab puhkuse ajal shoki, kuuldes, et Rob on Blac Chynale abieluettepaneku teinud. Kourtney kardab Tyga halba mõju Scottile.

03:20 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (421)

Sooraj kuuleb, et Ankur on Sandhya peale pahane, kuid Sandhya ei avalda talle tegelikku põhjust. Tal hoiab endas suurt saladust. Ankur palub Rathi perel puhkusele sõita.

06:45 Suvereporter *
07:45 Elamusi täis Eesti (2) *

Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

08:15 Kelgukoerad *

Toimub järjekordne kallaletung hääletajale, kellel õnnestub siiski vägistaja käest pääseda. Ründaja laip aga leitakse samal päeval metsast ning mõrvas kahtlustatavaid on rohkem kui üks. Kertu ja Lea kohtumine lõppeb traagiliselt.

09:15 Brooklyni jaoskond (15/22) *

Jake ja Amy uurivad hotellirööve. Jake kuuleb oma meelehärmiks, et Amy võib teise osakonda tööle suunduda. Holt ja Terry üritavad jaoskonna tööd tõhusamaks muuta.

09:45 Brooklyni jaoskond (16/22) *

Terve jaoskond on kutsutud kapten Holti sünnipäevapeole. Jake avaldab muljet Holti abikaasale Kevinile. Boyle sõlmib toiduarmastusest suhte vanema naise Vivianiga. Rosa viib Gina psühholoogide juurde, kes temast vaimustuvad.

10:10 Chicago tuletõrje (50) *

Dawsoni esimene tööpäev tuletõrjujana kujuneb sündmusterohkeks, ning tal tekib kuri kahtlus, et kahe tuletõrjuja kooselu võib Casey optimismist hoolimata liiga pingeliseks osutuda. Mills jõuab samal ajal arusaamisele, et tema ja päästerühma teed peavad lahku minema.

11:05 Baarikubjas (17/20) *

Baarikubjas Jon Taffer proovib aidata endist stripiklubi, mis üritab nüüd viisaka baarina läbi lüüa. Korraliku väljaõppeta personal, kleptomaanist baarmen ja ebakompetentsed kokad muudavad selle aga äärmiselt keeruliseks.

12:05 Komissar Rex

Kaks kurjategijat röövivad Ida-Euroopast pärit lapsi ja sunnivad neid valeraha vahetama. Kui prügimäelt leitakse noorukese Nikolai laip, hakkavad Marc ja Rex juhtunut uurima. Selgub, et tapetud poiss on sõbrustanud oma eakaaslasest poevarga Irisega, keda nüüd omakorda otsitakse. Tänu Rexi sõprusele Irisega avastatakse ka jõhkarditest valerajategijad.

13:05 Elamusi täis Eesti (3)

Veeda suvi elamusterohkelt! Esmaspäeva õhtud on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

13:35 Eestlased Dubais (4) *

Dubais on kinnisvara väga hinnas. Viljandist pärit Sandra on end sisse söönud Dubai kinnisvaraärisse ja tal läheb seal väga hästi! Sandra võtab meid endaga tööle kaasa ning uudistame Dubai luksuskinnisvara. Saate teises pooles hullame Dubai Legolandis!

14:05 Viimane Vegas * (Last Vegas) FILM

Möllukomöödia. Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) ja Sam (Kevin Kline) on olnud parimad sõbrad juba lapsepõlvest peale. Kui Billy - grupi ainuke poissmees - lõpuks otsustab oma noorele tüdruksõbrale abieluettepaneku teha, võtavad sõbrad suuna Las Vegase poole, meenutamaks nooruse tipphetki. Kohale jõudes peavad nad aktsepteerima fakti, et aastakümned on muutnud Patulinna rohkem, kui see neile meeldiks…

16:05 Knight Rider

Michael sõidab appi psühholoog Rebecca Hammondile, kes tegeleb oma rantshos käitumisraskustega noorukitega. Rebeccale teevad muret karjavargad, kes ründavad pea igal õhtul. Kohalikud pole aga nõus teda aitama. Nii peab Michael ise koos Kitti abiga karjavargustele lõpu peale tegema.

