Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 02.06.2020

06:00 Baarikubjas (26) *

Jon Taffer üritab aidata varem eakamale klientuurile suunatud baari, mis on pidanud olude sunnil oma pilgu nooremate klientide poole pöörama. Jon peab nüüd tõestama, et vanale koerale siiski on võimalik uusi trikke õpetada.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (62)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (41)

Animasari

07:30 Zak Storm (27)

Animasari

07:55 Cam ja Leon (52)
08:00 Suvereporter *
09:00 Hommikute Hommik! (2)

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

10:00 Sõbrad (1) *

Ekraanile jõuab taas maailmas enim laineid löönud ja tunnustust pälvinud komöödiasari, mis räägib sõprusest ja noorte sekeldustest. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler ja Ross - kuus lahutamatut sõpra New York Citys! Loendamatute auhindadega pärjatud sari on naerutanud miljoneid televaatajaid üle kogu maailma ja pälvinud erilise koha televisiooni ajaloos.

10:30 Dr House (128)

House ja tema tiim juhtumiks on söör William - „rüütel“ suletud kogukonnas, milles elavad mehed ja naised renessansiaja ideaalide kohaselt. Tiim otsib keskaegse küla elukeskkonnast märke selle kohta, mis seletaks söör Williami kiiresti halvenevat tervist. Samal ajal hakkab Wilson taas suhtlema oma eksiga.

11:30 Baarikubjas (27)

Jon Taffer ja tema eksperdid üritavad motiveerida passiivset baariomanikku, kelle ükskõiksus on tema ärile laastavalt mõjunud. Omanikule pähe istunud baarijuhataja üritab aga Joni pingutusi kõigest väest saboteerida.

12:30 Saladused (84) *

Perekondlikusse sasipuntrasse on vastu oma tahtmist segatud kõik sugulased. Üksindust kannatanud keskpärase välimusega Kristin loodab, et on lõpuks leidnud õnne ja armastuse ning seda kriminaalse minevikuga peiu näol, keda suguvõsa kuidagi omaks võtta ei taha. Suurimat umbusku külvab õepoja naine, kes kahe jalaga maa peal seistes tunnetab, et miskit selles loos pole õige.

13:00 Kuuuurija (47) *

Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas kaasahaaravaid lugusid.

14:00 Tüdruk nimega Elif (924)

Tufan teeb Emirhanile kingituse, et nende suhet tugevdada. Emirhan varjab kingitust oma ema eest. Melek ja õpetaja Asli tutvuvad. Asli soovib Elifit kooliminekuga aidata. Haktanirite mõisa saabub ootamatult Macide õde Kiymet. Hümeyra ei usalda teda.

15:00 Vana silla saladus (245)

Alfonso süüdistab juhtunus Sebastiani. Olmo on Agueda peale vihane. Don Anselmo üritab Franciscat ümber veenda.

16:00 Betty New Yorgis (100/123)

Betty läbib tohutu muutuse. Armando külastab Marcelat haiglas. Daniel tuleb Betty koju ja teatab ta vanematele, et nende tütar on varas ja ta saadetakse vangi. Sandra on jäänud rasedaks. Betty advokaadid teatavad Estebanile, et nende klient Beatriz kavatseb tagastada tema nimel olevad kompaniid.

17:00 Hingesugulased (505)

Suraj ja Lalima otsivad Sandhyat. Kogu naabruskond saab teada, et Suraj on hulluks läinud.

18:00 Kodutunne

Noore ja ilusa Leleti minevikus on kohutav peatükk, kuhu kuulusid näiteks nõelad küünte all, vangistus omaenda kodus ja lumes lämmatamine. Ta pääses läbi ime ja elab täna õnnelikku pereelu. Kodutunde uus hooaeg algab vapustava looga, millesarnast siiani oleme näinud ja kuulnud vaid filmides.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Radari reliikviad (1)

„Radari reliikviatesse” on kokku kogutud parimate ajakirjanike lood sellest, mis Eestis ning Eestiga seonduvalt maailmas olulist ja põnevat on toimunud. Saade toob vaatajani ajakirjandusliku telemagasini „Radari“ parimad lood, kus näidatakse elu kogu selle eheduses – nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid. Teiste teemade seas on seekord saates meeleolukas lugu sellest, kes oli eesti esimene diskor ja kuidas diskokultuur Eestis alguses sai. Näeb persoonilugu Eesti tippadvokaat Aivar Pilvest ning ajakirjanik Eeva Esse kogemusi sõjaväes.

