Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 01.06.2020

06:00 Baarikubjas (25) *

Raske õnnetuse tagajärjel aastaid oma baarist eemal olnud omanik pöördub abipalvega Jon Tafferi poole, et too vahepeal üle käte läinud töötajatele uuesti päitsed pähe paneks. Seda on aga tunduvalt lihtsam öelda kui teha.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (61)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (40)

Animasari

07:30 Zak Storm (26)

Animasari

07:55 Cam ja Leon (51)
08:00 Reporter *
09:00 Hommikute Hommik! (1)

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

10:00 Köök (99) *

Maks ja Sheff kemplevad, kumb sobib peakokaks paremini. Ette võetakse ülimürgise kala roog ja elud on kaalul. Peremees arvab, et Eleonora on raskelt haige ja tark oleks temaga kiiremas korras abielluda, et pärandusest osa saada. Vika otsustab elu muuta ja kolida Tartusse. Maks teeb ootamatu käigu ja armastus Vikaga lööb taas lõkkele. Pikka iga köögirahvale.

10:30 Dr House (127)

Haiglast kaob vastsündinu, seetõttu suletakse hoone täielikult ja House'i tiim jääb erinevatesse kohtadesse lõksu. Tänu sellele saame palju teada tiimiliikmete isiklikust elust, suhetest ja kahetsustest.

11:30 Baarikubjas (26)

Jon Taffer üritab aidata varem eakamale klientuurile suunatud baari, mis on pidanud olude sunnil oma pilgu nooremate klientide poole pöörama. Jon peab nüüd tõestama, et vanale koerale siiski on võimalik uusi trikke õpetada.

12:30 Kodustiil (36) *

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? Saatejuht Jaanus Koort toob taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

13:00 Tallinna panoraam (18) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:00 Tüdruk nimega Elif (923)

Keremile viirastub Süreyya. Parla satub toimunust ärevusse. Melek näeb halba und. Elifil on pargis kohtumine. Safak loodab emalt saada Jülidega abiellumiseks õnnistust.

15:00 Vana silla saladus (244)

Francisca on Tristani peale tulivihane. Enriqueta aitab Marianat. Emilial hakkab halb.

16:00 Betty New Yorgis (99/123)

Hugo ei taha uskuda, et Ines võiks olla plagiaadiga seotud. Marcela satub mürgitusega haiglasse. Efrain üritab mängida õnnelikku perekonda. Sandra kutsub Wilsoni enda poole külla isa ja vendadega tutvuma. Joaquin teeb Bettyle ettepaneku jääda Miamisse.

17:00 Hingesugulased (504)

Suraj saab teada, et ema valetas talle. Lalma ja Suraj lähevad koos Sandhyat otsima.

18:00 Kodutunne (135)

Mikk ja Mariana polnud veel aasta tagasi üldse selline pere, kes Kodutunde abi vajaks. Tulekahju muutis aga nende moodsa kodu elamiskõlbmatuks ning pere sattus surnud ringi - iga kuu tuli maksta suurt pangalaenu ja asenduskodu üüri, kindlustusfirma aitama ei soostunud, nii et põlenud kodu taastada polnud millegi eest. Kodutunne ja C-Komando tegid koos heategevuskampaania, millel on kaks eesmärki - aidata kahe lapsega pere koju tagasi ning otsida vastus küsimusele, kuidas me keegi samasse olukorda ei satuks.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Kuuuurija (47)

Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas kaasahaaravaid lugusid.

21:00 Sõbrad (1)

Ekraanile jõuab taas maailmas enim laineid löönud ja tunnustust pälvinud komöödiasari, mis räägib sõprusest ja noorte sekeldustest. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler ja Ross - kuus lahutamatut sõpra New York Citys! Loendamatute auhindadega pärjatud sari on naerutanud miljoneid televaatajaid üle kogu maailma ja pälvinud erilise koha televisiooni ajaloos.

21:30 Riddick (Riddick) FILM

Tuline ulmemärul! Elutule planeedile surnu pähe jäetud Riddickil (Vin Diesel) tuleb rinda pista nii võõrrassi kui kiskjatega. Tema hädakutsungi püüavad kaks kosmoselaeva. Üks mehitatud palgamõrtsukatega, teist juhib aga mees, kellega Riddick on varemgi kohtunud. Film ei sobi alaealistele.