17:05 Chicago tuletõrje (51)

Leitnant Casey poole pöördub tema õde Christie, kellel on oma mehega tõsiseid probleeme tekkinud. Dawson ja Miller üritavad kohaneda oma uute rollidega 51. depoos ning Brettil tekib soov Chicagost sootuks lahkuda.

18:00 Kelgukoerad

Tallinnasse saabub Hispaanias redutav palgamõrvar ning uurijatel on põhjust arvata, et mees saabus tapma üht tuntud kohalikku ärimeest. Alex mängib taas topeltmängu ning ettenägelik politseioperatsioon muutub tõeliseks tragöödiaks. Kõsta pereprobleemide lahendamine ei sõltu enam temast endast.

19:00 Brooklyni jaoskond (17/22)

Boyle'il on kombeks oma armusuhetega klammerduvaks muutuda ja seepärast kutsub ta Vivianiga kohtuma minnes Jake'i puhvriks. Kuid seekord asub klammerduma hoopis Vivian. Rosa ja Amy võetakse uimastijuurdluselt maha, sest nad otsustavad eirata nohikliku tunnistaja infot.

19:30 Brooklyni jaoskond (18/22)

Peralta saab teada, et peab oma vanaema korteris edasi elamise eest pool miljonit dollarit maksma. Ta on valmis sissemaksu kust tahes laenama, aga Gina soovitab siiski uue korteri otsida. Boyle ja Rosa maksavad kätte ebahügieenilisele kolleegile, kes kasutab Rosa töölauda.

20:00 Kuldvillak (242)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Reisisell (21/28)

Reisisell Richard Ayoade ja koomik Matt Lucas väisavat Igavest linna Roomat, et nautida seal 48 tunni jooksul kõrgkultuuri, kokakunsti, kummalisi kübaraid ja kohalikku külalislahkust.

21:05 Reisisell (22/28)

Richard Ayoade viib näitleja ja koomiku Sara Pascoe päikeselisse Valenciasse, kus neid ootavad maitsvad toidud, peened joogid, ogarad transpordivahendid ja müütiline Püha Graal.

21:35 Guy Martini tööstuslikud imed (6/6)

Kuuenda saate projektiks on üks üllatavamaid Victoria-ajastu leiutisi – avalik park ning Guy aitab korda teha Birminghami botaanikaaia. Selleks peab Guy õppima klaasi tegema, restaureerima vanaaegse muruniiduki ning avab oma kätega tehtud purskkaevu.

22:35 Gomorra

Avitabile astub otsustava sammu Gennaro hävitamiseks ning rünnaku alla jäänud Genny peab näitama, kui ränka hinda ta on nõus ainuvõimu eest maksma. Gennaro ja Scianeli läbirääkimisi vahendav Patrizia hakkab oma rolli ära kasutama. Sari ei sobi alaealistele.

23:45 Knight Rider *

Michael sõidab appi psühholoog Rebecca Hammondile, kes tegeleb oma rantshos käitumisraskustega noorukitega. Rebeccale teevad muret karjavargad, kes ründavad pea igal õhtul. Kohalikud pole aga nõus teda aitama. Nii peab Michael ise koos Kitti abiga karjavargustele lõpu peale tegema.

00:45 Hommikute Hommik! (3) *

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

01:40 Postimees.ee
05:45 Komissar Rex *

Kaks kurjategijat röövivad Ida-Euroopast pärit lapsi ja sunnivad neid valeraha vahetama. Kui prügimäelt leitakse noorukese Nikolai laip, hakkavad Marc ja Rex juhtunut uurima. Selgub, et tapetud poiss on sõbrustanud oma eakaaslasest poevarga Irisega, keda nüüd omakorda otsitakse. Tänu Rexi sõprusele Irisega avastatakse ka jõhkarditest valerajategijad.