21:00 Sõbrad (2)

Rossi lesbiks hakanud naine üllatab meest teatega, et saab lapse. Monica ülikriitiliste vanemate külaskäik lõpeb täieliku fiaskoga.

21:30 Krimi

Politseisaade.

22:00 Narcos (11)

Põnevussari Kolumbia narkokuninga Pablo Escobari elust. Algusest peale hakkas tema vastu huvi tundma ka uimastite sihtturg Ameerika oma narkoagentidega. Pablo vahistamiseks ette võetud sõjalise operatsiooni järel on Escobaride pere jälle koos. Steve ja Connie tülitsevad turvalisuse pärast. Film ei sobi alaealistele.

23:05 Iron Sky (Iron Sky) FILM

Kultusfilmist ulmepõnevik Teise maailmasõja kaotuse järel Kuule põgenenud natside kosmosearmeest, kes nüüd on valmis Maad ründama. Nad on 70 aastat meid jälginud ning teavad meie tugevusi ja nõrkusi. Nad on ehitanud tohutu suure kosmoselaevastiku ning treeninud hiigelsuure armee. Nüüd on nad valmis meie planeedi maatasa tegema ja ometi kätte maksma.

01:00 Olümpiamängude teejuht (33/40)

Tänases osas tutvume kolmest erinevast alast koosneva ja suurt vastupidavust nõudva triatloniga ning kauni Fuji mäe taustal aset leidva jalgratta maanteesõiduga.

01:30 Süvahavva

Kristi esitab salanõukogule ultimaatumi. Arno saab aru, et Kevin on nõiutud ja ainus viis sellele lõpp teha ei meeldi talle.

02:15 Rooli võim (202) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

02:40 Suvereporter *
03:30 ÖÖ TV
05:10 Dr House (128) *

House ja tema tiim juhtumiks on söör William - „rüütel“ suletud kogukonnas, milles elavad mehed ja naised renessansiaja ideaalide kohaselt. Tiim otsib keskaegse küla elukeskkonnast märke selle kohta, mis seletaks söör Williami kiiresti halvenevat tervist. Samal ajal hakkab Wilson taas suhtlema oma eksiga.

06:30 Hingesugulased (418)

Sooraj võtab vastu Sandhya auhinna ja palub riigitelevisiooni vahendusel tema käest vabandust. Sandhya on sellest sügavalt liigutatud. Mohid ja Vikram mõistavad Sooraji käitumise hukka. Sooraj näeb kodus ja poes märke Sandhyast. Ta usub, et Sandhya on lähedal.

07:20 Rizzoli ja Isles (84) *

Mees leitakse kodust surnuna ja mõrva peamiseks kahtlusaluseks osutub tema rotveiler.

08:15 Vana silla saladus (891) *

Nicolas muretseb Mariana pärast. Aurorat rünnatakse. Quintina räägib Nicanorale tõtt.

09:10 Pargid ja puhkealad (24) *

Opossum hammustab golfiväljakul linnapea koera ja Leslie moodustab rakkerühma ohtliku looma leidmiseks.

09:40 Taeva pisarad (64/115)

Kaya ütleb Arzule, et ta pole nii heasüdamlik nagu Cennet ja et ta kavatseb Melisa hullumajja saata. Mukaddes ütleb Kayale, et ta teab tõde tema tegelike kavatsuste kohta. Cennet nõuab, et Kaya ta tema emaga kokku viiks. Arzu kavatseb koos oma tütrega põgeneda.

10:45 Saladused

Humoorikas lugu reklaamiagentuuris töötavast noorpaarist, kes on just ära renoveerinud ostetud maamaja, et veeta seal mõnusalt koos aega, linnakärast eemal. Paraku saabub aga juba esimestel päevadel nende õuele, justkui ei kusagilt, kummaline võõras mees, kes röövib neilt nii kodu kui meelerahu.

11:15 Trennispikker (30)

Discotantsu elementidega tantsuline ja lõbus treeningkava, mille viib läbi külalistreener Anu Ruutu.