00:00 Stonehearsti vaimuhaigla (Hysteria) FILM

Õudusfilmi tele-esilinastus! Psühhiaatriahaiglasse, mis on eraldatud muust maailmast mägedega, saabub Harvardi Meditsiinikooli abiturent Edward Newgate (Jim Sturgess). Noormees on valmis oma teadmisi praktikasse rakendama vaimuhaigla juhi Silas Lambi valvsa pilgu all. Haiglas ringi vaadates köidab tema tähelepanu noor naispatsient Eliza Graves (Kate Beckinsale), kes võlub teda oma iluga, kuid samas tõrgub temaga suhtlemast. Aja jooksul saab selgeks, et salapära ei tekita mitte ainult vaimuhaigla patsiendid, vaid ka asutus ise… Film ei sobi alaealistele.

01:50 Sööma! (8) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen toob vaatajateni uued maitsed, põnevad tooted ja värksendavad kokteilid, mida on lihtne kodus valmistada.

02:15 Saladused (84) *

Perekondlikusse sasipuntrasse on vastu oma tahtmist segatud kõik sugulased. Üksindust kannatanud keskpärase välimusega Kristin loodab, et on lõpuks leidnud õnne ja armastuse ning seda kriminaalse minevikuga peiu näol, keda suguvõsa kuidagi omaks võtta ei taha. Suurimat umbusku külvab õepoja naine, kes kahe jalaga maa peal seistes tunnetab, et miskit selles loos pole õige.

02:40 Suvereporter *
03:30 ÖÖ TV
05:10 Dr House (127) *

Haiglast kaob vastsündinu, seetõttu suletakse hoone täielikult ja House'i tiim jääb erinevatesse kohtadesse lõksu. Tänu sellele saame palju teada tiimiliikmete isiklikust elust, suhetest ja kahetsustest.

06:30 Hingesugulased (416)

Santosh on oma peres väga pettunud. Meena püüab olukorda päästa. Arun ei taipa, mis rahalistessee afääridesse ta pojad end mässinud on.

07:20 Rizzoli ja Isles (83) *

Kolledzhiõpilase mõrva uurimine võtab kummalise pöörde, kui Jane ja Maura avastavad, et ta oli tervelt kolmkümmend kaks pruuti.

08:15 Vana silla saladus (890) *

Aurora sõidab Madridi. Ines ja Bosco suudlevad. Micaela esitab Marianale oma nõudmised.

09:10 Pargid ja puhkealad *

Leslie saab vihaseks, kui Ron võidab aasta naise auhinna projekti eest, mis oli tema idee. Tom püüab saada kokku tuhat dollarit, et investeerida kohalikku klubisse.

09:40 Taeva pisarad (63/115)

Melisa paneb maja, kus nad Cennetiga viibivad, põlema. Kaya ja Arzu jõuavad sinna ja päästavad oma tütred välja. Nad viidakse mõlemad haiglasse. Kaya kavatseb Melisa politseile üles anda. Arzu ütleb Cennetile, et ta Melisa vastu süüdistust ei esitaks.

10:45 Saladused

Lugu väikesest tüdrukust Liisist, kelle ema sureb haiglas ja hakkab oma pisitütart teispoolsusest külastama. Olukord muutub aga keeruliseks siis, kui Liisi adopteeritakse kasuperre.

11:15 Trennispikker (29)

Treeningkava, kus põhirõhk on suunatud selja, käte ja kerelihastele. Lisaks ka veidi aeroobseid harjutusi rasvapõletuseks. Treener Egle Eller-Nabi

11:45 Top Shop
12:00 Kardashianid (5/21)

Kendall, Kylie ja Khloé maskeerivad ennast, lootes veeta väljas "normaalse" päeva. Scott on ebakindel oma koha osas peres. Kris ei ole Coreyga lõbutsemise osas sama meelt.

13:00 Betty New Yorgis (66/123)

Fiorella fotosessioon kujuneb edukaks. Armando hullab oma assistendiga ja Marcela vajub depressiooni. Marcela ja Daniel lähevad Hamptons' House’i. Vend kasutab olukorda ära ja võtab moemaja enda valdusse. Fabio kardab, et Inesita võiks rääkida Hugole, mida nägi.