11:45 Top Shop
12:00 Kardashianid (6/21)

Khloé sõidab Kourtney ja Krisiga Napasse, kuid raske lahutusotsuse teeb veel raskemaks Krisi käitumine. Scott näeb suurt vaeva, et vabaneda väidetavast Kardashianide needusest.

13:00 Betty New Yorgis (67/123)

Daniel saab võimu juurde. Armando teab, et temast tahetakse vabaneda. Daniel nõuab erakorralist juhtkonna koosolekut, et V&M'i kohta tõde päevavalgele tuua. Tüdrukud saavad teada, et Mariana vallandati. Betty tunneb end kõige firmas toimuva pärast süüdi. Ricardo soovitab Armandol Marcela tagasi võita. Julia leiab Betty rasestumisvastased vahendid. Sofia valmistub kohtuistungiks.

14:00 Armastus ja teised õnnetused * (Love and Other Disasters) FILM

Romantiline komöödia. Emily Jackson (Brittany Murphy) elab kiiret elu - tal on alati toimetamist, ta suu ei seisa kunagi kinni ja talle meeldib kosjamoori mängida. Kui Emiliy Vogue'i kontorisse saabub kena uus fotograafi abiline Paolo, saab Emily geist korterikaaslane Peter järjekordseks ohvriks. Emily on veendunud, et need kaks meest kuuluvad kokku. Oma toimetustes jääb tal kahe silma vahele noormees, kes hoopis talle armastust pakkuda püüab.

16:00 Roaldi retked (5) *

Sul on taskus mõni üksik penn, kuid kuklas vasardab unistus edukast ärimehe karjäärist Lõuna-Ameerikas. Mida sa teed? Täpselt nii sõitis Tallinna lähedalt pärit Kristjan 16 aastat tagasi üheotsapiletiga Peruusse ning seilab nüüd, pärast aastatepikkust ränka tööd, elumerel pärituules. Roald Johannson võtab ette pika teekonna Peruu pealinna Limasse, et mõista kuidas ühest Eesti kutist sai teisel pool maakera edukas alpakanahkade vabrikant!

17:00 Rizzoli ja Isles (85)

Bostonist leitakse laip ja mõrv paistab olevat seotud ühe Los Angleses toime pandud mõrvaga. Jane ja Maura sõidavad läänerannikule asja lähemalt uurima.

18:00 Vana silla saladus (892)

Mariana vaikib jätkuvalt. Bosco ja Ines kohtuvad salaja. Nicolas saab telegrammi.

19:00 Pargid ja puhkealad (25)

Jerryt röövitakse pargis ja Leslie hakkab nuputama, kuidas turvalisust parandada. Kõik otsustavad Jerry vastu paremad olla, kui ta tööle naaseb.

19:30 Kodutunne (134) *

Kairi elab oma viie lapsega majakeses, mis omal ajal ehitati kanalaks. Pere on ise ära teinud tohutu töö, kuid selleks, et põhjamaises talves sooja saada, tuli neil kodumaja kütta ööpäevaringselt ning elada pidevas tulekahjuohus. Kodutunne tegi toad soojaks ja täitis üksikema unistuse ilusast köögist.

20:30 Tänapäeva kullakaevajad

Dokumentaalsaade vaatab lähemalt, kuidas elavad häbematud kullakaevajad, kes on harjunud elama meeste kulul. 31-aastane Laura laseb end poputada kuulsate ja rikastega väljas käies. 46-aastane Noeli abiellus oma sponsoriga ja nad on juba 15 aastat koos õnnelikud. 56-aastane Mark on rikas ja ei häbene oma rikkusega noori naisi ligi meelitada.

21:30 Saleduse saladused (5/5)

Humoorikas saatesari võtab vaatluse alla maailma kõige populaarsemad dieedid, et teha selgeks, millised nendest tõeliselt toimivad. Selles osas üritavad kiirdieedi pidajad Kaye ja Cheshire ajada end vormi hobuse võiduajamiseks. Kujumuutjad Eve ja Kate tahavad puhkusel head välja näha ning elumuutjateks on kolleegid Jan ja Alexa, kelle kohvikul on tulemas viies aastapäev. Xand uurib lähemalt laseriga rasvaeemaldust ja kuidas toimib maoballoon.

22:30 Minu kodu on parim (156)

Kohtunikud Joe ja Wendy teevad teatavaks aedade hinded ning meeskond, kes nende kõrgetele ootustele ei vastanud, peab oma tööriistad kokku pakkima.