14:00 Stileto vendeta (109) *

Betül läheb ilma ette teatamata Oyale külla, et oma lapselast näha. Betül otsustab Merve'i aitamisest loobuda. Merve üritab endiselt Kerimile kohta kätte näidata. Arzu näeb, et küünlajalg, mida ta peitnud on, on asukohta vahetanud. Arzu tahab, et Merve selle hävitaks, aga Merve annab selle ülesande Pelinile edasi.

15:00 Stileto vendeta (110) *

Nilay on endast väljas, sest temaga juhtub koolis midagi halba. Arzu ja Mehmet lubavad viimase aja sündmuste tagajärjel teineteisele, et nad püüavad edaspidi õnnelikult elada ja mineviku seljataha jätta. Oya on Serhani suhtes alandlik, sest tal oli Kerimiga tüli. Pelin püüab mõrvarelvast vabaneda. Kerim saab teada, kes tema koerte kohta kaebuse esitas.

16:00 Kuidas??? (1/4) *

Alustab uus innovaatiline saade, kus jagatakse infot ja teadmisi kõigest, mis on seotud oskuste arendamise ja isetegemisega. Saatejuht on Sandra Saar.

16:30 Tuhat tervist (51) *

Täna uurime: kellele ja millal peaks panema breketid, räägime luutihedusest ning selle mõõtmisest. Enda tervisliku elu saladusi jagab Liis Lusmägi.

17:00 Rizzoli ja Isles (84)

Mees leitakse kodust surnuna ja mõrva peamiseks kahtlusaluseks osutub tema rotveiler.

18:00 Vana silla saladus (891)

Nicolas muretseb Mariana pärast. Aurorat rünnatakse. Quintina räägib Nicanorale tõtt.

19:00 Pargid ja puhkealad (24)

Opossum hammustab golfiväljakul linnapea koera ja Leslie moodustab rakkerühma ohtliku looma leidmiseks.

19:30 Roaldi retked (5) *

Sul on taskus mõni üksik penn, kuid kuklas vasardab unistus edukast ärimehe karjäärist Lõuna-Ameerikas. Mida sa teed? Täpselt nii sõitis Tallinna lähedalt pärit Kristjan 16 aastat tagasi üheotsapiletiga Peruusse ning seilab nüüd, pärast aastatepikkust ränka tööd, elumerel pärituules. Roald Johannson võtab ette pika teekonna Peruu pealinna Limasse, et mõista kuidas ühest Eesti kutist sai teisel pool maakera edukas alpakanahkade vabrikant!

20:30 Armastus ja teised õnnetused (Love and Other Disasters) FILM

Romantiline komöödia. Emily Jackson (Brittany Murphy) elab kiiret elu - tal on alati toimetamist, ta suu ei seisa kunagi kinni ja talle meeldib kosjamoori mängida. Kui Emiliy Vogue'i kontorisse saabub kena uus fotograafi abiline Paolo, saab Emily geist korterikaaslane Peter järjekordseks ohvriks. Emily on veendunud, et need kaks meest kuuluvad kokku. Oma toimetustes jääb tal kahe silma vahele noormees, kes hoopis talle armastust pakkuda püüab.

22:20 Minu kodu on parim (155)

Kahe viimase aia hindamisel võetakse arvesse nii etteantud reeglite täitmist kui ka piiratud eelarvest kinni pidamist. Väikseimgi eksimus võib osutuda kohtunike silmis saatuslikuks.

23:25 Vallaline kaunitar: Kanada (5/11)

Sidemed tugevnevad, kui Jasmine ja kaheksa allesjäänud meest avastavad Quebeci. Füüsilise grupikohtingu ajal lahvatab armukadedus ja üks mees riskib kõigega, et Jasmine'i tähelepanu võita.

00:45 Suvereporter *
01:35 Saatuslik veetlus (58)

Igavlev eksnaine kohtab kena petist ja koos mängivad nad surmamängu, kus hirm on võti ja kaotaja sureb.

02:25 Kardashianid (5/21) *

Kendall, Kylie ja Khloé maskeerivad ennast, lootes veeta väljas "normaalse" päeva. Scott on ebakindel oma koha osas peres. Kris ei ole Coreyga lõbutsemise osas sama meelt.

03:10 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (417)

Pere on tülidesse kistud. Kõik võitlevad enda heaolu eest. Santosh ei suuda uskuda, et pojad talle selja pööravad. Suraj kahetseb, et ta Sandhya oma elust minema kihutas.