00:05 Vallaline kaunitar: Kanada (6/11)

Jasmine jätkab koos seitsme poissmehega armastuse otsinguid Marokos, eksootilises Marrakechis. Laastavale kohtingule kahe poissmehega järgneb dramaatiline kokteilipidu.

01:25 Suvereporter *
02:15 Saatuslik veetlus (59)

Kunagised lapsepõlvekallimad Jason ja Missy plaanivad tappa Missy vanema armukese, et miljonid pärida, aga plaan nurjub ja Missy püüab politseiga manipuleerida.

03:05 Kardashianid (6/21) *

Khloé sõidab Kourtney ja Krisiga Napasse, kuid raske lahutusotsuse teeb veel raskemaks Krisi käitumine. Scott näeb suurt vaeva, et vabaneda väidetavast Kardashianide needusest.

03:50 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (419)

Sooraj ja Sandhya lepivad ära ja Sandhya tuleb tagasi koju. Meenakshi pärib Sandhyalt, miks ta Šotimaale ei läinud. Sandhya avaldab soovi kanda sari asemel modernsemat riietust, kuid Santoshile pole see meeltmööda.

06:45 Suvereporter *
07:45 Elamusi täis Eesti (1) *

Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

08:15 Kelgukoerad *

Röövitakse presidendi lapselaps ning koos temaga ka sõbranna, kes jõhkralt tapetakse. Uurijad peavad ära hoidma presidendi lapselapse mõrva ning nurjama väljapressijate plaanid mis lõhnavad kahtlaselt palju poliitilise tellimuse järele.

09:15 Brooklyni jaoskond (13/22) *

Jake kavandab Amyle halvimat kohtingut, kuid kui nad varitsema kutsutakse, hindab ta olukorra ümber. Charles võtab eriti vänget valuvaigistit ja hakkab kolleegide kohta tõtt laduma.

09:45 Brooklyni jaoskond (14/22) *

Jõusaalis steroididega äritsejate tabamiseks palgatakse appi seersant Jeffords, kes peab organisatsiooni sisse imbuma. Kapten Holt käsib Santiagol ja Diazel uurida vargust Gina kodus.

10:10 Chicago tuletõrje (49) *

Kahe tuletõrjeauto kokkupõrge pöörab 51. depoo ja Austini depoo töötajad omavahel põhjalikult tülli ning Dawson tunneb, et on osapoolte vahele risttulle jäänud. Oma isapoolse suguvõsa kohta uut infot saanud Mills otsustab hakata oma minevikku puudutavatele küsimustele aktiivselt vastuseid otsima.

11:05 Baarikubjas (16/20) *

Jon Taffer peab aitama Iiri pubi Cheviot omanikku, kes ei tule mitme muu töö kõrvalt enam oma ülesannetega toime. Mis veel hullem, mees on oma 800 000 dollarilist võlga seni oma perekonna eest varjanud.

12:05 Komissar Rex

Tundmatu kurjategija ründab Doonau kaldale jooksma läinud Marci ja Rexi. Marc saab kergelt haavata, kuid Rexi elu on ohus. Algul kahtlustab Marc, et kellelgi olid temaga vanad arved klaarida, aga uurimise käigus selgub, et kätte taheti maksta hoopis Rexile. Peagi süüdlane tabatakse, kuid politseikoera ründamise eest pääseb mees kergelt ja asub uut kuritegu plaanitsema. Marc ja Niki otsustavad lahendada vana mõrvaloo, et Rexi rünnanud kurjategija saaks teenitud karistuse.

13:05 Elamusi täis Eesti (2)

Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

13:35 Cool D - erilised reisihetked (2/2) *

Cool D jätkab ringkäiku maailma radadel. Sel korral räägib Cool D söögist, joogist ja vingeimatest kohtadest, mida ta kaameraga külastanud on!

14:05 Miami SWAT (3/6) *

Agentidelt saadud infoga varustatult korraldab tiim narkodiileritele ühe välkkiire rünnaku teise järel. Aga teadagi - kus on uimasteid, seal leidub ka relvi ja mehi, kes ei karda neid kasutada.