06:45 Reporter+ *
07:15 Rooli võim (202) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:45 Hensugusta SHOW (20) *

Hensugusta kummalised seiklused "kõige-kõigemas" maailmas jätkuvad.

08:15 Kelgukoerad *

Ehitusplatsil juhtunud õnnetusest saab ootamatult tahtlik tapmine. Selgub, et kellelgi oli tõeliselt üllatav motiiv kuid see teadmine ei aita uurijaid kurjategijale kuidagi lähemale. Elviiral on taas põhjust oma testamenti muuta.

09:15 Brooklyni jaoskond (11/22) *

Kui Holt saab mitu surmaähvardust järjest, tehakse Jake'ist tema isiklik ihukaitsja. Amy üritab meisterdada täiusliku jõulukaardi, et see Gina abiga Holtile anda. Terry käib psühholoogi juures, et tööle tagasi pääseda.

09:45 Brooklyni jaoskond (12/22) *

Jake ja Rosa püüavad tabada kurikuulsa autovarga, kasutades selleks arvatava tunnistaja abi, kuid just too osutubki Pontiaci bandiidiks. Holt otsib kodu kahele kutsikale. Charles saab töökohustusi täites vigastada.

10:10 Chicago tuletõrje (48) *

Leitnant Severide naaseb pärast pikka pausi tööle, kuid on silmnähtavalt liimist lahti, seades sellega ohtu nii enda kui ka oma kolleegide elud. Dawson valmistub oma uueks karjääriks Austini depoos, mille personal pole naistuletõrjuja tulekust sugugi vaimustatud.

11:05 Gomorra (33) *

Enzol õnnestub oma vanaisa tsoon tagasi vallutada, kuid tema õnn jääb üürikeseks, sest ta kaldub Ciro poolt koostatud plaanist kõrvale. Genny kuuleb uudist, mis sunnib teda kiiresti Avitabilega midagi ette võtma. Ciro üritab selgusele jõuda, kellega liidu sõlmimine talle kõige kasulikum oleks. Sari ei sobi alaealistele.

12:05 Komissar Rex

Niki saab vanglast kirja, milles varas Elvira Strasser palub abi. Kui Elvira sooritab enesetapu, ei suuda Niki seda uskuda ja laseb ennast valenime all naistevanglasse saata. Vanglas saab Niki ainsaks sõbraks Claudia Schrom. Peagi satub Niki elu ohtu, kui ta satub konflikti kaasvange hirmu all hoidva Silvia Manziga. Selgub, et Claudia on süütult vangi mõistetud ja tegelikud kurjategijad on huvitatud tema kõrvaldamisest. Kuigi Claudia lõpuks vabadusse pääseb, pole hädaoht veel möödas, kuid viimasel hetkel sekkunud Rexil õnnestub päästa Claudia väike tütar.

13:05 Elamusi täis Eesti (1)

Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

13:35 Ziguliga idablokis (8) *

Reisiseltskond võtab ette enam kui tuhande kilomeetrise sõidu Odessast Karpaatidesse. Teekond on kurnav nii sõidukitele kui ka reisijatele, kuid pakub see-eest põnevaid vaatamisväärsusi. Karpaatides tutvutakse aga juba esimesel õhtul kohalike traditsioonidega koos laulu, tantsu ja kangemate jookidega.

14:05 Ekstreemspordi jälgedes (4/6) *

Red Bulli ekstreemspordi ajalugu tutvustava sarja neljas osa viib meid mägijalgrataste võistlussarja Rampage’i maailma, kus igal aastal kirjutatakse ümber reeglid, mida ratta seljas võimalik teha on.

14:35 Krimi *

Politseisaade.

15:05 Tokyo OM stardiloendus (32/60) *

Singapuri ujuja Joseph Schooling ületab tema teel seisvaid probleeme. Tokyo uus olümpiastaadion on lõpuks ometi valmis. Paneme järjekorda olümpiaajaloo poksikuulsused ning tutvume lähemalt mitmekülgsete kümnevõistlejatega.

15:35 Tokyo OM stardiloendus (33/60) *

Hispaania golfimängija Jon Rahm annab oma panuse ala populariseerimisse olümpiamängudel. Gong Lijiao on üks neist naiskuulitõukajatest, kes kuldmedalit jahib ning Itaalia sportlased loodavad, et Tokyo olümpia osutub nende jaoks edukaks.