15:05 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (23) *

Ross Kemp lendab Austraaliasse, kus valitsus on alustanud vihast võitlust motojõukudega, keda süüdistatakse vägivallas ja uimastitega kauplemises. Ent kriitikute sõnul tegeleb valitsus libaprobleemiga ning rikub patuoinaks tehtud motomeeste õigusi. Kemp üritab välja selgitada, kuidas asjad tegelikult on.

16:05 Knight Rider

Rannal peesitav paarike leiab osaliselt liiva alla mattunud Trans Ami, mis on varustatud ulmelise tehnoloogiaga. Uudis jõuab ka Michaeli kõrvu ja ta avastab, et Karri näol on tegu Fondi poolt aastaid tagasi hüljatud projektiga, mis võib valedesse kätesse sattudes paksu pahandust põhjustada.

17:05 Chicago tuletõrje (50)

Dawsoni esimene tööpäev tuletõrjujana kujuneb sündmusterohkeks, ning tal tekib kuri kahtlus, et kahe tuletõrjuja kooselu võib Casey optimismist hoolimata liiga pingeliseks osutuda. Mills jõuab samal ajal arusaamisele, et tema ja päästerühma teed peavad lahku minema.

18:00 Kelgukoerad

Toimub järjekordne kallaletung hääletajale, kellel õnnestub siiski vägistaja käest pääseda. Ründaja laip aga leitakse samal päeval metsast ning mõrvas kahtlustatavaid on rohkem kui üks. Kertu ja Lea kohtumine lõppeb traagiliselt.

19:00 Brooklyni jaoskond (15/22)

Jake ja Amy uurivad hotellirööve. Jake kuuleb oma meelehärmiks, et Amy võib teise osakonda tööle suunduda. Holt ja Terry üritavad jaoskonna tööd tõhusamaks muuta.

19:30 Brooklyni jaoskond (16/22)

Terve jaoskond on kutsutud kapten Holti sünnipäevapeole. Jake avaldab muljet Holti abikaasale Kevinile. Boyle sõlmib toiduarmastusest suhte vanema naise Vivianiga. Rosa viib Gina psühholoogide juurde, kes temast vaimustuvad.

20:00 Eestlased Dubais (4)

Dubais on kinnisvara väga hinnas. Viljandist pärit Sandra on end sisse söönud Dubai kinnisvaraärisse ja tal läheb seal väga hästi! Sandra võtab meid endaga tööle kaasa ning uudistame Dubai luksuskinnisvara. Saate teises pooles hullame Dubai Legolandis!

20:30 Viimane Vegas (Last Vegas) FILM

Möllukomöödia. Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) ja Sam (Kevin Kline) on olnud parimad sõbrad juba lapsepõlvest peale. Kui Billy - grupi ainuke poissmees - lõpuks otsustab oma noorele tüdruksõbrale abieluettepaneku teha, võtavad sõbrad suuna Las Vegase poole, meenutamaks nooruse tipphetki. Kohale jõudes peavad nad aktsepteerima fakti, et aastakümned on muutnud Patulinna rohkem, kui see neile meeldiks…

22:35 Baarikubjas (17/20)

Baarikubjas Jon Taffer proovib aidata endist stripiklubi, mis üritab nüüd viisaka baarina läbi lüüa. Korraliku väljaõppeta personal, kleptomaanist baarmen ja ebakompetentsed kokad muudavad selle aga äärmiselt keeruliseks.

23:30 Knight Rider *

Rannal peesitav paarike leiab osaliselt liiva alla mattunud Trans Ami, mis on varustatud ulmelise tehnoloogiaga. Uudis jõuab ka Michaeli kõrvu ja ta avastab, et Karri näol on tegu Fondi poolt aastaid tagasi hüljatud projektiga, mis võib valedesse kätesse sattudes paksu pahandust põhjustada.

00:30 Hommikute Hommik! (2) *

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

01:25 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Tundmatu kurjategija ründab Doonau kaldale jooksma läinud Marci ja Rexi. Marc saab kergelt haavata, kuid Rexi elu on ohus. Algul kahtlustab Marc, et kellelgi olid temaga vanad arved klaarida, aga uurimise käigus selgub, et kätte taheti maksta hoopis Rexile. Peagi süüdlane tabatakse, kuid politseikoera ründamise eest pääseb mees kergelt ja asub uut kuritegu plaanitsema. Marc ja Niki otsustavad lahendada vana mõrvaloo, et Rexi rünnanud kurjategija saaks teenitud karistuse.