16:05 Knight Rider

Äsja uude korterisse kolinud Bonnie näeb oma rõdult pealt kummalist mõrva, kus tapjaks näib olevat gorillakostüümis mees. Michael ja Devon on kindlad, et tegu oli mõne veidra halloweenimänguga, kuid nende arvamus muutub, kui Bonnie ise mitmesse eluohtlikku olukorda satub.

17:05 Chicago tuletõrje (49)

Kahe tuletõrjeauto kokkupõrge pöörab 51. depoo ja Austini depoo töötajad omavahel põhjalikult tülli ning Dawson tunneb, et on osapoolte vahele risttulle jäänud. Oma isapoolse suguvõsa kohta uut infot saanud Mills otsustab hakata oma minevikku puudutavatele küsimustele aktiivselt vastuseid otsima.

18:00 Kelgukoerad

Röövitakse presidendi lapselaps ning koos temaga ka sõbranna, kes jõhkralt tapetakse. Uurijad peavad ära hoidma presidendi lapselapse mõrva ning nurjama väljapressijate plaanid mis lõhnavad kahtlaselt palju poliitilise tellimuse järele.

19:00 Brooklyni jaoskond (13/22)

Jake kavandab Amyle halvimat kohtingut, kuid kui nad varitsema kutsutakse, hindab ta olukorra ümber. Charles võtab eriti vänget valuvaigistit ja hakkab kolleegide kohta tõtt laduma.

19:30 Brooklyni jaoskond (14/22)

Jõusaalis steroididega äritsejate tabamiseks palgatakse appi seersant Jeffords, kes peab organisatsiooni sisse imbuma. Kapten Holt käsib Santiagol ja Diazel uurida vargust Gina kodus.

20:00 Cool D - erilised reisihetked (2/2) *

Cool D jätkab ringkäiku maailma radadel. Sel korral räägib Cool D söögist, joogist ja vingeimatest kohtadest, mida ta kaameraga külastanud on!

20:30 Miami SWAT (3/6)

Agentidelt saadud infoga varustatult korraldab tiim narkodiileritele ühe välkkiire rünnaku teise järel. Aga teadagi - kus on uimasteid, seal leidub ka relvi ja mehi, kes ei karda neid kasutada.

21:30 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (23)

Ross Kemp lendab Austraaliasse, kus valitsus on alustanud vihast võitlust motojõukudega, keda süüdistatakse vägivallas ja uimastitega kauplemises. Ent kriitikute sõnul tegeleb valitsus libaprobleemiga ning rikub patuoinaks tehtud motomeeste õigusi. Kemp üritab välja selgitada, kuidas asjad tegelikult on.

22:30 Baarikubjas (16/20)

Jon Taffer peab aitama Iiri pubi Cheviot omanikku, kes ei tule mitme muu töö kõrvalt enam oma ülesannetega toime. Mis veel hullem, mees on oma 800 000 dollarilist võlga seni oma perekonna eest varjanud.

23:25 Knight Rider *

Äsja uude korterisse kolinud Bonnie näeb oma rõdult pealt kummalist mõrva, kus tapjaks näib olevat gorillakostüümis mees. Michael ja Devon on kindlad, et tegu oli mõne veidra halloweenimänguga, kuid nende arvamus muutub, kui Bonnie ise mitmesse eluohtlikku olukorda satub.

00:25 Hommikute Hommik! (1) *

Saate Hommik! parimad palad. Hea võimalus nautida Kanal 2 argipäevade hommikukäivitaja kõige üllatuslikumaid, meeleolukamaid ja särtsakamaid lugusid ja intervjuusid. Kokkuvõtte toovad televaatajateni Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool.

01:15 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Niki saab vanglast kirja, milles varas Elvira Strasser palub abi. Kui Elvira sooritab enesetapu, ei suuda Niki seda uskuda ja laseb ennast valenime all naistevanglasse saata. Vanglas saab Niki ainsaks sõbraks Claudia Schrom. Peagi satub Niki elu ohtu, kui ta satub konflikti kaasvange hirmu all hoidva Silvia Manziga. Selgub, et Claudia on süütult vangi mõistetud ja tegelikud kurjategijad on huvitatud tema kõrvaldamisest. Kuigi Claudia lõpuks vabadusse pääseb, pole hädaoht veel möödas, kuid viimasel hetkel sekkunud Rexil õnnestub päästa Claudia väike tütar.